به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
We were annihilated, our hopes unfulfilled نوشته:

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:
فساد هست کمم نیس دیده هم شده ولی جوری تو مختون نره که فقط کشور شما فساد داره همه کشورای دیگه بسیار پاکدست هستن.

می خوام یه مثال ساده برات بزنم ریحون تا عمق فاجعه و فساد برات روشن بشه ، سوادت که کم نیست الحمدالله .
طبق برآوردی که خود دولت سوریه انجام داده میزان خسارتی که تو جنگ بهش وارد شده 100 میلیارد دلاره.
یعنی همین الان سوریه 100 میلیارد دلار پول لازم داره که تمام زیر ساخت هاش رو از نو بسازه و بشه همون سوریه ی سابق یا بهتر حتی، میدونی که پول کمی نیست .
حالا میزان پولی که خاوری از همین فساد گسترده به جیب زد و رفت 3 هزار میلیارد تومن بود، یعنی با دلار 4 تومنی اون موقع میشه 4 میلیارد دلار، فقط یک فقره اختلاس و دزدی از جیب من و تو. حالا حساب کن همین الان برگرده ایران و پولشو با دلار 13 و هفتصدی امروز چنج کنه !
این فقط یک قلمشه، همین الان که من دارم این مطلبو تایپ میکنم هزاران میلیارد دلار دیگه در حال دزدیده شدن از جیب من و توئه که ممکنه یه ماه دیگه یا شیش ماه دیگه یا یه سال دیگه صداش در بیاد، شایدم هیچ وقت صداش در نیاد، چون هیچ چیزی شفاف نیست تو این مملکت.
حالا با این مثال تو خودت عمق فساد رو تخمین بزن تو این برهوت بی در و پیکر.
کاش فقط دردمون همین دزدیا بود، درد بزرگتر اونجاست که چون همه در حال تاراجن کسی نیست که یقه ی این دزدا رو بگیره و بازخواستشون کنه، تازه اگرم بگیره هزاران نفر دیگه در انتظار جایگزین شدنن.

این سه هزار میلیارد که تو جیب اون خاوری یه نفر نرفت کلی آدم تو این دزدی دخیل بودن کلی آدم ولی همینم زیاده افتضاحه.
دوباره از اون نتیجه گیری های عوامانه شد آخرش . اینکه هیچ چیز شفاف نیست رو هم قبول ندارم. اگر نبود انقد هر با سواد و بی سوادی هر عاقل و هر خری در مورد همه چی نظر نمیداد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: READ.954
پیام: ۴
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سَیّد منتظِر نوشته:

آقا بهزادِ جان؛اگه حال بحث کردن ندارید که هیچ من زیاد وارد نمیشم ولی یه جمله از رهبر این مملکت که همین چند وقت پیش هم گفتن میگم:

جمله آخر هم اینکه اگه یادتون باشه بعد از انتخابات بدنه حزب اللهی کشور بخاطر جریاناتی که توی انتخابات افتاد و نظام سکوت کرد در قبالش سرخورده و ناامید شد.همینجا بحث کردیم با دوستان و گفتیم که شمایی که ادعای حزب اللهی،انقلابی و مذهبی بودن رو داری و ناامید بشی از کل نظام و انقلاب رسما داری توی زمین اونوریا بازی میکنی و این چیزیه که اونا میخوان.مشکل داریم درست سختی داریم درست توی همه اینا شکی نیست ولی با دست و روی دست گذاشتن مشکلی حل میشه؟! اینکه به این دلیل بشینی و بگی چون من نمیتونم کاری بکنم یا کلا هیچی درست نمیشه کار درستیه؟!اصلا این حرف درست؟
یه ذره بیشتر فکر کنید...

من چند وقتی هست اینجا رو دنبال میکنم و می گم قبل از نطق کردن و شناخت طرف مقابلتون و توصیه به
تفکر، سکوت امثال سبک مغزی مثل شما جامعه رو به این جا کشیده، سکوت اشباح الرجالی مثل امثال شما
یعنی خیانت.شیعه قلابی، اسلامت و تفکر بوی گند و تعفن حزب زدگی میده.یک نفر درست اینجا حرف زده باشه
و انقلابی تر باشه همین کسی هست که ازش نقل قول گرفتی.بیا تو همین جامعه اسلامی مثل گرگ همرو پاره پاره می کنن؟اینجا سکوت جایزه؟ سکوتی امثال تو از جنس سکوت و خیانت به ریشه اسلام و احیای اونه.پس قبل از چرند
نوشتن و متهم کردن طرف مقابلت بیشتر فکر کن!

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

دوباره از اون نتیجه گیری های عوامانه شد آخرش

البته که خواص بهتر نتیجه میگیرن.

الحاقی:ارادت سید جان.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
READ.954 نوشته:

نقل قول
سَیّد منتظِر نوشته:

آقا بهزادِ جان؛اگه حال بحث کردن ندارید که هیچ من زیاد وارد نمیشم ولی یه جمله از رهبر این مملکت که همین چند وقت پیش هم گفتن میگم:

جمله آخر هم اینکه اگه یادتون باشه بعد از انتخابات بدنه حزب اللهی کشور بخاطر جریاناتی که توی انتخابات افتاد و نظام سکوت کرد در قبالش سرخورده و ناامید شد.همینجا بحث کردیم با دوستان و گفتیم که شمایی که ادعای حزب اللهی،انقلابی و مذهبی بودن رو داری و ناامید بشی از کل نظام و انقلاب رسما داری توی زمین اونوریا بازی میکنی و این چیزیه که اونا میخوان.مشکل داریم درست سختی داریم درست توی همه اینا شکی نیست ولی با دست و روی دست گذاشتن مشکلی حل میشه؟! اینکه به این دلیل بشینی و بگی چون من نمیتونم کاری بکنم یا کلا هیچی درست نمیشه کار درستیه؟!اصلا این حرف درست؟
یه ذره بیشتر فکر کنید...

من چند وقتی هست اینجا رو دنبال میکنم و می گم قبل از نطق کردن و شناخت طرف مقابلتون و توصیه به
تفکر، سکوت امثال سبک مغزی مثل شما جامعه رو به این جا کشیده، سکوت اشباح الرجالی مثل امثال شما
یعنی خیانت.شیعه قلابی، اسلامت و تفکر بوی گند و تعفن حزب زدگی میده.یک نفر درست اینجا حرف زده باشه
و انقلابی تر باشه همین کسی هست که ازش نقل قول گرفتی.بیا تو همین جامعه اسلامی مثل گرگ همرو پاره پاره می کنن؟اینجا سکوت جایزه؟ سکوتی امثال تو از جنس سکوت و خیانت به ریشه اسلام و احیای اونه.پس قبل از چرند

برو حاجی اینجا نمون

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

دوباره از اون نتیجه گیری های عوامانه شد آخرش

البته که خواص بهتر نتیجه میگیرن.

هرهر

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: READ.954
پیام: ۴
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

نقل قول

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:
فساد هست کمم نیس دیده هم شده ولی جوری تو مختون نره که فقط کشور شما فساد داره همه کشورای دیگه بسیار پاکدست هستن.

می خوام یه مثال ساده برات بزنم ریحون تا عمق فاجعه و فساد برات روشن بشه ، سوادت که کم نیست الحمدالله .
طبق برآوردی که خود دولت سوریه انجام داده میزان خسارتی که تو جنگ بهش وارد شده 100 میلیارد دلاره.
یعنی همین الان سوریه 100 میلیارد دلار پول لازم داره که تمام زیر ساخت هاش رو از نو بسازه و بشه همون سوریه ی سابق یا بهتر حتی، میدونی که پول کمی نیست .
حالا میزان پولی که خاوری از همین فساد گسترده به جیب زد و رفت 3 هزار میلیارد تومن بود، یعنی با دلار 4 تومنی اون موقع میشه 4 میلیارد دلار، فقط یک فقره اختلاس و دزدی از جیب من و تو. حالا حساب کن همین الان برگرده ایران و پولشو با دلار 13 و هفتصدی امروز چنج کنه !
این فقط یک قلمشه، همین الان که من دارم این مطلبو تایپ میکنم هزاران میلیارد دلار دیگه در حال دزدیده شدن از جیب من و توئه که ممکنه یه ماه دیگه یا شیش ماه دیگه یا یه سال دیگه صداش در بیاد، شایدم هیچ وقت صداش در نیاد، چون هیچ چیزی شفاف نیست تو این مملکت.
کاش فقط دردمون همین دزدیا بود، درد بزرگتر اونجاست که چون همه در حال تاراجن کسی نیست که یقه ی این دزدا رو بگیره و بازخواستشون کنه، تازه اگرم بگیره هزاران نفر دیگه در انتظار جایگزین شدنن.

این سه هزار میلیارد که تو جیب اون خاوری یه نفر نرفت کلی آدم تو این دزدی دخیل بودن کلی آدم ولی همینم زیاده افتضاحه.
دوباره از اون نتیجه گیری های عوامانه شد آخرش . اینکه هیچ چیز شفاف نیست رو هم قبول ندارم. اگر نبود انقد هر با سواد و بی سوادی هر عاقل و هر خری در مورد همه چی نظر نمیداد

انتظاری نیست یه فردی که ورودی های فکرش دو تا کانال تلگرامی هست این مسائل رو درک کنه ولی سکوت جلوی همین
مسائل یعنی خیانت، خیانتی از جنس بلاهت و ریشه به اسلام. دهن کجی و پاهای امثالی بی مایه مثل شما رو باید گل گرفت و خورد کرد که جلوتر از انقلاب و رهبر حرکت نکنه.تحلیل نظام و انقلاب برای افرادی مثل شما ثقیل تر از اونی هست که بتونه درک کنه.

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
READ.954 نوشته:

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

نقل قول

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

انتظاری نیست یه فردی که ورودی های فکرش دو تا کانال تلگرامی هست این مسائل رو درک کنه ولی سکوت جلوی همین
مسائل یعنی خیانت، خیانتی از جنس بلاهت و ریشه به اسلام. دهن کجی و پاهای امثالی بی مایه مثل شما رو باید گل گرفت و خورد کرد که جلوتر از انقلاب و رهبر حرکت نکنه.تحلیل نظام و انقلاب برای افرادی مثل شما ثقیل تر از اونی هست که بتونه درک کنه.

جحیح می فرمایید

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
READ.954 نوشته:

اولا سلام علیکم
دوما خوش آمد میگم بهتون که وارد سایت شدین
سوما داداش خداییش چی شد؟!من نفهمیدم؟!مخاطب حرفات کیه؟منم؟!یا کی؟یا چی؟!
یه ذره واضح تر حرف بزن من متوجه بشم

نقل قول

الحاقی:ارادت سید جان.

ما بیشتر
(به طور لات گونه خوانده شود )

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
READ.954 نوشته:

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

نقل قول

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

الله اکبر...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سَیّد منتظِر نوشته:

ما بیشتر
(به طور لات گونه خوانده شود )

مخلص .

الحاقی:1400 سال پیش فرمود : "الناس علی دین ملوكهم"

حالا تو این ارکان موازی قدرت پیدا کنید ملوکهم را؟!!!!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۶,۳۷۳ بازدید
۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۵,۲۷۷ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۴۴۰ بازدید
۲۹ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۷۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۶۱۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۸۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۴۳۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۴۳۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۶۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۸۸ کاربر آنلاین است. (۱۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!