به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

چلسی فرصت صدرنشینی را از دست داد
تیم فوتبال چلسی در روزی که می توانست با برتری مقابل وستهام صدر جدول رقابت های لیگ برتر را از لیورپول بازپس گیرد مقابل همشهری لندنی خود متوقف شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال چلسی دیشب در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه تساوی یک بر یک مقابل میهمان خود وستهام متوقف شد. کرگ بلامی در دقیقه 33 این دیدار وستهام را پیش انداخت و آنلکا در دقیقه 51 بازی را به تساوی کشید.

تیم فوتبال نیوکاسل در دیگر دیدار برگزار شده شب گذشته با نتیجه 3 بر صفر مقابل میهمان خود پورتسموث پیروز شد.

منبع : مهر نیوز

۲۵ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

فوتبال انگلیس: توقف چلسی مقابل چکش ها

در آخرین روز از هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر انگلیس پورتسموث مقابل نیوکاسل شکست خورد و چلسی نیز در مصاف با وستهام متوقف شد.تک گل آبی های لندن را آنلکا در دقیقه 51 به ثمر رساند.

نتایج دو دیدار پایانی هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس به شرح زیر است:
پورتسموث صفر- نیوکاسل 3
چلسی یک- وستهام یک
جدول رده بندی 5 تیم اول لیگ برتر
1- لیورپول: 38 امتیاز
2- چلسی: 37 امتیاز
3- منچستریونایتد: 32 امتیاز
4- استون ویلا: 31 امتیاز
5- آرسنال: 30 امتیاز

منبع : هورا اسپرت

۲۵ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

فان درسار: تصمیم گیری کار دشواری نبود

ادوین فان درسار, دروازه بان منچستریونایتد از اینکه می تواند برای مدت طولانی تری با پیراهن شیاطین سرخ بازی کند, بسیار خوشحال است.

سنگربان هلندی اولدترافورد که قرارداد فعلی اش با یونایتد را برای یک سال دیگر تمدید کرد ,تا سال 2010 برای این تیم بازی خواهد کرد.
او در این خصوص گفت:"تصمیم گیری در این مورد به هیچ وجه کار دشواری نبود. یونایتد باشگاه بزرگی است و من از هر لحظه از این 3 سال و نیمی که در این باشگاه بازی کرده ام, لذت برده ام. اما بی صبرانه منتظرم پس از پایان قرارداد فعلی ام, یک فصل دیگر برای این تیم بازی کنم. جو بسیار صمیمی و خوبی در رختکن تیم برقرار است, سرمربی فوق العاده است و من در یکی از بهترین استادیوم های انگلیس مشغول به بازی هستم."

۲۵ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

یک تساوی ناامیدکننده دیگر در خانه

لوئیس فیلیپه اسکولاری, سرمربی چلسی از اینکه شاگردانش موفق نشدند در دیدار شب گذشته خود در استمفوربریج به برتری دست پیدا کنند ابراز تاسف کرد.

سرمربی برزیلی آبی های لندن به دنبال تساوی یک بریک تیمش مقابل وستهام گفت:" برای ما بسیار مهم است که در خانه پیروز شویم, اما در حال حاضر ما در بازیهای خارج خانه بهتر بازی می کنیم و بهتر نتیجه می گیریم. ما باید یک تا 3 بازی خانگی را ببریم و گاهی اوقات لازم است بازیکنان در یک دیدار بیشتر تلاش کنند و بازی متفاوتی را به نمایش بگذارند. ما در 10 دقیقه پایانی در منطقه پنالتی شیوه بازیمان را تغییر دادم که درست برخلاف میل من بود. ما در یکی دیگر از دیدارهایی که در استمفوردبریج انجام شد به تساوی رسیدم و واقعا توضیح دادن در مورد این بازی کار دشواری است. زیرا بشدت از این تساوی ناراضی هستم. با این حال شاگردانم تلاش کردند فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش بگذارند و موقعیت های خوبی را نیز برای باز کردن دروازه حریف به دست آوردند اما دروازه بان وستهام همه حملات آنها را مهار کرد."

۲۵ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

اسکولاري: با هر شيوه‌اي تيم خطرناکي هستيم
بازيکنان ورزشگاه خانگي خود را فراموش کرده‌اند

سرمربي برزيلي چلسي همچنان دليل قانع کننده اي براي عدم نتيجه گيري در بازي هاي خانگي تيمش پيدا نکرده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، لوئيس فليپه اسکولاري پس از توقف شاگردانش در استمفوردبريج برابر وستهام به Sky Sports گفت: «بازي هاي ما در خانه از بازي هاي خارج از خانه دشوارتر هستند. خارج از خانه ما فضاهاي بيشتري در اختيار داريم و بهتر با توپ کار مي کنيم. شايد بازيکنان ما فراموش کرده اند که استمفوردبريج ورزشگاه خانگي آنهاست و به همين دليل ديگر گل به ثمر نمي رسانند. نمي دانم ماجرا از چه قرار است؟!»

اسکولاري پيرامون شيوه جديد تيم خود با حضور آنلکا و دروگبا به عنوان زوج خط حمله اظهار کرد: «ما بايد براساس اين سيستم بازي، تمرين کنيم چرا که اکنون ديگر از دو مهاجم در خط حمله استفاده مي کنيم.»

وي خاطرنشان کرد: «تيم ما چه با سيستم 3-4-4 بازي کند و چه با سيستم 2-4-4 ، تيم خطرناکي است.»

منبع : ایسنا

۲۵ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

رهبر آرسنال بهترين مربي فرانسوي از نگاه فرانس‌فوتبال
ونگر: اين جايزه به بازيکنانم تعلق دارد

آرسن ونگر به عنوان بهترين مربي فرانسوي سال از سوي مجله فرانس فوتبال شناخته شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، سرمربي تيم آرسنال پس از اعلام اين خبر گفت: «اعتراف مي کنم که از شنيدن اين خبر شگفت زده شدم. سال بسيار پرفراز و نشيبي را پشت سر گذاشتم و خوشحالم که توسط همتايان خود به عنوان بهترين مربي انتخاب شدم.»

ونگر همچنين گفت: «همه چيز همچنان از ديد من مثبت ارزيابي مي شود چرا که مردم از تماشاي بازي هاي ما لذت مي برند. جايزه اي که من دريافت کردم به بازيکنانم تعلق دارد که سبب شادماني علاقمندان به فوتبال مي شوند.»

سرمربي کهنه کار آرسنال در راه رسيدن به اين جايزه براي نخستين بار در طول دوران مربيگري اش با کساني همچون لورن بلان و فردريک آنتونتي رقابت مي کرد. برنده سال گذشته اين جايزه "پابلو کوره آ" بود.

منبع : ایسنا

۲۵ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
اسكولاري: در استامفورد بريج ديگر تيم برتر نيستيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم چلسي گفت:در گذشته همواره در استامفوردبريج تيم برتر بوديم، اما الان فاقد اين ويژگي هستيم.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از فرانس پرس، لوئيس فليپه اسكولاري اظهار داشت: به عنوان سرمربي چلسي بابت تساوي برابر وستهام متاسف هستم. مي خواستيم به صدر جدول بازگرديم و بايد برنده اين بازي خانگي مي شديم. ولي به اين هدف نرسيديم.
وي افزود: قبلا مي گفتيم در خانه بهتر بازي مي كنيم، اما امروز اين حالت در چلسي وجود نداشت. دو، سه بازي نياز داريم كه حتما در استامفورد بريج برنده شويم.
اين مربي اظهار داشت: متاسفانه شرايط به گونه اي شده كه همه تيم ها به استامفورد بريج مي آيند و بازي خوبي ارائه مي كنند.
اسكولاري بيان كرد: بايد در ساختار بازي خود تجديد نظر كرده و كيفيت بهتري را ارائه كنيم.

منبع:خبرگزاري فارس

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۵ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
زولا به جاي وستهام، در رختكن چلسي حاضر شد
خبرگزاري فارس: سرمربي ايتاليايي تيم وستهام يونايتد بين دو نيمه بازي با چلسي مرتكب اشتباه عجيبي شد و سر از رختكن حريف درآورد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان ، جيان فرانكو زولا بين دو نيمه در ورزشگاه استامفورد بريج در رختكن چلسي حاضر شد. اين مساله سبب شد رسانه هاي خبري انگليس از زولا كه زماني بازيكن چلسي بوده و بارها در استامفورد بريج به ميدان رفته ،‌خرده بگيرند.
اين رسانه ها در گزارش هايي كه روز دوشنبه (امروز) منتشر كردند، به اين نكته پرداختند. حتي برخي از آنان اين نكته جنجالي را منتشر كردند كه زولا كوشيده با چلسي ارتباط برقرار كند.
اين مربي در واكنش به اين موضوع گفت: خواهان ارتباط با چلسي نبودم و نيستم. الان مربي وستهام هستم .من آنقدر غرق در بازي تيمم بودم كه در فاصله بين دو نيمه اشتباهي به رختكن چلسي رفتم. بابت اين اتفاق پوزش خواستم.

منبع:خبرگزاري فارس

۲۵ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
ردنپ: چلسي و منچستريونايتد بخت قهرماني دارند
ليورپول بيش از حد به «جرارد» و «تورس» وابسته است.
سرمربي تاتنهام از تيم هاي منچستر يونايتد و چلسي به عنوان مدعيان قهرماني اين فصل رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس ياد کرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، هري ردنپ گفت: «تصور مي‌کنم يکي از تيم‌هاي منچستر يونايتد و چلسي قهرمان اين فصل خواهند بود. به هر حال، اين تنها يک فرضيه است چرا که تنها ليورپول پا به پاي آنها در بالاي جدول مي جنگد اما، آرسنال امسال قهرمان نخواهد شد.»

ردنپ افزود: «فکر مي‌کنم آرسنال امتيازهاي بسياري از دست داده است. به نظرم آنها نمي توانند اين امتيازها را جبران کرده و قهرمان شوند. از طرفي ليورپول هم بيش از حد به استيون جرارد و فرناندو تورس تکيه مي‌کند. نمي دانم اگر اتفاقي براي جرارد بيفتد، ليورپول واقعاً چه خواهد کرد. در نتيجه آنها برابر چلسي و منچستر يونايتد زانو خواهند زد.»

تيم تاتنهام روز شنبه در خانه برابر شياطين سرخ با نتيجه بدون گل متوقف شد و اکنون با 19 امتياز در رده‌ي پانزدهم جدول رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس قرار دارد.

منبع:خبرگزاري دانشجويان ايران

۲۵ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

منچسترسیتی رقیب همشهریش را از دور خارج کرد
هورا اسپرت, مسوولان منچسترسیتی با لاسانا دیارا, هافبک پورتسمث بر سر امضای قراردادی 18 میلیون پوندی به توافق کامل دست یافتند.

به نقل از پیپل, به نظر می رسد دیارا, بازیکن فرانسوی پورتسمث دیگر در بازیهای این تیم شرکت نخواهد کرد, زیرا سیتی نمی خواهد سرمایه ارزشمندش به خطر بیفتد.
دیارا 23 ساله در روز سال نو میلادی رسما با مقامات سیتی قرارداد همکاری به امضا خواهد رسید تا مارک هیوز زودتر از همتایانش در منچستریونایتد و تاتنهام این هافبک را به خدمت بگیرد.
به لطف سرمایه های هنگفت مالکان عرب سیتی, دیارا با انتقال به استادیوم ایسلندز هفته ای 90 هزار پوند دریافت خواهد کرد که دو برابر حقوق فعلی اش در پورتسمث است.

۲۵ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۸,۴۳۹ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۴۹۲ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۸,۲۷۳ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۸,۷۷۵ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۱۰ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۶ بازدید
۲۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۱۲ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۸۸۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۳۴۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۷۷ کاربر آنلاین است. (۱۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!