به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
خبر فوری: روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس شد

هاجسون قراردادی 4 ساله با اتحادیه فوتبال انگلیس امضا کرد و تا سال 2016 هدایت سه شیرها را برعهده خواهد داشت

سایت گل- اتحادیه فوتبال انگلیس روی هاجسون را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور معرفی کرد.

هاجسون قراردادی 4 ساله با اتحادیه فوتبال انگلیس امضا کرد و تا سال 2016 هدایت سه شیرها را برعهده خواهد داشت. به این ترتیب، او در رقابت های یورو 2012 و 2016 و جام جهانی 2014 برزیل روی نیمکت تیم ملی انگلیس خواهد نشست.

باشگاه وست بروم که هاجسون در حال حاضر هدایت تیم اول این باشگاه را برعهده دارد، با انتشار بیانیه ای اعلام کرد هاجسون در دو دیدار آینده هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت و سپس از روز 14 می به طور رسمی هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده می گیرد.

در بیانیه باشگاه وست بروم آمده است:" روی در دو دیدار باقی مانده فصل هدایت وست بروم را برعهده خواهد داشت و سپس از روز 14 می به طور رسمی هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده می گیرد. او با اتحادیه فوتبال انگلیس به توافقی چهارساله رسیده است.

بعد از اینکه او ابراز علاقه کرد که هدایت سه شیرها را برعهده بگیرد، باشگاه به او اجازه مذاکره با مدیران اتحادیه را داد."

اتحادیه فوتبال انگلیس نیز تایید کرد هاجسون سیزدهمین مربی دائم تیم ملی انگلیس خواهد بود.

پس از جدایی کاپلو، استیوارت پیرس به عنوان مربی موقت هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده گرفت اما با انتخاب هاجسون، پیرس باید تمرکز خود را روی آماده بازی تیم زیر 21 ساله های انگلیس و تیم المپیک بریتانیا برای رقابت های المپیک لندن آماده کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نوئل گلگر: مانچینی مثل من آدم جالبی است

رهبر سابق گروه اواسیس از اینکه سیتی بار دیگر به صدر جدول لیگ برتر بازگشته خوشحال است

سایت گل- نوئل گلگر، رهبر سابق گروه اوآسیس، که یکی از طرفداران قدیمی منچسترسیتی، ب از پیروزی شب گذشته تیمش مقابل منچستریونایتد، اظهار خوشحالی کرد.

او که یکی از چهره های ویژه دیدار شب گذشته بود، با اشاره به درگیری مانچینی و فرگوسن در کنار زمین گفت:" احتمالا نورها فرگوسن را کور کرده بود؛ یا شاید در خوردن مشروب زیاده روی کرد.

Soccer hold (clone WAN) (clone 1335831088)

من به مانچینی علاقه زیادی دارم. او به اندازه من آدم جالبی است."

او همچنین با قراردادن عکسی از خود در کنار دیه گو مارادونا در صفحه توئیتر نوشت:" مارادونا دست خدا را فشرد." که در واقع اشاره ای به گل مارادونا مقابل انگلیس در جام جهانی 1986 بود.

مارادونا نیز یکی از چهره های ویژه دیدار شب گذشته بود که برای دیدن بازی دامادش، سرخیو آگوئرو، به ورزشگاه رفته بود.

دیگر چهره مورد توجه دیدار شب گذشته، تاکسین شیناوترا، نخست وزیر سابق تایلند و مالک قبلی باشگاه منچسترسیتی بود.

شیناواترا در سال 2007 باشگاه منچسترسیتی را خرید اما یک سال بعد آن را به شیخ منصور، میلیاردر اماراتی فروخت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
هاجسون: به کمتر از قهرمانی یورو 2012 نمی‌اندیشیم

مربی جدید تیم ملی انگلیس درباره برنامه‌هایش و اهدافش صحبت کرده است.

سایت گل – روی هاجسون می‌گوید که تیم انگلیس به دنبال رسیدن به قهرمانی یورو 2012 است.

این مربی 64 ساله پس از دو بازی پایانی لیگ برتر وست برومویچ را ترک می‌کند و به تیم ملی انگلیس می‌رود. او خوشحال است که جانشین فابیو کاپلو شده و امیدوار است طرفداران از او حمایت کنند.

هاجسون، مربی جدید تیم ملی انگلیس به خبرنگاران گفت: «امروز برای من روز بسیار غرورانگیزی بود. بسیار خوشحالم که فرصت هدایت تیم کشورم به من پیشنهاد شد. من منتظر این پست بودم و همه می‌دانند که کار در این پست آسان نیست.

اما من امیدوارم که همه – طرفداران، هر کسی در این کشور – پشت تیم باشد. این تیم است که مهم است، و تیم است که برنده می‌شود. من نهایت تلاش خود را انجام می‌دهم تا مطمئن شوم که تیم تا جای ممکن برای بازی‌های پیش رو آماده باشد.

سپاسگزارم که فرصت مربی‌گری انگلیس به من داده شد. به نظرم ما همیشه باید برای فتح تورنمنت‌ها پا به آنها بگذاریم؛ ما کشور بزرگی در زمینه فوتبال هستیم.

کار ما هرگز آسان نخواهد بود و این بار اندکی دشوارتر هم هست، چون فردی که تیم را به یورو رسانده رفته و من تیم را در مرحله بسیار دیرهنگامی در اختیار می‌گیرم.

اما بی‌تردید بر این باورم که بازیکنان، اگر از آنها کمتر از فتح جام انتظار داشته باشیم، ناامید خواهند شد.»

هاجسون قراردادی چهارساله امضا کرده و می‌داند که انتخاب بازیکنان برای یورو 2012 که ماه آینده آغاز می‌شود چالش دشواری است: «خوشحالم که زمان دارم که به انتخاب بازیکنان فکر کنم و تصمیم‌های لازم را بگیرم.

البته پنج سال گذشته را در کشورم گذرانده‌ام و تمامی بازیکنان را به خوبی می‌شناسم، حتی با آن که با خیلی از آنها کار نکرده‌ام.

برای من مهم خواهد بود که پس از این نشست مطبوعاتی کار را به سرعت آغاز کنم و مطمئن شوم که هنگامی که زمان اعلام لیست بازیکنان انتخابی فرامی‌رسد – که احتمالا پس از آخرین دیدار فصل خواهد بود – به اندازه‌ای که می‌توانم تحقیق انجام داده باشم و تا جای ممکن با بازیکنان صحبت کرده باشم.»

او با آن که شش ماه دشوار را در لیورپول گذراند، اما احساس می‌کند که آمادگی انتقادات جدید را دارد: «من آماده‌ام. من در لیورپول این انتقادات را دیدم و این‌جا هم همین طور است. لیورپول دیگر متعلق به گذشته است. من کاملا به جلو می‌نگرم. مدتی است که از آن باشگاه جدا شده‌ام و از آن زمان تاکنون اتفاقات بسیاری افتاده و دلیلی ندارد که زیاد به گذشته فکر کنید. من بسیار روی آینده متمرکزم.

اپیزودهای بسیار دیگری در گذشته من بوده که می‌توانم به آنها فکر کنم و لبخند بزرگ‌تری روی صورتم بنشانند.»

کار ما هرگز آسان نخواهد بود اما بی‌تردید بر این باورم که بازیکنان، اگر از آنها کمتر از فتح جام انتظار داشته باشیم، ناامید خواهند شد
- روی هاجسون درباره یورو 2012

این مربی 64 ساله تایید می‌کند که بیش از گذشته کارش را با دقت بررسی خواهند کرد: «این را کاملا درک می‌کنم. در اینتر هم که بودم کارم با توجه به میزان انتقادات و بررسی‌های دقیق، و اندازه باشگاه آسان نبود.

همه می‌دانیم که مربی‌گری انگلیس قله موفقیت برای تمامی مربیان انگلیسی است و می‌دانیم که کار ما را با دقت موشکافی خواهند کرد، انتقادات فراوانی در راه خواهد بود و من باید آماده باشم.»

هاجسون از نحوه متقاعد شدن توسط اتحادیه فوتبال انگلیس خوشحال بود: «آنها فرآیند نحوه یافتن فردی که به نظرشان برای این کار مناسب باشد را عالی انجام دادند. آنها دیروز من را متقاعد کردند که انتخابشان خودم هستم.

پس در اصل انتظار دارم که همه در انگلیس از تیم ملی حمایت کنند و امیدوارم که آنها پشت من و تیم باشند، چون کاری که باید انجام دهیم این است که نوعی از فوتبال موفق را به انگلیس ارائه دهیم که همه از سال 1966 تاکنون به شدت منتظرش بوده‌اند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نتایج لیگ برتر: شکست لیورپول

البته لیورپولی‌ها در اندیشه فینال جام حذفی بودند.

سایت گل – نتایج زیر در دیدارهای امشب لیگ برتر انگلیس به دست آمد:

لیورپول صفر – فولام 1

گل: اشکرتل (5، گل به خودی)

استوک سیتی 1 – اورتون 1

گل‌ها: کراچ (45، گل به خودی) برای اورتون، جروم (69) برای استوک

فولام با این برد هم‌امتیاز با لیورپول شد و اورتون هم فاصله با لیورپول را به سه امتیاز افزایش داد. البته کنی دالگلیش به چندین بازیکن کلیدی خود استراحت داده بود تا آماده دیدار شنبه با چلسی در فینال جام حذفی باشند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: هاجسون سنتی ترین انگلیسی ای که می توانست مربی سه شیرها شود

شش هفته دیگر مقابل فرانسه اولین بازی رسمی او روی نیمکت تیمی ملی در رقابتهای یورو 2012 خواهد بود

سایت گل- سنتی ترین مربی حال حاضر فوتبال انگلیس هدایت نیمکت سه شیرها را به جای فابیوکاپلو دراختیار گرفته است. روی هاجسون، مربی وست برومویچ باید ماموریت غیرممکنی را که اتحادیه فوتبال انگلیس به او سپرده به انجام رساند.

مسؤولان این اتحادیه تصمیم گرفتند به جای فابیو کاپلو ایتالیایی که 3 ماه پیش از سمت خود کناره گیری کرد، روی هاجسون را به عنوان مربی جدید این تیم انتخاب کنند؛ البته قراراست خبر رسمی این قرارداد روز چهارشنبه اعلام شود.طرفین روز دوشنبه در دفاتر اتحادیه فوتبال انگلیس باهم ملاقات کردند و بقیه امور دیگر حالت فرمالیته دارد. هاجسون به مدت چهارسال هدایت سه شیرها را دردست خواهد گرفت. انتخاب او تصمیمی کاملاً شگفت انگیز وغیرمنتظره بود که هم هواداران تیم ملی و هم دست اندرکاران فوتبال این کشور را شوکه کرد. برای اینکه از همان فردای روز استعفای دون فابیو که هشتم فوریه در پی اختلاف نظر با مسؤولان فدراسیون درپی اقدام خودسرانه آنها در سلب بازوبند کاپیتانی از جان تری به دلیل اتهام های نژادپرستانه به او، از سمت خود استعفا داده بود، همه از انتخاب شدن هری ردنپ به عنوان مربی تیم ملی اطمینان داشتند.
ردنپ نه تنها روی نیمکت تاتنهام فوق العاده کار کرده بلکه با رسانه ها هم رابطه ای عالی داشته و شخصیت ایده آلی برای بازگرداندن نشاط و روحیه وغرور و حس میهن پرستانه به بازیکنان وهواداران انگلیسی دارد. اما برخلاف همه پیش بینی ها، ناگهان هاجسون ولزی به این سمت انتخاب شد و اتحادیه فوتبال انگلیس تصمیم گرفته روی او دریک برنامه درازمدت حساب بازکند. رقابتهای جام ملتهای اروپا نزدیک هستند ولی قرارداد فعلی مربی وست برومویچ آلبیون تا سال 2016 یعنی حتی بعد از پایان جام جهانی برزیل اعتبار خواهد داشت.

*کارنامه هاجسون
هاجسون 64 ساله که درلندن متولد شده، دردوران فوتبالش درتیمهای متوسطی بازی کرده و حتی درآفریقای جنوبی هم مدتی فوتبال بازی کرده و سپس روی نیمکت تیمهای ملی سوئیس، امارات عربی متحده و فنلاند نشسته و در باشگاه های متعددی همچون بلکبرن، فولام و لیورپول و هالمشتاد سوئد و اینتر و اودینزه درایتالیا مربیگری کرده است. از فوریه گذشته، او به جای دی ماتئو روی نیمکت وست برومویچ نشسته است. این تغییر نیمکت ها برای هردو مربی خوش یمن بود.
هاجسون اولین تجربه حضورش روی نیمکت انگلیس که آن را با پرستیژترین عنوان برای هر مربی این کشور می داند، تجربه می کند و دی ماتئو این شانس را دارد که با چلسی قهرمان جام حذفی وچمپیونزلیگ شود. خبررسمی پیوستن هاجسون به تیم ملی انگلیس روز چهارشنبه اعلام می شود ولی بعد از حرفهای روز دوشنبه دیوید برنستین، رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس دیگر جایی برای شک وشبهه باقی نمی ماند. هاجسون تنها مربی بوده که ما با او تماس گرفتیم و زمان تعیین مربی تیم ملی فرا رسیده است.
البته اظهارات او هیچکس را به طور کامل متقاعد نکرده برای اینکه کاندیداتوری ردنپ به دلیل هزینه بالایی که قرارداد او برای فدراسیون دربرداشت، تا همین چند روز خیلی بیشتر از یک واقعیت محرز به نظر می رسید. هاجسون چند ماه پیش گفته بود که اگر فدراسیون فوتبال انگلیس تشخیص دهد که او فرد مناسبی برای هدایت تیم ملی است، او از این موضوع خرسند خواهد بود.
هاجسون که به دلیل شخصیت محترم و مؤدب خود یک جنتلمن واقعی با کت وشلوار وکراوات است که کاملاً مطابق خصوصیات یک مرد انگلیسی رفتار می کند، بعد ازیک دوره تلخ حضور روی نیمکت لیورپول که می توانست او را به سطح بالای فوتبال بازگرداند، حالا صاحب شانس دوباره ای شده است، اما یک «شغل غیرممکن» به او سپرده شده که قهرمانی با تیم ملی انگلیس است. شش هفته دیگر مقابل فرانسه اولین بازی رسمی او روی نیمکت تیمی ملی در رقابتهای یورو 2012 خواهد بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کاریکاتور روز: تاج گذاری هاجسون روی صندلی داغ سه شیرها

این مربی باتجربه قراردادی چهارساله با اتحادیه فوتبال انگلیس امضا کرد اما او تا چه زمانی می تواند روی این صندلی دوام بیاورد؟

سایت گل- اتحادیه فوتبال انگلیس روز گذشته به طور رسمی اعلام کرد که روی هاجسون تا سال 2016 هدایت سه شیرها را برعهده خواهد داشت و به این ترتیب، سرمربی فعلی وست بروم تنها چند هفته فرصت دارد تا تیم ملی انگلیس را آماده رقابت های یورو 2012 کند.

هاجسون در حالی این پست را برعهده گرفت که پیش از او مربیان مطرحی مانند کاپلو و اریکسون نتوانستند دوران موفقی روی نیمکت سه شیرها داشته باشند. آیا او می تواند از پس این چالش بزرگ بربیاید؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
جرارد در انتظار تجربه ای دیگر زیرنظر هاجسون

کاپیتان لیورپول در صحبتهایی اعلام کرده که بی صبرانه منتظر حضور مجدد در تیم هاجسون است؛ این دفعه با پیراهن سه شیرها

سایت گل- استیون جرارد، کاپیتان باشگاه لیورپول از انتصاب روی هاجسون به سمت مربیگری تیم ملی انگلیس استقبال کرده است.

بعد از برکناری رافا بنیتس از سمت مربیگری لیورپول، روی هاجسون برای مدت کوتاهی در فصل 11-2010 هدایت لیورپول را در دست گرفت. این مربی 64 ساله در آن دوره نتوانست در لیورپول موفق باشد و در ژانویه سال 2011 این تیم را ترک کرد و کنی دالگلیش جانشین او شد.

دراین میان استیون جراردکاپیتان لیورپول انتصاب روی هاجسون به عنوان مربی تیم ملی انگلیس را انتخاب مثبت و خوبی خوانده

جرارددر صحبتهایی به پرس اسوشیشن اسپورت گفت:« من با روی هاجسون کار کرده ام. او انسانی خوب و مربی بزرگی است . خیلی مهم است که به او فرصتی داده شود و من از اینکه با او مجددا همکاری کنم خوشحال خواهم شد.»

مراسم معارفه هاجسون در ومبلی سه شنبه برگزار خواهد شد. جرارد دراین باره گفت:« آیا من کاپیتان تیم ملی انگلیس خواهم بود؟ این موضوع دیگری است که درروزهای پیش رو فکر من را به خود مشغول خواهد کرد.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
چلسي صفر – نيوكاسل 2: كلاغ‌ها در روياي اروپا

نيوكاسل با دفاعي جانانه در استمفورد بريج توانست چهار امتياز از اين تيم فاصله بگيرد

سايت گل – نيوكاسل يونايتد با پيروزي در خانه چلسي توانست به فاصله يك امتيازي آرسنال،‌تيم سوم جدول برسد و روياي حضور خود در ليگ قهرمانان را حفظ كند. البته آنها حتي در صورت چهارم شدن هم بايد اميدوار باشند كه چلسي فاتح ليگ قهرمانان نشود چون در اين صورت سه تيم ابتدايي جدول به ليگ قهرمانان راه خواهند يافت.

پاپيس سيسه دو گل در اين ديدار زد تا ركورد خود را به 13 گل در 12 بازي افزايش دهد.

اين اولين برد آلن پارديو با نيوكاسل در لندن بود. او از سال 2010 مربي نيوكاسل بوده است.

روبرتو دي‌متئو تيمش را به نحوي به ميدان فرستاده بود كه آماده بازي با ليورپول در فينال شنبه جام حذفي باشد. او شش تغيير در تركيب تيمش داده بود.

اولين گل بازي را سيسه در دقيقه 19 زد. داويده سانتون از چپ گريخت و توپ را به سيسه رساند و او ابتدا توپ را بلند كرد و سپس آن را به گل تبديل كرد.

چلسي به پيش تاخت و موقعيت‌هاي خوبي هم داشت،‌و نيوكاسل به دفاعي جانانه پرداخت، هر چند كه يك بار هم روي ضربه سر دمبا با توپ را به تير دروازه حريف زد.

در اين ديدار شيخ تيوته به دليل برخورد شديد از ناحيه سر با جان اوبي ميكل به شدت مصدوم شد و پس از چندين دقيقه مداوا در ميدان با ماسك اكسيژن بيرون رفت.

يك بار هم ضربه جان تري را سانتون از روي خط دروازه برگرداند.

بازي به دليل مصدوميت تيوته ده دقيقه وقت تلف‌شده داشت و سيسه توانست در دقيقه 94 گل دوم را هم بزند. او از فاصله 28 متري از كناره ميدان شوتي سركش زد كه وارد دروازه پتر چك شد. اين اولين برد نيوكاسل در ليگ در خانه چلسي از سال 1986 تاكنون بود.

نيوكاسل با 65 امتياز پنجم است و چلسي با 61 امتياز ششم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بولتون 1 – تاتنهام 4: تاتنهام در رده چهارم

بولتون هم در آستانه سقوط قرار گرفت

سایت گل – تاتنهام به اولین برد خارج از خانه خود در سال 2012 دست یافت و به رده چهارم رسید.

فابریس موامبا از بولتون، تنها 41 روز پس از حمله قلبی در دیدار جام حذفی سلامت خود را بازیافته بود و در میان استقبال گسترده هواداران اندکی روی چمن قدم زد.

گل اول بازی را لوکا مودریچ در دقیقه 37 زد. او روی پاس رافائل فان‌درفارت توپ را در گوشه محوطه جریمه با سینه استپ کرد و سپس با شوتی مهارنشدنی گل زد.

بولتون در دقیقه 51 بازی را به تساوی کشاند. کوین دیویس با ضربه سر توپ را به دیوید انگوگ رساند و او آن را با پشت پا در مسیر نایجل رئو-کاکر قرار داد تا او از فاصله 10 متری دروازه براد فریدل را باز کند.

بولتون به حمله ادامه داد اما در دقیقه 60 دروازه‌اش باز شد. فان‌درفارت روی سانتر عالی گرث بیل دروازه بوگدان را گشود. تنها دو دقیقه بعد بود که مودریچ توپ را به آرون لنون سپرد و او توپ را مقابل دروازه به امانوئل آدبایور سپرد تا او هم گل بزند.

در نهایت آدبایور روی پاس عالی بیل در دقیقه 69 بوگدان را پشت سر گذاشت و گل چهارم را هم زد.

تاتنهام با 65 امتیاز چهارم است و بولتون با 34 امتیاز هجدهم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پودولسکی: برای رسیدن به قهرمانی آرسنال را انتخاب کردم

این ملی پوش آلمانی که در پایان فصل جاری به توپچی ها خواهد پیوست ، معتقد است در زمان مناسبی تصمیم به این انتقال گرفته است

سایت گل- لوکاس پودولسکی، مهاجم جدید آرسنال، در اولین مصاحبه اش بعد از پیوستن به این باشگاه اعلام کرد برای قهرمانی در جام های مختلف به این تیم لندنی پیوسته است.
این ملی پوش آلمانی که در پایان فصل جاری به توپچی ها خواهد پیوست ، معتقد است در زمان مناسبی تصمیم به این انتقال گرفته است.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" آرسنال یک باشگاه بسیار بزرگ است و هدف ما باید کسب جام های مختلف در سال های پیش رو باشد.
من می توانستم در کلن بمانم یا به یک باشگاه بزرگ بروم. پیشنهادهای دیگری نیز داشتم اما خودم مطمئن بودم که به آرسنال می روم. آنها یک مربی فوق العاده، یک استادیوم بی نظیر و هوادارانی پرشور دارند.ضمن اینکه رنگ پیراهن آنها هم مانند کلن است.
من هنوز با ونگر ملاقات نکردم اما تلفنی با هم حرف زدیم. فرصت سفر به لندن را پیدا نکردم زیرا در حال حاضر روی بازی های کلن تمرکز کرده ام."
او سپس در مورد دوران ناامید کننده حضورش در بایرن مونیخ گفت:" شاید در آن زمان برای پیوستن به بایرن خیلی جوان بودم. اکنون باتجربه تر شده ام و به گامی که برداشته ام، ایمان دارم.
پیشنهادهایی هم از بوندس لیگا داشتم اما هیچ کدام از آنها به عنوان یک گزینه جدی برای من مطرح نبودند زیرا نمی خواستم جز کلن، برای باشگاه دیگری در آلمان بازی کنم. قلبم به من اجازه این کار را نمی داد. بازگشت به کلن همیشه برای من به عنوان یک گزینه مطرح است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۷,۲۴۴ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۲,۷۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۳۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۹۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۱۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۸۶ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۳۲ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۵۷۲ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۷۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۶۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!