به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن هنوز ناامید نشده:چیزهایی عجیب تر از این را در دنیای فوتبال دیده ام

مربی 70 ساله یونایتد معتقد است که تیمش هنوز شانس قهرمانی در رقابتهای لیگ برتر را دارد

سایت گل- سرالکس فرگوسن مربی باتجربه منچستریونایتد هنوز از شانس تیمش برای کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای لیگ برتر می گوید. این درحالی است که یونایتد یکشنبه شب موفق شد تا با نتیجه 0-2 از سد سوانسی سیتی عبور کند و سیتی هم با برد 0-2 مقابل نیوکاسل صدرنشینی اش را حفظ کرد.

این درحالی است که سیتی به لطف تفاضل گل بهتر در صدر جدول لیگ برتر است و تنها یک هفته دیگر تا پایان رقابتها باقی مانده ولی سرالکس امیدوار به لغزش سیتی است.

فرگوسن در صحبتهایی درپایان دیدار یکشنبه شب تیمش به اسکای سپورتس گفت:« من چیزهایی عجیب تر از این را در دنیای فوتبال دیده ام ولی فکر می کنم که مهمترین نکته برای ما این است که با روحیه ای مناسب به آخرین بازی مان که مصاف خارج از خانه مقابل ساندرلند است گام بگذاریم و برای برد به میدان برویم. هیچ چیزی معلوم نیست و باید امیدوار باشیم. این به ما روحیه می دهد.می دانیم که کوئینز پارک رنجرز هم به امتیاز نیاز دارد و باید امیدوار باشیم که آنها مقابل سیتی بازی خوبی را به اجرا بگذارند.»

یونایتد در آخرین بازی خانگی اش در رقابتهای این فصل، کار اسانی داشت و سرالکس فرگوسن در آنالیز عملکرد تیمش در بازی یکشنبه شب گفت:« ما آنچه باید را انجام دادیم ودراین بازی به پیروزی رسیدیم. فکر می کنم که هواداران ما در انتظار آن بودند که گلهای زیادی بزنیم که این بیش از حد خوشبینانه بود. ما فرصتهای زیادی داشتیم، به ویژه در نیمه اول که خیلی خیلی خوب بازی کردیم. درنیمه دوم تیم حریف از سرعت بازی کاست و توپها را به جناحین پاس می داد و مشکل زیادی برای ما ایجاد نکرد ولی آنها توپ را مال خود کرده بودند و بازی را به حال تدافعی برده بودند. این راز بازی آنها بود.»

فرگوسن در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« من خوشحالم که دراین بازی به پیروزی رسیدیم و اشتیاق و انگیزه زیادی برای این برد داشتیم، چون می شد که سرنوشت ما در این روز به نحو دیگری رقم بخورد که خوشحالم که این طور نشد.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
باکاری سانیا : جانسون به عمد پایم را شکست

فوتبال همین است .من یک بار از بند این مصدومیت رها شدم و دوباره به میادین باز خواهم گشت

سایت گل- باکاری سانیا، مدافع باتجربه باشگاه آرسنال در جریان دیدار شنبه شب تیمش مقابل نووروویچ که با تساوی 3-3 دو تیم به اتمام رسید به خاطر شکستگی استخوان پایش با مصدومیتی طولانی مواجه شد و بدین ترتیب شانس حضور در رقابتهای یورو2012 را از دست داد.

او اکنون در صحبتهایی اعلام کرد که بردلی جانسون، مدافع نوروویچ به عمد برروی او این خطا را انجام داد.

سانیا روز یکشنبه در صحبتهایی به روزنامه اکیپ گفت:« فکر می کنم که بردلی عملا این کار را کرد. او پایش را روی پایم گذاشت و زمانی که خواستم پایم را بردارم، صدای شکستن را شنیدم؛ دقیقا همان صدایی بود که در بازی با تاتنهام هم آن را شنیده بودم.»

این اولین باری نیست که سانیا در طول این فصل با شکستگی پایش مواجه می شود ؛ چرا که در ماه اکتبر و در بازی با تاتنهام مصدومیت مشابهی برای او ایجاد شد و برای چند ماهی او را از میادین ورزشی به دور نگاه داشت.

سانیا درادامه صحبتهایش گفت:« جانسون پایش را دقیقا جایی قرارداد که در آن قسمت پایم پیچ هایی قرار دارد. فکر می کنم که این پیچ ها به استخوان پایم فشار آوردند. شکستگی کاملا مشخص است و دقیقا درپائین این پیچ ها پایم شکسته.فوتبال همین است .من یک بار از بند این مصدومیت رها شدم و دوباره به میادین باز خواهم گشت.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
جرارد: جایگاه لیورپول بهتر از رده هشتم است

کاپیتان قرمزها به هم تیمی هایش گفت که انتقادات را بپذیرند

سایت گل- استیون جرارد، کاپیتان لیورپول در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش باید با ناامیدی شکست در دیدار فینال جام حذفی انگلیس کنار بیاید و تمرکزش را برروی بهبودشرایطش در رقابتهای فصل بعد لیگ برتر قرار دهد

با وجود موفقیت و قهرمانی لیورپول در لیگ کاپ انگلیس در ماه فوریه، این تیم از 51 امتیاز ممکن، تنها 15 امتیاز کسب کرده و در17 بازی اش، 10 شکست خورده. لیورپول اکنون در رده هشتم جدول لیگ برتر قرار دارد و جرارد در صحبتهایی از هم تیمی هایش خواسته تا انتقاداتی که به خاطر عملکرد این تیم در این فصل وجود دارد را بپذیرند و سال بعد قوی تر بازگردند.

جرارد در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« ما باید سال دیگر نسبت به این چالش پیش رو واکنش نشان دهیم. ما باید به اوج بازگردیم. فوتبال مملو از فراز و نشیب است و شنبه شب، روز نشیب ما بود.ما امسال در رقابتهای لیگ کاپ عملکرد فوق العاده ای داشتیم و بازیکنان به این خاطر، شایسته احترام و اعتبار زیادی هستند.»

کاپیتان جرارد ادامه داد:« البته در رقابتهای این فصل لیگ اصلا خوب نبودیم و سزاوار این انتقادات بودیم و باید مردانه مقابل این انتقادات قرار بگیریم.»

گلهای رامیرس و دروگبا چلسی را قهرمان اف ای کاپ نمود و این تیم برای چهارمین بار در شش سال اخیر این افتخار را به دست آورد. جرارد در مورد این فینال گفت:« فکر می کنم که عملکرد ما در نیمه دوم به نحوی بود که عادلانه آن بود که بازی به وقت اضافه کشیده شود. ولی فکر نمی کنم که در طول 90 دقیقه تلاش کافی برای قهرمانی را انجام داده باشیم. فکر می کنم که با فشاری که ما در نیمه دوم به بازیکنان چلسی وارد کردیم، اندکی ناامید کننده بود که بازی به وقتهای اضافه کشیده نشد.»

استیون جرارد ادامه داد:« این ناامید کننده است. ما با ورود اندی کارول بهتر شدیم و بازی را قوی تر و قدرتمندانه تر از چلسی به پایان بردیم. به همین خاطر فکر می کنم که سزاوار این بودیم که بازی با تساوی به پایان برسد. چلسی در بازی شنبه شب اندکی شانس داشت و شاید امسال، سال آنها بود.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تقاضای لمپارد از مدیران چلسی: قرارداد دروگبا را تمدید کنید

این مهاجم اهل ساحل عاج حاضر به تمدید قرارداد خود به مدت یكسال نشده و باشگاه هم از پیشنهاد تمدید دوساله قرارداد او امتناع كرده است

سایت گل- فرانك لمپارد، هافبك چلسی از مسئولان این باشگاه خواست به مهاجم ' بی همتا' ی این تیم، دیدیه دروگبا قراردادی جدید پیشنهاد كنند، بویژه كه به تازگی گل پیروزی آبی پوشان در فینال جام حذفی را هم به ثمر رسانده است.
به گزارش منابع خبری، دروگبای 34 ساله تنها بازیكنی است كه در چهار فینال جام حذفی انگلیس گل زده است. این مهاجم اهل ساحل عاج حاضر به تمدید قرارداد خود به مدت یكسال نشده و باشگاه هم از پیشنهاد تمدید دوساله قرارداد او امتناع كرده است.
لمپارد گفت: من از ماندن او در تیم مأیوس شده ام. او بازیكن شاخصی است. بدنش همچون ماشین حركت می كند و او بی همتا است. او نه فقط انسانی بزرگ است بلكه در بزنگاه ها هم گل هایی حساس برای تیم به ثمر رسانده است. خبرهایی مبنی بر پیوستن دروگبا به باشگاه هایی در چین، خاورمیانه؛ فرانسه و آمریكا منتشر شده است ، بویژه پس از آنكه او هشتمین گل خود را در هشتمین حضورش در ویمبلی به ثمر رساند.
لمپارد خاطر نشان كرد: بازی با او مایه خرسندی است چون همیشه برای مدافعان مشكل ساز می شود. من به عنوان یك فرد به او علاقه دارد و هر تصمیمی بگیرد و هرجایی كه برود به عنوان یكی از قهرمانان و اسطوره های چلسی باقی خواهد ماند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
چلسی خواهان جذب اندره شورله

ایا شورله دومین خرید آلمانی چلسی خواهد بود؟

سایت گل- به نظر می رسد چلسی دست از سر بوندس لیگا به راحتی برنمی دارد.آنها به دنبال دومین خرید از بوندس لیگا هستند؛البته از نوع آلمانی اش.

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ درایران به نقل از اکسپرس وشبکه اسکای آلمان باشگاه چلسی با یک پیشنهاد 19 ملیون یورویی به دنبال جذب اندره شورله مهاجم ملی پوش باشگاه بایرلورکوزن هستند.

پیشنهاد اولیه ابی پوشان لندن در حدود 14-15ملیون یورو بود که مورد موافقت لورکوزن قرار نگرفت.به گفته یکی از مدیران ارشد چلسی انگلستان بندی در قرارداد شورله با باشگاه آلمانی وجود دارد که می تواند در برابر یک پیشنهاد خوب این باشگاه را ترک نماید.

چلسی چندی پیش موفق شد مارکو مارین دیگر ملی پوش آلمانی برمن آلمان را شکار نماید.باشگاه لورکوزن نیز مانند برمن با یکسری از مشکلات مالی رودروست. هالک، ایگواین، آزارد ، لاوتزی وکاوانی از دیگر بازیکنان مورد نظر چلسی برای فصل بعد هستند

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
رودی فولر: چلسی شورله را می خواهد

مدیر ورزشی باشگاه بایرن لورکوزن ادعا کرد که چلسی به دنبال امضای قرارداد با آندره شورله است.

سایت گل- بازیکن سابق تیم ملی آلمان خاطر نشان کرد که چلسی در سال 2011 اقدام به خرید شورله کرده است و اضافه کرد که نمی خواهند این مهاجم را در تابستن از دست دهند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،مدیر ورزشی باشگاه بایرن لورکوزن، رودی فولر ادعا کرد که چلسی در تابستان گذشته به دنبال امضای قرارداد با آندره شورله بوده است.

مهاجم 21 ساله آلمانی در سال گذشته از کلن به لورکوزن پیوست و هم اکنون یکی از مهره های کلیدی این تیم و تیم ملی کشورش می باشد.

آندره شورله اخیرا بار دیگر مورد توجه چلسی قرار گرفته است و روزنامه های بسیاری ادعا میکنند که آبی ها آماده ی پرداخت 19 میلیون پوند برای این مهاجم آلمانی هستند.با این حال رودی فولر اصرار دارد که شورله به هیچ کجا نمی رود.

فولر گفت : " این درست است.او در سال گذشته مورد علاقه ی این تیم انگلیسی بود.این واضح است که چلسی شورله را می خواهد.ولی ما اجازه نمی دهیم که او از ما جدا شود.او تنها یک سال برای ما بازی کرده است و علاقه داریم که مدت بیشتری او ر در اختیار داشته باشیم."

اضافه کنیم که قرارداد آندره شورله با بایرن لورکوزن تا تابستان سال 2016 اعتبار دارد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن، ثروتمندترین مربی بریتانیا

دارایی‌های فرگوسن حدود ۳۲ میلیون پوند برآورد می‌شود

سایت گل- حضور در لیگ‌های حرفه‌ای فوتبال جهان چه در مستطیل سبز و چه در کنار آن جزو مشاغل پردرآمد به شمار می‌رود.
در این میان اما برخی پولدارتر از پولدارها هستند. آلکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد، یکی از این نمونه‌هاست. سر آلکس فرگوسن که از سال ۱۹۸۶ منچستر یونایتد را هدایت می‌کند و به همراه این تیم انواع و اقسام افتخارات را کسب کرده است، با فاصله‌ای زیاد نسبت به همکاران خود، ثروتمندترین سرمربی فوتبال در بریتانیاست.
این بر اساس آمار نشریه "ساندی تایمز" در مورد فهرست ثروتمندترین‌ها در دنیای ورزش است. دارایی‌های فرگوسن حدود ۳۲ میلیون پوند برآورد می‌شود. ثروت او در مقایسه با سال گذشته حدود ۵ میلیون یورو افزایش نشان می‌دهد. فرگوسن بدین ترتیب جای روی کین را می‌گیرد که تا سال ۲۰۱۱ سرمربی‌گری تیم "ایپسویچ تاون" (Ipswich Town) انگلیس را بر عهده داشت.

دارایی‌های روی کین ایرلندی حدود ۲۹ میلیون پوند برآورد می‌شود. آرسن ونگر فرانسوی، سرمربی آرسنال، سومین سرمربی ثروتمند در بریتانیاست که بر اساس داده‌های فهرست نشریه ساندی تایمز حدود ۲۶ میلیون پوند ثروت دارد. جووانی تراپاتونی ایتالیایی (۲۰ میلیون) چهارمین نفر در این فهرست است. او که سابقه هدایت تیم‌های آلمانی بایرن مونیخ و اشتوتگارت و تیم‌های ایتالیایی اینتر و میلان را هم در کارنامه دارد، تیم ملی فوتبال ایرلند را هدایت می‌کند و شاگردانش را به جام ملت‌های اروپا هم رسانده است.
جالب این که در فهرست "ساندی تایمز" در مورد ثروتمندترین سرمربیان فوتبال بریتانیا تازه در مکان هفتم نوبت به یک سرمربی انگلیسی می‌رسد: استیو بروس که تا سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ساندرلند را بر عهده داشت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
خوان ماتا: هنوز کلی انرژی دارم

بازیساز اسپانیایی در صحبتهایی اعلام کرد که با وجود سپری کردن فصلی سخت در انگلیس، هنوز انرژی زیادی برای فتح جام دارد

سایت گل- خوان ماتا مهاجم اسپانیایی باشگاه چلسی در صحبتهایی اعلام کرد که فصلی طولانی و نفس گیر با چلسی، آن هم در اولین فصل حضورش در لیگ برتر او راخسته نکرده است.

این مهاجم اسپانیایی که تابستان گذشته از والنسیا به چلسی منتقل شد،شنبه شب ودر فینال اف ای کاپ که با برد 1-2 چلسی همراه بود، از ابتدا درترکیب تیمش حضور داشت .چلسی برای افزایش شانس حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا، باید امشب هم لیورپول را در رقابتهای لیگ برتر از پا در بیاورد.

ماتا در صحبتهایی دراین باره گفته:« هنوز انرژی زیادی دارم. فصلی طولانی است و این فصل، اولین فصل حضور من در انگلیس است ولی لذت موفقیت، بر خستگی غلبه می کند.»

از سوی دیگر لیورپولی ها هم بی صبرانه درانتظار انتقام شکست در ومبلی هستند و ماتا معتقد است که بازی امشب آنفیلد بازی سختی خواهد بود:« بازی کردن در آنفیلد در یک دیدار خارج از خانه سخت است. لیورپول نشان داده که تیم بزرگی است و آنها در آنفیلد خطرناک خواهند بود. ما باید ببریم و من هنوز باور دارم که می توانیم در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
لیورپول 4 – چلسی 1: فروپاشی در آنفیلد

لیورپول انتقام شکست فینال جام حذفی را گرفت و عنوان ششم لیگ برتر برای چلسی قطعی شد. مدافعان چلسی، به‌ویژه جان تری عملکردی فاجعه‌بار داشتند و چلسی خوش‌اقبال بود که بیشتر گل نخورد!

سایت گل – لیورپول توانست با پیروزی چهار بر یک مقابل چلسی انتقام شکست در فینال جام حذفی را بگیرد. اکنون لیورپول امیدوار است در روز آخر بتواند اورتون همشهری را پشت سر بگذارد و به رتبه هفتم برسد، اما مردان روبرتو دی‌متئو تحت هر شرایطی لیگ را در رده ششم به پایان خواهند برد.

لیورپول و چلسی تیم‌هایی ضعیف‌تر از فینال جام حذفی به میدان فرستاده بودند. لیورپول چهار تغییر در ترکیب داده بود و چلسی هشت بازیکن را عوض کرده بود.

هرچند چلسی در اوایل بازی با ضربه سر برانیسلاو ایوانوویچ که به تیر دروازه برخورد کرد اولین موقعیت جدی را ساخت، اما لیورپول بود که در دقیقه 19 به گل رسید. لوییس سوارس از سمت راست حرکت کرد و دو بازیکن را پشت سر گذاشت و سانتر او را میشل اسین وارد دروازه خودی کرد.

جان تری که دو بار در ابتدای بازی به شکلی تحقیرآمیز از سوارس دریبل خورده بود در دقیقه 25 اشتباهی فاحش مرتکب شد و در لحظه بدی به شکلی مضحک به زمین خورد و اجازه داد جوردن هندرسون توپ را بگیرد، در فضای مناسب به پیش برود و دروازه راس ترنبول را برای بار دوم باز کند.

مصیبت ادامه داشت. در دقیقه 29 بود که لیورپول صاحب یک ضربه کرنر شد و اندی کارول توپ را به دانیل آگر سپرد و او هم گل سوم را به ثمر رساند. کارول روی این صحنه به راحتی جان تری را از جریان مسابقه حذف کرد.

تری سپس پاسی اشتباه به کارول داد ولی ضربه مهاجم لیورپول که فرصتی عالی داشت را ترنبول گرفت.

اندکی بعد شوت سنگین فرناندو تورس به تیر دروازه لیورپول برخورد کرد.

سپس استوارت داونینگ با شوتی محکم از فاصله 28 متری دروازه چلسی را تهدید کرد اما ضربه او به تیر افقی برخورد کرد.

داونینگ در آخرین لحظات نیمه اول می‌توانست گل بزند. ایوانوویچ بی‌دلیل با آرنج به کارول ضربه زد و داور پنالتی گرفت، اما ضربه او این بار از روی نقطه پنالتی به تیر برخورد کرد.

چلسی در نیمه دوم به پیش تاخت و در دقیقه 50 به گل رسید. رامیرس روی ضربه ایستگاهی فلوران مالودا به هر ترتیبی که بود توپ را وارد دروازه حریف کرد.

اما لیورپول باز هم گل زد. روی دفع ناقص ترنبول توپ به جونجو شلوی رسید و ترنبول هر قدر با سرعت به سمت دروازه بازگشت هم نتوانست مانع گل شدن توپ شود.

بازی در حالی به پایان رسید که به نظر می‌رسید ماکسی رودریگس با طرفداران لیورپول خداحافظی می‌کند. او احتمالا در پایان فصل از لیورپول جدا خواهد شد.

چلسی هم برای راهیابی به لیگ قهرمانان فصل بعد تنها باید در فینال این فصل مقابل بایرن مونیخ پیروز شود. البته آرسنال، تاتنهام و نیوکاسل امیدوارند بایرن مونیخ قهرمان شود چون اگر چلسی قهرمان شود تنها سه تیم اول لیگ برتر می‌توانند در لیگ قهرمانان فصل بعد حضور یابند!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دی متئو: در طول فصل کلی امتیاز از دست داده ایم؛ نباید فقط به این سه امتیاز نگاه کنیم

مربی چلسی بعد از شکست سنگین تیمش مقابل لیورپول، به تمجید از بازی شاگردان دالگلیش پرداخته

سایت گل- روبرتو دی متئو، مربی باشگاه چلسی در پایان دیدارسه شنبه شب تیمش مقابل لیورپول که با شکست 1-4 چلسی همراه بود به تمجید از عملکرد لیورپول پرداخت

چلسی که شنبه شب باغلبه برلیورپول قهرمان اف ای کاپ شده بود، اکنون در فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر است و برای راهیابی به فصل بعد این رقابتها به برد دردیدار با لیورپول نیاز داشت. آبی ها درنهایت دراین بازی شکست خوردند.

درپایان این مسابقه دی متئو به خبرنگاران گفت:« فکر می کنم که لیورپول تیم برتر بازی 3شنبه بود. آنها از بازی قبل تحت تاثیر قرار گرفته بودند و در بازی 3شنبه به گل رسیدند. لیورپول در این بازی از ما بهتر بود و باید به ارزش و بازی خوب آنها اشاره کرد.»

مربی ایتالیایی چلسی ادامه داد:«فکر می کنم که اگر تیمی قبراق و پرانرژی داشتیم،شانس بیشتری داشتیم. ما از قوای تیممان استفاده زیادی کردیم. ما در طول فصل با همین بازیکنان بازی کردیم و آنها ما را به اینجا رسانده اند . قبل از بازی سه شنبه، حتی شانس قرار گرفتن در رده چهارم جدول را هم داشتیم. ما به شدت تلاش کردیم و تک تک بازیها را جدی گرفتیم ولی در بازی3شنبه، لیورپول بهتر از ما بود.»

قبل از این بازی، چلسی شانس قرار گرفتن در رتبه چهارم جدول را داشت اما دی متئو درمورد تیمش گفت.«از دست دادن این همه امتیاز در طول فصل مهم است و نباید فقط به بازی سه شنبه شب نگاه کنید. باید معقول باشیم و درنظر داشته باشید که ما در طول این فصل 37 بازی در لیگ برتر انجام داده ایم.فکر نمی کنم که 3 امتیازی که سه شنبه شب از دست دادیم، تفاوت خاصی داشته باشد.»

این مربی ایتالیایی دردیدار 3شنبه به خوان ماتا، اشلی کول، دروگبا و لمپارد استراحت داده بود و خیلی ها معتقدند که این بازیکنان ، بازیکنانی هستند که در فینال لیگ قهرمانان اروپا برای چلسی به میدان خواهند رفت. دی متئو دراین باره گفت:« بازی فینال، بازی پرفشاری است. من باید راجع به تیمم و شیوه بازی تیممان فکر کنم و ببینم که کدام بازیکنان برای حضور در فینال مناسب ترند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۷,۵۹۰ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۴,۷۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۳۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۹۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۰۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۳۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۴۳۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۷۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۹ کاربر آنلاین است. (۲۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!