به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
شكست ميثاقيان در دقيقه 83
پرسپوليس موقتا به مكان سوم رسيد

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران – عصر روز چهارشنبه پرسپوليس يكي از سخت ترين پيروزي هاي خانگي خودش را با گل دقيقه 83 در مقابل استقلال اهواز جشن گرفت.اين اولين برد پيرواني به عنوان سرمربي پرسپوليس بود كه در دومين حضورش روي نيمكت اين تيم به دست آمد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس تهران و استقلال اهواز بعد از ظهر روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادي تهراني آغاز شد. سرخ پوشان در طول 90 دقيقه اين بازي صاحب توپ و ميدان بودند و موقعيت هاي زيادي براي گشودن دروازه حريف پيدا كردند اما بازي تدافعي تيم ميثاقيان مانع از فروپاشي دروازه اين تيم شد. سرخ ها 83 دقيقه براي رسيدن به گل برتري صبر كردند و در طول دقايق مهاجمان پرسپوليس فرصت هاي زيادي را از دست دادند. بالاخره نبي الله باقري ها كرنر ارسالي از جناح راست را در دقيقه 83 با يك ضربه سر محكم به تنها گل بازي تبديل كرد.پرسپوليس با اين نتيجه 26 امتيازي شد و با يك بازي بيشتر نسبت به سپاهان و استقلال تا پله سوم جدول صعود كرد
منبع

۶ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
گل من تقديم به هواداران، ‌كادر فني و مسئولان باشگاه
باقري‌ها: امروز را در زندگي فوتبالي‌ام فراموش نمي كنم
مدافع سر زن و خوش قامت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: استقلال اهواز ضد فوتبال بازي كرد؛ اما خوشحالم كه گل من سه امتياز داشت.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، نبي‌ا... باقري‌ها مدافع ارزنده سرخپوشان اظهار داشت: نود دقيقه يك طرفه به نفع پرسپوليس بود. بازيكنان ما براي گرفتن اين سه امتياز همدل شده بودند.

وي ادامه داد: استقلال اهواز ضد فوتبال بازي كرد. فكر كنم اين گلي كه براي پرسپوليس زدم، با گرفتن سه امتياز بسيار شيرين و لذت‌بخش بود. امروز را در زندگي فوتبالي‌ام فراموش نمي كنم.

باقريها در ادامه گفت: گل من تقديم به زحمات هواداران، ‌كادر فني و مسئولان باشگاه كه همه دوست دارند در سه جام موفق شويم. ‌اگر به سه امتياز نمي‌رسيديم، هرگز خودمان را نمي‌بخشيديم. به همين دليل، بين دو نيمه با يكديگر عهد بستيم با تلاش و دوندگي مضاعف، حريف را مغلوب كنيم.

منبع

۶ آذر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این نیکبخت فقط تو بازی گند می زنه. پاسهاش که 80 درصد غلطه، قبلا لااقل گل می زد که الان اونم ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۷ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ین نیکبخت فقط تو بازی گند می زنه. پاسهاش که 80 درصد غلطه، قبلا لااقل گل می زد که الان اونم

مثل اینکه یادتون رفت فعلا بهترین گلزنمونه کلی هم برامون پاس داده حالا با 2 - 3 تا بازی بد از اون نباید سرزنشش کرد و باید به آینده نگاه کنیم

۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کاتالونیا نوشته:

نقل قول
ین نیکبخت فقط تو بازی گند می زنه. پاسهاش که 80 درصد غلطه، قبلا لااقل گل می زد که الان اونم

مثل اینکه یادتون رفت فعلا بهترین گلزنمونه کلی هم برامون پاس داده حالا با 2 - 3 تا بازی بد از اون نباید سرزنشش کرد و باید به آینده نگاه کنیم
منم اگه از 1000 تا موقعیت گل 10 تا شو گل کنم بهترین گل زن میشم

۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
رحمان رضائي در گفت و گو با آريا: پاسخ منتقدان را مي دهم
خبرگزاري آريا – براي اينكه تيم پرسپوليس بتواند از لحاظ روحي شرايط بهتري را به دست بياورد لازم است كه يك پيروزي خانگي را كسب كند تا به شرايط ايده آل دست پيدا كند.

رحمان رضايي، ‌مدافع تيم پرسپوليس، در گفتگو با آريا، ضمن بيان مطلب فوق خاطر نشان كرد :‌ تاكنون تمرينات مناسبي را در كنار ساير نفرات در خطوط دفاعي انجام داده ايم و به نظر مي رسد كه بچه ها با يكديگر هماهنگ هستند و البته انگيزه بالايي دارم كه وارد ميدان شوم تا آمادگي بالاي فيزيكي خود را يك بار ديگر اثبات كنم .

وي تأكيد كرد: همچنان در انتظار مجوز سازمان ليگ جهت بازي در ليگ برتر هستم و تصميم دارم در اولين فرصت بازي قابل قبولي را ارائه دهم تا از اين طريق پاسخ منتقدان را بدهم .

رضايي به خبرنگار آريا گفت : اطمينان مي دهم با انجام بازي هاي مناسب در آينده اي نزديك بهترين خط دفاعي ليگ را تشكيل مي دهم و از اين راه بسياري از مسائل حل مي شود .

وي در پايان افزود : پرسپوليس به زودي به صدر جدول رده بندي مي رسد و با اين بازيكنان و كادر فني اين يك فكر بيهوده نيست و مي خواهيم از اين روش براي شادي دل هواداران تلاش كنيم .

منبع

۷ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
عابدزاده : براى موفقيت تيم مان تلاش مى كنيم
هورا اسپرت : عابدزاده در پايان ديدار پرسپوليس مقابل استقلال اهواز گفت : بازى خوبى بود ، مشكلاتمان در بازى هاى قبلى را جبران كرديم .

احمدرضا عابدزاده مربى دروازه بان هاى پرسپوليس در پايان ديدار اين تيم با استقلال اهواز ضمن دفاع از عملكرد عليرضا حقيقى گفت: دروازه بان تيم ما جوان است اما بهتر از اين هم مى تواند دروازه بانى كند.
وى افزود: بازى خوبى بود، مشكلاتمان در بازى هاى قبلى را جبران كرديم.او تصريح كرد: تيم استقلال اهواز ديروز يك فوتبال دفاعى را به نمايش گذاشت و اين درحالى بود كه تيم ما از همان دقايق اول بازى حمله را در دستور كار داشت.
وى درخصوص اظهارات اكبر ميثاقيان سرمربى تيم استقلال اهواز كه ديدار تيمش را مقابل پرسپوليس از نظر فنى بسيار كم اهميت خوانده بود، افزود: كادر فنى پرسپوليس به اين صحبت ها توجهى ندارد و تنها براى موفقيت تيم مان تلاش مى كنيم.

منبع

۷ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اولين پيروزى پرسپوليس با افشين پيروانى

--------------------------------------------------------------------------------

در اولين روز مسابقات هفته شانزدهم ليگ برتر، پرسپوليس تهران با يك گل استقلال اهواز را برد و پيكان قزوين برابر پاس همدان ۰-۲ شكست خورد.
پرسپوليس تهران پس از يك شكست و دو تساوى در ۳ بازى آخر خود، در ورزشگاه آزادى تيم بحران زده استقلال اهواز را شكست داد تا دومين تجربه سرمربيگرى افشين پيروانى با پيروزى همراه شود.
پرسپوليس پس از كسب سه امتياز اين مسابقه، با ۲۶ امتياز و يك بازى بيشتر به رده سوم جدول رده بندى صعود كرد و بالاتر از استقلال تهران و سپاهان اصفهان قرار گرفت.
تيم استقلال اهواز در اين فصل شرايط خوبى ندارد؛ آبى هاى اهوازى كه پيش از اين مسابقه با ۷ باخت از ۱۵ بازى در رتبه هفدهم جاى داشتند با شكست برابر پرسپوليس در انتهاى جدول باقى ماندند و با ۲۷ گل خورده ضعيف ترين خط دفاعى ليگ محسوب مى شوند.
اكبر ميثاقيان، سرمربى اين فصل استقلال اهواز پيش از بازى تيمش برابر پرسپوليس گفته بود: "با تمام تيم هايى كه مقابل پرسپوليس قرار گرفته ام هرگز بازنده نبودم، اين تيم را چه با دنيزلى و چه با قطبى برده ام و اين بار مى خواهم افشين پيروانى را شكست دهم."
ميثاقيان در اين ديدار ناصر شكرون، مهاجم عراقى و گلزن اول تيمش را به دليل اخراج در بازى قبلى در اختيار نداشت.

گزارش بازى

در نيمه اول، بازى كيفيت و سرعت قابل قبولى نداشت.
پرسپوليس در اين نيمه در يك بازى يك طرفه چند فرصت مناسب روى دروازه حريف ايجاد كرد كه با بى دقتى بازيكنان از دست رفت.
بهترين موقعيت قرمزها را عليرضا نيكبخت واحدى از دست داد؛ نيكبخت در دقيقه ۸ در تك به تك با دروازه بان توپ را از بالاى دروازه به بيرون فرستاد.
در نيمه دوم فشار حملات پرسپوليس بيشتر شد، در مقابل استقلال اهواز با ارايه يك بازى تدافعى كوشيد يك امتياز ديدار را از آن خود كند.
سرانجام پرسپوليس توانست روى يك ضربه كرنر به گل برترى دست يابد؛ در دقيقه ۸۳ ايوان پتروويچ كرنر را از سمت راست فرستاد و نبى الله باقرى ها با ضربه سر دروازه حريف را باز كرد تا تيمش به هفتمين پيروزى اين فصل خود دست يابد.
پرسپوليس تهران
موقعيت خطرناك- ۱۱
كرنر- ۱۲
آفسايد- ۵
كارت زرد- ۱
استقلال اهواز
موقعيت خطرناك- ۱
كرنر- ۱
آفسايد- ۱
كارت زرد- ۵
در ديگر مسابقه اين روز، پيكان قزوين در همدان مهمان تيم پاس بود.
پيكان كه پس از پيروزى ۲-۱ ذوب آهن اصفهان برابر برق شيراز در آخرين روز هفته پانزدهم، صدر نشينى را به تيم اصفهانى واگذار كرده بود براى بازگشت به صدر جدول چاره اى جز شكست پاس همدان نداشت.
اما پاس در خانه توانست با دو گل شهباز اوركينوف در دقيقه هفت و اميد ابوالحسنى دردقيقه ۷۹، پيكان مدعى را شكست دهد و با يك پله صعود در رتبه دهم قرار گيرد.
در اين ديدار على اصغر مدير روستا، سرمربى پيكان به دليل مصدوميت بازيكنانش مجبور به دو تعويض اجبارى شد.
پيكان با اين شكست با ۲۹ امتياز پايين تر از ذوب آهن در رده دوم باقى ماند.
ذوب آهن اصفهان با يك بازى كمتر و ۳۱ امتياز در صدر جدول قرار دارد.

bbc

۷ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
افشين قطبی: سياستم برای پرسپوليس سکوت و انتظار است، يک خبر مرا تکان داد،

سرمربی پيشين تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه برخی ها به دنبال ايجاد جو منفی برای او هستند گفت: برابر اين حربه ها سياستم سکوت است و قصد پاسخگويی ندارم.
افشين قطبی سرمربی پيشين تيم فوتبال پرسپوليس که اين روزها در امارات بسر می برد، با انتقاد از حاشيه سازيهايی که در مورد جدايی او از اين تيم مطرح شده است به خبرنگار مهر گفت: با وجود اينکه قصد مصاحبه کردن ندارم اما اين روزها تير و ترکش‌های زهرآلودی به سوی من پرتاب می شود. به گفته دوستانم در ايران صفحات فراوانی در بدگويی و انتقاد از من سياه می شود. زبان‌های بسياری باز شده که پاسخ من در حال حاضر به همه آنها سکوت است، زيرا بدگويان همان مديحه سرايان گذشته هستند که حرف‌هايشان برای من اهميتی ندارد.
قطبی خاطرنشان کرد: در اين مدت فقط يک خبر بود که مرا تکان داد و به واقع قلب من را لرزاند. مردم، به واقع همان عاشقان پرسپوليس با وجود فضای مسمومی که عليه من به وجود آمده است در نظرسنجی برنامه ۹۰ احساسات زيبايی به من نشان دادند و ثابت کردند تحت تاثير افرادی که منفعت شان در حذف افشين قطبی بود، قرار نگرفته اند.
سرمربی پيشين تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: شايد سرنوشت من به گونه ای رقم بخورد که ديگر به ايران بازنگردم اما هرگز معرفت و مرام اين دوستداران پرسپوليس را فراموش نمی کنم. آنها بدون اينکه از سوی فرمانده يا ليدری خاص هدايت شوند، حرف دلشان را زدند. به واقع جاذبه همان آنها بود که مرا به ايران کشاند و فراغ و دوری آنهاست که بيشترين رنج و اندوه را در دلم تلمبار کرده است. در مقابل اين همه بزرگواری ديگر نتوانستم سکوتم را حفظ کنم و مقابل اين همه احساسات پاک سرتعظيم فرود نياورم.
وی تصريح کرد: در حال حاضر سياست من سکوت و انتظار است. قرار شده من و مسئولان باشگاه پرسپوليس به عزت و شخصيت هم احترام بگذاريم که تا به امروز از سوی من اين تعهد به شدت رعايت شده است.
افشين قطبی با اشاره به حمايت دکتر محمود احمدی نژاد از وی گفت: از رئيس جمهور ورزشدوست ايران به خاطراين ابراز لطف تشکر می کنم.

'gooya

۷ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نیکبخت همین طوریه... بازی هایی که بازیش بگیری هیچ کسی جلودارش نیست و بازی هایی هم که بازیش نگیره حسابی گند میزنه در کل بازیکن احساسیه !

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۸ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۲,۴۱۸ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۹۳۲ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۶۶ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۶۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۲۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۸۶۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۰۷ کاربر آنلاین است. (۲۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!