به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مدیر برنامه های بالوتلی : او در لیست فروش تابستانی سیتی قرار ندارد

بالوتلی از سیتی جدا نخواهد شد ؛چرا که از شرایطش در سیتی راضی است و باشگاه نیز قصد فروش او را ندارد

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران، مینو رایولا، مدیربرنامه های ماریو بالوتلی در تازه ترین صحبت های خود اعلام کرد که هیچ شانسی برای جدایی ماریو بالوتلی در تابستان پیش رو وجود ندارد و دراین باره گفت:"او در لیست فروش باشگاه منچستر سیتی وجود ندارد"

با نزدیک شدن به تابستان و داغ شدن بازار نقل و انتقالات ،مینو رایولا ، با خبرنگاران پیرامون آینده موکلینش به صحبت پرداخت.

او در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت :" بالوتلی ؟ او هرگز از سیتی جدا نخواهد شد ؛چرا که از شرایطش در سیتی راضی است و باشگاه نیز قصد فروش او را ندارد.بالوتلی اخیرا موفق شد قهرمانی خوبی با باشگاه منچستر سیتی در لیگ برتر جزیره کسب کند"

رایولا درمورد شرایط روبینیو و میلان و احتمال بازگشت او به برزیل گفت:" روبینو؟ او مشتریان زیادی در برزیل دارد اما قیمت بالای او این اجازه را نخواهد داد که او به برزیل بازگردد. من فکر می کنم که میلان باید سیاست های نقل و انتقالاتش را تغییر دهد.حال باید به دنبال بازیکن در هلند، سوئد و حتی برزیل بود و البته باید تفکرات خود در رابطه با بازیکنان جوان را نیز تغییر داد"

مدیربرنامه های بالوتلی، زلاتان و روبینیو ادامه داد:"ما در رابطه با همه چیز صحبت کردیم به جز ایبرا. یکشنبه شبدر زمین فوتبال و پس از پایان بازی در باره ی او حرف زدیم.هم گالیانی و هم ایبرا از شرایط فعلی راضی هستند. این اطمینان را می دهم که او تا 30 ام آگوست در میلان خواهد ماند. بیشتر صحبت امروز ما با گالیانی ، در رابطه با رودریگو الی بازیکن زیر 20 سال میلان بود که شاید برای شما بی اهمیت باشد"

رایولا در پایان اشاره کرد " جلسه ی اخیر ایبرا و گالیانی هر دو طرف را راضی نگه داشته است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آلن پاردو؛ مربی سال لیگ برتر

این دومین جایزه پاردو در چهار روز گذشته است. او پیش از این جایزه بهترین مربی فصل را از طرف اسپانسر لیگ برتر هم از آن خود کرده بود.

سایت گل- آلن پاردو، سرمربی نیوکاسل از سوی اتحادیه مربیان لیگ برتر به عنوان مربی سال انتخاب شد.

این دومین جایزه پاردو در چهار روز گذشته است. او پیش از این جایزه بهترین مربی فصل را از طرف اسپانسر لیگ برتر هم از آن خود کرده بود.

سرمربی سابق چارلتون را رساندن کلاغ ها به رتبه پنجم، آنها را راهی لیگ اروپا کرد؛ این در حالی است که آنها تا هفته پایانی برای رسیدن به چمپیونزلیگ تلاش می کردند.

پاردو بعد از کسب این عنوان در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه نیوکاسل گفت:" دریافت عنوان بهترین مربی فصل از سوی اتحادیه مربیان لیگ برتر یک افتخار بسیار بزرگ است.

با توجه به مربیانی که پیش از این، این جایزه را به دست آوردند، باید بگویم دریافت جایزه ای بهتر از این ممکن نیست؛ این بهترین دستاورد دوران مربیگری ام است.

این جایزه تنها متعلق من نیست. همه چیزهایی که در این فصل با نیوکاسل به دست آوردیم، حاصل یک تلاش تیمی فوق العاده بود.

هیئت مدیره، کادر فنی، تیم آنالیز، بازیکنان و هواداران فوق العاده مان؛ همه اینها نقش مهمی داشتند و از همه متشکر هستم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دیدار مدیربرنامه های فان پرسی با سیتی

مدیربرنامه های مهاجم آرسنال به گل دات کام گفت که سه ماه پیش میهمان یکی از مدیران سیتی بوده است

سایت گل- مدیربرنامه های روبین فان پرسی در صحبتهایی اعلام کرد که سه ماه پیش میهمان برایان ماروود در ورزشگاه اتحاد بوده است

کیس وس، مدیربرنامه های فان پرسی در صحبتهایی به گل دات کام گفت که سه ماه پیش در ورزشگاه اتحاد با یکی از مدیران سیتی دیدار کرده.

البته او اعلام کرد که دیدار او، به منظور بررسی شرایط انتقال این ستاره هلندی به سیتی نبوده است . ولی این روزها طرفداران آرسنال اطمینان زیادی از ادامه حضورکاپیتان هلندی شان دراین تیم ندارند و گل دات کام در روز دوشنبه اعلام کرد که فان پرسی روز 4شنبه با آرسن ونگر و ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی باشگاه دیدار خواهد کرد.

مدیربرنامه های فان پرسی در صحبتهایی به گل دات کام گفت: « من یکی از میهمانان باشگاه منچسترسیتی بودم. حدود 3ماه پیش. من افراد زیادی را دیدم. چرا باید توضیح بدهم؟ من برای موسسه ای کار می کنم که 450 مشتری و 350 بازیکن بین المللی را در اختیار دارد. من فقط مدیربرنامه های روبین نیستم و مدیربرنامه های توماس فرمائلن، کیسئوکه هوندا، ژرمین لنس و استفان دی وری نیز هستم.»

با وجود صحبتهای وس که مدیر اجرایی کمپانی هلندی اسپرتس اینترتینمنت نیز هست، بازیکنانی که مد نظر سران سیتی قرار دارند، احتمالا فان پرسی و فرمائلن هستند.

اکنون انتظار می رود که فان پرسی در روز 4شنبه با مربی و یکی از مدیران تیمش دیدار کند و دراین دیدار به آنها خواهد گفت که ایا در ورزشگاه امیریتس ماندگار است و یا قصد ترک آرسنال را دارد. او بعد از برد 2-3 تیمش مقابل وست بروم و اتمام این فصل در رده سوم جدول ، حرفی از آینده نزدو گفت:« هفته آینده صحبت خواهیم کرد و خواهیم دید که چه خواهد شد.»

انتظار می رود که سران آرسنال از تمایلشان برای حضور فان پرسی دراین تیم تا سال 2013 بگویند و البته ممکن است این ستاره هلندی از رفتن صحبت کند. فان پرسی که در ماه آگوست 29 ساله می شود، حدود 20 میلیون پوند قیمت دارد.

از سوی دیگر و علاوه برسیتی، تیمهایی مثل رئال و یوونتوس هم روبین را زیر ذره بین دارند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
خبرتایید نشده:پرواز کاگاوا به منچستر

آلکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد، یکی از تماشاگران حاضر در فینال جام حذفی آلمان میان دورتموند و بایرن مونیخ بود

سایت گل - شینجی کاگاوا، ستاره‌ی ژاپنی بوروسیا دورتموند، در فصل آتی بوندس‌لیگای آلمان دیگر در خدمت این تیم نخواهد بود.
ایستگاه بعدی فعالیت‌حرفه‌ای کاگاوا به احتمال قوی باشگاه انگلیسی منچستر یونایتد خواهد بود. ظهر سه‌شنبه (۱۵ آوریل/ ۲۶ اردیبهشت) میشائل سورک، مدیر ورزشی باشگاه بوروسیا دورتموند، خبری را تایید کرد که ناظران فوتبال احتمال آن را می‌دادند: پایان همکاری دورتموند و شینجی کاگاوا، ملی‌پوش ژاپنی این تیم. کاگاوای ۲۳ ساله که در سال ۲۰۱۰ در ازای تنها ۳۵۰ هزار یورو به دورتموند پیوسته بود، در فصل نخست یکی از کشف‌های بزرگ بوندس‌لیگا به شمار می‌آمد.

وی در فصلی که حال به پایان رسیده نیز سهم بسزایی در موفقیت بوروسیا دورتموند برای تکرار عنوان قهرمانی لیگ آلمان و تصاحب جام حذفی این کشور داشت. این نخستین بار در تاریخ ۱۰۳ ساله باشگاه بوروسیا دورتموند است که هر دو قهرمانی در یک فصل نصیب تیم این باشگاه می‌شود.
مدیر ورزشی دورتموند در گفت‌وگو با نشریه‌ی آلمانی بیلد اظهار داشت که دوشنبه (۱۴ مه) دیدار و مذاکره‌ای با مشاور کاگاوا داشته و وی گفته است که این ستاره‌ی ژاپنی قراردادش با دورتموند را تمدید نخواهد کرد.
طبق گزارش یکی از نشریات محلی دورتموند، کاگاوا شامگاه دوشنبه راهی منچستر شده تا به همراه مشاور خود درباره پیوستن به منچستر یونایتد، نایب‌قهرمان این فصل انگلیس به مذاکره نشیند.

درخور توجه آنکه آلکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد، یکی از تماشاگران حاضر در فینال جام حذفی آلمان میان دورتموند و بایرن مونیخ بود. اگر چه تا کنون مبالغی در ارتباط با نقل و انتقال احتمالی کاگاوا مطرح نشده، اما کارشناسان فوتبال ارزش کنونی این بازیکن تکنیکی و جوان را ۱۵ میلیون یورو برآورد می‌کنند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
طعنه نصری به آرسنالی ها: ما قهرمانی مان را جشن می گیریم آنها رتبه سوم شان را

این ستاره فرانسوی که در تابستان سال گذشته از آرسنال به سیتی پیوست، یکی از ارکان اصلی این تیم در رقابت های این فصل بود و موفق شد با آبی ها قهرمان لیگ برتر شود.

سایت گل- سمیر نصری، هافبک منچسترسیتی، با مسخره کردن آرسنالی ها، اعلام کرد آنها نمی توانند برای سال ها هیچ جامی به دست بیاورند.

این ستاره فرانسوی که در تابستان سال گذشته از آرسنال به سیتی پیوست، یکی از ارکان اصلی این تیم در رقابت های این فصل بود و موفق شد با آبی ها قهرمان لیگ برتر شود.

انتقال 24 میلیون پوندی نصری با انتقادات زیادی مواجه شد اما او معتقد است قهرمانی سیتی در رقابت های این فصل، انتقال او به این باشگاه را توجیه می کند.

او همچنین هم تیمی های سابقش را مورد انتقاد قرار داد و آنها را بازیکنانی بدون جاه طلبی توصیف کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" آرسنالی ها می خواهند طوری نشان دهند که من برای پول به سیتی آمدم. امیدوارم آنها اکنون من را با جام قهرمانی لیگ برتر ببینند. معتقدم که آنها برای سال ها نمی توانند به یک جام برسند.

اگر من تنها به پول فکر می کردم، راحت تر بود که در آرسنال بمانم، هر هفته پولم را بگیرم و در زمین قدم بزنم. خیلی ها هستند که در آرسنال این کار را می کنند.

من انتخاب سختی انجام دادم؛ به باشگاهی بزرگی آدم که برای قرار گرفتن در ترکیب آن باید می جنگیدم. جایی که کسی دلش نمی خواهد دوم باشد و من این را به خوبی نشان دادم.

امیدوارم طرفداران آرسنال به زندگی خودشان بپردازند و من را فراموش کنند. آنها باید جایگاه سوم شان را جشن بگیرند و من روی قهرمانی های مان تمرکز خواهم کرد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پودولسکی: نمیتوانم برای بازی در آرسنال صبر کنم

مهاجم آلمانی توپچی ها با زدن 18 گل فصل فوق العاده با کلن در بوندس لیگا داشت و حالا او بعد از تمام شدن مسابقات یورو میخواهد هرچه زودتر با آرسنال کار کند.

سایت گل- لوکاس پودولسکی، مهاجم جدید آرسنال اعلام کرد نمی تواند بیش از این برای بازی کردن با پیراهن توپچی ها انتظار بکشد.

به گزارش پایگاه خبری آرسنال در ایران، مهاجم آلمانی توپچی ها با زدن 18 گل فصل فوق العاده با کلن در بوندس لیگا داشت و حالا او بعد از تمام شدن مسابقات یورو میخواهد هرچه زودتر با آرسنال کار کند.

او در اولین مصاحبه با سایت رسمی آرسنال گفت:" آرسنال باشگاه بزرگ و شناخته شده ای در اروپا و همچنین در دنیا است.

وقتی بین دو باشگاه مذاکرات برای انتقال شروع شد، خیلی سریع تصمیمم را گرفتم. حالا میخواهم با باشگاهی جدید چالش جدیدی را تجربه کنم و بی صبرانه منتظر پایان یافتن مسابقات یورو و پیوستن به آرسنالم.

فصل موفقی را با کلن سپری کردم و حالا با اعتماد به نفسی بالا به مسابقات یورو خواهم رفت و بعد از آن به هم

تیمی های جدیدم می پیوندم و هدفم اینست که تمام توانم را برای این باشگاه ارائه دهم و در اینجا موفق شوم."

پودلسکی قبلا به بایرن مونیخ رفته بود اما او میگوید هیچ تردیدی برای بازی در لیگ برتر نداشته است.

" برای من اهمیتی ندارد که این قدم را چه الان و چه چند سال قبل در حرفه ام برداشتم."

پیش بینی زمان درست سخت است. اما الان 26 ساله و نزدیک 27 ساله شدنم هستم. پس برداشتن این گام در حرفه ام در این زمان درست است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تبس: قصد توهین به فرگوسن را نداشتم

اقدامی که کارلوس تبس انجام داده، صرفنظر از هیجان زایدالوصف مربوط به فتح عنوان قهرمانی، می تواند ریشه در خصوصیات اخلاقی وی هم داشته باشد

سایت گل - جشن و قهرمانی منچسترسیتی بابت جام قهرمانی کسب شده در رقابت های این فصل لیگ برتر به قیمت توهینی شدید به سرالکس فرگوسن مربی منچستریونایتد تمام شده و جنجالی رسانه ای به پا کرد.

مقصراصلی این جنجال، کارلوس تبس مهاجم آرژانتینی سیتی است که سوار بر اتوبوس حامل بازیکنان منچسترسیتی درلحظه رژه معمول تیم قهرمان درشهر مقابل هواداران خود، پلاکاری را در دست داشت که روی آن خطاب به فرگوسن نوشته شده بود:" روحت شاد فرگی!" باشگاه منچسترسیتی ضمن عذرخواهی بابت این پلاکارد از مربی اسکاتلندی یونایتد نوشت که تبس این پلاکارد را از یکی از افراد حاضر در جمعیت گرفته است. منچسترسیتی گفته که تبس از طریق بیانیه ای دراین مورد عذرخواهی کرده ولی با این رفتار خود مرتکب اشتباه بزرگی شده و بدین ترتیب منچسترسیتی صمیمانه از سرالکس فرگوسن عذرخواهی می کند.

البته این پلاکارد ممکن است جنبه توهین به مربی 70 ساله منچستریونایتد نداشته باشد و صرفا به یکی از اظهارات قبلی او اشاره ای غیرمستقیم بکند. سه سال پیش از فرگوسن پرسیدند که آیا منچستریونایتد هرگز در رقابت با سیتی برسرکسب عنوان قهرمانی شکست خواهد خورد یا نه و فرگوسن جواب داده بود تا روزیکه او زنده است، چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.
ممکن است تبس که بازیکن سابق منچستریونایتد بوده یا یکی از هواداران سیتی این جمله معروف را به یاد آورده و خطاب به سرالکس اینگونه نوشته باشد. پیشتر در لیگ های دیگر اروپا هم مشابه چنین توهین هایی بین تیم های رقیب زیاد به چشم خورده است. در سال 2007 میلان رقیب یووه در پی مسایل کالچوپولی قهرمان لیگ قهرمانان در یونان شد و روی اتوبوس حامل بازیکنان که در شهر میلان درحال گردش بود، آمبروزینی در پیامی خطاب به اینتر که قهرمان ایتالیا شده بود، جمله توهین آمیزی نوشته بود. در سال 2009 مارکوماتراتزی برای پاسخ دادن به این توهین آمبروزینی همراه با چیوو و استانکوویچ توهین وی را با جابجاکردن واژه های آن جمله جبران نکرد.

سکوت یونایتد و توضیح تبس*
اقدامی که کارلوس تبس انجام داده، صرفنظر از هیجان زایدالوصف مربوط به فتح عنوان قهرمانی، می تواند ریشه در خصوصیات اخلاقی وی هم داشته باشد. تبس دوران کودکی سختی داشته و به دلایل مشخص مدرسه را ترک کرده و اصولا اهل حاشیه سازی وجنجال به پا کردن است.
او در حالیکه نیمی از حرفهایش را به زبان اسپانیولی و نیمی دیگر را به گویش های مختلف آرژانتینی می گوید، صحبت می کند و حالا برای کنایه زدن به فرگوسن از روی اتوبوس حامل بازیکنان سیتی از یک اصطلاح رایج لاتین به معنای روحت شاد استفاده کرده است. فرگوسن پیشتر هم رفتارهای مشابهی درمورد فرگوسن داشته است.
او یک بار بعد از انتقال به سیتی خطاب به مربی سابق خود در یک برنامه زنده تلویزیونی گفت که او فردی است که خیلی زیاد حرف می زند.او حتی در آن لحظه ادای دهان اردک را هم درآورده تا مفهوم کنایه او برای همه محرز باشد. اما روایت تبس در مورد حادثه جدید رخ داده که جنجال بزرگی رسانه ای ایجاد کرده، اینچنین است:" من درآن لحظه به شدت بابت قهرمانی سیتی هیجان زده شده بودم و مسلما قصد توهین به سرالکس را نداشتم. من برای او به عنوان یک مرد و یک مربی احترام زیادی قائل هستم."
منچستریونایتد هنوز درمورد این قضیه موضع گیری نکرده است. فرگوسن بارها در مورد منچسترسیتی گفته که تیمش قصد ندارد با هزینه های احمقانه و پولی که مالکان ابوظبی برای این تیم هزینه می کنند، با همسایه رقیب برابری کند. او گفته که منچستریونایتد برای کنترل این شرایط هیچ کاری نمی تواند انجام دهد و تنها باید با تمرکز درمورد نحوه بازی کردن خود، این شرایط را تغییر دهد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ونگر: آرسنال باز هم می تواند شکست ناپذیر شود

آرسنال در فصل 04-2003 بدون شکست قهرمان لیگ برتر شد و این هفته عنوان بهترین تیم 20 سال اخیر لیگ برتر را از ان خورد کرد.

سایت گل- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است تیم فعلی توپچی ها می تواند به استاندارد یک تیم شکست ناپذیر برسد.

آرسنال در فصل 04-2003 بدون شکست قهرمان لیگ برتر شد و این هفته عنوان بهترین تیم 20 سال اخیر لیگ برتر را از ان خورد کرد.

سرمربی فرانسوی توپچی ها با ابراز رضایت از رسیدن به چنین عنوانی، اعلام کرد که تیم فعلی هم می تواند به آن سطح برسد.

او در گفتگو با آرسنال پلیر گفت:" از به دست آوردن این جایزه احساس غرور می کنم و خیلی خوشحال هستم زیرا در آن زمان به بازیکنان گفته بودم که با کسب قهرمانی بدون شکست می توانند به یک دستاورد ویژه برسند.

آنها به این هدف رسیدند اما در آن زمان نمی دانستند که این مسئله تا چه اندازه می تواند مهم باشد. من از این مسئله احساس غرور می کنم.

هدف من رساندن تیم به آن سطح است. احساس می کنم که فاصله زیادی با بازگشت به مسیر قهرمانی نداریم. باید این را در فصل آینده نشان بدهیم. "

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن: منچستریونایتد مثل سیتی خرج‌های احمقانه نمی‌کند

سیتی در چند فصل اخیر برای خرید بازیکنان جدید هزینه های زیادی متحمل شد اما فرگی حاضر نیست چنین کاری انجام بدهد.

سایت گل- سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، تاکید کرد علی رغم از دست دادن قهرمانی این فصل لیگ برتر، مانند رقیب همشهری برای خرید بازیکنان جدید هزینه های گزافی متحمل نمی شود.

شیاطین سرخ در حالی که تا دو دقیقه پایانی رقابت های این فصل قهرمان لیگ برتر بودند، با پیروزی 3-2 سیتی برابر کوئینزپارک رنجرز به رتبه دوم قناعت کردند.

سیتی در چند فصل اخیر برای خرید بازیکنان جدید هزینه های زیادی متحمل شد اما فرگی حاضر نیست چنین کاری انجام بدهد.

او در مراسم اهدا جایزه بهترین بازیکن فصل منچستریونایتد، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما روی بازیکنان ج.ان سرمایه گذاری می کنیم. ما در این زمینه موفق هستیم. ما مثل بعضی باشگاه ها نیستیم که می توانند پول زیادی برای خرید بازیکنان خوب هزینه کنند. ما می دانیم که سیتی پول های احمقانه ای خرج می کند، دستمزدهای احمقانه ای می دهد و این روند همین طور ادامه داد.

ما نمی توانیم کاری در این مورد انجام دهیم. ما روی کاری که خودمان می توانیم انجام دهیم، تمرکز می کنیم و بازیکنان را به دلایل درستی به خدمت می گیریم.
ما روی بازیکنانی سرمایه گذاری می کنیم که برای طولانی مدت در باشگاه بمانند؛ بازیکنانی که شخصیت باشگاه را بسازند، هواداران را هیجان زده کنند. ما از این مسئله احساس غرور می کنیم و می خواهیم به همین روند ادامه بدهیم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
گیگز، بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر

این ستاره 38 ساله از زمان آغاز رقابت های لیگ برتر در سال 1992 در این رقابت ها حضور دارد و به تازگی رکورد 900 بازی برای منچستریونایتد در همه رقابت ها را شکست.

سایت گل- رایان گیگز، هافبک باتجربه منچستریونایتد، به عنوان بهترین بازیکن تاریخ 20 ساله لیگ برتر انتخاب شد.

این ستاره 38 ساله از زمان آغاز رقابت های لیگ برتر در سال 1992 در این رقابت ها حضور دارد و به تازگی رکورد 900 بازی برای منچستریونایتد در همه رقابت ها را شکست.

گیگز در طول دوران حرفه ای اش در منچستریونایتد 12 بار قهرمان لیگ برتر و دو بر قهرمان چمپیونزلیگ شد و چندین عنوان داخلی و بین المللی دیگر نیز به دست آورد.

او همچنین دو بار عنوان بازیکن جوان سال لیگ برتر و یک بار هم عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر در فصل 09-2008 را از آن خود کرد و در همان سال به عنوان شخصیت ورزشی سال بی بی سی نیز انتخاب شد.

او همچنین رکوردهای زیادی را نیز تاکنون به نام خود کرده است؛ از جمله 638 بازی در لیگ برتر، تنها بازیکنی که در همه فصول لیگ برتر گلزنی کرده و اولین بازیکنی که در لیگ برتر 100 گل برای منچستریونایتد به ثمر رساند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۹۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۲۶,۲۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۳۵,۷۵۱ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۷,۴۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۹۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۶۸ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۹,۸۷۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۲۲۶ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۳,۸۲۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۸,۳۸۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۸۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۶ کاربر آنلاین است. (۲۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!