به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مانچینی:بارساو رئال هرسال2،3بازیکن می خرند؛ ماهم باید همین کار را بکنیم

مربی ایتالیایی درانتظار آن است که با حمایت مالک متمول باشگاه سیتی بتواند خریدهای خوبی در بازار نقل و انتقالات تابستانی داشته باشد

سایت گل- روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی باشگاه سیتی امیدوار است که سران این باشگاه در بازار نقل و انتقالات تابستانی، خریدهای خوبی برای او انجام دهند

سیتی در رقابتهای این فصل لیگ برتر به قهرمانی رسید و از زمان روی کار آمدن شیخ منصور در سال 2008 در صندلی ریاست این باشگاه، بازیکنان بزرگی به این تیم منتقل شده اند.

خلدون المبارک، رئیس این باشگاه اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده بود که نیازی نیست که تیمش در بازار نقل و انتقالات تابستانی، خریدزیادی انجام دهد ولی مانچینی در صحبتهایی اعلام کرده که اگر قرار است سیتی در این فصل پیش رو به موفقیت بررسد، کلید این موفقیت در سرمایه گذاری است.

این مربی ایتالیایی به بی بی سی سپورت گفت:« بارسلونا و رئال مادرید هر سال 2 یا 3 بازیکن می خرند و پولهای زیادی خرج می کنند.؛ فکر می کنم منچسترسیتی هم باید همین کار را انجام دهد. ما باید رشد کنیم. ما باید قدرت کافی برای بازی کردن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشیم.»

این مربی ایتالیایی به علاوه در مورد شرایط کنونی بازیکنانش و شک و ابهاماتی که درمورد آینده بالوتلی و تبس وجود دارد هم صحبت کرد و گفت:«مربیگری تبس کار سختی نیست. او انسان خوبی است. ما همیشه رابطه خوبی با هم داشتیم. نمی دانم که چرا در ماه سپتامبر آن اتفاقات پیش آمد ولی درنهایت باید بگویم که او پسری خوب و بازیکنی فوق العاده است.»

بعد از قهرمانی سیتی در رقابتهای لیگ برتر، شنیده می شد که قرارداد مانچو با این تیم تمدید خواهد شد ولی او انجام هرگونه مذاکره ای در این باره را تکذیب کرد و به گاتزتا دلوسپورت گفت:« رئیس باشگاه برای من پیغام تبریکی فرستاد و خیلی خوشحال بود. ما هنوز برسر امضای قرارداد جدیدی صحبت نکرده ایم ولی من از کار کردن دراینجا خیلی خوشحال و راضی ام.پایه و اساس کار ما، آغاز دوره جدیدی در سیتی بود.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اعلام برترین تیم تاریخ لیگ برتر: سلطه یونایتدی ها

بیش از نیمی از تیم منتخب تاریخ لیگ برتر متشکل از بازیکنان منچستریونایتد است

سایت گل- برترین تیم تاریخ لیگ برتر انگلیس به انتخاب عموم و کارشناسان انگلیسی شب گذشته اعلام شد و بازیکنان شیاطین سرخ در این لیست حکمرانی می کنند

نام پل اسکولز و رایان گیگز در دو لیست (لیست منتخب از سوی عموم و کارشناسان) دیده می شود و پیتر اشمایکل، کریستیانو رونالدو و گری نویل هم نامشان را در این لیست می بینند.

آلن شیرر و تیری آنری برترین گلزنان دو تیم شناخته شدند و نام اشلی کول و تونی آدامز هم در لیست ها دیده می شود

تیم منتخب کارشناسان: پیتر اشمایکل، گری نویل، آدامز، فردیناند، اشلی کول، کریس رونالدو، روی کین، پل اسکولز، رایان گیگز، آلن شیرر و تیری آنری

تیم منتخب عموم: پیتر اشمایکل، گری نویل، آدامز، ویدیچ، اشلی کول، کریس رونالدو، استیون جررد، اسکولز، گیگز، آلن شیرر و تیری آنری

300 هزار هوادار فوتبال از سرتاسر دنیا، یازده بازیکن منتخب تاریخ لیگ برتر را انتخاب کردند و کارشناسان هم نام یازده بازیکن لیگ برتر را اعلام کردند که اکثر این بازیکنان از منچستریونایتد هستند

نام 9 بازیکن در دو لیست تکرار شده است.البته هواداران استیون جرارد را در خط میانی ترجیح دده اند و نام نمانیا ویدیچ را به عنوان مدافع منتخب برگزیده اند و کارشناسان به جای این دو گزینه روی کین و ریوفردیناند را انتخاب کرده اند.

هواداران شش بازیکن از یونایتد را برگزیده اند و کارشناسان نام 7 بازیکن از شاگردان سرالکس فرگوسن را در لیست برترین ها قرار داده اند.

رایان گیگز درجریان این مراسم بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر لقب گرفت و بیشترین رای را مال خود کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کنی دالگلیش از لیورپول اخراج شد

سرمربی لیورپول دقایقی پیش از سمت خود کنار رفت

سایت گل- گزارشهای منتشره حکایت از آن دارد که کنی دالگلیش از سمت خود کناره گیری کرده است و مدیران لیورپول درمقابل این خبر سکوت کرده اند و نه آن را تائید می کنند و نه تکذیب

این درحالی است که دالگلیش در ماه فوریه این تیم را قهرمان لیگ کاپ نمود و با این تیم به فینال اف ای کاپ دست یافت اما به پایان بردن رقابتهای این فصل لیگ برتر در رده هشتم جدول، به منزله ضعیف ترین نمایش آنها در طول 18 سال اخیر بوده و کسب تنها 52 امتیاز،ضعیف ترین آمار کسب امتیازاین تیم از سال 1954 تا به امروز بوده است.

مالکان آمریکایی این باشگاه دوست دارند تا تیمشان برای کسب جام بجنگد و یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا باشد.

این درحالی است که شنیده می شود که کنی دالگلیش با دستیارش برای مذاکره با مالکان باشگاه به آمریکا سفر کرده و گزارشهای منتشره حکایت از آن دارد که دالگلیش بعد از یک سال و نیم حضور برروی نیمکت مربیگری این تیم استعفا داده است.

اخیرا بازسازی هایی در کادرفنی آنفیلد صورت گرفته و دامین کومولی، مدیر داخلی باشگاه همراه با برخی از مدیران از این تیم جدا شده اند.

روبرتو مارتینس، مربی اسپانیایی ویگان، نامزد اصلی هدایت لیورپول برای فصل بعد باشد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دالگلیش:ترک لیورپول آسان نیست / مالکان این تصمیم را گرفتند

احساس غرور می کنم از اینکه اولین جام را پس از شش سال با قهرمانی کارلینگ کاپ به ارمغان آوردیم و به دومین جام در فینال جام حذفی هم بسیار نزدیک بودیم

سایت گل - کنی داگلیش امروز از هواداران و اعضای باشگاه فوتبال لیورپول در پایان دومین دوره مربیگریش تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش گل و به نقل از وب سایت رسمی هواداران لیورپول در ایران ، در حالیکه این مرد اسکاتلندی از ترک پستش احساس ناامیدی می کند او از احساس غرورش که 16 ماه هدایت لیورپول را بر عهده داشته است می گوید – و همچنین از گروه ورزشی فنوی نیز تشکر که این مسئولیت را به وی واگذار کردند. دالگلیش گفت : " یک افتخار بود و امتیازی بود که برای دومین بار بازگردم و سرمربی باشگاه فوتبال لیورپول شوم . از استیو ، کوین کمال تشکر را دارم که با من کار کردند ، بازیکنان و همه کادر باشگاه که که با من همکاری کردند تشکر می کنم . احساس غرور می کنم از اینکه اولین جام را پس از شش سال با قهرمانی کارلینگ کاپ به ارمغان آوردیم و به دومین جام در فینال جام حذفی هم بسیار نزدیک بودیم . البته از نتایج لیگ احساس ناامیدی می کنم ، ولی من قهرمانی کارلینگ کاپ را با هیچ چیز نمی توانم عوض کنم برای من این قهرمانی بدین معنی بود که هواداران و باشگاه دوباره به مسیر قهرمانی در جام ها بازگشته اند. "

او اداه داد: ضمن اینکه واقعا از اینکه باشگاه را ترک کرده ام احساس ناامیدی دارم ، میتوانم بگویم که این موضوع توسط مالکان انجام شده است و همگی آنها نگرانند و در این راه هم همواره در برخورد با افراد بزرگورانه ، با متانت و موقر رفتار نمودند و امیدوارم در ادامه بمانند روزی که به اینجا آمدند در این راه و رو به جلو بردن باشگاه موفق باشند. "
مایلم از همه ی کارکنان باشگاه که در این مدت صادقانه تلاش و کوشش کردند تشکر و قدردانی کنم . زمانی که به عنوان سرمربی بازگشتم گفتم که من همیشه مایلم در هر زمان و هر جایی که بتوانم به باشگاه کمک کنم . "
و اما حرف آخر کینگ کنی : در آخر هم ، می خواهم از صمیم قلبم از هوادارن لیورپول به پاس حمایتهایشان تشکر کنم که همیشه از من و باشگاه حمایت کردند . بدون آنها نه باشگاه و من هم به هیچ چیزی نمی رسیدیم . "

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کاگاوا بعد از دیدار با فرگوسن: بازی کردن در لیگ برتر خیلی خوب است

ستاره ژاپنی دورتموند در صحبتهایی اعلام کرده که پیشنهادات متعددی دارد ولی می خواهد به تیمی بپیوندد که در آن رقابت زیادی وجود داشته باشد

سایت گل- شینجی کاگاوا، ستاره ژاپنی باشگاه بوروسیا دورتموند در صحبتهایی اعلام کرده که بازی کردن در لیگ برتر خیلی خوب است ولی هنوز درمورد آینده اش تصمیم گیری نکرده است.

او که روز سه شنبه در انگلیس با سرالکس فرگوسن دیدار کرد،سحرگاه 4 شنبه به ژاپن، سرزمین مادری اش بازگشت و در جمع خبرنگاران از آینده اش صحبت کرد.

این درحالی است که مدیربرنامه های کاگاوا درصحبتهایی به گل دات کام اعلام کرد که او همراه بااین ستاره ژاپنی به انگلیس سفر کرده بودند .

کاگاوا در بدو ورود به ژاپن به خبرنگاران اعلام کرد که چندین تیم به دنبال جذب او هستند و به این نکته اشاره کرد که بازی کردن در لیگ برتر برای او هیجان انگیز است

کاگاوا در صحبتهایی درمورد آینده اش و همچنین راجع به دیدار با فرگوسن گفت:« هنوز تصمیم گیری نکرده ام. فرگوسن صحبتهای خوبی می کرد. تیمهای متعددی به دنبال من هستند ولی من الان نمی توانم بگویم که کدام تیم، بهترین است. من می خواهم تیمی را برگزینم که در آن بتوانم به رقابت بپردازم. بازی کردن در لیگ برتر خیلی خوب است.»

او همچنین درمورد جدایی از دورتموند هم صحبت کرد و گفت:« هواداران دورتموند بامن طوری رفتار می کنند که انگار یک دهه است که برای این تیم بازی می کنم و احساس می کنم که آنها واقعامن را دوست دارند. مربی تیم، هم تیمی هایم و همه چیز در آلمان عالی است. مربی تیم به من گفت که هر وقتی که دوست دارم به آلمان بازگردم.»

کاگاوا، مهره کلیدی دورتمونددر رقابتهای این فصل بود و در 42 دیداری که در این فصل برای این تیم آلمانی به میدان رفت، 17 گل زد و 13 پاس گل داد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
چمبرلین و تری در لیست سه شیرها؛ غیبت فردیناند

سرمربی جدید تیم ملی انگلیس لیست ابتدایی بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیم ملی این کشور رااعلام کرد

سایت گل- الکس اکسالده چمبرلین،ستاره جوان آرسنال اکنون نامش را در لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی سه شیرها می بیند.

این اولین باری است که این ستاره 18 ساله به اردوی تیم بزرگسالان انگلیس دعوت شده.این درحالی است که او تنها در 6 بازی در لیگ برتر و 3 بازی درلیگ قهرمانان اروپا،به عنوان بازیکن ثابت برای تیمش به میدان رفته است.

جان تری هم نامش را درلیست فراخواننده شدگان می بیند و ریو فردیناند در این لیست غایب است.

روی هاجسون سرمربی جدید سه شیرها نام 23 بازیکن را به اتحادیه فوتبال انگلیس ارائه کرده است.

تئو والکات و اسکات پارکر هم با وجود مصدومیت به تیم ملی انگلیس دعوت شده اند. هاجسون از 3 دروازه بان، 7 مدافع، 9 بازیکن میلانی و 4 مهاجم برای حضور در رقابتهای یورو2012 در لیست نهایی اش نام خواهد برد.

انگلیسی ها 5 بازیکن را هم درحالت آماده باش دارند تا در صورت هرگونه مصدومیتی قبل از ارسال نهایی لیست بازیکنان اعزامی به یورو که در تاریخ 29 می برای یوفا ارسال می شود، بتوانند به سرعت جایگزینی را انجام دهند.این بازیکنان عبارتند از : جک بوتلند، جردن هندرسون، آدام جانسون، جگیه لکا و استوریج

لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی سه شیرها عبارتند از:

دروازه بانان: جو هارت( سیتی)، روبرت گرین (وستهم) ، جان رودی( نوروویچ)

مدافعان: لیتون بینز (اورتون)، گری کیهیل (چلسی)، اشلی کول( چلسی)، گلن جانسن (لیورپول)، فیل جونز (یونایتد)، جولین لسکات (سیتی)، جان تری (چلسی)

بازیکنان میانی: گرث بری (سیتی)، استوارت داونینگ (لیورپول)،استیون جرارد( لیورپول)، فرانک لمپارد(چلسی)، جیمز میلنر(سیتی)، الکس اکسالده چمبرلین (آرسنال)، اسکات پارکر( تاتنهام)، تئو والکات( آرسنال) ، اشلی یانگ (یونایتد)

مهاجمان: اندی کارول(لیورپول)، وین رونی( یونایتد)، دنی ولبک (یونایتد)، جرامین دفو(تاتنهام

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
استیون جرارد، کاپیتان انگلیس در یورو2012

روی هاجسون، اسطوره باشگاه لیورپول رابه عنوان کاپیتان تیمش برگزیده است

سایت گل- روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس، استیون جرارد را به عنوان کاپیتان تیمش در رقابتهای یورو2012 برگزیده است.

این درحالی است که تا ماه فوریه، بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس در اختیار جان تری بود، اما تصمیم سران اتحادیه برای بازپس گرفتن بازوبند از او، منجر به استعفای فابیو کاپلو شد و اکنون هاجسون ، کاپیتان دیگری را برای تیمش برگزیده است.

جرارد پیش از این در 15 بازی کاپیتانی تیم ملی انگلیس را در دست داشته و اولین کاپیتانی اش در ماه مارس سال 2004 بود و او برای آخرین بار در سپتامبر سال 2010 در بازی مقابل سوئیس کاپیتان سه شیرها بود.

هاجسون در صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« به نظر من جرارد بازیکنی است که می تواند این مسئولیت را برعهده بگیرد.او شب گذشته و زمانی که من تصمیمم را باو در میان گذاشتم، واقعا خوشحال شد.من برروی او حساب باز کرده ام و تیم را برپایه اتحاد انتخاب خواهم کرد.»

تیم ملی انگلیس به زودی در دو دیدار دوستانه مقابل نروژ و بلژیک قرار خواهد گرفت و اولین بازی این تیم دررقابتهای یورو در 11 ژوئن مقابل فرانسه خواهد بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دروگبا: اکنون زمان مناسبی برای تصمیم گیری در مورد آینده نیست

این مهاجم 34 ساله که قراردادش با چلسی در این تابستان به پایان می رسد، هنوز با این باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است

سایت گل- دیدیه دروگبا، ستاره باتجربه چلسی، بعد از قهرمانی در رقابت های چمپینزلیگ، از اظهارنظر در مورد آینده اش در باشگاه لندنی خودداری کرد.

این مهاجم 34 ساله که قراردادش با چلسی در این تابستان به پایان می رسد، هنوز با این باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است. البته نمایش های اخیر او موجب شده تا باشگاه های بزرگی به دنبال به خدمت گرفتن او باشند و از سویی، هواداران چلسی انتظار دارند مدیران این باشگاه قرارداد دروگبا را تمدید کنند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر نمی کنم این لحظات، زمانی خوبی برای تصمیم گیری از آینده باشد. در حال حاضر مهمترین مسئله آینده من نیست؛ مسئله مهم تلاش ما برای کسب جام و حمایت هواداران از ما حتی بعد از دریافت گل است.

من 8 سال است که در این باشگاه بازی می کنم و همیشه به کسب جام نزدیک بودیم اما اکنون جام را به استمفوردبریج خواهیم برد و احساسی بهتر از همیشه داریم.

فکر می کنم این قهرمانی یک دستاورد بزرگ برای همه تیم است و تنها می خواهم از همه هم تیمی ها و مربیانی که ما به کمک کردند، تشکر کنم."

او همچنین در مورد شکست در فینال مسکو در سال 2008 گفت:" شکست در آن دیدار بسیار دردناک بود و اکنون توانستیم آن خاطره را پاک کنیم. این دیدار هم فوق العاده بود. ما تمام تلاش مان را به خرج دادیم و نمی دانم برای جشن گرفتن انرژی ای برای مان باقی مانده یا نه."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
صید جدید سیتی از امیریتس: اطمینان سران سیتی به جذب فان پرسی

پیشنهاد حقوقی هنگفت به فان پرسی ،یكی از راه های متقاعد كردن او برای پیوستن به منچسترسیتی است.

سایت گل- باشگاه منچسترسیتی اطمینان دارند بهترین گزینه برای این تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانی، ' روبین فان پرسی' ستاره هلندی آرسنال خواهد بود؛ آن هم در شرایطی كه قهرمان لیگ برتر انگلیس حاضر است ،بالاترین دستمزد را به او بدهد.

این درحالی است که با وجودی که فان پرسی هنوز حاضر به تمدید قراردادش با آرسنال نشده، ولی هنوز یك سال از قرارداد او با توپچی ها، باقی مانده.'آرسن ونگر' سرمربی و ' ایوان كازیدیس' مدیر اجرایی آرسنال روز چهارشنبه گفت وگویی با این ستاره هلندی داشتند تا ببینند چگونه می توانند او را در این تیم نگاه دارند.

با وجود اصرار ونگر كه می خواست مساله ماندن فان پرسی در آرسنال را تا پیش از پیوستن او به تیم ملی هلند روشن كند، كاپیتان آرسنال گفت قصد تمدید قرارداد را ندارد و می خواهد همه پیشنهادهای دریافتی را بررسی كند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه گاردین، ' خلدون المبارك'، رییس باشگاه منچسترسیتی احتمال ییشنهاد دستمزدی بیش از 250 هزار پوند در هفته، معادل حقوق 'یایا توره' را برای فان پرسی مطرح كرده است.

البته هنوز مذاکرات برای انتقال فان پرسی به سیتی آغاز نشده ولی سران سیتی از جدایی این ستاره هلندی از آرسنال اطمینان دارند. پیشنهاد حقوقی هنگفت به فان پرسی ،یكی از راه های متقاعد كردن او برای پیوستن به منچسترسیتی است.

دراین میان، سران منچستریونایتد هم به دنبال چراغ سبز فان پرسی بوده اند ومسئولان یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا هم برای جذب او ابراز تمایل کرده اند. از سوی دیگر، سخنگوی اتحادیه فوتبال هلند گفت: «باشگاه آرسنال برای از دست ندادن فان پرسی به قدری مضطرب است كه او را از هرگونه گفت و گو در این باره در روزهایی كه در اختیار تیم ملی هلند است، منع كرده است. به همین خاطر او با مطبوعات مصاحبه نخواهد كرد.»

مهاجم آرسنال روز پنج شنبه به هلند بازگشت تا به تیم ملی آن كشور و تمرینات پیش از رقابت های نهایی یورو 2012 بپیوندد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کاپلو و رد شایعه مذاکره با چلسی

این روزها صحبتهایی مبنی بر احتمال حضور سرمربی سابق تیم ملی انگلیس در استمفورد بریج به گوش می رسد ولی این مربی ایتالیایی این گزینه را رد کرده است

سایت گل- فابیو کاپلو سرمربی سابق تیم ملی انگلیس، شایعاتی مبنی بر حضور او برروی نیمکت مربیگری چلسی را رد کرده است.

این روزها گزارشهای متعددی درمورد احتمال حضور فابیوکاپلو برروی نیمکت مربیگری چلسی و جانشینی روبرتو دی متئو به گوش می رسد و به نظر می رسد که با وجود کارنامه موفق روبرتو دی متئو، مربی موقت چلسی، سران این باشگاه قصد تمدید قرارداد او را نداشته باشند.

از سوی دیگر کاپلو اخیرا اعلام کرده که به دنبال مربیگری یک تیم تراز اول در لیگ برتراست و از همین رو احتمال می رفت که او در چلسی روی کار بیاید .

اما کاپلو این شایعات را رد کرده و در گفتگو با اسکای سپورت ایتالیا گفته:« این شایعات اصلا صحت ندارد.»

این مربی 65 ساله بعد از استعفا از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس در ماه فوریه تاکنون بیکار است و شایعاتی درمورد احتمال حضوراو برروی نیمکت مربیگری تیمهایی مثل رم و اینتر مطرح می شود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۳۴۴ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۷,۹۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۵۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۱۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۷۰۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۰ کاربر آنلاین است. (۲۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!