به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
اگر می بردیم به پرسپولیس ظلم می شد/ به آینده راه آهن خوشبینم
سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: پرسپولیس امروز شایسته کسب پیروزی بود و اگر ما با پیروزی زمین مسابقه را ترک می کردیم به این تیم ظلم می شد.
به گزارش خبرنگار مهر ، محمود یاوری پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس تهران با بیان این مطلب درجمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی افزود: امروز بازی خوبی را از دو تیم پرسپولیس و راه آهن شاهد بودیم. یک بازی من تو من و پرفشار که با جذابیت های زیادی همراه بود.

وی ادامه داد: تیمی که باید امروز پیروز از زمین مسابقه خارج می شود پرسپولیس بود. این تیم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و شایسته کسب 3 امتیاز بود.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن با ابراز امیدواری از آینده این تیم افزود: در آینده با تمرینات منسجم تر و عملکردی به مراتب بهتر از این، نتایجی مطلوب به دست خواهیم آورد و به جایگاه مناسب درجدول می رسیم.

یاوری در توصیف عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل راه آهن گفت: شیر همان شیر است حتی اگر پیر باشد. پرسپولیس شرایط نامناسب گذشته را پشت سر گذاشته و امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشت این تیم باید برنده می شد و در نهایت به این مهم رسید.

وی فشردگی مسابقات لیگ برتر را از مهمترین مشکلات تیمش خواند و افزود: فشردگی مسابقات باعث شده تا بدن بازیکنان خسته و فرسوده شود. در بازی مقابل پرسپولیس با این مشکل روبرو بودیم و سعی کردیم با تعویض و جابجایی بازیکنان مشکلات را بر طرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن در خصوص عملکرد داور بازی گفت: خداداد افشاریان بدون نقص و عالی قضاوت کرد و در تمام صحنه ها حضور داشت. من به او به خاطر قضاوت خوبش تبریک می گویم.

یاوری از شروع خوب افشین پیروانی در تیم فوتبال پرسپولیس به نیکی یاد کرد وگفت: امیدوارم او بتواند در آینده نیز همین روند را ادامه دهد.

خبرنگاری از وی پرسید آیا به عملکرد کمک داور مسابقه معترض شده است که در پاسخ گفت: من به هیچ عنوان به کمک داور اعتراض نکردم و فقط احوالش را پرسیدم!

سرمربی تیم فوتبال راه آهن پرسپویس را تیمی بزرگ خواند و افزود: استقلال و پرسپولیس در حال حاضر شرایط بسیار مطلوبی دارند آنها با بازیهای خوب خود در صدد جبران ناکامی های گذشته هستند.

یاوری خاطرنشان کرد: من پیش از بازی به هیچ عنوان نگفته بودم پرسپولیس را شکست می دهیم. من فقط مدعی شده بودم در این بازی به میدان می رویم که بازنده نباشیم. کما اینکه در بازی امروز نیز تا مرز کسب نتیجه مساوی پیش رفتیم اما پرسپولیس خیلی زود نتیجه بازی را تغییر داد.

وی در اظهار نظری جالب توجه گفت: ما امروز مغلوب پرسپولیس نشدیم. در بازی فوتبال برد و باخت همیشه وجود دارد و یک تیم باید برنده و یا بازنده از زمین خارج شود.امروز اگر پیروز از زمین خارج می شدیم به پرسپولیس ظلم می شد چرا که این تیم به مراتب بهتر از راه آهن بازی کرد. در عین حال معقتدم بازیکنان راه آهن در حد توانایی های خود بازی کردند و کم کاری نداشته اند.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن تاکید کرد: از شکست مقابل پرسپولیس برای آینده استفاده می کنیم و سعی خواهیم کرد کاستی های بازی امروز را در دیدارهای آینده جبران کنیم.

یاوری در خصوص فعالیت باشگاه راه آهن درفصل نقل و انتقالات نیم فصل گفت: برای تقویت تیم یک مدافع و یک بازیکن جدید جذب خواهیم کرد که به احتمال فراوان خارجی خواهند بود.

منبع

۱۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
برتری پرسپولیس مقابل راه آهن :

تیم های راه آهن شهر ری و پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان نیمه اول، سرخپوشان تهرانی یک بر صفر حریف را شکست دادند.
ابراهیم توره، بازیکن سنگالی پرسپولیس در دقیقه 35 با یک ضربه سر، دروازه راه آهن را باز کرد تا این تیم با پیروزی، نیمه اول را به پایان برساند.
با شروع نیمه دوم، بازی در شرایطی کاملا هجومی پیگیری شد و در دقیقه 69 داوود حقی از روی نقطه پنالتی برای راه آهن گلزنی کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.
سپهر حیدری در ادامه و در دقیقه 72، با یک ضربه سر، گل دوم را برای پرسپولیس به ثمر رساند تا 2 بر یک به پیروزی برسند و 3 امتیاز را به دست آورند.

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
افشین پیروانی: قهرمان ایران و فینالیست آسیا خواهیم شد :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هواداران‌ قول می‌دهم که با ارائه یک فوتبال زیبا و قدرتمندانه علاوه بر کسب دو جام قهرمانی فوتبال ایران، به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز راه پیدا کنیم.

افشین پیروانی پس از پیروزی دو بر یک تیم پرسپولیس مقابل تیم راه‌آهن در جمع خبرنگاران گفت: امروز از عملکرد تمامی بازیکنان چه آنهایی که بازی کردند، چه آنهایی که خودشان را گرم کردند و چه نیمکت‌نشینان پرسپولیس راضی هستم و این موفقیت ارزشمند و کسب سه امتیاز از تیم پر قدرت راه‌آهن را به آنها تبریک بگویم. همچنین به تیم راه‌آهن که فوتبال خوبی را ارائه کرد و محمود یاوری مربی و استاد با تجربه و توانای آنها تبریک می‌گویم.
وی افزود: ما در این مسابقه راه‌های مختلفی را برای رسیدن به دروازه حریف از جمله ارسال سانتر از جناحین، فوتبال ترکیبی و شوت از راه دور کار کردیم و سرانجام موقعیت‌های زیادی روی دروازه راه‌آهن ایجاد شد که ثمره آن دو گل زیبا برای پرسپولیس بود.

وی درباره‌ی بازی نکردن پژمان نوری و حضور بیست دقیقه‌ای نیکبخت‌واحدی در ترکیب پرسپولیس گفت: ما مهره‌های قدرتمند و حرفه‌یی زیادی داریم اما قانون به ما می‌گوید که یازده بازیکن در ترکیب قرار گیرند، مطمئن باشید کسانی که بازی نکردند به دلیل عدم شایستگی آنها نبود و من هیچ مشکلی با آنها ندارم. نوری و نیکبخت دو بازیکن بزرگ و ملی‌پوش ما هستند که تشخیص دادیم نوری امروز بازی نکند و نیکبخت نیز در آن دقیقه از بازی به میدان برود.

وی درباره‌ی تغییرات فنی که پرسپولیس پس از رفتن قطبی به خود دیده است، نیز تصریح کرد: سعی کردم در تیم تغییر سیستم ایجاد کنم تا شعاع حرکتی بازیکنان بیشتر شود، به هر بازیکن اجازه دادم با توانایی‌هایی که دارد در هر پست آزادی عمل داشته باشد، حتی شما امروز دیدید خط دفاعی ما کمترین اشتباه را داشت و خوب بازی کرد.

وی افزود: ما پرسپولیس هستیم و محکوم به برد؛ اما این نتیجه حاصل زحمت همه‌ی دست‌اندرکاران، مربیان و بازیکنان پرسپولیس بود. این سه امتیاز بازی با راه‌آهن ارزش زیادی برای ما داشت و خوشحالم که آن را کسب کردیم. امیدوارم طی مسابقات آتی نیز بچه‌ها با همین شادابی بازی کنند و ما بتوانیم حریفان را یک به یک از پیش رو برداریم.

پیروانی همچنین درباره‌ی اضافه شدن یک مربی به کادر فنی پرسپولیس نیز گفت: تمام گزینه‌هایی که این روزها در مطبوعات ورزشی در این خصوص مطرح می‌شود احتمال حضور در پرسپولیس را دارند اما با توجه به فشردگی مسابقات فکر نمی‌کنم هر مربی که به جمع ما اضافه شود بتواند کمک شایانی به لحاظ فنی برای ما باشد.

ما دقت نظر خاصی روی این مربی داریم و سعی می‌کنیم از افراد بااخلاق، با سواد و مورد قبول تیم و هواداران باشد. فکر می‌کنم به احتمال زیاد او پیش از بازی پرسپولیس مقابل سایپا معرفی شود.

وی درباره‌ی حاشیه‌هایی که در اطراف پرسپولیس وجود دارد نیز خاطرنشان کرد: تیم بزرگی چون پرسپولیس مسلما حاشیه را رها نمی‌کند و حاشیه هم او را رها نمی‌کند اما معتقدم این حواشی باید به بهترین روش حل شود، در این راستا به بازیکنان توصیه کرده‌ام که اجازه ندهید اتفاقات پیرامون تیم به داخل آن نفوذ پیدا کند و باعث تحت تاثیر قرار گرفتن فوتبال‌مان شود. ما اکنون همه‌ی تلاش‌مان را می‌کنیم که فقط برای برد به میدان رفته و به هدف بزرگمان یعنی قهرمانی دوباره در لیگ برتر دست یابیم.

وی در مورد امضای حکم سرمربیگری‌اش در تیم پرسپولیس گفت: من خادم و عاشق این تیم هستم و به این مسائل فکر نمی‌کنم، این خصیصه را تا حدودی در دوران بازیگری‌ام نیز داشتم، حکم مهم نیست حالا اگر مسوولان پرسپولیس این حکم را دادند از آنها ممنون هستم و اگر ندادند نیز بازهم ممنون آنها هستم، تنها سعی می‌کنم تمام تلاشم را برای این تیم انجام داده تا فوتبالی در حد نام پرسپولیس ارائه کنیم، با هدف قهرمانی به این تیم آمده‌ام و به هواداران قول می‌دهم علاوه بر کسب دو جام داخلی به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز راه یابیم.

وی درباره‌ی برنامه‌های پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نیز تصریح کرد: به تمام تیم‌هایی که می‌خواهند به جهنم آزادی بیایند و مقابل پرسپولیس بازی کنند می‌گویم روز سختی خواهند داشت و ما با پتانسیل و بازیکنانی که در اختیار داریم حریف دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود، همه آنها را شکست خواهیم داد و برای حضور قدرتمندانه در این مسابقات برنامه‌ریزی بلند مدتی داریم. فکر می‌کنم پرسپولیس به اندازه کافی بازیکن دارد و با همین نفرات هم می‌تواند در سه جام پیش رو موفق شود.

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سایت گل:قطبی باید دلایل رفتنش را بازگو کند :

سایت گل طی گزارش مفصلی در مورد دوران حضور افشین قطبی در فوتبال ایران نوشت: قطبی در اوت ‪ ۲۰۰۷‬به ایران آمد و در سفری پر فراز و نشیب، تا نوامبر ‪ ۲۰۰۸‬هدایت بزرگترین باشگاه فوتبال ایران را به دست گرفت.

باشگاه‌های فوتبال ایران به انتخاب پر سر و صدای مربیان خارجی و رفتن آنها بعد از یکی دو سال عادت دارند، چه خودشان استعفا دهند و چه اخراج شوند، معدود مربیانی را می‌توان پیدا کرد که بیش از دو سال در یک باشگاه مانده باشند.

باشگاه پرسپولیس نیز به انتخاب مربیان صاحب نام و خاتمه دادن به فعالیت آنها به شیوه‌های مختلف آنهم بعد از مدت کوتاهی شهرت دارد.

زوبل آلمانی در سال ‪ ،۲۰۰۴‬دنیزلی از مربیان بزرگ ترکیه در سال ‪ ۲۰۰۶‬و آری هان هلندی در سال ‪ ،۲۰۰۷‬نمونه‌هایی از این دست در چند سال گذشته هستند.

باشگاه‌های مطرح دیگر ایران هم، چنین تجربه‌هایی داشته‌اند که از این میان می‌توان به کخ مربی آلمانی استقلال در سال ‪ ،۲۰۰۳‬لورانت و لیت بارسکی مربیان سایپا در سال‌های ‪ ۲۰۰۶‬و ‪ ۲۰۰۸‬اشاره کرد.

شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند افشین قطبی با دیگران فرق دارد، او در ایران متولد شده و در سیزده سالگی به همراه خانواده‌اش به آمریکا رفت .

قطبی سال‌ها بعد دستیار هیدینگ، ادووکات و وربیک مربیان هلندی تیم ملی فوتبال کره جنوبی شد و در سال ‪ ۲۰۰۷‬نیز به امید اینکه از پرسپولیس یک قهرمان بسازد، به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد.

قطبی پس از کسب مقام قهرمانی در سال گذشته با پرسپولیس و سپس قطع همکاری با این تیم ،همانند فیلمنامه‌های هالیوودی، و با هیاهوی زیادی به ایران بازگشت، او حق هیچ اشتباهی نداشت، در طول این ‪ ۱۷‬ماه تمامی حرکات او زیر نظر میلیون‌ها علاقمند و صدها خبرنگار و بسیاری از هواداران و منتقدان جامعه فوتبال ایران بود.

در ژوئن ‪ ،۲۰۰۵‬وقتی با او در کالیفورنیا مصاحبه شد، همه تحت تاثیر ادب، تواضع و رفتار محترمانه او قرار گرفتند، یک روزنامه ورزشی کره در مورد او نوشت: یک ایرانی الاصلی که آمریکا را ترک کرده و با خطوط هواپیمایی بریتانیا برای همکاری با سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال کره راهی هنگ کنگ شده است.

وی در آن زمان با فارسی دست و پا شکسته از آرزوی خود برای بازگشت به ایران و کمک به فوتبال این کشور سخن گفت، از آن زمان تا قبل از رفتن به پرسپولیس قطبی تیم ملی کره جنوبی را در جام جهانی ‪ ۲۰۰۶‬و بعد از آن همراهی کرد.

از آن زمان به بعد مصاحبه‌های زیادی با قطبی شد و او با زبان فارسی که هر روز بهتر می‌شد از بیشتر شدن تمایلش برای بازگشت به ایران و هیجان به واقعیت پیوستن چنین احتمالی، حرف می‌زد.

کم کم رسانه‌های ایران شیفته رفتار و شخصیت قطبی شدند، به او لقب یک مربی شجاع که نظم و سازماندهی را به تیم آشفته پرسپولیس برده است، دادند.

او یک خارجی ساده دل بود که در بدو ورودش قول قهرمانی داد و در نخستین فصل حضورش به وعده‌ای که داده بود، عمل کرد و در دقیقه ‪ ۹۶‬آخرین مسابقه فصل گذشته، پرسپولیس را قهرمان کرد.

گروهی سعی کردند گذشته او را زیر سوال ببرند، تعدادی از بازیکنان سابق که اعتقاد داشتند، مربیگری پرسپولیس حق آنهاست از دادن سکان هدایت محبوب ترین تیم فوتبال باشگاهی ایران به یک مربی ایرانی - آمریکایی ابراز نارضایتی کردند.

قطبی جای خود را در قلب هواداران پرسپولیس باز کرد به طوریکه هر حرکت او را تشویق می‌کردند و تا پایان نیز نسبت به وی وفادار ماندند.

در این مدت خبرهایی هم در مورد انتخاب وی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران منتشر شد اما بلافاصله انتخاب فرد دیگری برای این پست اعلام شد.

قطبی در جامعه فوتبال ایران به عنوان مربی که رفتار و نظرات او با دیگر مربیان داخلی فرق می‌کند، شناخته شد.

همه از اینکه چگونه یک مربی ایرانی می‌تواند شکست را بپذیرد، مسوولیت آن را بر عهده بگیرد و بدون آوردن بهانه به حریف تبریک بگوید، تعجب کرده بودند.

این منش جدید در بین مربیان باب شد و مورد تقدیر بسیاری قرار گرفت، هواداران پرسپولیس به او لقب امپراتور افشین داده بودند و بعد از پیروزی های تیمشان این شعار را سر می‌دادند.

فصل دوم برای قطبی بیشتر شبیه پایان یک سناریوی هالیوودی بود، پرسپولیس اگرچه بازیکنان بهتری داشت اما به خوبی سال گذشته نبودند، هواداران بازی های پرسپولیس را می‌دیدند و قطبی را تشویق می‌کردند اما نتایج راضی‌کننده نبود و تیم عملکرد خوبی به نمایش نمی‌گذاشت، با وجود همه اینها پرسپولیس هنوز ضعیف نشده بود اما اختلافات داخلی سر باز کرد.

همزمان اشتباهات قطبی هم شروع شد و با اینکه زیاد نبودند، بهانه به دست آنهایی داد که خواستار رفتن او بودند.

قهرمانی پرسپولیس با قطبی در اولین سال حضور این مربی، داستان حیرت آوری بود که خاطره افشین را در باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران ماندگار کرد.

در ماه نوامبر قطبی از مربیگری پرسپولیس استعفا داد و به دبی رفت، وقتی شوک اولیه این خبر فروکش کرد، رسانه‌ها شروع به صحبت در مورد دلایل استعفای قطبی کردند. سپس بخش‌هایی از قرارداد قطبی با این باشگاه به دست مطبوعات و بعد اطلاع عموم رسید.

تا کنون قطبی ساکت مانده است اما زمان صحبت‌های او و گفتن داستان هایش فرا رسیده است، افشین باید دلایلش برای ترک تیم در اواسط فصل را برای ده ها میلیون هوادار پرسپولیس بازگو کند، هرچه قطبی بیشتر ساکت بماند بیشتر جایگاه خود را در بین فوتبال دوستان ایرانی از دست خواهد داد.

۱۵ آذر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
امپراطور هرگز جایگاهش رو پیش پرسپولیسی های واقعی، به خاطر یاوه گویی یه مشت آدم کثیف و حقیر از دست نمیده

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
حیدری: برای خوشحالی پس از گل 6 جلسه با توره تمرین کردیم :

سپهر حیدری پس از برتری دو بر یک پرسپولیس مقابل راه آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قسمت این بود که مثل بازی مقابل سپاهان باز هم عاملی برای پیروزی تیمم شوم. گلی که من به ثمر رساندم، حاصل زحمات تمام بازیکنان بود و فکر کنم ما می‌توانستیم گل های بی‌شماری را به ثمر برسانیم.
وی ادامه داد: غیر از ضربه پنالتی که به گل تبدیل شد، بازیکنان راه آهن فرصتی برای گلزنی نداشتند و اگر بازی تا صبح ادامه پیدا می‌کرد، نمی‌توانستند گل بزنند.
مدافع پرسپولیس تاکید کرد: یاوری استاد من و یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران است. تیم وی نسبت به اول فصل دگرگون شده است؛ اما بازیکنان ما در این بازی فقط به سه امتیاز فکر می کردند وبا قدرت به هدف خود رسیدند.
حیدری در خصوص عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس گفت: بهترین مهاجمان ایران را داریم و مطمئن باشید در بازی‌های بعدی آنها دوباره خود را ثابت می‌کنند. سه هفته است که متاسفانه مهاجمان در گلزنی کم فروغ شده‌اند و خوشحالم که مدافعانی مثل باقری‌ها و من این کمبودها را جبران می‌کنیم؛ اما فراموش نکنید که دفاع پرسپولیس نیز مستحکم‌تر شده است.
حیدری در خصوص خوشحالی عجیب بعد از زدن گل خود تصریح کرد: برای خوشحالی بعد از گل با توره کاملا هماهنگ بودم. برای انجام این حرکت که سنگالی ها پس از گل آن را انجام می دهند، 6 جلسه با یکدیگر در هتل تمرین کرده بودیم. توره یکی از بهترین دوستان من است و در بازی‌های بعدی اگر باز هم گل بزنیم شاید خوشحالی‌های عجیب‌تری را انجام دهیم

۱۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
مربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: بايد در نيم فصل اول قهرمان مي‌شديم و با اشتباه خود به اين هدف نرسيديم.

احمدرضا عابدزاده پس از برتري 2 بر يك پرسپوليس مقابل راه آهن، اظهار داشت: عليرضا حقيقي يك روز خوب را درون دروازه پرسپوليس سپري كرد و نبايد فراموش كنيم كه او با مصدوميت درون دروازه قرار گرفت.
وي ادامه داد: بازيكنان پرسپوليس بازي برتري ارائه كرده و موقعيت‌هاي زيادي به دست آوردند؛ اما در زدن ضربات آخر دقت نداشتند، در غير اينصورت بيش از 2 گل به ثمر مي رساندند.
مربي دروازه بانان پرسپوليس در خصوص درگيري لفظي‌ با داور چهارم گفت: با هيچكس دعوا نداشتم و فقط سعي كردم با داور چهارم در مورد مسائل فني گفت و گو كنم.
وي افزود: در سمنان اجازه گرم كردن پشت دروازه خود را نداشتيم چون تماشاگران توهين مي‌كردند؛ ولي در اين بازي با اجازه داور بازيكنان را براي آماده شدن و رفتن داخل زمين، پشت دروازه فرستاديم و اين مسئله‌اي بود كه من با داور چهارم بازي در ميان گذاشتم. بايد نكاتي را نيز با هماهنگي پيرواني به عليرضا محمد گوشزد مي كردم و متوجه نشدم كه كمي داخل زمين رفتم.
عابدزاده با تاكيد بر اين نكته كه قصد دارد تجارب چندين ساله‌اش در فوتبال را در اختيار بازيكنان جوان قرار دهد،‌ گفت: در كار پيرواني دخالت نمي‌كنم. با هم سال ها در يك سنگر براي پرسپوليس و تيم ملي جنگيده‌ايم و حالا مي‌خواهيم بازيكنان را براي جنگيدن و پيروزي آماده كنيم.
وي در پايان خاطر نشان كرد: بايد در نيم فصل اول قهرمان مي‌شديم و اشتباه خودمان بود كه به اين هدف نرسيديم. با اين حال چيزي تمام نشده و مي توانم در پايان فصل قهرمان شويم.
منبع

۱۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: اگر مي خواهيم در ليگ برتر، جام حذفي و ليگ قهرمانان به جام برسيم، بايد در آينده بهتر و قدرتمندتر ظاهر شويم.

علي كريمي پس از ديدار پرسپوليس مقابل راه آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نيمه اول بازي معمولي به نمايش گذاشتيم؛ اما در نيمه دوم خيلي بهتر بوديم و بايد گل‌هاي بيشتري به ثمر مي رسانديم.
وي ادامه داد: در نيمه اول با دستور كادر فني تغيير پست داده و به عنوان مهاجم بازي كردم و به همين دليل نمي‌توانستم زياد به عقب برگردم؛ اما در نيمه دوم فضاي بيشتري در اختيار من گذاشتند. خوشحالم كه توانستيم سه امتياز حساس مقابل يكي از تيم‌هاي سختكوش ليگ را به دست آوريم.
هافبك پرسپوليس با تاكيد بر اين نكته كه با هم تيمي‌هايم در پرسپوليس هيچ مشكلي ندارم، گفت: اجازه راهنمايي‌ جوانترها را دارم چون مي خواهم تجربياتيم را در اختيار بازيكناني جوان مثل عليرضا محمد و سايرين قرار دهم.
وي افزود: تيم‌هايي كه مقابل ما قرار مي‌گيرند برنامه‌ريزي‌هاي زيادي دارند و سعي مي‌كنند با يك نتيجه قابل قبول جو تيم خود را در يك روز تغيير دهند، به همين دليل ما بعضي اوقات دچار مشكل مي شويم.
كريمي تاكيد كرد: نيم فصل اول به پايان رسيد و بايد بدانيم براي كسب جام‌هاي آسيايي و ليگ برتر و حتي جام جذفي، بايد در نيم فصل دوم متفاوت‌تر بوده و با قدرت‌تر ظاهر شويم. بي شك حريفان آسيايي ما قدرتمند هستند و براي ليگ قهرمانان برنامه‌ريزي‌هاي زيادي كرده‌اند. همچنان اعتقاد قلبي دارم كه پرسپوليس مي‌‌تواند در سه جام موفق شود.
منبع

۱۵ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مصطفوی: حکم سرمربیگری پیروانی صادر شده است :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حضور دوباره علی سعیدلو در این باشگاه را مغتنم شمرد و خود را کارمند وی خواند.

داریوش مصطفوی ضمن بیان این مطلب افزود: حضور دوباره آقای سعیدلو در باشگاه پرسپولیس را گرامی و مغتنم می شماریم. بدون شک تیم ما مشکلاتی دارد که با حضور ایشان برطرف خواهد شد. ما از سعیدلو به عنوان رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس استقبال می کنیم و پذیرای ایشان خواهیم بود. آقای سعیدلو در باشگاه پرسپولیس صاحب کار هستند و ما نیز کارمند ایشان هستیم.

وی در خصوص عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار مقابل راه آهن شهرری گفت: تیم پرسپولیس در این مسابقه، هم خوب بازی کرد و هم نتیجه خوبی به دست آورد. ما در این بازی می توانستیم بیش از 2 گل بزنیم و با اختلاف بیش از یک گل صاحب برتری شویم اما روی کم دقتی و بدشانسی مهاجمان‌‎مان مسابقه را با برتری 2 بریک به پایان رساندیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از عملکرد راه آهن مقابل تیم فوتبال این باشگاه به نیکی یاد کرد و گفت: راه آهن بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما ما موقعیت‌های بیشتری را روی دروازه این تیم خلق کردیم و شایسته پیروزی بودیم. من به آقای یاوری تبریک می گویم، او تیم خوبی ساخته است.

مصطفوی با ابراز خرسندی از کسب دومین پیروزی پی درپی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر، افزود: به پیروزی در مصاف با راه آهن احتیاج داشتیم. متاسفانه تا به امروز در مسابقات لیگ برتر آنچه که حق پرسپولیس بوده است را نداده‌اند. امیدوارم بازیکنان تیم ما این شرایط را درک کنند و بدانند در تیم بزرگ و محبوب پرسپولیس چه وظیفه سنگینی برعهده خواهند داشت.

چگونگی همکاری افشین پیروانی با تیم پرسپولیس و صدور حکم سرمربیگری وی برای هدایت این تیم پرسش دیگر سوال خبرنگار مهر از داریوش مصطفوی بود که وی در پاسخ به آن تصریح کرد: از روزی که افشین پیروانی را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم حکم سرمربیگری وی صادر شد و از همان روز حقوق پیروانی بر اساس این حکم محاسبه شده است.

وی در خصوص انتخاب دستیاران افشین پیروانی در تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: من به پیروانی گفته‌ام که با تفکر و تفحص گزینه‌های مناسبی را برای حضور در کادر فنی پرسپولیس انتخاب کند. وی در هفته پیش رو گزینه‌های مورد نظر خود را معرفی خواهد کرد تا باشگاه برای عقد قرارداد با آنها اقدام کند.

مصطفوی با تشریح برنامه‌های تیم فوتبال پرسپولیس در فاصله تعطیلی نیم فصل مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای تعطیلات نیم فصل برعهده کادر فنی است و هرآنچه که پیروانی بخواهد باشگاه به اجرا در می آورد. در عین حال من به وی توصیه کرده ام برای برپایی اردوی میان فصل یکی از مناطق داخلی کشورمان را انتخاب کند.

وی با اشاره به بازگشت سیدمحمد علوی به تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علوی بازیکن تیم پرسپولیس بود و ما او را قبول داشتیم . علوی، سید تیم ما بود اما به ناگاه تصمیم به جدایی گرفت. او با جدایی خود هم برای ما مشکل درست کرد و هم خودش را به دردسر انداخت. امیدوارم طی روزهای آینده مشکل این بازیکن برطرف شود و بتوانیم از وجودش در ترکیب تیم استفاده کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص برنامه‌های آماده سازی تیم فوتبال این باشگاه برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: برای حضور پرقدرت در این مسابقات برنامه‌های ویژه ای داریم. در همین راستا سعی می کنیم با همکاری سازمان لیگ برتر براساس نیاز خود بازیکنانی که بتوانند به تیم پرسپولیس کمک کنند را به ترکیب تیم اضافه کنیم.

چگونگی تسویه حساب با افشین قطبی آخرین پرسش خبرنگار مهر از داریوش مصطفوی بود که وی در پاسخ به این سئوال گفت: ما مشکلی با افشین قطبی نداریم و طی هفته پیش رو با او مطابق مقررات تسویه حساب خواهیم کرد.

۱۶ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
باقری: دنبال کسب عنوان آقای گلی نیستم :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: دنبال رسیدن به عنوان آقای گلی نیستم و هدفم از گلزنی، موفقیت تیم است.

کریم باقری پس از برتری پرسپولیس مقابل راه آهن اظهار داشت: یک روز خوب را سپری کردیم و به 3 امتیازی رسیدیم که همیشه برای گرفتنش در مقابل راه آهن مشکل داشتیم.
وی افزود: باید دقت خود را در حمله بیشتر کنیم تا به گل‌های بیشتری برسیم و تا دقیقه 90 استرس نداشته باشیم.

کاپیتان پرسپولیس ضمن تشکر از حضور هواداران در ورزشگاه تصریح کرد: دنبال آقای گلی نیستم و فقط می‌خواهم به فکر تیم باشم؛ ولی از موقعیت‌هایی که روی دروازه حریف دارم نهایت استفاده را می کنم تا تیم به برتری برسد.

وی ادامه داد: علیرغم موقعیت‌های متعدد، کم دقت بودیم اما مطمئن باشید در بازی‌های آینده بهتر می‌شویم.

باقری در خصوص کمتر صحبت کردن خود پایان خاطر نشان کرد: به تمام خبرنگاران احترام می‌گذارم؛ اما فقط به خاطر سوال‌های حاشیه‌ای که از من می‌پرسند، سعی می‌کنم کمتر مصاحبه کنم.

۱۶ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۲۶,۲۴۴ بازدید
۱۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۷۰۱ بازدید
۱۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۸۱,۹۵۰ بازدید
۲۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۴,۹۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۹۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۷۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۴,۳۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۰,۲۶۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۷۷۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۶۶ کاربر آنلاین است. (۱۴۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!