به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ادامه درمان ویدیچ در اسپانیا

ویدیچ در دیدار مقابل باسل در لیگ قهرمانان دچار پارگی لیگامنت شد و در 5 ماه اخیر نتوانست برای شیاطین سرخ به میدان برود.

سایت گل- باشگاه منچستریونایتد برای اطمینان از آمادگی نمانیا ویدیچ و رسیدن او به آغاز فصل آینده رقابت های لیگ برتر، این ملی پوش صرب را برای ادامه درمان راهی اسپانیا کرد.

ویدیچ در دیدار مقابل باسل در لیگ قهرمانان دچار پارگی لیگامنت شد و در 5 ماه اخیر نتوانست برای شیاطین سرخ به میدان برود.

غیبت این مدافع باتجربه، دردسرهای زیادی برای یونایتدها در خط دفاعی به وجود آورد اما فرگوسن اکنون امیدوار است که بتواند از این بازیکن از ابتدای فصل آینده استفاده کند.

او در گفتگو با دیلی میل گفت:" ما هفته گذشته ویدیچ را به به یک کمپ در اسپانیا فرستادیم. او هنوز نمی تواند بدود و در سالن تمرین می کند.

او تور تابستانی ما را از دست خواهد داد اما امیدواریم به ابتدای فصل آینده برسد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آغاز مذاکرات لیورپول با آندره ویلاس بواس

مربی پرتغالی ممکن است به زودی به فوتبال انگلیس بازگردد

سایت گل- طبق گزارشهای منتشره سران باشگاه لیورپول در نظر دارند تا آندره ویلاس بواس، مربی سابق چلسی را به خدمت بگیرند.

بعد از روز جمعه و برکناری کنی دالگلیش از نیمکت مربیگری لیورپول، سران این باشگاه به دنبال جانشین مناسبی برای ویلاس بواس هستند وشنیده می شود که لیستی 15 نفره را به همین منظور تهیه دیده اند.

گویا سران لیورپول درابتدا قصد مذاکره با روبرتو مارتینس، مربی اسپپانیایی ویگان را داشتند. و درمذاکره با برندان روجرز و یورگن کلوپ دراین رابطه ناکام ماندند.

روجرز،مربی سوانسی دراین باره الام کرده که سران لیورپول هنوز او را زیر نظر دارند و کلوپ آلمانی هم در صحبتهایی به دیلی تلگراف گفته:« من از تمایلاتی که درانگلیس برای جذب من وجود دارد مطلعم و این افتخار بزرگی است که تیمی از لیگ برتر به دنبال تو باشد ولی من تا سال 2016 با دورتموند قرارداد دارم.اینجا را دوست دارم و تصمیمی برای تعویض تیمم ندارم.»

از سوی دیگر حتی شایعاتی درمورد احتمال بازگشت رافا بنیتس به آنفیلد به گوش می رسد ولی درحال حاضر آندره ویلاس بواس، مربی سابق تیمهای پورتو و چلسی گزینه اول مربیگری لیورپول است.

سران آمریکایی باشگاه لیورپول، او را گزینه ایده الی برای تیمشان می دانند. این مربی 34 ساله بعد از قهرمانی های متعدد با پورتو، به چلسی آمد ولی نتوانست دراین تیم موفق باشد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مک من من:این لیورپول دیگر آن تیمی نیست که وقتی دست روی گزینه ای گذاشتید بیاید

اسطوره سابق لیورپول از رویاپردازی های سران این تیم برای جذب گواردیولا و مورینیو خسته شده

سایت گل- استیو مک من من، ستاره سابق باشگاه لیورپول از رویاپردازی های سران این باشگاه به ستوه آمده است.

بعد از برکناری کنی دالگلیش از نیمکت مربیگری لیورپول، این روزها نام گزینه های متعددی برای دردست گرفتن هدایت این تیم مطرح می شود و این نکته ای است که خشم مک من من را به همراه دارد.او در صحبتهایی دراین باره گفت:« تو نمی توانی گواردیولا را به عنوان گزینه ات مطرح کنی و بروی و اورا به خدمت بگیری.درمورد مورینیو هم شرایط به همین ترتیب است. آن روزهایی که بدین ترتیب افرادی را به خدمت می گرفتید، گذشته.»

مک من من در ادامه به سران لیورپول یادآوری کرده که آن روزهایی که این تیم دراوج اقتدار بود و هرکسی که رویش انگشت می گذاشت را به خدمت می گرفت سپری شده است. اسطوره سابق آنفیلد دراین باره گفته:« مکسانی که فکر می کنند که افرادی مثل پپ گواردیولا و یا ژوزه مورینیو تمایل دارند تا به جای کنی دالگلیش روی نیمکت مربیگری لیورپول بنیشینند، در دنیای واقعی امروز زندگی نمی کنند.»

فنووی اسپورتس گروپ، مالکان آمریکایی باشگاه لیورپول این روزها و در پروسه انتخاب مربی آتی تیمشان به شدت مورد انتقاد قرار گرفته اند. در ابتدا در خواست آنها برای به خدمت گرفتن برندان راجرز، مربی سوانسی رد شد و اکنون گزارشهای منتشره حکایت از آن دارد که سران این باشگاه با 12 مربی مصاحبه کرده اند. آنها اجازه دارند تا با روبرتو مارتینس، مربی ویگان به صحبت بپردازند و به علاوه با آندره ویلاس بواس، مربی سابق چلسی هم دیدار و گفتگو کرده اند و حتی صحبتهایی درمورد احتمال بازگشت رافا بنیتس به آنفیلد هم به گوش می رسد.

برخی از هواداران لیورپول معتقدند که این تیم، به عنوان یکی از موفق ترین تیمهای اروپا و با توجه به تاریخچه ای که دارد می تواند بهترین ها را به خدمت بگیرد. اما مک من من، اسطوره ای که حدود 10 سال با پیراهن لیورپول خوش درخشید چنین نظری ندارد:« آن روزها که بعد از انگشت گذاشتن روی یک نفر، آن را به خدمت می گرفتید، گذشته... به خدمت گرفتن گواردیولا یا مورینیو، غیرواقع بینانه است.این طور نیست؟قطعا من هم دوست دارم که پپ و یا مورینیو به اینجا بیاید ولی ما در دنیای واقعی زندگی می کنیم. من نمی دانم که چه گزینه هایی مطرح هستند و چه کسانی مایل به همکاری با لیورپولند ولی باید بگویم که الان دیگر 20 سال پیش نیست.»

البته این اسطوره تلاشهای مالکان لیورپول برای یافتن مربی جدید را مورد انتقاد قرار نمی دهد:« می دانم که سران باشگاه با مربیان متعددی صحبت می کنند و سعی می کنند تا گزینه مناسب را به آنفیلد بیاورند. آنها با مربیان ترازاول زیادی هم صحبت کرده اند . مردم درمورد انتخاب روبرتو مارتینس و یا برندان راجرز صحبت می کنند.هردوی آنها مربیان فوق العاده ای هستند .روبرتو مارتینس یک سوپراستار و یکی ازدوستان نزدیک من است.»

لیورپول امسال با دالگلیش فصل فاجعه باری را پشت سرگذاشت و برای اولین بار بعد از سال 1954 ، با کسب تنها 52 امتیاز، فصل را در رده هشتم جدول به پایان برد که این بدترین رکورد تیم در طول بیش از نیم قرن اخیر است.البته آنها در کارلینگ کاپ به قهرمانی رسیدند و تیم نایب قهرمان اف ای کاپ لقب گرفتند ولی سران این باشگاه به حضور دررقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا بیش از هرچیز دیگری اهمیت می دادند..
مک من من به جانشین آتی دالگلیش هشدار داد که باید فصل بعد لیورپول را در جمع 4 تیم برتر جدول قرار دهد:« نمی دانم که چقور بودجه برای خرید در اختیار مربی جدید قرار خواهند داد. اگر آنها بروند و 500 میلیون پوند خرید کنند این واقع بینانه است ولی اگر10 میلیون پوند خرید کنند غیرواقع بینانه خواهد بود. »

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
عصبانیت اورا از پلاکارد غیرمحترمانه تبس خطاب به فرگوسن

ستاره فرانسوی یونایتد تعجبش رااز رفتار کارلوس تبس بعد از مسجل شدن قهرمانی تیمش در رقابتهای لیگ برتر ابراز کرده

سایت گل- پاتریس اورا، مدافع فرانسوی باشگاه منچستریونایتد از رفتاری که کارلوس تبس در به همراه داشتن پلاکادری با پیغام «روحت شاد فرگی» داشته، به شدت متعجب شده و این رفتار را غیر محترمانه خواهنده

بعد از مسجل شدن قهرمانی منچسترسیتی در رقابتهای لیگ برتر بود که ستاره آرژآنتینی سیتی با پلاکاردی که جمله «روحت شاد فرگی» روی آن درج شده بود، پاسخ صحبتهای اخیر فرگوسن که گفته بود که تا زمانی که او زنده است، سیتی به قهرمانی لیگ برتر نخواهد رسید، را به شیوه ای غیرکلامی داد. بعداز آن هم تبس ازعذرخواهی دراین باره سرباز زد.

پاتریس اورااکنون در صحبتهایی به سان گفت:« من از رفتار تبس علیه سرالکس فرگوسن به شدت متعجب شدم. من نمی دانم که مربی تیم ما چه احساسی دارد ولی قطعا او از این کار اصلا خوشش نیامده. این نوعی بی احترامی است. تبس دو سال را در یونایتد سپری کرد و درطول این مدت از نهایت احترام ممکن بهره می بردو مربی تیم احترام فراوانی برای او قائل بود. پس واقعا این واکنش او را درک نمی کنم و یادلیل این رفتار او را نمی فهمم.»

البته اندکی بعد ازانتشار تصویر تبس با این پلاکارد بود که سران سیتی دراین باره عذرخواهی کردند و از فرگوسن معذرت خواستند.

اورا درادامه صحبتهایش گفت:« آن پوستر حس بدی داشت. هیچ یک از یونایتدی ها این حرکت را درک نکردند.تبس یک انسان بالغ است. او برای تیم دیگری بازی می کند و مسئول رفتارهای خودش است.این شرم آور است چون او همیشه در منچستریونایتد ازاحترام همه برخوردار بود و هنوز با برخی از بازیکنان تیم ما درتماس است.الان هیچ ایده ای ندارم که در آینده چه رخ خواهد داد.»

اورا همچنان مصدوم و از میادین ورزشی به دور است. او درتحلیل ناکامی تیمش در دستیابی به جام قهرمانی لیگ برتر گفت:« این س بدی است.چون ما جام رادر دقایق پایانی آخرین بازی از دست دادیم. این ناکامی ما را قوی تر خواهد کرد و عزم ما را برای دستیابی به جام قهرمانی راسخ تر می کند.سیتی شاید بگوید که در هر دو داربی به پیروزی رسیده؛ پس شایستگی قهرمانی را دارد ولی در طول فصل تفاوت میان دو تیم زیاد نبود.یک فصل بدون جام برای یونایتد، قطعا خیلی سخت است.پس ما باید از این نکات درسهای مثبتی رو به اینده بگیریم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
هاجسون: جرارد و لمپارد می توانند درکنار هم بازی کنند

سرمربی جدید تیم ملی انگلیس معتقد است که کاپیتان لیورپول و ستاره باتجربه چلسی می توانند درکنار هم موفق باشند

سایت گل- روی هاجسون،سرمربی جدید تیم ملی انگلیس معتقد است که استیون جرارد و فرانک لمپارد می توانند در رقابتهای یورو2012 در کنار هم در خط میانی تیم ملی انگلیس به میدان بروند. این درحالی است که این دو ستاره در همکاری با هم در ترکیب سه شیرها در سالهای اخیر موفق نبوده اند و از سوی دیگر هردوی آنها درتیمهای باشگاهی شان موفق هستند.

روی هاجسون نام هر دوی این بازیکنان را در فهرست 23 نفره تیمش قرار داده و درصحبتهایی دراین باره به اسکای سپورت گفته:« می دانم که این زوج پیش از این باهم موفق عمل نکرده اند و به همین خاطر هم هست که نمی خواهم بگویم که استفاده از این دو بازیکن درکنار هم بی فایده است.چون قطعا آنها درکنار هم می توانند موفق باشند. من شواهد و مدارک زیادی دارم که می تواند ثابت کند که این صحبتها درست نیست.گاهی وقتها بعضی بازیکنان بنا به دلایلی با هم جور نمی شوند. من باید با این دو بازیکن همکاری کنم تا دلیل این عدم هماهنگی را برای خودم هم که شده کشف کنم.»

سرمربی جدید سه شیرها ادامه داد:«من نمی توانم تضمین کنم ولی خوشحالم که این فرصت را دارم.چون دیده ام که این دو بازیکن درترکیب تیمهای باشگاهی شان عملکرد فوق العاده ای را به نمایش می گذارند.پس دلیلی نمی بینیم که چرا نتوانند در کنار هم موفق باشند.»

هاجسون درادامه صحبتهایش از انگیزه های شاگردانش برای موفقیت صحبت کرد و جرارد را یک الگو و نمونه خیلی خوب خواند و گفت:« می دانم که جرارد با تمام وجود توانایی هایش را به کار می گیرد تا در تیم باشد. این کاملا برای من روشن است. من پیش از این و درصحبتهایی که با این بازیکنان داشتم به شدت تحت تاثیرقرار گرفتم.وقتی با بازیکنانی صحبت می کنی که در ماه های اخیر در اوج نبوده و انتقادات زیادی از آنها می شود، حس متفاوتی داری. من مطمئن نبودم که از جرارداین حس را می گیرم ولی او به من گفت:"من را انتخاب کن.من می خواهم بازی کنم. آن پیراهن را به من بده و لطفا آن رااز من نگیر.»

روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس در صحبتهایی به تمجید از عملکرد سه ستاره انگلیسی چلسی در فینال پرداخته و به این نکته اشاره کرده که موفقیت چلسی، به منزله موفقیت بزرگی برای کل انگلیس خواهد بود

هاجسون در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفته:« این موفقیت بزرگی است؛ نه تنها برای چلسی، بلکه برای تمام فوتبال انگلیس..باید امیداور باشیم که بعضی از بازیکنانی که در فینال برای چلسی بازی کردند در تیم ملی هم موفق باشند،چرا که اگر بتواند در یورو هم همین قدر خوب بازی کنند، این شانس موفقیت ما را افزایش خواهد داد.»

کیهیل درحالی در فینال در ترکیب چلسی قرار گرفته که به تازگی از بند مصدومیت رها شده و اشلی کول و جان تری هم نام خود را در لیست 23 نفره هاجسون می بینند.

مربی تیم ملی انگلیس درادامه از زوج ایده الش برای حضور در ترکیب تیم صحبت نکرد و ادامه داد:« خیلی خوب است که گری کیهیل به روزهای اوج بازگشته. او خیلی جوان است و اینده روشنی درانتظار اوست. اگر او بتواند در چلسی و درکنار جان تری جا بیفتد، زوج خیلی خوبی را تشکیل خواهند دادو می توان از این زوج خوب درترکیب تیم ملی هم استفاده کرد. اما من هنوز ترکیب تیمم راانتخاب نکرده ام. باید ببینیم که ایا این زوج ایده ال و آرمانی شکل خواهد گرفت یا خیر.»

هاجسون درمورد رویارویی با کاپلو در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپادرورزشگاه آلیانس آرنا نیز صحبت کرد و گفت:« همیشه دیدن کاپلو خیلی دلنشین است و خیلی خوب بود که نظرات او را هم شنیدم. او همیشه به من کمک کرده و در دوران مربیگری اش هم خیلی رفتار سخاوتمندانه ای داشت.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
يادداشت ويژه: مايكل اوون، شمعي در باد

از مايکل جيمز اوون، تنها يک چهره جوان باقي مانده و اگر شناسنامه او را در نظر نگيريد، تصور مي‌کنيد فقط دو سال بزرگ‌تر از سنش در روز‌هاي پر تب و تاب جام جهاني فرانسه است

سايت گل- پسري که روزگاري با به ثمر رساندن زيبا‌ترين گل جام جهاني 1998 در 18 سالگي، ناجي يک فوتبال قحطي‌زده و خالي از افتخار تلقي مي‌شد، حالا براي يافتن تيمي جديد در سال‌هاي پاياني دوران حرفه‌اي بايد منتظر پيشنهاد تيم‌هاي متوسط آسيايي باشد.

از مايکل جيمز اوون، تنها يک چهره جوان باقي مانده و اگر شناسنامه او را در نظر نگيريد، تصور مي‌کنيد فقط دو سال بزرگ‌تر از سنش در روز‌هاي پر تب و تاب جام جهاني فرانسه است اما واقعيات موجود، ستاره سابق ليورپول را پيرتر از آنچه هست‌، نمايان مي‌کند. خبر عدم تمديد قرارداد او با یونایتد چندان عجيب نبود. به هر حال اوون در مدت 3 سال بازي براي پر‌افتخار‌ترين تيم انگليس‌، تاريخي را تکان داد‌؛ قبلا سابقه نداشت هيچ يک از بازيکنان سابق ليورپول در مسير حرفه‌اي خود لباس شياطين سرخ را به تن کنند‌. مرد سال سابق اروپا جسارت اين کار را داشت‌‌؛ هر چند تنها يک يادگاري به نام گلزني در وقت‌هاي تلف شده زيبا‌ترين بازي تاريخ 20 ساله ليگ برتر (‌داربي منجر به پيروزي 3 - 4 من‌يو مقابل سيتي در فصل 2009 - 2008 ليگ برتر) بر جا گذاشت‌.

آغاز سقوط

همان‌قدر که ترک ليورپول اقدام درستي بود، پيوستن به رئال‌مادريد اشتباه به نظر مي‌رسيد. اوون در سايه ستاره‌هاي تيم کهکشاني به عنوان بازيکن ذخيره به ميدان مي‌رفت و البته در پايان اولين فصل حضور در مادريد، بالاترين ميانگين گلزني بين هم‌پست‌هاي خود را به دست آورد. افسوس که او مانند جيمي ردنپ، هم‌تيمي سابقش هميشه اسير مصدوميت بود و همان پاي شل اجازه نداد پسر متولد بيمارستان شاهزاده چستر، هنگام بازگشت به جزيره و بازي براي نيوکاسل بدرخشد. حتي تيم متوسط جزيره هم براي آقاي گل سابق ليگ برتر جايي نداشت. سر‌انجام وقتي مايکل در حال پرواز بود‌، پيشنهاد فرگوسن از راه رسيد و اوون خوش‌بينانه‌، لباس منچستر یونایتد را به تن کرد. او در يکي از معدود حضور‌هاي تاثير‌گذار خود در ليگ برتر‌، 15 دقيقه مفيد را مقابل ليورپول در آنفيلد به نمايش گذاشت و زير باران ناسزا‌هاي طرفداران تيم سابق‌، دو بار هم‌تيمي‌هايش را تا آستانه گلزني پيش برد.

اگر مارينر‌، داور جنجالي آن بازي خطاي کرگر روي او را پنالتي مي‌گرفت‌، شايد قرمز‌هاي ميهمان در پايان 2 - صفر شکست نمي‌خوردند. البته در جام اتحاديه، اوون را غالبا سر حال و گلزن مي‌ديديم اما اين موضوع هم تداوم نداشت. عاقبت آمار ضعيف 17 گل در 52 بازي‌، خالق هت‌تريک در بازي تاريخي انگليس مقابل آلمان را به در‌هاي خروجي اولدترافورد سوق داد. در نظر داشته باشيد مايکل تنها 5 بار دروازه رقباي ليگ برتري یونایتد را گشود‌. سر‌الکس فرگوسن به سنت هميشگي از بازيکن تيمش دفاع کرد‌: «ميانگين گلزني اوون در هر بازي فوق‌العاده بود براي او بهترين آرزوها را خواستارم. اين بازيکن حرفه‌اي در رختکن تيم ما نقش تاثير‌گذاري داشت اما متاسفانه در راه غلبه بر آسيب‌ديدگي شانس زيادي نداشت.»

روزهاي خوب گذشته
اوون سال 2001 با 21 سال سن‌، براي اولين بار از زمان کيگان‌، انگليس را صاحب مرد سال فوتبال اروپا کرد. 3 سال قبل از اين تاريخ‌، دنيا مايکل را شناخته بود‌؛ جواني که از ميانه ميدان شروع به دريبل بازيکنان آرژانتين کرد و در دقايق مياني نيمه اول بازي مرحله يک‌هشتم نهايي جام جهاني 1998‌، زيبا‌ترين گل جام را وارد دروازه کارلوس کرد. دروازه‌بان وقت آرژانتين در پي يافتن دليل گناه خود بابت دريافت آن گل، باقي عمرش را صرف خدمت به کليسا در قالب کشيش کرد! البته او بايد براي طرفدار ويژه اورتون هم دعا مي‌کرد چون مصدوميت‌هاي متوالي اجازه درخشش را از جوان متولد ماه دسامبر مي‌گرفت.
مايکل شايد در همه روزهاي دوران حرفه‌اي ندرخشيده باشد اما در تک تک ثانيه‌هاي زندگي‌، منطق را با خود به همراه داشته است. مصاحبه او شب قبل از اولين بازگشت به آنفيلد در لباس منچستر، تامل بر‌انگيز بود: «انتظار ندارم طرفداران ليورپول به من ترحم کنند. اگر گل بزنم‌، شادي خواهم کرد اما فقط به سمت دوستداران تيم خودم مي‌روم. طرفداران عصباني آنفيلد بايد درک کنند فوتبال‌، تقدير پيش‌بيني‌ناپذيري را مقابل ما قرار مي‌دهد. من همه عمر طرفدار اورتون بودم اما حتي لحظه‌اي فرصت بازي براي آبي‌ها را به دست نياوردم و در سوي مقابل هيچ‌گونه علاقه‌اي به رئال‌مادريد نداشتم اما بخشي از دوران حرفه‌اي‌ام را در اين باشگاه گذراندم. ديدگاه هواداري، عصبانيت و سوت زدن براي من در آنفيلد را توجيه مي‌کند اما وقتي يک بازيکن هستيد‌، درصد تعصبتان کمتر مي‌شود و در اين شرايط ممکن است به من حق بدهيد!» تا آن‌جا که به تاريخ معاصر فوتبال مربوط مي‌شود، اوون به دليل درخشش‌هاي هر چند ناپايدار، بدو‌ن شک حق حضور ابدي در خاطرات ما را دارد. بي‌شک پسر باد را هيچ فوتبالي از ياد نخواهد برد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آدبایور در آستانه تمدید قرارداد با تاتنهام

ستاره توگویی مایل است در وایت هارت لین بماند

سایت گل- مهاجم توگویی باشگاه تاتنهام ، امانوئل آدبایور که به صورت قرضی از منچسترسیتی به وایت هارت لین آمد ، امیدوار به انتقال دائمی به شمال لندن است . امانوئل علاقه خود را برای ثبت قرارداد دائمی با باشگاه تاتنهام اعلام داشت .

به گزارش پرشین هاتسپر، این مهاجم توگویی که در 37 حضور خود 18 بار موفق به گشودن دروازه حریفان شده در صفحه توییتر خود نیز اشاره ای به این موضوع داشت .

نکته قابل تامل دستمزد آدبایور است .بنا به گزارشات ، این مهاجم 28 ساله هفته ای 170,000 پوند دستمزد خواهد گرفت. باشگاه تاتنهام همچنان در حال مذاکره با وی است . شنیده ها حاکی از این است که باشگاه تاتنهام نیز مشکلی برای ثبت این قرارداد ندارند .

آدبایور که سابقه به تن کردن پیراهن رئال مادرید را نیز داراست ؛ در 22 مسابقه ای که برای کهکشانی ها به میدان رفت ، هشت گل به ثمر رساند .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آزارد: با پیشنهاد چلسی، به وقت بیشتری برای فکرکردن نیاز دارم

ستاره بلژیکی در صحبتهایی اعلام کرد که حال بررسی گزینه هاست و از احتمال انتقالش به چلسی گفت

سایت گل- ادن آزارد ستاره باشگاه لیل در صحبتهایی اعلام کرده که هنوز درمورد آینده اش تصمیم گیری نکرده است. این درحالی است که سران باشگاه چلسی نسبت به جذب این ستاره بلژیکی و آوردن اوبه استمفورد بریج ابراز تمایل کرده اند.

این ستاره بلژیکی روز سه شنبه در صحبتهایی اعلام کرد که دوست دارد تا فصل آینده در منچسترتوپ بزند و اعلام نکرد که هدف او، سیتی است و یا یونایتد.

البته الان این ستاره 21 ساله در صحبتهایی اعلام کرد که قهرمانی چلسی در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا، ممکن است گزینه های پیش روی او را بیشتر کند.

آزارددرپایان دیدار لیل مقابل نانسی که با برد 1-4 لیل مقابل نانسی همراه بود به کانال پلوس گفت:« این امکان وجود دارد که درصورت دریافت پیشنهادی از چلسی، روند انتقال من به تیم جدیدم به تاخیر بیفتد.چرا که تا زمانی که من قراردادی را به امضا نرسانم، هیچ چیزی نهایی نمی شود. پیشنهاد چلسی باعث می شود که تو اندکی دست دست کنی. آنها سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهند داشت. پس باید شرایط را بررسی کرد.

آزارد در دیدار یکشنبه شب تیمش مقابل نانسی هت تریکی تماشایی را به نمایش گذاشت.

چند روز پیش بود که سمیر نصری ستاره فرانسوی سیتی اعلام کرد که تیمش موفق به جذب آزارد شده.قیمت این ستاره جوان حدود 40 میلیون یورو برآورد شده است

ازارد که روز دوشنبه برای دومین فصل پیاپی بهترین بازیکن لیگ یک معرفی خواهد شد در تمام تورنمنتهای این فصل برای تیمش 21 گل به ثمر رسانده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
به دنبال وارث جديد شماره 7 منچستر/ يادداشت ويژه: پسرِ هفتمِ هفتمين پسر!

هدف فرگوسن ساختن تيمي مشابه بارسلوناي گوارديولاست و اين پروژه يك "هفت افسانه‌اي" مي‌خواهد. به زودي تاريخ منچستريونايتد " پسرِ هفتمِ هفتمين پسر" جديد خود را خواهد شناخت

سايت گل – عدد هفت در فرهنگ‌هاي مختلف بشري مفاهيم خاصي را نشان مي‌دهد. گاه به معناي رقمي است مقدس و برخي اوقات داراي نيروي شيطاني درنظر گرفته شده است. چندي پيش داشتم به يك قطعه موسيقي قديمي از گروه هِوي مِتال بريتانيايي "آيرون مِيدن" با عنوان " پسرِ هفتمِ هفتمين پسر" (1988) گوش مي‌دادم كه اين اصطلاح نظرم را جلب كرد. طبق يك افسانه‌ي فولكلوريك بريتانيايي، اگر پسر هفتم خانواده‌اي داراي هفت پسر شود به شرط آنكه بين اين پسرها، اولاد مونث به دنيا نيامده باشد، پسر هفتم هفتمين پسر داراي نيروهاي خارق‌العاده‌اي خواهد شد.

اقوام بريتيش درباره‌ي اين افسانه اختلافاتي دارند. ايرلندي‌ها معتقدند پسر هفتم هفتمين پسر داراي توان شفادهندگي است. انگليسي‌ها و اسكاتلندي‌ها بر اين باورند كه اين هفتمين پسرِ پسر هفتم انساني است گرگ‌نما با قدرت‌هاي جادويي. اين باورها كم و بيش در ميان انگلوساكسون‌هاي امريكاي شمالي نيز وجود دارد. برخي از اين داستان‌ها معتقد به نيروي خدادادي يا تواني است كه خدايان در اختيار اين پسر قرار داده‌اند و بعضي ديگر از حكايات، قدرت شيطاني را عامل شگفت‌انگيزي فرزند مذكر هفتم مي‌دانند. به هرحال همه مي‌دانيم كه در فوتبال نيز عدد هفت پرطرفدار و مهم است، به‌ويژه در بعضي تيم‌هاي فوتبال كه پيراهن شماره 7 جايگاه خاصي دارد.

افسانه‌ي هفت

منچستريونايتد باشگاهي است كه پيراهن شماره 7 آن بسيار براي هوادارانش مهم است و بخشي از تاريخ افتخارات‌شان را تشكيل مي‌دهد. شماره هفت‌هاي افسانه‌اي آنان معمولاً جزو بهترين فوتباليست‌هاي تاريخ بوده‌اند. "جيمي ديلِيني" اسكاتلندي نخستين هفت مقدس يونايتدي‌ها بوده است. ديليني اولين بازيكني است كه سرمت بازبي بزرگ در سال 1946 وي را از گلاسكو سلتيك به مبلغ 4000 پوند به منچستر آورد. "جورج بِست" معروف به «پله‌ي سپيد» محبوب‌ترين هفت يونايتد در دهه شصت ميلادي بود. اين بازيكن ايرلندشمالي‌تبار از 15سالگي در اولدترافورد بازي و 470 بار پيراهن سرخ بر تن كرد و 179 گل براي باشگاه به ثمر رساند. تامي داچرتي سرمربي شياطين در سال 1975 "استيو كاپِل" جوان را از ترانمر روورز خريد و جانشين جورج بِست كرد. وي تا سال 1981 حدود 207 بار پيراهن هفت را پوشيد. اما دوست‌داشتني‌ترين كاپيتان تيم ملي انگلستان در دهه هشتاد كسي نبود جز "برايان رابسون" كه به سال 1981 توسط ران اتكينسون سرمربي وقت يونايتد از وست برومويچ البيون به منچستر آورده شد. رابسون جزو معدود بازيكناني بود كه پس از آمدن سرالكس فرگوسن در كنار وي ماند و تجربياتش را در اختيار جوجه‌هاي فرگي قرار داد. رابسون 461 بازي براي شياطين سرخ انجام داد و 99 گل در كارنامه‌اش به چشم مي‌خورد.

اما 1992 شوكي بزرگ اتفاق افتاد: سرالكس، اريك كانتونا بازيكن ياغي ليدزيونايتد را با كمتر از يك ميليون دلار به دام انداخت، آن هم از تيمي كه به مانند ليورپول يك دشمن قديمي است! حال شايد بهترين شماره 7 تاريخ يونايتد زاده شده است. كانتونا بسيار زود قلب هواداران را تسخير كرد و پنج سال بازي در "تئاتر روياها" و به ثمر رساندن 80 گل، وي را در 30سالگي به بازنشستگي رساند ولي كيفيت بالاي بازي وي، "شاه اريك" را هفت جاودانه منچستر كرد. پس از كانتونا، ديويد بكام جوان، هفت‌پوش شد و به افسانه جوجه‌هاي فرگي پيوست. سانترهاي بي‌نقص، ضربات آزاد مرگبار و پاس‌هاي دقيق وي، كم‌تكنيك بودنش را پوشش مي‌داد. اين شماره هفت در سال 2003 پس از 6 سال پوشيدن پيراهن مقدس به دليل اختلاف با فرگوسن به رئال مادريد تبعيد شد! اكنون موقع نمايش هفت ديگري است: كريستيانو رونالدو. جوانكي پرتغالي و گمنام كه با مبلغ حدود 12ميليون پوند از اسپورتينگ ليسبون خريداري و در كمال تعجب صاحب پيراهن افسانه‌اي مي‌شود. او به تدريج زير نظر فرگوسن رشد مي‌يابد و در سال 2008 قهرمان چمپيونزليگ شده و توپ طلاي اروپا را به دست مي‌آورد. اين شماره هفت فوق‌العاده به مبلغ 80 ميليون پوند به رئال مادريد فروخته شد و به اين ترتيب ركورد نقل و انتقال تمام تاريخ را به نام خود ثبت كرد. آخرين هفت افسانه‌اي در اختيار مايكل اوون قرار گرفت. شايد كم‌فروغ‌ترين در ميان اين وارثان هفتمين پسرِ پسر هفتم، اوون بود. البته بيشتر اوقات مصدوميت‌هاي طولاني‌مدت، مايكل را بيشتر به امانتدار پيراهن 7 مبدل كرده بود. اكنون با خداحافظي اوون از يونايتد، افسانه "پسرِ هفتمِ هفتمين پسر" شياطين سرخ دوباره به دنبال قهرمان بعدي است ...

هفت افسانه‌اي

كانديداي هفت مقدس منچستري‌ها كيست؟ چه نام‌هايي به گوش مي‌رسد؟ هر كسي هست بايد قدرتي خارق‌العاده داشته باشد زيرا او "پسرِ هفتمِ هفتمين پسر" است! تام كلورلي جوان از خانواده يونايتد؟ وي بالقوه هافبك ايده‌آلي براي اين پُست مي‌نمايد اما مصدوميت‌هاي پي در پي و طولاني‌مدت تام را از كيفيت لازم دور كرده است. ادن آزارد بلژيكي، جوان باتكنيك ليل فرانسه؟ بسيار مناسب است ولي آيا ادن مي‌تواند از وسوسه پول‌هاي زياد منچسترسيتي بگذرد و راه افسانه‌اي 7 شيطان سرخ را برگزيند؟ شايد كريستين اريكسن دانماركي، شماره 8 فعلي آژاكس؟ بازيكن جوان و خوش‌آتيه‌اي است اما با توجه به اعلام مدير برنامه‌اش مبني بر ماندن وي در آژاكس براي حداقل يك فصل ديگر و تمديد يكساله قرارداد پل اسكولز، بعيد است پسر هفتم او باشد. نيكلاس گايتان از بنفيكا؟ درخشش اين آرژانتيني جوان در برابر يونايتد در دور گروهي چمپيونزليگ شانس پيوستن وي به منچستر را بالا برده است اما اينكه صاحب پيراهن 7 شود در ترديد است.

مي‌توان حتي به وسلي اسنايدر هم فكر كرد؟ وسلي فصل پيش تا آستانه يونايتدي شدن پيش رفت اما بخاطر عدم توافق براي حقوق درخواستي در اينتر ماندگار شد. او شايد اين فصل بيايد. شينجي كاگاواي ژاپني هافبك-مهاجم بورسيا دورتموند، مي‌تواند افسانه هفت سامورايي را زنده كند؟ لوكاس جوان اعجوبه برزيلي سائوپائولو هم يك هفت است؟ بازي وي شبيه رونالدينيو است كه روزي قرار بود 7 يونايتد شود (2003) اما شماره 10 بارسا را ترجيح داد. قدرت دريبلينگ و تكنيك فردي شگفت‌انگيز لوكاس يك هفت كلاسيك را براي منچستري‌ها به وجود خواهد آورد. رابين فن‌پرسي كاپيتان آرسنال نيز مي‌تواند هفت را بپوشد؟ خبرهاي ضد و نقيضي از عدم تمديد قرارداد فن‌پرسي با ارسنال به گوش مي‌رسد و نيز خيز احتمالي يونايتد براي جذب آقاي گل ليگ برتر در صدر شايعات فوتبال انگليس است. رابين عجب هفتي خواهد شد.

لوكا مودريچ هفت ديگري است كه سرالكس او را مي‌پسندد ولي آيا تاتنهام مودريچ را مي‌فروشد؟ نكند 7 به خود كريس رونالدو بازمي‌گردد؟ كريس اين روزها نغمه‌هاي دلتنگي براي باشگاه قديمي خود سر مي‌دهد و احتمال بازگشتش به يونايتد را رد نكرده است! ... و شايد چهره اي جديد يا نامي كه اصلاً آشنا نيست؟ 7 جديد يونايتد بايد تكنيكي ناب داشته باشد زيرا سرالكس فرگوسن به شدت نيازمند فانتزي است كه از زمان رفتن رونالدو از آن محروم بوده است. براي وين روني هنوز زوج مناسبي پيدا نشده و بازيكني تهاجمي نياز است تا روني بتواند جلوتر در باكس حريف به گلزني بيشتر بپردازد. هدف فرگوسن ساختن تيمي مشابه بارسلوناي گوارديولاست و اين پروژه يك "هفت افسانه‌اي" مي‌خواهد. به زودي تاريخ منچستريونايتد " پسرِ هفتمِ هفتمين پسر" جديد خود را خواهد شناخت و برگ ديگري از اين داستان ورق خواهد خورد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آبراموویچ و تمدید قرار داد دی متئو تنها برای یک فصل

دی متئو که در ماه مارس و بعد از اخراج ویلاس بواس، به عنوان سرمربی موقت هدایت آبی ها را برعهده گرفت، این تیم را به قهرمانی جام حذفی و چمپیونزلیگ رساند.

سایت گل- به گزارش نشریه تایمز، رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی، علی رغم قهرمانی تیمش در رقابت های چمپیونزلیگ، هنوز در مورد توانایی فنی دی متئو قانع نشده و به همین دلیل قصد دارد تنها برای یک فصل قرارداد او را تمدید کند.

دی متئو که در ماه مارس و بعد از اخراج ویلاس بواس، به عنوان سرمربی موقت هدایت آبی ها را برعهده گرفت، این تیم را به قهرمانی جام حذفی و چمپیونزلیگ رساند.

با این وجود، آبراموویچ همچنان او را یک مربی بزرگ نمی داند اما با توجه به افتخاراتی که این مربی 41 ساله برای چلسی به دست آورد، او را شایسته دادن فرصتی دوباره می داند.

اما براساس گزارش ها، بعید است مذاکرات برای تمدید قرارداد دی متئو در یک هفته آینده به ثمر برسد و به همین دلیل احتمالا او تعطیلات تابستانی اش را بدون قطعی شدن آینده اش آغاز خواهد کرد.

گفته می شود علی رغم حمایت بازیکنان و طرفداران چلسی از دی متئو، آبراموویچ همچنان به دنبال یک مربی بزرگ از جمله پپ گواردیولاست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۹,۲۷۱ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۶,۵۵۱ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۸۶ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۰۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۱۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۲۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۵۳۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۳۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۶۷ کاربر آنلاین است. (۲۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۶۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!