به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: ERMAK
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۷
از: ايران
طرفدار:
- تمام بارساييها
- کلایورت -رونالدینیو-دکو-ویتور بایا
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- گوارديولا - گاس هيدينگ-برانکو
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا:پویول جایی نمی رود

در حالی که تنها یک سال از قرارداد کارلس پویول باقی مانده است، مربی تیم کاتالان معتقد است که این ستاره جایی نمی رود.
پپ گواردیولا مربی جوان باشگاه بارسلونا معتقد است که برخلاف شایعات منتشره،کارلس پویول، کاپیتان تیمش تابستان امسال رختکن این تیم را ترک نخواهد کرد. مربی باشگاه کاتالان اعتقاد دارد که نه تنها پویول در رختکن بارسا باقی خواهد ماند، بلکه به زودی دست به قلم شده و قراردادی جدیدی را با بارسا به امضا خواهد رساند.
قرارداد پویول تابستان آینده با بارسا به پایان می رسد و تیمهای بزرگی از جمله منچسترسیتی و میلان به دنبال جذب او می باشند ولی گواردیولا نگران این موضوع نیست. پپ به خبرنگاران گفته:« کارلس تکان نمی خورد. اگر برای یک فصل برنامه ریزی می کنی، به لیدرت اجازه نخواهی داد تا تیم را ترک کند.» فصل گذشته پویول یکی از کلیدی ترین بازیکنان بارسلونا بود. پپ در این رابطه ادامه داد:« در هر پستی که پپ بازی کند،در مرکز خط دفاع، راست یا چپ، همیشه و در هر پستی فوق العاده ظاهر می شود.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- تمام بارساييها
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
با پرواز به سمت ليسبون
گارسيا رئال‌ مادريد را ترك كرد

خبرگزاري فارس: هافبك اسپانيايي رئال‌ مادريد با ترك اردوي اين تيم در ايرلند راهي باشگاه بنفيكاي پرتغال شد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، خاوي گارسيا هافبك رئال مادريد كه از ابتدا در فهرست سياه فلورنتينو پرس قرار داشت با قراردادي 5 ساله راهي پرتغال شد و به بنفيكا پيوست.
وي 22 سال سن داشته و در تيم ملي اسپانيا نيز عضويت دارد.
رئال مادريد نام اين بازيكن را در اولويت سوم انتخاب در خط هافبك قرار داده بود.
روزنامه آبولا چاپ پرتغال در اين باره نوشت: گارسيا از رئال مادريد فرار كرد تا شايد بتواند از فوتبال حرفه اي لذت ببرد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- تمام بارساييها
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
ماتزاری: اتوئو و زلاتان تفاوتی با هم ندارند

والتر ماتزاری در گفتگویی اختصاصی نظراتش را درباره معاوضه اتوئو و ایبرا بیان کرده است.
والتر ماتزاری، مربی سابق سمپدوریا بر این باور است که بازیکنان تفاوت ایجاد نمی‌کنند.
او درباره معاوضه زلاتان ایبراهیموویچ و ساموئل اتوئو به سایت گل گفته است: «نمی‌توان گفت بارسلونا از این انتقالات سود بیشتری خواهد برد یا اینتر. فوتبال تنها روی کاغذ نیست و همه چیز در زمین مشخص می‌شود. روی کاغذ یک بازیکن شاید از دیگری بهتر باشد، اما در زمین ممکن است همه چیز متفاوت شود. بازیکن بزرگی که به محیط جدیدی می‌رود باید به آن عادت کند. او باید تیم و مربی را به مرور بشناسد و به همین دلیل عملکرد او بستگی به خیلی عوامل خواهد داشت.»
او درباره نبرد بر سر اسکودتو هم گفته است: «سه یا چهار تیم مدعی هستند، اما به نظرم اینتر کمی پیش از سایرین است.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- تمام بارساييها
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
موافقت اتوئو با درخواست اینتر

به نظر می رسد که مذاکرات دیشب مدیر برنامه های اتوئو بامسئولان اینتر به نتیجه نشسته و ستاره کامرونی آینده اش را با تیم قهرمان ایتالیا خواهد دید.
به نظر می رسد که معامله دو طرفه برسر زلاتان – اتوئو در حال نهایی شدن است و مدیر برنامه های ستاره کامرونی بارسا دیشب با درخواست سران اینتر برای قراردادی 5 ساله موافقت کرده است.
ماسیمو موراتی در روزهای اخیر جلساتی را با مدیر برنامه های اتوئو داشته است و دیشب نیز در دفتر مرکزی باشگاه با خوسپ ماریا مسایس، مدیر برنامه های اتوئو دیدار و اعلام کرده که خود اتوئو نیز قفل طلسم این انتقال را شکسته است. روزنامه گاتزتادلوسپورت نیز در گزارشی در این رابطه اعلام کرد که اتوئو تلفنی با مارکو برانکا، مدیر تکنیکی اینتر صحبت کرده است و به او گفته که تمایل زیادی برای پیوستن به نرآتزوری دارد.
طبق گزارشات اتوئو آماده است تا جام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به سن سیرو بازگرداند. طبق اخبار منتشره ستاره کامرونی با رقم پیشنهادی سران اینتر به عنوان پاداش موافقت کرده است. اتوئو پیش از آن درخواست کرده بود که در ازای کسب هر عنوان قهرمانی همراه با اینتر در طول 5 سال آینده، مبلغ 2 میلیون یورو به او پرداخت شود و با این شرط حاضر بود تا سالیانه رقمی 10 میلیون یورو دریافت نماید. اینتر از سال 1965 تاکنون نتوانسته در رقابتهای اروپایی به قهرمانی برسد ولی اتوئو در سالهای اخیر دو بار همراه با بارسا این جام را بالای سر برده است

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- تمام بارساييها
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
در جريان ديدار دوستانه با چلسي
ابراهيموويچ مصدوم شد

خبرگزاري فارس: بازيكن تازه خريداري شده بارسلونا كه هنوز براي عقد رسمي قرارداد به نماينده فيفا در اسپانيا مراجعه نكرده است، در جريان بازي اينتر مقابل چلسي مصدوم شد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از ماركا، زلاتان ابراهيموويچ بازيكن سوئدي اينترميلان ايتاليا در جريان بازي دوستانه تيمش برابر چلسي لندن در ورزشگاه رزبال پاسادنا كاليفرنيا كه در نهايت به پيروزي 2 بر صفر چلسي انجاميد از ناحيه مچ و انگشتان دست چپ به شدت آسيب ديد.
پزشك اينترميلان با گذاشتن يخ بر روي دستان او سعي در كاهش درد و آماده سازي محل آسيب ديده جهت معاينات بعدي داشت كه با دلخوري و عصبانيت بازيكن سوئدي مواجه شد تا ادامه درمان را در رختكن انجام دهد.
اين خبر به سرعت در منابع اسپانيايي منتشر شد تا هواداران بارسلونا بيش از پيش نگران مرد يخي خود باشند.
به نظر مي‌رسد معاوضه وعده داده شده زلاتان با ساموئل اتوئو همچنان در هاله‌اي از ابهام قرار دارد و مديرعامل جوان بارسلونا در انجام كاري كه آن را پاسخي كوبنده به رئال مادريد توصيف كرد، ناتوان نشان مي‌دهد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
ملو: اینتر چه با زلاتان و چه بدون او، قدرتمند است
اگر چه " فیلیپ ملو " در هفته گذشته به عضویت باشگاه یوونتوس درآمد، اما مراسم معارفه این بازیکن، امروز بود.

ملو در مورد باشگاه جدید خود به " Real Sports " گفت: " ما باید شبیه یک خانواده بزرگ باشیم و من به اینجا آمده ام تا قسمتی از این خانواده باشم. ما در حال حاضر در کنار هم هستیم و می خواهیم کاری را شروع کنیم تا پیروز هر چیزی بشویم. "

هافبک تازه وارد تیم یوونتوس در مورد بازی کردن در کنار " دیگو " گفت: " من چندین بار در مقابل او بازی کرده ام، بازی کردن در کنار او زیبا خواهد بود. "

وی در پاسخ به این سوال که بازی او شباهت زیادی به بازی " کارلوس دونگا " و " امرسون " دارد، نیز گفت: " خیلی زود است که بگوید بازی من شبیه آنها است، من به تازگی وارد تیم بزرگی شده ام. زمانی که من موفقیتی به دست آوردم، در مورد آنها صحبت خواهم کرد. "

ملو در مورد قهرمان چند فصل گذشته ایتالیا، یعنی اینترمیلان گفت: " آنها چه با " زلاتان ابراهیموویچ " و چه بدون او خیلی قدرتمند هستند، حتی در صورتی که من او را بهتر از " سامئول اتوئو " تصور می کنم. اما ما باید فقط به خودمان فکر کنیم و این موضوع را با عملکرد خودمان نشان دهیم. "

این بازیکن برزیلی در پاسخ به سوالی در مورد جام جهانی، نیز گفت: در حال حاضر فقط به باشگاه خودم فکر می کنم تا عملکرد بهتری با آنها داشته باشم برای بیشتر شدن شانسم در تیم ملی کشورم. "

این بازیکن 26 ساله در پایان در مورد تجربه اش به همراه فیورنتینا گفت: " در فلورانس چیزی را که باید انجام می دادم را انجام دادم. اگر آنها مرا به قیمت 25 ملیون یورو فروخته اند، به این دلیل بوده است که من عملکرد خیلی خوبی داشتم. من در مورد پوسترهای که طرفداران فیورنتینا در مورد من گذاشته بودند، غمگین هستم. اما از حالا به بعد امیدوار هستم که بتوانم خودم را در یکی از مهمترین باشگاه های دنیا ثابت کنم. "
ariensport

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
در واكنش به خريد جديد بارسلونا
بن‌زما: از تقسيم قدرت خوشحالم
خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي رئال‌مادريد گفت: اگر بارسلونا هيچ بازيكني نمي‌خريد جا براي بهانه‌جويي بود اما حالا ديگر بهانه‌اي ندارد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ABCاسپانيا، كريم بن‌زما تصريح كرد: رئال‌مادريد بازيكنان بزرگ و كاملا هماهنگي دارد اما در بارسلونا وزنه به شدت سبك بود و من شخصا دوست نداشتم ترازوي لاليگا به نفع ما تا اين حد سنگين شود.
وي افزود: از تقسيم قدرت خوشحالم و حالا كه ابراهيموويچ به بارسلونا پيوسته براي پيروزي برابر اين تيم انگيزه بيشتري پيدا كرده ام.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
با تلاش ليورپول براي خريد آكيلاني
شايعه انتقال آلونسو به مادريد قوت گرفت
خبرگزاري فارس: باشگاه ليورپول انگليس مي‌كوشد هافبك رم به خدمت بگيرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، ليورپول انگليس كه مدت ها است پيشنهادات رئال مادريد را براي خريد ژابي آلونسو رد مي كند تصميم به خريد آلبرتو آكيلاني هافبك رم ايتاليا گرفته و اين نشان مي دهد كه اين تيم از انتقال آلونسو به مادريد اطمينان دارد.
كارشناسان معتقدند رم به دليل مشكلات مالي به پيشنهاد خوب ليورپول چراغ سبز نشان مي دهد اما انتقال آلونسو به رئال مادريد پيچيده تر از تحليل انجام شده بوده و تحت تاثير عوامل متعددي رقم مي خورد.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
فابیانو: در سویا خوشحال هستم
به نظر می رسد که ماجرای فروش " لوئیز فابیانو " به میلان در حال منتفی شدن است. این بازیکن به تازگی اعلام کرده که از بودن در سویا خوشحال است.

باشگاه میلان برای جذب کردن این بازیکن برزیلی پیشنهاد 14 ملیون یورویی داده بود که این پیشنهاد باعث شد که فابیانو احساس کند که میلان قیمت کمی برای ارزش این بازیکن در نظر گرفته است.

فابیانو به " AS " گفت: " من متوجه هستم که سویا به چه دلیل پیشنهاد میلان را نپذیرفته است. روند معاملات به آن شکلی نبوده است که آنها می خواستند. "

وی افزود: " چرا باید سویا را ترک کنم ؟ سویا باید خوشحال باشد. زیرا من با سویا خیلی خوشحالم و آنها نیز از بودن من در اینجا خوشحال هستند. "

فابیانو در پایان نیز گفت: " مدیر برنامه هایم هیچ فشاری به من وارد نکرده است. من خوشحال هستم که در سویا هستم، زیرا آنها به من اجازه دادند که به جام کنفدراسیون ها برسم. "
ariensport

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- تمام بارساييها
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
معاوضه ایبرا و اتوئو منتفی می‌شود؟

ماجرای زلاتان ایبراهیموویچ و ساموئل اتوئو پیچیده شده است.
در حالی که بارسلونا و اینتر قصد معاوضه ساموئل اتوئو و زلاتان ایبراهیموویچ را دارند، اتوئو خواستار آن شده که 6 میلیون یورو به عنوان خسارت به او پرداخت شود و شاید همین موضوع باعث شود این انتقال انجام نگیرد.
باشگاه اسپانیایی قصد ندارد این پول را به اتوئو پرداخت کند و با وجود آن که دیشب خبر رسید که اتوئو با اینتر به توافق رسیده، شاید این معاوضه روی ندهد. قرارداد اتوئو با کاتالان‌ها تابستان آینده به پایان می‌رسد و او می‌خواهد دستمزدی را که قرار بود در یک فصل آینده به او پرداخت شود اکنون دریافت کند.
جوزپ ماریا مسایس، مدیر برنامه‌های او با بارسلونا مذاکره کرده و سپس به میلان رفته تا راه حلی برای این مشکل بیابد. روزنامه گاتزتا دلو اسپورت نوشته ممکن است این قرارداد بدون اتوئو بسته شود و بارسلونا 75 میلیون یورو برای خرید زلاتان ایبراهیموویچ پرداخت کند.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۱,۸۵۹ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۴۹,۵۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۲۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۱۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۲۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۱۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۲,۹۷۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۵۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۰ کاربر آنلاین است. (۲۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!