به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
جو کول به ليورپول باز مي گردد

سرمربي تيم فوتبال فرانسه اعلام کرد جوکول در تابستان امسال به آنفيلد باز مي گردد.

جوي کول دو سال قبل و در زمان سرمربي گري روي هاجسون به صورت مجاني از چلسي به ليورپول پيوست اما در آنجا موفق نشد که فصل خوبي را به نمايش بگذارد در نتيجه در آنفيلد به او اجازه داده شد که 1 فصل يعني فصل گذشته را به صورت قرضي به تيم ليل برود.

با اين حال براندن راجرز سرمربي جديد قرمز پوشان ليورپول در مصاحبه اي اخيرا اعلام کرده است که تمايل زيادي دارد که در اواخر همين هفته کول را به تميش باز گرداند زيرا که ليورپول تنها تيمي است که جوي کول علاقه دارد استعدادهايش را در آنجا به کار گيرد.

راجرز در اين رابطه گفت: من جو را از مدت ها قبل مي شناسم او استعداد زيادي دارد و مي تواند براي ليورپول بي نظير باشد در نتيجه مي خواهم او را به ليورپول بازگردانم تا از توانائي هايش استفاده کند.

رودي گراسيا سرمربي تيم فوتبال ليل در کنفرانس خبري روز گذشته اعلام کرد : کول در ليست برنامه هاي براندن و اجرز براي فصل بعد قرار دارد در نتيجه ما در نظر داريم او را به تيمش بازگردانيم.

راجرز همچنين اعلام کرده است که آلبرتو آکويکلاني که فصل قبل را به صورت قرضي در آث ميلان سپري کرده است به احتمال زياد به آنفيلد باز خواهد گشت.

راجرز در ارتباط با او نيز چنين گفت: من احساس مي کنم او بازيکن بسيار خوبي است او استعداد بسيار زيادي داري من احساس مي کنم او به ليورپول آمد و شرايط مناسب نبود به همين خاطر قرضي به آث ميلان رفتو حالا من دوباره در نظر دارم او را بازگردانم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ايگواين پيشنهاد تاتنهام را رد کرد

گونزالو ايگواين پيشنهاد وسوسه انگيز تاتنهام را رد کرد تا همچنان در رئال مادريد بماند.

به گزارش روزنامه هاي انگليسي ، نمايندگاني از باشگاه تاتنهام به ديدار اين مهاجم 24 ساله آرژانتيني رفتند تا او را به لندن بياورند ولي او گفت مي خواهد در مادريد بماند.

جزييات بيشتري از اين مذاکرات و مبلغ پيشنهادي تاتنهام براي جذب ايگواين منتشر نشده است.

ايگواين که مد نظر چلسي و منچسترسيتي هم هست فصل گذشته براي قرار گرفتن در ترکيب ثابت رئال مادريد چالشي بزرگ داشت ولي اکنون نسبت به جايگاهش در فصل آينده خوش بين است.

تاتنهام همچنين به دنبال جذب دروازه بان 21 ساله صرب باشگاه اسپارتاک ژلاتبيور وودا '''' برانيمير الکسيچ'''' چشم دوخته است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
لباس دوم چلسی + عکس

طبق روال هر ساله و قرارداد باشگاه چلسی و کمپانی آدیداس ، این شرکت پیراهن دوم چلسی را با رنگ سفید و آبی روشن طراحی کرد.

سایت گل - لباس دوم تیم فوتبال چلسی برای فصل 2012 – 2013 رونمایی شده و طرح و رنگش مشخص شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، طبق روال هر ساله و قرارداد باشگاه چلسی و کمپانی آدیداس ، این شرکت پیراهن دوم چلسی را با رنگ سفید و آبی روشن طراحی کرد.

این لباس ها که از تکنولوژی تک فیت بهره می برد به عنوان لباس دوم چلسی انتخاب شده و در تعدادی از بازیهای خارج از خانه خود آن را بر تن خواهد داشت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ونگر: می خواهم فن پرسی را در آرسنال نگه دارم

ستاره هلندی توپچی هاچند هفته قبل اعلام کرد قصد ندارد قراردادش را با باشگاه آرسنال تمدید کند و در این تابستان امیریتس را ترک خواهد کرد

سایت گل- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، بار دیگر تاکید کرد که قصد دارد تمام تلاشش را برای حفظ رابین فن پرسی، کاپیتان جدایی طلب تیم، به خرج دهد.

ستاره هلندی توپچی ها که فصل گذشته بهترین گلزن و بهترین بازیکن لیگ برتر لقب گرفت، چند هفته قبل اعلام کرد قصد ندارد قراردادش را با باشگاه آرسنال تمدید کند و در این تابستان امیریتس را ترک خواهد کرد.

منچسترسیتی، منچستریونایتد و یوونتوس رقابت سختی برای به خدمت گرفتن این ستاره 29 ساله دارند اما ونگر تاکید کرد تمام تلاشش را برای حفظ کاپیتان تیمش انجام خواهد داد.

سرمربی فرانسوی دلیل غیبت فن پرسی در تور آسیایی تیم، آمادگی جسمانی پایین او عنوان کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" به نظر من، اگر نگوئیم بهترین، فن پرسی یکی از بهترین مهاجمان دنیاست. می خواهم او را در آرسنال نگه دارم.

من هم مانند بقیه، تمام تلاشم را برای موفقیت آرسنال به کار می گیرم. چیز بیشتری برای گفتن وجود ندارد. تمام تلاش ما این است که بهترین تصمیم را برای آرسنال بگیریم.

فن پرسی فصل گذشته یک کاپیتان فوق العاده برای ما بود اما به خاطر نتایجی که در ابتدای فصل کسب کردیم، در نهایت تنها در جایگاه سوم قرار گرفتیم.

ما فصل گذشته در پایان هفته هفتم، چهار شکست داشتیم و اکنون می دانیم که چقدر مهم است که فصل را با نتایج خوب آغاز کنیم. این مهمتر از رقم خوردن هر نقل و انتقالی است.

اگر نقل و انتقالی در باشگاه انجام شود، انجام شده؛ تا وقتی در این باشید، بهترین بازی ها را انجام خواهید داد و وقتی به باشگاه دیگر بروید، برای باشگاه جدیدتان تلاش می کنید.

من معتقدم که رابین تنها روی کارش تمرکز دارد. او عاشق فوتبال است، عاشق بازی کردن است و تا وقتی اینجا باشد، بهترین بازی هایش را انجام خواهد داد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
خبر بد برای فرگی؛ غیبت اسمالینگ در هفته های ابتدایی فصل جدید

این خبر برای یونایتدها که فصل گذشته به خاطر مصدومیت مدافعان شان مشکلات زیادی را متحمل شدند، بسیار ناگوار خواهد بود.

سایت گل- باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد کریس اسمالینگ، مدافع جوان شیاطین سرخ، به دلیل مصدومیت، دیدارهای هفته های ابتدایی فصل جدید را از دست خواهد داد.

این مدافع 22 ساله به دلیل مصدومیت از ناحیه ران در دیدار مقابل سوانسی، هفته های پایانی فصل گذشته و همچنین رقابت های یورو 2012 و المپیک لندن را از دست داد اما انتظار می رفت بتواند در فصل پیش رو، از اولین هفته برای تیمش بازی کند.

اما او چند روز قبل بار دیگر مصدوم شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. به همین دلیل او برای مدت بیشتری از میادین دور خواهد بود.

فرگوسن در گفتگو با تلویزیون اختصاصی باشگاه گفت:" او روز چهارشنبه دوباره مصدوم شد و ما فورا تصمیم گرفتیم که او تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

تخمین مدت دقیق چنین مصدومیتی (شکستگی استخوان کف پا) دشوار است اما احتمالا او برای 10 هفته از میادین دور خواهد بود.

او بدشانس است اما جوان است و می تواند با تمرینات مناسب خیلی زود به میادین برگردد."
این خبر برای یونایتدها که فصل گذشته به خاطر مصدومیت مدافعان شان مشکلات زیادی را متحمل شدند، بسیار ناگوار خواهد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
مانچینی: کولو توره آزاد است تا با بورساسپور مذاکره کند

این روزها صحبتهای متعددی درمورد احتمال انتقال ستاره ساحل عاجی سیتی به فوتبال ترکیه به گوش می رسد

سایت گل- روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی باشگاه منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرده که کولو توره آزاد است تا در صورت تمایل با سران بورساسپور به مذاکره بپردازد

این در حالی است که بعد ازسپری شدن محرومیت 6 ماهه کولو توره به دلیل مثبت اعلام شدن تست دوپینگش، صحبتهای متعددی در مورد احتمال جدایی او از تیم انگلیسی به گوش می رسد.

مربی باتجربه سیتی هم در صحبتهایی اعلام کرده که این مدافع ساحل عاجی آزاد است تا درمورد آینده اش تصمیم گیری کند ولی بعید می داند که سران باشگاه ترکیه ای بتواند رقم دستمزد مورد درخواست توره را بپردازند

مانچینی در صحبتهایی به روزنامه سان گفت:« این بسته به این است که خود کولو چه تصمیمی می گیرد؛ که آیا می خواهد به بورساسپور برود و یا نه. البته آیا آنها می توانند درخواستهای توره را برآورده کنند؟»

این ستاره ساحل عاجی فصل گذشته تنها در 8 بازی لیگ برتر برای سیتی به میدان رفت. دراین میان مدیربرنامه های او در صحبتهایی اعلام کرده که این بازیکن 31 ساله تمرکزش را برروی تیم کنونی اش قرار داده ولی شنیده می شود که تیمهای بورساسپور و الهلال عربستان به دنبال جذب او هستند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اسکار از احتمال پیوستنش به چلسی می گوید

هنوزقراردادی امضا نکرده ام و تا پایان بازی های المپیک درباره آینده ام تصمیم گیری خواهم کرد.آرزویی که تمام بازیکنان برزیلی دارند من نیز دارم

سایت گل- بعد از تاخیری که در حضور اسکار برای ورود به بازی های المپیک بوجود آمد، این هافبک برزیلی تایید کرد که او در تستهای پزشکی چلسی شرکت کرده است.اما ممکن است تصمیم او برای ورود به تیمی اروپایی تا پایان رقابتهای المپیک به تاخیر بیفتد.
بازیکن 20 ساله اینترناسیونال، تمام تابستان سوژه اصلی رسانه های برزیلی در ارتباط با انتقال او به استمفورد بریج بوده است.این درحالی است که گزارش می رسد او در اوایل هفته آزمایشات پزشکی باشگاه چلسی را پشت سرگذاشته.
اسکار بعد از بازی درخشان در پیروزی دو بر صفر برزیل در برابر بریتانیا در میدلزبرو این خبر را تایید کرد و از اشتیاق خود به قرار داد پیشنهاد شده از سوی روبرتو دی ماتئو خبر داد.

او که از طریق یک مترجم صحبت می کرد، گفت: "من فقط با پزشک ملاقات کردم و نه چیز دیگری.من هنوزقراردادی امضا نکرده ام و تا پایان بازی های المپیک درباره آینده ام تصمیم گیری خواهم کرد.آرزویی که تمام بازیکنان برزیلی دارند من نیز دارم.رویای من هم بازی در اروپا و لیگ برتر است."
اسکار در سال 2009 از سائوپائولو به اینترناسیونال پیوست و تابستان گذشته در جام جهانی زیر 20 سال در برابر پرتقال موفق به انجام هت تریکی تماشایی شد.
او اوایل هفته در صحبت با خبرنگاران برزیلی گفت که تصمیم دارد در اینترناسیونال بماند اما اکنون به نظر می رسد راه ورود به چلسی برای او باز است.
اسکار در ادامه مصاحبه گفت :"شرکت در بازی های المپیک برای خانواده و مردم کشورم مهم است و من امیدوارم ما برنده مدال طلا باشیم.ما در بازی دوستانه با بریتانیا،نتیجه خوبی گرفتیم .اما برای رسیدن به فینال باید در طول رقابتهای المپیک بهتر شویم و رشد کنیم.از بازی لذت بردم ، بازی پرفشاری نبود.من روی بازی های المپیک تمرکز کردم اما از طرفی می خواهم به تماشاگران بریتانیایی نشان دهم توانایی بازی در اینجا را به خوبی دارم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
پتر چک: بازیکنان جدید چلسی باید شایستگی شان را نشان دهند

آبی ها در این تابستان بازیکنانی مانند ادن آزارد و مارکو مارین به خدمت گرفتند و از اسکار و ویکتور موسس به عنوان دیگر گزینه های آنها نام برده می شود.

سایت گل- پتر چک، دروازه بان چلسی، اعلام کرد که هم تیمی هایش باید تشنه موفقیت باشند و نشان بدهند که شایسته پوشیدن پیراهن قهرمان چمپیونزلیگ را دارند.

آبی ها در این تابستان بازیکنانی مانند ادن آزارد و مارکو مارین به خدمت گرفتند و از اسکار و ویکتور موسس به عنوان دیگر گزینه های آنها نام برده می شود.

چک که یکی از بازیکنان قدیمی چلسی محسوب می شود، معتقد است که بازیکنان جدید باید از خود شوق و ذهنیت پیروزی را به نمایش بگذارند تا بتوانند عضوی از یک تیم موفق باشند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" قهرمانی در چمپیونزلیگ یک موفقیت بزرگ در تاریخ باشگاه بود و به نظر می رسد ما اکنون در یک دوره جدید در باشگاه چلسی هستیم زیرا مربی جدیدی داریم و همچنین تعدادی بازیکن جدید.

چند چهره مهم تیم را ترک کرده اند و شخصیت بازیکنان جدید را با آغاز فصل جدید خواهیم دید.

ما همچنان از بازیکنان باتجربه ای برخورداریم اما در عین حال بازیکنان جوانی را در اختیار داریم که تشنه موفقیت و باانگیزه هستند.

رقابت بر سر به خدمت گرفتن آنها نشان می دهد که آنها بی دلیل اینجا نیستند؛ آنها بازیکنان باکیفیتی هستند که شایستگی پوشیدن پیراهن تیم را دارند.

این شرایط مانند زمانی است که من در سال 2004 به تیم پیوستم. ما بازیکنان باتجربه ای داشتیم و من یکی از 8 بازیکن جدیدی بودم که به تیم اضافه شدیم؛ بازیکنانی که تشنه موفقیت و آماده نشان دادن خودشان بودند.

این نهمین فصل حضور من در چلسی است و همیشه می دانم که قصد دارم در این باشگاه بمانم. از بودن در چلسی راضی هستم زیرا عضوی از یک باشگاه جاه طلب و موفق هستم و نیازی به خوش شانسی ندارم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
والکات: مذاکرات برای تمدید قراردادم ادامه دارد

ستاره ملی پوش آرسنال تاکید کرد که توجهی به شایعات بازار نقل و انتقالات ندارد و تنها روی اردوی پیش فصل آرسنال در شرق آسیا تمرکز کرده است

سایت گل- تئو والکات، ستاره ملی پوش آرسنال، با رد شایعه جدایی اش از این باشگاه، اعلام کرد مذاکرات برای تمدید قراردادش همچنان ادامه دارد.

تنها یک سال از قرارداد والکات با آرسنال باقی مانده و این بازیکن دقیقا شرایطی مانند رابین فن پرسی دارد اما این بازیکن برخلاف ستاره هلندی قصد دارد قراردادش را با توپچی ها تمدید کند.

او در گفتگو با اسکای اسپورتس نیوز گفت:" همیشه گفتم که قراردادم را بعد از یورو تمدید خواهم کرد. مذاکرات ادامه دارد و تنها باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد."

او تاکید کرد که توجهی به شایعات بازار نقل و انتقالات ندارد و تنها روی اردوی پیش فصل آرسنال در شرق آسیا تمرکز کرده است.

" من هیچ توجهی به پیشنهادهای سایر باشگاه ها ندارم. من فرد صادقی هستم.می خواهم تنها کار خودم را انجام بدهم. روی تمرینات پیش فصل تمرکز دارم و نمی خواهم چیزی حواس من را پرت کند.

همان طور که گفتم مدیر برنامه هایم با باشگاه در حال مذاکره هستند و اگر اتفاقی رخ دهد، من در جریان قرار خواهم گرفت."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
فرناندو تورس: دست کم برای قهرمانی در لیگ برتر می جنگیم

ستاره اسپانیایی چلسی معتقد است که تیمش امسال نمایش به مراتب بهتری رادرمقایسه با فصل قبل به اجرا خواهد گذاشت

سایت گل- فرناندو تورس، مهاجم اسپانیایی باشگاه چلسی معتقد است که تیم روبرتو دی متئوحتی اگر در رقابتهای این فصل لیگ برتر به قهرمانی نرسند، برای فتح آن مبارزه خواهند کرد.

این درحالی است که چلسی رقابتهای فصل قبل را در رده ششم جدول به پایان برده بود و این بدترین جایگاه چلسی از سال 2003 به بعد (اززمانی که رومان آبراموویچ این باشگاه را خریداری کرده بود) بود. ولی این تیم توانست در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسد و در بازار تابستانی هم ادن آزارد، مارکو مارین و کوین د بروین را خریداری کرده اند و انتظار می رود که اسکار هم به این تیم بپیوندد.

دراین میان فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی چلسی دروب سایت شخصی اش نوشت:« دوست دارم تا قهرمان لیگ برتر شوم. امیدوارم که این اتفاق امسال رخ دهد؛ بدون هیچ شکی برای کسب این عنوان مبارزه خواهیم کرد.»

ستاره سابق لیورپول در رقابتهای یورو2012 نمایش خیره کننده ای برای اسپانیا داشت و اکنون در صحبتهایی اعلام کرده که فتح جام قهرمانی لیگ برتر در فصل جدید کار به مراتب سخت تری خواهد بود:« به نظر من ، برابری و هم سطحی میان تیم های انگلیسی به اوج خود رسیده است. فقط به نحوه ای که سیتی فصل قبل به قهرمانی لیگ برتر رسید توجه کنید. و ببینید که تیمی که قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا شد، در رده ششم جدول لیگ برتر قرار گرفت.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۲,۳۹۶ بازدید
۱۰ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۵۷۱ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۱,۶۱۸ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۹,۷۲۰ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۹ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۱ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۵۶۰ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۰۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۹۸۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۹۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۵۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۶۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!