به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
پیراهن اینزاگی، پرطرفدارترین پیراهن میلان

یراهن شماره 9 میلان با نام فیلیپو اینزاگی، بیشترین فروش را در میان شماره های مختلف پیراهن بازیکنان میلان در فصل جاری داشته است

سایت گل- علی رغم این که اینزاگی از میلان خداحافظی کرد، محبوبیت او در بین هواداران میلانیستا روز به روز افزایش می یابد. این بار پیراهن شماره 9 اینزاگی رکورددار فروش در میان شماره های پیراهن فصل 12-2011 در میلان بوده است.

به گزارش میلانیستا مطابق آمار میلان استور، فروشگاه رسمی محصولات میلان، پیراهن شماره 9 میلان با نام فیلیپو اینزاگی، بیشترین فروش را در میان شماره های مختلف پیراهن بازیکنان میلان در فصل جاری داشته است. سوپرپیپو در میان ایتالیایی ها و آسیایی ها از محبوبیت بی حد و حصری برخوردار است. آمار منتشر شده از سوی میلان استور نشان میدهد چینی ها و ژاپنی های توریست مشتریان اصلی پیراهن فصل 12-2011 میلان با نام و شماره اینزاگی بوده اند. اینزاگی در حالی به این رکورد دست پیدا کرده است، که تنها در تعداد بازی معدودی در این فصل پیراهن میلان را بر تن کرد، و بازیکنان دیگری مانند زلاتان ابراهیموویچ، تیاگو سیلوا، و کوین-پرینس بواتنگ که در تعداد دیدارهای به مراتب بیشتری به میدان رفتند در این رده بندی در رده های دوم تا چهارم قرار گرفته اند
در این اعلام آمار توسط میلان استور، تنها نکته نه چندان جالبی که مشاهده میشود، کاهش فروش تعداد پیراهن های الکساندر پاتو در نتیجه مصدومیت های متداوم به وجود آمده برای وی بوده است. مصدومیت های پی در پی به وجود آمده برای مهاجم جوان و برزیلی میلان، باعث شده تا هواداران اعتماد کمتری نسبت به او داشته باشند. این در حالی بوده که میلان استور اعلام کرده که آخرین پیراهنی که از پاتو به فروش رفته در ماه دسمبر گذشته رخ داده است. از سوی دیگر، آمار جالب توجه مربوط به فروش پیراهن های روبینیو بوده است، طوری که پیراهن شماره 70 میلان و با نام روبینیو حتی بیشتر از پیراهن شماره 33 تیاگو سیلوا میان هم وطنان وی طرفدار داشته است، و پیراهن او پرفروش ترین پیراهن بین بازیکنان برزیلی میلان در برزیل بوده است

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۱۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آلگری : 99 درصد سیلوا در میلان می ماند

بر اساس آخرین گزارشات؛ باشگاه پاری سن ژرمن آماده ارائه یک پیشنهاد 40 ملیون یورویی برای جذب تیاگو سیلوا ستاره برزیلی روسونری است اما ماکس آلگری کاملا از ماندن این ستاره اطمینان دارد

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir -پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,ماسیمیلیانو آلگری،مربی باتجربه میلان در تازه ترین صحبت های خود به خبرنگاران این اطمینان را داد که تیاگو سیلوا برای فصل آینده احتمال 99 دردصد در میلان می ماند
طی روز های اخیر نام باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن مدام اطراف این بازیکن به گوش می رسد و حال بر اساس آخرین گزارشات منتشره این باشگاه متحول شده آماده ارائه یک پیشنهاد 40 میلیون یورویی برای جذب این ستاره است.

با تمام این تفاسیر، آلگری کاملا اطمینان دارد که سیلویو برلوسکونی ،مالک باشگاه روسونری هرگز اجازه جداییارزشمندترین بازیکن خود را نخواهد داد.

سرمربی سابق باشگاه کالیاری در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت :" من می توانم از همین جا اعلام کنم که تیاگو سیلوا به احتمال 99 درصد در میلان می ماند.او بهترین مدافع حال حاضر جهان است و سطح او از دیگر بازیکنان هم پست خود سه کلاس بالاتر است.از دست دادن او یک شکست بسیار جدی است؛ چرا که او یک قهرمان است و یافتن بازیکنی مثل او بسیار سخت و دشوارست
الگری ادامه داد:"ما نباید این موضوع که مالکی چون سیلویو برلوسکونی را داریم فراموش کنیم,کسی که با جاه طلبی اش قصد نگه داشتن تیم در بالاترین سطح ممکن را دارد و بهتر از هر کارشناس فوتبالی می داند که از دست دادن تیاگو سیلوا به معنی از دست دادن بخش مهمی از میلان است"

همچنین گزارشاتی مبنی بر ارائه پیشنهاد جدیدی از سوی باشگاه پاری سن ژرمن جهت تحت فشار قراردادن سران روسونری برای فروش الکساندر پاتو نیز منتشر شده است.

این مربی 44 ساله در ادامه افزود: "بدون شک یکی از اهداف اصلی ما برای فصل آینده پاتو خواهد بود ,بازیکنی که هنوز شم بالای گلزنی او را فراموش نکرده ایم؛کسی که عملا در فصل اخیر در دسترس نبود.از سوی دیگر کوین پرینس بوآتنگ نیز بسیاری از بازی ها در دسترس نبود اما او یک بازیکن با کیفیت بسیار بالایی است
آلگری موفق شد تا در نخستین سال حضورش در میلان برای این تیم قهرمانی در رقابت های سری آ و سوپر جام ایتالیا برابر اینتر را به ارمغان آوردولی دراین فصل هیچ جامی با میلان کسب نکرد

منبع

۱۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
برنامه های باشگاه اینتر برای ساخت ورزشگاه اختصاصی

سران نرآتزوری بی صبرانه درانتظار ترک جوزپه مئاتزا هستند؛ورزشگاهی که تحت مالکیت دوگانه اینتر و میلان است و این اتفاق شایدتا4 سال دیگر رخ دهد

سایت گل- سران باشگاه اینتر اعلام کردند که گام های ابتدایی برای ساخت ورزشگاه اختصاصی شان را برداشته اند و در نظر دارند تا در ابتدای فصل 7-2016، به ورزشگاه خانگی شان نقل مکان کنند.

درحال حاضر بازیهای اینتر و میلان، هر دو در ورزشگاه جوزپه مئاتزا برگزار می شود. اما روزنامه کوریره دلوسپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرده که ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر تمایل زیادی دارد تا با بهره گیری از تلاشهای سران یووه که اخیرا با نقل ممکان به ورزشگاه جدیدشان توانسته اند سود زیادی بکنند، چنین ایده ای را دنبال کند.

این روزنامه ایتالیایی درادامه به این نکته اشاره کرده که اینتر درحال حاضر 5 سایت احتمالی را برای ساخت ورزشگاه جدیدش در نظر گرفته و مذاکرات ابتدایی دراین زمینه انجام شده است.

انگیزه اصلی اینتر برای ترک سن سیرو، در ابتدا انگیزه های مالی است. چرا که اینتر درحال حاضر در جوزپه مئاتزا مستاجر است. مالکیت کامل در یک ورزشگاه، باعث می شود تا پول بیشتری در باشگاه بماند.

از سوی دیگر خیلی ها معتقدند که انتقال بینکونری به یوونتوس استادیوم، نقشی کلیدی و سرنوشت ساز در قهرمانی فصل گذشته این تیم در سری آ داشت

منبع

۱۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
برنامه سری آ اعلام شد

سری آ در فصل آینده از تاریخ 25 و 26 آگست 2012 شروع خواهد شد و در تاریخ 19 می 2013 به اتمام خواهد رسید

سایت گل - تاریخ شروع و پایان رقابت های سری آ در فصل 13-2012 مشخص شد و مطابق اعلام برنامه ها از سوی لگا کالچو، سایت رسمی برگزار کننده رقابت ها، رقابت های سری آ در فصل آینده از تاریخ 25 و 26 آگست 2012 شروع خواهد شد و در تاریخ 19 می 2013 به اتمام خواهد رسید.
به گزارش میلانیستا تاریخ رقابت های سری آ که از سوی سایت رسمی لگا کالچو منتشر شده نشان میدهد که در رقابت های فصل آینده در 3 نوبت دیدارهای میان هفته ای گنجانده شده است که در تاریخ های 26 سپتمبر، 31 اکتبر، و 8 می به انجام خواهند رسید.
همچنین مطابق این اعلام برنامه، 4 تعطیلی در بین مسابقات 38 هفته ای سری آ فصل آینده گنجانده شده است، که شامل تعطیلات زمستانی با شروع از تاریخ 30 دسمبر، و همچنین تاریخ رقابت های بین المللی فیفا در تاریخ های 9 سپتمر، 14 اکتبر، و 24 مارچ خواهد بود.
همچنین تاریخ شروع رقابت های کوپا ایتالیا نیز مشخص شده است، که مطابق اعلام برنامه، دور اول این رقابت ها در تاریخ 5 آگست به انجام خواهد رسید، همچنین دیدار پایانی نیز در تاریخ 26 می 2013 برگزار خواهد شد. دیدار پایانی کوپا ایتالیا 13-2012 بعد از هفته پایانی رقابت های سری آ در فصل مشابه برگزار خواهد شد.
همچنین لگا کالچو مشخص کرد که دیدار سوپرکاپ ایتالیا بین تیم های یوونتوس و ناپولی به عنوان قهرمان کالچو 12-2011 و قهرمان کوپاایتالیا 12-2011 پیش از شروع رقابت های فصل جدید کالچو در تاریخ 19 آگست برگزار خواهد شد

منبع

۱۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آلگری:فروش ستاره ها؟شایعه است گوش نکنید

من مطمئن هستم که سیلوا در میلان میماند. واضح است که او بهترین مدافع میانی اروپا است، و از دست دادن او بسیار آسیب پذیر خواهد بود

سایت گل - ماسیمیلیانو آلگری که این روزها به همراه گالیانی و تعدادی از بزرگان میلان به همراه کشتی تفریحی در اسپانیا به سر میبرد، این اطمینان را داد که تیاگو سیلوا، الکساندر پاتو، و زلاتان ابراهیموویچ، علی رغم شایعاتی که در مورد فروش آنها گزارش شده، به فروش نخواهند رفت و این بازیکنان نقشی کلیدی در میلان فصل آینده ایفا خواهند کرد
به گزارش گل به نقل از میلانیستا تکنسین سابق کالیاری در مورد شایعات پیرامون فروش برخی بازیکنان میلان عنوان کرد: من هر روز این شایعات را میخوانم، اما واقعیت این است که این باشگاه قصد فروش هیچ یک از ستارگان خود را ندارد. من مطمئن هستم که در روز 31 آگست باشگاه تیم کاملی را تحویل من خواهد داد، که حتی از لیست سال قبل نیز رقابتی تر خواهد بود. باید دید چه اتفاقاتی رخ میدهد، اما ممکن است در لیست بازیکنانی که میلان خریداری میکند شاهد خبرهای غیر منتظره ای هم باشیم.
آلگری در مورد ارتباط سیلوا به باشگاه هایی مانند بارسلونا عنوان کرد: من مطمئن هستم که سیلوا در میلان میماند. واضح است که او بهترین مدافع میانی اروپا است، و از دست دادن او بسیار آسیب پذیر خواهد بود. با توجه به اطمینان مسئولان باشگاه، من مطمئن هستم که او بلافاصله بعد از پایان رقابت های المپیک به میلانلو باز خواهد گشت
گالیانی در این مورد با شفافیت کامل با من صحبت کرد و عنوان کرد که باشگاه تمایلی برای فروش هیچ یک از ستاره های خود ندارد. همچنین پرزیدنت برلوسکنی در این زمینه بسیار جاه طلب است و علاقه بسیاری دارد تا میلان را در حد و اندازه های واقعی خود ببیند.
همچنین آلگری اعتقاد دارد میلان در حال حاضر دو خرید جدید به نام های پاتو و بواتنگ را پایه گذاری کرده است: پاتو اولین خرید ما برای فصل آینده است. چرا که در فصل گذشته ما تقریبا او را به طور کامل از دست دادیم. همچنین زمانی که ما در سال 2011 برنده اسکودتو شدیم، کوین-پرینس بواتنگ یکی از ارکان اصلی تیم بود، اما او نیز مدت زیادی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد. کیفیت او وصف ناپذیر است، اما کماکان جای پیشرفت دارد

منبع

۱۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مدیر برنامه های سیلوا : تاجایی که به سیلوا مربوط می شود،او می خواهد در میلان بماند

این روزها پس از مصاحبه های آدریانو گالیانی و آلگری مبنی بر غیرقابل فروش بودن این ستاره ,حال مدیر برنامه های این مدافع برزیلی با رسانه ها به صحبت پرداخت

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران، این روزها، باشگاه های بزرگ اروپایی برای بدست آوردن تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی روسونری تمرکز کرده اند-بارسلونا و منچستر سیتی از نمونه های بارز مشتریان سیلوا هستند اما به نظر می رسدسران میلان حتی پیشنهاد 40 ملیون یورویی پاری سن ژرمن را برای این ستاره رد کرده اند
مدیر برنامه های این بازیکن در رابطه با آینده تیاگو سیلوا گفت :"تیاگو بازیکن میلان است و تا جایی که به او مربوط می شود،می خواهد در میلان بماند"

او در ادامه با لبخندی گفت: " علاقه دیگران به تیاگو سیلوا کاملا واضح و روشن است ؛اما من هم کریستیانو رونالدو را به عنوان بازیکن دوست دارم.....تیاگو می خواهد در میلان ماندگار شود.او جوانی با ارزش بسیار بالا است ؛چه در سطح فوتبالی اش و چه از نظر انسانی.او در میلان بسیار خوشحال است؛ بنابراین چرا باید میلان را ترک کند؟"

مدیربرنامه های سیلوا ادامه داد:" من نمی توانم اضطراب هواداران روسونری در رابطه با این بازیکن را برطرف کنم ,چرا که تنها یک مدیر برنامه هستم و این بخش مربوط به میلان است.تا جایی که به من مربوط می شود، می توانم به شما بگویم که تیاگو سیلوا خواهان ماندن در میلان است

منبع

۱۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
زمان خوشحال از هدایت رم: می دانستم که روزی بازمی گردم

مربی اهل جمهوری چک در صحبتهایی خوشحالی اش را از بازگشت به نیمکت مربیگری جلوروسی ابراز کرده

سایت گل- زندک زمان، سرمربی جدید باشگاه رم در صحبتهایی از هیجانش بعد از بازگشت به استادیو الیمپیکو بعد از 13 سال گفته است

این مربی اهل جمهوری چک اخیرا جانشین لوئیس انریکه، مربی اسپانیایی جلوروسی شد و قراردادی 2 ساله را با این تیم به امضا رساند.

زمان فصل گذشته هدایت تیم پسکارا را در دست داشت و این تیم را به رقابتهای سری آ رساند ولی بعد از آن مربیگری رم را پذیرفت تا به تیمی که در سالهای 1997 و 1999 آن را هدایت می کرد بازگردد.

زمان در کنفرانس خبری اش که در مراسم معارفه اش در استادیو الیمپیکو برگزارشد به خبرنگاران گفت:« خوشحالم. می خواهم از سران رم به خاطر اعتمادی که به من داشتند تشکر کنم. می دانستم که دیرتر یازودتر برخواهم گشت. امیدوارم که من و باشگاه بتوانیم باهمکاری هم، کار بزرگی را انجام دهیم. من رم را مثل شهر خودم دوست دارم و خوشحالم که به اینجا بازگشتم
زمان در ادامه به این نکته اشاره کرد که هنوز لیست کامل بازیکنان مورد نیازش را اعلام نکرده و گفت:« یک مربی همیشه می خواهد بازیکنانی داشته باشد که مایل به یادگیری و پیشرفت باشند. من نمی گویم که بازیکنان سن و سال دار، در تیم من جایی ندارند؛ آنها در تجربیات پیشین من، خیلی خوب بازی می کردند.»

مربی جدید جلوروسی ادامه داد:« بازار نقل و انتقالات در ماه جولای آغاز خواهد شد. پس ما لیست خرید ها و فروشمان را آماده می کنیم. نمی دانم که تیم چطور شکل خواهد گرفت. این ما هستیم که بای تیم را بسازیم و امیدوارم بتوانم تیمی بسازم که با برنامه های باشگاه تطبیق داشته باشد. فرانسچکو توتی؟ او یکی از بازیکنان تیم است و من با او مثل سایر بازیکنان رفتار می کنم.»

رم رقابتهای این فصل سری آ را در رده هفتم به پایان برد و در 38 دیدارش 56 امتیاز کسب کرد و فصل بعد در رقابتهای اروپایی حضور نخواهد داشت

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آلگری : 10 سال دیگر از فوتبال خداحافظی می کنم/ بالوتلی را در میلان نمی خواهیم

ماکس آلگری در تازه ترین صحبت های خود اعلام کرد که 10 سال دیگر بازنشسته خواهد شد

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران، ماسیمیلیانو الگری،سرمربی سابق باشگاه کالیاری و مربی کنونی میلان در حال ورود به سال سوم حضور خود در باشگاه روسونری است و این در حالی است که در سن 44 سالگی او وارد 10 امین سال مربی گری خود خواهد شد
آلگری پیش از شروع این فصل، 45 ساله می شود وبر این باور است که 10 سال دیگر برای خداحافظی از دنیای مربی گری زمان مناسبیخ خواهد بود.

اودر صحبتهایی دراین رابطه گفت:"دوست دارم تا پس از اتمام یک دهه دیگر به کار خود پایان دهم.زمانی که 40 ساله بودم، کار خود در سری آ را آغاز کردم و زمانی که به سن 55 سالگی برسم به کار خود پایان می دهم.به اعتقاد من 50 سالگی برای کارکردن یک مربی کافی است و پس از آن مربی در آستانه پایان راه خود از دنیای مربیگری قرار می گیرد.باید اعتراف کنم که خیلی دوست دارم که روزی سرمربی گری تیم ملی ایتالیا را عهده دار شوم"

آلگری در پایان صحبت های خود پیرامون احتمال انتقال ماریو بالوتلی به میلان در تابستان جاری نظرات خود را بیان کرد:" بالوتلی راهی میلان نخواهد شد و من امیدوارم که او هر چه زودتر به بلوغ کامل خود برسد.دنیای حرفه ای گری یک فوتبالیست کوتاه است و او باید برای هر اشتباه خود احساس تاسف و پشیمانی کند

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مدیربرنامه های مایکون: او به دنبال تغییر تیم است

تنها یک سال دیگر از قرارداد این ستاره برزیلی با اینتر باقی است و مایکون ممکن است در بازار تابستانی اینتر را ترک کند

سایت گل- مدیربرنامه های مایکون، ستاره برزیلی باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرده که این ستاره بعد از 6 سال حضور در سن سیرو ممکن است به فکر تغییر آب و هوا بیفتد و این حکایت از آن دارد که نرآتزوری ممکن است در بازار نقل وانتقالات تابستانی مدافع توانای خود را از دست بدهد

این درحالی است که در بازار نقل و انتقالات زمستانی صحبتهای زیادی در مورد احتمال انتقال مایکون به پاری سن ژرمن به گوش می رسید و گویا سران این باشگاه فرانسوی همچنان بر انجام این خرید پافشاری می کنند.

روبرتو کالدنا، مدیربرنامه های مایکون در صحبتهایی اعلام کرده که این بازیکن برزیلی، آماده جدایی از نرآتزوری است.

او به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« بعد از شش سال، شاید زمان انجام یک تغییر فرا رسیده باشد.»

این درحالی است که تنها یک سال دیگر از قرارداد مایکون با اینتر باقی مانده و مدیر برنامه های او در صحبتهایی اعلام کرده که پیشنهادهای هیجان انگیزی از روسیه و چین دریافت کرده است

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان: دروغهای زیادی درمورد آینده ام مطرح شده ولی من درمیلان خوشحالم

ستاره سوئدی روسونری هرگونه شایعاتی مبنی بر انتقالش به فرانسه را رد کرد

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,زلاتان ایبراهیموویچ ملقب به ایبراکادبرا، ستاره سوئدی باشگاه میلان در تازه ترین صحبت های خود اعلام کرد که هیچ تمایلی ندارد تا به این زودی ها میلان را ترک کند ؛ چرا که او از زندگی و بازی در پیراهن روسونری لذت می برد
طی روزها و حتی هفته ی گذشته همواره خبرهایی مبنی بر انتقال زلاتان به پاری سن ژرمن به گوش می رسد اما اکنون ایبرا تاکید کرده که این گزارشات به هیچ وجه حقیقت ندارد.
ایبرا در گفتگو با گاتزتا دلوسپورت و در پاسخ به سوالی ا در رابطه با احتمال انتقالش به پاری سن ژرمن ،گفت :" بدون هیچ شکی این داستان ها حقیقت ندارد.در حال حاضر حرف های زیادی در رابطه با آینده من زده می شود اما تمامی آنها حدس و گمانه زنی رسانه ها و مطبوعات است و تمامی آنها کذب محض است.من در این باشگاه بسیار راضی و خوشحال هستم"

آدریانو گالیانی ،نایب رئیس میلان هم پیش از این و در اوایل هفته جاری اعلام کرده بود که هیچ گونه پیشنهادی برای این ستاره سوئدی دریافت نکرده اند و قصد فروش او را ندارند

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۵,۰۳۰ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۱,۲۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۲۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۶۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۰۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۰۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۰۱۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۷۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۰۶ کاربر آنلاین است. (۲۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!