به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
سانفرس هیروشیما به دنبال الساندرو دل پیرو

این در حالیست كه دل پیرو نیز از تمایل خود برای بازی در فرهنگی متفاوت، قبل از خداحافظی كامل با فوتبال خبر داده است

سایت گل- باشگاه سانفرس هیروشیمای ژاپن برای جذب الساندرو دل پیرو، مهاجم اسطوره ای یوونتوس ابراز تمایل كر
به گزارش گل و به نقل از ایرنا این در حالیست كه دل پیرو نیز از تمایل خود برای بازی در فرهنگی متفاوت، قبل از خداحافظی كامل با فوتبال خبر داده است.

روزنامه 'توتوسپورت' در این باره نوشت:" به غیر از این باشگاه ژاپنی، باشگاه های 'مونترآل ایمپكت' كانادا، 'ریورپلاته' آرژانتین و 'كلاب' آمریكا و 'كروز آزول' مكزیك نیز در تلاش هستند وی را به خدمت بگیرند.

دل پیرو هم اكنون در حال بررسی پیشنهادهای مطرح شده است اما در 10 روز آینده، تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت."

دل پیرو كه سابقه 19 سال بازی در یوونتوس را در كارنامه خود دارد و با تیم ملی فوتبال ایتالیا به قهرمانی در جام جهانی رسید، از جمله افرادی بود كه كمك های مالی بسیاری را برای آسیب دیدگان از زلزله و سونامی هولناك ژاپن جمع كرد. وی پیش از این گفته بود كه قصد رفتن به یك باشگاه دیگر در ایتالیا را ندارد.

این بازیكن ماه گذشته به همراه یوونتوس قهرمان سری 'آ' ایتالیا شد ولی با وجود اینكه نقش به سزایی در موفقیت این تیم داشت، از زمان ورود 'آنتونیو كونته' به عنوان سرمربی جدید بیشتر فصل را به عنوان بازیكن ذخیره روی نیمكت سپری كرد

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
فلامینی و رد پیشنهاد تمدید قرارداد با روسونری

آخرین گزارشات رسیده از ایتالیا حاکی از آن است که متیو فلامینی حاضر به کاهش دستمزد خود به نصف برای تمدید قرارداد نیست

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,آدریانو گالیانی ،مدیر داخلی و نایب رئیس باشگاه میلان، در حال حاضر دو بازیکنی را پیش رو خود دارد که قرارداد آن ها با باشگاه به اتمام رسیده و قصد تمدید ندارند؛یکی کلارنس سیدورف هلندی است که به نظر می رسد راهی بوتافوگو برزیل خواهد شد و دیگری متیو فلامینی که تا پایان ماه ژوئن قراردادش رسما به اتمام خواهد رسید
چندی پیش آدریانو گالیانی در صحبت هایی اعلام کرده بود که پیشنهادی جدید برای تمدید قرارداد متیو فلامینی ارائه کرده اند.پیشنهادی که در آن دستمزد او به نصف کاهش پیدا کرده است.این هافبک فرانسوی در حالی که در دو فصل گذشته تقریبا تمام فصل را با مصدومیت سپری کرده ، دستمزدی سالیانه 4 میلیون یورو دریافت می کرد.

بر اساس آخرین گزارشات منتشره در کالچیو نیوز 24 فلامینی قصد ندارد قرارداد خود با میلان را در ازای کاهش دستمزد خود ,تمدید کند.

ناپولی ,مارسی و مالاگا از جمله باشگاه هایی هستند که به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن هستند.با این اوصاف بسیار بعید به نظر می رسد در صورت عدم تمدید قرارداد، میلانی ها به او دستمزدی بهتر پیشنهاد دهند

منبع

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
تکذیب خبر تغییرات جنجالی در میلان:آل مکتوم علاقه ای به فوتبال ندارد

به گفته ی یکی از نمایندگان آل مکتوم او علاقه ای برای ورود به دنیای فوتبال ندارد

سایت گل-,طی روزهای گذشته گزارشاتی مبنی بر فروش بخشی از سهام میلان به آل مکتوم در رسانه ها منتشر شد و شنیده می شد که پس از دیدارنخست وزیر امارات با برلوسکونی و این ثروتمند عرب تمایلش را برای خرید 25-30 درصد سهام باشگاه به ارزش 200 میلیون یورو ابراز کرده بود و به نظر می رسید که او می تواند با ثروت هنگفت خود میلان را به دومین باشگاه ثروتمند جهان پس از منچستر سیتی تبدیل کند
به گزارش گل به نقل از آث میلان دات آی آر همچنین از سوی دیگر شایعاتی مبنی بر خرید سن سیرو توسط کمک های آل مکتوم در مطبوعات ایتالیایی منتشر شده بود اما حال بر اساس گفته های نماینده ایتالیایی آل مکتوم تمامی این شایعات بی اساس هستند چرا که این مرد عرب تبار 62 ساله علاقه ای برای حضور در دنیای فوتبال ندارد.

نماینده ایتالیایی اودر این رابطه گفت :"هیچ ملاقاتی با هیچ شخصی در این رابطه برگزار نشده است چرا که آل مکتوم علاقه ای برای حضور در دنیای فوتبال را ندارد.تنها جلسه که او در ایتالیا برگزار خواهد کرد مربوط به "Marche Endurance lifestyle " است. او چه در گذشته و چه حال علاقه ای برای ورود به دنیای فوتبال نداشته است"

بر اساس ادعاهای رسانه های ایتالیایی آل مکتوم ملاقات دیگری را با برلوسکونی و آدریانو گالیانی در رابطه با فروش درصدی از سهام باشگاه ترتیب خواهد داد. اما نماینده ایتالیایی او اعلام کرد هیچ ملاقات دیگری جز مورد اعلام شده در ایتالیا انجام نخواهد شد و شایعه حضور آل مکتوم در باشگاه میلان را رد کرد
باید دید که آیا این اظهارات حقیقت دارند یا طرفین ترجیح می دهند در فضایی بدور از رسانه ها به مذاکرات خود ادامه دهند

منبع

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
خبر رسمی: مونتلا سرمربی فیورنتینا شد

دلو روسی، سرمربی قبلی فیورنتینا، به دلیل کتک زدن آدام لیائیچ، بازیکن تیمش در یکی از دیدارهای هفته های پایانی فصل، اخراج شد

سایت گل- باشگاه فیورنتینا اعلام کرد وینچنزو مونتلا، سرمربی سابق رم و کاتانیا، در فصل آینده هدایت تیم اول این باشگاه را برعهده خواهد داشت. این مربی 37 ساله با قراردادی دو ساله به باشگاه فلورانسی پیوست که در صورت توافق طرفین می تواند برای یک سال دیگر تمدید شود.

دلو روسی، سرمربی قبلی فیورنتینا، به دلیل کتک زدن آدام لیائیچ، بازیکن تیمش در یکی از دیدارهای هفته های پایانی فصل، اخراج شد و پس از آن مدیران باشگاه فیورنتینا به دنبال پیدا کردن جانشینی برای او بودند.

مونتلا دوران مربیگری اش را به عنوان مربی موقت رم آغاز کرد و سپس راهی کاتانیا شد و توانست این تیم را در فصل 12-2011 به رتبه یازدهم سری آ برساند.

بعد از جدایی لوئیس انریکه از رم، به نظر می رسد مونتلا بار دیگر هدایت جالوروسی را برعهده خواهد گرفت اما باشگاه کاتانیا این اجازه را به مونتلا نداد و زدنک زمن در نهایت هدایت رم را برعهده گرفت

منبع

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
پاتو : پیشنهادهایی دارم؛ اما به ترک میلان فکر نمی کنم

الکساندر پاتو در صحبت هایی اعلام کرد با وجود تمایلاتی که از سوی دیگر باشگاه برای جذب او وجود دارد آینده او در میلان است

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,پاتو که در حال حاضر به همراه تیم ملی جوانان برزیل خود را برای المپیک 2012 لندن آماده میکند در صحبت هایی اعلام کرده که می خواهد در میلان بماند
این ستاره برزیلی در صحبتهایی گفت:" من تا پایان قراردادم در میلان خواهم ماند(30 ژوئن سال 2014-.) از تمام کارهایی که باشگاه میلان برای من انجام داده سپاسگزارم.میلان پیشنهاداتی از سوی دیگر باشگاه ها،برای فروش من دریافت کرده که پاری سن ژرمن یکی از آن ها بوده .من تنها می توانم ضمن تشکر از باشگاه هایی که قصد به خدمت گرفتن من را داشته اند، باید بگویم که من در میلان می مانم. میلان در سخت ترین لحظات برای بهبودی من کمک کرده و من به هیچ وجه حتی ذره ای قصد ترک باشگاه را ندارمو می خواهم با بازی های خوب خود جواب تمام محبت های باشگاه را بدهم"

پاتو در ادامه گفت: " من پیشنهاداتی از باشگاه های برزیلی داشته ام ؛اما الان زمان درستی برای بازگشت به خانه نیست ؛ چرا که من تنها 22 سال دارم و در تیمی هستم که می خواهم در آن بمانم. آماده ام تا پاسخ اعتمادی که به من شده است را با تمام تلاشم در زمین فوتبال بدهم؛ نه تنها در میلان بلکه با تیم ملی برزیل..."

پاتو در حال حاضر کاملا بهبود یافته و انتظار می رود که در المپیک 2012 لندن به همراه برزیل حضور یابد

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
یووه و راه حلی جدید برای ستاره سوم

پتروچی ریاست کمیته المپیک ایتالیا که با آنیلی روابط بسیار خوبی دارد در این باره توضیحاتی داد

سایت گل- به گزارش گل و به نقل از یوونتوس اف سی دات آی آر روز های اخیر پس از منتفی شدن بحث ستاره سوم روی پیراهن یوونتوس سران این باشگاه تصمیم گرفتند از عبارت 30 Sul Campo به معنی " 30 ستاره در زمین مسابقه " زیر لوگوی باشگاه استفاده کنند .
پتروچی ریاست کمیته المپیک ایتالیا که با آنیلی روابط بسیار خوبی دارد در این باره توضیحاتی داد.

آنیلی قصد ندارد ستاره سوم را روی پیراهن حک کند نظر شما چیست ؟

" آنیلی بسیار باهوش است و به خوبی میداند که چه کاری انجام میدهد ، اما آنچه که مسلم است با توجه به فشاری که هواداران یوونتوس از نصب این ستاره روی پیراهن آورده اند میتواند درک کرد که آنیلی چه تلاشی برای راضی کردن آن ها میکند اما آنچه که مشخص است یوونتوس نمیتواند این کار را انجام دهد . "

گفته میشود آنها از عبارت " 30 قهرمانی در زمین " استفاده میکنند ... آیا مشکل است ؟

" قوانین برای این موضوع وجود دارد و باید بررسی شود ، و اسکودتو ها به یووه برنمیگردد ، نمیخواهم باعث ایجاد تنش شوم اما اگر مشکلی باشد و این موضوع بر خلاف قوانین باشد با باشگاه یوونتوس برخورد خواهیم کرد

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آینده مبهم اینزاگی؛ سوپر پیپو مربی می شود؟

مسئولان میلان بسیار امیدوارند تا بتوانند اینزاگی را در میلان حفظ کنند و از او در پست مربیگری بهره ببرند

سایت گل- فیلیپو اینزاگی هنوز از آینده خود مطمئن نیست، و مطابق پیشنهادی که میلان به وی ارائه داده است، هنوز مردد است که پیشنهاد مربیگری روسونری را قبول کند و یا خیز. قرارداد ستاره 38 ساله میلان در تابستان 2012 به پایان رسید، و او دیگر به دنبال تمدید قرارداد خود با میلان نیست. اما مسئولان میلان بسیار امیدوارند تا بتوانند اینزاگی را در میلان حفظ کنند و از او در پست مربیگری بهره ببرند.

به گزارش گل به نقل از میلانیستا فیلیپو اینزاگی امروز در مراسم ارائه فیلم ویدیویی خود، مربوط به صحنه های حضور او با پیراهن روسونری و افتخاراتی که با پیراهن میلان کسب کرده، شرکت کرد، و در کنار آدریانو گالیانی، از آینده خود در میلان سخن گفت
اینزاگی در این جلسه در مورد خاطرات خود با میلان و علاقه ای که به این پیراهن دارد سخنانی بر زبان آورد:

بهترین خاطره ای که برای من در میلان رقم خورد، دیدار مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل 07-2006 بود که موفق شدم در آتن 2 گل برای میلان به ثمر برسانم. بعد از آن پیروزی و فتح آن جام، به مدت 10 شبانه روز در شوک قرار داشتم و هر روز که از خواب بیدار میشدم احساس میکردم در رویا به سر میبرم. آنجلوتی مربی تمام دوران های من است، از او بسیار ممنونم، و من خود را مدیون این مرد بزرگ میدانم. از تمام مربیان دیگر در میلان نیز سپاسگذاری میکنم. حضور در میلان برای من فوق العاده بود، من در طول 5 سال توانستم 3 بار با میلان به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنم، و همین مساله باعث میشود که شما این گروه و این باشگاه را منحصر به فرد بدانید.

وی همچنین در مورد اهداف خود برای ادامه دوران حرفه در فوتبال به عنوان بازیکن و یا به عنوان مربی عنوان کرد
تصمیم گیری در این شرایط برای من بسیار سخت است، از یک سو میلان به من پیشنهاد مربیگری در Allievi Nazionali را ارائه داده است. این فرصت برای من فوق العاده است و از آنها ممنونم. اما از سویی دیگر، من هنوز این توان را در خود می بینم که بتوانم به فوتبال خود ادامه دهم، هنوز از نظر فیزیکی این توانایی را دارم. من از تیم های مختلفی از خارج از ایتالیا پیشنهاد دریافت کرده ام، همینطور پیشنهاداتی از داخل ایتالیا داشته ام. واضح است که من باید در این مورد بیشتر فکر کنم، اگر پیشنهاداتی نداشتم، تصمیم گیری برای من بسیار آسان میشد

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز:میلان بعد از تیاگو/ نستا برمی گردد؟

اسپورت مدیا ست نیز همزمان با شوک خبری روز گذشته مبنی بر توافق میلان و پاری سن ژرمن در مورد فروش سیلوا، اعلام کرد که آچربی تنها شانس ممکن برای روسونری شدن در پست مدافع میانی است

سایت گل - مقامات میلان از هم اکنون مذاکرات برای پر کردن جای خالی احتمالی تیاگو سیلوا در میلان را آغاز کرده اند. گزینه های روسونری مانند همیشه مشخص است اما میلان هیچ گونه تمایلی برای مذاکره از خود نشان نمیدهد. فرانچسکو آچربی، داویده آستوری، ده ده، و حتی الساندرو نستا گزینه های میلان برای جایگزینی احتمالی تیاگو سیلوا خواهند بود.

به گزارش گل به نقل از میلانیستا در میان گزینه های مطرح شده در پست دفاع میانی، فرانچسکو آچربی از جنوا و کیه وو همچنان بیشترین بخت را برای روسونری شدن خواهد داشت. انرکو پریتزیوسی، مالک باشگاه جنوا که نیمی از مالکیت آچربی در اختیار آنها میباشد، طی آخرین مصاحبه خود عنوان کرد که توافقات با میلان در زمینه انتقال آچربی صورت گرفته است، و در صورتی که مشکلات مالکیت این بازیکن بین دو باشگاه جنوا و و کیه وو برطرف گردد، او بلافاصله به میلان واگذار خواهد شد. اسپورت مدیا ست نیز همزمان با شوک خبری روز گذشته مبنی بر توافق میلان و پاری سن ژرمن در مورد فروش سیلوا، اعلام کرد که آچربی تنها شانس ممکن برای روسونری شدن در پست مدافع میانی است، و امکان خرید گزینه هایی مانند آستوری و ده ده را به طور کامل رد کرد
نستای مصدوم ، نستای ناجی!

میلان حتی به سراغ شماره 13 سابق خود، یعنی الساندرو نستا هم رفته است، و تمایل خواهد داشت تا قرارداد نستا را به مدت یک سال دیگر تمدید کند. اما نستا به دلیل مشکل مصدومیتی که در زانوی خود احساس میکند، هرگز نخواهد توانست در طول یک فصل در بیش از 25 دیدار برای میلان به میدان برود. از سویی دیگر، به نظر نمیرسد با توجه به برنامه های میلان برای فصل آینده، نستا تمایل داشته باشد تا در این پروژه سهیم باشد، چرا که وی در زمان خداحافظی نیز از مبهم بودن برنامه های میلان برای موفقیت در فصل آینده سخن گفته بود
ده ده می آید؟

از سوی دیگر، ده ده، ستاره خط دفاعی واسکودوگاما نیز مورد توجه سران روسونری است، اما مسئولان این باشگاه برزیلی عنوان میکنند که آنها هیچ گونه مذاکره ای با میلان در این مورد نداشته اند، و اگر میلان خواهان به خدمت گرفتن این مدافع مستحکم برزیلی است باید به برزیل بیاید و به پای میز مذاکره بنشیند. از سویی قیمت ده ده که در طی ماه گذشته حدود 7 میلیون یورو تخمین زده میشد، اکنون با شایعه فروش تیاگو سیلوا روز به روز بر قیمت او افزوده میشود. به نظر میرسد میلان خود را برای ارائه یک پیشنهاد 12 میلیون یورویی برای به خدمت گرفتن مدافع 23 ساله برزیلی آماده کند، در حالی که مبلغ درخواستی واسکو دو گاما رقم 18 میلیون یورو را نشان میدهد.

از سویی اسپورت مدیا ست، اعلام میکند که میلان توانایی لازم برای خرید ده ده را نخواهد داشت، و هر گونه امکان خرید این مدافع برزیلی را رد میکند. مدیاست همچنین در مورد داویده آستوری عنوان میکند که مدیر برنامه های این بازیکن ایتالیایی با سران اینتر ملاقات خواهد داشت، و آستوری به احتمال فراوان پیراهن نراتزوری را بر تن خواهد کرد
سردرگمی

میلان هنوز در سردرگمی بسر میبرد، با ترک الساندرو نستا و قوت گرفتن شایعات فروش تیاگو سیلوا خط دفاع روسونری ضربه سنگینی را متحمل خواهد شد، به نظر نمیرسد میلان برنامه مشحصی برای جایگزین کردن این دو ستاره خود در خط دفاعی داشته باشد. اما مشکلات میلان تنها به این مورد ختم نمیشود، چرا که در صورت تحقق شایعه فروش سیلوا، حتی خطر دیگری نیز میلان را تهدید خواهد کرد، و آن نارضایتی ستارگان دیگر باشگاه مانند زلاتان ابراهیموویچ از وضعیت به وجود آمده خواهد بود، که حتی ممکن است به همراهی آنها با ترک تیاگو سیلوا نیز منجر شود

منبع

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نارضایتی باربارا برلوسکونی از انتقال سیلوا به پاری سن ژرمن

نشریه کوریره دلو سرا اعلام کرد که باربارا برلوسکنی، فرزند سیلویو برلوسکنی و یکی از اعضای هیئت رئیسه باشگاه میلان، از این انتقال بسیار ناراضی است

سایت گل- لو پاریزین اعلام کرد میلان و پاری سن ژرمن بر سر انتقال تیاگو سیلوا به باشگاه پاریسی به توافق رسیده اند، و از این انتقال 50 میلیون نصیب روسونری خواهد شد. مطابق ادعای این نشریه قرارداد سیلوا 5 ساله خواهد بود، و میزان دستمزد وی مطعاقبا اعلام خواهد شد. در صورت نهایی شدن این انتقال، تیاگو سیلوا به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ لاشامپیونه شناخته خواهد شد. همچنین پاریس دیلی عنوان کرد که آدریانو گالیانی در جهت امضای این قرارداد روز آینده عازم پاریس خواهد شد.

به گزارش گل به نقل از میلانیستا همچنین نشریه کوریره دلو سرا اعلام کرد که باربارا برلوسکنی، فرزند سیلویو برلوسکنی و یکی از اعضای هیئت رئیسه باشگاه میلان، از این انتقال بسیار ناراضی است و به مسئولان میلان اعلام کرده که آنها تحت هر شرایطی باید تیاگو سیلوا و زلاتان ابراهیموویچ را حفظ کنند. وی به طور کتبی از پدر خود خواسته تا از جریان هر گونه انتقال سیلوا به باشگاه پاریسی جلوگیری کند
روز گذشته و در مقابل هتل پاریس، لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، و پائولو تونیتو، مدیر برنامه های تیاگو سیلوا، مشاهده شدند. گفته میشود که این دو نفر بر سر جزئیات انتقال سیلوا به پاری سن ژرمن به توافق رسیده اند. البته بنا به گزارشات تیاگو سیلوا نیز روز گذشته در پاریس مشاهده شده است، و شایعاتی وجود دارد که وی حتی تست پزشکی باشگاه پاری سن ژرمن را نیز پشت سر گذاشته است. البته وی بلافاصله با پروازی به ریو دو ژانیرو در برزیل بازگشت تا در تمرینات تیم ملی المپیک این کشور حضور داشته باشد

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
واکنش کاسانو به خبر جدایی تیاگو سیلوا؛ شاید من هم بروم

کاسانو به عنوان یکی از اولین بازیکنان میلان نسبت به فروش احتمالی سیلوا واکنش نشان داد

سایت گل- آنتونیو کاسانو مهاجم روسونری تیم ملی ایتالیا که خود را برای حضور در دیدار دوم مرحله گروهی یورو 2012 آماده میکند، در کنفرانس مطبوعاتی این رقابت ها شرکت کرده و از وضعیت خود در تیم ملی ایتالیا و شایعات پیرامون احتمال فروش تیاگو سیلوا صحبت به میان آورده است.

به گزارش گل به نقل از میلانیستا آنتونیو در مورد حضور خود در رقابت های یورو 2012 عنوان کرد:" من هرگز تصور نمیکردم که بتوانم در این رقابت ها حضور پیدا کنم، اما اکنون که در این رقابت مهم حضور دارم، سعی خواهم کرد تا بتوانم با موفقیت آن را به پایان برسانم
همان طور که انتظار میرفت آنتونیو کاسانو نیز به عنوان یکی از اولین بازیکنان میلان نسبت به فروش احتمالی سیلوا واکنش نشان داد:" در حال حاضر تنها میخواهم به حضور موفق در رقابت های قهرمانی اروپا فکر کنم، و هنوز در مورد آینده خود در میلان اطمینان ندارم. من پیشنهاد جدیدی دریافت کرده ام، اما مطرح کردن آن را به بعد از رقابت های یورو 2012 موکول میکنم. سمپدوریا؟ من یک رویا دارم، اما فعلا چیزی نمی گویم. البته حضور من در سمپدوریا بهترین دوران من را رقم زده است."

وی همچنین در مورد شابعه فروش تیاگو سیلوا و احتمال ناراحتی زلاتان در مورد این تصمیم مسئولان میلان عنوان کرد
"من حدود یک ماه است که با زلاتان صحبت نکرده ام، اما اگر زلاتان از فروش سیلوا عصبانی شود، کاملا به او حق میدهم. مسئولان میلان باید با هواداران صادق باشند. میلان پول زیادی از فروش سیلوا به دست خواهد آورد، اما مساله این است که از این پول چه استفاده ای میشود؟ میلان بدون سیلوا نیمی از قدرت خود در رقابت های لیگ قهرمانان آینده را از دست خواهد داد

منبع

۲۴ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۵,۷۴۲ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۳,۵۱۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۷۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۰,۹۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۲۷۷ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۵۷۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۰۹۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۷۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۰ کاربر آنلاین است. (۱۸۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!