به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مالدینی تکذیب کرد:سیلوا را من به پاریس نبردم

من حتی با تیاگو سیلوا نیز تماسی نداشته ام، من حتی شماره او را ندارم، بنابراین این منطقی نیست که بگویند من سعی در ترغیب او برای انتقال وی به پاری سن ژرمن را داشته ام

سایت گل - پائولو مالدینی شایعات مبنی بر تلاش وی در جهت جلب رضایت تیاگو سیلوا برای انتقالش به پاری سن ژرمن را بی پایه خواند.
به گزارش گل به نقل از میلانیستا در حالی که به نظر میرسید انتقال تیاگو سیلوا و فروش وی به باشگاه فرانسوی در مراحل پایانی خود به سر میبرد، همه چیز به یکباره تغییر کرده است و امیدها برای ادامه حضور مدافع برزیلی در میلان زنده شده است. اما پیش از این عنوان شده بود که پائولو مالدینی نقشی کلیدی در جلب رضایت سیلوا برای پیوستن وی به لئوناردو و آنجلوتی داشته است، اما وی در حالی که این شایعات را تکذیب میکند، عنوان میکند که فروش سیلوا در نهایت به ضرر میلان خواهد بود
اسطوره روسونری در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت تمام شایعات پیرامون نقش او در انتقال سیلوا را رد کرد: فروش تیاگو سیلوا؟ من نمیدانم چرا نام من در مورد این داستان بر سر زبان ها افتاده است. من هیچ ارتباطی به این قضیه ندارم. هر زمان که صحبتی در مورد پاری سن ژرمن میشود، به طور همزمان نام من نیز بر زبان ها می افتد. من هیچ ارتباطی به باشگاه پاریسی ندارم، من برای هیچ کس کار نمیکنم، و هیچ وقت پیشنهادی از سوی این باشگاه به من ارائه نشده است.
من در ژانویه در پاریس حضور پیدا کردم، چرا که لئو میخواست تا آنجلوتی را برای اولین حضور خود در پاری سن ژرمن سورپرایز کند. من همچنین رئیس باشگاه پاری سن ژرمن را ملاقات کردم، اما هرگز پیشنهادی به من از سوی این باشگاه ارائه نشد
من حتی با تیاگو سیلوا نیز تماسی نداشته ام، من حتی شماره او را ندارم، بنابراین این منطقی نیست که بگویند من سعی در ترغیب او برای انتقال وی به پاری سن ژرمن را داشته ام. من نمیدانم که چرا باید سعی در انجام چنین کاری داشته باشم، من یک میلانیستا هستم و بسیار امیدوارم که تیاگو سیلوا از میلان جدا نشود.
من با آلگری موافقم که فروش سیلوا ضربه بزرگی به میلان وارد خواهد کرد. از دست دادن سیلوا غیرقابل جایگزین خواهد بود. آنها که در کنار او تمرین کرده اند میدانند که پیشرفت او فوق العاده بوده است. خصوصیات مکان یابی، سرعت، تکنیک، و شخصیت بالا در وی قابل تحسین است.
من معتقدم که فروش چنین بازیکنی در این سطح کیفی نشانه ضعف باشگاه است. تیاگو سیلوا با اختلاف بسیار زیاد بهترین مدافع جهان است و میلان نباید در فکر فروش او باشد.
پائولو مالدینی در طول سالهای حضور خود در میلان همواره به عنوان بهترین مدافع جهان مطرح بود، اما در عین حال تمام پیشنهادات مبنی بر خرید او و انتقالش به باشگاهی دیگر را رد کرد. اما اکنون فوتبال تغییر کرده است، و وفاداری به باشگاه دیگر معنای چندانی در فوتبال امروز ندارد

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
لئوناردو: ممکن است از خرید تیاگو منصرف شویم

باز هم سیلویو برلوسکنی وارد میدان شده و مانع از انتقال تیاگو سیلوا به پاری سن ژرمن شده است

سایت گل - لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، که بر روی امور نقل و انتقالات باشگاه فرانسوی کنترل کامل دارد عنوان کرد که پاری سن ژرمن کماکان به خرید تیاگو سیلوا اصرار دارد، اما در عین حال ممکن است آنها به دلیل مقاومت میلان در برابر فروش مدافع برزیلی، از خرید وی منصرف شوند
به گزارش گل به نقل از میلانیستا پاری سن ژرمن در بازار نقل و انتقالات تابستانی 2012 نگاه همه را به خود معطوف کرده است، آنها بسیار تمایل دارند تا تیمی در حد یک مدعی برای لیگ قهرمانان فصل آینده مهیا کنند و در این راه قصد به خدمت گرفتن بازیکنانی مانند تیاگو سیلوا و ازکیل لاوتزی را خواهند داشت.
لئوناردو در مصاحبه با اسکای اسپورتس ایتالیا ابراز کرد: در مورد لاوتزی باید بگویم که همه چیز در هفته آینده مشخص خواهد شد. ما هنوز به توافق کامل با ناپولی نرسیده ایم. مذاکرات در مورد تیاگو سیلوا کماکان ادامه دارد، اما ما تمایل نداریم که در مورد این مساله وقت زیادی را سپری کنیم، جوانب بسیاری بررسی شده اند، و هنوز جزئیات فراوانی باقی مانده است، حتی ممکن است ما از خرید این مدافع برزیلی منصرف شویم
در حالی که گفته میشد همه چیز برای انتقال سیلوا به پاری سن ژرمن مهیاست، به نظر میرسد باز هم سیلویو برلوسکنی وارد میدان شده است، و مانع از انتقال تیاگو سیلوا به پاری سن ژرمن شده است

منبع

۲۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
شوچنکو: ممکن است در آینده به میلان بازگردم

آندری شوچنکو در صحبت هایی اعتراف کرد پس از خداحافظی از دنیای فوتبال ، تمایل بازگشت به میلان و مربیگری در این تیم را دارد

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران،آندری شوچنکو، ستاره کهنه کار اوکراینی که در بازی اخیر تیمش برابر سوئد دو گل ارزشمند را در اولین دیدار اوکراین یورو 2012 به ثمر رساند تا تیمش به پیروزی خانگی مهمی دست یابد ، اکنون در فکر بازگشت به سن سیرو است

منبع

۲۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بوآتنگ : امیدوارم که سیلوا در میلان بماند

آدریانو گالیانی در پاریس حضور دارد تا بر سر انتقال سیلوا به باشگاه پاری سن ژرمن به توافق نهایی دست یابند و گفته می شود سیلوا نیز در هتلی در شهر پاریس در انتظار نشسته است

سایت گل- به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,کوین پرینس بوآتنگ در صحبت هایی اعلام کرد که او دعا می کند تا تیاگو سیلوا میلان را به مقصد پاری سن ژرمن ترک نکند؛ چرا که از دست دادن چنین مدافعی بسیار سخت خواهد بود.

آدریانو گالیانی که در حال حاضر چند روز بسیار پر کار را سپری کرده ،در پاریس حضور دارد تا برسر انتقال این مدافع برزیلی ، با باشگاه پاریسی به توافق نهایی دست یابد و حتی رسانه های فرانسوی مدعی شده اند که سیلوا در هتلی در شهر پاریس در انتظار تصمیم نهایی دو باشگاه است.با تمام این تفاسیر به نظر می رسد کوین پرینس بوآتنگ همچنان برای ماندن این ستاره بزرگ امیدوار است.

کوین پرینس بوآتنگ در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت :" این روزها هر کسی از من این سوال را می پرسد ؛ من تنها می توانم بگویم که امیدوارم سیلوا میلان را ترک نکند؛ چرا که از دست دادن بهترین مدافع حال حاضر جهان بسیار سخت است!!

منبع

۲۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مدیر برنامه های زلاتان: جدایی تیاگو سیلوا؟او تنها به یورو فکر می کند

انتقال تیاگو سیلوا به پاری سن ژرمن شک و تردید در رابطه با حضور ایبرا در میلان را افزایش داده است اما مدیر برنامه های او شرایط را آرام ارزیابی می کند

سایت گل- مینو رایولا، مدیر برنامه های زلاتان ایبراهیمویچ، نگران فروش سیلوا نیست و معتقد است که میلان بدون او نیز می تواند برای قهرمانی در جام های مختلف بجنگد.

به نقل از پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران، روسونری با پیشنهاد بیش از 40 میلیون یورویی پاری سنت ژرمن برای سیلوا روبرو شدند و این ستاره برزیلی به احتمال زیاد در تابستان راهی پاریس خواهد شد.

این انتقال شک و تردید در رابطه با حضور ایبرا در میلان را افزایش داده است اما مدیر برنامه های او شرایط را آرام ارزیابی می کند.

مینو رایولا در مصاحبه با اسپورت مدیاست گفت: " زلاتان تنها به یورو می اندیشد.

من در مورد همه چیز آرام هستم و تا زمانی که فصل نقل و انتقالات به پایان نرسد چیزی را ارزیابی نمی کنم.

من همه ی قضاوت ها را به بعد از پایان ماه آگوست محول می کنم. اما میلان یک تیم خوب برای فصل آینده خواهد ساخت

منبع

۲۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
خبر رسمی : تیاگو سیلوا در میلان ماندنی شد

سیلویو برلوسکونی مالک باشگاه روسونری با انتشار بیانیه ای در وبسایت رسمی باشگاه میلان اعلام کرد سیلوا در میلان می ماند

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران،در طی چند روز گذشته میلان و پاری سن ژرمن برای انتقال تیاگو سیلوا، مذاکرات جدی خود را ادامه دادند و سر انجام در حالی که همه چیز آماده انتقال سیلوا به پاریس بود برلوسکونی تصمیم نهایی خود را رسما اعلام کرد تا مانع از ثبت انتقال گرانترین مدافع تاریخ به باشگاه فرانسوی شود.

آدریانو گالیانی نائب رئیس میلان، پس از بازگشت از سفر دو روزه اش به پاریس به خبرنگاران در این رابطه گفت : "همه چیز به آقای رئیس,برلوسکونی بستگی دارد. کسی که در نظر داشت تا از فروش این ستاره منصرف شود"

عصر روز پنجشنبه سایت رسمی باشگاه میلان خبری را منتشر کرد که هدف و تصمیم این تیم را به طور روشن نشان می دهد.

در این بیانیه رسمی آمده است: " سیلویو برلوسکونی تصمیم نهایی خود را اعلام کرده است و تیاگو سیلوا در میلان می ماند

منبع

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گالیانی:تصمیم برلوسکونی یک عمل شجاعانه بود

آدریانو گالیانی ,نائب رئیس باشگاه روسونری در صحبت هایی اعلام کرد که تصمیم برلوسکونی مبنی بر رد پیشنهاد 47 میلیون یورویی تیاگو سیلوا یک عمل تحسین برانگیز بود.

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,طی چند روز گذشته آدریانو گالیانی,مرد شماره 2 سران میلان برای نهایی کردن قرارداد تیاگو سیلوا در پاریس حضور داشت تا ضمن فروش این بازیکن به پاری سن ژرمن، رکورد انتقال گران قیمت ترین مدافع تاریخ فوتبال را به ثبت برساند اما در نهایت برلوسکونی از این پیشنهاد وسوسه برانگیز منصرف شد
در حالی که لئوناردو اعلام کرده بود در انتظار تصمیم نهایی میلان هستند ,سیلویو برلوسکونی با انتشار بیانیه ای رسمی در وبسایت باشگاه تصمیم خود را اعلام کرد و گفت که این ستاره را نمی فروشد.

گالیانی در مصاحبه با آتزورو ایتالیا گفت: "با تشکر از سیلویو برلوسکونی باید بگویم که حال احساس بهتری دارم. این یک عمل شجاعانه از سوی سیلویو برلوسکونی ,مالک باشگاه بود چرا که پول از دست رفته در عدم فروش سیلوا توسط برلوسکونی جبران خواهد شد.آیا زلاتان نیز به مانند سیلوا در میلان می ماند ؟ البته که او می ماند .ما در بیشتر پست های زمین بازیکنان خوبی داریم"

صحبح امروز مدیربرنامه های تیاگو سیلوا در صحبت هایی اعلام کرد سیلوا به دلیل موافقت با رد پیشنهاد پاری سن ژرمن ، شایسته قراردادی بهتر با باشگاه میلان است
گالیانی در این رابطه گفت: " باید صبر کرد و دید چه اتفاقی رخ می دهد؛چرا که تیاگو سیلوا در حال حاضر تا 4 سال دیگر با میلان قرارداد دارد.باز هم تکرار می کنم ,می توانم به جرات بگویم که تیاگو سیلوا تا سال 2016 پایان قراردادش در میلان می ماند و هواداران روسونری برای این موضوع باید از برلوسکونی متشکر باشند ؛چرا که تنها دلیل رد این پیشنهاد برتری قلب بر منطق بود

منبع

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نستا یک قدم تا بازگشت به میلان

در صورتی که میلان در پروژه خرید آچربی از جنوا با شکست مواجه شود، گزینه اول برای تقویت خط دفاعی، بازگرداندن نستا 36 ساله خواهد بود

سایت گل - شایعات شگفت انگیزی در مورد احتمال بازگشت الساندرو نستا به میلان به گوش میرسد. الساندرو نستا این فرصت را خواهد داشت تا بار دیگر به عنوان زوج خط دفاعی روسونری در کنار تیاگو سیلوا حضور داشته باشد
به گزارش گل به نقل از میلانیستا ستاره سابق روسونری، پیش از این یکی از بازیکنانی بود که در کنار جنارو گتوزو، جیانلوکا زامبروتا، کلرنس سیدرف، فیلیپو اینزاگی، و مارک ون بومل از میلان خداخافظی کرده بودند. اما اکنون کوریره دلو اسپورت ادعا میکند که میلان باز هم تلاش خواهد کرد تا بتواند به مدت یک فصل دیگر از این مدافع باتجربه استفاده کند. در صورت بازگشت وی، او در کنار تیاگو سیلوا که پیش از این با رد پیشنهاد 46 میلیون یورویی پاری سن ژرمن در میلان ماندنی شد، زوج خط دفاعی روسونری را تشکیل خواهد داد.

با توجه به روندی که باشگاه میلان در بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش رو گرفته است، این باشگاه توان چندانی برای خرید بازیکنان مد نظر خود نخواهد داشت، و از این رو در جهت کاهش هزینه های باشگاه، سعی در بازگرداندن مدافع همیشه قابل اطمینان خود دارد. نستا پیش از این نیز با باشگاه نیو یورک رد بولز از امریکا مذاکراتی داشته است، اما به نظر میرسد توافقی در پیوستن او به این باشگاه امریکایی حاصل نشد.

همچنین آدریانو گالیانی در پاسخ به این سوال مطرح شده که آیا میلان به حضور مجدد نستا فکر میکند این گونه گفت: نستا؟ ما با هم ملاقاتی داشته ایم و در این مورد صحبت کرده ایم. من به نستا یک پیشنهاد جدید ارائه کردم، و منتظر هستم تا ببینم جواب او چه خواهد بود. من همچنین در مورد خرید آچربی اقدام کرده ام، اما باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ میدهد.

اما میلان پیش از این اعلام کرده بود که آنها در پی به خدمت گرفتن فرانچسکو آچربی 24 ساله از کیه وو و جنوا خواهند بود. بنابراین به نظر میرسد که در صورتی که میلان در پروژه خرید آچربی از جنوا با شکست مواجه شود، گزینه اول برای تقویت خط دفاعی، بازگرداندن نستا 36 ساله خواهد بود

منبع

۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گتوزو : برلوسکونی با نفروختن سیلوا ,عشق خود به میلان را نشان داد

ملی پوش سابق ایتالیایی بر این باور است که ماندن ستاره برزیلی روسونری که به عنوان یکی از بهترین مدافعان حال حاضر جهان به شمار می رود، نشانه عشق برلوسکونی به میلان است

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,جنارو گتوزو که به تازگی پس از 13 سال حضور در باشگاه روسونری، با قراردادی دو ساله به سیون سوئیس پیوسته در تازه ترین صحبت های خود تصمیم میلان مبنی بر رد پیشنهاد 46 میلیون یورویی برای انتقال تیاگو سیلوا به باشگاه فرانسوی را مورد تحسین خود قرار داد
گتوزو در مصاحبه با رادیو مانا مانا گفت: "برلوسکونی با نگه داشتن سیلوا نشان داد که هنوز هم میلان را دوست دارد ؛بدون آنکه وضعیت مالی باشگاه را در نظر بگیرد، این پیشنهاد را رد کرد.باشگاه های زیادی در دنیا وجود ندارند که بتوانند چنین پیشنهادی را رد کنند.آنتونیو کاسانو در مورد سیلوا کاملا حق داشت : او بازیکن بسیار ارزشمندی برای روسونری است... میلان دارای منابع مالی مختلفی است و اشتباهی که باشگاه مرتکب آن شد،جدایی پیرلو از روسونری و انتقال اوبه یوونتوس بود."

گتوزو ادامه داد:"این موضوع غیر قابل انکار است اما میلان در حال پرداختن بهای جریمه بسیار سنگین شرکت خانوادگی برلوسکونی (فاینین وست که در سال گذشته متحمل جریمه 400 ملیون یورویی توسط حکم دادگاه شد) است"

گتوزو در حال حاضر با قراردادی دو ساله به باشگاه سوئیسی سیون پیوسته و در روز جمعه تصمیم خود را در رسانه ها اعلام کرد تا نشان دهد در ایتالیا در تیمی جز میلان بازی نخواهد کرد؛

گتوزو در بخش پایان صحبتهایش گفت:"من نمی خواستم تا برای باشگاه دیگری پس از میلان در ایتالیا بازی کنم و باید بگویم حتی پیشنهادهای بسیاری از باشگاه های ایتالیایی داشتم اما این چیزی نبود که من می خواستم"

منبع

۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
تحسین زلاتان بابت عدم فروش سیلوا و هشدار او به میلان

زلاتان ایبراهیموویچ در صحبت هایی ضمن تحسین میلان بابت نفروختن سیلوا تایید کرد که در میلان می ماند اما به باشگاه برای خرید بازیکنان جدید هشدار داد

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,سران روسونری در نهایت تصمیم گرفتند تا پیشنهاد 47 میلیون یورویی پاری سن ژرمن برای تیاگو سیلوا را رد کنند تا مانع از ثبت انتقال گران قیمت ترین مدافع تاریخ شوند و این برلوسکونی بود که در لحظات پایانی اعلام کرد سیلوا در میلان می ماند
زلاتان در صحبت هایی در این رابطه گفت :" میلان باشگاهی است که تشنه پیروزی و قهرمانی است و اگر آنها قصد دارند این روند را ادامه دهند ،باید تیاگو سیلوا در میلان بماند.امیدوارم به زودی بازیکنان جدیدی به خدمت بگیریم که تیم پیرو آن بتواند بازی های بهتری ارائه دهد و آمار مصدومیت های بیش از حد کاهش یابد"

زلاتان سوئدی که موفق نشد با تیم ملی کشورش به دور بعد رقابت ها صعود کند در این رابطه نظرش را بیان کرد

او گفت :" از این بابت بسیار عصبانی هستم اما با گذشت زمان فراموش این عصبانیت فروکش می کند. من به قرارداد خود با میلان پایبند هستم و در حال حاضر بر روی بازی برابر فرانسه که یک بازی برای حفظ غرورمان است تمرکز کرده ام.احساس می کنم حتی با انگیزه تر از حد معمول هستم چرا که شکست مرا نا امید نمی کند و من هنوز قصد خداحافظی از فوتبال ملی را ندارم.چه کسی قهرمان یورو 2012 میشود؟ این موضوع برای من اهمیتی ندارد...."

منبع

۱ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۵,۹۴۳ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۳,۵۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۳۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۷۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۰,۹۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۲۷۷ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۵۷۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۱۱۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۷۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۹۴ کاربر آنلاین است. (۱۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!