به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
میلان بواتنگ را به رئال نمی دهد

غول های اسپانیایی برای به خدمت گرفتن هافبک غنایی میلان، حاضر بودند لاسانا دیارا و نوری شاهین را در به میلان واگذار کنند

میلان پیشنهاد اولیه رئالی ها برای در اختیار گرفتن کوین-پرینس بواتنگ را رد کرد. رئالی ها پیشنهاد تعویض بواتنگ را با دو تن از بازیکنان خود مطرح کردند، اما به ادعای توتو اسپورت، سران روسونری این پیشنهاد را رد کردند.
به گزارش گل به نقل از میلانیستا غول های اسپانیایی برای به خدمت گرفتن هافبک غنایی میلان، حاضر بودند لاسانا دیارا و نوری شاهین را در به میلان واگذار کنند، اما آدریانو گالیانی در جواب این پیشنهاد عنوان کرده است که میلان تنها به پیشنهادات نقدی برای بازیکنان خود پاسخگو خواهد بود. در حال حاضر به نظر میرسد که میلانی ها دیگر علاقه ای که زمانی به نوری شاهین و حتی دیارا داشته اند را نخواهند داشت، و به سراغ گزینه ای مانند کاکا از رئال مادرید بروند
ستاره برزیلی سابق روسونری، بهترین دوران خود را در زمان حضور در میلان طی کرد، اما سال 2009 و انتقال 65 میلیون یورویی او به رئال مادرید همزمان با شروع دوران افت کاکا بود. از سویی رئال مادرید در تلاش است تا قرارداد کاکا را با این باشگاه فسخ کند تا از بند دستمزدهای سنگین این بازیکن رهایی پیدا کند.

این احتمال وجود دارد که هدف اصلی مورینیو برای آزادسازی کاکا، پایین آوردن هزینه های رئال مادرید در جهت خرید بواتنگی باشد که میتواند در پستی که کاکا در رئال مادرید حضور دارد به این باشگاه کمک کند. علی رغم مشکلات عدیده مالی که میلانی ها این روزها با آنها دست و پنجه نرم میکنند، به نظر نمیرسد آنها حاضر باشند تا با چنین پیشنهاداتی ستاره غنایی خود را واگذار کنند. منچستر یونایتد نیز به عنوان یکی از مشتریان بواتنگ در کنار رئال مادرید محسوب میشود

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مصدومیت شش ماهه مونتاری؛سولی خانه نشین شد

هافبک غنایی میلان نیاز به عمل جراحی دارد

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران،بر اساس گزارش وب سایت رسمی باشگاه میلان ،سولی مونتاری،هافبک غنایی در کلینیک لا مدونیا شهر میلان مورد عمل جراحی قرار گرفته است.

درخبر منتشره در وب سایت باشگاه میلان می خوانیم:"مونتاری به دلیل مشکل پارگی رباط صلیبی زانوی چپش مورد عمل جراحی قرار گرفته است. مدت زمان ریکاوری او بین پنج تا شش ماه خواهد بود."

این بازیکن به صورت قرضی یک نیم فصل را برای میلان به میدان رفت و در سیزده بازی سه گل برای این تیم به ثمر رساند

منبع

۱ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
خبر رسمی : کنستانت و آچربی به میلان پیوستند

وب سایت رسمی باشگاه میلان عصر امروز جذب این دو بازیکن را به طور رسمی اعلام کرده است

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,فرانچسکو آچربی، مدافع فصل قبل کیه وو و کوین کنستانت هافبک تیم جنوا،فصل آینده را در میلان توپ خواهند زد .
عصر امروز فرانچسکو آچربی در مقر اصلی باشگاه میلان در مرکزاین شهر حاضر شد. در چند روز آینده او و کوین کنستانت تست های پزشکی را انجام خواهند داد.
وب سایت رسمی میلان در رابطه باآینده بازیکنان تیم جوانان میلان نوشت: " متیا والوتی در میلان خواهد ماند؛ درحالی که پالرمو متئو دارمیان را جذب کرده است."
کنستانت هافبک 25 ساله و سابق تیم کیه وو است که فصل گذشته در جنوا توپ می زد.

آچربی 23 ساله در صحبتهایی دراین باره به گاتزتا دلوسپورت گفت: " من بسیار خوشحالم. بازی کردن در کنار سیلوا چه حسی دارد؟! اجازه بدهید این را پس از تجربه کردنش به شما خواهم گفت. من هر کاری که از دستم بر بیاید انجام می دهم تا به ترکیب اصلی راه پیدا کنم. هرچند که فقط مربی است که تصمیم نهایی را اتخاذ می کند

منبع

۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
سیدورف: از میلان می روم؛دو سال است که سران روسونری ازتصمیم من خبردارند؛میلان برایم مثل خانواده ام است

کلارنس سیدورف پس از ده سال از میلان جدا خواهد شد

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,مصاحبه ی مطبوعاتی سیدورف 36 ساله امروز در باشگاه میلان برگزار شد و او به این مسئله تاکید کرد که میلان را ترک خواهد کرد

سیدورف در صحبتهایی دراین باره گفت:" من بسیار خوشحال هستم که می توانم در این کنفرانس خبری شرکت کنم. شما به زودی می توانید از آینده ی من با خبر شوید. در چند روز آینده همه چیز را اعلام می کنم. به جرات می توانم بگویم که در طول مدتی که بازی می کردم به این اندازه پیشنهاد نداشتم. من باید همه چیز را بررسی کنم ؛دقیقا مثل زمانی که تصمیم گرفتم اینتر را به قصد میلان ترک کنم. باید ببینم که چه چیزی برای من مهم تر است . احتیاجات همسر و فرزندانم نیز برای من مهم است.میلان برایم مثل خانواده ی من است؛ من بیش از آن که با خانواده ام باشم با خانواده ی میلان بوده ام."

ستاره ی سابق سمپدوریا و رئال مادرید در سال 2002 پس از سه سال حضور در اینتر به میلان پیوست.

این ستاره باتجربه ادامه داد:" من ده سال در میلان بودم و باید از همه ی کسانی که در میلان بودند ، هواداران و ایتالیا –کشوری که دو فرزندم در آن متولد شده اند – تشکر کنم. میلان برای من یک شهر خاص است. ما می توانستیم یک فصل دیگر با هم توافق کنیم اما من تصمیم گرفتم تا برای آینده ی بهتر میلان را ترک کنم.من مدتی است که این تصمیم را گرفته ام و این برای زندگی پس از فوتبال من حیاتی است. اما اکنون می خواهم تجربه ی جدیدی داشته باشم. باشگاه دو فصل است که از تصمیم من آگاه است."

در طول 10 سال حضور در میلان سیدورف 10 جام را با میلان بالای سر برده است

منبع

۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گالیانی:بیش از این برای فلامینی صبر نمی کنیم؛هافبک جدید می خریم

در اینجا می توانید مصاحبه آدریانو گالیانی با اسکای اسپورت ایتالیا را مشاهده کنید

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,آدریانو گالیانی ،نایب رئیس باشگاه میلان،در تازه ترین صحبت های خود از خرید فرانچسکو آچربی و کوین کنستانت از باشگاه جنوا ایتالیا خبر داد و خبر خروج متیو فلامینی را تایید کرد.
آدریانو گالیانی در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت: " فکر می کنم آچربی مدافع بسیار خوبی است و می تواند آینده درخشانی را تجربه کند و همچنین از پیشنهاد و انتقال قرضی کوین کنستانت از انریکو پرزیوسی، مالک باشگاه جنوا تشکر می کنم.ما پیش از این و سال گذشته قصد جذب کوین کنستانت را داشتیم و حال با موافقت ماکس آلگری تصمیم گرفتیم با توجه به مصدومیت مونتاری او را به خدمت بگیریم
سولی مونتاری که درماه ژانویه به صورت قرضی به میلان نقل مکان کرد، الان با مصدومیتی که با آن مواجه شده، برای 5 یا شش ماه از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

گالیانی درمورد مصدومیت او می گوید:"مصدومیت بسیار بدی بود .هرگز بیش از این ،چنین چیزی ندیده بودم که یک بازیکن، زمانی که در تعطیلات است دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شود"

گالیانی همچنین در ادامه صحبت های خود درمورد وضعیت متیو فلامینی گفت: "مهلت در نظر گرفته شده برای بررسی این انتقال سپری شد و ما به مدیر برنامه های او گفتیم که قصد نداریم تا بیش از این منتظر تصمیم گیری فلامینی بمانیم.ما تا 31 آگوست یک مدافع میانی جدید را به خدمت خواهیم گرفت که می تواند آکوئیلانی یا شخص جدیدی باشد چرا که او بازیکن لیورپول است و ما هنوز با آنها مذاکراتی را انجام نداده ایم."
نایب رئیس روسونری درمورد خرید یک مهاجم جدید گفت:"" مهاجم جدید؟ ما 5 مهاجم داریم؛ بنابراین نیازی به مهاجم جدیدی نیست

منبع

۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
ویترین یورو 15 – انتقال رویایی بالوتلی به میلان

دانیل ده روسی در مصاحبه ای با تلویزیون اسکای ایتالیا گفت: "پیشنهادهای زیادی از تیم های لیگ برتر بدست من رسیده است. باید بگویم برخی از آنها بسیار جذاب است

سایت گل - مسابقات یورو بعنوان بزرگترین نمایش فوتبال دنیا پس از جام جهانی، محل خودنمایی بازیکنانی خواهد بود که چشمان باشگاه های فوتبال اروپا برای جذب احتمالی آنان به مستطیل سبز این تورنمنت دوخته شده است
ضمن اینکه همزمانی بازی های جام ملت های اروپا و فصل نقل و انتقالات باشگاهی، یورو 2012 را بصورت ویترینی برای نمایش قابلیت های بازیکنان مورد نظر باشگاه های بزرگ و کوچک درآورده است. در این بخش با توجه به اهمیت درخشش بازیکنان تیم های حاضر در یورو نگاه روزانه ای به سرخط خبرها و شایعات ترنسفر آنان خواهیم داشت.

آدینه 2 تیر 1391

اسکای اسپورتس – نمایش خوب دانیل دی روسی هافبک تیم ملی ایتالیا و رُم درنقش تدافعی تازه اش باعث شده تا شایعات زیادی پیرامون انتقال او به لیگ برتر جزیره بر زبان ها بیافتد. گزارش ها از علاقمندی دو باشگاه شهر منچستر به دی روسی دارد. یونایتد که درصدد جذب یک هافبک چندمنظوره است و سیتی نیز دایم درحال خرید بازیکنان ممتاز است. دانیل ده روسی در مصاحبه ای با تلویزیون اسکای ایتالیا گفت: "پیشنهادهای زیادی از تیم های لیگ برتر بدست من رسیده است. باید بگویم برخی از آنها بسیار جذاب است
گُل بین المللی – آلوارو نِگرِدو مهاجم ملی پوش اسپانیایی باشگاه سِویا در نزدیکی عقد قرارداد با مالاگا یا پاریس سن ژرمن قرار دارد. مالکان عرب هردو باشگاه خواستار حضور نگردو در تیم هایشان هستند. نگردو همراه تیم ملی اسپانیاست و تکلیف این انتقال پس از بازی های یورو مشخص خواهد شد.

دیلی میرور – آرسنال و چلسی بر سر بخدمت گرفتن حاتم بن عرفا ملی پوش فرانسوی نیوکسل یونایتد با هم به رقابت خواهند پرداخت. بی بی سی اسپورت – رابرت گرین دروازبان ذخیره جوهارت در تیم ملی انگلستان با قراردادی دو ساله به کوئینزپارک رنجرز پیوست.

گاردین – آرسن ونگر مربی آرسنال ضمن ابراز هیجان زدگی اش از انتقال احتمالی الیویر ژیرو مهاجم ملی پوش فرانسوی به امیریتس، این ترنسفر را "90درصد" انجام شده تلقی کرده است.

اسکای اسپورت ایتالیا – آدریانو گالیانی جانشین ریاست باشگاه میلان ایتالیا طی مصاحبه ای اعلام کرد انتقال ماریوبالوتلی مهاجم ملی پوش ایتالیایی به آث میلان رویایی است. این مواضع درست چرخش 180 درجه ای وی است که پیش از این گفته بود نیازی به بالوتلی ندارند. گالیانی همچنان درباره روبینیو گفت که در باشگاه باقی خواهد ماند و کاکا هم به میلان بازنخواهد گشت.

· خبرهای نقل و انتقالات دیگر- با توجه به اهمیت برخی از انتقالات بازیکنان مشهور که در یورو 2012 حضور ندارند اما برای خوانندگان گرامی دنبال کردن اخبار ترنسفر آنان به باشگاه های بزرگ جذاب است، سعی می شود تا نگاهی به مهمترین این خبرها نیز داشته باشیم:
· مدیربرنامه های مارتین اسکرتل مدافع اسلوواکیایی لیورپول اعلام کرد، درحال مذاکره با برندن راجرز سرمربی سرخ ها درباره آینده موکلش در لیورپول است. گفته می شود، درصورت عدم توافق طرفین، مقصد بعدی اسکرتل، منچسترسیتی یا آنژی ماخاچکالا (تیم نوظهور متمول روسیه) خواهد بود.
· اسکای ایتالیا گزارش داده است، احتمالاً تا پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات در اروپا، آث میلان با آلبرتوآکویلانی هافبک لیورپول که بطور قرضی بخدمت میلان درآمده بود، قرارداد دایمی امضا خواهد کرد.
· علی سیسوکو ستاره لیون فرانسه مدنظر لیورپول و نیوکسل قرار گرفته است. · سباستین جووینکو مهاجم یوونتوس که فصل گذشته بعنوان بازیکن قرضی در اختیار پارما قرار داشت، به تورین بازگشت.
· امروز خبرهای تازه ای از اقدام منچستریونایتد برای خرید جیمزرودریگوئز بال کناری 20 ساله و کلمبیایی پورتو منتشر شده است. وکیل این بازیکن خبر مذاکرات با یونایتد و پورتو درباره این انتقال را رد نکرده است.
· متیو فلامینی هافبک فرانسوی سابق آرسنال و میلان توسط باشگاه ایتالیایی اش بازیکن آزاد اعلام شد. مصدومیت های پی درپی و طولانی مدت فلامینی باعث این تصمیم میلانی ها شده است. · تیم فوتبال اوساسونای اسپانیا، "سی سی" بازیکن آزاد اعلام شده رئال وایادولید را بخدمت گرفت

منبع

۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
رایولا : دیدن بالوتلی در کنار زلاتان، یک رویاست

مدیر برنامه ی زلاتان در تازه ترین صحبت های خود اعلام کرد که زوج زلاتان و بالوتلی می تواند فوق العاده باشد

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,در جریان رقابتهای یورو2012 زلاتان ایبراهیموویچ و ماریو بالوتلی، دو مهاجم و ستاره این روزهای فوتبال اروپا در بازی های اخیر خود دو گل زیبا را در تیم های ملی شان به ثمر رساندند که گل زلاتان سوئدی برابر فرانسه زیباترین گل یورو 2012 تا به اینجای کار لقب گرفته شده است,بازی که یاران زلاتان موفق شدند نخستین شکست فرانسه در این رقابت ها را به ثبت برسانند
مدیر برنامه ی زلاتان که همچنین مدیر برنامه های بالوتلی نیز است در تازه ترین صحبت های خود با خبرنگاران ، اعلام کرد که زلاتان برای فصل آینده درمیلان خواهد ماند ؛ بخصوص پس از آنکه انتقال سیلوا در لحظات پایانی به پاری سن ژرمن منتفی شد.

او در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت :" زلاتان ایبراهیموویچ آرام است و باید بگویم که او در میلان می ماند؛او با سران روسونری به توافق رسیده و به این توافق احترام می گذارد. دیدن ماریو بالوتلی در کنار زلاتان، آن هم در میلان ،به مانند یک رویاست و حتی اغلب رویاها ،گاهی بهتر از واقعیت است"

ماریو بالوتلی ستاره باشگاه منچستر سیتی موفق شد تا پس از انتقادهای فراوانی که نسبت به حضور و عملکرد او درترکیب لاجوردی پوشان ایتالیا به گوش می رسید، گلی زیبا برابر ایرلند به ثمر برساند تا حضور تیمش در مرحله بعدی یورو 2012 را مسجل سازد.

مینو رایولا در این رابطه گفت: " ماریو دوست ندارد که نیمکت نشین باشد اما حرف های او بعد از خوشحالی پس از گلش به هیچ وجه خطاب به چزاره پراندلی نبوده است.او صرفا به انتقاد ها و واکنش هایی که علیه او بوده اشاره داشته

منبع

۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
رقابت میلان ، یوونتوس و اینتر در تیم کاپ

مسابقه ی Trofeo TIM روز 21 جولای برگزار می شود

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,میلان ، یوونتوس و اینتر مانند هر سال در Trofeo TIM شرکت خواهند کرد.

این مسابقه ی پیش فصل، هر سال بین سه غول ایتالیایی در سه نیمه ی 45 دقیقه ای برگزار می شود . این بار این مسابقه در سن نیکولا استادیوم تیم باری برگزار می شود.

از سال 2001 که این مسابقات آغاز شده است اینتر هفت بار ، میلان سه بار و یوونتوس تنها یک بار موفق به فتح این جام شده اند

منبع

۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گالیانی:خرید کاکا و بالوتلی رویاست؛میلان به دنبال جانشین فن بومل است

گالیانی:خرید کاکا و بالوتلی رویاست؛میلان به دنبال جانشین فن بومل است

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,آدریانو گالیانی،نایب رئیس باشگاه میلان از تمایلات این تیم در بازار نقل و انتقالات صحبت کرده است.
گالیانی دراین باره به اسکای اسپورت گفت" من آرزو های فراوانی دارم اما دیدن بالوتلی در لباس میلان در حد آرزو باقی خواهد ماند. بازگشت کاکا به سن سیرو را غیر ممکن می دانم. شرایط خاص مالیاتی در اسپانیا ،مانع از انتقال او به ایتالیا می شود."

گالیانی درادامه پس از رد تمایل تیمش برای جذب بالوتلی و کاکا ،از ماندن روبینیو خبر داد و گفت:"برای تکمیل تیم به یک هافبک دفاعی نیاز داریم ، بازیکنی که بتواند جلوتر از خط دفاعی بازی کند. ما کوین ( کنستانت ) را برای جانشینی مونتاری مصدوم به خدمت گرفتیم.هدف اصلی ما در فصل آینده قهرمانی در سری آ هست و تلاش می کنیم تا جایی که ممکن است در لیگ قهرمانان به پیش برویم

منبع

۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
برنامه دیدارهای تابستانی میلان در اردوی پیش فصل

در اینجا میتوانید برنامه تابستانی روسونری را مشاهده کنید

سایت گل-به نقل از ac-milan.ir-پایگاه اختصاصی اخبار میلان ایتالیا در ایران,پس از مشخص شدن زمان برگزاری TIM و یک بازی دوستانه با کروزیه رو، برنامه ی مسابقات دوستانه ی میلان در فصل تابستان به طور کامل مشخص شد که به شرح زیر است:

(نهم جولای) آغاز تمرینات تابستانی میلان

(بیست و یکم جولای)جولای برگزاری مسابقه ی TIM

(24 جولای ) شالکه 04 – میلان در گلزن کرشن آلمان

(28جولای) میلان - چلسی در میامی آمریکا

(4 آگوست) کروزیه رو – میلان در ورزشگاه ژیلت در ماساچوست آمریکا

(6یا 7 آگوست) میلان – رئال مادرید در نیویورک آمریکا

منبع

۲ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۱,۰۰۵ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۴۸,۸۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۲۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۰۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۲۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۰۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۲,۷۷۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۴۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۳ کاربر آنلاین است. (۲۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!