به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
5 داور ايراني كانديداي قضاوت در دربي 66 :

عليرضا سليماني در گفت و گویی درباره اينكه گفته مي شود قرار است براي دربي 66 از داور ايراني استفاده شود اظهار داشت: هنوز زود است در اين باره صحبت كنيم.دفعه قبل همين برنامه را داشتيم اما در فاصله دو هفته مانده به بازي به دليل مسائلي كه پيش آمد اين برنامه اجرا نشد.

وي افزود: اگر به ما اين مجوز داده شود، حتما از اين موضوع استقبال مي كنيم. براي استفاده از داور ايراني در دربي لازم است فرهنگ سازي و به داور اين اطمينان خاطر داده شود در صورت پيش آمدن مشكل، اتفاقي براي او رخ نخواهد داد

دبير كميته داوران ادامه داد: داور خارجي بعد از قضاوت به كشور خود باز مي گردد. كسي هم به او دسترسي ندارد اما اگر داور ايراني در اين مسابقه اشتباهي داشته باشد تا يك سال دست از سر او بر نمي دارند.
سليماني در پاسخ به اين سئوال كه اگر با حضور داور ايرني موافقت شود كدام داوران مد نظر فدراسيون هستند؛ عنوان كرد: در صورت اتخاذ اين تصميم از ميان خداداد افشاريان، سعيد مظفري زاده، مسعود مرادي، محسن تركي و هدايت الله ممبيني يكي انتخاب مي شود. بايد ببينيم تا آن زمان چه اتفاقاتي رخ خواهد داد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
5 داور ايراني كانديداي قضاوت در دربي 66

مديركل امنيتى و انتظامى استاندارى تهران گفت: باتوجه به نزديكى ۲ مسابقه ايران و كره جنوبى در ۲۳ بهمن ماه و استقلال و پرسپوليس در تاريخ ۲۵ بهمن ماه اين احتمال وجود دارد كه طى مكاتباتى با فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ برتر خواستار لغو بازى استقلال و پرسپوليس شويم. خلخالى افزود: عزيزالله محمدى، رئيس سازمان ليگ برتر طى مصاحبه اى اعلام كرده بود براى تاريخ برگزارى مسابقه استقلال و پرسپوليس با شوراى تامين هماهنگى لازم را انجام داده ايم در حالى كه هيچ گونه صحبتى با ما نشده است و ما هم در حال حاضر پيگير اين مساله هستيم كه چرا در جلسه اى كه براى اعلام زمان اين مسابقه بوده از ما دعوت نشد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هدايتى: نيازى به مديرعاملى پرسپوليس ندارم

حسين هدايتى رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس طى اظهارنظرى گفت: در مصاحبه هايى كه از من در يكى از رسانه هاى ورزشى منتشر شده بود و نقل قولى را آورده بودند مبنى بر اين نكته كه من مديرعاملى پرسپوليس را مى خواهم اما به هيچ عنوان چنين مطلبى را نگفته ام و برداشت آن خبرنگار از سخنان من اشتباه بوده است. وى افزود: من در آن مصاحبه اعلام كردم در شركت هايى كه خودم ذينفع هستم و منبع درآمد من هم است، مديرعامل نيستم و به مانند باشگاه پرسپوليس به عنوان رئيس هيات مديره در آنجا فعاليت مى كنم، حالا چه برسد به اينكه بخواهم در باشگاه پرسپوليس مديرعامل شوم.وى ادامه داد: من نه نيازى به مديرعاملى پرسپوليس دارم و نه فرصت و وقت آن را. ضمن اينكه در ورزش كشور افراد با لياقت تر و شايسته تر از من براى مديريت حضور دارند.هدايتى درپايان گفت: من در نشستى با رياست سازمان تربيت بدنى موضع خودم را بار ديگر روشن كردم تا ثابت شود كه بنده در پرسپوليس به دنبال پست و مقام نيستم.منبع

۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نیکبخت واحدی: هدایتی پرسپولیسی است و ما را تنها نمی گذارد

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: با شناختی که از هدایتی دارم به عنوان یک پرسپولیسی ما را تنها نخواهد گذاشت.

علیرضا نیکبخت واحدی روز دوشنبه در گفتگویی خاطر نشان ساخت: در شرایط خوبی به سر می برم و با آمادگی کامل در تمرینات حضور یافته و منتظر بازی با ملوان هستم.
وی درباره ملوان افزود: ملوان تیم بسیار خوبی است اما این تیم دچار بحران شده و همیشه بازی کردن در مقابل چنین تیم هایی سخت است زیرا آنان با انگیزه بالایی کار می کنند.
وی ادامه داد: اکنون شرایط پرسپولیس ایده آل است و همه بازیکنان با تلاش زیاد در تمرینات شرکت می کنند ضمن اینکه هیچ مشکلی نیز در تیم وجود ندارد.منبع

۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پترويچ : خط ميانى پرسپوليس جزو بهترين هاى ليگ برتر بوده است :

ايوان پترويچ ، هافبك صربستانى پرسپوليس طى اظهارنظرى گفت : شرايط پرسپوليس بسيار عالى و اميدواركننده است و براى شروع دوباره مسابقات كاملا آماده ايم.

پترويچ همچنين عنوان كرد: پرسپوليس بعد از اينكه در اواسط مسابقات نتايج تقريبا ضعيفى كسب كرد حالا دوباره به اوج برگشته و كادرفنى جديد شوك مثبتى را به تيم وارد كرده است به همين دليل اميدواريم كه در شروع دوباره ليگ برتر ۴ اختلاف امتياز با صدر جدول را به راحتى جبران كنيم.

او ادامه داد: فكر مى كنم تا اينجاى كار موفق شده ام خواسته هاى كادرفنى را برآورده كنم اما به نظر خودم هنوز با اوج آمادگى فاصله دارم

پترويچ درباره اختلافات در هيات مديره باشگاه گفت: از اينكه در حال حاضر همه چيز ختم به خير شده خوشحالم اما در فوتبال چنين مسايلى هميشه پيش مى آيد و مساله اى تقريبا عادى است. هافبك پرسپوليس خاطر نشان كرد: خط ميانى پرسپوليس جزو بهترين هاى ليگ برتر بوده و بايد تا پايان فصل اين روند خوب را حفظ كنيم .منبع

۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
توره: پرسپولیس با اقتدار قهرمان می شود :

مهاجم تیم پرسپولیس تهران گفت: هیچ تیمی نمی تواند مانع قهرمانی ما شود و مطمئن باشید که پرسپولیس با اقتدار قهرمان لیگ می شود.

ابراهیم توره روز سه شنبه در گفتگویی خاطرنشان کرد: در نیم فصل دوم باید بر تلاش خود اضافه کنیم و در مقابل تمام حریفان خود پیروز شویم تا ضمن به دست آوردن امتیازات از دست داده قهرمان لیگ شویم.
وی با اشاره به تمرینات پرسپولیس خاطر نشان ساخت: خوشبختانه تمرینات بسیار منظم و هماهنگ برگزار می شود و بازیکنان در شرایط بسیار مساعدی قرار دارند و فکر می کنم انسجام تیمی کاملی بر پرسپولیس حاکم شده است

مهاجم تیم پرسپولیس اظهار داشت: در نیم فصل دوم به گلزنی هایم ادامه خواهم داد تا بتوانم در پیروزی های تیم سهیم باشم و همچنین با کار گروهی می خواهم در خدمت پرسپولیس باشم.
ابراهیم توره در مورد افشین پیروانی به ایسکانیوز گفت: پیروانی یک مربی حرفه ای است و به نظر من او فوق العاده عمل می کند، وی می تواند پرسپولیس را قهرمان کند.
توره در پایان اضافه کرد: در مدت تعطیلات تمرینات خوبی را انجام دادیم و به مرز آمادگی رسیده منتظر بازی با ملوان هستیم و نه تنها در این دیدار بلکه در همه دیدارها به دنبال پیروزی هستیم .منبع

۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سعداوي حكم مربيگري خود را دريافت كرد

نعيم سعداوي صبح امروز در دفترباشگاه پرسپوليس با داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه در دفتر اين باشگاه ديدار و حكم خود را دريافت كرد.

نعيم سعداوي مربي جديد تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه شب گذشته از سوي افشين پيرواني به اين سمت معرفي شد صبح امروز(سه شنبه) با حضور در دفتر داريوش مصطفوي درباره همكاري خود دراين باشگاه گفت وگو و البته حكم رسمي خود را نيز دريافت كرد. سعداوي قرار است در تمرين امروز پرسپوليس كه هم اكنون در حال جريان است با لباس شخصي حضور پيدا كند.

گفتني است تا اين لحظه هنوز جزييات و ميزان قرارداد نعيم سعداوي به طور دقيق مشخص نشده است.منبع

۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عزيز محمدي: احتمال تغيير زمان بازي شهرآورد پايتخت وجود دارد

رييس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال اعلام كرد: امكان تغيير در زمان بازي برگشت دو تيم استقلال و پرسپوليس وجود دارد و هنوز جدول بازيهاي ليگ در نيم فصل دوم نهايي نشده است.

عزيزالله محمدي روز دوشنبه درحاشيه مجمع عمومي فدراسيون فوتبال، در گفت وگویي اظهارداشت :پيش از اين نيز اعلام كرده بوديم كه جدول بازيهاي نيم فصل دوم، نهايي نشده است .

وي تصريح كرد: جدولي با عنوان نگاه، تنظيم شده كه هنوز به تصويب نهايي نرسيده است
رييس سازمان ليگ يادآورشد: زماني كه اين جدول را به صورت رسمي ابلاغ كنيم مديران عامل باشگاهها مي‌توانند اعتراضات خود را بصورت كتبي اعلام كنند.

محمدي همچنين درخصوص زمان برگزاري هفته بيستم ليگ برتر، گفت: درصورت موافقت اعضاي سازمان ليگ برتر و با توجه به اردوي تيم ملي در اسپانيا، امكان تغيير دراين هفته نيز وجود دارد.منبع

۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
زرينه:خليلي باهوش و حرفه اي است

پزشك پرسپوليس از شرايط مهاجم اين تيم كه در آلمان به سر مي‌برد كاملا رضايت دارد و معتقد است خليلي با دقت و هوش مناسب مراحل درماني را سپري مي كند.

دكتر زرينه در گفت‌وگويي درخصوص وضعيت خليلي گفت: يكشنبه در گفت‌وگويي تلفني با محسن خليلي در آلمان صحبت كردم. شرايط اين بازيكن به شكل بسيار خوبي در آلمان براي بازگشت به ميادين فوتبال پيگيري مي‌شود.او حرفه اي و باهوش است. با دقت زيادي برنامه هاي درماني خودش را پيگيري مي كند و با تداوم اين وضعيت مي تواند خيلي زود به ميدان بازگردد. من فكر مي كنم با تداوم اين روند خليلي خيلي زود مي تواند در تركيب پرسپوليس بازي كند.
محسن خليلي روز سه‌شنبه تست آمادگي جسماني را در آلمان پشت‌سر خواهد گذاشت. اين موضوع و روند بهبودي خليلي به صورتي پيگيري مي‌شود كه قطعا بايد گفت خليلي از بهمن‌ماه مي‌تواند براي پرسپوليس بازي كند.منبع

۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بااضافه شدن سعداوي كادر فني قدرتمند‌تر شد :

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: از سعداوي شناخت بسيار خوبي دارم و با اضافه شدن وي به كادر فني، مجموعه ما قدرتمندتر از گذشته شده است.

افشين پيرواني در گفت وگویی عنوان كرد: قبلاً هم گفته بودم كه تحت هر شرايطي مربي جديد پرسپوليس از همبازيان سابق خودم در اين تيم خواهد بود تا از هر نظر بتواند شرايط حساس تيم را درك كند و نسبت به پرسپوليس حس خوبي داشته باشد.نعيم سعداوي از پيشكسوتان اين تيم است كه حتما در اين شرايط مي تواند به كمك تيم بيايد.

وي ادامه داد: سعداوي البته جزو مربيان جوان اما باتجربه فوتبال ايران است كه من به او اعتقاد دارم و مي دانم كه در اين شرايط مي تواند به تيم كمك كند
پيرواني از احتمال اضافه شدن يك مربي خارجي به كادر فني گفت: البته همچنان ما به يك مربي ديگر هم احتياج داريم اما براي اضافه شدن يك مربي ديگر به مادر فني عجله نمي كنيم و اصرار داريم كه اين كار را با وسواس خاصي انجام دهيم. اين احتمال وجود دارد كه يك مربي ديگر هم به كادر فني اضافه شود كه البته شايد خارجي باشد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس خاطر نشان: براي شروع دوباره بازي هاي ليگ برتر آماده ايم و مي خواهيم به هدفمان كه همان قهرمان در ليگ و رسيدن به صدر است دست پيدا كنيم.منبع

۳ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۷,۱۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۵,۵۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۵۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۲۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۰۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۸۲۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۴۸ کاربر آنلاین است. (۲۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!