به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نيكبخت: پول ندارم كه به كميته انضباطي بدهم :

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گویی اظهار داشت: اميدوارم براي تمام مسائل اين قدر پيگر باشند.در ماجرايي كه در آن عمدي نداشتم متهم شدم.

وي تاكيد كرد: من عمدا از حضور در تيم ملي سرباز نزدم.با اين حال به راي كميته انضباطي احترام مي گذارم،اما پولي ندارم كه بتوانم با آن پاداش هايي كه در اين مدت از تيم ملي گرفته ام را پس بدهم.در اين باره باشگاه بايد وارد عمل شود.
نيكبخت ادامه داد: متاسفانه كسي در باشگاه پرسپوليس نيست كه پيگر موضوع باشد و اين موضوع براي من جاي سوال دارد
نيكبخت خاطر نشان كرد: مي دانم تا آخر هفته فرصت دارم،اما كاري از دستم بر نمي آيد. از مسئولان باشگاه خواهش مي كنم كمي بيشتر به فكر بازيكنان باشند. من روز گذشته براي مذاكره به باشگاه رفتم اما متاسفانه هيچ كس را نديدم.
وي عنوان كرد: در اين مقطع حساس باشگاه پول بازيكنان را نداده است.اين موضوع براي ما دردسر ساز شده است.اميدوارم هر چه زودتر اين شرايط خاتمه پيدا كند.
نيكبخت ياد آور شد: از مسئولان باشگاه ناراحت هستم . دوست دارم كه همانطور كه براي آنها زحمت مي كشم جواب زحمات من را بدهند نه اينكه به ما در اين شرايط حساس پشت كنند.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پيرواني: از حضور داور ايراني در دربي حمايت مي كنيم :

افشين پيرواني در گفت و گویی اظهار داشت: با توجه به حضور افراد بزرگ در داوري ايران بايد به آنها اعتماد كرد. روزي بايد پرونده داوران خارجي در دربي تهران بسته شود.پتانسيل بالايي در داوران ايراني مي بينم. اميدوارم فدراسيون فوتبال در اين خصوص تصميم مناسبي بگيرد.

وي درباره شرايط پرسپوليس گفت: سعي مي كنيم در صورت امكان يك مربي تمرين دهنده خارجي ظرف هفته آينده به كادر فني اضافه كنيم.
پيرواني افزود: نعيم سعداوي با توجه به دانشي كه دارد مي تواند به پرسپوليس كمك كند. او يك پرسپوليسي اصيل و مربي با اخلاقي است
پيرواني همچنين در خصوص ديدار تداركاتي فردا برابر راه سازان قم گفت: بايد پس از تعطيلات و تمريناتي كه داشته ايم تيم را محك بزنم . سعي مي كنم در بازي فردا از اكثر بازيكنان استفاده كنم تا به هدفم برسم .با تيمي كه بازي داريم تيم جوان و جوياي نامي است.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
حیدری: حاضرم دروازه بان پرسپولیس شوم

سپهر حیدری اظهار داشت: در بازی برابر سازان راه قم در پست هافبک دفاعی بازی کردم. تا امروز در این پست بازی نکرد بودم. فقط در تیم ملی نوجوانان دقایقی در پست هافبک دفاعی به میدان رفتم.
این بازیکن عنوان کرد: منتظر این نیستم که بازیکنی محروم یا مصدوم شود. با توجه به انگیزه‌ای که پیروانی به ما داده است دوست دارم با قدرت درترکیب 11 نفره باشم و مطمئن باشید به هدف خود می‌رسم.
وی افزود: با توجه به علاقه قلبی‌ام به پرسپولیس حتی حاضرم به عنوان دروازه بان به میدان بروم.
حیدری درباره دیدار دوستانه امروز گفت: بازی قدرتی بود. بازیکنان سازان راه قم بازی را بسیار جدی گرفته بودند و مقابل ما با انگیزه ظاهر شدند .منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
علیپور: پرسپولیس جزو با اخلاق ترین تیم های لیگ برتر است

علیرضا علیپور در گفت و گو با خبرگزاری فارس، در مورد اظهارات اخیر مسئولان پرسپولیس تاکید کرد: هرگز نگفتم هواداران پرسپولیس بی فرهنگ هستند. فقط گفتم مدیران هر 18 تیم لیگ برتری به دلیل تخلف هواداران شان به کمیته انضباطی احضار و جریمه شده اند.
وی عنوان کرد: دوست ندارم این مسائل را پیگیری کنم چون طبق سازماندهی قانونی کارمند سازمان لیگ هستم . علاوه بر سازمان لیگ حتی سازمان تربیت بدنی می تواند پاسخگو باشند چون من زیر مجموعه آنها هستم.
وی ادامه داد: پس از انتشار این خبر مسئولان باشگاه پرسولیس بدون آن که تماسی با من داشته باشند و قضایا را جویا شوند واکنش نشان دادند.
علیپور گفت: آنها در حالی علیه من واکنش نشان دادند که در فصل جاری کمیته انضباطی بارها بازیکنان و مربیان این تیم را مورد تشویق قرار داده اند.به نظر من پرسپولیس یکی از بهترین تیم ها به لحاظ اخلاقی است.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مجوز کار با توپ خلیلی صادر شد

محسن خلیلی امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر تست پزشکی داد. در تست صبح سنجش قدرت از او گرفته شد و پس از تائید پزشک برنامه تمرینی جدیدی گرفت. همچنین مجوز کار با توپ وی صادر شد.
قرار است خلیلی روزی یک ساعت بدود و کار با وزنه خود را به صورت سنگین تر پیگیری کند.
خلیلی امروز بعد از ظهر در تست آمادگی جسمانی اسید لاتیک شرکت کرد. در این تست میزان چربی ضربان قلب و مواردی که بستگی به آمادگی جسمانی او دارد مورد برسی قرار گرفت.
پزشک محسن خلیلی پس از رضایت از وضعیت این بازیکن به او اعلام کرد که با احتمال فراوان تا 15 بهمن ماه می تواندبه میدان برود.
پزشک خلیلی در نامه ای مکتوب برای دکتر زرینه پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گزارش کاملی از وضعیت او و میزان تمرینات تهیه و به این بازیکن داد تا وی در اختیار زرینه قرار دهد.
طبق آخرین برآوردی که انجام شده 35 هزار یورو بالغ بر 40 میلیون تومان هزینه کلینیک و تمرینات خلیلی شده است.قرار است وی در نامه ای مکتوب این مورد را به فدراسیون فوتبال ارائه دهد تا مبلغ فوق را دریافت کند.
گفتنی است مقداری از هزینه های جانبی او مانند غذا بر عهده خودش بوده است.
محسن خلیلی با تائید این موارد اعلام کرد روز پنج شنبه در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس شرکت خواهد کرد.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پيرواني: نمي‌توانم بازيكنان پرسپوليس را لاي پنبه نگه دارم

افشين پيرواني پس از برد مقابل سازان راه قم در گفت‌وگویی اظهار داشت: پس از 4 روز تمرينات پرفشار صلاح دانستيم تيم يك بازي محكم را انجام دهد.

وي افزود: از بازي امروز راضي هستم. به هدفي كه براي ديدار مقابل ملوان دنبالش بودم به آن رسيدم.
پيرواني تاكيد كرد: محكم بازي كردن جزئي از فوتبال است.من نمي‌توانم بازيكنانم را لاي پنبه بگذارم تا در ديدارهاي حساس ليگ دچار مشكل شوند. بازي امروز قدرتي بود.خوشحال هستم كه به جوانان بها دادم.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مظفري زاده: قضاوت در دربي مثل همه بازي هاست

سعيد مظفري زاده در گفت و گویی درباره اينكه گفته مي شود قرار است داور دربي 66 ايراني باشد؛ اظهار داشت: داوران ايراني توان قضاوت در اين مسابقه را دارند. بايد اين بستر براي قضاوت داوران ايراني در اين بازي فراهم شود.

وي افزود: اين بستر سازي به هواداران و اعضاي دو تيم بستگي دارد. آنها بايد بپذيرند كه احتمال اشتباه براي همه داوران هست. همان طور كه خارجي ها هم در دربي اشتباهاتي داشته اند و همه بدون اعتراض پذيرفته اند؛اشتباهات داوران ايراني را هم قبول كنند.
اين داور تصريح كرد: تا قبل از سال 73 داوران ايراني با همين تماشاگران اين بازي را قضاوت كرده اند. مطمئنا سطح قضاوت ايراني ها پايين تر از خارجي ها نيست.همه مي دانيم كه هيچ بازي بدون اشتباه نخواهد بود پس تماشاگران بايد قدرت پذيرش اشتباه را داشته باشند.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سعيدلو: علي‌آبادي در حال رسيدگي به مشكلات پرسپوليس است:

علي سعيدلو پس از جلسه امروز هيئت دولت در جمع خبرنگاران گفت‌: فعلا قرار نيست جلسه‌اي برگزار كنيم و اين مورد منتفي است.

وي افزود: اختلافي بين اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس نيست همه در حال انجام دادن كارشان هستند. مسائلي جديدا اتفاق افتاده كه آقاي علي‌آبادي در حال رسيدگي به آن است.
وي ادامه داد: در هر تيمي اختلاف بوجود مي‌آيد اما با توجه به صحبت‌هايي كه با علي‌آبادي داشتم مطمئن هستم اين مسائل را حل خواهد كرد تا هواداران با خيال راحت پيگير نتايج تيم خود باشند.
سعيدلو خاطرنشان كرد: نيازي به حكم براي آمدن به پرسپوليس ندارم. از دور سعي مي‌كنم مشكلات اين تيم را زيرنظر داشته باشم.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پيشكسوتان پرسپوليس با مصطفوي ديدار كردند :

ناصر محمدخاني، مرتضي كرماني مقدم، محمد پنجعلي از پيشكسوتان تيم فوتبال پرسپوليس براي روشن شدن وضعيت طلب‌هاي خود صبح امروز با داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه ديدار كردند.

در اين جلسه كه 1:30 به طول انجاميد مقرر شد كليه سوابق خدمتي اين پيشكسوتان بررسي و در جلسه‌اي در اولين فرصت درباره آن تصميم‌گيري شود.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
واحدی نیکبخت : هیچ یک از مسئولان پرسپولیس پاسخگوی من نیستند :

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ضمن ابراز تعجب از رفتار مسئولان پرسپولیس مدعی شد هیچ کس در این باشگاه پاسخگوی خواسته‌های وی نیست.

علیرضا واحدی نیکبخت عصر امروز که در حاشیه بازی پرسپولیس و سازان راه قم با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: رفتاری که مسئولان باشگاه پرسپولیس دارند برایم تعجب آور است. من برای دریافت حق و حقوقم به باشگاه رفته ام اما درب باشگاه بسته است و هیچ کس پاسخگوی من نیست. با این شرایط ناچارم ماشین خود را بفروشم و جریمه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را پرداخت کنم.

وی که چندی پیش اتومبیلش از سوی افراد ناشناس به شدت خسارت دیده بود، در خصوص وقوع این حادثه و برخورد با افراد متخلف، گفت: من نمی دانم از چه افرادی باید شکایت کنم. افرادی که سمت من و ماشینم وحشیانه حمله کردند نقاب به صورت داشتند و من صورت آنها را ندیدم. من تا به امروز نتوانسته‌ام آنها را پیدا کنم ، شکایتی هم نکرده ام. فقط امیدوارم روزی به این مشکلات بازیکنان رسیدگی کنند.منبع

۵ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۷,۵۰۲ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۵,۷۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۵۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۲۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۰۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۷۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۹۳۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۷۱ کاربر آنلاین است. (۲۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!