به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عزیزالله محمدی :تاریخ قطعی بازی پرسپولیس و استقلال هفته آینده مشخص می شود :

رئیس سازمان لیگ برتر در گفتگویی گفت: تاریخ بازی به صورت تقریبی 25 بهمن اعلام شده است و هفته آینده هم با شورای تامین استان تهران جلساتی برگزار خواهیم كرد تا زمان قطعی این بازی را اعلام کنیم .

عزیزالله محمدی تصریح كرد : به علت داشتن محدودیت زمانی نمی توانیم این بازی را در تاریخ دیگری برگزار كنیم و پس از بررسی های شورای تامین استان چون فاصله این بازی با كره جنوبی كه 23 بهمن برگزار شد كم است و شاید شورای تامین برای این موضوع مشكلی داشته باشد ؛ جواب نهایی این موضوع هفته آینده مشخص می شود
نایب رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان كرد: در گذشته هم بازی هایی به این گونه داشته ایم و در جلسه ای با شورای تامین به صورت منطقی صحبت و دلایل خود را بیان می كنیم .

وی درباره جلسله دیروز میان مسئولان فدراسیون فوتبال و مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر گفت : باشگاه های لیگ برتر باید به سمت خصوصی سازی حركت و همه مسئولان باید در این راستا به باشگاه ها كمك كنند.

رئیس سازمان لیگ برتر درباره برگزار نشدن انتخابات مجمع عمومی لیگ برتر ایران گفت : این موضوع به علت به حد نصاب نرسیدن اعضای جلسه دیروز بود ولی همه باشگاه های لیگ برتر با نوشتن نامه ای علت شركت نكردن مدیر عامل خود را بیان كرده بودند .منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
افشين پيرواني : يك مربي ايراني و يك مربي خارجي حتما به پرسپوليس مي پيوندند

سرمربي تيم پرسپوليس گفت: هيچ بازيكني در تيم من ثابت نيست و هر كس خوب بازي كند مي تواند وارد زمين شود.

افشين پيرواني در گفت و گویی با اشاره به بازي تداركاتي تيمش با سازان راه قم اظهار داشت: بازي خوبي بود اما به دليل 3-4 روز انجام تمرينات فشرده بدنسازي طبيعي بود كه بازيكنان كم بياورند.

وي ادامه داد: 5 پرسپوليسي 25 بازيكن خوب دارد و من از همه آنها استفاده مي كنم.

در اين بازي هم همه خوب بودند و من از عملكرد آنها راضي هستم

سرمربي تيم پرسپوليس در پايان از اضافه شدن يك مربي ايراني و يك مربي خارجي در آينده نزديك خبر داد و گفت: صددرصد اين اتفاق خواهد افتاد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
برنامه ريزى و تقسيم انرژى براى آينده

در تاريخ برگزارى رقابت هاى ليگ برتر پرسپوليس تنها تيمى كه در ۲ دوره از ۸ دوره گذشته توانسته عنوان قهرمانى را از آن خود كند و جالب اينكه در هر ۲ دوره اى كه سرخپوشان جام قهرمانى را بالاى سر برده اند آخرين ديدار و پيروزى در دقيقه ۹۰ حكم قهرمانى پرسپوليس را امضا كرده است. البته با توجه به فشردگى بازى ها و نزديكى حريفان و قدرت يافتن شهرستانى كه سبب شد فوتبال ما پس از سال ها از حالت دوقطبى حالا به چندقطبى تبديل شود در رقم خوردن چنين فضايى بى اثر نبوده است. پرسپوليس كه تا امروز از حيث قهرمانى در ليگ برتر نسبت به حريفان ديگر برترى دارد و با توجه به پتانسيل و نيروهايى كه در اختيار دارد مى تواند اين ركورد خود را ادامه دهد. البته به شرطى كه به چند نكته توجه كامل داشته باشد و گرنه هيچ بعيد نيست قهرمانى دوباره پرسپوليس براى دومين سال پياپى دستخوش ترديد قرار گيرد.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
شريفى: ميزان جريمه نيكبخت مشخص نشده

در رسانه ها اين طور عنوان مى شود كه كميته انضباطى مبلغى در حدود ۵۰ ميليون تومان جريمه مالى براى عليرضا نيكبخت در نظر گرفته است. مجتبى شريفى رييس كميته انضباطى اين اعداد و ارقام را تكذيب مى كند: «نمى دانم چگونه برخى رسانه ها حساب و كتاب كرده اند و به مبلغى حدود پنجاه ميليون تومان رسيده اند.
براى پولى كه نيكبخت بايد به فدراسيون بپردازد اين ارقام صحيح نيست. قرار است هفته آينده نيكبخت در فدراسيون حاضر شود و ما با نامه اى او را به قسمت مالى معرفى مى كنيم و در آن زمان وجوهى كه نيكبخت دريافت كرده مشخص مى شود و او هم آن پول را پرداخت خواهد كرد.»
وى درپاسخ به اين سؤال كه نيكبخت اعلام كرده، نمى تواند اين پول را پرداخت كند! گفت: «مطمئن باشيد نيكبخت پول دارد و اين پول را هم پرداخت خواهد كرد.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نيكبخت : هفته آينده جريمه و پاداش ها را پرداخت مى كنم :

بازيكن محروم پرسپوليس مبالغى را كه بايد به عنوان جريمه پرداخت كند، هفته بعد در اختيار كميته انضباطى قرار خواهد داد.
عليرضا واحدى نيكبخت روز گذشته در تماسى با مجتبى شريفى رييس كميته انضباطى به وى اعلام كرده است كه هفته آينده با حضور در محل فدراسيون فوتبال جريمه ۱۰۰ ميليون ريالى و پاداش هاى زمان فدراسيون كفاشيان را پرداخت خواهد كرد

نيكبخت به دليل تمرد از همراهى تيم ملى براى اعزام به قطر ۲ سال از حضور در بازى هاى ملى محروم شد و علاوه بر جريمه ۱۰۰ ميليون ريالى،بايد پاداش هايى را كه در زمان رياست على كفاشيان فدراسيون فوتبال براى بازى هاى ملى گرفته است، برگرداند. البته هنوز مبلغ پاداش هاى نيكبخت محاسبه نشده است. قرار شده امور مالى فدراسيون مبلغى را تعيين كرده و رقم آن را به نيكبخت واحدى اعلام كند تا به همراه ۱۰ ميليون تومان جريمه به حساب فدراسيون واريز كند.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
جلسه مصطفوى با ناصر محمدخانى

ناصر محمدخانى ظهر ديروز در جلسه اى يك ساعته با مديرعامل پرسپوليس گفت وگو كرد. او كه پيش از اين به عنوان يكى از گزينه هاى مربيگرى پرسپوليس معرفى شده بود ظهر ديروز به درخواست داريوش مصطفوى به باشگاه رفت و با مديرعامل گفت وگو كرد. با توجه به معرفى سعداوى به عنوان دستيار جديد پيروانى مشخص نيست اين ديدار به چه منظور بوده اما از طرفى گفته مى شود كه شايد به جاى دستيار خارجى، محمد خانى به كادرفنى پرسپوليس اضافه شود كه البته پيروانى چنين چيزى را تاييد نمى كند.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سعداوى در بيمارستان!

نعيم سعداوى از روزى كه به عنوان مربى پرسپوليس معرفى شد جوابگوى خبرنگاران نبوده و تلفنى را جواب نداده. خيلى ها معتقد هستند او از همين ابتدا خودش را كنار كشيده و قصد ندارد با خبرنگاران ارتباط برقرار كند البته حرف و حديث هاى ديگرى هم در مورد عدم پاسخگويى او شنيده مى شود كه با توجه به شناختى كه از او داريم قابل قبول نيست. ديروز به هر زحمتى كه بود با او همكلام شديم اما براى لحظاتى كوتاه سعداوى در جواب گلايه ما از عدم پاسخگويى اش به تلفن ها مى گويد: «شما كه مرا مى شناسيد. اهل اين حرف ها نيستم اما به خدا گرفتار بودم. از سه شنبه نويد - پسرم- مريض شده و بيمارستان هستم به همين دليل نتوانستم به هيچ يك از تلفن هايم جواب دهم. به محض اينكه شرايط پسرم عادى شود جوابگو خواهم بود.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پيروانى: بازيكنان را لاى پنبه نگه نمى دارم

بازى محكم جزيى از فوتبال است و من نمى توانم بازيكنانم را لاى پنبه نگه دارم.» اين را افشين پيروانى بعد از برد ۴-2 مقابل تيم راه سازان قم مى گويد و ادامه مى دهد: «پس از ۴ روز تمرينات پرفشار صلاح دانستيم تيم يك بازى محكم را انجام دهد. از نحوه بازى تيم هم راضى هستم چون به هدفى كه براى ديدار مقابل ملوان دنبالش بودم به آن رسيدم. محكم بازى كردن جزيى از فوتبال است. من نمى توانم بازيكنانم را لاى پنبه بگذارم تا در ديدارهاى حساس ليگ دچار مشكل شوند. بازى امروز قدرتى بود، خوشحال هستم كه به جوانان بها دادم.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پرسپوليسى ها در مراسم زيارت عاشورا

گاها شاهد اقداماتى جالب از سوى مسوولان باشگاه پرسپوليس هستيم. آنها اين بار تصميم گرفتند قبل از تمرين با برگزارى مراسم خواندن زيارت عاشورا جوى روحانى و معنوى در تيم ايجاد كنند. به همين منظور باشگاه از بازيكنان خواست تا رأس ساعت ۸ صبح براى برپايى اين مراسم- خواندن زيارت عاشورا- خود را به محل باشگاه برسانند. بعد از اين مراسم پرسپوليسى ها صبحانه را هم ميهمان باشگاه خواهند بود
بعد از صرف صبحانه و برگزارى مراسم دعاخوانى، با توجه به نزديك بودن باشگاه پرسپوليس به محل تمرين اين تيم، بازيكنان راهى آكادمى مى شوند براى برپايى تمرين آخر هفته و بعد از آن راهى منازل خود مى شوند براى استراحت و گذراندن تعطيلى يك روزه خود- روز جمعه.منبع

۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آتسوى: دروغ مى گويند، نمى خواهم بروم

فرانك آتسوى نه تنها بهتر نشد، بلكه او حالا براى اثبات خود، كار دشوارترى دارد. بى شك نيمكت نشينى محض آن چيزى نبود كه آتسوى در پرسپوليس به دنبالش بود اما فعلا بايد با اين مسأله بسازد و به دنبال راهى تازه باشد براى اثبات خود. در واقع همين مسأله بود كه باعث شد بحث جدايى او از پرسپوليس بارها بر سر زبان ها بيفتد و البته او هر بار تكذيب كرد.
حالا او بار ديگر تاكيد مى كند كه مى خواهد بماند: «باور كنيد هيچ مشكلى ندارم. در پرسپوليس همه چيز عالى است و من هم از اينكه عضو اين تيم بزرگ هستم واقعا خوشحالم. البته اصلا از نيمكت نشينى هايم راضى نيستم و بايد خودم را ثابت كنم. ولى بعضى ها به دروغ از طرف من مطلب مى نويسند و مى گويند من به خاطر نيمكت نشينى از پرسپوليس مى روم. ولى من به نظر سرمربى ام احترام مى گذارم و مى دانم كه بايد براى بهتر شدن بجنگم. آنها هم كه از قول من دروغ مى نويسند مى خواهند من و پرسپوليس را به حاشيه ببرند. ولى من توجهى به اين چيزها ندارم و براى فيكس شدن تلاش مى كنم.» در ادامه آتسوى از وضعيت پرسپوليس مى گويد: «شرايط عالى است. تمرينات خوبى انجام داده ايم و منتظريم بازى هاى برگشت دوباره شروع شود. مطمئن باشيد ما از اين هفته دوباره اوج مى گيريم و با وضعيتى كه داريم حتما قهرمان مى شويم.منبع

۵ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۷,۵۴۹ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۵,۸۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۵۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۲۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۰۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۷۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۹۵۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۲۱ کاربر آنلاین است. (۳۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!