به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پرسپوليسى ها در زيارت عاشورا

ماه محرم از راه رسيد و كم كم چهره شهر تهران و سرتاسر ايران كاملاً تغيير خواهد كرد. از چند روز ديگر مراسم ويژه اين ماه در سراسر كشور جارى خواهد شد و كمتر كسى است كه در مراسم عزاى اباعبدالله حسين شركت فعال نداشته باشد.
از آنجايى كه ورزشكاران و فوتبالدوستان هم هميشه حضورى فعال در مراسم ويژه اين ايام داشته اند امسال هم بايد منتظر فعاليت ويژه باشگاه ها و فوتباليست هاى كشورمان در دهه اول محرم باشيم
باشگاه پرسپوليس كه مثل خيلى ديگر از باشگاه هاى داخلى عنوان فرهنگى را يدك مى كشد، صبح روز پنج شنبه مراسم ويژه زيارت عاشورا را ترتيب داد و اين مراسم با حضور همه بازيكنان اين تيم برگزار شد.
باشگاه پرسپوليس كه سال گذشته فعاليت هاى اينچنينى را هر هفته در دستور برنامه هاى خود قرار داده بود امسال هم در چند نوبت به كارهاى ويژه از جمله حمايت از بيماران خاص پرداخت و حالا با مراسم زيارت عاشورا به استقبال دهه پرشور محرم رفته است.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۷ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سازمان مى خواهد استقلال و پرسپوليس را بفروشد اما مجوز ندارد .

سازمان ورزش مى خواهد استقلال و پرسپوليس را بفروشد اما مجوز لازم را براى انجام اين كار از سوى مراجع بالاتر ندارد. اين جديدترين موضع سازمان ورزش است درباره دلايل به تأخير افتادن واگذارى تيم هاى پايتخت به بخش خصوصى.
آخوندى در گفت و گويي بحث خصوصى سازى را از زبان محمد على آبادى شرح داده است كه متن گفته هاى او را در ادامه مى خوانيد
او درباره موضع رييس سازمان ورزش براى واگذارى تيم هاى فوتبال گفت: آقاى على آبادى معتقدند براى واگذارى تيم ها بايد از تيم هاى كوچك تر و شهرستانى اين كار آغاز شود. ما طرح مان را در اين زمينه به دولت ارائه كرده ايم و اين طرح در كميته هاى كارشناسى در دست بررسى است.
آخوندى درباره دو تيم استقلال و پرسپوليس هم گفت: بحث اين دو تيم كاملاً متفاوت از تيم هاى ديگر است. به دليل تماشاگران بسيارى كه اين تيم ها دارند نمى توان با عجله و بدون بررسى و تحقيق اين تيم ها را واگذار كرد. همين حالا هم مى بينيد كه تيم هاى ليگ برتر ما با وجود نظارت دولتى هر روز مشكلات مالى بسيارى دارند حال اگر اين تيم ها مالك خصوصى داشته باشند و فرد مالك نتواند از پس هزينه هاى تيمش بر آيد دردسرهاى ما چندين برابر مى شود.آخوندى درباره آنچه على آبادى درباره اهداف سياسى براى خريد اين دو تيم در مصاحبه اش آورده بود هم گفت: اين دغدغه در دولت هاى قبل از ما هم وجود داشته. به هر حال اين دو تيم كلى هوادار دارند و جايگاه اجتماعى بسيار مناسبى را براى هر كسى ايجاد مى كنند پس بى ترديد اين دغدغه كه محلى شوند براى بهره بردارى هاى سياسى اصلا عجيب نيست.ما فكر مى كنيم كه واگذارى اين دو تيم به بخش خصوصى نياز به تامل و تحقيق بيشترى دارد
مدير روابط عمومى سازمان ورزش درحالى اين بحث زمانى را مطرح مى كند كه پرسپوليس بر اساس مصوبه دولت بايد تا پايان امسال به بخش خصوصى واگذار شود؛ بله اين مصوبه وجود دارد اما تا ترديدها رفع نشوند امكان واگذارى دو تيم نيست.
مهم اين است كه بحث اين واگذارى اصلا در اختيار سازمان ورزش نيست. ما بايد مجوزهاى لازم را از مراجع بالاتر بگيريم. مطمئن باشيد كه اگر ما اختيار اين كار را داشتيم مهندس همان دو سال قبل اين دو تيم را به بخش خصوصى واگذار مى كرد اما واقعاً تا مجوزهاى لازم كسب نشود و همه ترديدها از بين نرود امكان واگذارى وجود ندارد.
آخوندى به عكس آنچه تا به حال هميشه سازمان ورزش اعلام مى كرده براى اولين بار فاش كرد كه على آبادى هدايتى را با قول واگذارى پرسپوليس به هيات مديره اين تيم آورد؛ در ابتداى فصل وقتى سازمان ورزش تصميم گرفت آقاى هدايتى به باشگاه پرسپوليس يا عضوى ديگر به استقلال برود اين اقدام پيش زمينه اى بود تا اين دو تيم را به بخش خصوصى واگذار كنيم.
مهندس داشت زمينه را براى خصوصى كردن اين دو تيم و انتقال شان به افرادى چون آقاى هدايتى فراهم مى كرد و ايشان هم با همين انگيزه وارد هيات مديره تيم شدند اما چون مجوزهاى لازم براى واگذارى دو تيم در اختيار سازمان ورزش نبود و ما هم بدون اين مجوزها قادر به واگذارى اين دو تيم نيستيم اتفاقى كه سازمان ورزش به دنبالش بود عملى نشد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۷ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
خلیلی:دربی رفت را در برگشت جبران میکنم
اين درست كه پرسپوليس توانست براي بازي‌هاي اين فصل از وجود بازيكنان تهاجمي و موثري سود ببرد ولي حضور محسن خليلي در ميدان مي‌تواند يك برگ برنده بزرگ و قابل اتكا براي سرخ‌ها محسوب شود.
خليلي كه در اردوي تيم‌ملي دچار آسيب‌ديدگي از ناحيه ACL شد،در حال حاضر دوران نقاهتش را سپري مي‌كند و باانگيزه و روحيه‌اي دو‌چندان خودش را براي بازگشت به مستطيل سبز و همراهي پرسپوليس آماده مي‌كند.
تهران خوش مي‌گذرد؟
عالي... خيلي دلم تنگ شده بود. هيچ كجا مملكت و وطن آدم نمي‌شود. حدود شش روز فرصت داشتيم و تصميم گرفتيم در اين مدت به تهران بيايم و با بستگان و دوستانم ديداري تازه كنم. الان هم در راه خانه هستم... دلم براي مادرم خيلي تنگ شده بود.
بالاخره تكليفت چه شد؟ توانستي طلبت را از فدراسيون بگيري؟
چند وقت پيش صحبت‌هايي را با آقاي ابراهيمي، سرپرست تيم‌ملي انجام دادم و گفتم كه براي ادامه درمانم در آلمان به پول احتياج دارم تا الان هم هرچي هزينه داشته‌ام را از جيب خودم پرداخت كرده‌ام. حدود 10 هزار يورو از جيبم داده‌ام و در كل بايد 23 هزار يورو بدهيم.
نتيجه صحبت‌هاي تو با ابراهيمي و جلسه او با مسوولان فدراسيون چه شد؟
پس از صحبت‌هايي كه با ابراهيمي كردم، او با مسوولان فدراسيون صحبت كرد و به من اعلام كرد كه براي گرفتن هزينه‌هاي عمل جراحي و درمانم بايد مدرك بدهم! (خنده) من هرچه قسم خوردم كه راست مي‌گويم فايده‌اي نداشت و به همين دليل بود كه تصميم گرفتم يكسري فيلم و عكس از خودم تهيه كنم و آن را در اختيار فدراسيون قرار دهم!
به هر حال امروز (شنبه) به فدراسيون فوتبال مي‌روم تا در مورد پرداخت هزينه‌هاي عمل جراحي و درمانم با مسوولان صحبت كنم تا بتوانم بدهكاري‌ام را پرداخت كنم.
نوشته بودند كه هدايتي 30 ميليون تومان براي تو فرستاده است.
بله... چند وقت پيش آقاي هدايتي يك چك 30 ميليون توماني براي من فرستاد كه از اين بابت تشكر مي‌كنم.
اين پول براي پرداخت هزينه‌هاي عمل جراحي و درمانت بود؟
نه... اين پول مربوط به طلب فصل پيش من از پرسپوليس مي‌شد. قرار بود اين مبلغ ابتداي فصل پرداخت شود ولي در طول اين مدت هرگز رويم نشد در مورد آن حرفي بزنم و بالاخره همين چند وقت پيش بود كه آقاي هدايتي لطف كرد و طلب مرا پرداخت كرد.
پرسپوليس در زمان غيبت بهترين گلزنش چطور بود؟
به نظر من پرسپوليس در اين مدت بازي‌هاي خوبي را ارايه داد. شرايط تيم خيلي خوب بود و خدا را شكر باشگاه توانست بازيكنان خوبي را نيز جذب كند. به نظر من پرسپوليس پتانسيل قهرمان شدن را دارد و حتي قهرماني در آسيا نيز براي پرسپوليس دور از دسترس نيست.
چه شد كه در تمرين پرسپوليس شركت كردي؟
دلم براي پرسپوليس و بچه‌ها تنگ شده بود. پرسپوليس تيم من است و براي رفتن به تمرينات اين تيم يك احساس خاص داشتم. وقتي بچه‌ها را ديدم متوجه شدم كه آنها از انگيزه و روحيه خوبي سود مي‌برند و از اين بابت خوشحال شدم. باور كنيد كه رفتن به تمرين پرسپوليس و ديدن بچه‌ها باعث شد تا خودم هم دلگرمي خاصي پيدا كنم و با انگيزه و روحيه بهتري خودم را آماده حضور در تمرينات و بازي‌هاي اين تيم كنم.
كي راهي آلمان مي‌شوي و از چه زماني مي‌تواني در تمرينات پرسپوليس شركت كني؟
دوشنبه شب به آلمان مي‌روم و مرخصي شش روزه‌ام به پايان مي‌رسد. قرار است كه تا پايان دي ماه در كلينيك خصوصي تمرين كنم و ان‌شاءا... از اواخر دي ماه مي‌توانم در تمرينات پرسپوليس شركت كنم. طبق برنامه‌ريزي كه كرده‌ام از بهمن ماه مي‌توانم براي پرسپوليس به ميدان بروم و بازي كنم كه اين بهترين انگيزه براي من است.
طبق اعلام سازمان ليگ داربي برگشت روز بيست و پنجم بهمن ماه برگزار مي‌شود و با اين حساب تو مي‌تواني در ديدار مقابل استقلال، براي پرسپوليس بازي كني.
(خنده) اگر مشكل خاصي پيش نيايد در اين بازي براي پرسپوليس به ميدان مي‌روم. هنوز شعار و تشويق هواداران پرسپوليس كه مي‌گفتند «محسن رفت و برگشت» در گوشم هست. اميدوارم كه پس از پشت‌سر گذاشتن دوران نقاهت با توپ پر به پرسپوليس برگردم و غيبت در بازي رفت را در بازي برگشت جبران كنم.
ما هم اميدواريم كه تو هرچه زودتر به شرايط ايده آل برگردي و براي پرسپوليس و تيم‌ملي گلزني كني.
تنها نكته‌اي كه مرا عذاب مي‌دهد اين است كه چرا وقتي بازيكني مصدوم مي‌شود نوع رفتارها و برخوردها با او تغيير مي‌كند. اين اتفاق (مصدوميت) ممكن است براي هر كسي به وجود بيايد. شما حسابش را بكنيد وقتي با محسن خليلي آقاي گل ليگ كه در اردوي تيم‌ملي مصدوم شده چنين رفتاري مي‌شود تكليف بقيه و آنهايي كه بازيكنان معمولي‌تري هستند چه مي‌شود! خدا را شكر كه من با توجه به موقعيتم توانستم بعضي از مشكلات را حل كنم ولي دلم براي آنهايي مي‌سوزد كه راحت‌تر از من فراموش مي‌شوند.
منبع

۷ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
به به به به
ميبينم که استقلالی ها دارن ميلرزن!!
محسن رفت ا برگشت داره مياد بترکونه تبريک

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
همه حاضر؛ نیکبخت غایب!

جلسه معارفه نعیم سعداوی ، مربی جدید پرسپولیس درحالی انجام شد که نیکبخت غایب تمرین بود.

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز تعطیلی از سر گرفته شد. در این تمرین که جلسه معارفه رسمی نعیم سعداوی به عنوان دستیار جدید افشین پیروانی بود ، تقریبا همه پرسپولیسی ها حضور داشتند غیر از علیرضا نیکبخت واحدی.

نیکبخت که دیروز در رشت و در بازی دو تیم منتخب 98 و منتخب گیلان ، بازی کرده بود ، امروز رابه خود استراحت داد! غیر از نیکبخت اما دیگر بازیکنان تیم به تمرین آمده بودند. کریم باقری پس از چند هفته استراحت در امریکا به تهران آمده ، دوباره در تمرینات تیمش حاضر شد و پا به پای دیگران دوید. محسن خلیلی هم که صبح امروز به فدراسیون رفته و از تاج نامه ای گرفته بود تا بتواند هزینه های درمانش را از فدراسیون بگیرد ، یکی دیگر از کسانی بود که پس از مدت‌ها مصدومیت به تیم اضافه شده بود.منبع

۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اسکوربرد ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس- ملوان آماده می شود:

تعطیلی مسابقات لیگ برتر بهترین فرصت برای مسئولان ورزشگاه آزادی بود تا کار تعمیر اسکوربرد این ورزشگاه را جدی تر از قبل دنبال کنند.

در کوران مسابقات لیگ برتر در نیم فصل اول به ناگاه اسکوربورد ورزشگاه آزادی دچار مشکل شد. چندی پیش شرکت طرف قرارداد و مسئول گارانتی اسکوربورد ورزشگاه آزادی تصمیم گرفتند طی فرایندی از روی نمایشگر ورزشگاه یک نسخه پشتیبان بگیرند. در این خصوص اقداماتی صورت پذیرفت اما باعث شد که به نسخه اصلی ضربه وارد شده و اسکوربرد ورزشگاه ملی کشورمان از کار بیفتد.منبع

۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نبي الله باقري‌ها : با اتوبوس سر تمرين مي‌روم :

مشكلات مالي باشگاه و عدم اراه تعهدات مالي به بازيكنان تيم ، براي يكي ديگر از بازيكنان پرسپوليس هم مشكل ساز شد. مدافع تيم فوتبال پرسپوليس در اين خصوص گفت: ماشينم را به خاطر بدهي فروختم و فعلا مجبورم با اتوبوس سر تمرين پرسپوليس بروم.

نبي الله باقري ها در گفت و گویی عنوان كرد: چون بدهي داشتم و باشگاه هم پول من را نداده بود ترجيح دادم كه خودروي شخصي ام را بفروشم و به همين خاطر حالا بايد با اتوبوس سر تمرين بروم.

وي افزود : اعتراضي ندارم اما اميدوار بودم كه باشگاه پول من را سر وقت بدهد تا مجبور به اين كار نشوم.منبع

۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نيكبخت واحدي : هميشه براي انجام كارهاي فرهنگي پيش قدم مي‌شوم :

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: هميشه براي حضور در بازي‌هاي خيرخواهانه پيش قدم مي‌شوم، چون به انجام چنين كارهايي اعتقاد دارم.

عليرضا نيكبخت واحدي درگفت و گویی عنوان كرد: شايد خيلي‌ها طور ديگري فكر كنند، اما من شخصاً اعتقاد دارم در ايران نيز مثل همه جاي دنيا بايد برگزاري بازي خيرخواهانه با حضور ستارگان فوتبال اپيدمي شود. اين كار در همه جاي دنيا انجام مي‌شود و بايد در ايران هم انجام شود كه البته مورد استقبال هم قرار مي‌گيرد.

وي ادامه داد: ‌براي من جالب بود كه مقابل ستارگان ايران در جام جهاني 98 بازي كردم. در بين آنها حتي مربيان فعلي پرسپوليس هم حضور داشتند كه تمام اينها بر جذابيت اين بازي افزوده بود.منبع

۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
امروز در ورزشگاه راه آهن؛ سعداوي رسما كارش را با پرسپوليس شروع مي كند

نعيم سعداوي از امروز(شنبه) رسماً با حضور در تمرينات پرسپوليس در كنار افشين پيرواني قرار مي گيرد.

نعيم سعداوي بازيكن سابق تيم ملي كه هفته گذشته با اعضاي قرارداد به عنوان دستيار افشين پيرواني انتخاب شد از امروز(شنبه)رسما در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا مي كند تا تمرينات اين تيم را زيرنظر بگيرد.

گفتني است تمرين امروز پرسپوليس راس ساعت 14 در ورزشگاه راه آهن اكباتان برگزار مي شود.منبع

۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سعداوي در تمرين پرسپوليس حاضر شد

اين تمرين بعدازظهر امروز از ساعت 15:10 دقيقه در زمين راه‌آهن برگزار شد.

در اين تمرين بازيكنان به گرم كردن حركات كششي،‌سرعتي، آقا وسط و فوتبال دست گرمي پرداختند.سپس سانتر از جناحين و ضربه به دروازه را تمرين كردند.
حدود 200 هوادار در تمرين امروز حضور داشت و شديدا كادر فني و بازيكنان را مورد تشويق قرار دادند.
نعيم سعداوي مربي جديد پرسپوليس در تمرين امروز حضور پيدا كرد و توسط افشين پيرواني به مدت 15 دقيقه براي بازيكنان معارفه شد.
محسن خليلي به مدت 50 دقيقه زير نظر زرينه تمرينات ويژه‌اي را انجام داد.منبع

۸ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۸,۱۸۲ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۷,۸۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۵۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۶,۱۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۷۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۸۳۷ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۴۲۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۴,۳۸۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۹۵ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۶ کاربر آنلاین است. (۲۰۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!