به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عابدزاده: شرايط دروازه بانان پرسپوليس مطلوب است

احمدرضا عابدزاده در گفت و گویی اظهار داشت: خوشحال هستم مهدي واعظي مجددا با تمام قوا به تمرينات پرسپوليس بازگشته است. مطمئن هستم او مي تواند به راحتي جايگاه خودش را در تيم به دست آورد.

وي افزود: تمرينات من هميشه روي اصول انجام مي شود. هيچ وقت سعي نكردم با كارهاي اضافه باعث شوم فردي از من رنجيده شود.
ان مربي تاكيد كرد: دروازه بانان پرسپوليس در شرايط مناسبي به سر مي برند و آماده حفاظت از دروازه اين تيم هستند.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
باقری ها: هیچ مشکل مالی در پرسپولیس وجود ندارد

مدافع تیم پرسپولیس در خصوص شایعاتی مبنی بر مشکلات مالی این باشگاه گفت: هیچ مشکل مالی در پرسپولیس وجود ندارد.

نبی اله باقری ها روز یکشنبه در گفتگویی خاطرنشان کرد: همه بازیکنان با روحیه ای بالا در تمرینات ظاهر می شوند و مسائلی که در برخی رسانه ها عنوان می گردد صحت ندارد.
وی افزود: نباید به شایعاتی که در این رابطه مطرح می شود توجه کرد زیرا برخی می خواهند با ایجاد این حاشیه ها برای پرسپولیس حاشیه سازی کنند تا این تیم نتواند به اهداف خود دست پیدا کند.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
احمدرضا عابدزاده : انتخاب دروازه‌بان اول سخت است

مربي دورازه‌بان‌هاي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي شروع دوباره در ليگ برتر بايد ملوان را در تهران شكست دهيم و با قدرت براي رسيدن به صدر جدول گام برداريم.

احمدرضا عابدزاده در گفت و گویی عنوان كرد: پرسپوليس در طول تعطيلات تمرينات بسيار خوبي انجام داد و حالا براي شروع بازي هاي ليگ آماده است. روز سه‌شنبه بازي بسيار سختي مقابل ملوان پيش رو داريم، چون آنها يك مجموعه جوان و با انگيزه هستند كه به هيچ عنوان نمي‌توان ملوان را از پيش بازنده فرض كرد.

وي ادامه داد: پرسپوليس هم اكنون از گلرهاي بسيار آماده‌اي برخوردار است و به همين خاطر انتخاب دروازه بان اصلي تا حدودي مشكل خواهد بود.منبع

۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
توره: هیچوقت پرسپولیس را تهدید نکرده ام

مهاجم تیم پرسپولیس با رد شایعات تهدید پرسپولیس از سوی خود گفت:هیچوقت به خاطر مسائل مالی پرسپولیس را تهدید نکرده و نمی کنم.

ابراهیم توره روز یکشنبه در گفتگویی خاطر نشان کرد: در پرسپولیس هیچ مشکلی ندارم و مسائلی که عنوان می شود فقط برای ایجاد حاشیه در بین اعضای تیم است.
وی افزود: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و من از بازی کردن در این تیم بزرگ لذت می برم و خوشحالم که در این تیم بازی می کنم. اکنون برای اولین بازی بعد از تعطیلات نیم مقابل ملوان آماده هستم و مطمئن باشید که همچون گذشته بهترین بازی ام را ارئه می کنم.منبع

۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
تمرين پرسپوليس با حضور باقري/ پترويچ و نيكبخت هم اضافه شدند

كريم باقري كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس كه به آمريكا سفر كرده بود، صبح امروز در تمرينات سرخپوشان شركت و همراه ساير بازيكنان تمرين كرد.

كريم باقري هافبك مياني و كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه براي انجام امور شخصي به آمريكا سفر كرده بود روز گذشته به ايران سفر بازگشت و از صبح امروز (يكشنبه) نيز در تمرينات سرخپوشان شركت كرد. همچنين نيكبخت واحدي و ايوان پترويچ هم كه روز گذشته (شنبه) در تمرين پرسپوليس غايب بودند امروز در ورزشگاه راه آهن اكباتان حاضر شدند و همراه ساير بازيكنان به تمرين پرداختند.منبع

۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
حريف پرسپوليس سه بازيكن اصلي خود را ندارد

تيم فوتبال ملوان انزلي در هفته بيستم ليگ برتر سه بازيكن اصلي خود را در اختيار ندارد.

سيد جلال رافخايي بازيكن ملي پوش ملوان به دليل اخراج در هفته نوزدهم نمي تواند برابر پرسپوليس به ميدان برود.
محمد علي اميري و هادي تاميني نيز دچار مصدوميت شديد هستند و به احتمال فراوان در اين ديدار غايب خواهند بود.
مصدوميت تاميني شديدتر از اميري است. اين سه بازيكن از بازيكنان اصلي تيم ملوان هستند.
ديدار اين دو تيم روز سه شنبه در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.منبع

۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پترويچ: از پرسپوليس قهر نكرده ام

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از پرسپوليس قهر نكرده ام و دليل غيبتم در تمرين ديروز فقط مشكل معده بود.

ايوان پترويچ در گفت و گويي اظهار داشت: به هيچ عنوان ناراحت نيستم و قهر نكرده ام .فقط مشكل معده درد داشتم. اين مضوع را به كادر فني اعلام كردم. نمي دانم چرا يك روز غيبت من اينقدر حساس شده است.
وي افزود: مي دانم پرسپوليس مشكل دارد، اما اين دليل نمي شود كه كسي را تهديد كنم. اميدوارم هر چه زودتر اين مشكلات حل شود
پترويچ خاطرنشان كرد : هرگز از نيمكت نشيني كه جزيي از فوتبال حرفه اي است نمي ترسم. به همين دليل به صورت حرفه اي كار خودم را ادامه مي دهم و به حرف هاي كه گفته مي شود توجه نمي كنم.
اين بازيكن تاكيد كرد: بعد از استراحتي 5 روزه تمرينات منظمي را پشت سر گذاشتيم. خوشبختانه تاكتيك تيمي ما روز به روز در حال بهتر شدن است.
پترويچ ادامه داد : در نيم فصل دوم با توجه به شناخت تيم‌ها از يكديگر شرايط مشكل تر شده است اما تيمي كه در بخواهد قهرمان شود فقط بايد به برد فكر كند.
وي افزود: ملوان ما را در انزلي اذيت كرد. آنها جوانان پرتلاش و با تكنيكي هستند اما در تهران مثل انزلي نمي توانند كار كنند.منبع

۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
خليلي: هواداران در دربي منتظر من باشند

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هواداران منتظر حضور من در دربي باشند.

محسن خليلي در گفت و گويي اظهار داشت: امروز به دليل اينكه كارهاي شخصي ام مانده بود نتوانستم در تمرين پرسپوليس شركت كنم. به همين دليل روز گذشته با بازيكنان و كادر فني خداحافظي كردم.
وي افزود: در اين چند روز متوجه شدم براي رسيدن به جايگاه ثابت كار سختي دارم
وي ادامه داد: روز گذشته براي من يك روز عجيب بود. مدت‌ها بود تشويق نشده بودم و در كنار بچه هاي خونگرم پرسپوليس نبودم. ديروز روحيه ام براي حضور در پرسپوليس چند برابر شد.
وي يادآور شد: براي حضور در تركيب پرسپوليس ثانيه شماري مي كنم. استقبال هواداران و بازيكنان در چند روزي كه در تمرينات بودم قوت قلب عجيبي را به من داد.
خليلي گفت: يك ساعت كار با توپ كردم و هيچ مشكلي احساس نكردم. اين مي تواند نويد بخش روزهاي خوب براي من باشد.
وي تاكيد كرد: فيزوتراپي را فراموش نكرده ام. طبق برنامه اي كه داشتم با تلاش زرينه توانستم شرايط ايد ه آل خودم را حفظ كنم.
اين مهاجم در خصوص حضورش در دربي گفت: انتهاي دي ماه به ايران بر مي گردم. سعي مي كنم به بازي حساس ايران وكره جنوبي برسم. هواداران از امروز مي توانند منتظر حضور من در دربي باشند تا بتوانم باز هم مقابل استقلال گلزني كنم.
خليلي درباره ديدار با مسئولان فدراسيون فوتبال گفت: به مدت دو ساعت با كفاشيان و تاج در مورد تيم ملي و ساير مسائل صحبت كردم. مدارك من تائيد و قرار شد حسابداري فدراسيون فوتبال هر چه سريعتر پول را به من پرداخت كند. اميدوارم مشكل من هر چه زودتر حل شود تا در آلمان مشكلي نداشته باشم.
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص ديدار با مايلي كهن عنوان كرد: دلم براي باشگاه سايپا تنگ شده بود. تيمي كه به آن خيلي مديون هستم. به همين دليل در تمرينات سايپا حضور پيدا كردم و بازيكنان و كادر فني به گفت و گو پرداختم.
خليلي در پايان خاطر نشان كرد: صبح فردا ايران را به مقصد آلمان ترك خواهم كرد تا تمريناتم را در مرحله پاياني پشت سر بگذارم.منبع

۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نايبي: براي تغيير تاريخ دربي نامه اي دريافت نكرده ايم

محسن نايبي در گفت‌وگویی عنوان كرد: تا زماني كه فدراسيون فوتبال به صورت كتبي تقاضاي خود را براي بررسي شرايط برگزاري دربي اعلام نكند نمي‌توانيم نظر قطعي درباره تاريخ اين بازي بدهيم.

وي اضافه كرد: تاكنون نامه‌اي از فدراسيون فوتبال به دست ما نرسيده است. صحبت‌كردن در اين باره منوط به درخواست فدراسيون فوتبال است.
نايبي در پاسخ به اين سئوال كه آيا شوراي تامين آمادگي برگزاري ديدار پرسپوليس و استقلال در تاريخ 25 بهمن را دارد يا خير؛ تصريح كرد: نمي‌توانم در اين باره اظهارنظر كنم. تا زماني كه با مسئولان فدراسيون فوتبال جلسه تشكيل ندهيم و درخواست آنها را ندانيم نمي‌توانيم درباره تغيير زمان دربي صحبت كنيم.منبع

۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
قرارداد سعداوي در هيئت فوتبال به ثبت رسيد

مربي تيم فوتبال پرسپوليس با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قراردادش را ثبت كرد.

نعيم سعداوي امروز قراردادش را با پرسپوليس تا پايان فصل به ثبت رساند. سعداوي در بازي مقابل ملوان با تاييد فدراسيون فوتبال مي تواند روي نيمكت پرسوليس بنشيند.منبع

۹ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۲۲,۴۹۷ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۸,۸۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۷۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۵۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۳۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۴۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۷۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۹,۴۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۰۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۷ کاربر آنلاین است. (۲۳۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!