به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
باقري: مشكل بدني ندارم

كريم باقري در گفت و گویی اظهار داشت: تمام بازي هاي ليگ برتر براي ما حساس و سرنوشت ساز است. ديدار با ملوان نيز يكي از آنهاست.

وي افزود: خوشبختانه شرايط بازيكنان بسيار خوب است.اميدواريم با يك بازي زيبا و جوانمردانه به سه امتياز برسيم.
باقري در خصوص عدم حضورش در تيم ملي در تورنمنت عمان و همچنين غيبت يك هفته اي در تمرينات پرسپوليس گفت: من با دايي صحبت كرده بودم و اجازه گرفتم. من بر خلاف نظر كادر فني پرسپوليس و تيم ملي كاري رفتار نكرده ام .چون اگر با اين خواسته من مخالف مي شد هرگز اين كار را نمي كردم
وي افزود: دوست ندارم بگويم دنبال چه مسئله اي بودم چون كاملا شخصي بود.
باقري در خصوص مسائل مالي بازيكنان پرسپوليس عنوان كرد: پرسپوليس هميشه دچار مشكلات بوده است. اميدوار هستم هر چه زودتر اين مشكل حل شود. البته از بازيكنان خودمان هم مطمئن هستم. هدف آنها خدمت به باشگاه و مردم است.
باقري درباره بازي تيم ملي ايران در اسپانيا گفت: بالاخره بايد يك روز جوانان جاي بزرگتر‌ها را در تيم ملي بگيرند. بازي در اسپانيا يك تجربه خوب براي بازيكنان مستعد ما بود.هدف ما رفتن به جام جهاني است. در كنار آن بايد به بازيكنان جوان هم ميدن داد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مصطفوي: سازمان ليگ عدالت را رعايت كند

داريوش مصطفوي در گفت و گویی اظهار داشت: هيچ گاه دوست نداشتم عليه كساني كه در فدراسيون فوتبال تلاش مي كنند حرفي بزنم. اما لغو بازي ذوب آهن و داماش گيلان تعجب انگيز است. من نمي توانم به خاطر تيمم اين موضوع را تحمل كنم.

مصطفوي ادامه داد: در نامه اي مكتوب به فدراسيون فوتبال اعتراض خود را اعلام مي كنيم. فدراسيون فوتبال توجه داشته باشد كه استراحت براي كليه تيم هاي ليگ برتري بايد يكنواخت باشد.
وي افزود: به چند پيشنهاد خوب براي برگزاري ديدارهاي دوستانه كه براي باشگاه در آمدزا نيز بود توجه نكرديم. سعي كرديم با برنامه ريزي طوري حركت كنيم كه در اولين بازي خود دچار مشكل نشويم. ذوب آهن هم مي توانست مقابل كويت قرار نگيرد. اين ديگر مشكل ما نيست
مصطفوي تاكيد كرد: به پتانسيل تيم خودم شك ندارم، اما به ما حق بدهيد با توجه به حساسيت ها ي موجود، مسائلي كه در ليگ پيش مي آيد را زير ذره بين قرار دهيم چون هواداران، ما را امين خود در باشگاه مي دانند.
مصطفوي در خصوص مشكلات مالي بازيكنان پرسپوليس گفت: تا انتهاي اين هفته مشكلات مالي بازيكنان را حل مي كنيم. صبح و ظهر و شب به دنبال پول هستم. ساعت كارم را براي رفاه بازيكنان دو برابر كرده ام.
وي افزود: مطمئن هستم عقب افتادن قسط دوم بازيكنان دليل نمي شود يك بازي زيبا و منطقي را مقابل ملوان انجام ندهيم.
مصطفوي تصريح كرد: ملوان هميشه تيم خوبي بوده است. مطمئنا در تهران از تاكتيك‌هاي خاص استفاده مي كنند. ما هم سعي مي كنيم با پتانسيل بالاي بچه ها به ديدار آنها برويم.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس درباره ناراحتي مربيان تيم هاي پايه اي اين باشگاه گفت: بزرگاني مانند فريدون معيني، عبدا... نژاد، برمك و رضا عابديان را در تيم هاي پايه قرار داده ايم. مي دانم آنها تا به امروز قرار داد امضا نكرده اند و پول نگرفته اند. به خاطر عشق و علاقه آنها به پرسپوليس سعي مي كنيم در اولين فرصت طبق قولي كه داده ايم مشكل را حل مي كنيم چون آنها سرمايه هاي باشگاه پرسپوليس هستند.
وي افزود: در صورتي كه فريدون معيني و كميته فني صلاح بداند افرادي را به تيم هاي پايه اي اضافه خواهيم كرد.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس خاطر نشان كرد: مدت زيادي هست سعي كرده ام صحبت نكنم تا تيم در آرامش باشد. هدف من اين است كه خواسته هاي هيئت مديره را برآورده كنم.
مصطفوي در خصوص حمله رژيم اشغالگر قدس به نوار غزه گفت: وظيفه خود دانستم تا اين حمله وحشيانه را محكوم كنم. اميدوارم هواداران ما فردا نفرت خود را با فريادهاي بلند اعلام كنند.
مدير عامل پرسپوليس درباره حضورش در فدراسيون فوتبال عنوان كرد: در اين باره دوست ندارم حرف بزنم.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عابدزاده: پسرم جانشين من در تيم ملي مي شود

احمدرضا عابدزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: خيلي دوست داشتم فرزندم فوتبال را به صورت حرفه‌اي ادامه دهد. خوشبختانه به خواسته خود رسيدم. حالا با توجه به ميل قلبي‌ام و انگيزه بالاي فرزندم دوست دارم پسرم راه من را ادامه دهد چون بهترين گزينه اي كه مي‌تواند جاي احمدرضا عابدزاده را پر كند پسرم،امير، است.

عابدزاده يادآور شد: اميدوارم امير به تيم ملي نوجوانان دعوت شود. او كارش را به خوبي ياد گرفته و به چهار زبان دنيا آشنا است. به همين دليل مطمئنم او در آينده هم مي‌تواند به تيم ملي ايران كمك كند و هم به پرسپوليس
مربي تيم پرسپوليس خاطرنشان كرد: نمي‌توانم دروازه بان بازي فردا مقابل ملوان رامشخص كنم بلكه نظرم را مي‌دهم و با تصميم كادر فني بهترين نفر براي حفظ حراست از دروازه پرسپوليس معرفي مي شود. هرگز در اين باره مشكلي نداشتم و خوشحالم كه هميشه به نظر من احترام گذاشته شده است.
عابدزاده درباره شايعه اختلاف با شاهرودي گفت: با شاهرودي مشكلي ندارم .افرادي كه قصد دارند ما دو نفر را در مقابل هم قرار دهند به دنبال اهداف مشخصي هستند.
وي افزود: شاهرودي يكي از بهترين دوستان من است. در ديدار خيرخواهانه خوشحال شدم او را ديدم. به كساني كه حرف‌هاي در خصوص من و شاهرودي نوشته‌اند تذكر مي‌دهم كه از اين كار خودداري كنند چون عاقبت خوبي در انتظارشان نيست.منبع

۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سعداوي: از تفكرات حرفه اي احمد زاده نبايد غافل شد

نعيم سعداوي در گفت و گویی اظهار داشت: ملوان را به خوبي آناليز كرده ايم و تمرينات مناسبي در هفته جاري انجام داده ايم.

وي افزود: چند روزي است كه در تمرينات حضور دارم. پرسپوليس پتانسيل بالاتري نسبت به آنچه كه فكر مي كردم؛ دارد.
سعداوي ادامه داد: 3 امتياز بازي مقابل ملوان براي ما حساس است. ما محكوم به برد در آزادي هستيم. من هم سعي مي كنم در اين موفقيت دخيل باشم.
وي يادآور شد: نشستن براي اولين بار روي نيمكت پرسپوليس براي من حساسيت خاصي دارد
وي افزود: ملواني ها انگيزه اي چند برابر دارند چون در برابر تيم بزرگ پرسپوليس قرار مي گيرند.مطمئن باشيد كاري مي كنيم كه حادثه ها در اين بازي تاثير نداشته باشد
سعداوي در خصوص امضا قرارداد سفيد با پرسپوليس گفت: روز اولي كه قرار شد به پرسپوليس بيايم به من گفتند مبلغ قرار دادت چقدر باشد. با توجه به اينكه در دوران بازيگري ام نيز پيشنهادات زيادي داشتم اما پرسپوليس را انتخاب كردم سعي كردم باز هم به ياد همان روزها تصميم بگيرم. در پرسپوليس پول براي من مهم نيست.
سعداوي خاطر نشان كرد: شايد از تيم بزرگي به پرسپوليس نيامده ام اما سوابق گذشته ام بد نبوده است .منبع

۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پيش از سفر به آلمان؛ محسن خليلي : براي بازگشت به تركيب پرسپوليس لحظه‌شماري مي‌كنم

مهاجم مصدوم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: امشب به آلمان مي روم ولي در بازگشت دوباره از اين كشور مي توانم تمرينات پاتوپم را با پرسپوليس شروع كنم.

محسن خليلي در گفت و گویی عنوان كرد: هم اكنون از نظر بدني تقريبا شرايط خوبي دارم و فيزيوتراپي اختصاصي باعث شده تا وضعيتم هر روز روند رو به رشدي را پيدا كند.

وي ادامه داد: سه هفته در آلمان حضور دارم كه در اين سه هفته زير نظر پزشكان متخصص تمرنيات پا به توپ را شروع خواهم كرد كه البته شرايط ويژه اي دارد
خليلي خاطر نشان كرد: اميدوارم هر چه سريع تر براي پرسوليس بازي كنم چون مدتها است كه براي بازگشت به تركيب لحظه شماري مي كنم.منبع

۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سپهر حيدري : نقطه قوت ملوان احمدزاده است

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت:مشكلات مالي ملوان حل شده و حالا نقطه قوت آنها احمدزاده است كه به خوبي پرسپوليس را مي شناسد.

سپهر حيدري در گفت وگویی عنوان كرد: فكر مي كنم بعد از تعطيلات ليگ برتر سخت ديداري كه پيش رود داريم مقابل ملوان است چرا كه آنها يك تيم كاملا متفاوت با آنچه قبل از تعطيلات ديده بوديم شده اند و بعد از اينكه مشكلات مالي را پشت سر گذاشته اند حالا با انگيزه اي متفاوت بازي خواهند كرد.

وي ادامه داد: خوبي ملوان اين است كه هيچ وقت ضد فوتبال بازي نمي كند و هميشه در فكر ارايه يك بازي سالم است
مدافع پرسپوليس خاطر نشان كرد: هنوز معلوم نيست در اين ديدار به ميدان خواهم رفت يا خير ولي درهر صورت براي موفقيت تيم چه از روي نيكمت جه داخل زمين تلاش مي كنم.

حيدري گفت: اين احتمال وجود دارد كه در ديدار مقابل ملوان در خط مياني بازي كنم اما اين موضوع فعلا مشخص نشده و نمي توانم صحبت كنم اما به طور كلي برايم مهم نيست در چه پستي بازي مي كنم چو نهدف چيز ديگري است.منبع

۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ملامحمد: پرسپوليس بيشترين تماشاگر را در ايران دارد

رئيس كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال گفت: پرسپوليس تيم با ريشه اي است و از تماشاگران زيادي سود مي برد.

محمدرضا ملامحمد در جلسه مطبوعاتي كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال اظهار داشت: در دوره جديد بحث فرهنگي با حضور علي كفاشيان در فدراسيون فوتبال اهميت بسياري پيدا كرده است. بايد بگويم كه مسئله فرهنگي نبايد در حاشيه باشد بلكه بايد در جريان و متن فوتبال قرار بگيرد. اين امر در مديريت فدراسيون فوتبال لحاظ شده است
وي در مورد علت اهميت مقوله فرهنگي خاطرنشان كرد: كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال از جمله كميته‌هايي است كه اساسنامه مورد تاييد قرار گرفته و كاملا تخصصي است. يعني مسائل فرهنگي به نحوه كارشناسي و به دور از هرگونه مسائل حاشيه‌اي در حال پيگيري است و ما در صدد تحقق اين امور هستيم. حضور افراد كارشناس به عنوان اعضاي اين كميته حاكي است كه مسائل را در سطح فرهنگي كارشناسي خواهيم كرد و تصميمات توأم با انديشه و تفكر خواهد بود. رسانه‌ها هم بايد به فرهنگ فوتبالي تخصصي نگاه بكنند و اين بحث بايد در هر رشته ورزشي بايد حضور داشته باشد.
ملامحمد گفت: نگاه ما به مقوله فوتبال امري كاملا تخصصي است. انتظار داريم مسئولان فدراسيون، سازمان ليگ و ارباب رسانه‌ها نيز تخصصي به اين مقوله نگاه كنند. بايد گفته‌ها بر پايه انديشه و منطقي باشد و ما درصدد هستيم كه اين اصول را پياده كنيم.
وي درمورد جايگاه مقوله فرهنگ و فوتبال گفت: يكي از خواسته‌هاي ما در فوتبال اين است كه بحث فرهنگي در فوتبال به جايگاه خود برسد، فوتبال با مخاطبان گسترده‌اي روبروست و اين رشته ورزشي مي‌تواند در جامعه الگوساز شود و فوتبال در همه جاي دنيا گسترده است. به نظر مي‌رسد جايگاه فرهنگي در 3 دهه گذشته به درستي به آن پرداخته نشده است. و ما مي‌خواهيم اين جايگاه را به فوتبال منتقل كنيم.
ملامحمد با اشاره به مخاطبان فوتبال اظهار داشت: بحث فرهنگي فوتبال بايد در اولويت كار ما قرار داشته باشد. نخستين گام در راه تاسيس حوزه فرهنگي در فدراسيون فوتبال بوده و در سه ماه گذشته فعاليت خود را آغاز كرديم. بيش از 300 باشگاه در حوزه فوتبال و فوتسال حضور دارند و اگر تصميمات نظارتي خوبي گرفته نشود همه برنامه‌هايمان باطل خواهد شد. در آغاز كار ما به عنوان مسئول امور فرهنگي خواسته‌ايم كه تيم‌ها در همه رده‌ها مديران فرهنگي‌شان مشخص شود. همچنين از هيئت فوتبال استان‌ها نيز خواسته‌ايم كه اين كار را انجام دهند و تاكنون 72 نفر مسئولان فرهنگي خود را مشخص كردند و در سه ماه پيش اولين نشست را با آنان آغاز كرديم.
رئيس كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال گفت: براي از بين بردن مسائل غير فرهنگي و ارائه موارد فرهنگي بايد اول متولي فرهنگي را مشخص كنيم حالا تك تك فدراسيون‌هاي ورزشي ايران مسئول فرهنگي دارند و اين كار با قدرت ادامه خواهد داشت. براي كارهاي فرهنگي ما برنامه تعريف كرديم و مي‌خواهيم مسائل ديني، ملي و اعتقادات در ورزش ملي تقويت شود و همچنين روحيه جمعي و بنيه اجتماعي را نيز ارتقاء بخشيم.
وي ادامه داد: توجه به مقوله تحصيلي در فوتبال كه در نقطه نابساماني وجود دارد و به فوتباليست‌ها در اين زمينه توجه جدي ندارند بايد به آن تمركز شود. در تيم‌هاي پايه كه در اردو هستند بايد حتما بايد بحث تحصيل آنها مورد توجه قرار گيرد. سطح فعاليت‌هاي فرهنگي در فوتبال خيلي گسترده است و ابزار براي گسترش در اين رشته بايد بخوبي مورد استفاده قرار گيرد. و من معتقدم از مقوله‌هاي متعدد كمك گرفت.
ملامحمد اظهار داشت: سهم نهادهاي فرهنگي در فرهنگسازي فوتبال بسيار ضعيف است. ورزش پرطرفداري مانند فوتبال مي‌تواند مباحث فرهنگي متعددي را به جامعه تزريق كند.
وي گفت: مخاطبان در اين رشته ورزشي به دو دسته عام و خاص تقسيم مي‌شود. مخاطب عام مثل تماشاچي و هواداران از استوديوم و تلويزيون مسابقات را مي‌بينند اما مخاطبان خاص مثل ورزشكاران، داور، مربي و پيشكسوت كه مي‌تواند جامعه را به لحاظ فرهنگي تحت تاثير خودش قرار دهد.
وي گفت: اصلي‌ترين كار كميته فرهنگي نظارت و ارزيابي فرهنگي است. چون اگر در هر سيستمي نظارت نباشد آن سيستم دچار فساد مي‌شود ما هم در كميته فرهنگي ناظر عملكرد دستگاه‌هاي مربوطه خواهيم بود و با جديت مسائل را پيگيري خواهيم كرد. نبايد نظارت شفاهي باشد بلكه نظارت‌ها بايد كاملا مستند باشد. بايد سليقه‌ها به حداقل برسد. ما به سراغ باشگاه‌ها خواهيم رفت و به تعامل خواهيم رسيد. ما به دنبال تخريب نيستيم چون اساس كار ما تشويق است.
ملامحمد در مورد بحث تماشاگران گفت: عضو هويت‌بخش به فوتبال، هواداران هستند. فوتبال بدون تماشاگر هيچ هيجاني ندارد. اگرچه در فوتبال ايران تماشاچي خيلي زود به هوادار تبديل مي‌شود درحالي كه در كشورهاي غربي اينطور نيست. هواداران از باشگاه‌ها و باشگاه‌ها از هواداران توقع دارند. ما مي‌پذيريم كه هوادار بايد تعصب داشته باشد اما اين تعصب نبايد كوركورانه باشد.
ملامحمد در مورد اصول حاكم در فعاليت‌هاي فرهنگي فوتبال گفت: اصول ما نشأت گرفته از مباني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران است اما از كارشناسان دعوت مي‌كنيم كه ما را در اين راه حمايت كنند و با ارائه بحث‌هاي كارشناسانه ما را مورد نقد قرار دهند.
وي در خصوص وجود مسائل حاشيه‌اي در فوتبال تاكيد كرد: من خودم از طرفداران حاشيه در فوتبالم چون جذابيت خاص خودش را دارد بنابراين پرداختن به حاشيه فوتبال چيز بدي نيست.
رئيس كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال گفت: ما دو طرح را در فدراسيون پيگيري مي‌كنيم. بحث ارتقا و جايگاه پيشكسوتان كه در اين زمينه قصد داريم همايش بزرگ ملي اخلاق در فوتبال را ساماندهي كنيم و طرح تقويت بنيه فرهنگي رسانه‌اي فدراسيون، ساماندهي تماشاگران و ساماندهي مديريت هواداران تيم ملي نيز مدنظر است. كما اينكه در ديدار قبلي ملي‌پوشان ما تعداد زيادي از هواداران را بصورت متحدالشكل به ورزشگاه آورديم و در ديدار بعدي تيم ملي ايران برابر كره جنوبي نيز 3600 هوادار متحد‌الشكل را حمايت كرديم.
ملامحمد در مورد اظهارات عليپور در خصوص ضد فرهنگي دانستن تماشاگران پرسپوليس گفت: در مورد اظهارنظري كه انجام شده بايد بگويم كه پرسپوليس پرطرفدارترين تيم ايران است و اين موضوع با قاطعيت مورد تاييد فدراسيون فوتبال قرار گرفته است ادعاي پرطرفدار بودن اين تيم نيز وجود دارد. به همين دليل طيف گسترده‌اي از اين هواداران علاقمند به اين تيم هستند كه اقشار مختلف جامعه را دربر مي‌گيرد. از پزشك، دانشجو، كارمند و ... گرفته تا ساير موارد طرفدار اين تيم هستند و بايد گفت كه اين تيم هم از سطح باشعور و فرهنگي هستند. البته هر يك از باشگاه‌ها در مورد هوادارانشان مشكلاتي دارند و ما از آنها مي‌خواهيم كه آموزش تماشاگرانشان را در دستور كارشان قرار دهند.
ملامحمد با اشاره به اتفاقات رخ داده از سوي طرفداران پرسپوليس و استقلال در مسابقه نمادين منتخب دو تيم بزرگ ايران گفت:‌ آن مسابقه از سوي سازمان تربيت بدني سازماندهي شد و همانطوري كه گفتم پس از سال ها بازيكنان دو تيم خيلي خوب در كنار يكديگر حمع شدند هرچند در اين قضيه كوتاهي نيز رخ داده است. و ما اين ماموريت را نداشتيم كه در آن مسابقه هواداران را ساماندهي كنيم. خيلي‌ها اين مسابقه را تماشا كردند و اثرگذاري را در جامعه مشاهده كرديم هرچند حضور تماشگران در اين مسابقه كم فروغ بود و مي‌توانست سرمايه‌گذاري بيشتري شود.منبع

۱۰ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
از سوي مدير روابط عمومي پرسپوليس:استعفاي داريوش مصطفوي تكذيب شد

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس استعفاي داريوش مصطفوي را تكذيب كرد.

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، مرتضي ضرابي مدير روابط عمومي و بين الملل باشگاه پرسپوليس در خصوص درج خبر استعفاي مدير عامل اين باشگاه در برخي روزنامه هاي ورزشي گفت: باشگاه پرسپوليس اين خبر را تكذيب مي كند. مصطفوي مدير عامل پرسپوليس است و با قدرت به كار خود ادامه مي دهد.
وي ادامه داد: اين شايعات در شرايطي منتشر مي شود كه پرسپوليس اولين ديدار خود را در نيم فصل دوم برابر تيم ملوان برگزار مي كند. به دنبال آن هستيم تا منشاء اين اخبار را بيابيم.منبع

۱۰ دی ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
این چه وضع بازیه! تک به تکو نمی تونن گل کنن!

۱۰ دی ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
واقعا این توره و بادامکی و نوری، سه تا ابلهن که زحمات تمام تیم رو به باد میدن. واقعا مسخرس که منصوری باید روی نیمکت باشه و بادامکی بازی کنه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۱,۰۳۴ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۵,۷۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۶۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۲۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۸۸۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۸۱ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۳,۶۶۴ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۹۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۹۳ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!