به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Kind_Girl
پیام: ۴۱۷
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
رائول، 27 گل تا ركورد

اگر رائول گونزالس به اندازه 27 گل در فوتبال اسپانيا دوام بياورد، ركورد گلزن بزرگ همه تاريخ فوتبال اسپانيا را در دست خواهد گرفت

سايت گل ـ رائول گونزالس،‌شخصيتي بزرگ در فوتبال اسپانياست. اين بازيكن با سابقه و فوق‌العاده شنبه اين هفته، شانزدهمين سالگرد حضور خود در تيم رئال مادريد را بطور رسمي شنبه شب در برابر تيم دپورتيوو لاکرونيا آغاز کرد و در اين رقابت اولين گل رئال را به ثمر رساند و عامل پنالتي براي به ثمر رساندن گل دوم توسط "کريستيانو رونالدو" مهاجم پرتغالي رئال بود.

رائول اکنون 224 گل در لاليگا (ليگ برتر فوتبال اسپانيا ) به ثمر رسانده است و با رکورد 251 گلي که زاررا بهترين گلزن تاريخ لاليگا اسپانيا برجا گذاشته 27 گل فاصله دارد. رائول در حال حاضر در رده پنجم برترين گلزنان تاريخ لاليگاي اسپانيا قرار دارد، اما او به زودي از سد سزار با 226 گل وسپس دي استفانو اسطوره بزرگ تاريخ رئال كه 227 گل براي اين تيم به ثمر رسانده، عبور خواهد کرد.

پيش بيني مي شود که اگر رائول 18 گلي را که در دو سال گذشته در طول سال ورزشي در لاليگا به ثمر رسانده است در سال جاري نيز به ثمر برساند، مي تواند حتي رکورد هوگو سانچز، ستاره مكزيكي رئال در دهه 1980 را با 234 گل بشکند و در رده دوم بهترين گل زن در تاريخ لاليگا در سال جاري قرار بگيرد. رائول تا سال 2011 ميلادي با باشگاه رئال مادريد قرارداد دارد و در رقابتهاي تابستاني تاکنون با به ثمر رساندن 6 گل بهترين گل زن بوده است

۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
تلاش تا 23:59 امشب؛ريبري به رئال مي‌رود؟

رئال مادريد براي مجاب كردن بايرن قصد دارد رافائل فان در فارت هافبك هلندي تيم را که سرمربي تيم بايرن مونيخ خواستار وي است، در اين مذاکرات وارد کند

سايت گل ـ شب پرهيجان فوتبال اروپا، آژانس‌هاي نقل و انتقالات و فعالان اين عرصه را تا ساعت 23:59 در حالت آماده باش نگه خواهد داشت. امشب، پنجره نقل و انتقالات تابستاني براي تيم‌هاي اروپايي بسته مي‌شود و تيم‌هايي كه نقطه ضعفي در تركيب خود دارند تنها امروز را براي رفع مشكل فرصت دارند. مهمترين نقل و انتقال احتمالي، مربوط به رئال مادريد است كه فرانك ريبري را مي‌خواهد. بايد به خاطر داشت که اين براي اولين مرتبه نيست که فلورنتينو پرس رييس باشگاه رئال مادريد در آخرين لحظه موفق به جذب ستاره جديدي براي تيم خود مي شود، او سال‌ها پيش رونالدو ستاره برزيلي را در آخرين روز نقل و انتقالات به جمع خود اضافه كرد.

سه فصل پيش هم سرخيو راموس در روز آخر رئالي شد. رئال مادريد براي مجاب كردن بايرن قصد دارد رافائل فان در فارت هافبك هلندي تيم را که سرمربي تيم بايرن مونيخ خواستار وي است، در اين مذاکرات وارد کند. با توجه به جو ميان دو باشگاه، مذاكرات ادامه دارد. خاطر نشان مي شود در حالي که در طول تابستان مقامات بايرن مونيخ نسبت به تلاش رئال مادريد براي خريد ريبري خشمگين شده و اعلام کرده بودند که حاضر به فروش بازيکن خود نيستند، اما هفته گذشته با انتقال آرين روبن به باير مونيخ فضاي متشنج ميان دو باشگاه آرام شد و اين اقدام درهاي رئال را به روي ريبري باز کرد.رئال مادريد حاضر به پرداخت 60 ميليون يورو براي خريد ريبري است و اگر فان در فارت را وارد اين معامله کند 55 ميليون که پيشنهاد اوليه رئال بوده است، به بايرن پرداخت خواهد شد. نكته بسيار مهم در اين انتقال احتمالي، اشتهاي رئال است و يك دو، دو تا چهارتاي اقتصادي براي بايرن.

اگر بايرن راضي به فروش ستاره فرانسوي‌اش نشود، حدود 30 ميليون يورو ضرر خواهد كرد. چه، در هر صورت ريبري سال آينده با مبلغ کمتري ، به رئال انتقال پيدا خواهد کرد، چون امسال آخرين سال قرارداد وي با باير مونيخ است. البته توفيق بايرن در مسابقات پيش رو اين ضرر را جبران مي‌كند. بنابراين تصميم‌گيري كار چندان ساده‌اي نيست.

۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
کریس: 94 میلیون می ارزم

ستاره پرتغالی می خواهد تا اعلام کند تا ارزش رقمی نجومی را که برای خریداری او پرداخت شده است را دارد.

سایت گل: سران باشگاه مادریدی تابستان امسال مبلغ 94 میلیون یورو برای خریداری کریستیانو رونالدو هزینه کردند و این ستاره پرتغالی به دنبال آن است تا ثابت کند ارزش پرداخت این پول را داشته است. کریس در گفت و گویی با روزنامه ال پائیس گفت:« من اکنون در تیم بزرگی هستم و می خواهم به خودم، خانواده ام ، به افرادی که مرا دوست دارند و به مسئولان تیمی که مرا به خدمت گرفته اند ثابت کنم که ارزش پرداخت این مبلغ را دارم. دیگر نباید این را به زبان بیاورم و باید در عمل به نمایش بگذارم.»

رونالدو در ادامه صحبتهایش در پاسخ به انتقادی که به شیوه زندگی فوتبالیستهای حرفه ای وارد است، اعلام کرد که زندگی همیشه عادلانه پیش نمی رود و گفت:«من به صحبتهایی که در این رابطه گفته می شود، احترام می گذارم ولی همیشه نباید یک نظر را کلی دانست. افرادی هستند که خوشحالند و زندگی خوبی دارند و برخی هم نه.هر کس آنچه را که شایسته اش است، دارد.من هم یک زندگی معمولی دارم و خودم را با درخواستهای دنیای فوتبال تطبیق می دهم. من همیشه در یک زندگی طبیعی و عادی بوده ام و از نظر ذهنی هم یک انسان معمولی هستم. شغل ما این طور است که به ما چیزهای خوبی می دهد ولی در عین حال مسئولیتهای فراوانی را هم بر دوشمان می گذارد.ما همیشه باید به پیروزی برسیم. فشار سخت است ولی ما به عنوان بازیکنان حرفه ای به آن عادت کرده ایم.»

کریس در ادامه اعلام کرد که تلاش می کند تا الگوی خوبی باشد:« من همیشه سعی می کنم تا در داخل و خارج از زمین رفتار مناسبی داشته باشم، هر چند که همیشه خوب بودن، بنا به شرایط مختلف، اصلا کار آسانی نیست. من همیشه سعی می کنم به ویژه برای کودکان، ظاهر خوبی داشته باشم. مهم این است که آنها با الگوهای خوبی رشد کنند. این مسئولیت بزرگی است که بر دوش خود احساس می کنم.»

۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
کرویف: گواردیولا حق داشت اتوئو را بفروشد

بارسلونا حرکت زیرکانه‌ای در بازار انجام داده است.

سایت گل: یوهان کرویف بر این باور است که پپ گواردیولا حق داشت که ساموئل اتوئو را به همراه پول به اینتر بدهد و زلاتان ایبراهیموویچ را به خدمت بگیرد. او می‌خواست تیم را نوسازی کند و از مشکلات اجتناب نماید.

اسطوره بارسلونا حس می‌کند اگر اتوئو نمی‌خواست درباره تمدید قرارداد صحبت کند باشگاه کار درستی کرد که او را به فروش رساند. قرارداد این ستاره کامرونی در سال 2010 به پایان می‌رسید و کرویف از عملکرد درخشان شش ساله او در نوکمپ تمجید کرده است: «مردم اکنون با لحنی انتقادی درباره او صحبت می‌کنند و این صحیح نیست. در چند سال گذشته ساموئل عالی بوده است. اعتقاد دارم هفت سال حضور در یک باشگاه بسیار طولانی است. همچنین به نظرم صحیح نیست بازیکنی وارد سال آخر قراردادش شود در حالی که قراردادش تمدید نشده است. این وضعیتی نامساعد به وجود می‌آورد و باعث می‌شود عوامل دیگری روی عملکرد فرد تاثیر بگذارند، به ویژه در پایان فصلی که تیم قصد دارد در آن فصل عناوینی به دست بیاورد. می‌دانم که پپ دلیلی برای خرید ایبرا داشته است. من زلاتان را بسیار دوست دارم و بازی او را از دوران حضور در آژاکس و ایتالیا تعقیب کرده‌ام. او شاید گل‌های زیادی نزند اما پاس‌های گل بیشتری می‌دهد و با سر هم بارها دروازه حریفان را خواهد گشود.»

۹ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فان‌درفارت در رئال می‌ماند

شگفتی بزرگ این که رئال از بازی‌ساز هلندی خواسته در فصل جاری در این تیم بماند.

سایت گل: رئال مادرید تصمیم گرفت رافائل فان‌درفارت را نگاه دارد. با حضور کریستیانو رونالدو، کاکا و ژابی آلونسو به فان‌درفارت گفته شده بود باشگاه را ترک کند و او در هیچ کدام از دیدارهای پیش‌فصل تیم حضور نداشت. با جدایی آرین روبن و وزلی اسنایدر، رئالی‌ها توانسته‌اند تیم خود را به 25 بازیکن کاهش دهند. فان‌درفارت و روبرت گیرلینگس مدیر برنامه‌های او قراری موفقیت‌آمیز با مانوئل پلگرینی مربی، خورخه والدانو مدیر و خوسه آنخل سانس مدیر کل باشگاه داشته‌اند. باشگاه رئال از فان‌درفارت خواسته در فصل پیش رو در این تیم بماند.

روبرت گیرلینگس می‌گوید: «در آن جلسه از رافائل قویا خواسته شد در رئال بماند و جایی نرود. رئال باید تنها 25 بازیکن معرفی می‌کرد و با رفتن چند نفر شمار بازیکنان تیم به این عدد رسیده است. آنها به این ترتیب به این نتیجه رسیدند که نیازی به رفتن رافا نیست. او هم تصمیم گرفته در رئال بماند و برای حضور در ترکیب بجنگد.» فان‌درفارت پیشنهاد بشیکتاش را رد کرد. او همچنین دو پیشنهاد خوب از اورتون و تاتنهام هم داشت. فان‌درفارت سه شنبه به تمرینات بازمی‌گردد. رئال به او پیراهن شماره 23 اش را داده و گیرلینگس می‌گوید: «خبر رسمی است و رافائل جایی نمی‌رود.»

فان‌درفارت می‌تواند بازیکن پشت مهاجمان باشد، پستی که اکنون به کاکا تعلق دارد اما رافا و استبان گرانرو هم بر سر به دست آوردن آن به شدت رقابت می کنند.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
بنزما: دو هدف من در این فصل

رئال مادرید مهاجمی جاه‌طلب دارد که می‌خواهد به باشگاه و تیم ملی کشورش کمک کند.

سایت گل: کریم بنزما گفته که دو هدف را در این فصل دنبال می‌کند. او می‌خواهد به رئال مادرید کمک کند تمام قهرمانی‌های ممکن را کسب نماید و سپس با تیم ملی فرانسه در جام جهانی حاضر شود.
مهاجم سابق لیون در دیدار مقابل دپورتیوو اولین بازی رسمی خود را با پیراهن رئال انجام داد.
با وجود فشاری که بر مادرید وارد می‌شود او با آرامش به اوضاع می‌نگرد و می‌گوید می‌تواند در اسپانیا پیشرفت کند: «در سال 2010 بازیکن جدید خواهم بود. حضور در مادرید باعث می‌شود سبک بازی من تغییر کند و من پیشرفت کنم. نگران ستایشی نیستم که از سوی هواداران و رسانه‌ها از من می‌شود. من در این فصل تمرکزی کامل روی دو هدف دارم: قهرمانی در تمام رقابت‌های ممکن با رئال مادرید و حضور در جام جهانی با فرانسه.»
بنزما می‌گوید دوست داشت در بازی با دپور گل بزند اما در هر حال از پیروزی سه بر دو تیمش راضی است: «خوب می‌شد اگر گل می‌زدم اما در موفقیت تیم نقش داشتم و از این بابت خوشحالم.»

۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیروزی بارسا در هفته اول لالیگا ; سه کرنر، سه گل

شاگردان پپ گواردیولا اولین قدم در رقابت های لالیگا را محکم برداشتند...

سایت گل : بارسا در اولین بازی خود در رقابت های این فصل لالیگا موفق شد در حضور 75 هزار تماشاگر ورزشگاه نوکمپ با نتیجه 3 بر صفر از سد اسپورتینگ خیخون بگذرد.بزرگترین غایب بارسا در این بازی لیونل مسی بود که با اجازه مسئولان این تیم به آرژانتین سفر کرده تا خود را برای بازی 5 سپتامبر تیم ملی کشورش مقابل برزیل آماده کند.

بارسا در این بازی با سیستم 3-3-4 به میدان رفته بود و پپ بویان، زلاتان و پدرو را به عنوان سه مهاجم خود در این بازی به زمین فرستاده بود.نکته جالب در این بازی نیمکت نشینی تیری آنری مهاجم کهنه کار بارسا بود.آب و اناری پوشان همانطور که انتظار می رفت بازی را با قدرت آغاز کردند و از همان ابتدا فشار زیادی روی دروازه میزبان خود وارد کردند.در دقیقه 18 بازی بود که بارسا صاحب یک ضربه کرنر شد، کیتا توپ را روی دروازه خیخون ارسال کرد بویان با یک ضربه سر از فاصله نزدیک توپ را به طور دورازه چسباند تا بارسا یک بر صفر از حریف خود پیش بیفتد.

بارسا بعد از گل نیز توپ و میدان را در اختیار داشت و در فاصله 3 دقیقه به پایان نیمه اول موفق شد اختلاف را به دو گل برساند.شاگردان پپ این بار هم روی ضربه کرنر به گل رسیدند، دنی آلوس توپ را ارسال کرد و این بار سیدو کیتا موفق شد برای تیمش گلزنی کند.بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.در آغاز نیمه دوم بارسا همچنان تشنه گلزنی بود و حملات زیادی را روی دروازه خیخون انجام داد.در دقیقه 57 بازی ماکسول مدافع بارسا به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد و اریک ابیدال جانشین او شد.تلاش بازیکنان خیخون برای رسیدن به دروازه بارسا نتیجه ای نداشت تا در دقیقه 82 بازی زلاتان ایبراهیموویچ ستاره گرانقیمت بارسا نیز در این بازی موفق به گلزنی شد.

بارسا این بار نیز روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر زلاتان به گل رسید تا خرید جدید بارسا هم نامش را در لیست گلزنان این بازی ثبت کند.در پایان بازی آمار مالکیت توپ 78% در مقابل 22% به نفع بارسا بود که نشان از یک طرفه بودن این دیدار داشت.

۱۰ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گودیانسن رسما به موناکو پیوست

باشگاه موناکو ستاره ایسلندی بارسا را به خدمت گرفت...

سایت گل : باشگاه موناکو اعلام کرد آیدور گودیانسن مهاجم ایسلندی را از بارسلونا به خدمت گرفته است.
گودیانسن به دلیل نیمکت نشینی در بارسا بارها اعلام کرده بود نوکمپ را ترک خواهد کرد و سرانجام این تیم را به مقصد موناکو ترک کرد.این مهاجم ملی پوش قراردادی 2 ساله با موناکو به امضا رساند و از پس پیراهن شماره 9 این تیم را نیز بر تن خواهد کرد.موناکو تمام تابستان را به دنبال جذب یک مهاجم بود و سرانجام موفق شد گودیانسن را به خدمت بگیرد.

ستاره اسبق چلسی به همراه متیو کوتادور هافبک اسبق لومان دو خرید تابستانی موناکو در آخرین روز مهلت نقل و انتقالات بودند.گفتنی است گودیانسن اولین بازیکن ایسلندی تاریخ باشگاه موناکو است.

۱۰ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پیروزی بارسا با گلزنی زلاتان

بارسلونا مدافع کسب عنوان قهرماني لاليگا بامداد سه شنبه در نخستين ديدار خود همان تیم تهاجمی و درخشان بود.چیزی که در دو بازی سوپر جام اروپا و اسپانیا نیز نشان داده بود

سایت گل – آیا بارسلونا قادر به تکرار موقیتهای فصل پیش هست؟اگر ملاک پاسخ به این سئوال دیدارهای ابتدای فصل مدعیان اروپا باشد ، پاسخ مثبت است. تهاجمی ترین تیم اروپا هفته نخست لاليگا موفق شد با حساب سه برصفر برابر اسپورتينگ گيخون به برتري برسد و قدم نخست را محکم بردارد . اين بازي در ورزشگاه نيوکمپ و به ميزباني بارسلونا برگزار شد و ياران گوارديولا موفق شدند ميهمان خود را با درخشش بویان کرکیچ با سه گل تسليم کنند . بارسا این بازی را با ترکیب والدس ،آلوس ، پیکه ، پویول ،ماکسول ، بوسکتس ، کیتا ، ژاوی ، پدرو ، کرکیچ و زلاتان آغاز کردکه از بازیکنان ثابت فصل پیش ، آبیدال ، مارکز ، مسی ، آنری ، توره و اینی یستا در ترکیب اولین بازی حضور نداشتند .با اینحال بارسا همان تیم جذاب و غیرقابل مهار بود.

بويان کرکيچ در دقيقه 18 ، سیدو کيتا در دقيقه 42 و ‌زلاتان ابراهيموويچ مهاجم تازه وارد و سوئدي بارسلونا در دقيقه 82 گلهاي اين ديدار را به تور دروازه گيخون چسباندند تا همه چیز مطابق میل طرفداران پیش برود. آنها اولین صدرنشین لالیگا هستند، گرچه رئال پرسروصدا ترین است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نمره ضعيف شجاعي دربازي اوساسونا برابر ويارئال

یوفا: سايت ياهو روز يکشنبه نمره بازيکنان تيم اوساسونا برابر ويارئال در ليگ دسته اول باشگاه هاي اسپانيا را اعلام کرد که "مسعود شجاعي" هافبک ملي پوش ايراني نمره ضعيفي بدست آورد
به گزارش یوفا: شجاعي که نتوانست انتظارات "خوزه آنتونيو کاماچو" سرمربي اوساسونا را جلب کند نمره نازل 1/5 را دريافت کرد.

هافبک ملي پوش ايراني در اين ديدار در دقيقه 63 جاي خود را به "خاوير کاليکا" داد.

"جواد نکونام" ديگر ملي پوش ايراني که در اين بازي 90 دقيقه براي اوساسونا بازي کرد نمره متوسط 5 را کسب کرد.

در اين ديدار که از هفته نخست ليگ دسته اول باشگاه هاي اسپانيا برگزار شد دو تيم به نتيجه تساوي يک بر يک دست يافتند.

امتياز بازيکنان اوساسونا به شرح زير است :‌

ريکاردو: 8، فلانو: 1، سرجيو: 1، مون رئال: 1/5، آسپيليکوئتا: 1 ،پائونال: 6، نکونام: 5، خوان فران: 5، پاندياني: 5/5، شجاعي: 2 و آراندا: 3

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ شهریور ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۸,۴۱۷ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۳,۵۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۴۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۰۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۲۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۸۱۷ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۴۹ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۸۶۴ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۸۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۷۵ کاربر آنلاین است. (۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!