به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: موسیقی
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
جوجه ضعیفه 17 ساله تو سرزمین اجانب آهنگ می خونه این شکلی، بعد اینجا خرد ضعیفه ها دنبال فلان انکر الاصوات خر صدای رپ خونن!

الان این حرفتون یعنی چی؟ یه اسم پرسیدن اینجور حرف زدن رو داره ؟
در حالی که من اصلا چیزی از اون اهنگ نمیدونستم.
همونقدر ک انتظار احترام دارین به همون میزانم باید احترام بذارین

منم از این دختره "lorde" هیچ خوشم نمیاد الان باید بیام ارسال شما رو نقل قول کنم و خواننده و طرفداراشو مسخره کنمو زیر سوال ببرم ؟

به شکل نمایش کنارم مردمن
۳۱ تیر ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
SORENA نوشته:

شما عادت داری با چیزی حال نمیکنی بهش توهین کنی؟! موسیقی یه مقوله کاملا سلیقه ایه. سلایق هم طبیعتا با هم فرق داره !! حالا یکی با رپ بیشتر حال نمیکنه یکی اصلا خوشش نمیاد ولی معنیِ 'توهین' رو درک نمیکنم !!

من اتفاقا همیشه به سلایق محترم احترام گذاشتم جز مواردی که قابل احترام نیست. مثلا جمله اولت از شاخص های شناسایی ه افرادیه که طرز فکرشون شایسته احترام نیست!

اما موسیقی سلیقه ای ه ولی رپ آشغال محضه و این اصلا نسبی نیست. حالا یکی بگه من از آشغال خوشم میاد، مشکلی نیست، ولی آشغال بودنش رو تغییری نمیده!

تو عمرم حتی یه «موسیقی شناس» واقعی ندیدم که با این حرف موافق نباشه و این «چرند آوا» رو حتی به تصادف گوش بده!

نقل قول
MahSa نوشته:

نقل قول
جوجه ضعیفه 17 ساله تو سرزمین اجانب آهنگ می خونه این شکلی، بعد اینجا خرد ضعیفه ها دنبال فلان انکر الاصوات خر صدای رپ خونن!

الان این حرفتون یعنی چی؟ یه اسم پرسیدن اینجور حرف زدن رو داره ؟
در حالی که من اصلا چیزی از اون اهنگ نمیدونستم.
همونقدر ک انتظار احترام دارین به همون میزانم باید احترام بذارین

منم از این دختره 'lorde' هیچ خوشم نمیاد الان باید بیام ارسال شما رو نقل قول کنم و خواننده و طرفداراشو مسخره کنمو زیر سوال ببرم ؟

اسم چیه؟ آهنگ کیه؟ چی میگی؟

خب خوشت نیاد، ولی «موسیقی» خوبی داره و این برای هر گوش «موسیقی» شناسی قابل تشخیصه. اصولا قضاوت در مورد موسیقی مستقل ه از احساس به خالقشه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۱ تیر ۱۳۹۴
Lord of Newsfell
نام کاربری: Hidden_Glance
پیام: ۱,۸۴۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۹۴
از: قزوین
طرفدار:
- MESSI/De Jong/Ter Stegen
- XAVI/PUYOL
- PERSPOLIS
- ARGENTINA
- PEP/ENRIQUE/KLOPP
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من اتفاقا همیشه به سلایق محترم احترام گذاشتم جز مواردی که قابل احترام نیست. مثلا جمله اولت از شاخص های شناسایی ه افرادیه که طرز فکرشون شایسته احترام نیست!

اما موسیقی سلیقه ای ه ولی رپ آشغال محضه و این اصلا نسبی نیست. حالا یکی بگه من از آشغال خوشم میاد، مشکلی نیست، ولی آشغال بودنش رو تغییری نمیده!

تو عمرم حتی یه «موسیقی شناس» واقعی ندیدم که با این حرف موافق نباشه و این «چرند آوا» رو حتی به تصادف گوش بده!

مشکل اینه شما فکر میکنی این منطق که " رپ آشغال محضه و این اصلا نسبی نیست. حالا یکی بگه من از آشغال خوشم میاد، مشکلی نیست، ولی آشغال بودنش رو تغییری نمیده " رو مساوی میدونی با احترام !! شما یه عقیده ای داری که واسه من محترمه اونم اینه که از رپ خوشت نمیاد ولی اینو میای تعمیم میدی به همه. کافیه یه بار بری توی شهر دور بزنی و سبک موسیقی که عوام گوش میده رو شناسایی کنی ولی اون موقع با منطق شما باید به این نتیجه رسید که حداقل دو سوم افراد "آشغال" گوش میدن !!

خیلی وقته تو مجلس شما نمی رقصم
آخه منم دیگه از سَرای بُریده می ترسم...
۳۱ تیر ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
SORENA نوشته:

نقل قول

مشکل اینه شما فکر میکنی این منطق که ' رپ آشغال محضه و این اصلا نسبی نیست. حالا یکی بگه من از آشغال خوشم میاد، مشکلی نیست، ولی آشغال بودنش رو تغییری نمیده ' رو مساوی میدونی با احترام !! شما یه عقیده ای داری که واسه من محترمه اونم اینه که از رپ خوشت نمیاد ولی اینو میای تعمیم میدی به همه. کافیه یه بار بری توی شهر دور بزنی و سبک موسیقی که عوام گوش میده رو شناسایی کنی ولی اون موقع با منطق شما باید به این نتیجه رسید که حداقل دو سوم افراد 'آشغال' گوش میدن !!

البته که همین طوره! خوبه که از عبارت «عوام» به خوبی و زیبایی و کاملا به جا استفاده کردی و حق مطلب رو اساسا ادا نمودی! منم تو ارسال قبلیم قطب مقابل یعنی افراد موسیقی شناس رو مطرح کردم.

بازم میگم و روی هیچ چیزی انقدر استوار نیستم که روی «آشغال محض» بودن رپ استوارم! شکی نیست در بدترین محیط هم استثنا هست و ممکنه آدمی با درک موسیقی فاخر از معدود آثار رپی خوشش بیاد - مثلا به شخصه رپ توی kpop برام یک هزارم رپ فارسی تهوع آور نیست - و من هم توی صحبت منظورم هیچ فرد خاصی نیست و صرفا در مورد مفهوم صحبت می کنم و نه مصادیق، اما کاری نکنید این منجلاب متعفن رو هم بزنم و بشینم بنویسم «چرا رپ آشغال است؟» که اون وقت بوی گندش همه رو خفه خواهد کرد!

۳۱ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
یــا لثـارات الحـســیــن نوشته:

نقل قول
شما یه جای آهنگ درخت می بینی اوج گرفته میگی به به چه اوجی بعد یهو رو اون اوج میگیره. عجیبه اون آهنگ

کیاوش اگه ارسالی از این قدیم تر داری رو کن؛ مقلد !

مشاهده لینک

"درخت" حس خیلی خوبی داره، انگار از هزار توی زمان عبور می کنی و خودت رو توی همون دشت بزرگ می بینی و روحت با همون درخت و پرنده ها پیوند می خوره.
میشه ضربات تبر رو روی تن خودت با همون ضرباهنگ نرم اون تبر به دست، حس کنی.

آقا ما اون موقع اینقدر پخته نبودیم تو سری زن

من تو این سه سال اینقدر که تغییر کردم و خوب شدم که نگو و نپرس ( از لحاظ سلیقه موسیقی عرض کردم )

در مورد رپ هم یه استاد بابایی نامی هست تو اصفهان به ما سنتور یاد میده.(بهترین استاد سنتور اصفهانه)
ازش در مورد پاپ و راک و رپ و اینا پرسیدم
میگفت که پاپ کلا واسه بحث تجاریه و موسیقی نیست. یعنی هیچ ارزشی نداره.
جاز به شدت موسیقیه. یعنی در حد سنتی خودمون(تازه اینو یکی میگفت که خیلی متعصب بود رو سنتی)
کلا راک رو موسیقی میدونست.
اما در مورد رپ که موضوع بحث ما هم هست.
میگفت از لحاظ موسیقی من یکی دو تا کار فارسی شنیدم که موسیقی خیلی خوبی داشته. ولی میگفت در مجموع رپ برای موسیقی بودن به وجود نیومده. برای اعتراض به وجود اومده. میگفت بعضی مضامین هستن که تو هیچ سبک موسیقی جا نمیشن. ولی به راحتی تو رپ قرار می گیره و برعکس. یعنی بعضی چیزا تو قالب رپ قرار نمی گیرن. حالا بعضیا اومدن همین چیزی هم که واقعا طح بالایی نداره رو به لجن کشیدن که نابود میشه. آخرشم گفت در مجموع رپ یه لِوِِل از پاپ بالاتره. منم همینجوری متعجب موندم گفتم پس داریوش و ابی و اینا چی میشن. گفت اینا سبکای مختلفی خوندن. اکثر آهنگاشون پاپ نبوده. ملت اون موقع و همین حالا سبکای دیگه رو نمیدونستن چیه میگفتن پاپه.
ولی تو اون مناظره خیلی فوش داد به شاهین نجفی

به طور مثال ایشون

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ تیر ۱۳۹۴
Lord of Newsfell
طرفدار:
- XAVI/PUYOL
- PERSPOLIS
- ARGENTINA
- PEP/ENRIQUE/KLOPP
گروه:
- کاربران عضو
اتل و متل و تحقیر
یه گردن یه تقصیر
میگن جلوتر از خطی
جفت پاهاتو ورچین
چیزی نگم از اشک
چشم تو بگو میگم چشم
نگم از شب و مزش
چشم تو بگو میگم چشم
یعنی نگم خسته ام
از این آدمای بی مصرف
ولی تو که بهتر از همه میدونی
من چند چندم
چشم تو بگو میگم چشم
اصلا بگو نخونم
چشم تو بگو میگم چشم
اصلا بگو نمونم
چشم تو بگو میگم چشم
اصلا بگو بچه ــَم
نمیتونم ازت رد شم
چشم تو بگو میگم چشم

۳۱ تیر ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

اما در مورد رپ که موضوع بحث ما هم هست.
میگفت از لحاظ موسیقی من یکی دو تا کار فارسی شنیدم که موسیقی خیلی خوبی داشته. ولی میگفت در مجموع رپ برای موسیقی بودن به وجود نیومده. برای اعتراض به وجود اومده. میگفت بعضی مضامین هستن که تو هیچ سبک موسیقی جا نمیشن. ولی به راحتی تو رپ قرار می گیره و برعکس. یعنی بعضی چیزا تو قالب رپ قرار نمی گیرن. حالا بعضیا اومدن همین چیزی هم که واقعا طح بالایی نداره رو به لجن کشیدن که نابود میشه. آخرشم گفت در مجموع رپ یه لِوِِل از پاپ بالاتره. منم همینجوری متعجب موندم گفتم پس داریوش و ابی و اینا چی میشن. گفت اینا سبکای مختلفی خوندن. اکثر آهنگاشون پاپ نبوده. ملت اون موقع و همین حالا سبکای دیگه رو نمیدونستن چیه میگفتن پاپه.

جالب بود. دقیقا مسئله اینه که این cRAP اصلا موسیقی نیست!

ولی من همچنان اون سوالم بی جواب موند. از دل انگیز عزیز هم این سوال رو دارم. آهنگ «می خوام برم به خونه، به جایی که صفا هست...» ابی تو چه سبکیه؟

۳۱ تیر ۱۳۹۴
Lord of Newsfell
طرفدار:
- XAVI/PUYOL
- PERSPOLIS
- ARGENTINA
- PEP/ENRIQUE/KLOPP
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

ولی میگفت در مجموع رپ برای موسیقی بودن به وجود نیومده. برای اعتراض به وجود اومده. میگفت بعضی مضامین هستن که تو هیچ سبک موسیقی جا نمیشن. ولی به راحتی تو رپ قرار می گیره و برعکس.

درسته. یه عده موزیک رقصی و 6-8 رو اشتباه گرفتن با رپ مثل تتلو و ساسی مانکن که صرفا فقط اسم "رپ" رو یدک میکشن !!

۳۱ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

ولی من همچنان اون سوالم بی جواب موند. از دل انگیز عزیز هم این سوال رو دارم. آهنگ «می خوام برم به خونه، به جایی که صفا هست...» ابی تو چه سبکیه؟

کدوم سوال؟
می خوام برم به خونه ؟!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۳۱ تیر ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
یــا لثـارات الحـســیــن نوشته:

نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

کدوم سوال؟
می خوام برم به خونه ؟!

ا نشنیدی؟ بفرما گوش کن نظر بده.

الهی من بمیرم
واسه درد دلامون...

۳۱ تیر ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۶۸۱ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۶۳۵ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۳۰ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۶۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۶۸۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۴ کاربر آنلاین است. (۱۷۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!