به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: محصلین (رفع اشکال و مشاوره دانش آموزان.....)
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
به نظرتون برای شخصی که توی ریاضی و فیزیک و همچنین سایر درسها استعداد خوبی داره،بهترین رشته ی دانشگاهی چیه؟!
من واقعا هیچ عقیده ای درباره ی آینده ی کاریم ندارم!!!
لطفا راهنمایی کنید!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۹ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
و معمولا وقتي تو انساني يه موضوع رو ياد ميگيري ديگه برات جا ميوفته!

جالبه ...
ولی به هرحال حجم درسای رشته انسانی خیلی زیاده ...
کلا من با درسای تخصصی راحت تر کنار میام ...
ولی اگه اینجوری که شما میگین باشه جالبه ... اونجوری نیست که من فکر میکردم ...
من امسال عربیمو افتادم ولی فقط به خاطر معنی ها
قواعدو قشنگ بلدم ... چون به قول شما اگه یاد بگیری اسونه ...
نقل قول
تاريخو بايد ياد بگيري عربي رو هم همينطور!ادبيات فلسفه و منطق چيزاي هستند بايد دركشون كني نميتوني با فرمول حلشون كني!

خب درسته باید یاد بگیری ولی باید حفظ هم بکنی دیگه ...
نقل قول
بعد تو مملكت ما چيزي به نام سخت وجود نداره شما خيلي راحت ميتونيد با هزار روش اين درسو بهش بدي بره

اخه یه چیزی هم هست . الاهیات اینده نداره . یعنی منظورم اینه که اخرش باید بری استاد دانشگاهی چیزی بشی دیگه ...

باید یه تحقیق گسترده بکنم .
مرسی . به حرفاتون فک میکنم ...

۲۹ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
راندا جون
من یه پیشنهاد دارم:
اگه دو دلی، برو ریاضی!
بعد اگه خواستی، به پیش که رسیدی، تغییر رشته بده برو انسانی!
البته اینو هم بگم که من خودم تجربی بودم!
ولی بچه هایی رو که دیدم این کارو کردن، واقعا موفق بودن!
هم اونایی که از ریاضی رفتن تجربی،هم اونایی که رفتن انسانی!

میدونی، ریاضی ذهن آدمو باز میکنه، خلاقیت های آدمو شکوفا میکنه، مسئله ی سخت ریاضی حل کردن یه تمرین سادس برای کنار اومدن با مشکلات پیچیده و بغرنج زندگی که وقتی بهشون میرسی لازم نباشه صورت سؤالتو پاک کنی...

البته اگه میتونستی هدفت رو ، آینده ی خودت رو، اینکه دوست داری چیکاره بشی رو، اینکه درس و مشق تو زندگیت قراره چه جایگاهی داشته باشه رو،همین الان مشخص کنی و یه ضرب همین جا تصمیم بگیری، خب خیلی بهتره. اینجوری سختی هر درسی رو هم که دوست نداری، به جون میخری!

نقل قول
به نظرتون برای شخصی که توی ریاضی و فیزیک و همچنین سایر درسها استعداد خوبی داره،بهترین رشته ی دانشگاهی چیه؟!
لطفا راهنمایی کنید!

شما باید خودتو بشناسی، حالا که خداروشکر استعداد خوبی داری، باید علاقتو پیدا کنی!
آدم هر رشته ای رو تو دانشگاه انتخاب میکنه، اگه تا ته تهش بتونه بره، واقعا میتونه بهترین باشه! دراین صورت آدم خودش میتونه کارآفرین باشه و به جای اینکه به این در و اون در بزنه برای کار پیدا کردن، میتونه روی پای خودش وایسه و تازه 4 نفر دیگه رو هم بذاره سرکار! نه؟!
یه نگاهی هم به اینجا بنداز!

۲۹ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
راندا جون من یه پیشنهاد دارم: اگه دو دلی، برو ریاضی!

پیشنهاد قشنگی بود ...
نقل قول
البته اگه میتونستی هدفت رو ، آینده ی خودت رو، اینکه دوست داری چیکاره بشی رو، اینکه درس و مشق تو زندگیت قراره چه جایگاهی داشته باشه رو،همین الان مشخص کنی و یه ضرب همین جا تصمیم بگیری، خب خیلی بهتره. اینجوری سختی هر درسی رو هم که دوست نداری، به جون میخری!

مشکلم همینه ...

کاملا گیج شدم ...
من الان یه سال تجربی خوندم ! باید تصمیممو بگیرم ...
من الان واقعا نمیدونم که چیکار کنم ...
رشته های مورد علاقه من ایناست :
الاهیات
بیوتکنولوژی
دکوراسیون داخلی

بیوتکنولوژی ازاد که به درد نمیخوره ... اگه بخوام تهران قبول شم که عمرا قبول شم باید از همین الان درس بخونم .
دکوراسیون داخلی هم که واقعا دوسش دارم ولی مامانم نمیزاره ...
در مورد الاهیات هم شک دارم . چون اینده نداره .

درمورد رشته های مهندسی هم هیچ اطلاعاتی ندارم !

باید یه تحقیق کامل بکنم ... اینجوری فایده نداره ...

۲۹ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: "xavi"550
پیام: ۱۸۲
عضویت از: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰
از: تراسا
طرفدار:
- ژاوی
- پپ
- عشق است ابومسلم
- هیچ جا،مگه بیکارم...
- ای بابا!بیست سؤالیه مگه...
- مورینیو
- خدادادعزیزی...دوای هر مریضی
گروه:
- کاربران عضو
سلام راندا جون!!
ببین اگه می خوای بری الهیات از ریاضی و تجربی هم می تونی بری،فقط کافی تو خونه خودت عربی و فلسفه و منطق بخونی که اونم اون قدر سخت نیست که بخوای تنها بخونی فوقش تو سایت از بچه ها می پرسی یا خیلی راههای دیگه هم هست......
تازه اکثر به قریب رشته های انسانی آینده ندارن ،گفتم که نگی نگفتی....

دلم تنگ است/دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است/سکوت از کوچه لبریز است/صدایم خیس و بارانیست/نمی دانم چرا در قلب من پاییز طولانیست!
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
من كاري ندارم كي چي رو انتخاب ميكنه چون همه مختار افريده شدن و بايد برن دنبال سلايقشون
ولي اينجا بايد از حق ضايع شده انساني تو كشور دفاع كنم!
نقل قول
تازه اکثر به قریب رشته های انسانی آینده ندارن ،گفتم که نگی نگفتی....

اين حرف منو خيلي ناراحت ميكنه!
كلا از ديدي كه نسبت به علوم انساني تو مخ مردم جا انداختن نفرت دارم!
شما كه نه انساني خونديد نه دربارش تحقيق كرديد چطوري اينجوري نظر ميديد؟؟اين عدالته؟؟
همين طرز فكر سوخته باعث ميشه بين رشته انساني و رياضي تو اموزش تبعيض قائل بشن!
همه فكر ميكنن رشته انساني فقط رشته ايه كه شرط معدلش 12 هست و فقط كسايي كه نميتونن برن تجربي و رياضي به اجبار كله .. كج ميكنن ميرن انساني!
ولي اصلا اينطور نيست!
اين ديد غلط باعث شده تو تدوين كتب و تعيين معلمين و استاديد تبعيض قائل بشه و نتنيجه اون افت بار علمي رشته انساني باشه!
شما ميگي كه اكثر قريب به يقين رشته ها اينده ندارن!
من ميشمرم بعد اميدوارم طرز فكر غلطتو درست كني!
اول از رشته هاي مديريتي شروع ميكنم چون خودم زير مجموعه مديريت انتخاب كردم!
مديريت دولتي!
يككي از بهترين رشته ها و پردرامد ترين رشته هاي انسانيه!
مديريت بانكي!
از جمله رشته هاي هست كه پر از دروس رياضي هستش و درسته يكم بازار كارش اشباه شده ولي اونايي كه دستشون بند ميشه همگان راضي هستند!
مديريت صنعتي!
اوه تمام مشاورين تحصيلي كشور به كنكوري ها اين رشته رو پيشنهاد ميدن به خاطر برد كاريش!
مديريت بازرگاني!
واقعا حرف نداره كسايي كه استعداد داشتن و واردش شدن رو از نزديك ديدم چقدر راضي بودن
مديريت بيمه!
رشته تحصيلي خودم
بهترين گزينه مديريتيه كه بازار كار بسيار روشني داره به علت نو پا بودن
صنعت بيمه ايران يكي از بهترين و كارامد ترين رشته هاييه كه ميشه روش سرمايه گزاري كرد و فعلا بازار كارش بهترين فضا براي كساييه كه به فكر شغل هستند!

مديريت هتل داري
شغلي بسيار پر درامد و فنتاستيك با يه مشكل بزرگ كه اونم چيزي به نام اشباه شدن بازار كاره

بازم هست كه بريد تحقيق كنيد!
رشته هاي حقوقي مثل قضاوت و وكالت
واثعا حرف نداره
وكالت يكم بازرا كارش اشباه شده ولي اگه ادمي باشيد با پشت كار بالا موفقيت درش حتميه!
رشته هاي علوم سياسي كه خودش چندين زير مجموعه بزرگ داره و بهترين شغل ها نظري سفير شدن و رياست بخش ها و ارگان هاي حكوومتي و دولتي درش هست
رشته روانشناسي كه دو بخش عمده داره فكر نكنم كسي تو ايران باشه كه فكر كنه اين رشته هاي بازار كار ندارن يا اخر عاقبت ندارن!

بازم كلي رشته تو انساني وجود داره كه بخوام اسم ببرم بايد تا صبح توضيح بدم
ولي بهترين فرقشون با رشته هاي تجربي و رياضي چيه؟؟
.موفقيت در اين رشته ها اسون تر و راحت تره و همچنين ضريب احتمال شكست خيلي كمتر از رشته هاي تجربي و به خصوص رياضيه!
متاسفانه بايد بگم بازار كار رشته هاي مهندسي رياضي و پزشكي تجربي وحستناكه و همنچنين سرمايه ميخان چه تو زمان تحصيل چه تو زمان اشتغال!
قبولي در رشته هاي انساني به علت كثرت و تعدد و گستردگي راحته ولي تو رشته اي مثل تجربي واقعا سخته بايد تلاش بسياري بكني

خلاصه كه بازم خيلي چيزا هست ميشه به عنوان مزيت شمرد
ولي شما ديدتو نسبت به انساني بايد عوض كني!
ديگه براي ادمي كه تو قرن 21 زندگي ميكنه و ميبينه گسترده ترين و مجرب ترين و موفق ترين رشته ها تو جهان اكثرا از رشته انساني ميان!(منظورم اين نيست كه دكترين و مهندسين جايگاهشون كمه ولي اينجوري كه شما فرق ميزاري عدالت نيست!)

نقل قول
فقط کافی تو خونه خودت عربی و فلسفه و منطق بخونی که اونم اون قدر سخت نیست

فكر ميكني سخت نيست
يعني بهتون خوراندن كه سخت نيست!
اگه واقعا چنين ادعايي داره من فقط يه پاراگراف از كتاب فلسفه سوم انساني رو برات ميتويسم اگه فهميدي اون وقت ميتوني حكم كني اسونه!
منطق انساني چيزي كمتر از رياضيات نداره! درسته فرمول نداره ولي اندزه حل معادلات بايد انرژي صرف كني و فسفر بسوزوني تا بتوني دركش كني و همچنين باعث ميشه مغز و فكر باز بشه و تو بحث سخن وري ادم پيش رفت كنه

۳۰ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: alexfergosen
پیام: ۲۹۳
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- مسی-اینیستا-ژاوی-انری-
- یوهان کرویف
- ترجیحا سپاهان
- ارژانتین
- خلعتبری-شجاعی-حاج صفی
- پپ-الکس کبیر
- ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
داداش کمیل ببین خیلی داغ کردی ها دوستمون قبلا گفته که انسانی خونده
نقل قول
ببین انسانی خوبه بد نیست.........من که هیچ وقت درسامو حفظ نکردم،حتی تو خونه هم نمی خوندم،فقط سر کلاس گوش می دادم(البته حمل بر خود ستایی نشه!!!!!!!!)نمره هامم همون 16-17 بود خودم که راضی بودم...............البته یک چیزی هست اونم اینکه جای خالی ریاضی خیلی احساس می شه!!!

حالا خودش نیست چرا دعوا میکنی ؟ازناظرانجمن بعیده نظرا رو اینقدر سطحی بخونه
لطفا خون آلوده خودتو کثیف نکن

خداحافظ مربی !
و ممنونیم به خاطر زیباترین لحظاتی که برایمان خلق کردی!
۳۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: "xavi"550
پیام: ۱۸۲
عضویت از: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰
از: تراسا
طرفدار:
- ژاوی
- پپ
- عشق است ابومسلم
- هیچ جا،مگه بیکارم...
- ای بابا!بیست سؤالیه مگه...
- مورینیو
- خدادادعزیزی...دوای هر مریضی
گروه:
- کاربران عضو
سلام آقا کمیل...
من قصد جسارت نداشتم،من خودم انسانی خوندم،خیلی هم عاشقشم،از اینکه یه طرفدار دو آتیشه دیگه هم پیدا شده خیلی خوشحالم،آخه خیلی از دوستای من بودن که به خاطر چیزایی که گفتین اومدن انسانی اما من دیوونشم.......
نقل قول
اين ديد غلط باعث شده تو تدوين كتب و تعيين معلمين و استاديد تبعيض قائل بشه و نتنيجه اون افت بار علمي رشته انساني باشه!

حداقلش تو مدرسه ی ما بهترین معلمهای تخصصی مال ما بود...
نقل قول
اول از رشته هاي مديريتي شروع ميكنم چون خودم زير مجموعه مديريت انتخاب كردم!

شما همه ی درسای مدیریتی رو نام بردی!!!!!!!!!!مثلا منی که عاشق فلسفه ام ودر باره اش هم تحقیق کردم می دونم که حداقل تو ایران آدم به جایی نمی رسه اولا........دوما چون بیشتر فلسفه ی غرب تدریس می شه اون قدر اعتباری نیست آخه با فلسفه ی اسلام مغایرت داره...مگه اینکه طرف حتما فلسفه ی اسلامی قبول بشه.
نقل قول
رشته هاي علوم سياسي كه خودش چندين زير مجموعه بزرگ داره و بهترين شغل ها نظري سفير شدن و رياست بخش ها و ارگان هاي حكوومتي و دولتي درش هست رشته روانشناسي كه دو بخش عمده داره فكر نكنم كسي تو ايران باشه كه فكر كنه اين رشته هاي بازار كار ندارن يا اخر عاقبت ندارن!

من دوستم خودش علوم سیاسی می خونه و می گه برای هر کسی مناسب نیست....خوب راست می گه اگه از هر 30دانشجوی علوم سیاسی10نفرشون وارد سیاست شن که حساب کنین چی می شه....درباره ی روانشناسی هم آدم واقعا باید بتونه از دیگران یه دردی دوا کنه هر کسی که نمی تونه روانشناس بشه من خیلی از روان شناس را دیدم که هیچی بارشون نیست.....
نقل قول
فكر ميكني سخت نيست يعني بهتون خوراندن كه سخت نيست! اگه واقعا چنين ادعايي داره من فقط يه پاراگراف از كتاب فلسفه سوم انساني رو برات ميتويسم اگه فهميدي اون وقت ميتوني حكم كني اسونه!

کسی به من چیزی نخوروندهِ آخه واقعا من حرف دلم رو زدم.....درسته منطق در حد ریاضیه اما فلسفه سوم که همش تاریخه فقط دو فصل آخرش یه خرده مشکله.حالا فلسفه ی پیشو بگی یه چیزی.......
نقل قول
همه فكر ميكنن رشته انساني فقط رشته ايه كه شرط معدلش 12 هست و فقط كسايي كه نميتونن برن تجربي و رياضي به اجبار كله .. كج ميكنن ميرن انساني!

مسئله ی اصلی همینه که این قدر سطح انسانی اومده پائین...
انسانی مهمه چون پایه همه ی درسها و رشته های کشور که چه عرض کنم دنیا رو می سازه...تودنیا واسه انسانیا سرو دست می شکونن اما تو ایران نه.......
دوم اینکه خیلی ها تو دبیرستان رشته های دیگه می خونن اما موقع کنکور چون می بینن قبول نمی شن می یان انسانی از اون جایی هم که ریاضی هاشون قوی تره با هر تست درست ریاضی رتبه سون 10تا می ره بالا و قبول می شن می رن دانشگاه توی رشته های انسانی...اون وقت بچه های خود انسانی همین جوری باید غصه بخورن چون دیگران به جای اینکه سر جای خودشون باشن جای دیگران را می گیرن و تازه تو دانشگاه هم فکر نکنم موفق باشن.........
بالأخره منظورم توهین نبود حقیقت رو گفتم........درسته بده اما حقیقته........باید خودمون این حقیقت رو درست کنیم....و باید از پایه درست شه....

دلم تنگ است/دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است/سکوت از کوچه لبریز است/صدایم خیس و بارانیست/نمی دانم چرا در قلب من پاییز طولانیست!
۳۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
سلام

نقل قول
ازناظرانجمن بعیده نظرا رو اینقدر سطحی بخونه

من اينقدري كه شما فكر ميكني وقت ندارم تمام صفحاتو خط به خط بخونم ، ولي حرفاي دوستمون طوريه كه هركي اولين بار بخونه فكر ميكني ضد انساني هستند!
نقل قول

طفا خون آلوده خودتو کثیف نکن

بازم ميگم همين سكوت عمومي تو كشور باعث شده تمام مشكلاتي كه همين دوستمون تو كامنت بالا نام برده براي انساني پيش بياد!
نقل قول
آخه خیلی از دوستای من بودن که به خاطر چیزایی که گفتین اومدن انسانی

ببينيد حقيقت اينه
موقع انتخاب رشته كه ميشه براي دبيرستان يه عده وجود دارن كه اصلا اهل درس نيستند و با هزار تكماده و تبصره نمره قبولي گرفتند و و بجز انساني هيچ راهي ندارند و نكته مهم تر اينه كه نه علاقه اي به انساني دارن كه كلا علاقه اي به درس!
اين عده تو رشته انساني وجود داره ولي همه اين دست عموما تا قبل از دانشگاه ريزش ميكنن!
اينو من به چشم ديدم!
الان توضيح ميدم
ما سال دوم كلاسمون 30 تا دانش اموز انساني داشت كه واقعا يه عده اونا هيچ درسي نميخوندن!
سال سوم رفتيم به جاي 30 نفر 20 نفر سر كلاس بودند 10 نفر از دوستامون درسو ول كردند چون كشششو نداشتند!
پيش دانشگاهي از اون 20 نفر فقط 10 نفر مستقيم قبول شدند و رفتند پيش و 5 نفر هم به علت تجديد مجبور شدند يكمسال بمونن و سال بعد برن پيش حالا با اين تقسيم بندي يعني 15 نفر از جمع 30 نفر به پيش راه يافتن يعني اون نخاله هايي كه درس نميخونن تا حد زيادي جدا شدند!حالا از اين 15 نفر من يادمه فقط 10 تاشون دانشگاه و رشته مورد علاقه قبول شدند و 5 نفر ترجيح دادن پشت كنكور بمونن!
اين يعني چي؟؟؟
اين يعني اينكه تو داشنگاه نبايد انساني رو با ديد دبيرستان ديد!
چون ديگه تصفيه شدند و اون عده اي كه درس نميخونن ازشون جدا شدند!
پس هيچ كس جق نداره با ديدي كه تو دبيرستان به انساني ها داره(كمه باز هم غلطه(!)) نگاه كنه

حالا بريم سر بحث بعدي

نقل قول
حداقلش تو مدرسه ی ما بهترین معلمهای تخصصی مال ما بود...

تو مدرسه ما هميشه كمترين امكاناتو براي انساني ها قرار دادن به خدا رياضي و تجربي بهترين كلاسا رو داشتند ولي ما كلاسمون ظرفيت بچه ها رو نداشت
رياضي و تجربي از ازمايشگاه و امكاناتش بهره مند بودند ولي هيچ كس به معلم جغرافي ما كه ميخواست يه روز يه برنامه بازاره تا تو ازمايشگاه چند تا برنامه پياده كنه توجهي نكرد!
بدترين معلم هاي مدرسه براي انساني ها بودند!
و من اين موضوع رو خيلي مدارس ديگه هم ديدم!
فقط دليلش همون ديد غلطي كه گفتم!
نقل قول

مثلا منی که عاشق فلسفه ام ودر باره اش هم تحقیق کردم می دونم که حداقل تو ایران آدم به جایی نمی رسه

درسته چون زمينش نيست
يا بايد استاد دانشگاه بشيد و يا معلم و كاراي از اين قبيل!
زمينه فعاليت هاي بعضي از رشته ها وجود نداره چون عموما اين دروس غربي هستند و زمينه اي كه براي فعاليت اونها تعبيه شده تو ايران نيست!ولي همين فلسفه هم بد رشته اي نيست يعني اصل رشته بد نيست فقط بازار كار نداره!

نقل قول
من دوستم خودش علوم سیاسی می خونه و می گه برای هر کسی مناسب نیست....خوب راست می گه اگه از هر 30دانشجوی علوم سیاسی10نفرشون وارد سیاست شن که حساب کنین چی می شه.

ببينيد اينجوري نبايد تصميم بگيريد كسايي كه يلخي انتخاب رشته ميكنن اخرش اينجوري ميشن
اوني كه ميخواد علوم سياسي بخونه بايد ببينيه ظرفيت و خلاقيتشو داره؟؟بايد زبان خارجه بلد باشه و روابط عموميش خوب باشه و تلاش كنه كه به مدارج بالا برسه و موفقيتش صد در صده
ولي اوني كه تلاش نميكنه نبايد حرفي بزنه
و مطمئن باش تو تمام رشته هاي جهان هركي واردش شد قرار نيست جذب بازار كار بشه و فقط اون دسته كه فعاليتشون بهتر بوده جذب ميشن
فرق انساني و تجربي و رياضي اينه كه محدوديت اين عده كمتر از اون دو رشته هستند و ضريب شكست كمتره و ميشه بهتر سرمايه گزاري كرد!

نقل قول
من خیلی از روان شناس را دیدم که هیچی بارشون نیست.....

منم تو زندگيم خيلي از دكتر و پزشكا رو ديدم كه هيچي بارشون نيست نمونش دكتر هاي عمومي!
و فرق سرما خوردگي رو با ادم سالم رو نميتونن بگن و خودم به خد ا زياد با اين دسته سرو كله زدم و ميدونم اين گروه هستند!
قرار نيست هركي هر مدركي گرفت اندازه اسم مدركش علم داشته باشه و اينو نبايد به پاي رشته نوشت

نقل قول
.درباره ی روانشناسی هم آدم واقعا باید بتونه از دیگران یه دردی دوا کنه

همه اينا به تلاش فرد بستگي داره هر كه تلاش كنه اندازه تلاشش مزد ميگريه و بهرهمند ميشه
اوني كه مياد يه مدرك ليسانس روانشناسي از يه دانشگاه ازاد درپيت ميگيره رو نبايد با كسي كه مدارك بالاتر از دانشگاه هاي دولتي ميگره رو مقايسه كرد!

نقل قول
حالا فلسفه ی پیشو بگی یه چیزی.......

فلسفه پيش كه خيلي سخت تر و پيچيده تره و سطحش خيلي بالاست
ولي من ميگم همون فلسفه سوم دركش براي رياضي ها اسون نيست

نقل قول
مسئله ی اصلی همینه که این قدر سطح انسانی اومده پائین...
انسانی مهمه چون پایه همه ی درسها و رشته های کشور که چه عرض کنم دنیا رو می سازه...تودنیا واسه انسانیا سرو دست می شکونن اما تو ایران نه.......

منم مشگلم همينه ديگه
براي چي ناراحتم؟؟
چون واقعا در حق اين رشته جفا شده و كسي بها نميده و فقط هر سال بدتر از پارسال يه قانوني بر عليه رشته انساني صادر ميشه!

نقل قول
دوم اینکه خیلی ها تو دبیرستان رشته های دیگه می خونن اما موقع کنکور چون می بینن قبول نمی شن می یان انسانی از اون جایی هم که ریاضی هاشون قوی تره با هر تست درست ریاضی رتبه سون 10تا می ره بالا و قبول می شن می رن دانشگاه توی رشته های انسانی...اون وقت بچه های خود انسانی همین جوری باید غصه بخورن چون دیگران به جای اینکه سر جای خودشون باشن جای دیگران را می گیرن و تازه تو دانشگاه هم فکر نکنم موفق باشن.........

دو تا نكته
اولا كه حرفتون درسته و نبايد گشتردگي رياضي و تجربي رو تو انساني دخالت بدن كه متاسفانه اينگونه نيست!خيلي حركت بديه
ولي اين چيز عاديه الان طرف مدرك ليسانس زبان ميگيره ميره سر كار صنعتي و هيچ ربطي به رشته تحصيليش نداره و اين واقعا فاجعه هست كه هيچ كس سر رشته و تخصص خودش نيست نه سر تحصيل و نه سر اشتغال

نكته دوم اينكه گفتي بچه هاي انساني نامدي ميشن
ببينيد نه اينطوري هم نيست
من تو كلاسم واقعا افرادي رو به چشم ديدم كه تو خلاقيت هاي رياضي صد برابر افرادي كه رياضي خوندن خلاقيت داشتند و خوب كار ميكردند و بعد هم اونا عربيشون از افرادي كه رياضي خوندن بهتر بوده و كنار اونا فلسفه منطق و دروس ديگه تخصصي رشته انساني رو بهتر از صد تا شركت كننده رياضي و تجربي ميزنن
اين بستگي به تلاش افراد داره و نبايد از كسايي كه تلاش نميكنن دفاع كرد
ببينيد تو كنكور انساني كه نميان از رياضياتي كه به رشته رياضي تدريس شده سوال بدن
همون سوالاتي رو ميدن كه براي رشته انساني تدريس شده حالا شركت كننده انساني اگه به ميزاني كه بهش تدريس شده فعاليت كنه ميتونه بزنه و چيز بالاتر از سطح دركش نميدن
فقط مشكل اينه اين درسو براي افراد تجربي و رياضي اسون تره چون گستردگيش براي اونا بيشتر بوده
دقيقا مثل عربي انساني وقتي ما عربي اوتا رو ميبينيم خندمون ميگيره چون عربي ما خيلي گسترده تر از اوناست

نقل قول
درسته بده اما حقیقته........باید خودمون این حقیقت رو درست کنیم....و باید از پایه درست شه....

درسته منم ميخوام درست بشه ولي با تمسخر رشته انساني و يا دور كردن و نهي كردن دانش اموزان براي اينكه سمت اين رشته نرن اين رشته درست ميشه؟؟اين راهكارش نيست عزيز

و اينم بگم فكر نكنيد فقط تو رشته انساني ريزش وجود داره خيلي ها هم ميرن تجربي و رياضي دم ديپلم يا كنكور گير پاچ ميكنن!

۳۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: khadije.messi
پیام: ۴,۲۲۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از: -
طرفدار:
- leo messi
- -
- -
- ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ- ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ
- -
- ﭘﭗ ﮔﻮﺍﺭﺩﻳﻮلا- تیتو ویلانووا
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
لطفا راهنمایی کنید!

داداش مسعود من پسر خالم رشتش ریاضیه میخواد رشته ی دانشگاهیش رو عمران بزنه فکر میکنم عمران رشته ی خوبی باشه.

۶ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۹,۷۵۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۸,۰۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۶۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۵۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۲۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۳۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۱۱۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۰,۲۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۸۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۸۷ کاربر آنلاین است. (۲۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۸۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!