به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
مهمان_
فرگوسن: رونالدو قابل مقايسه با په له و مارادونا است

به اعتقاد سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس، كريستيانو رونالدو ستاره پرتغالي اين تيم پتانسيل رقابت با بازيكنان بزرگي همچون په له يا ديه گو مارادونا را دارد.

به گزارش خبرگزاري رويترز از يوكوهاما، الكس فرگوسن در آستانه فينال جام باشگاه‌هاي جهان در يك كنفرانس خبري گفت: از وقتي كريستيانو به منچستر آمد به خاطر پيشرفتي كه در دو يا سه سال گذشته داشته، انتظارات از او خيلي بالا رفته است.

اين مربي افزود: او ‪ ۴۲‬گل در فصل گذشته زد، گلزني يكي از مواردي است كه او را نسبت به ديگران سرآمد كرده است، په له وقتي ‪ ۱۷‬ساله بود در فينال جام جهاني گل زد و مارادونا هم در ‪ ۱۷‬سالگي به عضويت تيم ملي كشورش در آمد، درخشش كريستيانو هم از ‪ ۱۸‬سالگي شروع شد كه نشان مي‌دهد قابل مقايسه با آنهاست.

فرگوسن در حالي لب به تعريف و تمجيد از رونالدو گشوده است كه چندي پيش بر سر آينده بهترين بازيكن سال اروپا، با رئال مادريد اسپانيا وارد يك جنگ لفظي شده بود.

سرمربي منچستريونايتد گفت: توانايي او با هر دو پايش عجيب است، هيچ بازيكن پرتغالي را نمي‌توان اينگونه پيدا كرد، بازي هوايي او هم فوق العاده است، رونالدو در حال حاضر ‪ ۲۳‬سال دارد و هنوز خيلي جوان است اما خيلي چيزها به نفع او است كه مي‌تواند اين بازيكن را به يك اسطوره تبديل كند.

رونالدو يكي از گلزنان پيروزي ‪ ۵‬بر ‪ ۳‬منچستريونايتد مقابل گامبا اوزاكاي ژاپن در نيمه نهايي جام باشگاه‌هاي جهان بود اما گل او تحت شعاع دو گلي قرار گرفت كه وين روني زد.

فرگوسن خاطر نشان كرد: كريستيانو هنوز به آن سطح از گلزني كه فصل گذشته داشت، نرسيده است اما اشتياق او براي داشتن توپ هميشه يكسان است، كمتر بازيكني در پست او مي‌تواند چنين تاثيري روي مسابقه داشته باشد.

منبع

۳۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برباتوف نیمکت نشین خواهد شد.

" دمیتار برباتوف " شرایط بازی را پیدا کرده اما برای دیدار فینال جام باشگاه های جهان روی نیمکت خواهد نشست.

مصدومیت اخیر " برباتوف " باعث شد تا این بازیکن دیدار پنجشنبه تیمش مقابل گامبا اوزاکا را در چهارچوب رقابت های جام باشگاه های جهان از دست دهد.
گلزن بلغاری در تمرینات امروز منچستر یونایتد شرکت کرد اما " سرالکس فرگوسن " اعلام کرد او برای دیدار روز یکشنبه برای بازی 90 دقیقه ای به مقدار کافی آماده نخواهد بود.
سرمربی یونایتد گفت: « فکر نمی کنم هنوز برباتوف برای بازی فینال کاملاً اماده باشد. او روی نیمکت خواهد نشست و ممکن است لحظاتی به میدان برود اما از ابتدا بازی نخواهد کرد. سایر بازیکنان آماده بازی هستند. »
" فرگوسن " همچنین اعلام کرد به زودی تیم مورد نظرش را برای دیدار فینال انتخاب خواهد کرد.
او افزود: « بازیکنان من توانایی بردن فینال را دارند و امیدوارم این کار را انجام دهند. »
منچستر یونایتد در دیدار فینال جام باشگاه های جهان، روز یکشنبه از ساعت 14:00 به مصاف لیگا دو کیتو از اکوادور خواهد رفت.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۳۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آنری: آرسنال هنوز هم می تواند قهرمان شود

" تیری آنری " معتقد است که تیم آرسنال که در حال حاضر در رده پنجم لیگ برتر انگلیس قرار دارد، هنوز هم می تواند عنوان قهرمانی را کسب کند.

مهاجم سابق تیم آرسنال، " تیری آنری " معتقد است که توپچی های لندن با وجود اینکه عملکرد قابل قبولی را تا به اینجای فصل از خود نشان نداده اند، هنوز هم شانس این را دارند که بتوانند به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

ستاره حال حاضر تیم بارسلونا در مصاحبه ای با روزنامه " Sun " انگلیس، عنوان کرد که تیم سابقش با پیروزی در بازی فردا می تواند راه قهرمانی خود را آغاز کند.

آنری گفت: آنها هنوز هم در رقابت برای قهرمانی حضور دارند. کم کردن 8 امتیاز با صدر جدول کار بسیار دشواری است، اما اگه آرسنال بتواند در بازی فردا پیروز شود، اختلاف امتیازی آنها با لیورپول به 5 امتیاز می رسد.

آنری که در فصل گذشته لندن را به سمت بارسلونا ترک کرد، هنوز هم خود را یک توپچی می داند و امیدوار است که آرسنال بتواند در دیدار فردا پیروز شود.

وی افزود: من همه بازی های آرسنال را به صورت زنده و یا ضبط شده نگاه می کنم، من حتی شبکه تلوزیونی آرسنال را دارم. من قطعا دیدار آرسنال و لیورپول را تماشا خواهم کرد و امیدوار هستم که آرسنال بتواند در دیدار فردا پیروز شود.

تیم آرسنال در این فصل در دیدارهای همچون هال سیتی، فولهام، استوک سیتی، منچستر سیتی و استون ویلا نتوانست نتایج خوبی را کسب کند. آنری معتقد است که توپچی های لندن در دیدارهای بزرگ نتایج بهتری میگیرند. وی در این مورد گفت: آرسنال در این فصل در مقابل تیم های بزرگ نتایج خوبی گرفته است، چیزی که معمولا کار سختی است. در آخرین فصل حضورم در آرسنال ما موفق شدیم منچستر یونایتد را در دیدارهای رفت و برگشت شکست دهیم، اما در آخر ما پشت سر آنها قرار گرفتیم.

آنری در پایان گفت: امتیاز گرفتن در لیگ انگلیس کار دشواری است، زیرا همه تیم ها به دنبال امتیازهای لازم در هر بازی هستند. من که در لیگ انگلیس حضور داشتم، این تجربه را دارم که بازی در لیگ انگلیس بسیار سخت است و شما هرگز نمی توانید از همه تیم ها حد اکثر امتیازها را بگیرید.
منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۳۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رئیس، تغییرات را تائید کرد !

پیتر هیلوود رئیس باشگاه آرسنال در مورد تغییرات بوجود آمده در سیاست باشگاه توضیح داد

امکان داره بیشتر در مورد این ساختار توضیح بدید؟؟

ایوان به عنوان مدیر اجرائی از 14 روز دیگر کار خود را شروع خواهد کرد. او تجربه فراوانی در کارش دارد که بینهایت به ما کمک خواهد کرد. او سالهای زیادی در ورزش فعالیت کرده است. گازیدیس فوتبال را خوب میفهمد. او در ترانسفر بازیکن تبهر خاصی دارد. او در کارش حرفه ایست. ما خیلی از او تشکر میکنیم که دعوت مارا پذیرفت و به ما ملحق شد.

ریچارد کارر 27 سال در هیات مدیره فعالیت میکرد. او تصمیم گرفته از ریاست کنار بکشد اما همچنان در کنار ما خواهد ماند. او مسئول فرهنگستان جوانان خواهد شد. او ارزیابی های خود را انجام داده و خیلی خوشحالیم که همچنان نزد ما میماند. بانو نینا نیز هیات مدیره را ترک کرده و ما آینده خوبی را برای او آرزو میکنیم.

آیا توافقنامه ای صورت گرفته؟؟

بهرحال ما مجبوریم تا مالکان ( سهام داران ) باشگاه را حفظ کنیم. بانو نینا قبلا کارهائی انجام داده است اما با تغییرات ساختاری که صورت گرفته سیاست جدیدی را در پیش داریم.

آیا بانو نینا میخواهند سهم خود را واگذار کنند!؟

من نمیدانم او میخواهد سهام خود را بفروشد یا هم چنان با ما ادامه کار دهد. من خانواده براس ول اسمیت را میشناسم. آنها سالهای زیادی در کنار ما فعالیت میکنند و یکی از بزرگترین حامیان ما بشمار میروند. من بانو نینا را خوب میشناسم. اگر او بخواهد سهام خود را بفروشد مجبور هستیم به باشگاه پول اضافه تزریق کنیم. او حتما به نفع ما عمل خواهد کرد. همگی امیدواریم که سهام خود را واگذار نکند. او جدیدا در این مورد با من صحبتی نکرده است. به او فشار نمی آوریم و آزاد است هر تصمیمی میخواهد بگیرد.

اگر بانو نینا سهام خود را بفروشد آیا باید عضوی از هیات مدیره برای خرید آن اقدام کند؟؟

تعدادی از اعضای هیات مدیره همیشه علاقه مند بودند تا سهام خود را افزایش دهند. بنابر این نگرانی ای از این بابت وجود ندارد. هیات مدیره خیلی مشتاق است تا نظم بهم نخورد و ارزشها و سنتهای گذشته حفظ گردد.

از گذشته صحبت کردید، طی 2 سال گذشته هیچ حرکت قابل توجهی صورت نگرفته است، این بدان معنی است که حرکت خاصی در حال وقوع است؟؟

فلسفه انجمن همان است !! هدفمان بسوی ساختن انجمنی مقاوم و موفق است. کارکنان تغییر نمیکنند اما مدیر جدید راهنمائی میکند که چگونه پیش برویم. همه سهام داران به باشگاه عشق می ورزند و برای حفظ این میراث تلاش میکنند و بهترین منافع را برای آرسنال خواستارند.تصمیمات جدید خواهیم گرفت. همه در هیات مدیره به آینده ای روشن مینگریم.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گازیدیس را بیشتر بشناسید :

شرح مختصری از زندگی نامه ایوان گازیدیس.

ایوان گازیدیس متولد 13 سپتامبر 1964 در ژوهانسبورگ آفیقای جنوبی (44 سال سن ). او یک مدیر حرفه ای ورزش است. او هم اکنون عضو هیات مدیره لیگ فوتبال حرفه ای آمریکا است و از ژانویه 2009 به عنوان مدیر اجرائی آرسنال در لیگ برتر جزیره فعالیت میکند. وی در سن 4 سالگی همراه با خانواده خود به بریتانیا مهاجرت کرد و بعد ها در کالج ادموند هال در دانشگاه آکسفورد مشغول به تحصیل شد. ایوان بین سالهای 84 - 85 در یکی از تیمهای دانشگاه کمبریج فوتبال بازی کرد. در سال 1986 گازیدیس با درجه آ ( ممتاز) در رشته حقوق فارق التحصیل شد و سال 1992 به آمریکا مهاجرت کرد و در نیویورک مشغول به کار شد. 2 سال بعد در بدو تاسیس لیگ حرفه ای آمریکا او به تیم مدیریتی این لیگ پیوست و در سال 2001 به سمت قائم مقامی این لیگ نائل شد. او ریاست را به خوبی انجام داد و با تصمیمات حرفه ای خود بازاریابی را در این لیگ متحول کرد. او همچنین به مکزیک و ترویج جام کن کاکاف خدمات شایانی کرد.

در نوامبر 2008 او پیشنهاد مهم باشگاه آرسنال را پذیرفت تا کار خود را از آغاز سال 2009 شروع کند. او همزمان 2 مسئولیت را با هم بر عهده میگیرد. یکی بعنوان جانشین کیت ادلمن مدیر عامل سابق فعالیت میکند و همچنین جای خالی دیوید دین که بشدت احساس میشود را نیز پر خواهد کرد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
خرید ژانویه قطعی است !

آرسن ونگر اعلام کرد خرید بازیکن در ژانویه قطعی شده است اما همچنان به تیم جوان خود اعتقاد دارد.

تیم جوان ونگر 5 فصل است که نتوانسته لیگ را پیروز شود. خیلی ها این مساله را جوانی بیش از حد تیم میدانند. ونگر نیز که گویی دست و بالش برای خرید از سوی مدیران باز شده ، در ژانویه قصد شکار بازیکن جدید را دارد. ونگر بر این کار پافشاری میکند و اعلام کرده بازیکن مورد نظر را پیدا کرده.

ونگر به آرسنال تی وی گفت: من نمی توانم بیشتر از این توضیح دهم. بعضی اوقات بازیکن جدید میتواند به تیم روحیه ایمان جدید اضافه کند. و این عملی است.اگر او حضور پیدا کند. ما خاص میشویم و میتوانیم به اهدافمان برسیم. چیزهای خاص در او دیده ام. ما بیش از پیش قوی خواهیم شد. من مشتاقم تا تیم را نیرومند تر کنیم. وقتی که شما به دیگر بازیکنانمان نگاه میکنید. خیلی از آنها زیر 21 سال سن دارند که مجبور به بازی در تیم اول شده اند!!

هر 4 باشگاه بزرگ جزیره در تابستان پول خرج کردند و این مساله در ژانویه نیز ادامه پیدا خواهد کرد. ونگر گفت: مواظب منافع باشگاه در این انتقال خواهیم بود و خطر نمیکنیم!!

ونگر ادامه داد: ما تقریبا مشکلات را پیدا کرده ایم. وقتی نتیجه نمیگیرید همیشه خرید چاره ساز نیست. اینطور نیست که هر وقت اراده کردید بروید بیرون و یک بازیکن بخرید!! نمیتوان ساختاری که خود تو لید کرده اید را نابود کنید. ونگر توضیح داد: ما یک تیم جوان و با استعداد داریم و یک برنامه مالی سالم و رو به جلو !! پس وقتی هواداران پشت تیم جوان شما هستند. شما باید خواسته های آنان را برآورده کنید و به آنان احترام بگذارید.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سمیر می آید :

پیش بینی میشود سمیر نصری به بازی یکشنبه با لیورپول در ورزشگاه امارات برسد.
هافبک فرانسوی آرسنال در بازی 6 دسامبر مقابل ویگاه که با پیروزی 1 - 0 پایان رسید در نیمه اول مصدوم شد اما ونگر اعلام کرد که 95% شانس حضور در بازی یکشنبه برای او وجود دارد. کلوتوره وضعیت متفاوت دارد و امید نمیرود بتواند به مصاف امارات برسد. نیکلاس بنتنر نیز به علت مصدومیت از ناحیه ساق پا هنوز وضعیت نامشخص دارد.

والکات از ناحیه شانه و روسیچکی از ناحیه زردپی همچنان مصدوم هستند و در ماههای آینده باید به بازگشت آنان امیدوار بود. ادواردو نیز از مصدومیت رهائی پیدا کرده و مراحل بدن سازی خود را طی میکند.

ونگر در اینباره گفت: از رسیدن نصری خوشحالیم . کلوتوره را در اختیار نداریم. وضعیت بنتنر مشخص نیست و امیدواریم بتوانیم او را آماده کنیم. او میتواند به ما کمک کند.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ونگر هدیه میدهد :

هدیه های کریسمس متفاوتند. اما ونگر هدیه خود را در ماه می به هواداران میدهد. آن هم قهرمانی در جام باشگاههای اروپا.

مرد فرانسوی آرسنال 12 سال است که تمامی موفقیت های موجود در انگلستان را بدست آورده. اما هیچ وقت نتوانسته جام باشگاههای اروپا را پیروز شود. وی در سال 2006 خیلی به این عنوان نزدیک بود اما تیم 10 نفره او با شایستگی مقابل بارسلونا مغلوب شد.

آرسنال امسال به جمع 16 تیم اروپا پیوست و در قرعه کشی امروز، معلوم شد که باید به مصاف رم ایتالیا برود. ونگر از این بابت خوشحال است زیرا سال گذشته نیز یک تیم ایتالیائی ( میلان ) را در مجموع دو بازی مغلوب کرده بود.

ونگر در اینباره میگوید: به هر قیمتی شده میخواهم امسال این جام را بدست بیاورم. زیرا نه من و نه پاشگاه به این افتخار نائل نشده ایم. سال 2006 بدون شکست به فینال راه پیدا کردیم و کیفیت خود را نشان دادیم. در 10 دقیقه ابتدای بازی فینال ، یک اخراجی دادیم اما توانستیم گل بزنیم و پتانسیل برد را داشتیم اما شانس با ما نبود. ناامید شدیم اما وقتی نگاهی به پشت خود انداختیم ، دیدیم که رقبای سرسختی را کنار زدیم. تیمهایی با اسامی بزرگ و بازیکنان با کیفیت. آنها هزینه های زیادی کرده بودند و این برای ما مشکل بود.

من باور دارم که هماهنگی عالی در میان ما وجود دارد. در 6 سال گذشته فقط 4 تیم بودند که بطور متوالی در بین 16 تیم مرجله پایانی حضور داشتند و ما یکی از آن 4 تیم هستیم. ما فوق العاده منسجم هستیم.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آرسنال - لیورپول ، هفته ی هجدهم :

توپچی ها عصر یکشنبه میزبان تیم صدر نشین جزیره یعنی لیورپول خواهند بود . در ادامه جزئیات بیشتر این بازی را می توانید مشاهده کنید .

قرمزهای بندر لیورپول شروعی به این خوبی را در تاریخ چندین و چند ساله ی خود ندیده اند . این در حالی است که آرسنال در تاریخ خود تا هفته ی هفدهم این تعداد باخت را نداشته و این پر افت و خیزترین شروع توپچی ها تا به اینجا بوده است .

تا به حال هیچ تیمی با داشتن پنج باخت یا بیشتر نتوانسته فاتح لیگ برتر شود . در صورتی که آرسنال در این بازی پیروز از میدان بیرون آید فاصله ی آنها با صدر جدول پنج امتیاز می شود و امید به قهرمانی باری دیگر به این تیم بازمی گردد .

سمیر نصری میاندار فرانسوی آرسنال که از بازی با ویگان تاکنون مصدوم بوده به این بازی می رسد . تئو والکات ( شانه ) ، توماس روسیجکی ( زردپی و زانو ) مصدوم اند هر
چند امکان دارد که کولو توره و بنتنر به این بازی برسند که کمی بعید به نظر می رسد ( احتمال رسیدن آنها 50 - 50 است ) .

آرسنال در شش بازی آخر خود در لیگ برتر سه برد ، دو باخت و یک مساوی کسب کرده و از هفده بازی انجام شده سی امتیاز بدست آورده . در حال حاضر توپچی ها در مکان پنجم جدول قرار دارند .

رافا بنیتز سرمربی قرمز ها مصدومیتی ندارد و می تواند در کنار تیمش حاضر شود . این در حالی است که حضور فرناندو تورس و آئورلیو در حاله ای از ابهام قرار دارد . اسکرتل هم پس از مدتها به تمرینات لیورپول بازگشته اما حضور او هم همانند تورس و آئورلیو فعلا معلوم نیست .

قرمز ها در شش بازی آخر خود در لیگ برتر سه برد و سه مساوی کسب کرده اند و با انجام هفده بازی و کسب سی و هشت امتیاز در صدر جزیره قرار دارند .

ترکیب آرسنال :

Almunia, Sagna, Nasri, Gallas, Djourou, Clichy, Denilson, Fabregas, Song, Diaby, Wilshere, Eboue, Fabianski, Vela, Ramsey, Van Persie, Adebayor, Bendtner

ترکیب احتمالی لیورپول :

Reina, Arbeloa, Carragher, Agger, Dossena, Aurelio, Babel, Benayoun, Gerrard, Mascherano, Lucas, Alonso, Riera, Kuyt, Keane, Ngog, Cavalieri, Insua, El Zhar

منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اسکولاری : باید بازیکنان پیشرفت کنند :

لوئیز فیلیپ اسکولاری سرمربی تیم فوتبال چلسی معتقد است تیمش در خانه خوب بازی نکرده است
به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، فیلیپ اسکولاری که به تازگی برای عمل سنگ کلیه اش راهی بیمارستان شده گفت :" این بازی به قلبم صدمه زده ، در گذشته مشکل دیگری داشتم . اگر سنگ کلیه من روز بعد نرود من کمی درد داشتم . آنها گفتند این درد از بچه داشتن دردش بیشتر است اما من نمی توانم درک کنم چرا که تا به حال بچه دار نشده ام "

اسکولاری ادامه داد :" من مخالف و موافقم ، در نیمه اول ما خوب بازی نکردیم ، ما کند بازی کردیم ، به چپ و راست پاس دادیم اما فشار نیاوردیم. در نیمه دوم ما بهتر بازی کردیم اما 10 دقیقه آخر ما برای فوتبالمان شانس آوردیم . ما آزمایش کرده بودیم که توپ را در جعبه قرار دهیم . من نمی توانم این را بخواهم و ما یک تساوی دیگر در استمفوردبریج بدست آورده ایم و توضیحش بسیار دشوار است"

فیلیپ بزرگ افزود :" دروگبا اکنون وضعیت بهتری دارد و من نیاز دارم تا با دو مهاجم تمرین کنم . تمام تیم ها که به استمفوردبریج می آیند 19 نفره به 40 متری دروازه خودشان قرار می گیرند و دیکر فضایی برای بازیکنان من بوجود نمی آید . پس بازیکنان من باید پیشرفت داشته باشند در برابر مردان دیگر "

اسکولاری همچنین در خصوص خطای مشکوک لوکاس بر روی لمپارد در دقیقه 87 که شاید می توانست برای آبی ها یک پنالتی باشد گفت :" اگر شما از تلویزیون نگاه کنید پنالتی بوده است چرا که آن بازیکن فرانک لمپارد را دست زده است . به او دست زد و پابش را در در سویی دیگر پرتاب کرد . من در برهنه پنالتی نداشته ام . هر باشگاهی تا کنون 3 ، 4 و یا 5 پنالتی را داشته است اما برای من هیچ پنالتی ای گرفته نمی شود.منبع

۱ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۲,۸۵۱ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۰,۴۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۳۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۳۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۳۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۲۱۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۵۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۱۱ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!