به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
توره: هيج تيمي را دست كم نمي‌گيريم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا هيچ تيمي را دست كم نمي‌گيريم.

ابراهيم توره در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: خيلي دوست دارم با گلزني در بازي‌هاي آينده پرسپوليس در ليگ برتر با انگيزه مضاعف وارد ليگ قهرمانان آسيا شوم.
وي افزود: به فكر گروه مناسب در ليگ قهرمانان نبوديم. در صورتي كه بخواهيم فيناليست شويم بايد براي كليه تيم‌هاي شركت‌كننده در ليگ قهرمانان برنامه داشته باشيم و هيچ تيمي را دست كم نگيريم.
توره ادامه داد: نماينده عربستان و قطر مي توانند براي ما دردسرساز شوند. دوست دارم پس از سال ها پرسپوليس در آسيا با گل‌هاي من و با كمك دوستانم به حق خود يعني حضور در فينال برسند.
وي خاطرنشان كرد: راه سختي در پيش داريم اما مي‌توانيم آن را هموار كنيم. قدرت واقعي پرسپوليس در ليگ قهرمانان را خواهيد ديد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۱ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
صبح امروز
مدير برنامه‌هاي قطبي با انصاري فرد ديدار كرد
خبرگزاري فارس: مدير برنامه‌هاي قطبي صبح امروز با عباس انصاري فرد ديدار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مدير برنامه‌هاي قطبي طبق توافقات قبلي صبح امروز با عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس به مدت يك ساعت ديدار كرد و در خصوص مسائل مختلف به بحث و گفت و گو پرداخت.
در اين جلسه همچنين چكي به مبلغ 180 هزار دلار كه قرار بود قطبي به باشگاه پرسپوليس برگرداند توسط مدير برنامه‌هايش به انصاري فرد تحويل داده شد.
گفتني است، در خصوص برگشت قطبي به پرسپوليس هيچ صحبتي نشد.حاجي باقر، مدير برنامه هاي قطبي بازگشت اين مربي را منتفي اعلام كرد.
همچنين قرار است در جلسه آينده در خصوص ماركو نيز گفت و گويي جداگانه تشكيل شود.

منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
زمين تمرين پرسپوليس تغيير مي‌كند
خبرگزاري فارس: زمين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس به ورزشگاه گارگران منتقل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس انصاري فرد مدير عامل باشگاه پرسپوليس و هدايتي رئيس هيئت مديره پس از اينكه متوجه شدند بازيكنان و كادر فني از شرايط زمين تمرين ورزشگاه راه‌آهن راضي نيستند تصميم به جابجايي زمين تمرين گرفتند.
قرار است با رايزني‌هاي انجام شده محل تمرين بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس ظرف 3 روز آينده از زمين اكباتان به ورزشگاه كارگران تغيير كند.
مقدمات اين تغييرات انجام شده است و مسئولان باشگاه در حال بستن قرار داد هستند .

منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
صبح فردا
پرسپوليس در ديداري تداركاتي مقابل فراز قم قرار مي‌گيرد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس فردا صبح در ديداري تداركاتي به مصاف فراز قم مي‌رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين پيرواني براي دور نشدن بازيكنان پرسپوليس از شرايط مسابقه در نظر دارد قبل از ديدار با فولاد خوزستان دو بازي تداركاتي انجام دهد.
بر همين اساس قرار است تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 11 فردا در ديداري تداركاتي به مصاف فراز قم برود. اين ديدار در ورزشگاه راه آهن برگزار مي شود.
هنوز برنامه بازي تداركاتي دوم پرسپوليس مشخص نشده است.

منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
پيرواني: براي ممنوع المصاحبه كردن بازيكنان دليل دارم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ممنوع المصاحبه شدن بازيكنان و اعضاي كادر فني با هدف خاصي انجام شده است.

افشين پيرواني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: هيچ وقت قصد بي‌احترامي به خبرنگاران را ندارم. مي‌دانم آنها در سرما و گرما براي كسب اخبار درست سر تمرينات پرسپوليس حاضر مي‌شوند. در بين آنها جواناني عاشق پرسپوليس و همچنين افراد پيشكسوت وجود دارد.
وي افزود: بازيكنان پرسپوليس و كادر فني را ممنوع‌المصاحبه كردم. اين تصميم را شخصا اتخاذ كردم و كسي در آن دخيل نبوده است. هدفم از اين كار دور كردن حاشيه از تيم است.
وي ادامه داد: برخي بازيكنان و اعضاي كادر فني به ديدار من آمدند و اعلام كردند در برخي از حرفهايشان تغييراتي داده مي‌شود. به همين دليل اين تصميم را گرفتم.
وي درخصوص ديدارش با انصاري‌فر گفت: فقط 10 دقيقه در مراسم سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين(ع) با انصاري فرد ديدار داشتم. درباره هيچ موضوعي حرف نزديم اما به زودي در نشستي با ايشان شركت خواهم كرد.

منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
هدايتي: با بوناچيچ مذاكره نكرده ايم
خبرگزاري فارس: رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: هيچ گونه مذاكره اي با لوكا بوناچيچ ند اشته ايم.

حسين هدايتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: در چند روزي كه متعلق به آقا امام حسين(ع) است بهتر است دست از برخي كارها برداريم. آقايان اجازه دهند ما در آرامش به كار خود برسيم.
وي افزود: نمي‌دانم آقايان در هيئت عزاداري كجا نشسبته بودند كه حرف هاي من در مورد فاتح تريم يا رفتن مصطفوي را شنيده‌اند. آيا اين كار ناجوانمردانه نيست؟
هدايتي ادامه داد: در هيئتي كه حضور داشتم بسياري از جوانان و عاشقان پرسپوليس دوست داشتند آخرين اتفاقات پرسپوليس را از من بپرسند. من از آنها خواهش كردم در هيئت عزاداري امام حسين(ع) از اين كار خودداري كنند.
هدايتي خاطرنشان كرد: پرسپوليس نياز به آرامش دارد. من اصلا فاتح تريم را نمي‌شناسم كه بخواهم براي او 5 ميليارد كنار بگذارم. اين واقعا خنده دار است. پرسپولبس نيازي به اين هزينه ها ندارد.
رئيس هيئت مديره پرسپوليس يادآور شد: پرسپوليس سر جاي خودش و مسايل مذهبي هم سر جاي خودش. اميدوارم برخي با نوشته‌هايي كه بسيار تعجب‌آور است من را اذيت نكنند.
هدايتي اظهار داشت: من فقط با رسانه‌هاي تصويري در روز برگزاري جلسه هيئت مديره صحبت كردم. به خاطر آرامش پرسپوليس مصاحبه ديگري نكردم. اگر قرار باشد اتفاقي بيفتد من يا اعضاي زحمت‌كش هيئت مديره مقابل دوربين‌ها و يا رسانه‌ها آن را اعلام مي‌كنيم.
وي تاكيد كرد: تا به حال به باشگاه پرسپوليس كمك كرده ام اما اين دليل نمي شود كه كمك هاي سازمان تربيت بدني را فراموش كنيم. ما همه در كنار يكديگر براي موفقيت پرسپوليس تلاش مي كنيم.
هدايتي درباره شايعه مذاكره با بوناچيچ عنوان كرد: با هيچ مربي اي صحبت نكرده ايم. اين شايعات، واقعيت ندارد.اگر موضوعي باشد با پيرواني مشورت خواهيم كرد. ضمن اينكه تمام اتفاقات از طريق سخنگوي هيئت مديره به اطلاع هواداران خواهد رسيد.

منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/تمرين پرسپوليس/
عليرضا حقيقي راهي بيمارستان شد
خبرگزاري فارس: در تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس، عليرضا حقيقي به دليل مصدوميت راهي بيمارستان شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز از ساعت 11:20 دقيقه در ورزشگاه راه‌آهن پيگيري شد.
در اين تمرين بازيكنان به دويدن، حركات كششي، سرعتي، حفظ توپ و پرسينگ پرداختند.
سپس بازيكنان در قالب دو تيم به فوتبال دستگرمي پرداختند. اين بازي با نتيجه 2 بر يك به سود تيم قرمز به پايان رسيد. براي تيم قرمز علي كريمي و پژمان نوري و براي تيم سبز عليرضا محمد گلزني كردند.

* بازيكنان به مدت 20 دقيقه در جلسه كادر فني با بازيكنان شركت كردند.

* ملي‌پوشان، محمود خوردبين و پتروويچ غايب بودند.

* محمد منصوري به صورت اختصاصي تمرين كرد.

* عليرضا نيكبخت واحدي، هادي نوروزي، حميد علي عسگر دچار مصدوميت شدند. عليرضا حقيقي نيز در صحنه‌اي كه شديدا به زمين برخورد كرد از ناحيه بيني دچار جراحت و راهي بيمارستان شد.
حقيقي از فرط عصبانيت به حرف هاي كادر فني كه جوياي احوال او بودند؛ گوش نكرد و براي مداوا به بيمارستان رفت.

* مهدي واعظي پس از غيبت در تمرين روز گذشته، در تمرين امروز حضور پيدا كرد و تمرينات ويژه‌اي را زير نظر عابدزاده انجام داد.

*‌ رقابت علي كريمي و نيكبخت واحدي در تمرين امروز بسيار جالب بود.

* بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس كه خبر پرداخت قسط دوم پول‌هايشان را شنيده بودند به شدت خوشحال بودند.

* مصدوميت كريم باقري سوژه تمرين امروز بود.

* حدود 30 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند. آنها كاملا ساكت فقط نظاره‌گر بودند.

* تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 13:10 به پايان رسيد.

منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عباس انصاري‌فرد : امكان هر تغييري در كادرفني وجود دارد

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: به هيچ وجه دنبال مديريت در پرسپوليس نبودم و تنها اين تكليفي بود كه ديگران برگردن من گذاشتند.

عباس انصاري‌فرد در گفت‌وگویی ، پيرامون حضور دوباره‌اش در منصب مديرعاملي باشگاه پرسپوليس اظهار كرد: به هيچ وجه دنبال مديريت در باشگاه پرسپوليس نبوده‌ام و تنها اين تكليفي بود كه ديگران بر گردن من گذاشتند. در اين شرايط وقتي پيشنهادي از سوي برخي دوستان مطرح شد من هم شرايط را سنجيدم و احساس كردم كه در اين مقطع حساس بايد به پرسپوليس آمده و به اين تيم خدمت كنم.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مصدوميت "باقري" جدي نيست

پزشك تيم ملي فوتبال ايران گفت: مصدوميت كريم باقري جدي نيست و او مي‌تواند چهارشنبه آينده مقابل سنگاپور بازي كند.

پرهام خانلري در گفت‌وگویی اظهار كرد: در صحنه‌اي كه كريم باقري با بازيكن چيني برخورد كرد ساق پاي راست باقري دچار كوفتگي شديد شد اما مصدوميت او جدي نيست و باقري با يكي دو روز مداوا مي‌تواند تمريناتش را آغاز كند و مشكلي بابت حضور او در بازي روز چهارشنبه برابر سنگاپور نيست.

وي درباره وضعيت ديگر بازيكنان تيم ملي گفت: آسيب ديدگي مچ پاي برهاني هم جزيي است و او هم مشكلي ندارد و مي‌تواند در چند روز آينده تمرينات جديدش را دنبال كند.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عباس انصارى فرد:در مورد پيروانى هيأت مديره تصميم مى گيرد، نه من

عباس انصارى فرد مديرعامل جديد پرسپوليس طى گفت وگويى اظهار داشت: داريوش مصطفوى مدير عامل سابق باشگاه براى اين تيم زحمات فراوانى كشيده است و من از طرف خودم و هيأت مديره از ايشان تشكر مى كنم.وى افزود: خوشحالم كه پس از سال ها دوباره مسئوليت تيم بزرگ پرسپوليس به من سپرده شد. كار سختى را پيش رو دارم؛ اما انگيزه زيادى براى كار دوباره در اين باشگاه دارم.

انصارى فرد ادامه داد: براى از بين بردن حاشيه هايى كه مدتى است پرسپوليس را آزار مى دهد اول به دنبال برقرارى اهداف كوتاه مدت هستم تا شرايط اين تيم بهتر شده و در ميادين بعدى موفق تر ظاهر شود. وى تصريح كرد: اكنون شرايط روحى و روانى حرف اول را در پرسپوليس مى زند. بايد زمينه اى فراهم شود كه كادر فنى و بازيكنان فقط به فكر موفقيت تيم بزرگ پرسپوليس باشند.مديرعامل جديد باشگاه پرسپوليس در خصوص كادر فنى پرسپوليس گفت: از كادر فنى به صورت كامل حمايت مى كنيم اما نمى گويم كه تا آخر فصل دست به تركيب آنها نمى زنيم. تا زمانى هيأت مديره صلاح بداند به كارش ادامه خواهد داد و بنده به عنوان مديرعامل سعى مى كنم تمامى نقاط ضعف موجود را برطرف كنم. در غير اين صورت هيأت مديره در اين خصوص تصميم خواهد گرفت. پيروانى جزئى از پرسپوليس است و مطمئن هستيم او مى تواند با قدرت اين تيم را در آينده به حق واقعيش برساند. انصارى فرد خاطرنشان كرد: هفته آينده نشستى با كادر فنى برگزار خواهم كرد و در خصوص مسائل مختلف با آنها گفت وگو مى كنم. پس از آن برنامه هاى تازه را اعلام خواهم كرد.وى درباره شايعه حضور لوكا بوناچيچ به پرسپوليس افزود: به هيچ عنوان در اين باره حرفى نزده ام. براى بار اول است كه اين مسأله را مى شنوم. اگر در آينده حرفى شد حتماً آن را به اطلاع علاقمندان پرسپوليس مى رسانم.انصارى فرد درباره ضرب الاجل باشگاه پرسپوليس به پيروانى گفت: هيچ وقت اين كار را نكرده ام و بعيد مى دانم درست باشد. همانطور كه گفته ام اگر قرار باشد تغييراتى انجام شود آن را با اعضاى هيأت مديره در جريان مى گذاريم و نتيجه اش را اعلام مى كنيم و نيازى به ضرب الاجل، فرصت يا اولتيماتوم نيست. وى در خصوص عضويت خود در هيأت مديره باشگاه پرسپوليس عنوان داشت: طبق آخرين صحبت هايى كه داشته ام علاوه بر مديريت، عضو هيأت مديره پرسپوليس هستم.مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص برنامه هاى ويژه اش براى باشگاه پرسپوليس گفت: برنامه هاى مفصلى داشته و دوست دارم هرچه سريع تر در باشگاه پياده كنم؛ اما نياز به زمان است. فقط مى توانم به هواداران قول دهم تشكيلات بزرگ پرسپوليس تلاش مى كند هر روز بهتر شود. من در اين راه قدم هاى مثبتى برخواهم داشت تا دل هزاران هوادار اين تيم شاد شود. مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره بدهى ۱۲ ميلياردى باشگاه ادامه داد: در اين خصوص فعلاً نظرى نمى دهم. در مرحله بعدى اين موضوع را رسيدگى خواهم كرد؛ اما اكنون با توجه به زحمات اعضاى هيأت مديره ابتدا بايد شرايط را طورى مهيا كنيم كه تيم از بحران خارج شود. انصارى فرد درباره قرعه كشى ليگ قهرمانان آسيا گفت: بهترين بازيكنان ايران را داريم و شايد بسيارى از آنها به قول بعضى ها كهكشانى باشند. براى ما قرعه كشى آسان معنى ندارد. ما بايد با تمام تيم ها در آسيا چه در مرحله اول و چه دوم بازى كنيم پس اگر بخواهيم قهرمان شويم خود را بايد طورى آماده كنيم كه تمام بازى ها را فينال ببينيم.وى افزود: هدف پرسپوليس قهرمانى در آسيا و موفقيت در ليگ برتر و جام حذفى است. مى توانيم با تلاش زياد آن را به دست آوريم.وى ادامه داد: من به پرسپوليس آمده ام تا كمك كنم. مطمئن باشيد اگر روزى هيأت مديره به اين نتيجه برسد كه نمى توانم براى اين تيم موثر باشم از من بخواهد اين تيم را ترك مى كنم. قصد ندارم فقط بر روى صندلى رياست اين باشگاه بنشينم. انصارى فرد خاطرنشان كرد: مى دانم حواشى زيادى در پرسپوليس وجود دارد. سعى مى كنم هفته آينده به تك تك آنها به صورت كلى و جزئى رسيدگى كنم. من مدير عاملى هستم كه به خاطر تغييرات به پرسپوليس نيامده ام بلكه مسئوليتى را قبول كرده ام كه بايد بيشتر در آن به فكر خدمت باشم.وى درباره ليدرهاى باشگاه پرسپوليس گفت: براى تمام قسمت هاى مختلف برنامه دارم. هواداران و ليدرها نيز از سرمايه هاى باشگاه هستند پس ما براى آنها نيز برنامه ريزى منظمى خواهيم داشت تا آنها به باشگاه خود به راحتى خدمت كنند.مدير عامل جديد پرسپوليس در خصوص علاقه شديد خود به حضور مربى خارجى اظهار داشت: هرگز به باشگاه پرسپوليس نيامده ام تا يك مربى خارجى با خود بياورم. صلاح تيم را هيأت مديره مى داند و من هم در اين باره تصميم مى گيرم.وى خاطرنشان كرد: اميدوارم با فراموشى تمام مسائل گذشته و با تعاملى بهتر تيمى را آماده كنيم كه بتواند پس از سال ها بهترين تيم آسيا باشد و دل هزاران ايرانى را خوشحال كند. در تيم پرسپوليس اين پتانسيل وجود دارد و با تعامل خوب هيات مديره مطمئن هستم اين خواسته دور از دسترس نيست. او ادامه داد: براى رسيدن اين تيم به اوج، قطعاً روزهاى بسيار سختى را پيش رو داريم، اما بزرگى نام پرسپوليس ما را در رسيدن به اين هدف يارى مى كند. وى افزود: من در گذشته هم مديريت پرسپوليس را بر عهده داشته ام، اما اين بار فكر مى كنم با توجه به تمام امكانات و بازيكنانى كه اين تيم در اختيار دارد با خيالى راحت تر مى توانيم به روزهاى اوج برگرديم. فراموش نمى كنيم كه پرسپوليس مدعى عنوان قهرمانى ليگ برتر است و جايگاهى كه هم اكنون در اختيار دارد به هيچ عنوان برازنده اين تيم نيست. البته امكانات اين تيم با تيمى كه من سابقاً مديريت آن را بر عهده داشتم به هيچ عنوان قابل مقايسه نيست و اين را هم نبايد فراموش كرد.انصارى فرد ادامه داد: هيچ وقت زحماتى را كه داريوش مصطفوى براى اين تيم متحمل شد فراموش نمى كنيم و قصد نداريم كه با تغييرات گسترده آمدن خودمان را نشان دهيم، اما قطعا هر مديرى تفكرات خاص خود را دارد و مى خواهد مجموعه تحت حمايت خود را آن طور كه بايد هدايت كند.مديرعامل پرسپوليس خاطرنشان كرد: تا اين لحظه از كادر فنى حمايت كرده ايم، اما بايد در آينده بيشتر و با دقت خاصى همه چيز را تحت كنترل داشته باشيم، چون اين تيم بايد به عنوان نماينده ايران در ليگ قهرمان آسيا شركت كند و بايد يك كادر فنى قدرتمند داشته باشد. منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۶,۰۹۴ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۴,۶۸۴ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۱۴ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۱,۷۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۰۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۰۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۳۰۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۲۹۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۶ کاربر آنلاین است. (۱۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!