به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
حرف شما رو تا حدودی قبول دارم.
خیلیا هستن که گذشته رو بهونه میکنن برای ناتوانایی خودشون.من نمیخوام بگم جزء اون دسته هستم یا نه و شکی هم درش نیست که یکی از عوامل عقب ماندگی ما نسبت به کشوری مثل ژاپن همینه ولی نباید اینو هم انکار کنیم که ایران چه از لحاظ فرهنگی-اجتماعی-علمی و... از جنگهای چندصد سال پیشش ضربه بزرگی خورده.
چه حملات اعراب چه مغول چه افغانها چه اسکندر یا هر جنگ دیگه ای.
مطمئن باشید اگه اون همه گذشته ما بدست اونها نابود نمیشد حالا از کشوری مثل ژاپن جلوتر بودیم.
همونطور که اگه بمبهای اتمی آمریکا نبود الان ژاپنیها چندین سال جلوتر از اینی که هستن بودن.
چه بسا اگه اون همه کتاب بدست عمر سوزانده نمیشد الان نه فقط ایران بلکه دنیایی بهتر و آبادتری در انتظار ما می بود.

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: messi724
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۸۸
از: a l'oest del Barcelona ، Camp nou
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، خسرو حیدری
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
واقعا فکر می کنیم کلمه فرهنگ برای ایرانی ناآشناست؟ اون وقت برای کی آشناست؟ اونایی که به اسم لطف کردن و به ارمغان آوردن تمدن، آدما رو زنده زنده می سوزونونن؛ به بچه و نوجوون رحم نمی کنن؛ اونا فرهنگ و تمدن می فهمن؟ اگه این طوره، من به بی فرهنگ بودن خودمون افتخار می کنم و صد سال هم چنین فرهنگ هایی رو نمی خوام!

من که نمیگم بقیه تمدن دارن . بستگی داره که منظور از فرهنگ چی باشه . فرهنگ میتونه گذشته ی یه ملت باشه و میتونه الان یه ملت باشه.
یه بنده خدایی که ایرانی بود یه روز با یه پسر ایتالیایی بحث میکنه. بحث دقیقا چی بوده یادم نیست ولی کار به جایی میکشه که اون بنده خداهه به پسر ایتالیایی از تاریخ و تمدن گذشته ی کشورش میگه. از کوروش و داریوش و از این جور حرفا.
فکر میکنه پسر ایتالیایی چی میگه؟
پسره وقتی این حرفا رو میشنوه یه لبخند میزنه و میگه: " خوب حالا چی هستین؟"
من نمیخوام بگم خارجیا درباره ی ما چی فکر میکنن چون اون قدر ها هم مهم نیست. ولی وقتی فکر میکنم میبینم داره حقیقت رو میگه. واقعیت اینه که سال های زیادی از تمدن و فرهنگ واقعیه ایرانی گذشته .ما نتونستیم اون فرهنگو نگهش داریم .نمیتونیم همشو بندازیم تقصیر مغول ها و عربا. جنگ واسه همه ی کشورای دنیا بوده ولی ایا همه مثل ما هر روز حرف از اعراب میزنن؟ مثلا مغول ها که 10 سال پیش به ایران حمله نکردن که. بعد از اینهمه سال ما باید پیشرفت میکردیم . ما حتی اگه پول هم نداشته باشیم ( که داریم) به اندازه ی بیشتر از نصف جمعیت دنیا هوش تو مملکتمون داریم . ما از همه نظر میتونستیم از دنیا جلو بزنیم ولی پیشرفت نکردیم. این الان کشور ماست .

T'estimo Xavi

You are the best player of the World
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست!

خدا رو شکر که این ملت کم کم داره بیدار میشه و برای خود من، آینده بسیار درخشانی برای کشورم متصوره، چه در نزدیک و چه در دور. و اینها هم همه با تلاش بدست میاد، نه نشستن و حرف زدن.

یادمه یه ابلهی یکجا نوشته بود: در غرب عرق می خورن و وضعشون اینه، اینجا ما عرق می ریزیم و وضعمون اینه. گفتم دقیقا دلیل عقب موندگی، همین تفکر عقب موندس، که عرق خوردن اونها رو می بینی، اما عرق ریختنشون رو نمی بینی.

گرچه در سطح دنیا خیلی پیشرفت ها و موفقیت ها با زور و جنایت و پستی بدست اومده، اما اگر ملتی بخواد پیشرفت کنه، می کنه. نمونه واضحش ژاپنه. نه دین درست حسابی دارن، نه اینکه پیامبر آسمانی برای حکومت جامعه شون اومده. فقط خواستن و این شدن.

خدا رو شکر که صرف فعل ساختن لااقل در 5 سال دولت اخیر به عنوان ارزش مطرح شده و دوران سیاه فریب و در خواب نگه داشتن ملت سپری شده. امروز هرکس که بخواد برای کشورش خدمت کنه، فضا براش هست. سخته، گاهی هم خیلی سخته، اما تمام چیزهای با ارزش با سختی بدست میاد.

دور نیست که ایران در دنیا به یک ابر قدرت تبدیل بشه، با دستان من و شما.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: A.Alliance
پیام: ۱,۰۱۱
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۷
از: بهشهر
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- آرسن ونگر
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اینا همش بهونه ست . ما اگه میخواستیم پیشرفت کنیم تا حالا هزار بار از ژاپن هم جلوتر بودیم .مگه ژاپن تا 50 سال پیش چی بود؟ فقط کار کردن تا به اینجا رسیدن. ما هم اگه بخوایم میشه منتها یه عده نمیخوان و نمیذارن .

شما که میگی یه عده نمیزارن .. خوب اون یه عده از حمله اعراب به ایران دم در اووردن دیگه

خدایــــــــــــــــــــــــــــا
خلاصـــــــــــــــــــم کن
۱۸ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- آرسن ونگر
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تنها این مساله نیست.بزرگترین ضربه ای که خوردیم از دست رفتن فرهنگ ایرانی بود که حالا حالاها بدستش نمیاریم.

فرهنگ ایران هم وقتی از بین رفت که فرهنگ این عرب ها به درون مملکت ما رخنه کرد......
کلمات عربی،تفکر عربی همه چی عرب ها داره تو فرهنگ ما میچرخه...........
امسال عید بدترین عید بود .. چون شبکه های سیما دیگه کم کم دارن فرهنگ باستانی عید رو هم از ما میگیرن....

۱۸ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- آرسن ونگر
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
واقعا فکر می کنیم کلمه فرهنگ برای ایرانی ناآشناست؟ اون وقت برای کی آشناست؟ اونایی که به اسم لطف کردن و به ارمغان آوردن تمدن، آدما رو زنده زنده می سوزونونن؛ به بچه و نوجوون رحم نمی کنن؛ اونا فرهنگ و تمدن می فهمن؟

اگه این طوره، من به بی فرهنگ بودن خودمون افتخار می کنم و صد سال هم چنین فرهنگ هایی رو نمی خوام!

باید قبول کنیم که فرهنگ کشورمون داره از بین میره...از قاجار به بعد ایران همین جور داره نزول میکنه....از همه رقم

۱۸ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- آرسن ونگر
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
الان کدوم شما میدونیم قبر داریوش ، کوروش ، کریم خان ، نادر شاه ، شاهان صفوی و... کجاست ولی 12 امام ، سلمان فارسی ، بلال حبشی همه و همه رو میدونیم ایرن یعنی تاریخ کشور رو داریم از یاد میبریم و فقط صدا و سیما مقصره ..
در باره 124000 تا پیامبر فیلم ساخته ولی درباره تاریخ کشور خودمون مردن که فیلم درست کنن ....

۱۸ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: El.Zurdito
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
-
-
-
- _
-
- _
گروه:
- کاربران عضو
اره،همینه،کسی کارو تلاش و قانون شناسی اونا رو نمی بینه ...
فقط هر روز ور و ور می زنن که چرا این شد چرا اون شد،خدا نکنه یه قانونی یه ذره جاشونو تنگ کنه زمین و زمانو می بندن به فحش که ای مردم بیاید ببینید تو چه مملکت خراب شده ای هستیم...
معلم گسسته امسالمون خیر سرش استاد دانشگاه...
وقتی از بچه ها اسم سال همت مضاعف و کار مضاعف رو شنید یه پوز خندی زد با یه ژست استاد همه چی دون به صندلی تکیه دادو شروع کرد به حرف زدن:
آره این چه وضعشه ، من خودم 24 ساعته کار می کنم حتی شبا هم امون ندارم و هر شب خواب می بینم دارم مسئله ریاضی حل میکنم،من نمی دونم به جای این اسم چرا اسم امسال رو نذاشتن:
سال آرامش مضاعف - تفریح مضاعف - حقوق مضاعف...
والا به خدا این مردم خسته شدن این چه وضعشه...

تا همین جاشو داشته باشید،بقیشو بگم دود می کنید...

از اون روز هم دیگه سر کلاسش حاضر نشدم...

فقط یه مورد از شرح حال کارمندای بانک نزدیک خونمون رو داشته باشید که به کمک سیستم های نوبت دهی چه قدر خدمات دهی شون سریع تر شده:
5 تا ادم تو یه بانک باید 1/5 منتظر باشن تا تلفن کارمندا تموم شه صبحانه هر یه ساعت صرف شه -حرفای روز بینشون ردو بدل شه
ملتم از اونجایی که برگه نوبت دستشونه هی منتظر میشن میبینن نه بابا خبری نیست-بعضی تمام ایرانو از زیروبن می بندن به فحشو کاغذو مچاله می کنن و میندازن تو سطل آشغالو میرن یه عده ای هم شروع می کنن به دعوا و بحث با کارمندا
باور نمی کنید هر بار که پامو تو اون بانک گذاشتم تا یکی شروع نمی کرد به عربده کشی کار ملتو تا ظهر لنگ نگه میداشتن

به جای عمل کردن رو بنر می نویسنو تموم شهر رو باهاش پر می کنن ولی وقتی وارد اون اداره میشی،وقتی باهاشون روبرو میشی،وقتی شعار و عمل رو باهم مقایسه می کنی،گریت میگیره...

حالا شما بگید ، اگه ما تا این حد پر کاریم که از این به بعد باید سال های تفریح مضاعف داشته باشیم ژاپنی ها چی بگن...

۱۸ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- ایمان مبعلی
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کلمات عربی،تفکر عربی همه چی عرب ها داره تو فرهنگ ما میچرخه...........

اگه چند صفحه به عقب برگردی ما این بحثو کردیم و نتیجه این شد که بعضی از کلمات پارسی خنده دارن!!! و کسی روش نمیشه بجای سلام بگه درود.شاید حق با اونا باشه چون یادشون رفته اسم این تاپیک چیه و نباید از بکار بردن این کلمات خجالت کشید بلکه برعکس.
نقل قول
امسال عید بدترین عید بود .. چون شبکه های سیما دیگه کم کم دارن فرهنگ باستانی عید رو هم از ما میگیرن....

بله متاسفانه اسمش فقط باستانیه. در حالی که من تو این موندم این عید زمانی جشن گرفته شد که زبانهای بیگانه وارد کشور ما نشد پس چرا دعای عید باستانیه ما! عربیه؟
من نژاد پرست نیستم.اگه اون دعا با زبان کاتالانی هم گفته میشد باز حرفم همین بود! این چیزا باعث میشه مردم هویت ایرانیه خودشونو از دست بدن! قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود.
نقل قول
الان کدوم شما میدونیم قبر داریوش ، کوروش ، کریم خان ، نادر شاه ، شاهان صفوی و... کجاست

بازم اگه برگردی به چند صفحه قبل من تمام اینا رو گذاشتم! خودم 10سال پیش اینا رو خوندم و برای خودم نذاشتم.
ولی بنظر شما این تنها کافیه که ما فقط بشینیم سرگذشت مثلا کوروش بزرگو بخونیم؟
بعد افسوس گذشته رو بخوریم که وای چی بودیم و الان چی هستیم؟
من تو کامنت قبلیم گفتم ویرانگری اعراب یه بخشی از تاریخ ما بود نه همه ش و حتما هم همینطوره که از حمله اعراب بشتر از بقیه ضربه دیدیم.
ما نباید حالا بشینیم و زانوی غم بغل بگیریم که گذشته ما از بین رفت.
اگه با این تفکرات بخوایم بشینیم و هیچ کاری نکنیم شاید نسلهای بعدی هم مثل شما باشن.پس چه بهتر که از خوندن اون همه کتاب درس بگیری نه فقط افسوس بخوری!
نقل قول
در باره 124000 تا پیامبر فیلم ساخته ولی درباره تاریخ کشور خودمون مردن که فیلم درست کنن ....

خواهشی که دارم از این بحثها اینجا نکنید.
باید به همه ادیان احترام گذاشت.
الان شاید کسایی بیان بحثو بکشونن به دین و... که در اون صورت فاتحه این تاپیک خونده س.برید تو تاپیک خودش.
ولی حرفتو قبول دارم تا وقتی فیلمی از شاهان ما ساخته نشه باید شاهد فیلمی مثل 300باشیم و دنیا ما رو مردمی وحشی قلمداد کنه!
........................................................
از اونایی که میخوان این بحثو ادامه بدن خواهش میکنم در مورد کامنت آخر آقای یزدانپناه حرفی اینجا نزنن.مگر بصورت خصوصی یا تو تاپیکهای عرفانی!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- ایمان مبعلی
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
هر سربازی که بر زمین می افتد و روح اش به آسمان پر می کشد نادر می میرد و به گور سیاه می رود نادر به آسمان نمی رود نادر آسمان را برای سربازانش می خواهد و خود بدبختی و سیاهی را ، او همه این فشارها را برای ظهور ایران بزرگ به جان می خرد پیشرفت و اقتدار ایران تنها عاملی است که فریاد حمله را از گلوی غمگینم بدر می آورد و مرا بی مهابا به قلب سپاه دشمن می راند ... نادر شاه افشار

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۰۵,۲۰۵ بازدید
۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۵۳,۶۱۰ بازدید
۱۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۵۴۱ بازدید
۲۴ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۹,۷۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۱,۳۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۲۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۶۱۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۲,۴۴۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۱۳۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۶ کاربر آنلاین است. (۲۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!