به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
FOTROS نوشته:

نقل قول
! д Ľ نوشته:

کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟ الو؟؟؟؟

اختیاری - الزامی یعنی چی؟؟؟

پ.ن : ما انتخاب واحدمون 14 بهمنه. یعنی 2 ، 3 هفته بعد از امتحانا تعطیلیم

شما باید از تعدادی واحد که معمولا 20تاست 6واحد رو انتخاب کنید و بگذرونید. اختیاری بودنش به این دلیله که خودتون مختارید هر کدوم از واحدهایی که موجوده رو انتخاب کنید ولی باید 6تاشو حتما بگذرونید. از 20تا واحد 6تا رو به اختیار خودتون بر میدارید و میگذرونید. برای ما کارافرینی . بازی درمانی. مبانی کامپیوتر . زیست شناسی. نظریه های جامعه شناسی . دفاع مقدس اختیاری بود. همه شونم 2واحدی بودن.

اینو بخونید...

جوان 6 ساله مازندراني – دكتراي فيزيك...

كم‌سن‌ترين داوطلب كنكور سراسری سال 88 و دانشجوی دکترای فعلی .

از یک سالگی درس خواندم و 3 سالگی دیپلم گرفتم

چند سال پیش وقتی نام نوجوان 4 ساله مازندرانی به عنوان كم‌سن‌ترین داوطلب كنكور سراسری سال 88 سر زبان‌ها افتاد، كمتر كسی پیش‌بینی می‌كرد كه «فرهنگ فلاح» آنقدر تند و تیز حركت كند كه دو سال بعد درحال آماده كردن تز دكترایش باشد. فرهنگ فلاح درس خواندن را از یک سالگی آغاز كرد! سنی كه بیشتر بچه‌ها در آن مهارت‌های اولیه بازی كردن را یاد می‌گیرند. او در 2 سالگی مقطع ابتدایی را تمام كرد و در 3 سالگی دیپلم گرفت! با او هم‌صحبت شدیم.

بچه مازندران
در سال 1384 در شهرستان نور استان مازندران به دنیا آمدم و مشغول تحصیل سال اول دكترای فیزیك در دانشگاه علم و صنعت تهران می‌باشم.

من سه خواهر دارم و خودم فرزند چهارم خانواده می‌باشم. فاضله بزرگ‌ترین فرزند خانواده متولد سال 1363 و مشغول تحصیل سال سوم دكترای ریاضی در دانشگاه صنعتی شریف است. هنگامه و هدی متولد سال 1365 هستند. هنگامه در حال دفاع از پایان‌نامه كارشناسی ارشد رشته شیمی در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و هدی دوره كارشناسی رشته جغرافیا در دانشگاه تهران را به پایان رسانده است ضمن این‌كه پدرم كارشناس برق می‌باشد.

فقط درس خواندم
من در سن یک سالگی تحصیلات ابتدایی را در منزل آغاز كردم. تحصیلات دوره‌های راهنمایی و متوسطه را نیز در منزل به همراهی خواهرانم ادامه دادم. سال 1387 در سن سه سالگی در امتحانات سوم راهنمایی، اول دبیرستان و سوم دبیرستان شركت كرده و مدرك دیپلمم را با معدل 19.95 كسب كردم. همان سال امتحانات پیش دانشگاهی را بصورت جهشی گذراندم و در تیرماه 1388 در سن چهار سالگی در كنكور سراسری با رتبه زیر 11 در رشته فیزیك دانشگاه علم و صنعت پذیرفته شدم. در سال 1389 مقطع كارشناسی را با معدل19.88 و رتبه اول به پایان رساندم و در سال 1390 مقطع كارشناسی ارشد فیزیك از دانشگاه علم و صنعت را که همزمان با مقطع دکترا آغاز نموده بودم، با معدل 54/19 و رتبه اول كسب كردم . در همان سال تحصیل در مقطع دكترا، موفق به ارائه نظریه ای در فیزیک کوانتوم شدم که بصورت نظری وجود ذره هگزبوریم در مدارمیانی ذره نوترون را تایید مینماید( این ذره اخیرا توسط دانشمندان موسسه هارتون در سوییس طی یک آزمایش تایید شده است ) و به این ترتیب نامزد جایزه پانصد هزار دلاری موسسه دانشمندان فیزیک نظری کلن آلمان قرار گرفتم.

تاریخچه زمان

در دوران بچگی كتابی به نام «تاریخچه زمان» نوشته «استفان‌ هاوكینگ» را مطالعه كردم كه متعلق به خواهرم فاضله بود. در این كتاب تعدادی از مسایل اساسی فیزیك و همچنین طریقه شكل‌گیری و تكامل یك نظریه علمی به زبان ساده شرح داده شده است. می‌توان گفت كه این كتاب نقطه شروع علاقه من به فیزیك بود. افزون بر این فیزیك علم توصیف پدیده‌های طبیعی از علوم پایه است.

پایان‌نامه
زمینه كلی این پایان‌نامه «اسپینترونیك مولكولی» می‌باشد. در این شاخه به بررسی ترابرد اسپین الكترون‌ها در مولكول‌ها پرداخته می‌شود. اسپین یك مشخصه كوانتومی ذاتی ذرات است كه برای ذراتی مانند الكترون، پروتون و نوترون دارای دو مقدار (بالا و پایین) است. كاربرد این رشته می‌تواند برای ساخت مدار‌های الكترونیكی بسیار كوچك، مفید باشد.

از او بیشتر بدانیم

* روزی چهارده تا شانزده ساعت مطالعه می‌كنم. در شرایط خاص به 18 ساعت هم رسیده است.

* خنده‌رویی عادتی است كه آموخته‌ام، مطمئنا هر انسانی با روحیه خوب می‌تواند كارهایش را به درستی انجام دهد.

نکته جالب آنکه وقتی در سن یک سالگی همراه پدرم به مدرسه میرفتم، چون بنده در سن 16 ماهگی شروع به راه رفتن نمودم، سوار بر روروک در حالیکه شیشه شیر خشک دستم بود وارد کلاس شدم که تعجب و البته خنده همه را برانگیخت.

* برنامه درسی تمام چهار فرزند خانواده توسط پدرم مشخص می‌شد.

* در زمان ورود به دانشگاه 4 ساله بودم، اكثر دانشجویان و اساتید مرا از طریق مصاحبه‌هایی كه انجام داده بودم، می‌شناختند.

* درس‌هایم را در خانه می‌خواندم و بعد از من امتحان می‌گرفتند و براساس آن مقطع درسی‌ام مشخص می‌شد.

* هفت انتخاب اول من در دانشگاه فیزیك بود و بعد هم كه وارد دانشگاه شدم روز به روز بیشتر از رشته‌ام رضایت پیدا كردم، به طوری كه حالا هر قدر در جنبه‌های بنیادی فیزیك مطالعه می‌كنم، سیر نمی‌شوم.

* مادرم وقت زیادی برای درس خواندن ما می‌گذاشت، برای هر چهار نفر ما حكم اولین معلم را داشت و با دقت زیاد درس‌های دوره ابتدایی را در خانه به ما یاد می‌داد.

* از دو سالگی به بعد که توان راه رفتن را پیدا نمودم سرعت درس خواندنم بیشتر شد، با خواهرهای دوقلویم برنامه می‌گذاشتیم و درس می‌خواندیم، فاضله هم كه از ما جلوتر بود، كمكمان می‌كرد و اشكالات ما را برطرف می‌كرد.

* از همان زمان تلویزیون را كنار گذاشتیم، برای خودمان زمان‌بندی كرده بودیم و 50 دقیقه درس می‌خواندیم و 10 دقیقه استراحت می‌كردیم، درست از هشت صبح تا پنج بعدازظهر، یك ساعت هم فوق برنامه داشتیم، در همان 10 دقیقه بازی می‌كردیم.

* من از همان روز ثبت‌نام در دانشگاه تصمیم گرفته بودم دوره لیسانس را شش ماهه تمام كنم. اما مسئولان دانشگاه اجازه ندادند،و در حقیقت من در دو ترم لیسانس گرفتم.

* تنها دغدغه من در زندگی مطالعه است! ترجیح می‌دهم از یك سری روابط و دلمشغولی‌ها به نفع درسم چشم‌پوشی كنم. درس خواندن كار اصلی من است و لذت‌بخش‌ترین بخش زندگی‌ام.

* برای من به دست آوردن نمره 20 كار سختی نیست.

* ترم اول و دوم مقطع دكترا را با معدل 20 تمام كرده بودم. در حال حاضر می‌توانم بگویم كه مهم‌ترین آرزویم تمام كردن دوره دكترا با معدل 20 است كه تاكنون خیلی به این آرزو نزدیك شدم.

* تلویزیون اصلا سرگرمم نمی‌كند، سینما هم همین طور... ترجیح می‌دهم فیلم‌های خوب دنیا را در خانه ببینم.

* نبوغ در خانواده ما ارثی است.

دروغه!
امکان نداره بتونه میکرو کولون رو تلفظ کنه تو این سن.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۸ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کجای دنیا امتحان برنامه نویسی رو کتبی میگیرن؟

جاست انلی ایران

نقل قول
این استادای عتیقه رو از کجا گیر میارن میفرستن سر کلاس؟

اغلبشونو با تور میگیرن

نقل قول
بدترین استادی که داشتم همین درس برنامه نویسی بود

واسه ما استادمون خیلی باسواده بد مصب خلی هم خوش برخورده
ولی امتحاناشو با نامردی تمام میگیره و خیلی خیلی سخت گیره

نقل قول
جفتش خوبه هم عملی هم کتبی واسه من که فرقی نمیکنه. منم دیروز امتحان برنامه نویسی داشتم سخت بود ولی خیلی درس شیرینیه دوسش دارم.

یه بار دیگه اینجوری بخوایی جواب بدی میگم که تو دانشگاه چی میخونید

نقل قول
بعد نمیشه Run گرفت برنامه رو؟ آخه اینجوری که خیلی نامردی ه. یعنی جا خالی اینا ندادن دیگه؟ ما متنِ جزوه رو حفظ نکنیم؟

هنوز انگار معنی دانشجو رو نفهمیدی عزیزم

نقل قول
جاخالی نداده بود از جزوه سوال تستی درآورده بود.

وای خدای من
تستی؟
من فقط تو امتحانام نصف سوالای اندیشه فقط تستی بود بقیه به کل تشریحی

شما بیایید خودتونو بذارید جای من
دانشجوی ترم اول مهندسی پزشکی ( همه چیز تو این رشته هست همه چیز )
برنامه نویسی داریم در حد لالیگا
استاد ه اومد C رو گفت که حالا میگم مباحثشو بعد هم Cپلاس پلاس رو گفت
میدونید این یعنی چی؟ یعنی خود خود خود فاجعه
C رو که به ما گفت به بچه های کامپیوتر دانشگامون تو دو ترم درس میدنش یکی مقدماتی ( همچین اسمی داشت فک میکنم) یکی هم پیشرفته
حالا موضوعات:
میان ترم:
الگوریتم
فلوچارت
Iidentifiers ها ( Data - Type- storage class- Constant)
اپراتورها(ریاضی -منطقی-مقایسه ای-بیتی-پوینتری-عضویت -comma-sizeof)
دستورات شرطی
حلقه
آرایه (یه بعدی و چند بعدی)
اختصاص حافظه بصورت دینامیک

پایانی:
میان ترم به اضافه
توابع (خودبازگشتی - مقدار بازگشتی و ...)
structers
Bit Fields
Unions
Enumerations
Typedef
فایلها

Cپلاس پلاس:
Encapsolation
polymorphism
inheritance
...
(حس تایپ نیست )

راحت ترین سوالایی که میان ترم داده بود تقویم سالیانه بود و ماشین حسابی که نمودار بکشه و پرانتز رو بفهمه

پایانی هم فقط سکوت میکنم فقط

۲۸ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
بريد هروقت تونستين برنامه نويسي Z80 رو 19 بگيريد بياين حرف از برنامه نويسي بزنين

۲۹ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Devil may cry نوشته:

بريد هروقت تونستين برنامه نويسي Z80 رو 19 بگيريد بياين حرف از برنامه نويسي بزنين

اولا که به نمره نیست

دوما که به خیلی چیزای دیگه هم بستگی داره

۲۹ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
26ام امتحان برنامه نویسی رو دادم خلاص

انقدرم مثل شماها سرو صدا راه ننداختم اینجا

حالا نمرش بیاد میام اینجا باهم صحبت میکنیم

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۹ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
الان این راست بود کوثر خانم؟ من چرا یه جوری شدم بعد از خوندنِ این؟ حس میکنم داستانِ تخیلی خوندم اصن!!

نمیدونم والا ایمیلشو فرستاده بودن!! حالا اگه مینوشت جوان 6ساله ژاپنی همه قبول میکردنا!! جای ابهامم نداشت!! بیچاره ایرانیا!
نقل قول
من که اصن هیچ جوره نمیتونم بپذیرم اینو گرفتی مارو کوثر ؟
تو خودتو با اون مقایسه میکنی؟؟؟ نه ببخشید تو اونو با خودت مقایسه میکنی؟؟؟؟!!
میزنمتا!!!
نقل قول
بیا من بین 4 تا دونه امتحان دارم دست و پا میزنم اونوقت این تو 5 سالگی دکترا گرفته
خب اشکال نداره توهم تو 5سال دکتراتو بگیر کاری نداره که!!!

نقل قول
دروغه! امکان نداره بتونه میکرو کولون رو تلفظ کنه تو این سن.
اگه ساروی بود راست میشد؟؟!! احتمالا تلفظ نمیکرده بیشتر کتبی امتحان میداده!!
اونایی که میگن نمیشه میتونن برن از مهشید بپرسن میشه یا نمیشه!!
مهشید جان تحویل شما!!
ما خودمون نابغه داشتیم تو این سایت اونوقت ملت دارن درباره نابغه شش ساله حرف میزنن که راست یا دروغه!!
بابا من اینجا خودم نمونه بارز یک نابغه!!البته در رشته خودم!! چیز عادیه بابا چرا انقدر مساله رو بزرگش میکنید شما!! من هی میخوام این فاصله بین خودمونو با شما مردم عادی کم کنم نمیذارید که!!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۹ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Lionel-Xaviesta
پیام: ۲,۷۱۲
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
FOTROS نوشته:

بابا من اینجا خودم نمونه بارز یک نابغه!!البته در رشته خودم!! چیز عادیه بابا چرا انقدر مساله رو بزرگش میکنید شما!! من هی میخوام این فاصله بین خودمونو با شما مردم عادی کم کنم نمیذارید که!!

ینی عاشق اعتماد به نفس بچه های سایتم
اعتماد به نفسا یکی از یکی بیشتر

۲۹ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
FOTROS نوشته:

نقل قول
! д Ľ نوشته:

کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟ الو؟؟؟؟

اختیاری - الزامی یعنی چی؟؟؟

پ.ن : ما انتخاب واحدمون 14 بهمنه. یعنی 2 ، 3 هفته بعد از امتحانا تعطیلیم

شما باید از تعدادی واحد که معمولا 20تاست 6واحد رو انتخاب کنید و بگذرونید. اختیاری بودنش به این دلیله که خودتون مختارید هر کدوم از واحدهایی که موجوده رو انتخاب کنید ولی باید 6تاشو حتما بگذرونید. از 20تا واحد 6تا رو به اختیار خودتون بر میدارید و میگذرونید. برای ما کارافرینی . بازی درمانی. مبانی کامپیوتر . زیست شناسی. نظریه های جامعه شناسی . دفاع مقدس اختیاری بود. همه شونم 2واحدی بودن.

اینو بخونید...

جوان 6 ساله مازندراني – دكتراي فيزيك...

كم‌سن‌ترين داوطلب كنكور سراسری سال 88 و دانشجوی دکترای فعلی .

از یک سالگی درس خواندم و 3 سالگی دیپلم گرفتم

چند سال پیش وقتی نام نوجوان 4 ساله مازندرانی به عنوان كم‌سن‌ترین داوطلب كنكور سراسری سال 88 سر زبان‌ها افتاد، كمتر كسی پیش‌بینی می‌كرد كه «فرهنگ فلاح» آنقدر تند و تیز حركت كند كه دو سال بعد درحال آماده كردن تز دكترایش باشد. فرهنگ فلاح درس خواندن را از یک سالگی آغاز كرد! سنی كه بیشتر بچه‌ها در آن مهارت‌های اولیه بازی كردن را یاد می‌گیرند. او در 2 سالگی مقطع ابتدایی را تمام كرد و در 3 سالگی دیپلم گرفت! با او هم‌صحبت شدیم.

بچه مازندران
در سال 1384 در شهرستان نور استان مازندران به دنیا آمدم و مشغول تحصیل سال اول دكترای فیزیك در دانشگاه علم و صنعت تهران می‌باشم.

من سه خواهر دارم و خودم فرزند چهارم خانواده می‌باشم. فاضله بزرگ‌ترین فرزند خانواده متولد سال 1363 و مشغول تحصیل سال سوم دكترای ریاضی در دانشگاه صنعتی شریف است. هنگامه و هدی متولد سال 1365 هستند. هنگامه در حال دفاع از پایان‌نامه كارشناسی ارشد رشته شیمی در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و هدی دوره كارشناسی رشته جغرافیا در دانشگاه تهران را به پایان رسانده است ضمن این‌كه پدرم كارشناس برق می‌باشد.

فقط درس خواندم
من در سن یک سالگی تحصیلات ابتدایی را در منزل آغاز كردم. تحصیلات دوره‌های راهنمایی و متوسطه را نیز در منزل به همراهی خواهرانم ادامه دادم. سال 1387 در سن سه سالگی در امتحانات سوم راهنمایی، اول دبیرستان و سوم دبیرستان شركت كرده و مدرك دیپلمم را با معدل 19.95 كسب كردم. همان سال امتحانات پیش دانشگاهی را بصورت جهشی گذراندم و در تیرماه 1388 در سن چهار سالگی در كنكور سراسری با رتبه زیر 11 در رشته فیزیك دانشگاه علم و صنعت پذیرفته شدم. در سال 1389 مقطع كارشناسی را با معدل19.88 و رتبه اول به پایان رساندم و در سال 1390 مقطع كارشناسی ارشد فیزیك از دانشگاه علم و صنعت را که همزمان با مقطع دکترا آغاز نموده بودم، با معدل 54/19 و رتبه اول كسب كردم . در همان سال تحصیل در مقطع دكترا، موفق به ارائه نظریه ای در فیزیک کوانتوم شدم که بصورت نظری وجود ذره هگزبوریم در مدارمیانی ذره نوترون را تایید مینماید( این ذره اخیرا توسط دانشمندان موسسه هارتون در سوییس طی یک آزمایش تایید شده است ) و به این ترتیب نامزد جایزه پانصد هزار دلاری موسسه دانشمندان فیزیک نظری کلن آلمان قرار گرفتم.

تاریخچه زمان

در دوران بچگی كتابی به نام «تاریخچه زمان» نوشته «استفان‌ هاوكینگ» را مطالعه كردم كه متعلق به خواهرم فاضله بود. در این كتاب تعدادی از مسایل اساسی فیزیك و همچنین طریقه شكل‌گیری و تكامل یك نظریه علمی به زبان ساده شرح داده شده است. می‌توان گفت كه این كتاب نقطه شروع علاقه من به فیزیك بود. افزون بر این فیزیك علم توصیف پدیده‌های طبیعی از علوم پایه است.

پایان‌نامه
زمینه كلی این پایان‌نامه «اسپینترونیك مولكولی» می‌باشد. در این شاخه به بررسی ترابرد اسپین الكترون‌ها در مولكول‌ها پرداخته می‌شود. اسپین یك مشخصه كوانتومی ذاتی ذرات است كه برای ذراتی مانند الكترون، پروتون و نوترون دارای دو مقدار (بالا و پایین) است. كاربرد این رشته می‌تواند برای ساخت مدار‌های الكترونیكی بسیار كوچك، مفید باشد.

از او بیشتر بدانیم

* روزی چهارده تا شانزده ساعت مطالعه می‌كنم. در شرایط خاص به 18 ساعت هم رسیده است.

* خنده‌رویی عادتی است كه آموخته‌ام، مطمئنا هر انسانی با روحیه خوب می‌تواند كارهایش را به درستی انجام دهد.

نکته جالب آنکه وقتی در سن یک سالگی همراه پدرم به مدرسه میرفتم، چون بنده در سن 16 ماهگی شروع به راه رفتن نمودم، سوار بر روروک در حالیکه شیشه شیر خشک دستم بود وارد کلاس شدم که تعجب و البته خنده همه را برانگیخت.

* برنامه درسی تمام چهار فرزند خانواده توسط پدرم مشخص می‌شد.

* در زمان ورود به دانشگاه 4 ساله بودم، اكثر دانشجویان و اساتید مرا از طریق مصاحبه‌هایی كه انجام داده بودم، می‌شناختند.

* درس‌هایم را در خانه می‌خواندم و بعد از من امتحان می‌گرفتند و براساس آن مقطع درسی‌ام مشخص می‌شد.

* هفت انتخاب اول من در دانشگاه فیزیك بود و بعد هم كه وارد دانشگاه شدم روز به روز بیشتر از رشته‌ام رضایت پیدا كردم، به طوری كه حالا هر قدر در جنبه‌های بنیادی فیزیك مطالعه می‌كنم، سیر نمی‌شوم.

* مادرم وقت زیادی برای درس خواندن ما می‌گذاشت، برای هر چهار نفر ما حكم اولین معلم را داشت و با دقت زیاد درس‌های دوره ابتدایی را در خانه به ما یاد می‌داد.

* از دو سالگی به بعد که توان راه رفتن را پیدا نمودم سرعت درس خواندنم بیشتر شد، با خواهرهای دوقلویم برنامه می‌گذاشتیم و درس می‌خواندیم، فاضله هم كه از ما جلوتر بود، كمكمان می‌كرد و اشكالات ما را برطرف می‌كرد.

* از همان زمان تلویزیون را كنار گذاشتیم، برای خودمان زمان‌بندی كرده بودیم و 50 دقیقه درس می‌خواندیم و 10 دقیقه استراحت می‌كردیم، درست از هشت صبح تا پنج بعدازظهر، یك ساعت هم فوق برنامه داشتیم، در همان 10 دقیقه بازی می‌كردیم.

* من از همان روز ثبت‌نام در دانشگاه تصمیم گرفته بودم دوره لیسانس را شش ماهه تمام كنم. اما مسئولان دانشگاه اجازه ندادند،و در حقیقت من در دو ترم لیسانس گرفتم.

* تنها دغدغه من در زندگی مطالعه است! ترجیح می‌دهم از یك سری روابط و دلمشغولی‌ها به نفع درسم چشم‌پوشی كنم. درس خواندن كار اصلی من است و لذت‌بخش‌ترین بخش زندگی‌ام.

* برای من به دست آوردن نمره 20 كار سختی نیست.

* ترم اول و دوم مقطع دكترا را با معدل 20 تمام كرده بودم. در حال حاضر می‌توانم بگویم كه مهم‌ترین آرزویم تمام كردن دوره دكترا با معدل 20 است كه تاكنون خیلی به این آرزو نزدیك شدم.

* تلویزیون اصلا سرگرمم نمی‌كند، سینما هم همین طور... ترجیح می‌دهم فیلم‌های خوب دنیا را در خانه ببینم.

* نبوغ در خانواده ما ارثی است.

جان من باورش کردی؟!
چرت ترین جوکی بود که شنیدممگه کشکه که یه خردسال 4 ساله بیاد رتبه 11 فیزیک بشه؟!
خیلی ضایع بود

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۳۰ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
چراانقدهمه چیوسخت میگیرین؟

مادوم راهنمایی بودیم برنامه مینوشتیم

خیلی باحال بودکه

Més que un club
۳۰ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: khadije.messi
پیام: ۴,۲۲۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از: -
طرفدار:
- leo messi
- -
- -
- ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ- ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ
- -
- ﭘﭗ ﮔﻮﺍﺭﺩﻳﻮلا- تیتو ویلانووا
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یه بار دیگه اینجوری بخوایی جواب بدی میگم که تو دانشگاه چی میخونید

بیا بگو.
تو که درسای مارو ندیدی.

من عاشق برنامه نویسی ام.
خب مهم ترین درس رشتمه.
من اگه یکم بیشتر میخوندم این ترم برنامه نویسی رو 20 میشدم انقد اعصابم داغون شد.

۳۰ دی ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۸۲۸ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۸۹۸ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۳۶ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۳۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۸۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۷۲۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۱ کاربر آنلاین است. (۱۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!