به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
حيدري: عصباني بودم، نبايد حرف مي زدم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل گم شدن قراردادم عصباني بودم و آن زمان نبايد حرف مي زدم.

سپهر حيدري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: پس از اينكه از تمرين به باشگاه پرسپوليس رفتم و متوجه مشكل قرار دادم شدم اعصابم به شدت بهم ريخت.
وي افزود: پس از اينكه از باشگاه بيرون آمدم چند نفر را مقابل باشگاه همراه با بادامكي و نوري ديدم و از فرط ناراحتي به تصميم مسئولان مالي باشگاه پرسپوليس اعتراض كردم، ولي الان معتقدم چون عصباني بودم نبايد حرف مي زنم. بايد در اين باره با هدايتي و انصاري فرد صحبت مي كردم.
حيدري عنوان كرد: باشگاه پرسپوليس براي من زحمت كشيده است. در اين شرايط سخت بر خلاف خيلي از تيم‌ها كه 30 درصد از قرار دادهاي بازيكنان خود را هنوز نداده اند پرسپوليس 60 درصد قراردادها را داده است. اين بيانگر زحمت و تلاش آنها براي رفاه حال بازيكنان است.
حيدري خاطر نشان كرد: براي جواب دادن به محبت مسئولان و كادر فني سعي مي كنم كه فردي موثري براي باشگاه باشم. غير از حرف هابي كه درباره قراردادم زدم، هيچ مصاحبه ديگري نكرده ام. حالا هم تلاش مي كنم جواب محبت آنها را بدهم.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۴ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
شايد كريمي و آتسو نرسند
ويروس سرماخوردگي در اردوي پرسپوليس
خبرگزاري فارس: دو بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس دچار سرماخوردگي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، به علت سرماي هوا در چند روز گذشته قبل از ديدار مقابل فولاد خوزستان ويروس سرماخوردگي افشين پيرواني سرمربي تيم پرسپوليس را نگران كرده است.
اين سرماخوردگي باعث شده علي كريمي و آتسو دچار تب و لرز شوند و در تمرين امروز پرسپوليس شركت نكنند.
پزشك تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص حضور اين دوبازيكن مقابل فولاد خوزستان همه چيز را منوط به تمرين فردا و وضعيت جسماني تا قبل از بازي فولاد خوزستان دانسته است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۴ دی ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نقل قول
ويروس سرماخوردگي در اردوي پرسپوليس

واقعا مشکلات بارسا و پرسپولیس عتیقه است! از مصدومیت های چندین ماهه که باعث می شه بازیکن تصمیم بگیره کلا کفشاشو آویزون کنه گرفته، تا رفتن انگشت یه نفر تو چشم بازیکن گرفته تا پخش شدن ویروس به دلیل عطسه ی یه خبرنگار و ...
واقعا Karma ی ماها چرا این جوریه، الله اعلم!

۲۴ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
رحمتي: پرسپوليس هنوز با من مذاكره نكرده است

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران - مشكلات پرسپوليس در خط دروازه باعث شده كه مسئولان اين باشگاه درصدد جذب يك دروازه‌بان مطمئن باشند تا در ليگ قهرمانان آسيا با مشكل مواجه نشوند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، پرسپوليسي‌ها روي مهدي رحمتي و نوري صبري دروازه‌بان تيم ملي عراق نظر دارند ولي هدف اول آنها جذب رحمتي است. دروازه‌بان شماره يك تيم ملي دراين خصوص به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «من هم چيزهايي شنيده‌ام ولي هيچ يك از مسئولان پرسپوليس با من مذاكره نكرده‌اند.»
رحمتي پيش از اين گفته بود اگر پيشنهادي از باشگاه پرسپوليس دريافت كند به اين تيم مي پيوندد
منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گروه آناليز فولاد تمرين پرسپوليس را زير نظر گرفتند

دو نفر از اعضاي گروه آناليز تيم فولاد خوزستان صبح امروز تمرين تيم پرسپوليس را زير نظر گرفتند.

در حالي كه روز جمعه هفته جاري تيم پرسپوليس در ورزشگاه آزادي تهارن به مصاف تيم فولاد خوزستان مي رود؛ صبح امروز دو نفر از اعضاي گروه آناليز فولاد با حضور در ورزشگاه راه آهن اكباتان تمرين تيم پرسپوليس را زير نظر گرفتند تا به اين ترتيب به مجيد جلالي گزارشات لازم را در آستانه اين ديدار حساس ارائه كنند.

گفتني است ديدار پرسپوليس و فولاد روز جمعه هفته جاري در چارچوب هفته بيستم ليگ برتر در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود. منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
با تغيير نظر ناگهاني افشين پيرواني؛ تمرين امروز پرسپوليس صبح برگزار شد

تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس تهران با تغيير نظر ناگهاني افشين پيرواني ساعت 11 صبح برگزار شد.

در حالي كه قرار بود تمرين پرسپوليس ساعت 15 برگزار شود اما با نظر افشين پيرواني اين تمرين به ساعت 11 صبح تغيير زمان پيدا كرد و به مدت يك ساعت و 30 دقيقه در زمين ورزشگاه راه آهن اكباتان برگزار شد.در تمرين امروز پرسپوليس علي كريمي هافبك مياني اين تيم در حالي كه به شدت بيمار بود حضور پيدا كرد و به همراه ساير بازيكنان به تمرين پرداخت.

تمرين امروز پرسپوليس تا ساعت 12:45 به طول انجاميد و تمام بازيكنان نيز در اين تمرين حضور داشتند. منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ابراهيم توره : با سه گل فولاد را شكست مي دهيم

مهاجم سنگالي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: اين كه من نمي توانم پنالتي بزنم به خاطر بدشانسي ام است اما قول مي دهم كه پرسپوليس با سه گل فولاد را شكست دهد.

ابراهيم توره در گفت وگویی عنوان كرد: پرسپوليس نام بزرگي است و من اطمينان دارم كه اين تيم مي تواند در مقابل فولاد با نتيجه اي بسيار عالي حريف را شكست دهد و همه چيز را جبران كند. فكر مي كنم كه پرسپوليس در برابر فولاد مي تواند با سه گل پيروز شود و اين پيروزي را به تمام هوادارانش تقديم كند.

وي ادامه داد: شناخت بسيار خوبي از تيم فولاد داريم، آنها تا اين جاي ليگ برتر نتايج خوبي كب كرده اند و حتي در ديدار رفت نيز ما را شكست دادند به همين دليل بايد در اين ديدار انتقام ديدار رفت را بگيريم.منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
تغييرات پرسپوليس مقابل فولاد؛ زارعي در جناح راست، محمد در جناح چپ

كادر فني تيم پرسپوليس براي ديدار مقابل فولاد بازيكنان جناح راست و چپ خط دفاعي اش را تغيير خواهد داد و مسعود زارعي بعد از مدت ها براي اين تيم به ميدان خواهد رفت.

با توجه به اين كه مسعود زارعي مداع راست پرسپوليس دوران مصدوميت خود را پشت سر گذاشته و مي تواند در ديدار مقابل فولاد خوزستان به ميدان برود كادر فني پرسپوليس نيز تصميم گرفت براي بازي دادن به اين بازيكن عليرضا محمد را به جناح چپ خط دفاعي انتقال دهد تا به اين ترتيب زارعي در راست براي اين تيم به ميدان برود.

گفتني است به احتمال فراوان مجتبي شيري كه در ديدارهاي گذشته پرسپوليس نتوانست آن طور كه بايد بازي كند به نيمكت خواهد رفت. منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عليرضا محمد : من دو پا هستم فرقي نمي كند كجا بازي كنم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: من به بازيكن دو پا هستم و برايم فرقي نمي كند كه در جناح راست قرا بگيرم يا اين كه در جناح چپ بازي كنم.

عليرضا محمد در گفت وگویی عنوان كرد: با توجه به اين كه مسعود زارعي شرايط بازي كردن پيدا كرده است اين احتمال وجود دارد كه من براي ديدار مقابل فولاد در جناح چپ قرار بگيرم ولي نسبت به اين موضوع هيچ اعتراضي ندارم و هر تصميمي كه كادر فني بگيرد احترام مي گذارم.

وي ادامه داد: در راه آهن كه بازي مي كردم نيز گاهي اوقات به جناح راست مي رفتم و به هيمن دليل به بازي در هر دو پست عادت دارم در واقع من بازيكن دو پا هستم
محمد خاطرنشان كرد: پرسپوليس بازي بسيار دشواري مقابل فولاد در پيش دارد چرا كه اين تيم در ديدار رفت نيز آنها ما را شكست دادند اما پرسپوليس انگيزه بسيار دارد تا نتيجه ديدار رفت را جبران كند. منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
وضع بوناچیچ با پرسپولیس در دو روز آینده مشخص می شود

شهراد ناظمی در گفتگویی گفت : تا این لحظه هیچ چیز با باشگاه پرسپولیس نهایی نشده است و اخباری هم مبنی بر اینكه باشگاه با گزینه های دیگر مذاكره كرده است به گوش می رسد.

این كارگزار رسمی فیفا افزود: جدیت مذاكره با بوناچیچ بیشتر بوده است و امروز یا فردا وضع نهایی بوناچیچ مشخص خواهد، اگر همین امروز قرارداد بسته شود از هفته آینده بوناچیچ هدایت پرسپولیس را بر عهده خواهد گرفت.

شهراد ناظمی تاكید كرد : نهایی شدن قرارداد بوناچیچ صحت ندارد و هنوز با باشگاه توافق نشده است
وی وجود اختلاف مالی میان پرسپولیس و بوناچیچ را تكذیب و تصریح كرد : با این نگاه مخالف هستم چون هر مذاكره ای زمان خواهد برد و باید شرایط دو طرف بررسی شود .

مدیر برنامه های لوكا بوناچیچ با پر اهمیت خواندن این قرارداد تاكید كرد : چند روز تاخیر در این راه اگر منجر به عقد قرارداد درستی شود مانعی ندارد . همچنین باید بگویم كمترین اختلاف را بر سر مسائل مالی داشته ایم .

شهراد ناظمی با رد خبر اخراج بوناچیچ از تیم فوتبال النصر امارات گفت : كپی توافقنامه بوناچیچ با النصر در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است و كسانی كه مسئله اخراج وی از النصر را مطرح كردند اصلاً از مسائل اطلاع نداشتند و حتی در صورت اخراج شدن ، چیزی از ارزش وی كم نمی شود چون بسیاری از مربیان بزرگ دنیا در مدت زمان كوتاهی در فوتبال امارات از كار بركنار شده اند ولی بوناچیچ یك سال در امارات مربی بود و بنا بر درخواست خود از النصر جدا شد .

این كارگزار رسمی فیفا درباره وضع رضا عنایتی در باشگاه النصر هم گفت : عنایتی فعلاً تعلیق است چون باشگاه درباره وی می گوید عنایتی بی انضباطی انجام داده است ولی عنایتی این موضوع را قبول ندارد .

ناظمی گفت : به زودی به امارات خواهم رفت تا تكلیف وی را هم مشخص كنم.

وی درباره پیوستن حسین كعبی به بشكیتاش تركیه هم گفت : هنوز پیشنهاد رسمی به دست من نرسیده است ولی این باشگاه اگر واقعاً بخواهد می تواند كعبی را جذب كند . منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۴۵,۳۳۲ بازدید
۱۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۰۱,۴۱۴ بازدید
۲۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۶,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۷,۵۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۴,۸۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۳۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۲۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۰,۶۶۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۸۴۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۴ کاربر آنلاین است. (۳۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!