به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
خليلي: دوباره دل پرسپوليسي ها را شاد مي كنم.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در آينده اي نزديك با گلزني، دوباره دل هواداران پرسپوليس را شاد مي كنم.محسن خليلي در گفت ‌و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: دلم براي ايران و پرسپوليس تنگ شده بود. خوشبختانه شب گذشته به ايران بازگشتم تا دوباره بتوانم خاطرات خوش گذشته را تكرار كنم.
وي افزود: با بهبودي كامل و دستور پزشك از 15 بهمن به ميدان برمي‌گردم. برنامه‌ريزي ويژه‌اي براي حضور در دربي دارم.
خليلي ادامه داد: شب گذشته با افشين پيرواني جلسه‌ داشتم و آخرين شرايط خود را كه پزشكم طي نامه‌اي مكتوب براي او و دكتر زرينه نوشته بازگو كردم. خوشحال هستم كه پيرواني از من استقبال كرد. اين مورد انگيزه من را چند برابر كرد.
وي يادآور شد: در روزهايي كه در آلمان بودم براي بازگشت به تركيب پرسپوليس لحظه‌شماري مي‌كردم. اميدوارم دوباره بتوانم دل هواداران را با درخشش و گلزني شاد كنم.
وي افزود: با وجود حرف و حديث‌هاي فراوان هيچ مشكلي براي بازگشت به ميادين ندارم. طبق دستور پزشك آلماني ام پس از يك هفته تمرين اختصاصي در تمرينات گروهي شركت خواهم كرد. اگر كادر فني صلاح بدانند در دربي حضور خواهم يافت.
خليلي خاطرنشان كرد: از امروز تمرينات اختصاصي خود را در آكادمي ملي المپيك آغاز كردم. از روز شنبه كه پرسپوليس از كرمان باز مي‌گردد در تمرينات تيمي شركت خواهم كرد.
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به ميهمان نوازي ايراني‌هاي مقيم آلمان گفت: در مدتي كه در آلمان بودم آنها مرا شرمنده كردند. دلداري آنها مرحمي بر دوري از پرسپوليس بود. همچنين پزشكان آلماني هنگام بازگشتم به ايران آدرس‌ اينترنتي شبكه 3 سيما را از من گرفتند تا بازي‌هاي من را به صورت مستقيم تماشا كنند. من از مهمانوازي و از لطف آنها تشكر مي‌كنم و اميدوارم روزي بتوانم جوابگوي زحمات آنها باشم.

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
اینم برای کسایی که دلشون برای مهاحم گلزنمون تنگ شده.

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
ايويچ مدير فني پرسپوليس.

تومسيلاو ايويچ سرمربي سابق تيم ملي ايران براي پذيرفتن پست مديريت فني پرسپوليس صبح يكشنبه وارد ايران مي شود.

پس از مذاكرات پي‌در‌پي مديران پرسپوليس با تومسيلاوايويچ سرمربي يوگسلاو سابق تيم ملي ايران براي حضور در پرسپوليس سرانجام اين مربي براي پذيرفتن پست مديريت فني پرسپوليس با مديران اين باشگاه به توافق رسيد.

شنيده‌ها حاكي از آن است كه دليل حضور قريب الوقوع اين مربي در ايران نيز مذاكره نهايي براي اين موضوع است.

ايويچ يكشنبه براي انجام مذاكرات نهايي به ايران مي‌آيد تا شايد در كنار پيرواني مديريت فني پرسپوليس را بر عهده بگيرد

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
نيكبخت: در كرمان يك روز به ياد ماندني رقم مي‌زنيم.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مي خواهيم مقابل مس كرمان يك روز به ياد ماندني رقم بزنيم.عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: خوشبختانه روحيه بازيكنان بالا است و آماده هستند سه امتياز حساس را در كرمان كسب كنند.
وي افزود: تيم‌هاي بزرگ در كرمان متوقف شده اند. با دانستن اين موضوع بايد طوري به ديدار مس برويم كه اسير حريف نشويم و بتوانيم با پيروزي ميدان را ترك كنيم.
نيكبخت خاطرنشان كرد: غيبت توره ممكن است به ضرر ما تمام شود، اما من برنامه‌ ويژه‌اي براي مدافعان مس دارم و دوست دارم يك روز به ياد ماندني را رقم بزنم.
وي درباره ايويچ در پرسپوليس گفت: او مربي خوبي است، اما چون با او كار نكردم و نمي‌دانم تفكراتش چگونه است فعلا در خصوص او نظري نمي‌دهم.
وي گفت: براي من مهم نيست روي نيمكت باشم يا در تركيب 11 نفره. هر جا كه باشم براي پرسپوليس و افشين پيرواني آرزوي موفقيت مي كنم.

منبع

۲ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
هدايتي: حاضرم يك تا 100 درصد سهام پرسپوليس را بخرم.

رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: با واگذاري اين باشگاه به وزارت صنايع مخالفم و حاضرم خودم يك تا 100 درصد سهام پرسپوليس را بخرم.حسين هدايتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: تا اين لحظه فقط به خاطر رفاه باشگاه و رفع مشكلات مالي بر حسب وظيفه و به خاطر عشق و علاقه به مردم در اين تيم بوده ام و كوچكترين دخالتي در مسائل فني نداشتم. مي دانم دل هزاران مرد و زن پير و جوان با تيم پرسپوليس است و رسالتي كه بر دوش ما است بسيار سنگين است.
وي يادآور شد: تا روزي كه بتوانم در خدمت اين تيم خواهم بود. باز هم مي گويم اگر مسئولان قصد دارند اين تيم را به بخش خصوصي بدهند حاضرم يك تا صد در صد سهام اپرسپوليس را به قيمت بالا بخرم اما اگر اين مورد، مدنظر مسئولان بلند مرتبه كشوري نيست سعي مي كنم در كنار اين تيم باشم و برايش دعا كنم چون عاشق پرسپوليس هستم.
وي افزود: طبق اساسنامه فيفا، فوتبال بايد رو به خصوصي سازي آورد. من هم آماده ام اين كار را انجام دهم اما اگر صلاح نيست اين كار انجام شود، به عنوان سرباز مي مانم.
هدايتي تصريح كرد: با واگذاري پرسپوليس به وزارت صنايع مخالفم. پرسپوليس با اين انتقال دچار مشكل مي شود. تجربه ثابت كرده اين كار نتيجه خوبي به دنبال ندارد.
رئيس هيات مديره پرسپوليس در خصوص حضور ايويچ در ايران گفت: ايويچ مدير فني پرسپوليس نيست. او مي خواهد به دعوت پيرواني به ايران بيايد و به او مشاوره بدهد. ما نيز از او استقبال مي كنيم چون يكي از بزرگان فوتبال جهان است و اميدوارم به پيرواني كمك كند.
وي در خصوص صحبت با مربيان خارجي اظهار داشت: حتي 30 ثانيه هم با يك مربي داخلي و خارجي براي حضور در پرسپوليس صحبت نكرده ام. هيچ ماموريتي براي اين كار از طرف هيات مديره نداشتم. اين مسئله كذب است كه مي گويند من براي صحبت با مربيان به كشور تركيه رفته ام. نمي دانم اين اخبار چگونه منتشر مي شود.
هدايتي درباره افشين پيرواني گفت: با قدرت چند برابر از پيرواني و كادر فني حمايت مي كنيم. اگر قرار باشد اتفاقي بيفتد هيات مديره در جلسه با كادر فني تصميم مي گيرد. افشين پيرواني مربي با دانش و با اخلاقي است و حق او را در پرسپولس پايمال نمي كنيم. اميدوارم كادر فني بدون نگراني و با قدرت به كار خود ادامه دهد و در ديدار حساس فردا با مس سه امتياز شيرين كسب كند.
وي درباره جلسه با پشكسوتان پرسپوليس عنوان كرد: جلسه اي كه شب گذشته برگزار شد به منظور همدلي و وحدت بيشتر بين بزرگان و قديمي‌هاي پرسپوليس با زحمت كشان حال حاضر باشگاه بود. همچنين مديرعامل جديد پرسپوليس با رخصت گرفتن از كساني كه سال ها براي اين تيم زحمت كشيده بودند صحنه هاي زيبايي را رقم زدند.
هدايتي افزود: خوشحال شدم در اين جلسه در بين بزرگان حال حاضر و قديم پرسپوليس حضور پيدا كردم. بر حسب وظيفه صندوقي را كه براي آنها تشكيل دادم تا بتوانم كمك حال آنها باشم و گوشه كوچكي از زحمات آنها را جبران كنم.اين تحفه كوچكي بود. اميدوارم پيشكسوتان پرسپوليس آن را قبول كرده باشند.

منبع

۲ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
قطبي قصد بازگشت به پرسپوليس را ندارد

مدير برنامه‌هاي افشين قطبي گفت: اين مربي در حال حاضر قصد بازگشت به پرسپوليس را ندارد.مهدي حاجي باقر در گفت‌ و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: افشين قطبي عاشق پرسپوليس و هوادارانش است و هميشه از كادر فني اين تيم و اعضاي هيات مديره‌ حمايت كرده است.
وي تاكيد كرد: افشين پيرواني يكي از بهترين دوستان قطبي است. او علاقه زيادي دارد پيرواني در پرسپوليس موفق شود.
حاجي باقر ادامه داد: درحال حاضر افشين قطبي در دوبي به سر مي‌برد و از 2 تيم از شرق آسيا و 2 تيم عربي پيشنهاد دارد و با آنها وارد مذاكره شده اما هنوز قراردادي امضا نشده است.
وي يادآور شد: به احتمال فراوان وي به زودي كنفرانس خبري در دوبي تشكيل مي‌دهد تا پاسخگوي سئوالات خبرنگاران باشد.
حاجي‌ باقر خاطرنشان كرد: قطبي از هواداران خواسته كه پرسپوليس را تنها نگذارند و عاملي شوند تا اين تيم به روزهاي خوب بازگردد. اين علاقه قلبي سرمربي پيشين پرسپوليس است.
وي درباره احتمال بازگشت قطبي به پرسپوليس گفت: افشين قصد بازگشت به پرسپوليس را ندارد. او در حال حاضر مي خواهد به 4 پيشنهادي كه دارد فكر و درباره آنها تصميم گيري كند.
وي در پايان در خصوص ماركو اظهار داشت:‌صحبت‌هايي با انصاري فرد شده است و در آينده تصميمات لازم در خصوص شرايط قرارداد ماركو گرفته مي‌شود

منبع

۲ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
عابدزاده با هواداران كرماني درگير شد.
مربي تيم فوتبال پرسپوليس به دليل بي احترامي به بازيكنان پرسپوليس و كادر فني با هواداران كرماني درگير شد.تيم فوتبال پرسپوليس بعد از ظهر امروز تمرين سبكي را در زمين اختصاصي مس كرمان انجام داد.
حدود 150 هوادار كرماني كه از نزديك شاهد تمرين بودند الفاظ نامناسبي را به كار بردند و عليه عليرضا نيكبخت واحدي، عليرضا حقيقي، علي كريمي و افشين پيرواني شعار دادند.
همين موضوع باعث شد احمد رضا عابدزاده پس از بارها تذكر به هواداران با چند تن از آنها درگيري لفظي شديدي پيدا كند. عابدزاده قصد داشت با هواداران كرماني درگير شود اما با تلاش نيروي انتظامي، مجيد فرخزادي و شماري از بازيكنان پرسپوليس اين موضوع خاتمه يافت.

منبع

۲ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
باقري: در مورد كادر فني اظهارنظر نكرده ام.

كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: فقط به دنبال موفقيت پرسپوليس هستم و در مورد كادر فني اظهارنظري نكرده ام.كريم باقري در گفت ‌و گو با خبرگزاري فارس،‌ اظهار داشت:‌ هرگز نگفتم با پيرواني نمي‌توانيم موفق شويم. فقط خواسته‌‌ام حرف و حديث‌ها در خصوص كادر فني از بين برود تا آنها بتوانند با قدرت كار خود را ادامه دهند. اگر هم قرار است تصميمي گرفته ‌شود سريعتر اعلام شود.
وي ادامه داد: فقط به دنبال موفقيت پرسپوليس هستم و در مورد رفتن كادر فني هيچ اظهارنظري نكرده ام. اميدوارم از قول من چنين حرف‌هايي درج نشود چون از دروغ بيزارم.
باقري درباره ديدار برابر مس عنوان كرد: پس از برد مقابل فولاد خوزستان وضعيت ما بسيار خوب است. در تمرينات روزهاي گذشته بازيكنان از لحاظ روحي و رواني در شرايط خوبي قرار داشتند. مقابل مس فقط به 3 امتياز فكر مي كنيم.

منبع

۲ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
براي پرسپوليس در كرمان هيچ ارزشي قائل نشدند.
معاون روابط عمومي پرسپوليس گفت: در كرمان به بازيكنان ما و خانواده‌هايشان توهين كرده و هيچ ارزشي براي تيم قائل نشدند.مهدي ترابي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد اتفاقات رخ داده در تمرين پرسپوليس در كرمان اظهار داشت: از دقيقه اول كه وارد زمين مس براي تمرين شديم به نيكبخت واحدي، عليرضا حقيقي و عابدزاده بي‌احترامي‌هايي شد كه واقعا در شان مردم خونگرم كرمان نبود.
وي افزود:‌ هيچكس از تشويق دايي ناراحت نشد؛ اما هيچ ارزشي براي پرسپوليس قائل نشدند و به بازيكنانمان فحاشي كردند.
ترابي ادامه داد: از هيات فوتبال كرمان انتظار بيشتري داشتيم تا تيم پرسپوليس را تنها نگذارند. شرايط به گونه اي بود كه راننده اتوبوس به دليل ترس از بازيكنان خواست هر چه سريع‌تر وسيله نقليه‌اش را ترك كنند تا شيشه هاي اتوبوسش نشكند.
وي افزود: تعدادي از مردم كرمان از اين كار تماشاگرنماها جلوگيري كردند؛ اما در تمام طول تمرين عليه بازيكنان ما فحاشي شد و حتي به خانواده‌هاي آنها نيز توهين كردند به حدي كه عابدزاده ناراحت شد و به آنها اعلام كرد فقط به تشويق تيم خود بپردازند كه در جواب، حرف بسيار بدي شنيد و مجبور شد عكس‌العمل نشان دهد.

منبع

۲ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
ايويچ به پرسپوليس نخواهد آمد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: حضور ايويچ در پرسپوليس منتفي است.

مدیر باشگاه پیروزی

عباس انصاري فرد در حاشيه جلسه پيشكسوتان پرسپوليس با اعضاي هيات مديره و بازيكنان در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: بعيد مي‌دانم بار اولي باشد كه جلسه هم‌انديشي بين بزرگان پرسپوليس، هيات مديره، بازيكنان و كادر فني برگزار مي‌شود.
وي افزود: ‌خوشحالم با حمايت هدايتي صندوق حمايت از پيشكسوتان پرسپوليس راه‌اندازي مي شود. اميدوارم در آينده بتوانيم تسهيلات ويژه اي را براي بزرگان پرسپوليس فراهم كنيم.
مديرعامل پرسپوليس عنوان كرد:‌ برنامه‌هاي وسيعي براي پيشكسوتان دارم. اولين كارم اين بود كه بايد از آنها رخصت مي‌گرفتم تا كارم را شروع كنم. البته قبلا از دو تن از بزرگان پرسپوليس به نام‌هاي جاسميان و همايون بهزادي اجازه گرفته بودم.
انصاري فرد يادآور شد: اميدوارم با اين گونه جلسات بتوانيم مشكلات را حل و بزرگان پرسپوليس را به باشگاه نزديك تر كنيم.
وي ادامه داد: با اين كار روحيه بچه‌ها تقويت شد و از لحاظ روحي و رواني در شرايط خوبي براي بازي‌هاي آينده قرار گرفتند.
انصاري فرد درباره شرايط افشين پيرواني در پرسپوليس گفت: پيرواني از خانواده پرسپوليس است. تا وقتي من هستم در كنار اعضاي هيات مديره از پيرواني و كادر فني‌ حمايت مي‌كنم تا در آرامش به كارش ادامه دهد.
وي درباره حضور مربي خارجي گفت:‌ با چند مربي صحبت داشته‌ايم اما با كسي قرارداد امضا نكرده ايم. هر اتفاقي كه قطعيت پيدا كرد به اطلاع مردم و رسانه‌ها مي‌رسانيم. اجازه دهيد پيرواني كارش را بكند و او را اذيت نكنيد. ما فعلا با هيچ يك از مربيان به توافق نرسيده ايم.
مديرعامل پرسپوليس درباره حضور ايويچ عنوان كرد: وي به ايران نمي‌آيد. من مطمئنم او قادر نيست به دليل سن بالا به پرسپوليس كمك كند. حضور ايويچ در پرسپوليس منتفي است.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره اولويت‌هاي باشگاه گفت:‌ اولويت ما ليگ قهرمانان آسيا و گرفتن دو جام در ايران است. با مديريت و برنامه‌ريزي و استفاده از پتانسيل‌ موجود مي‌توانيم به نتايج دلخواه برسيم. اين شايستگي را در بچه‌ها مي‌بينم. اميدوارم بستري آماده كنيم كه آنها در زمين بتوانند قدرت تاكتيكي خود را به خوبي پياده كنند.
وي درباره حضور رحمتي در پرسپوليس تاكيد كرد: با رحمتي صحبت كرده بوديم. او اگر مي‌خواست به پرسپوليس بيايد در ليگ برتر و جام حذفي نمي‌توانست ما را همراهي كند. از طرف ديگر مسئولان مس اجازه جدايي به او ندادند. با اين شرايط حضور رحمتي در پرسوليس منتفي است.
وي افزود: بعيد مي‌دانم معمارزاده به بازي‌هاي پرسپوليس برسد چون آمادگي لازم را ندارد. ما نگران دروازه‌ پرسپوليس هستيم و مي‌دانيم بايد 3 يا 4 دروازه بان آماده داشته باشيم. پس احتمال حضور گزينه خارجي وجود دارد.
انصاري فرد در خصوص احتمال واگذاري پرسپوليس به وزارت صنايع گفت: درباره اين مسئله حرف‌هاي زيادي زده شده اما تاكنون هيچ اتفاقي رخ نداده است. فعلا اين بحث منتفي است. در هر صورت ما تابع نظر مهندس علي‌آبادي هستيم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در جواب سوالي كه آيا سازمان تربيت بدني به شما ابلاغ كرده كه از سرمربي خارجي استفاده نكنيد؛ گفت: چنين ابلاغي را نديده ام. سازمان تربيت بدني در كار ما دخالتي ندارد و اعضاي هيات مديره‌ هستند كه تصميمات لازم را مي‌گيرند. ما گزارش عملكرد را به رئيس مجمع مي‌دهيم.
وي افزود: چون اهل شعار دادن نيستم و مي‌خواهم مرد عمل باشم سعي مي‌كنم فعلا كمتر مصاحبه كنم اما ناگفته‌هايي دارم كه آن را در كنفرانس مطبوعاتي به صورت شفاف به اطلاع مردم مي‌رسانم.

منبع

۲ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۳۰۸ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۷,۹۱۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۴۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۱۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۶۹۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۰۹ کاربر آنلاین است. (۲۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!