به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اشنایدر: رئال ستاره دارد ولی تیم نیست!

ستاره اینتر از تیم سابق خود انتقاد کرده...

سایت گل: وسلی اشنایدر معتقد است هزینه چند صد میلیون یوروئی رئال مادرید در تابستان به مفهوم تضمین موفقیت این تیم نیست. «شما میتوانید با پول ستاره بخرید اما تیم را نمیتوان با پول ساخت!» «چند سال قبل چلسی هم کلی خرج کرد و ستاره های زیادی خرید اما خیلی طول کشید تا واقعا تیم شود.اینتر هم البته در این تابستان چند بازیکن خریده و طول میکشد تا تیم تازه اینتر به هماهنگی برسد.» اشنایدر درباره داستان پیوستن خود به اینتر هم حرف زده:«اول گفتند باید تو را بفروشیم بعد رئالی ها نظرشان را تغییر دادند و در پایان قرار شد به اینتر بروم.» هافبک هلندی از حضور در اینتر ابراز رضایت کرده است.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۸ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پدرو: ‌از بارسلونا متشکرم

جديدترين ستاره پرورش‌يافته در بارسلونا از حضور در اين تيم خوشحال است...

سايت گل: پدرو از پيروزي بارسلونا مقابل رئال مايورکا بسيار خوشحال است. او با دو گلي که زد باعث شد بارسا چهار بر دو برنده شود و تساوي بدون گل در خانه روبين کازان را به فراموشي بسپارد. پدرو پس از اين بازي گفت: «خيلي خوشحالم که دو گل زدم و برديم. از هم‌تيمي‌هايم تشکر مي‌کنم، به ويژه زلاتان ايبراهيموويچ که در صحنه گل اول يک پاس عالي به من داد.» دو گل پدرو باعث شد تماشاگران او را ايستاده تشويق کنند. او مي‌گويد: «اين براي من ارزش بسياري داشت و من را بسيار خوشحال کرد. حالا نياز دارم آرامش داشته باشم و به کار خودم ادامه دهم. حقيقت اين است که از تمام فرصت‌هايي که دارم استفاده کنم و بايد از بقيه بازيکنان به دليل پاس‌هايشان تشکر کنم.»

۱۸ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خبر ویژه؛ رونالدو شاید تا ژانویه دور از میدان باشد.

اگر اوضاع مچ پای او تا دو هفته دیگر بهتر نشود شاید نیاز به جراحی داشته باشد...

سایت گل: کریستیانو رونالدو شاید دو ماه دیگر مجبور به دوری از میادین باشد. نیک فان‌دیک، جراح مشهور هلندی گفته او تا 20 نوامبر نباید بازی کند و به او چند تمرین اختصاصی داده تا قدرت مچ پایش را مورد آزمایش قرار بدهد. اگر مچ پای او خوب شود او می‌تواند در بازی 22 نوامبر مقابل راسینگ سانتاندر بازی کند.رئال هفته پیش اعلام کرد نیازی به جراحی نیست اما اگر استخوان واقع در مچ پای او به درستی سر جایش برنگردد او مجبور خواهد شد پایش را به تیغ جراحان بسپارد. چنین اتفاقی باعث می‌شود او 6 تا 8 هفته دور از میادین باشد.اگر نیاز به جراحی باشد، این بازیکن 24 ساله حدود دوازده بازی مادرید را از دست خواهد داد. او در 30 سپتامبر مقابل مارسی مصدوم شد و تاکنون در هشت بازی تیمش غایب بوده است.رئال مادرید امیدوار است فدراسیون فوتبال پرتغال نگذارد این بازیکن مقابل بوسنی بازی کند.

۱۸ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا با روبینیو به توافق رسید.

شرایط و مدت قرارداد مورد موافقت قرار گرفته است.

سایت گل: بارسلونا با روبینیو بر سر مدت و شرایط قرارداد به توافق اولیه دست یافته است. روبینیو قصد دارد در زمستان به طور کامل از منچسترسیتی جدا شود اما غول‌های کاتالان ترجیح می‌دهند او را تا انتهای فصل قرض گرفته و سپس خریداری کنند و البته تا پایان فصل دستمزد او را بپردازند.احتمال این قرارداد در پنجره نقل و انتقالات ژانویه دارد بیشتر و بیشتر می‌شود و گفته می‌شود مقامات دو باشگاه این هفته بر سر مفاد قرارداد با هم مذاکره خواهند کرد. قرار است مالیات بازیکنان خارجی در اسپانیا از 24 به 43 درصد افزایش یابد و بارسلونا به دنبال آن است که هر چه سریع‌تر و پیش از اعمال این قانون قرارداد روبینیو را قطعی سازد.روبینیو «یک بازیکن لوکس غیرضروری» در سیتی تلقی می‌شود و مارک هیوز بسیار دوست دارد در زمستان فرانک ریبری را بخرد.

۱۸ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هانري: از حضور در بارسلونا احساس خوشبختي مي‌كنم.

یوفا: مهاجم فرانسوي تيم فوتبال بارسلونا گفت: به خاطر عضويت در بارسا خود را يكي از خوشبخت‌ترين بازيكنان دنيا مي‌دانم.

به گزارش یوفا: تيه‌ري هانري بازيكن مصدوم بارسلونا در گفت و گو با مجري تلويزيون بارسا تصريح كرد: بارسا چيز ديگري است و هيچ تيم باشگاهي را نمي شود با بارسلونا مقايسه كرد.

وي افزود: مهمترين مسئله براي من بارسلونا است و دغدغه اي به جز اين ندارم. برخي مشكلات شخصي اجازه نمي داد حواسم را به صورت كامل معطوف بارسلونا كنم اما اكنون با تمام قدرت در خدمت تيم هستم.

هانري ضمن انتقاد از حساسيت هاي نابجاي پزشكان تيم گفت: مصدوميت من برطرف شده اما پزشكان نامه ترخيص من از بخش پزشكي را صادر نمي كنند و معتقدند بايد بيشتر از دو هفته ديگر در استراحت مطلق باشم.

۱۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هافبک بارسلونا ده روز غایب است.

کیتا برای سفر به سن‌مامس آماده خواهد بود...

سایت گل: سیدو کیتا هافبک بارسلونا تقریبا ده روز از میادین دور خواهد بود. اخیرا مشخص شده او دچار کشیدگی رباط زانو شده است. او پس از بازی مقابل مایورکا احساس درد در زانوی خود کرد و مورد معاینه قرار گرفت. مشخص شده که یکی از رباط‌های زانوی او ورم کرده و نیاز به استراحت دارد.به این ترتیب این بازیکن 29 ساله در بازی مالی و غنا در مرحله مقدماتی جام جهانی غایب است اما می‌تواند به بازی بعد بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو برسد. کیتا در 18 بازی این فصل بارسلونا یکی از درخشان‌ترین بازیکنان بلوگرانا بوده و شش گل زده است.او همچنین امشب در بازی مقابل کولتورال لئونسا در جام حذفی غایب است.

۱۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رئال 1 الکورون صفر؛ وداع کهکشانی ها با جام حذفی

رئال حتی در سانتیاگوبرنابئو هم به سختی از سد الکورون گذشت...

سایت گل: در مهمترین بازی جام حذفی اسپانیا رئال مادرید به رغم برتری مقابل حریف خود از مسابقات کنار رفت. رئال که در بازی رفت 4 بر صفر مغلوب الکورون شده بود،این بار در خانه خود نیز نتوانست به پیروزی پر گل برسد. رئالی ها تا دقیقه 81 موفق به باز کردن دروازه جریف نشدند و در این دقیقه فن در فارت موفق شد رئال را به تک گل مسابقه برساند. به این ترتیب رئال خیلی زود از جام حذفی اسپانیا بیرون رفت.

۲۰ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رئال مادريد حذف شد، اوساسونا صعود كرد.

یوفا: رئال مادريدر از گردونه رقابت‌هاي جام حذفي اسپانيا كنار رفت.

به گزارش یوفا: دور برگشت مرحله يك شانزدهم نهايي رقابت‌هاي فوتبال جام حذفي اسپانيا شب گذشته برگزار شد.

رئال مادريد كه در باي رفت برابر تيم دسته دومي آلكوركون تن به شكست 4 بر صفر داده بود در بازي برگشت و در ورزشگاه سانتياگو برنابئو نتوانست ناكامي خود را جبران كند.

شاگردان مانوئل پيگريني تنها در دقيقه 81 توسط فان در فارت به گل رسيدند و در مجموع دو ديدار رفت و برگشت 4 بر يك شكست خوردند و از اولين جامي كه فتح آن را وعده داده بودند محروم شدند.

در ديگر ديدار مهم شب گذشته به خصوص براي مردم دو منطقه پامپلونا و ايران، اوساسونا مقابل خه‌رس به پيروزي يك بر صفر دست يافت. تك گل پيروزي بخش اوساسونا را ددي به ثمر رساند. شجاعي 90 دقيقه در تركيب اوساسونا به ميدان رفت اما نكونام بازي نكرد.

اوساسونا در بازي رفت نيز اين تيم را 2 بر يك شكست داده بود.

تيم‌هاي آلكاركون، بارسلونا، اتلتيكومادريد، سويا، والنسيا، ويارئال، سلتاويگو، ركرتيوو اوئلوا، دپورتيوو لاكرونيا، اوساسونا و مالاگا 11 تيم صعود كننده به مرحله يك هشتم نهايي جام پادشاهي بودند.

امشب نيز تكليف 5 تيم ديگر روشن خواهد شد.

۲۰ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گوارديولا: لاليگا دشوار شد.

یوفا: سرمربي تيم فوتبال بارسلونا حذف رئال مادريد از جام پادشاهي را دليلي براي سخت شدن لاليگا توصيف كرد.

به گزارش یوفا: جوزپه گوارديولا كه تيمش در شب تلخ مادريد با نتيجه 5 بر صفر برابر كولتورال لئونسا به پيروزي رسيده بود در نشست خبري خود گفت: حالا ديگر لاليگا ست شده است. البته سال گذشته هم سخت بود و ما هر 3 جام را فتح كرديم اما امسال فرق مي‌كند و مادريد براي قهرماني در لاليگا دست به هر كاري خواهد زد.

گوارديولا كه با كنايه مدام از نفوذ مادريد در فدراسيون فوتبال اسپانيا سخن مي‌گفت، توضيح بيشتري در اين مورد به خبرنگاران نداد.

وي افزود: بارسلونا صدرنشين لاليگا است اما فاصله نگران كننده‌اي با رئال مادريد دارد و ال كلاسيكو دربي هفته دوازدهم هر لحظه كه مي گذرد حساس‌تر مي‌شود.

۲۰ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اعتراض 30 دقيقه‌اي هواداران رئال مادريد به بازيكنان و مربيان

یوفا: هواداران رئال مادريد در پايان بازي برابر آلكاركون تا نيم ساعت ورزشگاه را ترك نكردند و عليه بازيكنان و مربيان شعار دادند.

به گزارش یوفا: هواداران رئال مادريد به شدت از حذف تيمشان در جام پادشاهي(حذفي) اسپانيا ناراحت و عصباني بودند.

دستمال‌هاي سفيدرنگ بار ديگر از جيب هواداران خارج شد و توهين به بازيكنان چندين و چند ميليون يورويي فلورنتينو پرس تا نيم ساعت پس از پايان بازي نيز ادامه داشت.

اين لجبازي نيم ساعته به سود پليس تمام شد چرا كه هواداران مادريدي با خروج خود از برنابئو همزمان با هواداران آلكاركون صحنه هاي ناراحت كننده‌اي را در خيابان كونچا اسپينا خلق مي‌كردند.

رئال مادريد با نتيجه 4 بر يك در مجموع دو بازي رفت و برگشت برابر آلكاركون تن به شكست داد.

۲۰ آبان ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۵۳,۱۴۲ بازدید
۲۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۷۰۴,۲۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۳,۲۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۱,۳۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۸۵ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۳,۰۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۶,۱۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۹,۰۷۱ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۷,۴۱۳ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۶۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!