به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو به ال كلاسيكو مي‌رسد.

یوفا: باشگاه رئال مادريد از طريق روابط عمومي خود حضور رونالدو در ال دربي كلاسيكو را تاييد كرد.

به گزارش یوفا: كريستيانو رونالدو مهاجم پرتغالي رئال مادريد در سه تمرين گذشته تيمش حضور داشته و پا به توپ شده است.

مصدوميت وي در ناحيه زانو چپ و كشاله پاي راست به طور كلي رفع شده و پزشكان پيش بيني مي كنند وي با آمادگي كامل در ال دربي كلاسيكو حاضر شود.

كريستيانو رونالدو در دو بازي ملي حساس تيم فوتبال كشورش برابر بوسني و هرزگوين غايب بود تا بتواند استراحت كند و تاييد رسمي حضورش برابر بارسلونا خشم مقامات فوتبال پرتغال را بر انگيخت.

8 آذر ديدار دو تيم بارسلونا و رئال مادريد برگزار مي‌شود.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۸ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
والدس: گوارديولا هيچ مشكلي با بازيكنان ندارد.

یوفا: دروازه‌بان تيم فوتبال بارسلونا ضمن اشاره به حاشيه‌هاي رئال مادريد گفت: در بارسلونا هيچ مشكلي بين بازيكنان و مربيان وجود ندارد.

به گزارش یوفا: ويكتور والدس تصريح كرد: گوارديولا هيچ مشكلي با بازيكنان ندارد و براي همه ما يك دوست خوب است.

وي افزود: شك ندارم رئال مادريد قبل از بازي با ما برابر حاشيه‌هاي خود شكست مي‌خورد و در هفته دوازدهم لاليگا برابر تيمي خسته و بي‌روح صف‌ آرايي خواهيم كرد.

والدس در پاسخ به اين سئوال كه چرا هيچ رقيب جدي براي او در بارسلونا وجود ندارد گفت: پاسخ اين سئوال را از مديران و مربيان تيم‌هاي پايه و مدير كل باشگاه جويا شويد. من علاقه‌اي به اين شرايط ندارم و اگر رقيب جدي برايم وجود داشته باشد بهتر است.

ديدار بارسلونا و رئال مادريد در هفته دوازدهم لاليگا 8 آذر برگزار مي‌شود.

۲۸ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ژاوی: رئال یکی از قربانی های موفقیت بارسلونا است.

ستاره تیم کاتالانی اعتقاد دارد که رئال در بازار نقل و انتقالات خوب عمل کرده است.

سایت گل: ژاوی، هافبک تیم بارسلونا، تاکید کرد که رقیب همیشگی آنها، رئال مادرید، یکی از قربانیان موفقیت سه گانه فصل قبل تیمش است اما فکر می کند که سفید ها برای مبارزه با آبی اناری ها و پایان سلطه آنها در اسپانیا و اروپا، خرید های خوبی انجام داده است.

او در یک کنفرانس خبری گفت:" آنها (رئالی ها) یکی از قربانی های سه گانه ما هستند. آنها خریدهای گران قیمتی و البته خوبی در تابستان انجام دادند. کریس رونالدو، گرانترین خرید رئالی ها، به بازی ال کلاسیکو که 29 نوامبر برگزار می شود، خواهد رسید و ژاوی می داند که مرد پرتغالی می تواند نتیجه بازی ها را به سود تیمش رقم بزند.

بازیساز بارسلونا سپس به تحسین مانوئل پیگرینی، مربی رئال مادرید، پرداخت و مرد شیلیایی را مردی فوق العاده توصیف کرد که با ایده هایش زندگی می کند. برخلاف تغییرا ت در رئال، ژاوی گفت که بارسلونا یک تیم کامل است که بازیکنانش می دانند که چگونه با فلسفه بارسلونا و در کنار هم بازی کنند.

۲۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
جرارد پیکه: بازی با اینتر مهمتر از ال کلاسیکو است.

مدافع تیم بارسلونا ترجیح می دهد بازی این هفته شان در لیگ قهرمانان را با پیروزی پشت سر بگذارند تا اینکه بخواهند در مقابل رقیب دیرینه شان به پیروزی برسند.

سایت گل: بعد از اینکه بارسلونا نتوانست در مقابل تیم روسی روبین کازان در هیچ یک از دو دیدار رفت و برگشت به پیروزی برسد، صعودش به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

به همین دلیل، خرارد پیکه در مصاحبه با Marca گفت صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان مهمتر از شکست دادن رئال مادرید است.

او در این کنفرانس خبری گفت:" بازی با رئال مادرید یک دربی است و پیروزی در آن اهمیت زیادی دارد اما ما در مقابل اینتر برای ادامه حضور در اروپا می جنگیم. تیمی که بخواهد جام های مختلف را فتح کند باید در مقابل تیم های بزرگ موفق باشد."

با این وجود، پیکه گفت که دیگر نمی خواهد در مورد بازی هفته آینده صحبت کند و از خبرنگاران خواست که در مورد بازی با اتلتیک بیلبائو از او سوال کنند. بارسلونا این تیم باسکی را در هر دو دیدار فینال جام حذفی و سوپر کاپ اسپانیا شکست داد و پیکه اعتقاد دارد که آنها در سن مامس به دنبال انتقام گرفتن خواهند بود.

"وقتی تیمی جام های زیادی را از چنگ شما در می آورد، کم کم از آن تیم متنفر می شوید و من مطمئنم که آنها تمام تلاششان را به خرج خواهند داد تا نتیجه دیگری رقم بخورد. آنها تیمی هستند که فوتبالی مستقیم ارائه می دهند و در بازی هوایی بسیار قوی هستند. ما باید بسیار مراقب باشیم."

۲۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان از سفر به سن مامس باز ماند.

مرد سوئدی در مقابل اتلتیکو بیلبائو حاضر نخواهد بود.

سایت گل: زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی بارسلونا به دلیل به درازا کشیدن دوران بهبودی اش، آبی و اناری ها را در بازی مقابل اتلتیک بیلبائو همراهی نخواهد کرد.

بر اساس گزارشی که در وب سایت اختصاصی باشگاه بارسلونا منتشر شده است ، ابراهیموویچ در جلسه تمرینی روز چهارشنبه، از ناحیه پشت ران چپ احساس ناراحتی کرد و به همین دلیل، در روز پنج شنبه چند تست پزشکی روی او انجام شد. آزمایشات تایید کردند که او از ناحیه همسترینگ پای چپ دچار کشیدگی مختصری شده که مشابه با مصدومیت قبلی او در بازی با مایورکاست که موجب شد تا او یک هفته از میادین دور باشد.

زمان بازگشت دوباره او به دقت بررسی خواهد شد. بیش از همه، پپ گواردیولا نگران است که آیا مهاجم و ستاره تیمش در بازی مقابل رئال مادرید که هفته آینده برگزار می شود، حاضر خواهد بود یا خیر.

این بازیکن سابق اینتر شروع خوبی در تیم جدیدش داشت و از زمان پیوشتنش به آبی و اناری ها، در 9 بازی، هفت بار گلزنی کرد.

۲۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
والدز: دوست دارم رونالدو در الکلاسیکو بازی کند.

یوفا: " ویکتور والدز " دروازه‏بان بارسلونا امیدوار است " کریستیانو رونالدو " به دربی حساس الکلاسیکو برسد.

به گزارش یوفا: دروازه‏بان بارسا برای بازی هفته آینده با رئال مادرید از حضور " رونالدو " در نیوکمپ استقبال می‏کند و می‏گوید هیچ ترسی از این ستاره پرتغالی ندارد.

" والدز " گفت: « بازیکنان بزرگ باید همیشه در بازی‏های بزرگ بازی کنند و شخصاً دوست دارم مقابل بهترین‏ها قرار بگیرم. امیدوارم کریستیانو رونالدو بتواند در الکلاسیکو بازی کند. »

دروازه‏بان شماره یک بارسا افزود: « رونالدو بازیکن خوبی برای رئال مادرید است اگرچه فکر می‏کنم رسانه‏ها عملکرد او در داخل و خارج زمین را بزرگ می‏کنند. »

۲۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا در باسك، سانتاندر در مادريد

یوفا: هفته يازدهم لاليگا به كه روزنامه‌هاي اسپانيايي به عنوان آرامش قبل از طوفان از آن ياد مي‌كنند با برگزاري 4 ديدار حساس كليد مي‌خورد.

به گزارش یوفا:در اولين شب از هفته يازدهم لاليگا اسپانيا رئال مادريد در خانه خود ميزبان راسينتگ سانتاندر است و فرصت دارد در كاهش فاصله با بارسلونا گام موثري بردارد.

در ديگر بازي حساس فردا شب بارسلونا در خانه اتلتيك بيلبائو ميهمان است و در شرايطي به مصاف نماينده اول باسك مي‌رود كه فضاي جدايي طلبي در اين منطقه به بهانه فوتبال به شدت تقويت شده و اين تيم يك بازي سراسر احساسي را برابر بارسلونا، صدر نشين لاليگا ارائه خواهد كرد.

برنامه بازي هاي اين هفته از لاليگا اسپانيا:
* فردا شب:
دپورتيوو لاكرونيا - اتلتيكومادريد
تنه‌ريف - سويا
رئال مادريد - راسينگ سانتاندر
اتلتيك بيلبائو - بارسلونا

* يكشنبه:
اسپانيول - ختافه
رئال مايوركا - آلمريا
ويارئال - رئال وايادوليد
خه‌رس - اسپورتينگ گيخون
مالاگا - رئال ساراگوسا
اوساسونا - والنسيا

۲۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گوارديولا: متاسف نيستم.

یوفا: سرمربي تيم فوتبال بارسلونا حركت مهاجم خود در لباس تيم ملي فرانسه را كاملا حرفه‌اي توصيف كرد.

به گزارش یوفا: جوزپه گوارديولا گفت: در مورد آنچه كه روزنامه‌ها "دست شرم " تلقي كرده‌اند هرگز متاسف نيستم. حركت هانري حرفه‌اي بود و از اين صحنه‌ها در دنياي فوتبال زياد شكل مي‌گيرد.

وي افزود: اگر چنين اتفاقي در بارسلونا رخ مي‌داد هرگز در نشست خبري پس از بازي از تيم مقابل عذرخواهي نمي‌كردم.

تيه‌ري هانري با خطاي دست خود توپ را به گالاس رساند تا گل منجر به صعود فرانسه وارد دروازه ايرلند شود.

۳۰ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اوضاع مادريد خوب نيست.

یوفا: تيم پزشكي رئال مادريد نام 4 بازيكن كليدي را از فهرست بازيكنان آماده خط زد.

به گزارش یوفا: رونالدو، گوتي، لاسانا ديارا و فان‌نيستلروي چهار بازيكن كليدي رئال مادريد در فهرست بازيكنان آسيب ديده قرار دارند.

اين احتمال وجود دارد كه مانوئل پيگريني قصد استراحت دادن به اين چهار مهره ارزشمند را داشته باشد اما غيبت اين چهار بازيكن مي تواند در نتيجه بازي امشب رئال مادريد برابر راسينگ سانتاندر تاثير بگذارد.

كارشناسان پيش بيني مي‌كنند رئال مادريد در بازي امشب خود (هفته يازدهم) برابر سانتاندر به تساوي خانگي برسد.

۳۰ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بازيکنان بارسلونا به آنفلوآنزاي خوکي مبتلا شدند.

یوفا: باشگاه فوتبال بارسلوناي اسپانيا از مبتلا شدن "اريک آبيدال" و "يحيي توره" به ويروس آنفلوآنزاي خوکي خبر داد.

به گزارش یوفا: بر همين اساس اين دو بازيکن احتمالا سه مسابقه آينده بارسلونا را از دست خواهند داد.

آبيدال و توره بازي شنبه شب بارسلونا مقابل اتلتيک بيلبائو در لاليگا را از دست خواهند داد و احتمالا براي بازي سه شنبه شب با اينترميلان در چارچوب مسابقات ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا (چمپيونزليگ) روي نيمکت خواهند نشست.

بارسلونا سپس در هفته آينده بايد بدون اين دو بازيکن در ال کلاسيکو به مصاف رئال مادريد برود.
باشگاه بارسلونا روز جمعه با انتشار بيانيه اي اعلام کرد، بيماري آبيدال و توره پس از احساس کسالت و تب، ابتلا به ويروس H1N1 تشخيص داده شده است.

آبيدال که در ديدار رفت تيم ملي فرانسه در پلي آف جام جهاني 2010 مقابل ايرلند دچار مصدوميت شده بود، پيش از اين هم نمي توانست در مسابقه امشب بارسلونا مقابل آتلتيک بيلبائو بازي کند.

ويروس آنفلوآنزاي خوکي طي هفته هاي اخير در بين بازيکنان لاليگا شيوع گسترده اي پيدا کرده به طوريکه "کيکه سانچس فلورس" سرمربي اتلتيکو مادريد و تعدادي از بازيکنان باشگاه اوساسونا نيز به آن مبتلا شده اند.

۳۰ آبان ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۳,۲۸۲ بازدید
۱۹ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۱,۷۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۲۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۴۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۰,۷۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۲۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۵۳۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۷,۵۷۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۵۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۲۳ کاربر آنلاین است. (۲۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!