به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: kamiba
پیام: ۲,۸۱۰
عضویت از: ۱ آذر ۱۳۹۰
از: Guilan-KeLaChAy
طرفدار:
- مسی و بوسکتس و ژاوی و اینیستا
- کرایوف-آنتونی زوبی زارتا-ریوالدو-
- پرسپولیس
- آرژانتین
- کامران موسی زاده ملک میان
- بجز گوآردیلا ( ونگر)
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
اولین عکس وسلی با لباس گالا

وسلی با قرارداد 3.5 ساله به ارزش 7.5 میلیون یورو راهی گالاتاسرای شده است

سایت گل -این اولین تصویری است که از وسلی اسنایدر هلندی هافبک جدید گالاناسرای با پیراهن نارنجی - قرمز این تیم منتشر می شود.
اسنایدر مهم ترین نقل و انتقال زمستانی تا امروز است .او از لیورپول هم پیشنهاد داشت اما نهایتا به لیگ ترکیه رفت.
با پول حاصل از فروش وسلی و پول ذخیره شده از دستمزد این بازیکن اینتر میتواند قسمت هایی که در آن ضعف دارد را تقویت کند.

به نظر میرسد اولویت اول اینتر وینگ راست و جایگزین کاسانو است اما اسکلوتو یکی از گزینه های اصلی است و به نظر نمیرسد مشکلی بین اینتر و آتلانتا بر سر انتقال وی وجود داشته باشد.

با هم پشت ما کوهه
۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
استراماچیونی: ما نیاز به یک هافبک بازیساز داریم

inter.ir - آندره آ استراماچیونی پس از تساوی 1-1 اینتر برابر رم با اسکای اسپورت ایتالیا صحبت کرد. او در خصوص مسابقه گفت:"رم تیمی است که فشار زیادی را در خط حمله به شما وارد می کند رم بازی را بسیار خوب شروع کرد. به خصوص در 20 دقیقه ابتدایی آنها فشار زیادی را بر ما وارد کردند. اما ما توانستیم رفته رفته بر بازی مسلط شویم. در این بازی همه ی مهاجمین ما در دسترس نبودند . من از لیوایا و پالاسیو در خط حمله استفاده کردم و گوارین را پشت سر آن دو قرار دادم"

استراماچیونی در مورد تغییرات خط دفاعی تیمش در طول بازی نیز گفت" ما بازی را با سه مدافع شروع کردیم. اما پس از آن من تصمیم گرفتم تا پریرا رو به جلو بازی کند و ژوان را مخصوص مهار لاملا گذاشتم که او کارش را به خوبی انجام داد"

از استرا در مورد احساس او از بودن در ورزشگاه المپیکو رم نیز پرسیده شد که او جواب داد:" من اگر بگویم که در طول بازی هیچ احساسی نداشته ام دروغ گفته ام. خاطرات خاصی از زمان کودکی به من منتقل شد. "

"کامبیاسو؟ من تصمیم گرفتم از گارگانو و زانتی در بازی برابر رم استفاده کنم و این یک تصمیم تاکتیکی برای این بازی خاص بود. کامبیاسو بازیکن فوق العاده مهمی برای اینتر است. گوارین؟ تیم ما یک تیم متحد است و گوارین یک نیروی محرک برای تیم است"

اما بخش مهم صحبت های استراماچیونی در خصوص رفتن اسنایدر بود. او گفت:"من مایل نبودم با موراتی صحبت کنم در مورد این موضوع. این بهترین زمان برای پایان دادن همکاری بین اینتر و اسنایدر بود . من قصد ندارم به شما دروغ بگویم اما تیم ما بر اساس دو هافبک مرکزی و اسنایدر برنامه ریزی شده بود, اما موقعی که نمی توانستم از اسنایدر استفاده کنم روش بازی تیم را عوض کردم. حالا ما به یک هافبک بازیساز نیاز داریم. به زودی بازیکنی برای تقویت تیم ما می آید که این کار خوبی است اما اگر قرار است که بازیکنی بیاید که ویژگی هایی داشته باشد که نظیر ان در ترکیب تیممان موجود است ترجیح می دهم همین تیم را حفظ کنم"

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
گالیانی: انتقال کاکا به میلان متوقف شد!

ای سی میلان دات آی آر - آدریانو گالیانی نائب رئیس باشگاه میلان در تازه ترین صحبت های خود گفت که مذاکرات آنها برای بازگرداندن کاکا به میلان به بن بست رسیده است.

تمامی گزارشات در ایتالیا حاکی از آن بودند که انتقال کاکا به میلان قطعی شده اما به نظر میرسد همه چیز به یک باره تمام شده چرا که گالیانی نائب رئیس 68 ساله روسونری در صحبت هایی تایید کرد که هافبک برزیلی سابق میلان بازنمیگردد.

او در صحبت هایی کوتاه به خبرنگاران گفت "مذاکرات برای انتقال کاکا به بن بست رسید و امکان تکمیل چنین انتقالی به دلیل مشکلات مالیاتی وجود ندارد"

او در پایان گفت " مذاکرات تقریبا حدود یک ساعت پیش متوقف شد اما ما بر روی هر چیز دیگری جز موضوع ذکر شده توافق کرده بودیم"

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
یوونتوس 1 - 1 لاتزیو؛ لاتزیو از جهنم تورین با امتیاز گریخت

دو تیم یوونتوس و لاتزیو در دیدار رفت از مسابقات کوپا ایتالیا که در ورزشگاه یوونتوس آره نا شهر تورین برگزار شد، به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

یوونتوس که در غیاب چندین مهره اصلی خود که به دلایل مختلف قادر به استفاده از آن ها نبود در حالی به مصاف لاتزیو رفت، که تنها چهار بازیکن ترکیب اصلی این تیم در این دیدار وارد میدان شدند. در طرف دیگر لاتزیو نیز در غیاب میروسلاو کلوزه بهترین گلزنشان به میدان آمدند.

یوونتوس بر طبق سنت دو سال گذشته شان با در اختیار داشتن توپ و میدان و مسلط بر حریف بازی را آغاز کرد ولی به دلیل پرس شدید یاران لاتزیو و فاصله کم مدافعان و هافبک های این تیم موفق به موقعیت سازی بر روی دروازه بینکوچلستی نمی شد.

اما یاران لاتزیو که بیشتر سعی در ضد حملات داشتند و از دقیقه 30 کمی بازی را به تعادل کشیدند، در این نیمه صاحب سه موقعیت شدند، که دو مورد آن روی اشتباه بازیکنان یوونتوس بود.

در مورد اول دفع ناقص مارکو استوراری می رفت که لاتزیو را صاحب گل کند که خود مارکو جبران کرد. سپس اشتباه مارونه کم تجربه یک موقعیت گل برای یاران لاتزیو فراهم کرد که بارتزالی به موقع به کمک هم تیمی اش آمد و در مورد آخر حضور به موقع جیاکرینی، مانع گلزنی هرنانس شد.

در این نیمه مصدومیت بونوچی، یک خبر بد برای شاگردان کونته بود و هواداران این تیم امیدوارند که مصدومیت او برخلاف کیه لینی شدید نباشد و خیلی سریع به میادین بازگردد.

دو تیم یوونتوس و لاتزیو در دیدار رفت از مسابقات کوپا ایتالیا که در ورزشگاه یوونتوس آره نا شهر تورین برگزار شد، به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

یوونتوس که در غیاب چندین مهره اصلی خود که به دلایل مختلف قادر به استفاده از آن ها نبود در حالی به مصاف لاتزیو رفت، که تنها چهار بازیکن ترکیب اصلی این تیم در این دیدار وارد میدان شدند. در طرف دیگر لاتزیو نیز در غیاب میروسلاو کلوزه بهترین گلزنشان به میدان آمدند.

یوونتوس بر طبق سنت دو سال گذشته شان با در اختیار داشتن توپ و میدان و مسلط بر حریف بازی را آغاز کرد ولی به دلیل پرس شدید یاران لاتزیو و فاصله کم مدافعان و هافبک های این تیم موفق به موقعیت سازی بر روی دروازه بینکوچلستی نمی شد.

اما یاران لاتزیو که بیشتر سعی در ضد حملات داشتند و از دقیقه 30 کمی بازی را به تعادل کشیدند، در این نیمه صاحب سه موقعیت شدند، که دو مورد آن روی اشتباه بازیکنان یوونتوس بود.

در مورد اول دفع ناقص مارکو استوراری می رفت که لاتزیو را صاحب گل کند که خود مارکو جبران کرد. سپس اشتباه مارونه کم تجربه یک موقعیت گل برای یاران لاتزیو فراهم کرد که بارتزالی به موقع به کمک هم تیمی اش آمد و در مورد آخر حضور به موقع جیاکرینی، مانع گلزنی هرنانس شد.

در این نیمه مصدومیت بونوچی، یک خبر بد برای شاگردان کونته بود و هواداران این تیم امیدوارند که مصدومیت او برخلاف کیه لینی شدید نباشد و خیلی سریع به میادین بازگردد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
سریال کاکا و میلان ادامه دارد، ارائه پیشنهاد جدید از روسونری

میلان آماده ارائه یک پیشنهاد جدید جهت ادامه یافتن مذاکرات با رئال مادرید بر سر انتقال کاکا است.

معامله بر سر برگرداندن هافبک برزیلی به سن سیرو پس از آن که رئال درخواست مبلغی جهت آزاد سازی قرارداد وی داشت، به نظر شکست خورده میرسید، زیرا میلان فقط به دنبال یک قرار داد قرضی بود.

در هر حال بر اساس گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، آدریانو گالیانی پیشنهاد 8میلیون یورویی خود را برای هافبک 30ساله رئال مادرید آماده کرده، اما رئال کمتر 20میلیون را نمی پذیرد.

کاکا در سال 2009 با 65میلیون یورو از میلان به رئال مادرید پیوست!

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاوانی: می خواهم در ناپولی تاریخ ساز شوم

این ملی پوش اروگوئه ای که به تازگی صدمین گلش در رقابت های سری آ را به ثمر رسانده، یکی از دلایل حضور ناپولی در کورس قهرمانی رقابت های این فصل سری آ است

سایت گل- ادینسون کاوانی، ستاره ناپولی، مصمم است که رساندن این تیم به قهرمانی در سری آ، در این باشگاه تاریخ ساز شود.

این ملی پوش اروگوئه ای که به تازگی صدمین گلش در رقابت های سری آ را به ثمر رسانده، در رقابت های این فصل از آمادگی بالایی برخوردار بوده و یکی از دلایل حضور ناپولی در کورس قهرمانی است.

او در گفتگو با کوریه ره دلو اسپورت گفت:" رسیدن به رکورد 100 گل چیزی است که من را هیجان زده می کند و عاملی برای افزایش روحیه است. می خواهم تاثیر خودم را بگذارم و تاریخ ساز می شوم.

باید از باشگاه و هم تیمی هایم تشکر کنم. به آنها بسیار مدیونم. بدون حمایت و اطمینان آنها، جایی که اکنون هستیم، قرار نداشتیم. فکر می کنم می توانیم هر تیمی را شکست دهیم و من تا پایان فصل برای رسیدن به یک موفقیت بزرگ تلاش خواهم کرد.

فاصله 5 امتیازی یوونتوس دور از دسترس نیست. هیچ تیمی نمی تواند برای همیشه بهترین باشد. می خواهم هواداران را شاد کنم و برای رسیدن به این هدف تنها باید یک کار انجام بدهیم."
ناپولی در حال حاضر همراه با لاتزیو، با 43 امتیاز در رتبه دوم سری آ قرار دارد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
تمدید قرار داد بوفون با یوونتوس تا 2015

این دروازه بان باتجربه در سال 2001 از پارما به یوونتوس پیوست و یکی از ارکان اصلی بیانکونری در همه این سال ها بود.

سایت گل- جان لوئیجی بوفون، دروازه بان باتجربه یوونتوس، قراردادش را با این باشگاه برای دو سال دیگر تمدید کرد و به این ترتیب تا سال 2015 در این باشگاه خواهد ماند.

این دروازه بان باتجربه در سال 2001 از پارما به یوونتوس پیوست و یکی از ارکان اصلی بیانکونری در همه این سال ها بود.

او بعد از تمدید قرارداد، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من اولین روز حضورم در باشگاه یوونتوس را به یاد دارم. آن روز از خودم پرسیدم آیا من در سطح باشگاه یوونتوس هستم. رابطه من با هواداران در این سال ها بسیار مهم بوده است.

من همچنین رابطه بسیار خوبی با مدیران و مربیان باشگاه داشتم. برای من یوونتوس به راهی برای زندگی تبدیل شد. "

آندره آ آنیلی، مدیر باشگاه یوونتوس نیز با ابراز رضایت از تمدید قرارداد بوفون، گفت:" جی جی کاپیتان ماست و امروز قراردادی امضا کرد که او را برای دو سال دیگر در این باشگاه نگه خواهد داشت. برای تمدید قرارداد تنها به یک گفتگوی کوتاه نیاز داشتیم. بوفون بازیکنی صادق، وفادار و سازنده است. یوونتوس خانه بوفون است."

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
جدایی روبرتو باجو از فدراسیون فوتبال ایتالیا

ستاره سابق آتزوری و دارنده توپ طلای سال 1993 به دلیل پیاده نشدن خواسته هایش، از سمت مدیرفنی فدراسیون فوتبال ایتالیا استعفا داد

سایت گل- روبرتو باجو، اسطوره سابق تیم ملی ایتالیا از سمت خود در فدراسیون فوتبال ایتالیا استعفا داد. دلیل کناره گیری او از پست مدیر فنی فدراسیون فوتبال ایتالیا، این است که توصیه های او برای پیشررفت فوتبال ملی ایتالیا نادیده گرفته می شود.

بعد از کنار رفتن مارچلو لیپی از سمت مربیگری فدراسیون فوتبال ایتالیا، باجو در فدراسیون فوتبال این کشور به یاری گرفته شد. ستاره سابق یوونتوس و اینتر حالا در صحبت هایی اعلام کرده که بعد از گذشت بیش از یک سال، باید فدراسیون در قبال برنامه های پیشنهادی او واکنشی نشان دهد.

باجوی 45 ساله در صحبت هایی درتلویزیون ایتالیا گفت:« من پروژه ام را در دسامبر سال 2011 در 900 صفحه ارائه دادم ولی آنها هیچ واکنشی نسبت به این پروژه نشان ندادند. من دوست ندارم که تنها پشت میز بنشینم و ترجیح می دهم تا کارهایی را انجام دهم. به همین خاطر هم با تردید فراوان تصمیم گرفتم تا بروم.»

در ماه اکتبر سال 2012 هم باجو ناامیدی اش را از عدم توجه به برنامه های ارائه شده اش در یک گفتگو با گاتزتا دلوسپورت اعلام کرده بود.

او حالا در ادامه صحبت هایش گفت:« تا به اینجا تنها یک گام موفق برداشته شده و آن هم برگزاری یک دوره موفق و پرحضور در توسکانی بود که به صورت رایگان برگزار شد و با استقبال خوبی از سوی باشگاه های پیسا و پونتدرا مواجه شد.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
استراماچونی: اینتر هنوز هم می تواند به فینال برسد

سرمربی نراتزوری از عملکرد تیمش در بازی 4شنبه شب مقابل رم راضی بود و اطمینان دارد که تیمش می تواند به فینال کوپا ایتالیا راه یابد

سایت گل- آندره آ استراماچونی سرمربی اینتر در پایان دیدار 4شنبه شب تیمش مقابل رم در دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا که با باخت 1-2 نرآتزوری همراه بوددر صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که اینتر با وجود این باخت هنوز هم می تواند به بازی فینال این تورنمنت راه یابد

گلهای الساندرو فلورنتزی و ماسیا دسترو به جلوروسی کمک کرد تا در بازی دور رفت به پیروزی برسد و تک گل رودریگو پالاسیو برای اینتر راه به جایی نبرد

درپایان این مسابقه استراماچونی به رای سپورت گفت:« من باید به رم تبریک بگویم. آنها بردشان را درنیمه اول بازی پایه گذاری کردند ولی کورس هنوز به پایان نرسیده و بازی برگشت هم در راه است. من در مجموع از عملکرد اینتر راضی هستم. رم نیمه اول را خیلی خوب شروع کرد ولی ما در نیمه دوم آن کاری که باید را انجام دادیم.»

استراماچونی ادامه داد:« من پالاسیو را در تیم قرار دادم و او درکنار گوارین تهدیدها و خطرات اینتر درنیمه اول را رقم زدند. در نیمه دوم هم ریکاردو الوارس دو فرصت خیلی خوب داشت.»

دیدار برگشت این دو تیم درمرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا روز 17 آوریل برگزار می شود

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگری: هدف ما قرار گرفتن در رتبه سوم سری آ است

روسونری که فصل 13-2012 را فاجعه بار آغاز کرد، در هفته های اخیر نتایج بهتری گرفت و به رتبه ششم جدول صعود کرد

سایت گل- ماکسی آلگری، سرمربی میلان، امیدوار است که تیمش بتواند در رقابت های این فصل سری آ در یکی از سه پله بالای جدول سری آ قرار بگیرد و به رقابت های چمپیونزلیگ راه پیدا کند.

روسونری که فصل 13-2012 را فاجعه بار آغاز کرد، در هفته های اخیر نتایج بهتری گرفت و به رتبه ششم جدول صعود کرد و آلگری از اینکه توانستند بار دیگر چهره یک مدعی را پیدا کنند، خوشحال است.

او در گفتگو با اسکای اسپورت 24 گفت:" ما دوران خوبی را سپری می کنیم و اکنون در شرایط خوبی قرار داریم. بعد از هفته بد ابتدایی که باعث شد امتیازات زیادی را از دست بدهیم، اکنون شرایط بهتری داریم.

وقتی شرایط علیه شماست، به مشکل می خورید.باید ببینیم در چه جایگاهی فصل را به پایان خواهیم رساند. اکنون باشگاه می داند که در آینده به دنبال چیست. هرچند آسان نیست اما هدف ما در کوتاه مدت قرار گرفتن در جمع سه تیم برتر سری آ است.

ما باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. ما تیم جدیدی داریم و هر روز در حال پیشرفت هستیم اما در عین حال باید واقع گرا باشیم."

میلان این هفته در سری آ میهمان آتالانتا خواهد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۱,۳۴۲ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۳۵۱ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۵۰ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۴۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۹۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۷۹۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۵ کاربر آنلاین است. (۱۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!