به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
برلوسکونی: نه بالوتلی به میلان می آید، نه کاکا

مالک باشگاه میلان شایعات در مورد پیوستن این دو ستاره به روسونری را رد کرد و انتقال های آنها را غیرممکن دانست

سایت گل- سیلویو برلوسکونی، رئیس باشگاه میلان، اعلام کرد که این باشگاه قصد به خدمت گرفتن ماریو بالوتلی، مهاجم منچسترسیتی یا کاکا، هافبک رئال مادرید، را ندارد.

این در حالی است که گفته می شد باشگاه منچسترسیتی قیمت مورد نظرش برای فروش بالوتلی را کاهش داده و این ملی پوش ایتالیایی احتمالا در ژانویه راهی سن سیرو خواهد شد.

همچنین این باشگاه در حال مذاکره با رئال مادرید برای بازگرداندن کاکا بود اما برلوسکونی اعلام کرد که این باشگاه توانایی مالی انجام این انتقال ها را ندارد.

او در گفتگو با رادیو2 ایتالیا گفت:" نه بالوتلی و نه کاکا، هیچ یک به میلان نخواهند آمد. چنین انتقال هایی در حال حاضر برای ما غیرممکن است."

میلان در چند ماه اخیر بازیکنانی مانند زلاتان، تیاگو سیلوا و پاتو را از دست داد و برلوسکونی در این مدت بارها اعلام کرد که سیاست جدید باشگاه، سرمایه گذاری روی ستاره های جوان است.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
بویان: پیکه و پویول علاقه شان به شبکه های اجتماعی را به من منتقل کردند

مهاجم اسپانیایی میلان در گفتگو با اسپورت ویست به این نکته اشاره کرده که چابی برای او یک الگو است و شبکه های اجتماعی به او کمک کردند تا با شرایط زندگی درایتالیاکناربیاید

سایت گل- بویان کرکیچ، بازیکن اسپانیایی باشگاه میلان تا چندی دیگر یک بازی بزرگ را پیش رو خواهد داشت. مصاف با تیم سابقش بارسلونا، در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا

بویان به همین بهانه گفتگویی را با اسپورت ویست، وب سایتی که تاثیرشبکه های اجتماعی را در ابعاد ورزش مورد بررسی قرار می دهد انجام داده. او در زمانی که عضو باشگاه بارسلونا بود استفاده از شبکه های اجتماعی را آغاز کردو در حال حاضر هم در فیس بوک، توئیتر، گوگل پلاس و اینستاگرام صفحات مخصوصی دارد و از این طریق با هوادارانش در تماس است. بویان درتوضیح دراین باره گفت:« فکر می کنم که علاقه فراوانی که پیکه یا پویول به شبکه های اجتماعی اجتماعی داشتند مرا هم جذب کرد. به علاوه دوستی داشتم که استفاده از شبکه های اجتماعی را به من توصیه کرد و من به حرف او بها دادم. اندکی عجیب بود ولی الان می بینم که واقعا می ارزید. به ویژه حالا که دور از کشورم هستم. دنبال کردن اوضاع روز خیلی راحت است.من با افرادی که مرا دوست دارند در ارتباطم و به علاوه می توانم آمار دوستانم را هم داشته باشم.فکر می کنم که شبکه های اجتماعی به من خیلی در یادگیری زبان ایتالیایی کمک کردند. به علاوه با استفاده از این شبکه ها با رسم و رسوم کشور ایتالیا آشنا شده ام؛ رسم هایی که فقط به پاستا و پیتزا خلاصه نمی شود. ایتالیا واقعا فوق العاده است.»

بویان معتقد است که جای بازیکنی مثل چابی ارناندس در شبکه های اجتماعی خیلی خالی است:« جدای از اینکه چابی یکی از بهترین بازیکنان خط میانی دنیاست، او انسان بزرگی هم هست و با تجربیات زیادی که دارد و با دیدگاه خوبش برای من یک الگو است.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
میلان،پردرآمدترین باشگاه ایتالیایی در فصل 2-2011

در لیست منتشره از سوی سازمان دیلویت،رئال مادرید به عنوان پردرآمدترین باشگاه و بارسلونا ومنچستر یونایتد به ترتیب در رده های دوم وسوم این لیست قرار گرفته اند.

سایت گل- براساس گزارش سازمان دیلویت که بزرگترین سازمان خصوصی مالی,حسابرسی و مالیات است ،میلان پردرآمدترین باشگاه های ایتالیا در فصل 2-2011 است.

به نقل از ac-milan.ir-رئال مادرید با درآمدی سالانه 500 میلیون یورو (در فصل 2-2011) صدرنشین لیست پردرآمدترین باشگاه های جهان بوده در حالی که بارسلونا و منچستر یونایتد به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند.

اما میلان در این رده بندی، در جایگاه هشتم جهان و اول ایتالیا قرار گرفته؛ چراکه درآمد سالیانه آنها از 234 میلیون یورو به 256.9 ملیون یورو افزایش یافته.

یوونتوس به لطف درآمد 194.5 میلیون یورو در فصل گذشته که با توجه به قهرمانی در سری آ و انتقال به ورزشگاه جدید "یوونتوس آرنا" به دست آمده، در رده دوازدهم حضور دارد و در حالی که اینتر در جایگاه دوازدهم،ناپولی پانزدهم و رم نیز در رده نوزدهم پردرآمدترین باشگاه های دنیا قرار گرفته اند.

در اینجا می توانید لیست 20 باشگاه برتر پردآمد در سال گذشته را مشاهده کنید:

1 -Real Madrid €512.6m

2 ‑Barcelona €483m

3- Man Utd €395.9m

4 -Bayern Munich €368.4m

5- Chelsea €322.6m

6 -Arsenal €290.3m

7 -Man City €285.6m

8 -Milan €256.9m

9- Liverpool €233.2m

10 -Juventus €195.4m

11 Borussia Dortmund €189.1m

12 -Inter €185.9m

13- Spurs €178.2m

14-Schalke €174.5m

15- Napoli €148.4m

16- Marseille €135.7m

17-Lyon €131.9m

18- Hamburg €121.1m

19- Roma €115.9m

20 -Newcastle €115.3m.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
برنامه بازیهای هفته بیست ودوم سری آ:صدر جدولی ها رودرروی میانه جدولی ها

هفته بیست و دوم سری آ شنبه و یکشنبه برگزار می شود

سایت گل- هفته بیست و دوم رقابت های سری آ روز شنبه با برگزاری 2 دیدار آغاز می شود. یکشنبه شب هم شاهد برگزاری 8 دیدارباقی مانده خواهیم بود .

اوضاع جدول

درپایان هفته بیست و یکم ، یوونتوس با کسب 48 امتیاز صدرنشین جدول است. ناپولی و لاتزیو هر دو 43 امتیازی در رده های دوم و سوم هستند و اینتر با 39 امتیاز تیم چهارم جدول است. فیورنتینا با 36 امتیاز، میلان با 34 امتیاز و رم با 33 امتیاز در رده های بعدی هستند و کاتانیا، پارما و اودینزه تیم های هشتم تا دهم جدول می باشند.

بازیهای مهم هفته

در مهمترین بازی های این هفته یوونتوس در خانه میزبان جنووا خواهد بود. آتالانتا در خانه اش به استقبال میلان می رود. اودینزه در خانه میزبان سیه ناست و اینتر هم در خانه مقابل تورینو به میدان خواهد رفت. ناپولی میهمان پارماست و لاتزیو و کیه وو هم با هم روبرو می شوند.

برترین گلزنان

در پایان هفته بیست و یکم سری آ، ادینسون کاوانی گلزن اروگوئه ای ناپولی با 17 گل برترین گلزن سری آ است. آنتونیو دی ناتاله (اودینزه) و استفان الشعراووی (میلان) هر دو با 14 گل در رده های بعدی هستند و جیامپائولو پاتزینی و پابلو دانیل اوسوالدو گلزنان میلان و رم، هر کدام ده گل زده اند.

برنامه بازیهای این هفته سری آ بدین ترتیب است

شنبه 7 بهمن (26 ژانویه):

لاتزیو- کیه وو (ساعت 20.30)

یوونتوس- جنوا (ساعت 23.15)

یکشنبه 8 بهمن (27 ژانویه):

بولونیا- رم (ساعت 15)

آتالانتا- میلان (ساعت 17.30)

کالیاری- پالرمو (ساعت 17.30)

کاتانیا- فیورنتینا (ساعت 17.30)

پارما- ناپولی (ساعت 17.30)

سمپدوریا- پسکارا (ساعت 17.30)

اودینزه – سیه نا (ساعت 17.30)

اینتر- تورینو (ساعت 23.15)

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
چیوو:درمورد ماجرای اسنایدر قضاوت نمی کنم

ستاره رومانیایی باشگاه اینتر اعلام کرده که هیچ مشکلی با اسنایدر و ماندن یا رفتن او در اینتر نداشته و از تعهدش به نرآتزوری صحبت کرده

سایت گل- کریستین چیوو، مدافع رومانیایی باشگاه اینتر در صحبت هایی اعلام کرد که جدایی اسنایدر از اینتر و پیوستنش به لیگ ترکیه هیچ ارتباطی با او نداشته

این درحالی است که اسنایدر در ماه های اخیر، روزهای سختی را در اینتر پشت سرگذاشته بود و بعد از آنکه از تمدید قراردادش با اینتر با کاهش دستمزد امتناع کرده بود به مشکلات زیادی برخورده بود.

دراین میان کریستین چیوو، بازیکن باشگاه اینتر در صحبتهایی به کانال اینتر گفت:« این موضوع عجیبی است. به بعضی از بازیکنان پیشنهادی برای تمدید قراردادشان با ارزش مالی مشخصی ارائه می شود . سخت است که بتوان آنها را در همان بازه زمانی به تیم برگرداند و حقوقشان را کاست. من در چنین شرایطی در مورد هیچ کسی قضاوت نمی کنم؛ چون افراد درچنین شرایطی واکنش های متفاوتی دارند.من شخصا در اینتر احساس راحتی می کنم و به پروژه تیم باور دارم. محبت تیم را احساس می کنم و در اینتر می مانم.»

او در ادامه به تمجید از آندره آ استراماچونی، سرمربی جوان اینتر پرداخت و گفت:« از حضور درکنار استراماچونی واقعا راضی و خوشحالم. او شایدجوان باشد ولی خیلی خوب خودش را آماده این چالش کرده. او با همه کنار می آید چون با تمام بازیکنان صحبت می کند. ارتباطات و صحبت های زیادی میان ما و سرمربیمان برقرار است و تلاش می کنیم که با تجربیاتمان به او کمک کنیم.»

چیووی 32 ساله ادامه داد:« من بر این باور هستم که با تغییراتی که در این فصل در تیممان داشته ایم، عملکرد خیلی خوبی داشتیم. دوران سختی بود؛ دوران ساخت وساز و بازسازی در اینتر ولی همه ما این توانایی را داریم تا در تمام جبهه ها بجنگیم.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
روبینیو : می خواهم تا 5 یا 6 سال دیگر در میلان بمانم /بهترین هدیه تولدم بردن آتالانتاست

مهاجم برزیلی میلان که اخیرا 29 ساله شده در صحبت هایی گفت که امیدوار است تا در سال های پیش رو نیز بتواند همچنان به بازی در این باشگاه ادامه دهد.

سایت گل-پس از منتفی شدن انتقال روبینیو به سانتوس به دلیل عدم توافق سانتوس با میلان و خود بازیکن در حال حاضر روبینیو به وضوح اعلام کرد که دیگر هیچ تمایلی برای ترک باشگاه میلان به این زودی ها ندارد هر چند که او در پنجره نقل و انتقالات زمستانی که به زودی مهلت آن به پایان می رسد در یک قدمی بازگشت به سانتوس برزیل بود.

به نقل از ac-milan.ir-این مهاجم برزیلی در جمعه گذشته 29 ساله شد و امیدوار است که تولد خود را با کسب یک سه امتیاز برابر آتالانتا در روز یکشنبه جشن بگیرد.

او در این رابطه در مصاحبه با شبکه اختصاصی باشگاه میلان چنین گفت " از این تولد 29 سالگی خود را در میلان جشن گرفتم بسیار خوشحالم چرا که من هم نیز از بودن در اینجا خوشحالم و امیدوارم تا پنج یا شش سال دیگر در میلان بمانم"

بازیکن سابق منچستر سیتی در رابطه با بازی روز یکشنبه برابر آتالانتا چنین گفت "بهترین هدیه تولد برای من کسب سه امتیاز برابر آتالانتا است و امیدوارم که من نیز بتوانم در این بازی به میدان بروم.پیروزی در این بازی واقعا بهترین هدیه برای من است"

او در پایان گفت "در حال حاضر من تجربه ی بیشتری نسبت به سال های جوانی خود دارم اما ذهنیت و روحیه من همان است"

میلان در روز یکشنبه راس ساعت 15:00 به وقت اروپا در خانه به میزبانی آتالانتا خواهد رفت.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
استراماچونی: مورینیو برای همیشه بخشی از تاریخ اینتر است

آقای خاص پیش از اینکه در سال 2010 راهی رئال مادرید شود، با اینتر یک سه گانه تاریخی را فتح کرد و استراماچونی معتقد است عملکرد مورینیو برای همیشه در ذهن هواداران اینتر خواهد ماند.

سایت گل- آندره آ استراماچونی، سرمربی اینتر، تاکید کرد که ژوزه مورینیو به دلیل دوران حضورش در این باشگاه، برای همیشه بخشی از تاریخ نرآتزوری خواهد ماند.

آقای خاص پیش از اینکه در سال 2010 راهی رئال مادرید شود، با اینتر یک سه گانه تاریخی را فتح کرد و استراماچونی معتقد است عملکرد مورینیو برای همیشه در ذهن هواداران اینتر خواهد ماند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ژوزه برای همیشه در تاریخ اینتر و در ذهن هواداران باقی خواهد ماند و باشگاه و هواداران، همان طور که او شایسته آن است، از او با افتخار یاد می کنند.

خودم هم همین طور فکر می کنم زیرا برای ما اینتری ها، او برای 100 سال دیگر، آقای خاص است."

مورینیو امروز 50 ساله شد و استراماچونی تولد او را هم تبریک گفت:" من برای او پیام فرستادم و تولدش را تبریک گفتم. اکنون بار دیگر از طریق رسانه ها به او تبریک می گویم."

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
رسمی: مهاجم رم دو ماه دور از میادین

باشگاه رم به طور رسمی اعلام کرد که ماتیا دسترو، مهاجم جوان این تیم نزدیک به دو ماه دور از میادین خواهد بود.

به گزارش فوتبال-ایتالیا، مهاجم 22 ساله جالوروسی در جریان دیدار چهارشنبه شب رم با اینتر در چارچوب مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا از ناحیه زانوی پای چپ دچار آسیب دیدگی شد.

باشگاه رم در این باره طی بیانه ای اعلام کرد:

"ماتیا دسترو امروز زانوی پای چپ خود را در بیمارستان ویلا مارگریتا به تیغ جراحان سپرد. خوشبختانه پس از انجام این عمل که به مدت 20 دقیقه به طول انجامید، وضعیت دسترو رضایت بخش توصیف شده است و مدت زمان ریکاوری در حدود 8 هفته (دو ماه) به طول خواهد انجامید."

گفتنی است، تا قبل از انجام عمل جراحی مدت زمان دوری مهاجم تیم ملی ایتالیا از میادین کمتر از یک ماه تخمین زده می شد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
ناکامی‎های یووه ادامه دارد ( یوونتوس 1-1 جنوا )

طرفداری - یوونتوس امروز در غیاب بازیکن طراح و بازیساز خود آندره‌آ پیرلو در چهارچوب مسابقات هفته بیست و سوم سری‌آ ایتالیا به مصاف تیم جنوا رفت و در پایان نتوانست از شکست لاتزیو مقابل کیه‌وو به سود خود استفاده کند و فاصله را با رقبا بیشتر کند و به تساوی 1-1 مقابل جنوا رضایت داد .

ترکیب یوونتوس در نیمه نخست :

بوفون - بارزالی - بونوچی - کاسرس - لخشتاینر - ویدال - پوگبا - مارکیزیو - دیچلیه - کوالیارلا - ووچنیچ

بیانکونری این شانس را داشت تا با پیروزی در این مسابقه با توجه به شکست شوکه برانگیز لاتزیو مقابل تیم کیه‌وو به یکه تازی خود در سری‌آ ادامه دهد ، یووه با این امید پای به این مسابقه گذاشت . آخرین پیروزی تیم جنوا در تورین به سال 1991 برمی‌گردد ، که گل توماس اسکوراوی یووه را در آن مسابقه بازنده کرد .

در نیمه نخست یووه عملکرد نسبتا بهتری از خود بر جای گذاشت ، شوت نیمه نخست میرکو که از روی حرکت زیبای دیچلیه و ویدال به دست آمد از مهمترین موقعیت های یوونتوس در نیمه نخست بود ، اگرچه شوت زیبای ویدال در پاس عرضی روی کرنر که از بالای تیر افقی دروازه عبور کرد هم ،موقعیت بسیار خطرناکی به شمار می‌آید .

در این نیمه البته فلورو فلورس موقعیت ضدحمله ای را که به دست آمده بود بسیار راحت از دست داد .این نیمه با ارائه یک بازی متعادل با نتیجه بدون گل به پایان رسید .

یووه بدون تغییری در ترکیب نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و از همان ابتدای کار تشنه گلزنی نشان داد ، در حالی که تنها نه دقیقه از این نیمه گذشته بود در دقیقه 54 این فابیو کوالیارلا بود موفق شد هفتمین گل فصل خود را به ثمر برساند تا یووه با یک گل از جنوا پیش افتد . کوالیارلا این گل را باید مدیون حرکت زیبایی ووچنیچ و جایگیری مناسب لخشتاینر باشد .
در ادامه سرمربی تیم جنوا هر سه تعویض تیم خود را در کمتر از 20 دقیقه از نیمه دوم نگذشته انجام داد تا از عملکرد تیمش ناراضی به نظر برسد ، یووه در ادامه پس از گل بسیار روان بازی کرد و جنوا کمتر صحنه ای موفق به کسب تصاحب توپ از یووه شد .

اما مارکو بوریلو مهاجم تیم جنوا و سابق باشگاه یوونتوس در دقیقه 23 نیمه دوم موفق شد دروازه تیم سابقش را باز کند . هافبک مدافعی تیم جنوا به راحتی از سد دیچلیه عبور کرد و با پاسی عرضی به تیر دورتر بوریلو را صاحب توپ کرد و بوریلو ساده ترین کار ممکن را یعنی بازکردن دروازه یووه انجام داد تا حساب کار 1-1 مساوی شود .

آنتونیو کونته پس از اشتباه دیچلیه این بازیکن را تعویض و جاکرینی را وارد زمین کرد ، از طرفی مصدومیت فلورو فلورس باعث شد تیم جنوا دقایقی را ده نفره دنبال کند .

در دقایق پایانی مسابقه یک ضربه آزاد از گوشه محوطه جریمه به دست آمد که جووینکو توپ را به تیر دروازه کوباند تا این موقعیت نیز برای یووه از دست رود .

کونته بلترامه جوان را که عضو تیم پریماورا یوونتوس است به جای کلودیو مارکیزیو وارد بازی کرد . یووه در دقایق پایانی فشار بسیاری را متحمل دروازه تیم جنوا کرد ، درپایان بازی با سه دقیقه وقت اضافه داور نیز به پایان رسید تا اندیشه های کونته نیز برای این مسابقه جوابگو نباشد و تیم آنتونیو کونته به نظر می‌رسد بدون هافبک طراح خود آندره‌آ پیرلو فعلا باید در بحران عدم نتیجه گیری به سر ببرد .

یووه با این تک امتیاز 49 امتیازی شد و فعلا 6 امتیاز با تیم دوم جدول اختلاف پیدا کرده و باید منتظر جدال تیم ناپولی نیز باشد .

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
کنته: داور باید مدرک داوری اش را پس بدهد؛ یک فرد نابینا هم متوجه پنالتی می شد

سرمربی بینکونری در پایان بازی شنبه شب تیمش صحبت های خشنی را خطا به داور مسابقه برزبان آورد

سایت گل-آنتونیو کنته، سرمربی ایتالیایی باشگاه یوونتوس در پایان دیدار شنبه شب تیمش مقابل جنوا که با تساوی 1-1 به پایان رسید به شدت از مارکو گویدا، داور مسابقه انتقاد کرد.

در این بازی فابیو کوالیارلا برای یوونتوس گلزنی کرد و مارکو بوریه لو، بازیکن سابق یوونتوس که در جنوا توپ می زند بازی را به تساوی کشاند تا امتیازات میاندو تیم تقسیم شود.

در پایان این بازی آنتونیو کنته، سرمربی عصبانی یوونتوس به خبرنگاران گفت:« داور مسابقه هم باید مسئولیت هایی را بر دوش بگیرد. حتی یک فرد نابینا هم می توانست اتفاقاتی که رخ داد (خطای هند آندره آس گرانکویست در محوطه جریمه) را ببیند.در چنین مواردی باید مدرک داوری ات را پس بدهی. من نمی توانم چنین اتفاق هایی را تحمل کنم. حتی خط نگهدار هم گفت که پنالتی بوده. فکر می کنم در چنین مواردی گفتن:« لعنت به تو» کمترین کاری است که یک نفر می تواند انجام دهد.»

کنته ادامه داد:« اگر داور بگوید که صحنه خطا دیده نشده، می توانم این را بپذیرم ولی کمک داور به داور گفت که پنالتی بوده ولی عدم اعلام پنالتی اصلا عادی نیست. این فوتبال نیست . برای مدتی طولانی، ما عملکرد خوبی داشتیم و به بازی عادلانه ارزش زیادی می گذاشتیم ولی الان می بینم که اتفاقات زیادی علیه ما اعلام می شود. پارما یک بار اعلام کرد که همه حق اعتراض دارند به جز یووونتوس. حالاهم همه این برخوردها مقابل چشمان ماست.»

سرمربی جوان یووه ادامه داد:« الان شاید ترجیح می دهم خبرها در مورد اشتباهات به نفع یووه و به ضرر یووه را مطالعه نکنم؛ چون اشتباهات همه جا هستند.»

با وجود این تساوی یوونتوس هنوز هم صدرنشین جدول سری آ است. چرا که لاتزیوی رده دومی در خانه مغلوب کیه وو شد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۲,۵۶۱ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۹,۵۳۲ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۷۶ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۶۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۳۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۲۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۸۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۶۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۸۴ کاربر آنلاین است. (۲۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!