به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا: متكي به فرد نيستيم.

یوفا: مديرعامل باشگاه بارسلونا اسپانيا گفـت: هرگز متكي به فرد نيستيم.

به گزارش یوفا: خوان لاپورتا در نشست خبري خود ضمن اشاره به حساسيت بالاي دو بازي تيمش برابر اينترميلان و بارسلونا گفت: صبر كنيد تا شاهد دو پيروزي قاطعانه بارسلونا برابر اين دو تيم باشيد.

وي افزود: اينترميلان تيم كوچكي نيست اما در نيوكمپ هيچ تيمي براي ما بزرگ نيست و همه را شكست مي‌دهيم. رئال مادريد در شرايطي نيست كه بتواند در نيوكمپ خودنمايي كند و اطمينان دارم اين تيم را نيز شكست خواهيم داد.

بارسلونا امشب برابر اينترميلان و يكشنبه شب آينده برابر رئال مادريد صف آرايي مي‌كند.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۳ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: وضعیت مسی و ایبرا مشخص نیست!

یوفا: " جوزپ گواردیولا " سرمربی بارسا در آستانه دیدار حساس امشب تیمش در مقابل اینتر اعلام کرد حضور " مسی " و " ابراهیموویچ " در این بازی هنوز مشخص نیست.

به گزارش یوفا: " گواردیولا " گفت: « در مورد بازی کردن یا نکردن مسی و زلاتان ابراهیموویچ تا روز بازی هیچ چیزی نمی‏دانم. من نمی‏توانم انکار کنم؛ آن‏ها بازیکنان کلیدی ما هستند اما ما با هم می‏بریم و با هم می‏بازیم. مهمترین چیز این است که ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم. من می‏خواهم تماشاگران با لبخند به ورزشگاه بیایند و از بازی لذت ببرند و در کنار ما باشند. »

سرمربی جوان بارسا افزود: « ما مقابل یک تیم بزرگ قرار می‏گیریم، آن‏ها با یک مربی کلاس بالا صدرنشین سری A هستند. مورینیو از تاکتیک‏های متنوعی در تیمش بهره می‏برد بنابراین باید آماده مقابله با آن باشیم. قبلاً هم گفته بودم تکلیف این گروه در دو بازی پایانی مشخص خواهد شد. ما به 4 امتیاز دیگر احتیاج داریم و فکر می‏کنم بتوانیم آن را بدست آوریم. »

" گواردیولا " در خصوص بازگشت " اتوئو " به نیوکمپ نیز گفت: « من مطمئنم اتوئو مورد استقبال مردم کاتالونیا قرار خواهد گرفت زیرا او خدمات بزرگی برای بارسا انجام داده و شایسته این استقبال است. »

۳ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خیالتان راحت مارکز آنفولانزای خوکی ندارد.

بعد از توره و آبیدال مارکز نیز گمان می‌کرد آنفولانزای خوکی گرفته

سایت گل: به نوشته سایت رسمی بارسلونا، رافائل ماکز آنفولانزای خوکی ندارد. روز جمعه گفته شد که دفاع مکزیکی بارسا حین تمرینات‌اش دچار تب شده و گزارش شد که ممکن است به آنفولانزای خوکی مبتلا شده باشد. در حالی که یحیی توره و اریک آبیدال دچاراین بیماری شده‌اند و در استراحت مطلق به سر می‌برند، پزشکان به مارکز گفته‌اند که سرماخوردگی ویروسی دارد. این برای پپ گوآردیولا خبر خوشی است، چرا که این تیم اواسط هفته در سری مسابقات لیگ قهرمانی اروپا به مصاف اینتر خواهد رفت. دیمیترو چیگرینسکی در بازی حضور نخواهد داشت، آبیدال و توره مریض شده و در حال استراحت‌اند و زلاتان ابراهیموویچ و لایونل مسی نیز هر دو به خاطر مصدومیت‌هایشان ممکن است در بازی حضور نداشته باشند. امروز نیز بر روی مارکز آزمایشاتی انجام شد تا سلامت وی برای بازی مقابل اینتر تایید شود.

۳ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گوارديولا: حالا نوبت رئال مادريد است.

یوفا: سرمربي تيم فوتبال بارسلونا پس از پيروزي تيمش برابر اينترميلان از بازيكنانش تشكر كرد و گفت: حالا نوبت رئال مادريد است.

به گزارش یوفا: پپ گوارديولا گفت: هواداران واقعي بارسلونا كه در اين مدت تحت تاثير جوسازي روزنامه‌ها قرار نگرفتند، تيم را بدون مسي و زلاتان تماشا كردند و متوجه شدند بارسلونا هرگز متكي به فرد نبوده و ستاره محور نيست.

وي افزود: در هر دو نيمه كنترل بازي در اختيار ما بود و اينترميلان هيچ حرفي براي گفتن نداشت.
گوارديولا در اين نشست خبري بدون آنكه در اين مورد از او سئوالي شود گفت: حالا نوبت رئال مادريد است و بايد در ال دربي كلاسيكو به پيروزي برسيم.

بارسلونا با نتيجه 2 بر صفر برابر اينترميلان به پيروزي رسيد.

۴ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مادريد با برادرخوانده بارسا بازي مي‌كند.

یوفا: تيم فوتبال رئال مادريد امشب به مصاف برادر خوانده بارسلونا در مادريد مي‌رود.

به گزارش یوفا: هانس - ماكس گامپر مرد سوئيسي كه در اسپانيا به خوان گامپر تغيير نام داد تا وجهه بهتري داشته باشد، اساسا به يك خانواده اشرافي انگليسي تعلق داشت.

او در سال 1877 تولد شد و سال 1930 از دنيا رفت.

وي هنگام تاسيس باشگاه اف.سي زوريخ بر سر در اين باشگاه پرچم انگليس را نصب كرد كه هنوز هم در موزه اين باشگاه قديمي ميش ود تصاوير آن را مشاهده كرد.

در باشگاه بارسلونا هنوز هم مي‌شود ردپاي پرچم انگليس را در آرم، ورودي نيوكمپ، موزه و كليساي گائودي مشاهده كرد.

اين مالك مشترك در دو باشگاه زوريخ سوئيس و بارسلونا كاتالونيا با سوء استفاده از عقايد جدايي طلبانه مردم درآمد بالايي از فروش محصولات باشگاه و كمك‌هاي مالي مردمي به دست آورد و در سال 1920 طبق اسناد كاخ سلطنتي بريتانيا معادل 80 هزار پوند در آن زمان وارد خزانه انگليس كرد.

۴ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ايبراهيموويچ: بارسا،پيروز ال‌كلاسيكو خواهد بود.

بارسلونا روحيه‌اي كاملا تهاجمي دارد و من مطمئن هستم ما در اين بازي پيروز خواهيم شد و گل‌هاي فراواني به‌ثمر خواهيم رساند.

سايت گل: زلاتان ابراهيموويچ بدون شك يكي از بهترين بازيكنان حال حاضر دنياست. او كه در قهرماني‌هاي اينتر درسري آ نقش بسزايي داشت اكنون در بارسلونا به يكي از بازيكنان كليدي اين تيم تبديل شده است. گفت‌و‌گوي ابراهيموويچ با سايت فيفا را مي‌خوانيد.
به‌رغم حضور كوتاه‌ در بارسلونا به يكي از بازيكنان كليدي اين تيم تبديل شده‌ايد. آيا فكر مي‌كرديد به اين زودي با شرايط اينجا خو بگيريد؟
خودم انتظار نداشتم فصل جديد در يك ليگ جديد اينگونه برايم آغاز شود. مي‌خواستم تا آنجا كه مي‌توانم فصل را خوب شروع كنم ولي فكر مي‌كنم براي اين كار اندكي زمان نياز داشته باشم. اما هم‌تيمي‌ها و مربي جديدم كمك بسياري به من كردند و هنوز هم كمك مي‌كنند. وقتي شما در زمين در كنار تعدادي بازيكن با استعداد و بزرگ بازي مي‌كنيد، آنگاه نبايد نگران مساله‌اي باشيد. اگر كار خود را انجام دهيد همه چيز به صورت طبيعي پيش خواهد رفت.
در اينتر و بارسلونا تحت نظر مربيان بزرگي كار كرده‌ايد. رويكرد مورينيو و گوارديولا به فوتبال چه تفاوت‌هايي با هم دارد؟
بزرگ‌ترين تفاوت اين دو اين است كه گوارديولا در تمرينات خيلي فعال‌تر از مورينيوست و دليل آن، اين است كه خودش يك بازيكن بزرگ بوده اما هر دو آنها شور و اشتياقي وصف‌نشدني براي كسب موفقيت دارند. آنها خيلي راحت با بازيكنان خود حرف مي‌زنند و آنچه را كه مي‌خواهند به آنها انتقال مي‌دهند. هر دو آنها در نظر من قهرمان هستند. آنها رابطه خوبي با بازيكنان خود دارند. من خيلي راحت مي‌توانستم با مورينيو حرف بزنم با گوارديولا هم همينطور هستم.
آيا با حضور در اينجا هيچ‌يك از هم‌تيمي‌هاي جديدت باعث تعجبت نشدند؟
خير چرا كه پيش از اين، بازي آنها را ديده بودم.ايني‌يستا، مسي، آنري و كيتا همگي بازيكنان فوق‌العاده‌اي هستند اما من بازي آنها را در داخل زمين ديده بودم براي همين از توانايي‌هاي آنها متعجب نشدم. براي من افتخار بزرگي است كه در كنار چنين بازيكناني بازي مي‌كنم.
يك‌شنبه هفته آينده، اولين ال‌كلاسيكو را تجربه خواهي كرد.
در اهميت فوق‌العاده اين بازي شكي نيست. اين بازي نه‌تنها براي بازيكنان بلكه براي باشگاه هم بسيار مهم است. من فكر مي‌كنم اين بازي براي همه طرفداران فوتبال در دنيا جذابيت دارد. هيچ كس نسبت به اين بازي بي‌تفاوت نيست. ما در خانه بازي مي‌كنيم و اميدوار هستيم پيروز شويم.
آيا ممكن است مثل بازي فصل گذشته در سانتياگو برنابئو با نتيجه 6 بر 2 به پيروزي برسيد؟
واقعا نمي‌توانم تصور كنم در جريان اين بازي چه اتفاقاتي رخ خواهد داد اما بارسلونا روحيه‌اي كاملا تهاجمي دارد و من مطمئن هستم ما در اين بازي پيروز خواهيم شد و گل‌هاي فراواني به‌ثمر خواهيم رساند.

۴ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دانیل آلوس: با پای شکسته هم جلوی رئال بازی می کنم.

مدافع برزیلی بارسا با بازی خوبش و پاس گلی که داد، برتری اش را به رخ مایکون، رقیبش در تیم ملی برزیل، کشید.

سایت گل: دنیل آلوس، مدافع برزیلی تیم بارسلونا، پس از پیروزی 2-0 تیمش در مقابل اینتر گفت که بارسا در موقعیت های این چنینی هرگز شکست نمی خورد.

"برد مقابل نراتزوری یک باید بود و بارسا برای تثبیت صعود به مرحله بعد رقابت ها، باید به آن دست پیدا می کرد. هیچ شکی وجود ندارد که بازیکن های این تیم همگی قهرمانند، این تیم درچنین موقعیت هایی هرگز شکست نمی خورد. ما نشان دادیم که جای بازیکنانی کههر کدام چیزی با خودشان به تیم آورده اند -ابراهیموویچ و مسی- خالی است،اما ما بدون آنها نیز به اندازه کافی توانایی داریم."

آلوس در بازی دیشبمصدوم شده، اما می گوید در مقابل رئال حتی "با پای شکسته" نیز بازیخواهد کرد.

۴ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برنامه هواداران بارسلونا برای استقبال از کریس رونالدو

از نظر طرفداران بارسلونا تنها یک رونالدو وجود دارد که البته، او کریس نیست.

سایت گل: طرفداران بارسلونا قصد دارند از یک پلاکارد بزرگ در ال کلاسیکو پرده برداری کنند که در آن کریس رونالدو متهم به تقلید از "رونالدو واقعی"، بازیکن برزیلی که اکنون برای کورنتیانس بازی می کند، شده است.

اعضای یکی از گروه های افراطی طرفدار بارسلونا این پلاکارد عظیم را به شکل پیراهن باشگاه کاتالانی درست کرده اند و قصد دارند در ال کلاسیکو که هفته آینده برگزار می شود، در نوکمپ به نمایش بگذارند. روی این پیراهن نام RONALDO و شماره 9 نوشته شده و طرفداران قصد دارند این شعار را فریاد بزنند:" تنها یک رونالدو وجود دارد، فقط یک رونالدو و او پرتغالی نیست!"

آنها با این شعار به مهاجم برزیلی سابق تیم شان اشاره خواهند کرد که در فصل 97-1996 برای آبی و اناری ها به میدان رفت و در 49 بازی ای که در همه رقابت های برای بارسا به میدان رفت، 47 بار گلزنی کرد. او با بارسلونا، جام برندگان جام اروپا، کوپا دل ری و توپ طلای اروپا را از آن خود کرد.

بعضی از طرفداران بارسلونا ادعا کرده اند که کریس رونالدو برای تقلید از "رونالدو واقعی" شماره 9 می پوشد. ستاره پرتغالی احتمالا در بازی این هفته در نوکمپ به میدان خواهد رفت اما به نظر می رسد استقبال گرمی از سوی هواداران رقیب انتظارش را نمی کشد.

۴ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: Kind_Girl
پیام: ۴۱۷
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
ويا:اميدوارم ال كلاسيكو مساوي تمام شود

ويا، مهاجم والنسیا، می گوید که تیماش این فصل در تمامی جبهه ها خواهد جنگید

سايت گل - مهاجم تیم والنسیا، دیوید ویا، اعلام کرد که تیمش برای حضورقدرتمند در هر سه جام به شدت تلاش خواهد کرد.
والنسیا در حال حاضر در لیگ برتر باشگاه های اسپانیا در رتبه چهارم جدول است و تنها چهار امتیاز از تیم اول فاصله دارد.
ویا میگوید تیماش بایدمایورکا را آخر این هفته در مستايا شکست بدهد تا بتواند همچنان تهدیدی برای دو تیم اول جدول باشد.اومی گوید «ما می خواهیم در دو ماه پایانی فصل نه تنها در لیگ اسپانیابلکه در جام یوفا و کوپا دل ری هم جز تیمهای منتخب باشیم. مهمترین مسئله بردن مایورکا است، ما به خودمان ایمان داریم. بارسا مقابل مادریدبازی خواهد کرد و ما این بازی را خواهیم دید، چرا که این دو تیم رقبای ماهستند. امیدوارم بازی خیلی خوبی ببینم و اگر مساوی کنند برای ما خیلی خوب می شود. چرا که اگر بتوانیم مایورکا را ببریم اختلافمان با آنها تنهادو امتیاز می شود.

۴ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: Kind_Girl
پیام: ۴۱۷
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
گاگو به گریه افتاد

هافبک آرژانتینی کهکشانی ها می خواهد برای حفظ امیدهایش برای شرکت در جام جهانی آینده، به تیم دیگری برود

سایت گل- مدیر برنامه های فرناندو گاگو اعلام کرد که این بازیکن جوان از بودن در رئال به قدری ناراحت است که در خانه گریه می کند. او قصد دارد برای جلب توجه دیه گو مارادونا، سرمربی تیم ملی آرژانتین و شرکت در مسابقات جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به تیم دیگری بپیوندد.

این هافبک 23 ساله که از زمان پیوستنش به تیم رئال در سال 2007، به سختی کار کرد تا به ترکیب اصلی تیم راه یابد، در این فصل با ورود مانوئل پیگرینی، سرمربی جدید و خرید ژابی آلونسو به نیمکت تبعید شده است.

گاگو می داند که با خروج از ترکیب اصلی تیم رئال مادرید، شانس کمی برای حضور در جام جهانی آینده خواهد داشت. شایعات از خروج او در ژانویه از تیم رئال مادرید، خبر می دهند. فیورنتینا به دنبال به خدمت گرفتن اوست اما نشریات اسپانیایی و آرژانتینی از بازگشت قرضی او به تیم سابقش، بوکا جونیورز، خبر می دهند.

مارسلو لومبیا، مدیر برنامه گاگو، اعلام کرد که او اگر در رئال فرصت بازی پیدا کند، دوست دارد در مادرید بماند. لومبیا در مصاحبه با Marca گفت:" بحث پول در میان نیست. آنچه گاگو می خواهد، بازی کردن است. زیرا جام جهانی نزدیک است و او می خواهد در فهرست تیم منتخب مارادونا حضور داشته باشد. این برای من خوب نیست بازیکنی داشته باشم که از بودن در باشگاهش خوشحال نیست. گاگو بازی نمی کند. او در خانه مانده و گریه می کند."

۴ آذر ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۰۷,۳۰۷ بازدید
۱۹ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۶۷,۳۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۸۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۰۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۰,۴۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۰۴۳ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۵۰۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۶,۰۲۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۳۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۱ کاربر آنلاین است. (۲۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!