به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اریک آبیدال تا سال 2012 در بارسا ماندنی شد.

یوفا: " اریک آبیدال " با امضای قرارداد جدید تا سال 2012 در بارسلونا ماندنی شد.

به گزارش یوفا: این مدافع فرانسوی پس از پیروزی با ارزش آبی – اناری‏ها در لیگ قهرمانان اروپا برابر اینتر، با امضای قرارداد جدید موافقت کرد.

قرارداد قبلی " آبیدال " تا فصل آینده اعتبار داشت اما با توافقی که بین او و " تیکسی بگیریستین " حاصل شد، این مدافع فرانسوی به مدت یک فصل دیگر قراردادش را تمدید کرد. مبلغ بازخرید قرارداد " آبیدال " که هفته گذشته به آنفولانزای H1N1 مبتلا شده بود، 90 میلیون یورو خواهد بود.

بارسا در ماه‏های اخیر تلاش کرده با بازیکنان کلیدی‏اش قرارداد جدید امضا کند و " آبیدال " ششمین بازیکن آبی و اناری است که قراردادش را تمدید می‏کند. پیش از این بارسا با " ویکتور والدز "، " پدرو "، " کارلس پویول "، " لیونل مسی " و " یایا توره " برای امضای قرارداد جدید به توافق رسیده بود.

" آبیدال " تابستان 2007 از لیون فرانسه به بارسلونا آمده بود.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۵ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یوهان کرویف: بارسلونا هزار بار بهتر از رئال مادرید است.

بازیکن و سرمربی سابق آبی و اناری ها گفت که رئال مادرید نمی تواند زیبا بازی کند.

سایت گل: یوهان کرویف، اسطوره فوتبال هلند، در آستانه دیدار روز یک شنبه بارسلونا در مقابل دشمن قدیمی اش، رئال مادرید، ادعا کرد که بارسلونا هزار بار بهتر از رئال بازی می کند.

او به نشریه Sport گفت:" دیدن بازی بارسا لذت بخش است. هر کسی به سبک بازی آنها و کیفیت بازی شان علاقه مند می شود. باید از بازی آنها لذت ببریم. در حال حاضر، شاگردان گواردیولا هزار بار بهتر از رئال مادرید بازی می کنند."

کرویف همچنین گفت که این حقیقت که رئال مادرید در آستانه بازی یک شنبه به صدر جدول صعود کرده، از کمترین اهمیت برخوردار است اما اضافه کرد که سفید ها بعد از تثبیت صعودشان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان، این فرصت را خواهند داشت که در کارهای تیمی پیش رفت کنند.

" همه این چیزها ظاهری است و ربطی به کیفیت بازی ندارد. آنها در صدر هستند اما خوب بازی نمی کنند اما به هر حال صدر نشینند. در ضمن آنها در آستانه صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان هستند و این فرصت را دارند که بهتر شوند."

۶ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گری لینه کر امیدوار است بارسلونا در ال کلاسیکو رئال مادرید را شکست دهد.

مهاجم سابق تیم ملی انگلیس خاطرات خوبی در ال کلاسیکو دارد.

سایت گل: گری لینه کر، مهاجم سابق بارسلونا، گفت که دیدار ال کلاسیکو بین رئال مادرید و بارسلونا بیش از یک مسابقه فوتبال است و اضافه کرد که امیدوار است آبی و اناری ها در بازی روز یک شنبه، سفیدها را شکست دهند.

لینه کر در اواخر دهه 1980، دوران موفقی را در بارسلونا سپری کرد و در 103 بازی برای کاتالان ها، 43 بار گلزنی کرد. ضمن اینکه او در اواین تجربه اش در ال کلاسیکو، هت تریک کرد تا بارسا 3-2 رئال را شکست دهد.

او در مصاحبه با AS گفت:" من از بازی هایی که مقابل رئال مادرید انجام دادم، خاطرات خوبی دارم به ویژه از اولین بازی در نوکمپ زیرا من هت تریک کردم و دو گل ابتدایی را در همان پنج دقیقه اول بازی وارد دروازه حریف کردم. دیدن فریاد خوشحالی 120هزار نفر واقعا فوق العاده بود.

این بازی، بیش از یک مسابقه فوتبال است و قابل مقایسه با هیچ دیدار دیگری نیست. در کاتالونیا همچنان احساس خفقان دوران فرانکو وجود دارد و کاتالان ها فکر می کنند تنها جایی که صحبت کردن برای شان خطری ندارد، ورزشگاه است. این دو تیم از بزرگترین و موفق ترین تیم های فوتبال دنیا هستند و دیدن بازی آنها لذت بخش است.

من همیشه طرفدار بارسلونا هستم به ویژه در بازی مقابل رئال مادرید. امیدوارم آنها پیروزی شوند."

۶ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیگرینی برای بازی با بارسا، بنزما را به جای ایگواین در ترکیب قرار می دهد.

پیروزی در ال کلاسیکو، اختلاف رئال با بارسلونا را به چهار امتیاز افزایش می دهد.

سایت گل: بر اساس گزارش نشریه AS، مانوئل پیگرینی، سرمربی رئال مادرید، قصد دارد کریم بنزما و رائول را در ترکیب اصلی دیدار مقابل بارسلونا قرار دهد و گونزالو ایگواین، مهاجم آماده و آرژانتینی سفید ها بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

با توجه به آمار گلزنی فوق العاده ایگواین در هفته های اخیر، قرار گرفتن کریم بنزما، مهاجم سابق لیون، در ترکیب اصلی کهکشانی در دیدار حساس مقابل بارسلونا تعجب برانگیز است.

در حالی که مهاجم آرژانتینی در سه بازی آخر خود در لالیگا، چهار بار گلزنی کرده و تک گل رئال را در دیدار مقابل اف سی زوریخ در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده، کریم بنزما در 13 بازی اخیر خود در همه رقابت ها تنها 4 گل زده است.

رائول، مهاجم با تجربه رئال نیز با پنج گل، بیشتر از مهاجم فرانسوی گلزنی کرده است. البته او در 18 بازی این تعداد گل را به ثمر رسانده است.

رئال در حالی پای به نوکمپ می گذارد که پیروزی در ال کلاسیکو، موجب خواهد شد تا آنها چهار امتیاز از حریف دیرینه شان پیش بیفتند و در صورتی که سویا موفق شود در ورزشگاه سانچز پیس خوان در دربی آندلس، مالاگا را شکست دهد، بارسلونا به رده سوم جدول سقوط خواهد کرد.

۶ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیکه: کریستیانو رونالدو را به‏راحتی مهار می‏کنیم.

یوفا: " جرارد پیکه " مدافع بارسلونا آماده مهار " کریستیانو رونالدو " در دربی الکلاسیکو است.

به گزارش یوفا: الکلاسیکوی بزرگ روز یکشنبه در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می‏شود و مدافع جوان بارسا امیدوار است با شکست رئال مادرید دوباره به صدر جدول بازگردند.

" پیکه " در خصوص برد 6-2 سال قبل در مقابل رئال مادرید به El Mundo Deportivo گفت: « این خاطره بسیار شیرینی برای ماست اما برای روز یکشنبه باید گذشته را دور بریزیم و فقط روی این بازی تمرکز کنیم که خیلی اهمیت دارد و البته بسیار هم دشوار است. اما با این حال اطمینان داریم با شکست رئال به صدر جدول بازمی‏گردیم. نتیجه‏ای که مقابل اینتر کسب کردیم برای تیم بسیار خوب بود و باعث شد بازیکنان اعتماد به نفس و آرامش خود را بدست آورند. اینکه در آستانه صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفتیم به ما این اجازه را می‏دهد که به‏طور کامل به بازی الکلاسیکو فکر کنیم. »

مدافع اسپانیایی بارسا افزود: « به نظر من خط دفاعی رئال بسیار مستحکم است و از سوی دیگر نسبت به فصل گذشته که فقط روی ضد حملات کار می‏کردند، مسلط‏تر هستند. شکست دادن آن‏ها در این فصل سخت‏تر شده است زیرا شناخت خوبی از ما دارند و کم کم به یک تیم هماهنگ تبدیل می‏شوند. »

" پیکه " در منچستر یونایتد با " کریستیانو رونالدو " همبازی بوده و در الکلاسیکوی امسال در مقابل این ستاره پرتغالی قرار می‏گیرد.
او در این باره می‏گوید: « من می‏دانم رونالدو بازیکن بسیار خوبی است. 3، 4 سال با او تمرین کرده‏ام و بارها بازی‏اش را دیده‏ام. این درست که او جز 3 بازیکن برتر دنیاست و فوق‏العاده خطرناک است و می‏تواند کارهای غیرمنتظره‏ای انجام دهد اما مقابل او به بهترین نحو ممکن دفاع خواهیم کرد. »

۶ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برنامه کامل بازی های این هفته لالیگا

نبرد آبی و اناری ها وکهکشانی ها جذاب ترین بازی این هفته لالیگا خواهد بود.

سایت گل: بی تردید مهمترین بازی این هفته اروپا و جهان، در لالیگا برگزار می شود. روز یکشنبه تیم رئال مادرید به نوکمپ می رود تا انتقام شکست 6-2 فصل پیش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را بگیرد. کهکشانی ها در فاصله یک هفته مانده به ال کلاسیکو، صدر جدول را از چنگ رقیب بیرون کشیدند و این مسئله روحیه مضاعفی برای این دیدار به آنها خواهد داد.

اوساسونا نیز روز یک شنبه در ورزشگاه لا روماردا به مصاف تیم ساراگوسا خواهد رفت.

اعداد داخل پرانتز، رتبه تیم ها در جدول رده بندی است:

شنبه 7/9:

اسپورتینگ خیخون (7) – ویارئال(11)

والنسیا(4) – مایورکا (6)

سویا(3) – مالاگا(20)

یک شنبه 8/9:

رئال ساراگوسا(14) – اوساسونا(12)

آلمریا(13) – اتلتیک بیلبائو(8)

راسینگ سانتاندر(17) – دپورتیوو لاکرونیا (5)

ختافه(9) – دپورتیوو خرز(19)

رئال وایادولید(15) – تنریفه(16)

اتتیکو مادرید(18) – اسپانیول(10)

بارسلونا(2) – رئال مادرید (1) (پخش از شبکه 3- ساعت 23:00)

۷ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیش بازی هفته چهاردهم لالیگا: بارسلونا - رئال مادرید

صحنه برای انجام هیجان انگیزترین دیدار جهان بین دو غول اسپانیایی، بارسلونا و رئال مادرید، آماده است، چشم در چشم هم در ال کلاسیکو

سایت گل: بازگشت بارسا به جاده پیروزی

فرقی ندارد اهل آدیس آبابا (پایتخت اتیوپی) باشید یا ساراگوسا، به هر حال می دانید که این بازی چه معنایی دارد. این بازی، یکی از بزرگترین بازی های جهان است. دو باشگاه تاریخی و دو دشمن خونی- به معنای واقعی کلمه- 90 دقیقه در نبردی مقابل هم صف آرایی می کنند که ریشه در جنگ های داخلی اسپانیا دارد.

در حالی که رئالی ها در هفته های اخیر خود را آرام آرام بالا کشیدند تا بالاخره صدر جدول را در اختیار گیرند، آبی و اناری ها با مصدومیت دو اسلحه هجومی شان، زلاتان و مسی، و همین طور منتقدینی که می گفتند بارسا برای تکرار بازی های درخشان فصل گذشته دچار مشکل شده، در نبرد بودند.

با این وجود بارسلونا در این فصل تنها در مقابل اوساسونا، والنسیا و اتلتیکو مادرید امتیازاز دست داده و این روند نتیجه گیری برای دفاع از قهرمانی در لالیگا خوب است؛ و در حالی که مادریدی تنها با یک امتیاز اختلاف، صدر نشین هستند، بارسلونا تا اینجای فصل با پنج پیروزی در نوکمپ، رکوردی صد در صد از خود به جای گذاشته است.

تفاوت بارسلونا ورئال در بازی روز سه شنبه در مقابل اینتر آشکار شد. برتری غیر قابل انکار بارسا نه تنها موجب پیروزی آنها شد بلکه نمایش خیره کننده آنها درغیاب دو ستاره تاثیر گذار تیم، زلاتان ومسی، موجب تحسین همگان شد. آنها بدون دو عنصر تهاجمی خطرناکشان، قهرمان ایتالیا را به بند کشیدند و اگر این بازی را با بازی رئال در مقابل میلان کم فروغ در بازی ماه قبل مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که بارسا از چه کیفیت متمایزی برخورداراست.

این مسئله اساسا به معنای بهتر بودن بازیکنان بارسا نسبت به ستاره های مادریدی نیست اما بازیکنانی که جانشین بازیکنان غائب می شوند، کیفیتی مشابه و روحیه ای بالا از خود به نمایش می گذارند وبیش از همه درک بالایی که فلسفه بارسا به آن نیاز دارد تا در غیاب بازیکنان اصلی، نمایشی با همان کیفیت ارائه دهد. شاید حضور آنها در ترکیب مانند حضور مسی و زلاتان موجب هیجان تماشاگران نشود اما کیک تازه گواردیولا، طعم خوب قبلی را دارد.

با بازگشت کریس رونالدو، شاید رئال به صدر نشینی اش در لالیگا ادامه دهد اما بارسلونا نشان داده که در غیاب ستاره هایش می تواند نتایجی بهتر از 1-0 های متوالی رئال کسب کند.

مانوئل در مادرید جان می کند

برای کهکشانی های جدید، ال کلاسیکو آزمونی است که از مدت ها پیش انتظارش را می کشیدند. آنها که فصل پیش در دو دیدار رودر رو با آبی و اناری ها و همین طور در رقابت بر سر عنوان قهرمانی لالیگا، توان مقابله نداشتند، در تابستان صدر اخبار را به خود اختصاص دادند.

رئیس جدید باشگاه، فلورنتینو پرز با هزینه سرسام آور 254 میلیون یورویی برندگان توپ طلا، کاکا و کریس رونالدو را به همراه ستاره هایی مانند کریم بنزما، ژابی آلونسو، رائول آلبیول، آلوارو آربلوآ، استبان گرانرو، به همراه یک مربی جدید یعنی مانوئل پیگرینی به سانتیاگو برنابئو آورد.

در آن زمان به نظر می رسید که کهکشانی های جدید فلورنتینو پرز فوتبالی ارائه خواهند داد که سانتیاگو برنابئو را به وجد خواهد آورد. اما این رویا چندان پایدار نماند و رئال مادرید در بهترین دقایق اش در طول 90 دقیقه، تیمی معمولی و میان مایه نشان داده است.

رئالی ها حتی در بعضی از بازی ها به طرز اسف باری ضعیف نشان دادند؛ مانند شکست تحقیر آمیز در مقابل تیم دسته دومی آلکورکون در کوپا دل ری. و عجیب اینکه افت آنها با آسیب دیدگی ستاره پرتغالی از ناحیه قوزک پا همراه شد، مصدومیتی که موجب شد تا او بیش از یک ماه را دور از میادین سپری کند.

اکنون، مادریدی ها باید خود را برای روبرو شدن با بزرگترین آزمون فصل آماده کنند در حالی که سوال های بی پاسخ زیادی دراطراف تیم وجود دارد. کریس رونالدو بهبود یافته اما آیا می تواند بازی های فوق العاده ی پیش از مصدومیت را در مقابل بارسا تکرار کند؟ بعد از یک بازی نه چندان جالب توجه درمقابل زوریخ، آیا مادریدی ها می توانند با همکاری هم یک فوتبال جذاب ارائه دهند یا اینکه مانند بازی فصل پیش (و مانند اینتر در بازی هفته گذشته) کاملا مقهور بارسلونا خواهند شد؟

مانوئل پیگرینی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مقابل زوریخ گفت که او و اعضای کادر فنی نگران بازی تیم رئال و فقدان صلابت در بازی این تیم هستند. آیا سه روز تمرین برای شاگردان پیگرینی کافی است تا بتوانند این ضعف مشهود را برطرف کنند؟

آیا با ادعای صدر نشینی، می توانند اولین شکست فصل را به بارسلونا تحمیل کنند و چهار امتیاز از رقیب همیشگی فاصله بگیرند؟ فردا به این سوال ها و سوال های زیاد دیگر پاسخ داده خواهد شد.

نتایج اخیر بارسا:

24 نوامبر: بارسلونا 2-0 اینتر (لیگ قهرمانان اروپا)

21 نوامبر: اتلتیک بیلبائو 1-1 بارسلونا (لالیگا)

10 نوامبر: بارسلونا 5-0 کولتورال ائونسا (کوپا دل ری)

7 نوامبر: بارسلونا 4-2 مایورکا (لالیگا)

4 نوامبر: روبین کازان 0-0 بارسلونا (لیگ قهرمانان اروپا)

نتایج اخیر رئال مادرید:

25 نوامبر: رئال مادرید1-0 زوریخ (لیگ قهرمانان اروپا)

21 نوامبر: رئال مادرید 1-0 راسینگ سانتاندر (لا لیگا)

10نوامبر: رئال مادرید 1-0 آلکورکون (کوپا دل ری)

7 نوامبر: اتلتیکو مادرید 2-3 رئال مادرید (لا لیگا)

3 نوامبر: میلان 1-1 رئال مادرید (لیگ قهرمانان اروپا)

اخبار تیم ها:

بارسلونا: مهمترین خبر بازگشت زلاتان و مسی به ترکیب تیم است اما هنوز مشخص نیست که آیا آنها در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت یا خیر. گواردیولا نشان داده که چندان علاقه ای به فاش کردن ترکیب تیمش پیش از آغاز مسابقه ندارد.

دنی آلوس که در مقابل اینتر دچار ضرب دیدگی شده بود، در تمرینات روز پنج شنبه شرکت نکرد و همین مسئله موجب نگرانی هم تیمی هایش شد اما او از دیروز بار دیگر در تمرینات شرکت کرد. یحیی توره نیز که به آنفلونزای خوکی مبتلا شد بود، بهبود یافته اما بعید است با توجه به نمایش خوب بوسکتس، ژاوی و کیتا در میانه زمین، او در ترکیب اصلی آبی و اناری ها قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی (4-3-3): والدس- دنی آلوس، پویول (کاپیتان)، خرارد پیکه، آبیدال- ژاوی، بوسکتس، کیتا- اینیستا، مسی و زلاتان

رئال مادرید: کریس رونالدو بعد از هفته ها غیبت در مقابل زوریخ در لیگ قهرمانان به میدان رفت اما به نظر می رسد همچنان کمی از ناحیه قوزک پا احساس ناراحتی می کند.

گزارش ها نشان می دهد که پیگرینی در این دیدار ایگواین و رائول را نیمکت نشین خواهد کرد و به جای آنها از بنزما و رونالدو در خط حمله استفاده می کند. کاکا نیز پشت سر آنها، وظیفه حمایت از مهاجمان را بر عهده خواهد داشت.

در خط دفاعی نیز احتمالا آلوارو آربلوآ در سمت چپ خط دفاعی قرار خواهد گرفت تا وظیفه کابوس وار متوقف کردن مسی را بر عهده داشته باشد. سرخیو راموس نیز بعد از یک هفته غیبت به دلیل دریافت کارت قرمز، بار دیگر در سمت راست خط دفاعی حاضر خواهد بود. رائول آلبیول در بازی مقابل زوریخ دچار مصدومیت از ناحیه لیگامنت زانوی راست شد و در صورتی که او به بازی نرسد، احتمالا ازکی ئل گارای به عنوان زوج په په در قلب خط دفاعی بازی خواهد کرد.

ترکیب احتمالی (4-3-1-2): کاسیاس(کاپیتان)- راموس، په په، گارای، آربلوآ- لاسانا دیارا، آلونسو، مارسلو- کاکا- بنزما، رونالدو

بازیکنان موثر:

بارسلونا: در این دیدار همه نگاه ها به نبرد مسی و رونالدو خواهد بود اما بازیکنی که باید همه موقعیت ها را برای مسی و سایر هم تیمی هایش فراهم کند، بازی ساز موثر این تیم، ژاوی است. او در بازی با اینتر نشان داد که برخلاف نظر همه، که بارسلونا بدون مسی و ابراهیموویچ نمی تواند بازی کند، به تنهایی هافبک های اینتر را به بند کشید و پیروزی تیمش را رقم زد.

مسی نیز بعد از مدت ها مصدومیت به میادین بازمی گردد و سابقه نشان داده که او بعد از دوران مصدومیت، معمولا سایه ای از بازیکنی است که می شناسیم اما چشم از او برندارید وگرنه پشیمان خواهید شد.

رئال مادرید: با حضور دو برنده توپ طلا در ترکیب اصلی، سخت است از شما بخواهیم که به بازیکن دیگری توجه کنید. نمایش کریس رونالدو و کاکا همواره خیره کننده بوده و تلاش آنها برای عبور از دفاع مستحکم بارسلونا بی تردید تماشایی خواهد بود. مطمئنا هر دو تلاش خواهند کرد تا مدافعان بارسا را پشت سر بگذارند و با والدس تک به تک شوند. رونالدو گفته که قصد دارد حتما در این دیدار گلزنی کند پس باید منتظرشوت های از راه دور او نیز بود.

۷ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
جرارد پیکه: خیلی خوب می شود اگر دوباره له شان کنیم.

مدافع آبی و اناری ها انتظار ندارد که نتیجه تاریخی 6-2 فصل پیش به این زودی ها تکرار شود.

سایت گل: جرارد پیکه، مدافع تیم بارسلونا گفت که قرار نیست بارسلونا در نوکمپ با غلتک از روی رئال رد شود و نتیجه دیدار فصل گذشته در سانتیاگو برنابئو را بی نظیر خواند.

او به خبرنگار Marca گفت:" آنهایی که فکر می کنند ما دوباره گل های زیادی خواهیم زد فراموش نکنند که این مسئله در صورتی رخ خواهد داد که اتفاق غیر منتظره ای رخ دهد. البته هیچ چیز را نمی توان از قبل حساب کرد و من امیدوارم که پیروزی دلچسبی به دست بیاوریم اما روند معمولی اش این است که ما باید برای پیروزی تلاش کنیم. آنچه در فصل پیش اتفاق افتاد تا مدت ها، مدت هایی طولانی تکرار نخواهد شد."

رئالی ها در تابستان پول زیاد و هزینه سرسام آوری برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید زیادی خرج کردند اما با این حال پیکه از آنها متنفر نیست وهیچ دشمنی با آنها ندارد.

"رئال مادرید اساسا یک تیم جدید است و طبیعی است که آنها برای پیروزی به میدان خواهند آمد اما در اینگونه مسابقات هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. من همیشه گفته ام که من آنتی مادریدی یا ضد هر تیم دیگری نیستم چون این به این معناست که من با آنها دشمنی دارم. من در بهترین تیم دنیا بازی می کنم و از هیچ کسی متنفر نیستم. اما البته، من در تمام زندگی ام طرفدار بارسلونا بودم و بحث ال کلاسیکو متفاوت است."

پیکه در پیروزی 6-2 فصل پیش، یکی از گلزنان بارسا بود و اعلام کرد که حاضر نیست آن گل و افتخارات فصل پیش را با هیچ چیز دیگر در دنیا عوض کند. " من آن گل در برنابئو و سه گانه فصل قبل را با هیچ چیز عوض نمی کنم زیرا دستاوردهای خودم بودند."

۷ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان از پیروزی مقابل رئال مادرید مطمئن است.

او گفت که در بازی فردا گل های زیادی به ثمر خواهد رسید.

سایت گل: زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی بارسلونا، گفت که مطمئن است آبی و اناری ها در بازی فردا شب در مقابل رئال مادرید در نوکمپ، به پیروزی خواهند رسید.

ایبرا در مصاحبه با AS گفت:" ما بازی های فوق العاده ای انجام دادیم. با بازی هایی که انجام دادیم و هوادارانی که از ما حمایت می کنند، فکر کنم ما قوی تر هستیم، خیلی قوی تر. من نسبت به این بازی خیلی خوش بینم و مطمئنم که بازی را خواهیم برد."

سانتر فوروارد سوئدی پیش بینی کرد که در این دیدار که هر دوتیم برای صدر نشینی با هم جدال خواهند کرد، گل های زیادی به ثمر خواهد رسید و ال کلاسیکو را " جذاب ترین مسابقه دنیا" توصیف کرد.

" در این بازی گل های زیادی خواهید دید زیرا ما دوست نداریم فقط یک یا دو گل بزنیم. دوست داریم زیاد گل بزنیم."

ایبرا همچنین فاش کرد که بازی برای تیمی به بزرگی بارسلونا موجب شده تا برای قرار گرفتن در ترکیب تیم، مجبور باشد سخت تر کار کند.

" فکر می کنم بهترین بازیکنان برای بارسلونا بازی می کنند و وقتی شما در این تیم بازی می کنید، باید سخت تر کار کنید زیرا بازیکنان زیادی هستند که می خواهند برای بارسلونا بازی کنند اما هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد."

۷ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آندرس اینیستا: می خواهم تا پایان دوران بازی ام در بارسلونا بمانم.

بازیساز آبی و اناری ها از قرارداد جدیدش با باشگاه خشنود است و می خواهد جام های بیشتری با بارسا فتح کند.

سایت گل: دیروز تایید شد که آندرس اینیستا قرارداد جدیدی با باشگاه بارسلونا امضا کرد که به موجب آن، تا سال 2015 در تیم کاتالانی خواهد ماند. اینیستا نیز خشنودی اش را از امضای این قرارداد تازه ابراز کرد و اعلام کرد که قصد دارد تا پایان دوران بازی اش در بارسلونا بماند.

او در مصاحبه با Barca TV گفت:" امروز، روز ویژه ای است. من می خواهم از رئیس باشگاه (خوان لاپورتا)، هیئت مدیره و مدیر ورزشی تیم (چکی بگریستین) به دلیل اینکه باز هم به من اطمینان کردند، تشکر کنم. این یک قدم رو به جلو برای برآورده شدن رویای من است. من می خواهم تا زمان بازنشستگی ام در بارسا بمانم. می خواهم در این تیم به دوران بازی ام پایان بدهم و سپس برگردم و به جام هایی که فتح کردیم، نگاه کنم. جام هایی که موجب خوشحالی ما شد. من برای برآورده شدن این رویا خواهم جنگید."

اینیستا همچنین در صفحه فیس بوکش نوشت که امیدوار است که آبی و اناری ها تا آنجایی که ممکن است در بازی ها به پیروزی برسند و این کار را از ال کلاسیکو شروع کنند. " نمی دانم چند بازی از الان در پیش خواهم داشت اما امیدوارم تا آنجا که ممکن است به پیروزی برسیم و این کار را از روز یک شنبه شروع می کنیم. کار دشواری است اما خوب تمرین کردیم و روحیه خوبی داریم. "

این بازیکن 25 ساله به عنوان یک بازیکن نوجوان در سال 1996 از تیم آلباسته به بارسلونا پیوست و تمام دوران بازی اش را در تیم بارسلونا سپری کرد. او 300 بار در همه رقابتها برای این باشگاه به میدان رفت و با این تیم دوبار لیگ قهرمانان و سه بار لالیگا را فتح کرده است.

۷ آذر ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۸۴,۱۲۶ بازدید
۱۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۴۲,۲۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۸۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۴,۰۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۶۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۴۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۲۰۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۱,۲۰۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۱۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۶۶ کاربر آنلاین است. (۲۴۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!