به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
پس از تساوي مقابل ليورپول
ونگر: 11 نفره ليورپول را شكست مي داديم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم آرسنال گفت: درصورتي كه مقابل ليورپول بازيكن اخراجي نمي‌داشتيم و 11 نفره مي‌مانديم، حريف را شكست مي‌داديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، آرسن ونگر اظهار داشت: اخراج آده بايور به آرسنال لطمه زد. باور دارم اگر در نيمه دوم او را از دست نمي داديم،‌ قادر بوديم در 30 دقيقه پاياني بر ليورپول غلبه كنيم. نسبت به نحوه داوري و اخراج آده بايور اعتراض دارم زيرا اين بازيكن خطايي مرتكب نشد.
وي افزود: تكل آده بايور روي آلوارو آربلولا اشتباه نبود؛ اما تعجب مي كنم چرا اين حركت، خطا گرفته شد و در پي آن از زمين اخراج شد.
تيم آرسنال در ديدار يكشنبه شب با ليورپول كه در ورزشگاه الامارات و در هفته هجدهم انجام گرفت،‌ به تساوي يك بر يك رسيد. داور مهاجم توگويي آرسنال را در دقيقه 62 اخراج كرد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
رئيس اتحاديه فوتبال انگليس:
از جام جهاني 2006 عبرت گرفته‌ايم.

در حالي كه كشورهاي اروپايي در كنار استراليا تلاش هاي بسياري براي بدست آوردن ميزباني جام جهاني 2018 مي كنند، انگليس يكي از كشورهايي است كه بخت هاي خود براي رسيدن به اين هدف را بسيار مي بيند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،‌ لورد تريسمن رئيس اتحاديه فوتبال انگليس در صدر كساني قرار دارد كه تمامي تلاش خود را براي اطمينان از گرفتن حق ميزباني رقابت هاي جام جهاني 2018 به سود انگليس خواهد كرد. او در اين راستا از نام هاي بزرگي همچون "ديويد بكام" و "پرينس ويليام" نيز كمك گرفته و به نظر مي رسد انگليسي ها بيش از پيش نسبت به تلاش هاي خود براي رسيدن به هدف بزرگشان اميدوار هستند.

تريسمن در گفت و گو با Times از اين تلاش ها براي ميزباني جام جهاني 2018 مي گويد:

*چه خطرهايي ميزباني انگليس براي جام جهاني 2018 را تهديد مي کند؟

هنوز همه کشورها مواضع خود را به طور دقيق اعلام نکرده اند. اسپانيا در صورت تمايل براي ميزباني يکي از رقباي جدي ما است. گمان مي کنم پس از دو دوره ميزباني براي نيمه جنوبي جهان (جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي و 2014 برزيل)، اين بار نوبت نيمه شمالي باشد اما شکي ندارم که استراليا تلاش هاي بسياري براي ميزباني خواهد کرد. شايد روسيه هم يکي از گزينه ها باشد اما تصور نمي کنم به سبب شرايط اقتصادي و برخي شرايط داخلي روسيه، آنها بتوانند حق ميزباني را بدست آورند. من به شدت مراقب حرف هايي که بر زبان مي آورم هستم.

*آيا خوب مي شد اگر انگليس تنها کشور اروپايي براي تلاش جهت بدست آوردن حق ميزباني رقابت ها بود؟

دستيابي به اين هدف بسيار دشوار است. بدون شک اين مساله به ما کمک خواهد کرد. اگر تنها ما و اسپانيا نامزدهاي ميزباني بوديم نمي دانم شرايط به چه ترتيب پيش مي رفت. کشورهايي که خواهان ميزباني هستند قصد تسليم شدن ندارند و تا آنجايي که من مي دانم، فيفا هم يک طرفه به قاضي نمي رود.

*ديويد بکام يکي از سفيران تيم تلاش براي ميزباني جام جهاني است. نقشي که او مي تواند ايفا کند تا چه اندازه حائز اهميت است؟

بکام مي تواند تاثير فوق العاده اي به ويژه به سبب موفقيت هايي که به عنوان بازيکن بدست آورده داشته باشد، اما او قابليت هاي ديگري نيز دارد. او فرد بسيار متعهدي است. اين مساله اهميت زيادي دارد. زماني که در ابتدا راجع به تمامي مسائل مربوط به ميزباني صحبت کردم، يکي از چيزهايي که مردم توصيه مي کردند اين بود که بايد دو يا سه تن از مشهورترين بازيکنان را در اختيار بگيريم و از وجود آنها بهره ببريم. اين مساله مهم است اما تمامي اعضاي حاضر در فيفا همواره با فوتباليست هاي بسيار مشهوري ديدار مي کنند. اين موضوع باعث حيرت آنها نمي شود. بازيکنان بايد چيزهاي ديگري هم براي عرضه داشته باشند و ديويد همين کار را مي کند.

پرينس ويليام يکي ديگر از افراد حاضر در نسل بکام هم از چنين قابليتي برخوردار است. او هم تا آنجايي که بتواند به ما کمک خواهد کرد. ويليام در ارتش انجام وظيفه مي کند در نتيجه محدوديت هايي براي او وجود دارد. بحث و گفت و گوي بسياري بلندي با او براي روي کار آوردنش پيش رو خواهم داشت.

*گرفتن حق ميزباني چه شرايط ديگري به جز پيشينه قوي مي طلبد؟

يکي از چيزهايي که فيفا به مشاهده آن علاقه دارد، برنامه اقتصادي بسيار قوي است که مفهوم آن وجود رسانه هاي قوي و به ويژه پوشش تلويزيوني در کشورهاي مختلف است. اما از سوي ديگر شما به اطمينان از وضعيت ورزشگاه ها و حمل و نقل هم نياز داريد. امنيت مي تواند در هر نقطه اي از جهان يک مشکل محسوب شود، اما شما به نيروهايي نياز داريد که بتوانند مقابل افراد خاطي بايستند. نمي توانيد هر روز نگران اين باشيد که آيا آشوبي به وجود خواهد آمد يا نه. شما موقعيت مناسب و رسانه هاي توانمندي مي خواهيد تا کمترين نگراني ممکن را سبب شوند. تمامي اين مسائل از نظر فيفا پنهان نمي ماند.

*آيا ناکامي در مورد تلاش جهت گرفتن حق ميزباني جام جهاني 2006 درس هايي به همراه داشته است؟ آيا اين بار همه با يکديگر متحد هستند؟

فکر مي کنم بايد اينگونه باشد. همه ما از آنچه در سال 2006 رخ داد درس گرفته ايم. اشتباه هايي که در آن زمان داشتيم و وعده هاي توخالي که داديم اين بار تکرار نمي شوند. رقابت بسيار سالمي را پيش مي گيريم چرا که تنها راه بدست آوردن ميزباني همين است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

ناهماهنگی بازی آنلکا و دروگبا در کنار یگدیگر
هورا اسپرت, لوئیس فیلیپه اسکولاری, سرمربی چلسی از ناهماهنگی نیکولاس آنلکا و دیدیه دروگبا با بازی در کنار یکدیگر خبر داد.

اسکولاری در مورد این دو مهاجم تیمش گفت:" گاهی اوقات آنلکا و دروگبا در کنار یکدیگر خوب تمرین می کنند, اما همیشه این اتفاق رخ نمی دهد و آنها نمی توانند همکاری خوبی در کنار یکدیگر داشته باشند. با این حال دیدیه و نیکولاس بیش از گذشته تلاش می کنند تا در آن پست هایی که مورد نظر من است بازی کنند و در مقایسه با 15 روز پیش خیلی پیشرفت کرده اند. آنها حالا بهتر منظور مرا بهتر درک می کنند و اگر در جریان بازی ترتیب قرارگرفتن خود را تغییر دهند با اعتماد به نفس بیشتری بازی خواهند کرد. "

منبع

۲ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

توافق منچستریونایتد با پارتیزان بلگراد
هورا اسپرت, مسوولان منچستریونایتد در مورد شروط قرادادهای زوران توسیچ و آدام لیاجیچ با همتایانشان در باشگاه پارتیزان بلگراد به توافق رسیدند.

به نقل از دیلی استار, مقامات منچستریونایتد موافقت کردند که برای به خدمتگیری توسیچ و لیاجیچ صربستانی مبلغ 15 میلیون پوند به مالکان این دو بازیکن ارزنده بپردازند. آنها تنها اهداف سرآلکس فرگوسن در بازار نقل و انتقالات ژانویه هستند.
لیاجیچ که تنها 17 سالش است هافبکی تهاجمی است که توجه مسوولان رئال مادرید و همچنین خوزه مورینیو, سرمربی اینترمیلان را نیز به خود جلب کرده است.
این امکان وجود دارد که لیاجیچ 7 میلیون پوندی که قبلا عضو تیم ملی زیر 21 سال صربستان بود بر اساس قراردادی قرضی به پارتیزان بازگردد و تا پایان فصل و یا تا سال بعد برای این تیم بازی کند. زیرا فرگی به این بازیکن به عنوان یکی از بازیکنان تیم آینده اش می نگردد.

منبع

۲ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

نگرانی فابرگاس در مورد آسیب دیدگی زانویش
هورا اسپرت, سسک فابرگاس, هافبک آرسنال فاش کرد, بشدت نگران مصدومیت زانویش است که در تساوی شب گذشته توپچی ها مقابل لیورپول دچار آن شد.

ستاره اسپانیایی استادیوم امارات گفت:"احساس خوبی در مورد این مصدومیت ندارم با این حال باید تا انجام معاینات پزشکی صبر کنم."
گفتنی است, معاینات اولیه حاکی از آسیب دیدگی رباط زانوی فابرگاس است.

منبع

۲ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

چلسی به جان اوبی میکل پاداش می دهد
هورا اسپرت, مسوولان چلسی در تدارک امضای قراردادی به ارزش 120 هزار پوند در هفته با جان اوبی میکل, هافبک نیجریه ای خود هستند.

به نقل از پیپل, حقوق فعلی این بازیکن ارزنده 80 هزار پوند در هفته است اما او با امضای قرارداد جدیدش با آبی های لندن حقوقی در سطح بازیکنانی چون جان تری کاپیتان , فرانک لمپارد و میشائیل بالاک دریافت خواهد کرد.
میکل در غیاب مایکل اسین مصدوم, جان اوبی میکل عملکرد تاثیر گذاری را برای تیم اسکولاری به نمایش گذاشته است پاداش وی نیز امضای قراردادی طولانی مدت و افزایش قابل توجه حقوق هفتگی اش خواهد بود.

منبع

۲ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
جانشین فرگوسن باید دارای ذهنیت قهرمانی باشد

ریو فردیناند, مدافع منچستریونایتد معتقد است, مسوولان این باشگاه باید در مورد انتخاب جانشین سرآلکس فرگوسن, سرمربی کهنه کار شیاطین سرخ هوشمندانه عمل کنند و نهایت دقت را به کار برند.

فردیناند در این خصوص گفت:" امیدوارم با رفتن سرمربی فعلی, اشتیاق این باشگاه برای کسب قهرمانی ها از بین نرود.
این تیم به سکانداری با شخصیت قاطع نیاز دارد, فردی که بتواند مسوولیت سنگین فرگوسن را به خوبی برعهده بگیرد. زیرا جای خالی فرگوسن خیلی وسیع است و هر کسی نمی تواند آن را پر کند. انتظارات و توقعات این باشگاه بسیار زیاد است و هر کس وارد اولدترافورد می شود خیلی زود به توقعات بالا و ذهنیت قهرمانی این باشگاه پی می برد."

منبع

۲ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مصاحبه ونگر بعد از بازی :

عملکرد ...
قبول دارم که شروعی عصبی داشتیم و قبل از گل کنترل خود را از دست داده بودیم. ما در عمق خط میانی نفوذ کردیم و در نیمه دوم از این منطقه عالی جلو رفتیم و کنترل را در دست گرفتیم. فکر میکنم میتوانستیم پیروز میدان باشیم. این معیوس کننده است زیرا ما روح بزرگی از خود نشان دادیم و قوی و متهد ظاهر شدیم. اما بعد از 10 نفره شدن کار دشوار شد و نتوانستیم روند خود را ادامه دهیم.

کارت قرمز ادبایور ...
خیلی آرام بود. شما نمیتوانید بگوئید او بی احتیاط بود. امروز داور با کارتهای پیاپی که ما مستحق آن نبودیم تمرکز تیم را از بین برد. این شوخی بود. هیچ کدام از ذخیره ها باور نمیکردند. این یک تصمیم باور نکردنی بود. اگر صحنه ادبایور باعث خروج او شد صحنه رابی کین در نیمه اول نیز باید همین تصمیم در موردش گرفته میشد. به نظرم دو صحنه مشابه با دو تصمیم متفاوت بود که 2 امتیاز حیاتی را از ما گرفت. تحت هیچ موقعیتی نمیتوانم این تصمیم را قبول کنم.

کورس قهرمانی...
قهرمان ماه می مشخص میشود و ما هم اکنو در ماه دسامبر هستیم. ما به جنگ خود ادامه میدهیم برای اینکه امروز متقاعد شده ام که لیورپول باز هم امتیاز از دست خواهد داد!! آنها چهار تساوی در خانه داشتند و حتما در نیم فصل دومبیشتر امتیاز از دست میدهند.

مصدومیت فابرگاس ...
او از ناحیه لیگامنت مصدوم شده است. نمیتوانم دقیق مدت خروج اورا تخمین بزنم. بدیهی است که کار برای ما مشکل خواهد شد. شما هیچ وقت دوست ندارید که این بازیکن را از دست بدهید اما ما مجبوریم با این وضع کنار بیائیم.

گلی که دریافت کردید ...
من خوشحال نیستم. زیرا مقابل استون ویلا نیز به همین شکل گل دریافت کردیم. باید این مشکل را برطرف کنیم. اما فکر میکنم ما با 10 بازیکن هم مرتب و منظم دفاع کردیم. دفاع حال را با دفاع 2 ماه قبل مقایسه کنید. خیلی خوشحالم که پیشرفت زیادی داشتیم و مشکلات برطرف شده است.

شایعات پیرامون قرض دادن ولا یا خرید توز و آرشاوین ...
نه نه و نه !!!!!!

بازی با احتیاط لیورپول بعد از کارت قرمز...
نمیدانم، شاید آنها خارج از شیوه خود بازی کرده اند و شاید آنها ترسیدند که بیشتر درگیر شوند. آنها به شما میگویند که چه مشکلی بود !! من فقط یک یا دو ضعف بدنی مشاهده کردم. در مواقعی که ما عقب میکشیدیم. مشاهده میشد که لیورپول خطر نمیکند.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
امانوئل ادبایور از هاوارد وب خواست تا با بازبینی مجدد صحنه به اشتباهش پی برد.

در دقیقه 62 دیدار، در حالی که نتیجه 1 - 1 بود امانوئل ادبایور مهاجم توگوئی آرسنال برای دریافت توپ به سمت آربلوئا رفت که داور مسابقه آن را خطا تشخیص داد و با دادن کارت زرد دوم مهاجم آرسنال را اخراج کرد. این در حالی بود که در صحنه ای مشابه در نیمه اول کارت زرد اول به او داده شده بود!!

این یک لحظه بزرگ در یک دیدار بزرگ برای هر 2 طرف بود که باعث انتقاد و اعتراض شدید هواداران ، ونگر و اطرافیان شد.
ادبایور در اینباره گفت: امیدوارم وقتی داور به خانه میرود و صحنه را از تلویزیون تماشا میکند به اشتباهش پی ببرد. من مستحق آن کارت نبودم. او ادامه دا: آن حرکت برای توپ بود. من هرگز با او تماس بدنی نداشتم. من هرگز در لیگ یک گل خطا به ثمر نمی رسانم. ما مجبور هستیم توپ را بدست بیاوریم، این طبیعی است و کاری که من کردم فقط همین بود. آربلوئا خود را به زمین انداخت، طوری که انگار با چاقو وی را زده ام !! من ناراحت هستم چون در تیم همه با هم هستیم.11 نفره بازی میکنیم، پیروز میشویم و یا شکست میخوریم .

من به او فریبکار نمیگویم اما کاری که با من کرد انصاف نبود.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فابرگاس تا یک هفته نمی تواند به میدان رود :

سسک فابرگاس Cesc Fabregas کاپیتان تیم فوتبال آرسنال انگلیس به علت آسیب دیدگی از ناحیه زانو، دست کم برای یک هفته از میادین فوتبال دور خواهد بود.

فابرگاس در جریان بازی روز یکشنبه تیم های قدرتمند آرسنال و لیورپول که با تساوی یک بر یک پایان یافت، آسیب دید.

ژابی الونسو هافبک ملی پوش اسپانیایی تیم فوتبال لیورپول با تکلی در اواخر نیمه اول این بازی، موجب آسیب دیدگی فابرگاس شد.

به گزارش آسوشیتدپرس از لندن ، آرسن ونگر سرمربی تیم فوتبال آرسنال گفت : " رباط میانی زانوی فابرگاس آسیب دیده است ".

وی افزود : " نمی دانم فابرگاس چه مدت از میادین دور خواهد بود و ارزیابی این موضوع فعلا مشکل است. با این حال ، این بازیکن ممکن است نتواند به مدت یک تا سه هفته به میدان برود.منبع

۳ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۷,۴۵۶ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۲,۸۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۳۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۹۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۱۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۸۶ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۳۴ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۶۱۸ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۸۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!