به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اینیستا: رونالدو نباید دیگران را نصیحت کند.

یوفا: پس از آنکه در الکلاسیکو " کریستیانو رونالدو " به " اندرس اینیستا " گفت که از شیرجه زدن دست بردارد، بازیکن بارسلونا خشمگین شد.

به گزارش یوفا: این هافبک اسپانیایی در نیمه نخست دو بار نسبتا ساده بر روی زمین افتاد و در مرتبه دوم با واکنش بازیکن سابق منچستریونایتد مواجه شد. بهرحال، " اینیستا " می‏گوید این بازیکن 24 ساله نباید دیگران را نصیحت کند برای اینکه خودش طراح و متخصص شیرجه زدن است.

ستاره بارسا به رادیو Onda Cero گفت:« کریستیانو به من گفت شیرجه نزن و این مرا خشمگین کرد برای اینکه او دقیقا کسی است که نباید در این مورد با کسی صحبت کند. او نباید به کسی چیزی بگوید، چه شیرجه زده باشد چه نزده باشد.»

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
كاكا: پويول نبود 4 بر صفر مي‌برديم.

یوفا: مهاجم برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد يكي از علت‌هاي مهم پيروزي بارسلونا را حضور پويول در ميدان دانست.

به گزارش یوفا: كاكا بازيكن آزاد رئال مادريد در ال دربي كلاسيكو يكشنبه شب گفت: كارلس پويول مدافع بزرگي است و اگر او نبود برابر بارسلونا با نتيجه 4 بر صفر به پيروزي مي رسيديم.

وي عنوان كرد: وجود چنين بازيكني براي هر تيم يك نعمت بزرگ است و از اين بابت به بارسلونا تبريك مي‌گويم. در فوتبال ايتاليا هرگز چنين مدافعي با چنين سطحي از توانايي و تعصب نديده ام و پويول بدون شك در فوتبال جهان همتا ندارد.

۱۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسي توپ شكلاتي گرفت.

یوفا: مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال بارسلونا از هواداران تيمش توپ شكلاتي هديه گرفت.

به گزارش یوفا: ليونل مسي دقايقي قبل از ورود به سالن اصلي مراسم اهداي توپ طلاي فرانس فوتبال توپ شكلاتي خود را به رسم سال‌هاي گدشته دريافت كرد.

اين توپ شكلاتي در هماهنگي عده‌اي از هواداران با خوان لاپورتا در هتل محل اقامت بازيكنان به اين بازيكن اهدا شد.

در قسمت پايه اين توپ شكلاتي نوشته شده است: بارسلونا فقط يك باشگاه نيست.

۱۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسي مرد سال فوتبال اروپا شد.

یوفا: ستاره خط حمله تيم ملي فوتبال آرژانتين و عضو بارسلونا عنوان بهترين بازيكن سال اروپا را به خود اختصاص داد.

به گزارش یوفا: "ليونل مسي "‌در اين انتخابات كه همه ساله توسط روزنامه فرانس‌‌فوتبال انجام مي‌شود، صاحب بيشترين آرا شد.

اين بازيكن پس از پشت سر گذاشتن رقباي مهمي همچون كريستيانو رونالدو و ژاوي، اين افتخار مهم را با كسب 473 امتياز از 480 امتيا ممكن بدست آورد.

گلزن تيم كاتالاني پس از انتخابش گفت:‌ بسيار خوشحالم كه اين افتخار را كسب كردم. براي من كسب چنين افتخاري بسيار مايه مباهات و پرارزش است.

رده بندي برترين‌هاي سال اروپا به شرح زير است:
1-ليونل مسي - آرژانتين - بارسلونا - 473 امتياز

2-كريستيانو رونالدو- منچستريونايتد و رئال مادريد -233 امتياز

3-ژاوي- اسپانيا- بارسلونا -170 امتياز

4-آندرس اينيستا - اسپانيا- بارسلونا - 149 امتياز

5-ساموئل اتوئو- كامرون - بارسلونا و اينترميلان - 75 امتياز

6-كاكا- برزيل- آ.ث ميلان و رئال مادريد- -58 امتياز

7-زلاتا ابراهيموويچ - سوئد- اينترميلان و بارسلونا-50 امتياز

8-وين روني - - انگليس - منچستريونايتد -35 امتياز

9-ديديه دروگبا- ساحل عاج- چلسي -33 امتياز

10-استيوون جرارد - انگليس- ليورپول -32 امتياز

11-فرناندو تورس- اسپانيا- ليورپول -22 امتياز

12-سسك فابرگاس -اسپانيا - آرسنال - 13 امتياز

13-ادين ژكو- بوسني هرزگوين- ولفسبورگ-12 امتياز

14-ريان گيگز- ولز- منچستريونايتد-11 امتياز

15-تيه‌ري هانري- فرانسه- بارسلونا -9 امتياز

16-لوئيس فابيانو - برزيل- سويا، نمانيا ويديچ - صربستان- منچستريونايتد، ايكه كاسياس - اسپانيا، رئال مادريد 8 امتياز

19-ديگو فورلان - اروگوئه ،‌ آتلتيكو مادريد- 7 امتياز

20-يوان گوركف- فرانسه- بوردو-6 امتياز

21آندري آرشاوين- روسيه- آرسنال، جوليور سزار- برزيل- اينترميلان، فرانك لمپارد- انگليس- چلسي 5 امتياز

24-مايكون - برزيل - اينترميلان 4 امتياز

25-ديگو- برزيل- وردربرمن و بعد يوونتوس - 3 امتياز

26-ديويد ويا-اسپانيا - والنسيا، جان تري- انگليس- چلسي 2 امتياز

28-فرانك ريبري - فرانسه - بايرن مونيخ، يحيي توره - ساحل عاج - بارسلونا يك امتياز

30-كريم بن زما- فرانسه - ليون و رئال مادريد:‌ بدون امتياز

۱۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اختصاصی گل: مسی توپ طلا را فتح کرد.

مسی بالاتر با 473 امتیاز بالاتر از رونالدو و ژاوی قرار گرفت.

سایت گل: لیونل مسی ، ستاره بارسلونا به عنوان اولین آرژانتینی تاریخ توپ طلای اروپا را فتح کرد.

این هافبک - مهاجم 22 ساله در سال 2007 در پله سوم و در سال گذشته در رده دوم رده بندی این جایزه با ارزش قرار گرفته بود وقابل پیش بینی بود که امسال این جایزه را می برد.

او در این پیروزی دو رکورد از خود باقی گذاشته است اول اینکه از 480 امتیاز ممکن ، 473 امتیاز را کسب کرده و دوم اینکه با این پیروزی بعد از مایکل اوون که در در سال 2001 در 21 سالگی این عنوان را برد ،تبدیل به جوانترین فاتح توپ طلا شده است. او در این رای گیری بالاتر از کریس رونالدو قرار گرفته که بعد از یک فصل پرسروصدا موفق به کسب 233 امتیاز شد.

سومین چهره این جدول هم ژاوی ، آس خط میانی بارساست . این یک عنوان قابل پیش بینی برای مسی است که فصلی خارق العاده را در بارسا پشت سرگذاشته است.
او با بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان اروپا ، لیگا اسپانیا ، جام حذفی اسپانیا و سوپرجام اروپا و اسپانیا شده است و به احتمال زیاد جام باشگاههای جهان را نیز خواهد برد .البته توپ طلا تنها جایزه ایست که او آن را بدون آنکه لباس بارسا را به تن داشته باشد ، بالای سر برد.

سایت گل این موفقیت را به لیوی دوست داشتنی تبریک می گوید.

۱۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسي: مي‌دانستم مرد سال اروپا مي‌شوم.

یوفا: بازيكن آرژانتيني تيم فوتبال بارسلونا گفت: باتوجه به موفقيت‌هاي تيمي باور داشتم عنوان مرد سال اروپا را كسب خواهم كرد.

به گزارش یوفا: ليونل مسي اظهار داشت: اكنون بسيار خوشحالم و احساس خوبي دارم. براي من كسب چنين افتخاري، بسيار مهم و حائز اهميت است.

اين بازيكن شب گذشته، پس از كسب بيشترين آرا در انتخابات مرد سال اروپا كه همه ساله توسط نشريه فرانس فوتبال انجام مي‌شود، در گفت‌وگو با گزارشگر اين نشريه فرانسوي به سئوالات مطرح شده پاسخ داد:

*نظرت در مورد انتخاب تازه به عنوان مرد سال فوتبال اروپا چيست؟
- احساس خيلي خوبي دارم. براي من افتخار بزرگي است كه براي اين منظور برگزيده شدم. به ويژه كه اولين آرژانتيني هستم كه صاحب اين افتخار مي شود.

*از كسب چنين افتخاري تعجب نكردي؟
-صادقانه بگويم با وجود داشتن رقباي بسيار مهم و حائزاهميت، مي دانستم به اين افتخار مي رسم زيرا بارسلونا فصل موفقي را در سال 2009 پشت سر گذاشت و ما تمام عناوين را به خود اختصاص داديم. البته فكر نمي كردم نسبت به رقيب ديگر، فاصله امتيازي 240 تايي داشته باشم. باور كنيد كسب اين عنوان برايم خيلي اهميت داشت. اين جايزه را كساني مي گيرند كه بازيكنان بسيار بزرگي هستند كه البته تاكنون ازآن برخي‌ها هم نشده است.

*كسب اين عنوان را مرهون چه كسي مي‌داني و آنرا به چه فردي هديه مي‌كني؟
-خانواده‌ام. آنها هميشه همراه و حامي ام بوده‌اند. در كنارم ايستاده و هميشه با تشويق‌هايشان مرا حمايت كردند. اگر من در اين جايگاه هستم، بخاطر آنها است.

*در سال جاري به افتخارات مهمي همراه با بارسلونا رسيدي. بعد با آرژانتين نيز به جام جهاني راه پيدا كردي. صعودي كه توام با شك و ترديد بود. راستي براي يك لحظه به اين نكته به جام جهاني آفريقاي جنوبي راه پيدا نكنيد، فكر نكردي؟

- باور كنيد هيچوقت فكر نكردم. مي توان گفت مطمئن بودم؛ هرچند كه مشكلاتي مثل احتمال حضور در ديدار پلي آف را داشتيم. من همان ابتداي مسابقات دلم روشن بود كه به جام جهاني خواهيم رسيد.

*فكر نمي كني با كسب اين عنوان و افتخارات و همينطور حضور در جام جهاني، دشوارترين دوره ورزشي‌ ات شروع شده؟

- بي شك همينطور است. اينكه يك سال تمام خودت در موقعيت فعلي نگه داري، كاري سهل و آسان نيست. اميدوارم سال بعد هم اوضاع تيمي و فردي به همين منوال باشد. هرچند كه مي دانم كسب دو عنوان پياپي مرد سال اروپا به اين راحتي‌ بدست نمي آيد.

۱۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
از دي‌استفانو و بابي چارلتون تا رونالدو و مسي

یوفا: گلزن آرژانتيني بارسلونا اسپانيا با كسب عنوان مرد سال فوتبال اروپا بر جاي بزرگان اين قاره تكيه زد.

به گزارش یوفا: ليونل مسي، شب گذشته در حالي با كسب 473 امتياز صاحب اين افتخار شد كه پيش‌تر بزرگان بسياري توانستند اين افتخار فراموش نشدني را بدست آوردند.

اين بازيكن در حقيقت پس از استانلي ماتيوس، دي استفانو، لئو ياشين، بابي چارلتون، جورج بست، گرد مولر، يوهان كرويف، فرانتس بكن باوئر، كوين كيگان، كارل هاينس رومينيگه، ميشل پلاتيني، روبرتو باجو و ... به اين افتخار مهم رسيد و نام خود را به عنوان اولين آرژانتيني شاغل در قاره سبز كه اين افتخار را بدست آورد، ثبت كرد.

فهرست كامل مردان سال فوتبال اروپا از ابتدا تاكنون به اين شرح است:

سال 1956: سراستانلي ماتيوس- انگليس (بلاكپول)

سال 1957: آلفردو دي استفانو- اسپانيا (رئال مادريد)

سال 1958: ريموند كوپا- فرانسه (رئال مادريد)

سال 1959: آلفردو دي استفانو- اسپانيا (رئال مارديد)

سال 1960: لوئيس سوائرز- اسپانيا (بارسلونا)

سال 1961: عمرسيوري- ايتاليا (يوونتوس)

سال 1962: ژوزف ماساپوست- چكسلواكي سابق (دوكلاپراگ)

سال 1963: لئوياشين- شوروري سابق (دينامومسكو)

سال 1964: دنيس لاو- اسكاتلند (‌منچستر يونايتد)

سال 1965: اوزه بيو- پرتغال (بنفيكا ليسبون)

سال 1966: بابي‌ چارلتون- انگليس (منچستريونايتد)

سال1967: فلوريان آلبرت- مجارستان (فرانس واروش)

سال 1968: جورج بست- ايرلند شمالي (منچستريونايتد)

سال 1969: جياني ريورا- ايتاليا (آ.ث ميلان)

سال1970: گرد مولر- آلمان (بايرن مونيخ)

سال 1971: يوهان كرويف- هلند (آژاكس آمستردام)

سال 1972: فرانتس بكن باوئر-آلمان (بايرن مونيخ)

سال 1973: يوهان كرويف- هلند (بارسلونا)

سال1974: يوهان كرويف- هلند (باسلونا)

سال1975: اولگ بلوخين- شوري سابق (ديناموكيف)

سال 1976: فرانتس بكن باوئر- آلمان (بايرن مونيخ)

سال 1977: آلن سيمونسن-دانمارك (بروسيامونشن گلادباخ)

سال 1978: كوين كيگان- انگليس (هامبورگ)

سال 1979: كوين كيگان- انگليس (هامبورگ)

سال 1980: كارل هاينس رومينيگه- آلمان (بايرن مونيخ)

سال 1981: كارل هانيس رومينيگه- آلمان (بايرن مونيخ)

سال 1982: پائولو روسي- ايتاليا (يوونتوس)

سال 1983: ميشل پلاتيني- فرانسه (يوونتوس)

سال 1984: ميشل پلاتيني- فرانسه (يوونتوس)

سال 1985: ميشل پلاتيني- فرانسه (يوونتوس)

سال 1986: ايگور بلانف- شوروي سابق (ديناموكيف)

سال 1987: رود گوليت- هلند (آ.ث ميلان)

سال 1988: ماركوفون باستن- هلند (آ.ث ميلان)

سال 1989: ماركوفون باستن- هلند (آ.ث ميلان)

سال 1990: لوتار ماتيوس- آلمان(اينترميلان)

سال 1991: ژان پيرپاپن- فرانسه (المپيك مارسي)

سال1992: ماركو فون باستن -هلند(آ.ث.ميلان)

سال1993: روبرتو باجو- ايتاليا (يوونتوس)

سال1994: هريستو استويچكف- بلغارستان (بارسلونا)

سال1995: ژرژ وآ- ليبريا (آ.ث ميلان)

سال1996: ماتياس سامر- آلمان (بروسيادورتموند)

سال1997: رونالدو- برزيل (اينترميلان)

سال1998: زين‌الدين زيدان- فرانسه (يوونتوس)

سال1999: ريوالدو- برزيل (بارسلونا)

سال2000: لوئيس فيگو- پرتغال (رئال مادريد)

سال2001: مايكل اوون- انگليس (ليورپول)

سال2002: رونالدو- برزيل (اينترميلان- رئال مادريد)

سال2003: پاول ندود- جمهوري چك (يونتوس)

سال2004: آندري شوچنكو- اوكراين (آ.ث ميلان)

سال2005: رونالدينيو- برزيل (بارسلونا)

سال2006: فابيو كاناوارو- ايتاليا (رئال‌مادريد)

سال 2007:كاكا- برزيل(آ.ث ميلان)

سال 2008: كريستيانو رونالدو - پرتغال(منچستريونايتد)

سال 2009:‌ليونل مسي- آرژانتين( بارسلونا)

۱۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ژابی آلونسو: مسی مستحق توپ طلا بود.

برای توپ طلا نامزدهای دیگری چون اینیستا و ژاوی هم بودند، اما خوشحالم که ژاوی در رتبه سوم قرار گرفته است.

سایت گل: هاف‌بک تیم رئال مادرید، ژابی آلونسو گفت که لیونل مسی مستحق آن بود که بهترین بازیکن سال اروپا شود.
مسی با 473 امتیاز رسما صبح روز سه‌شنبه به عنوان برنده توپ طلا انتخاب شد. اما آلونسو فکر می‌کند که دو تن از هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی اسپانیا، آندرس اینیستا و ژاوی نیز می‌توانستند این جایزه را به دست آورند.
در لیست نامزدان این جایزه بعد از مسی، کریس رونالدو در رتبه دوم، ژاوی در رتبه سوم و اینیستا در رتبه چهارم قرار داشتند. به نقل از AS آلونسو گفته «جایزه دادن به مسی اشتباه نبود، چرا که او واقعا لیاقت‌اش را داشت، اما این هم درست است که بگوییم بازیکنان دیگری هم مستحق دریافت این جایزه بودند.»
آلونسو هم‌چنین از این که ژاوی با قرار گرفتن در جایگاه سوم پاداش زحمات و تلاش‌هایش را گرفته، خوشحال است. «برای توپ طلا نامزدهای دیگری چون اینیستا و ژاوی هم بودند، اما خوشحالم که ژاوی در رتبه سوم قرار گرفته است.»

۱۱ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گوآردویولا: باید بازی با خرس را ببریم.

ما تنها تیمی هستیم که فردا بازی دارد و می‌توانیم به بهترین شکل از این فرصت استفاده کنیم.

سايت گل: پپ گوآردیولا به بازیکنان‌اش گفته که اگر می‌خواهند موفقیت فصل پیش را تکرار کنند، سه امتیاز بازی با خرس را حتما به دست بیاورند.
سفر یاران بارسا به آندولس به این خاطر حضور این تیم در جام جهانی باشگاه‌های فیفا جلوتر افتاده و این فرصت را به قهرمانان داده تا پنج امتیاز از باقی تیم‌های جلوتر بیفتند. گوآردیولا در کنفرانسی خبری گفته «اگر بخواهیم دوباره سالی بسیار موفق را تکرار کنیم باید این بازی را ببریم. ما تنها تیمی هستیم که فردا بازی دارد و می‌توانیم به بهترین شکل از این فرصت استفاده کنیم. ما در بازی با تیم‌های رده پایین جدول دوران سختی داشتیم. سال گذشته از پس‌اش برآمدیم و حالا اصلا زمان مناسبی نیست که این پویایی را از دست بدهیم.»
مربی بلوگرانا هم‌چنین از برنامه‌ریزی بازی‌ها اظهار ناراحتی کرد، بازی‌های بارسا در ساعت 10 شب برگزار خواهد شد. بارسا هفته آینده برای ادامه بازیهای لیگ قهرمانان اروپا به کیف خواهد رفت. «جبران کردن مشکلاتی که در این ساعت برای بچه‌ها پیش می‌آید آسان نیست، آن‌ها برنامه‌ی غذایی‌شان به هم می‌خورد و برای بازی در لیگ قهرمانان نیز یک سفر چهار ساعته پیش رو دارند.»

۱۱ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسی: این جایزه متعلق به همه بازیکنان بارسا است.

یوفا: " لیونل مسی " ستاره آرژانتینی بارسلونا جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را به هم‏تیمی‏هایش تقدیم کرد.

به گزارش یوفا: او بالاتر از " کریستیانو رونالدو " و " ژاوی " به عنوان مرد سال فوتبال اروپا انتخاب شد و جایزه فرانس فوتبال را از آن خود کرد.

" مسی " گفت: « انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن جهان همیشه چیز ویژه‏ای است. این باعث شادی و افتخار من است، اما برای بردن این جایزه وسواس خاصی نداشتم چرا که می‏دانستم یک روز این اتفاق می‏افتد و هنوز کارم تمام نشده است و برای انجام بازی‏های خوب همان آرزوهای قبلی را دارم. »

وی با تشکر از همبازیانش در تیم فوتبال بارسلونا، افزود: « به حق است که مسئولان فرانس فوتبال از تلاش‏های ژاوی، اینیستا و اتوئو هم تقدیر کنند. بسیاری از بازیکنان بارسلونا شایسته حضور در اینجا بودند. بدون ژاوی و اینیستا قرار گرفتن در جمع بهترین‏های جهان کار بسیار دشواری است. این جایزه متعلق به همه تیم و سیستم جوانان بارسلونا زیرا از آنجا به همه چیز رسیدم. این برای باشگاه خیلی مهم است. من رای خودم را به هم تیمی‏هایم می‏دهم. »

" پپ گواردیولا " سرمربی بارسلونا نیز در این خصوص گفت: « انتخاب خوبی بود. بردن این جایزه بدون قهرمانی در لالیگا و اروپا غیرممکن بود. این یک جایزه فردی است که مسی سزاوار بردن آن بود اما این جایزه متلعق به بارسلونا هم هست، برای بسیاری از کارکنان ناشناخته باشگاه. »

او افزود: « سطح بازی مسی با سایر بازیکنان تفاوت دارد. او جوان است و قبلاً قهرمان لالیگا شده، دو بار لیگ قهرمانان اروپا را برده و در بالاترین سطح فوتبال شناخته شده است. این خیلی خوب است. او همه ویژگی‏های یک بازیکن بزرگ را دارد. سخت‏کوش است، توانایی بالایی دارد، گلزنی می‏کند، از مغزش خوب استفاده می‏کند و فوتبال را می‏فهمد. لئو اگر بتواند احساسات خودش را کنترل کند، عمر فوتبالی مفیدی خواهد داشت. او باید بداند این جایزه‏ای برای خودش و هم‏تیمی‏هایش است. »

۱۱ آذر ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۸۴,۱۶۰ بازدید
۱۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۴۲,۲۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۸۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۴,۰۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۶۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۴۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۲۰۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۱,۲۱۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۱۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۶۶ کاربر آنلاین است. (۲۴۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!