به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
راموس: از كريس بعيد بود

یوفا: مدافع ملي پوش تيم فوتبال رئال مادريد حركت رونالدو در بازي برابر آلمريا را كودكانه دانست.

به گزار ش یوفا: سرخيو راموس گفت: امروز در دنياي فوتبال حرفه‌اي هيچ بازيكني پس از گلزني پيراهنش را در نمي‌آرود و وقتي رونالدو اين حركت را انجام داد واقعا تعجب كردم. از چنين بازيكني بعيد بود.

وي افزود: همين حركات باعث مي‌شود فيفا يك بازيكن را از فهرست بهترين‌هاي خود خارج كند.
اكنون رونالدو اخراج شده و ما در بازي بسيار مهم خود برابر والنسيا او را در اختيار نداريم.

رئال مادريد برابر آلمريا به پيروزي 4 بر 2 رسيد و راموس در واكنش به اين سئوال كه چرا برابر تيمي از قبل شكست خورده تا اين حد به آب و آتش زده‌اند گفت: اينجا زمين خودمان است و از اينكه بازي هاي خود را با نتايج مشابه يك بر صفر به پايان برسانيم خسته شديم.

اين بازيكن ادامه داد: در برنابئو بايد زياد گل زد تا هواداران راضي باشند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نتایج بازی های امشب لالیگا: تساوی اوساسونا با گلزنی شجاعی

بازیکنان ایرانی تیم پامپلونایی در دو بازی خارج از خانه پیاپی، چهار امتیاز ارزشمند برای تیم شان به ارمغان آوردند.

سایت گل: در بازی های امشب لالیگا، دقایقی پیش تیم اوساسونا در خانه مالاگا به تساوی 1-1 دست پیدا کرد و برای دومین هفته پیاپی، بازیکنان ایرانی برای این تیم گلزنی کردند.

تک گل تیم اوساسونا در این مسابقه را مسعود شجاعی، مهاجم با تکنیک ایرانی در دقیقه 47 به ثمر رساند تا تیمش در آستانه یک پیروزی خارج از خانه ارزشمند قرار بگیرد اما تنها هفت دقیقه پیش از پایان بازی آپونو گل تساوی را برای مالاگا زد تا تنها یک امتیاز از این دیدار نصیب اوساسونا شود.

این دومین گل مسعود شجاعی در این فصل لالیگاست. او پیش از این در شکست 3-1 مقابل والنسیا، تک گل اوساسونا را به ثمر رسانده بود.

تابلوی نتایج:

مالاگا 1-1اوساسونا

گل ها: آپونو 83 (مالاگا) مسعود شجاعی 47 (اوساسونا)

اسپانیول 0-4 سانتاندر

گل ها: انریکه 47، کانالس 52 و 72، تچیته 68

مایورکا 4-1 ساراگوسا

گل ها: آدوریس 38 و 68، سوآرز 75، کیتا 83 (مایورکا) آندره اره را 86 (ساراگوسا)

تنریفه 2-1 خیخون

گل ها: ریکاردو 55، نینو 66 (تنریفه) کاسترو 4 (خیخون)

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۶ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بگیریستاین: با مدیر برنامه های توره درباره آینده این بازیکن در بارسا صحبت کردم.

مسئولان بارسا قصد فروش بازیکن ساحل عاجی را ندارند.

سایت گل: تکسیکی بگیریستاین، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا گفت که با مدیر برنامه های یحیی توره درباره آینده این بازیکن در این باشگاه صحبت کرده است.

بگیریستاین از این که نماینده توره، دیمیتری اسلوک، در رسانه‌ها از کم‌بازی کردن این بازیکن ساح عاجلی حرف زده، دل خور است. اسکای اسپورتز گزارش می‌دهد که اسلوک به بارسا فشار آورده که به توره بازی‌های بیشتری دهند یا آماده باشند تا در ماه ژانویه و با آغاز نقل و انتقالات او را بفروشند.

بگیریستاین با اعلام این که این بازیکن 26 ساله جزئی از ترکیب اصلی پپ گواردیولا خواهد ماند، تمام نظرات و امیدهای اسلوک را از بین برد و در ملاقات اخیرشان به او گفت که دیگر نباید حرفی از هرگونه نقل و انتقالی به میان بیاورد.

بگیریستاین می‌گوید «من با مدیر برنامه های توره تماس گرفتم و وضعیت را روشن کردم. مهم‌ترین مسئله در این میان خود توره است. من از بازی او و از مسائلی که بین او و مربی وجود دارد، راضی هستم. این بچه‌ها باید قهرمان باشند. در فوتبال مصاحبه با بازیکنان عادی است، اما با مدیر برنامه ها نه آن‌قدرها.»

توره در سال 2007 از تیم موناکو با قراردادی 9 میلیون یورویی به بارسا پیوست.

۱۶ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آرسنال به دنبال مهاجم جوان بارسا

توپچی ها با بحران مصدومیت در خط حمله مواجه شده اند.

سایت گل: بنا به گفته دیلی استارز آرسنال حاضر است بازیکن جوان تیم جوانان بارسا، بویان کرکیچ را بخرد.

گزارش شده که این بازیکن 19 ساله بعد از ورود زلاتان ابراهیموویچ در تابستان گذشته، ترجیح می‌دهد که نوکمپ را رها کند.

آرسن ونگر ناامیدانه به دنبال احیای خط حمله تیم‌اش است، چرا که رابین فن پرسی به خاطر مصدومیت از ناحیه قوزک پا تا پنج ماه دیگر از بازی در زمین فوتبال محروم خواهد بود. دیلی استارز گزارش می‌دهد که ونگر احساس می‌کند توانایی مالی خرید مارونه شاماخ از بوردو، آندره پوگره بینیاک از تولوز، ادین ژکو از ولفسبورگ و ماریو بالوتلی از اینتر را ندارد و به همین خاطر حالا سراغ بویان کرکیچ رفته است.

شنیده‌ها حاکی از این است که آرسنالی‌ها در حال حاضر راجع به این بازیکن جوان اسپانیایی، که اصلیتی صرب دارد، تحقیقاتی انجام داده‌اند و آماده‌اند تا برای خرید او 8 میلیون پوند بپردازند.

با این همه بارسا نیز اعلام کرده که بر خلاف آرسنال که می‌خواهد برای همیشه این بازیکن را به خدمت بگیرد،حاضر است او را به طور موقت قرض بگیرد.

۱۷ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رئال تا ژانویه کاکا را نخواهد داشت.

براساس گزارش یک نشریه اسپانیایی ، ستاره برزیلی به علت کشیدگی کشاله ران، حداقل تا یک ماه دیگر در میادین حضور نخواهد داشت.

سایت گل: کاکا، ستاره تیم رئال مادرید، پس از مصدومیت در بازی مقابل بارسلونا، برای مدتی نسبتا طولانی از میادین دور خواهد بود.

در ابتدا تنها گفته شد که مصدومیت او از آنچه تصور می شد، شدیدتر است. براساس گزارش نشریه AS، کاکا حداقل برای یک ماه بازی های رئال را از دست خواهد داد و این، به آن معناست که او در بازی حساس این هفته مقابل مارسی در لیگ قهرمانان و سفر هفته آینده به مستایا برای بازی مقابل والنسیا تیمش را همراهی نخواهد کرد.

در این صورت، رئالی ها در بازی مقابل والنسیا هیچ یک فوق ستاره هایشان را که در تابستان خریده اند، دراختیار نخواهند داشت زیرا کریس رونالدو نیز در بازی این هفته مقابل آلمریا از بازی اخراج شد.

گفته می شود رئالی ها دوست دارند کاکا پیش از بازگشت به میادین، دوران نقاهت را به طور کامل پشت سر بگذارند.

یک منبع نزدیک به باشگاه رئال به AS گفت:" کاکا یک بازیکن مهم برای تیم رئال است و ما برای دو بازی ریسک نخواهیم کرد. اگر او استراحت کند و کاملا خوب شود، برای سال آینده به تیم ملحق خواهد شد."

رئال مادرید در حال حاضر با یک بازی کمتر، با پنج امتیاز اختلاف پشت سر بارسلونا، در رتبه دوم قرار دارد.

۱۷ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان ابراهیموویچ: در حال حاضر برای تیم ملی سوئد بازی نخواهم کرد.

در حال حاضر بازی در دیدارهای دوستانه تیم ملی سوئد وقت تلف کردن است، چرا که بارسا بازی‌های مهمی در پیش دارد.

سایت گل: مهاجم سوئدی تیم بارسا، زلاتان ابراهیموویچ به روشنی توضیح داده که به هیچ وجه دلش نمی‌خواهد در حال حاضر برای تیم ملی سوئد به میدان برود و ترجیح می‌دهد بر بازی‌هایش در بارسا تمرکز کند.

او به یکی از خبرنگاران سوئدی گفته «همواره بازی کردن برای تیم ملی سوئد افتخار بزرگی بوده، اما الان من در تیم ملی سوئد بازی نخواهم کرد چرا که انگیزه‌ای ندارم. هیچ جام جهانی یا مسابقه‌ی مهمی در پیش نیست. وقت تلف کردن است که در حال حاضر بروم و در دیدارهای دوستانه این تیم بازی کنم، چرا که بارسا بازی‌های مهمی در پیش دارد. تصمیمم را به اریک هامرن هم گفتم. نمی‌دانم در آینده چه پیش بیاید. باید ببینیم سال دیگر چه اتفاقی می‌افتد.»

ابراهیموویچ در ماه جولای سال جاری از اینتر میلان به بارسلونا پیوست و در نوکمپ به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کرد. با وجود آن که زلاتان از ماه اکتبر از کشیدگی کشاله ران در رنج است، اما توانسته 10 گل در این فصل به ثمر برساند.

۱۷ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ابراهیموویچ: می‌خواهم تمام بازی‌ها را با بارسا ببرم.

زلاتان می‌گوید در سری آ ایتالیا نباختن مهم‌تر از بردن است، اما در لیگ برتر اسپانیا بازیکن تمام مدت دلش می‌خواهد گل بزند.

سایت گل: زلاتان ابراهیموویچ زمانی به بارسا پیوست که آبی واناری ها توانسته بودند تمام جام‌ها را از آن خودشان کنند، او حالا دوست دارد که این موفقیت‌ها برای تیم‌اش ادامه پیدا کند.

بارسا این فرصت را یافته تا جام جدیدی به مجموعه افتخارات‌اش اضافه کند، جام باشگاه‌های جهان و ایبرا در انتظار آن است. او با روزنامه‌ی ورزشی Marca صحبت کرده و گفته «بازی‌ با دیناموکیف و اسپانیول را پیش رو داریم، اما جام باشگاه‌های جهان هم هست که بسیار مهم است و ما تا به حال آن را نبرده‌ایم. اگر این جام را ببریم، در طول یک فصل و نیم تمام جام‌ها را درو کرده‌ایم.»

زلاتان سپس راجع به بازی‌شان مقابل دینامو کیف گفته «ما هفته گذشته دو بازی سخت را برده‌ایم، حالا هم می‌خواهیم کیف را بزنیم و در گروه‌مان اول بشویم. این دیدار، بازی سختی خواهد بود چرا که آخرین بازی از این دوره است.»

این مهاجم سوئدی هم چنین توضیح داده که چرا تا این حد با تیم بارسا راحت است «بارسا به شیوه‌ای بازی می‌کند که من آن را خیلی دوست دارم. تمام بازیکنان می‌خواهند حمله کنند. می‌توانم بهتر بازی کنم، اما بعد از سه ماه فهمیده‌ام که مربی از من چه می خواهد. وقتی شما آزاد باشید و در زمین بر بازی تمرکز کنید، همه چیز راحت‌تر می‌شود. من زیاد گل زده‌ام، برای اینکه زیاد حمله می‌کنیم و فرصت‌های زیادی ایجاد می‌کنیم.»

ایبرا سپس بازی در لالیگا را با سری آ ایتالیا قیاس می‌کند «آن جا نباختن مهم‌تر از بردن است. اگر آن جا بازی را 1-0 ببری، کافی است، اما این جا همش دلت می‌خواهد گل بزنی.» و درنهایت آبرا از بازی‌اش با مسی می‌گوید «هر روز ما همدیگر را بیشتر می‌فهمیم و وقتی ما با هم بازی می‌کنیم تماشاچیان بسیار لذت می‌برند.»

۱۸ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: Kind_Girl
پیام: ۴۱۷
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا از حریف‌بعدی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا هراسی ندارد

رئیس آبی و اناری ها معتقد است که فعلا باید به فکر بازی مقابل اسپانیول بود

سایت گل: بارسا بازی را مقابل دینامو کیف متزلزل آغا زکرد، اما توانست این تیم را ببرد و به عنوان تیم اول گروه به دور بعدی رقابت‌ها صعود کند و خوان لاپورتا، رئیس این باشگاه، از بازی مردان‌اش در زمین شگفت‌زده شده است.

او بعد از بازی با روزنامه ورزشی مارکا صحبت کرده و گفته «بازی در اختیار ما بود. گل زدن بسیار مهم بود و بردن و اول شدن حق ما بود.»

لاپورتا به بازی‌های بعدی تیم‌اش اشاره می‌کند «ما همواره به همان سبک همیشگی‌مان وفادار بوده‌ایم. تیم لایق این اعتماد به نفس است. ما آماده‌ایم تا با هر که در قرعه کشی حریف‌مان می‌شود، بازی کنیم. اما اول از همه باید حواسمان به بازی با اسپانیول و بعد جام‌ باشگاه‌های جهان باشد.»

لاپورتا در نهایت از گفته‌هایش راجع به استادیوم جدید اسپانیول پیش از این بازی حساس دفاع می‌کند، لاپورتا گفته بود استادیوم جدید اسپانیول در بارسلونا نیست. «من منظور بدی نداشتم چرا که واقعا فکر می‌کنم این‌طوریست. نمی‌خواستم کسی را برنجانم. و این بازی از بهترین دربی‌های کاتالان خواهد بود.»

۲۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
پپ گواردیولا: ما کشوری با زبان خاص خود هستیم

مربی بارسلونا پپ گواردیولا با اظهارات خود در اسپانیا تنش هایی ایجاد کرده ست

سایت گل- پپ گواردیولا مربی بارسلونا با بیان اینکه کاتالونیا کشوری جداگانه با زبانی مجزا است در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی در لیگ قهرمانان مقابل دینامو کیف، به تنش ها سیاسی که به دوران جنگ داخلی اسپانیا باز می گردد دامن زد.

این خبر بعد از پیروزی بارسلونا بر دیناموکیف توسط روزنامه مادریدی مارکا مخابره شد. جایی که بارسا با این پیروزی به عنوان تیم اول گروه خود به دور بعدی رقابت ها صعود کرد.

گواردیولا این مطلب را در پاسخ به یک خبرنگار اوکراینی بیان کرد که از او پرسیده بود چرا مربی بارسلونا بعضی از سوال ها را به زبان کاتالانی پاسخ می دهد. طوری که فقط خبرنگارات کاتالونیایی متوجه صحبت های او شوند در حالیکه یوفا مترجم کاتالانی ندارد.

"ما کشوری با زبان خاص خود هستیم و وقتی مرزهای کشور را ترک می کنیم هم به همان زبان صحبت می کنیم"

این گفته ی گواردیولا تشویق خبرنگاران کاتالان را به دنبال داشت. استقلال داخلی ایالت کاتالونیا موضوعی منازعه امیز در سیاست داخلی اسپانیاست که بحث هایی از زبان مورد استفاده در مدارس این ایالت تا اختصاص منابع مالی از سوی دولت مرکزی را در بر می گیرد.

۲۰ آذر ۱۳۸۸
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
انتقال رود فن نیستلروی به بلکبرن در ژانویه

مهاجم مصدوم رئال مادرید می خواهد به انگلستان بازگردد

سایت گل- رود فن نیستلروی، مهاجم هلندی رئال مادرید، پس از ناکامی در تحمیل کردن خود به مانوئل پلگرینی سرمربی رئال و درگیری با مصدومیت ، قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به بلکبرن روورز در لیگ برتر جزیره انتقال یابد.

به نقل از روزنامه ی سان ، سام آلردایس سرمربی بلکبرن اشتیاق فراوانی برای بازگرداندن بازیکن سابق منچستر یونایتد به انگلستان دارد. همچنین گزارش هایی مبنی بر علاقه بولتون ، بیرمنگام ، ساندرلند و فولهام به این بازیکن هلندی منتشر شده است.

فن نیستلروی سال سختی را تحمل کرد سالی که در آن با مشکلات بدنی و مصدومیت زانو در روز های پایانی فصل روبرو بود. بازیکن سی و سه ساله هلندی به دنبال فرصت مناسبی برای بازی کردن و حضور در جام جهانی آفریقای جنوبی به همراه تیم ملی کشورش است.

بری او کانر مدیر برنامه های این بازیکن درباره ی شایعه ی انتقال وی با سیاست خاصی سخن می گوید ، او معتقد است این مسئله تا زمان تصمیم گیری مسئولان رئال مادرید درباره ی آینده ی فن نیستلروی مخفی خواهد ماند.

۲۰ آذر ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۳۶,۵۴۷ بازدید
۹ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۸۹,۵۹۵ بازدید
۲۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۸۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۶,۰۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۳,۱۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۱۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۹۹۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۸,۷۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۷۱۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۸ کاربر آنلاین است. (۲۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!