به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
اين موجودات الان هر چی هستن غير از تيم بدون علی کريمی نابوديم!

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۲ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
ببین دیگه چقدر اوضاع خرابه که به مقاومت هم با این همه ستاره باختیم

۱۳ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
بابا افتضاحيم!!!!!!!!!!!!!!
اميدوارم واسه آسيا اين تيم يه تکونی بخوره

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۴ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

با دستور وينگادا
بازيكنان پرسپوليس ممنوع‌المصاحبه شدند

خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس با دستور نلو وينگادا ممنوع‌المصاحبه شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين اقدام به دليل آرامش بيشتر تا بازي با الشارجه اعلام شده است.
به احتمال فراوان بازيكنان فقط يك روز قبل از بازي با الشارجه امارات مي‌توانند مصاحبه كنند. در صورتي كه بازيكنان از اين دستور سرپيچي كنند با جريمه مواجه خواهند شد.
پرسپوليس ساعت 15 روز سه شنبه 20 اسفند در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا در ورزشگاه آزادي ميزبان الشارجه امارات خواهد بود.

منبع

۱۶ اسفند ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نیکبخت، بادامکی، نوری، توره، حیدری، واعظی
اینا باید با لگد از تیم بیرون پرت شن، بلکه اوضاع کمی بهتر شه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
استيلي: سيستم وينگادا تدافعي بود

خبرگزاري فارس: مربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وينگادا در بازي برابر مقاومت سپاسي از سيستم تدافعي استفاده كرده بود.

حميد استيلي در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد ديدار پرسپوليس و مقاومت سپاسي كه منجر به شكست سرخ‌پوشان شد عنوان كرد: پرسپوليس خوب بازي نكرد، البته مقاومت از انگيزه زيادي براي پيروزي در اين ديدار برخوردار بود.
وي ادامه داد: پرسپوليس به دليل اينكه مي خواهد بين 3 تيم اول باشد استرس زيادي داشت و نتوانست بازي هميشگي خود را به نمايش بگذارد. سيستم وينگادا در اين مسابقه تدافعي بود. آنها با يك مهاجم بازي كردند كه اين امر نمي‌تواند به پيروزي تيم كمك كند.
استيلي افزود: شرايط تيم براي قرار گرفتن بين 3 تيم اول جدول بعد از اين باخت به خطر افتاد، اما اميدوارم شرايط پرسپوليس بهتر شود و با برطرف كردن ضعف‌ها اين تيم در آسيا موفق شود.
وي در مورد وينگادا اظهار داشت: وينگادا زمان كوتاهي است به پرسپوليس آمده و در حال حاضر نمي‌توان راجع به وي نظر قطعي داد. البته چون هزينه‌هاي زيادي براي او شده است اميدوارم در راهي كه قرار گرفته موفق باشند.
استيلي گفت: معتقدم با پتانسيلي كه پرسپوليس دارد مي‌تواند آينده را به خود اختصاص دهد. بايد از نظر روحي و رواني روي اين تيم كار كرد و از لحاظ تاكتيكي اگر شرايطشان بهتر شود مي‌توانند موفق باشند.
وي درباره احتمال بازگشت علي كريمي به تيم ملي گفت: مردم ايران دوست دارند ستاره هايشان در تيم ملي بازي كنند.
بازيكن اسبق تيم ملي در مورد بازي با عربستان گفت: بازگشت كريمي، مهدوي كيا و تيموريان بسيار مثمرثمر خواهد بود زيرا هم شوكي است براي تيم مقابل و هم براي تيم ملي ايران.
استيلي ادامه داد: اميدوارم تيم ملي در اين مقطع خوب نتيجه بگيرد. زيرا مردم هميشه خواهان پيروزي تيم ملي هستند. اميدوارم همه دست به دست هم دهند تا تيم ملي به جام جهاني صعود كند.

منبع

۱۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

براي ديدار با كامرون
آتسو به تيم ملي توگو دعوت شد

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس به تيم ملي توگو دعوت شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فرانك ‌آتسو مدافع تيم فوتبال پرسپوليس از سوي كادر فني توگو براي ديدار با كامرون دعوت شد. مربيگري تيم ملي توگو بر عهده اتو فيستر آلماني است.
اين مسابقه در چارچوب رقابت هاي مقدماتي جام جهاني 2010 روز 8 فروردين 88 برگزار مي شود.

منبع

۱۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
كريمي براي بازي با الشارجه مشكلي ندارد

خبرگزاري فارس: پزشك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: علي كريمي براي بازي مقابل الشارجه امارات مشكلي ندارد.

فريد زرينه در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: در حال حاضر بازيكنان پرسپوليس در شرايط كاملا خوبي به سر مي‌برند. علي كريمي نيز با حضور در تمرينات براي ديدار روز سه شنبه با الشارجه مشكل خاصي ندارد.
وي افزود: با وجودي كه خبرهاي مختلفي درباره مصدوميت كريمي عنوان شده بود اما مشكل اين بازيكن از ناحيه كمر خيلي جدي نبود و با انجام تمرينات ويژه او آماده حضور در ميادين شد.
زرينه در خصوص شرايط ميثاق معمارزاده تاكيد كرد: معمارزاده ديرتر از خليلي عمل جراحي و در تمرينات ما شركت كرد. از نظر كادر پزشكي او سه هفته ديگر در تمرينات گروهي شركت مي‌كند و از يك تا دو ماه ديگر آماده مسابقه مي‌شود. اضافه وزن اين بازيكن نيز امري طبيعي است و مطمئن باشيد به زودي رفع مي‌شود.
پزشك پرسپوليس تصريح كرد: بعد از بررسي هر مصدوميت نظر خود را اعلام مي‌كنم اما بعضي‌ بازيكنان مصدوميت‌شان را جزيي مي‌دانند و به كادر فني اعلام مي‌كنند كه مي توانند بازي كنند. من طبق وظيفه‌ام وضعيت بازيكنان را به كادر فني اعلام و به رسانه‌هاي گروهي آن را اعلام مي‌كنم.
تيم فوتبال پرسپوليس سه شنبه 20 اسفند در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا ميزبان الشارجه امارات است.

منبع

۱۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
پيرواني:‌ اختلاف من و وينگادا خنده‌دار است

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من و وينگادا با يكديگر تعامل كامل داريم و موضوع اختلاف ما خنده دار است.

افشين پيرواني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در خصوص آخرين شرايط پرسپوليس قبل از حضور در ليگ قهرمانان آسيا و مسائلي كه در اين تيم مي گذرد، صحبت كرد.
گفت و گوي فارس با پيرواني را در زير مي خوانيد:

*وضعيت پرسپوليس را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟
پس از باخت مقابل مقاومت سپاسي به دنبال اين هستيم كه آن ديدار را فراموش كنيم و از لحاظ روحي و رواني براي ديدارهاي آينده آماده شويم. البته سخت است ولي مجبور هستيم كه اين كار را انجام دهيم.

*قبول داريد پرسپوليس برابر مقاومت بد بازي كرد؟
بله، بازيكنان ما بايد بهتر بازي مي‌كردند چون واقعا پتانسيل بالايي دارند اما مقاومت سپاسي نشان داد كه مقابل تيم‌هاي بزرگ فرصت طلب است و از اشتباهات حريفان به بهترين شكل استفاده مي‌كند. در نيمه اول خوب بوديم و به گل رسيديم اما در نيمه دوم غافلگير شديم تا بازنده اين ديدار باشيم. به بازيكنان گوشزد كرده بوديم كه هر تيمي مقابل ما 11 نفره دفاع مي‌كند و اين كار پرسپوليس را حتي با 4 مهاجم براي گل زدن سخت مي‌كند.
بايد قبول كنيم بازي‌ها در نيم فصل دوم سخت‌تر از نيم‌فصل اول است و تيم‌ها با توجه به شناختي كه از حريفان دارند برنامه‌ريزي بهتري مي‌كند.

*اما شما تيمي را در اختيار داريد كه فصل گذشته قهرمان شده بود.
تيم نسبت به سال گذشته تغييراتي داشته است. متاسفانه در فوتبال ما قانون شده كه تيم قهرمان در سال بعد بي‌خيال همه چيز مي‌شود و كمتر به قهرماني مجدد فكر مي كند. اين يك مشكل بزرگ در فوتبال ايران است كه هنوز براي آن چاره‌اي نداريم. در دوراني هم كه من فوتبال بازي مي‌كردم همين مشكل بود. البته اين فقط مختص فوتبال ايران است و در هيچ كجاي دنيا ديده نمي‌شود.

*از برد تيم برادرتان خوشحال هستيد؟
غلامحسين پيرواني برادر من، دوست و استادم است و من احترام خاصي براي ايشان كه به گردن فوتبال شيراز حق دارد، قائل هستم. ما دو بار در برابر مقاومت سپاسي در فصل جاري متوقف شديم اما در خانه مقابل آنها نبايد اين طور ضعيف به ميدان مي‌رفتيم و بايد از موقعيت‌هايمان بهتر استفاده مي‌كرديم تا وضعيت مان در جدول خطرناك‌ نشود.

*قبول داريد كسر 10درصد از قرارداد حق بازيكنان بود؟
اين نظر هيات مديره است و شايد يك شوك براي بازيكنان ما باشد. در اين خصوص بهتر است حرفي نزنم.

* هنوز اميد كسب مقام سومي را داريد؟
بله. نتايج ديگر تيم ها به نفع پرسپوليس بود. ما هنوز شانس داريم با كسب عنوان سومي سهميه آسيا را كسب كنيم.

*نبودن بازيكنان كليدي شما تاثيري در اين نتايج داشت؟
از اين بابت بسيار ضربه خورديم. بازيكني مثل كريمي و پتروويچ هر دقيقه مي توانند روند بازي را تغيير دهند. هر تيم براي مهار آنها دو يا سه بازيكن را مامور مي‌كند. غير از آنها مصدومان ديگري نيز در طول فصل داشتيم كه اجازه نداد تيم ما كامل به ميدان برود اما در حال حاضر هيچ مشكلي نداريم و با قدرت كامل در ليگ قهرمانان آسيا به ميدان مي رويم.

*بازي هاي ليگ قهرمانان را چگونه مي‌بينيد؟
من تجربه حضور در اين باز‌ي‌ها را دارم. هيچ‌كدام از اين مسابقات آسان نيست. تيم‌ها براي امتياز به خانه حريفان مي‌روند اما ما در اين ديدارها نماينده ايران هستيم. پرسپوليس تيم بزرگي است. هدف ما كسب مقام شايسته در آسيا است.

* چه شناختي از الشارجه داريد؟
اين تيم را به خوبي آناليز كرديم. بايد گام اول را محكم برداريم اما تنها مشكل ما اين است كه عرب‌ها از قدرت ما باخبرند و 90 دقيقه به فكر دفاع كردن هستند. آنها به فكر تلف كردن وقت هستند اما در اين خصوص نيز تدابير خاصي داريم.

*نقطه قوت اين تيم را در كجا مي‌بينيد؟
الشارجه دو بازيكن برزيلي خوب دارد. تفكر مربي آنها نيز برزيلي است. وينگادا با بررسي شرايط به خوبي اين تيم را شناسايي كرده است و روز بازي خواهيد ديد كه چگونه مقابل اين تيم قرار مي‌گيريم.

* گفته مي شود شما با وينگادا مشكل داريد و فقط در ظاهر خوب هستيد.
من با وينگادا هيچ مشكلي ندارم. افرادي به دنبال تفرقه بين ما هستند تا به اين تيم ضربه وارد كنند.

*اما مي گويند وينگادا اعلام كرده نيازي به دستياران ايراني ندارد؟
اين يك مسئله خنده‌دار است. ما همه دست به دست هم داديم تا پرسپوليس را موفق كنيم. اين نوشته‌ها براي اين است تا ما را در مقابل يكديگر قرار دهند اما خوشبختانه ما هيچ توجهي نداريم و به كار خود با يكدلي ادامه مي‌دهيم.

* وينگادا مي‌تواند در پرسپوليس موفق شود؟
وينگادا مربي بزرگ، كاربلد و با دانشي است و مدت زمان بيشتري براي موفقت لازم دارد تا بتواند افكار حرفه‌اي خود را در تيم پياده كند. هواداران شك نكنند پرسپوليس با وينگادا به روزهاي درخشاني خواهد رسيد مخصوصا در آسيا كه شناخت زيادي از تيم‌ها دارد.

* اگر دستيار وينگادا نبوديد همين حرف ها را مي زديد؟
من دنبال بازار گرمي نيستم. به اين مربي اعتماد و اعتقاد دارم. اميدوارم مثل مربيان گذشته در پرسپوليس به او نيز اطمينان و وقت داده شود. وينگادا فوتبال پايه‌اي را مدنظر و به جوانان بيشتر علاقه دارد. البته برخورد او با بزرگتر‌هاي تيم نيز بسيار حرفه‌اي است.

* چرا به شما فرصت داده نشد؟
مسئله‌اي است كه تمام شده است. من با پرسپوليس فقط دو باخت آوردم و خوشحالم كه نتايج بدي نگرفته‌ام اما حالا دستيار وينگادا هستم و در كنار او با تعاملي كه داريم به موفقيت پرسپوليس فكر مي‌كنم.

*دليل ممنوع‌المصاحبه شدن بازيكنان پرسپوليس چيست؟
بعد از باخت بد مقابل مقاومت سپاسي به خاطر تمركز بيشتر و آمادگي روحي و رواني وينگادا تصميم گرفت بازيكنان به جاي مصاحبه تمام افكار خود را به فكر بازي حساس روز سه‌شنبه با الشارجه معطوف كنند و وارد حاشيه نشوند.

*آيا شما هم در اين تصميم نقشي داشته‌ايد؟
در دوراني كه من سرمربي پرسپوليس بودم دو بار اين اتفاق افتاد. كار بدي نيست چون تيم ما در حال حاضر به بازسازي شرايط روحي و رواني نياز دارد تا وارد ليگ قهرمانان آسيا شود. من در تمام كارها اگر وينگادا بخواهد مشورت مي‌كنم. خوشبختانه او هميشه نظرات كادر فني را در تمام مسائل خواستار شده است.

*آيا از احضار عابدزاده به كميته انضباطي خبر داريد؟
خير. به چه دليل اين موضوع اتفاق افتاده است؟

*به دليل بي‌احترامي به خبرنگاران در تمرين.
عابدزاده تنها از يكي از رسانه‌ها كه او را مدت‌ها است اذيت مي‌كند و دروغ‌هايي مثل درگيري با وينگادا را چاپ كرده ناراحت است. او به اين موضوع حساس شده است و دوست دارد نماينده رسانه جوابگوي اين موضوع باشد و غير از اين مورد بحث خاصي نيست.

*پس چرا عابدزاده با ساير خبرنگاران برخورد خوبي ندارد؟
آنهايي كه سر تمرين آمده‌اند يك يا دو روز عصبانيت او را ديده‌اند. اگر او را با كسي درگير نكنند اين كار را انجام نمي‌دهد. عابدزاده سرمايه فوتبال ايران است. با اين حرف‌ها نمي‌خواهم خبرنگاران را زير سوال ببرم. هميشه گفته‌ام آنها قشري زحمتكش هستند كه در ورزش ايران به حقشان نرسيده‌اند. من از طرف عابدزاده از همه خبرنگاران عذرخواهي مي‌كنم. من هميشه به خبرنگاران گفته‌ام تمام اتفاقات تمرين را با دقت انعكاس دهند ت اما از دروغ‌نويسي و حاشيه‌سازي جدا خودداري كنند چون به تيم و هواداران ضربه مي‌خورد.

*حرف آخر؟
هواداران از ما ناراحت هستند و ما هميشه حق را به آنها مي‌دهيم اما باز هم نياز به حمايت اين سرمايه‌هاي واقعي باشگاه را داريم. خصوصا در ليگ قهرمانان آسيا كه بايد با حضور 100 هزار نفري جهنمي را براي تيم‌ها در ورزشگاه آزادي مهيا كنيم كه وحشت آنها دو برابر شود. هواداران مطمئن باشند پرسپوليس متفاوت و با انگيزه بيشتري را در ليگ قهرمانان آسيا خواهند ديد.

منبع

۱۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
عابدزاده: در فوتبال ايران كم تهمت نشنيده‌ام

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در دوران حضورم در فوتبال ايران به من كم تهمت زده نشده است.

احمد‌رضا عابدزاده در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره احضار به كميته انضباطي تصريح كرد: با كمال ميل به ديدار شريفي مي‌روم تا بتوانم دروغگو‌ها را معرفي و پاي آنها را به كميته انضباطي باز كنم. اين خواسته من از رئيس كميته انضباطي است.
وي افزود: آنهايي كه دروغ مي‌نويسند تا ذهن هواداران خراب شود را شناسايي كرده‌ام. مي‌دانم كه مي‌ترسند خودشان را به من نشان دهند تا با آنها برخورد كنم به همين خاطر پايشان را به كميته انضباطي باز مي‌كنم.
عابدزاده ادامه داد: در طول مدت خدمتم به فوتبال ايران مخصوصا زماني كه دچار بيماري شدم به من كم تهمت نزدند اما به هيچكدام از آنها توجه نداشتم.
عابدزاده خاطرنشان كرد: نمي‌دانم افرادي كه از من شكايت كردند سر تمرين مي‌آيند يا خير. اما حتما بايد آنها را در كميته انضباطي ببينم. من از خبرنگاراني كه سر تمرين مي‌آيند خواستم نماينده آن رسانه‌ را به من معرفي كنند. آنها از قول من دروغ نوشتند و من را مقابل ساير اعضاي كادر فني قرار دادند.
مربي دروازه بانان پرسپوليس يادآور شد: من زحماتم را براي فوتبال ايران كشيده‌ام. بعد از سال ها با تيم ملي ايران قهرمان آسيا شدم و به جام جهاني رفتم. در آن وقت هم دنبال تيتر شدن نبودم و فقط به خاطر مردم و كشورم اين كار را كردم. الان هم به دنبال اين گونه مسائل نيستم و به كار خودم در پرسپوليس ادامه مي‌دهم.
وي در خصوص ناراحتي شديدش پس از بازي با مقاومت سپاسي گفت: بايد ناراحت باشم چون زندگي ام را با پرسپوليس گذرانده‌ام و تحمل شعارهاي هواداران و ناراحتي آنها را ندارم، وقتي تماشاگران در بازي پرسپوليس در ناراحت مي شوند برايم عذاب‌آور است.

منبع

۱۶ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۵۰,۶۶۷ بازدید
۲۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۷۰۲,۴۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۳,۰۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۱,۰۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۸۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۶,۱۰۸ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۹,۰۲۶ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۶,۷۹۳ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۵۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!