به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: خبرگزاری باشگاه آرسنال
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
حسینی: اشتباهی رخ داده. ما هم جزو مزایده مه یر و میچی هستیم/ برای بازیکنای مورد نظرمان خیلی خرج نمی کنیم.

*جناب حسینی به نظر میاید برای خرید مه یر و میچی علیرغم صحبت هایتان اقدام نکرده اید.؟

اشتباهی رخ داده. ما پیشنهاد خود را فرستاده ایم. مشکلی پیش آمده که صد در صد رفع می شود. از من قیمت خواستند و من قیمتم را برای مسئول فرستادم. مشکلی نیست.

*برای بازیکنان مورد نظرتان چقدر خرج میکنید؟
ما به هیچ وجه قیمت زیادی خرج نمی کنیم. حالا بگذارید این بار در خرید جوانان موفق نباشیم. اما پول زیادی نداریم و با این شرایط نمی توانیم مبارزه کنیم.

*وضعیت تیمتان چگونه است؟ یک سری از بازیکنان تان را آزاد کردید؟
تک تک بازیکنانی که آزاد شدند در آینده به بازیکنان بزرگی تبدیل می شوند. ولی با توجه به وضعیت مالی باشگاه ترجیح بر این شد که این بازیکنان آزاد شوند. فکر می کنم بازیکنان دیگری هم آزاد شوند.

*چرا امسال فقط به دنبال پنج بازیکن جوان رفتید؟
مشکلات مالی تنها دلیل این وضعیت بود. الان صحبت از پیشنهاد های 200 میلیونی است. این پول، تمام بودجه ماست. به همین خاطر کلا نمی توانیم این سیستم را پیاده کنیم و از همین پنج بازیکن هم فکر می کنم برای دو سه تای آنان اصلا پیشنهاد ندهیم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
بیانیه باشگاه آرسنال در مورد نتیجه بازی منچستر سیتی

باشگاه آرسنال اعلام می دارم که به نتیجه اعلام شده بازی دو تیم آرسنال و منچستر سیتی معترض است. این باشگاه اعلام میدارد که به طور قطع به کمیته انضباطی اعتراض خود را ارسال می کند به دلایل زیر:

1-هیچ شخصی نمی تواند اعلام کند که ما نمی توانیم از بازیکن مصدوم خود استفاده کنیم. به دلیل حساسیت بازی ما از ورمائلن خواستیم که بازی کند.

2-در صورتی که ما نمی توانستیم از این بازیکن استفاده کنیم باید قبل از شروع بازی به ما اطلاع داده میشد.

3- طبق اعلام کمیته F.N این کار برای حفظ سلامتی بازیکنان است. در صورتی که ورمائلن بازی کرد و بعد آن ها نتیجه را تغییر دادند. هیچ فرقی به حال سلامتی ورمائلن نکرد.

4-در بدترین شرایط باید بازی 10 نفره انجام می شد.

باشگاه آرسنال صد در صد به رای اعتراض دارد و اعتقاد دارد دست های پشت پرده یکی از باشگاه های آلمانی پشت این قضیه است.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
بیانیه باشگاه آرسنال در مورد نتیجه بازی منچستر سیتی

باشگاه آرسنال اعلام می دارم که به نتیجه اعلام شده بازی دو تیم آرسنال و منچستر سیتی معترض است. این باشگاه اعلام میدارد که به طور قطع به کمیته انضباطی اعتراض خود را ارسال می کند به دلایل زیر:

1-هیچ شخصی نمی تواند اعلام کند که ما نمی توانیم از بازیکن مصدوم خود استفاده کنیم. به دلیل حساسیت بازی ما از ورمائلن خواستیم که بازی کند.

2-در صورتی که ما نمی توانستیم از این بازیکن استفاده کنیم باید قبل از شروع بازی به ما اطلاع داده میشد.

3- طبق اعلام کمیته F.N این کار برای حفظ سلامتی بازیکنان است. در صورتی که ورمائلن بازی کرد و بعد آن ها نتیجه را تغییر دادند. هیچ فرقی به حال سلامتی ورمائلن نکرد.

4-در بدترین شرایط باید بازی 10 نفره انجام می شد.

باشگاه آرسنال صد در صد به رای اعتراض دارد و اعتقاد دارد دست های پشت پرده یکی از باشگاه های آلمانی پشت این قضیه است.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این حسینی و دی بوئر دوباره دارن جو رو متشنج می کنن که گندی که زدن دیده نشه. درستش اینه که هر دو به خاطر جلوگیری از خشم هوادارا، استعفا بدن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر: از هواداران عذر می خواهم/ برای تمام بازیکنان قیمت بالا می دهیم

فرانک دی بوئر صبح امروز میهمان مجله هایبوری بود و صحبت هایی خواندنی انجام داد. مصاحبه وی را در زیر می خوانیم.

از فصل قبل شروع کنیم. چه شد که اینقدر ضعیف عمل کردید؟
نمیدانم. توپ هایمان به گل نمی رفت. تا نیم فصل اول اختلاف امتیازمان زیاد نبود، ولی نیم فصل دوم توپ ها گل نمی شدند و تقریبا از اواسط نیم فصل دوم به کل انگیزه مان را از دست دادیم. فکر می کنم تمام بازیکنان ما حتی نیمی از توانایی خودشان هم به نمایش نگذاشتند. من همینجا از هواداران خوبمان عذرخواهی می کنم. آن ها تمام فصل ما را تشویق کردند.

از برنامه تان برای فصل بعد بگویید. چقدر از ترکیب اصلی تیم حفظ می شود؟
اکثر بازیکنان هستند. تغییر آنچنانی نداریم.

بازیکنان جوانی در لیست مزایده شما هستند. با آن ها چه می کنید؟
امسال برعکس فصل گذشته با تمام قدرت برای خرید این بازیکنان پا به عرصه خواهیم گذاشت. قرار به فروش یک سری از بازیکنان داریم. بودجه کافی را در اختیار خواهیم داشت. برای تمام بازیکنان مزایده ای قیمت بالا پیشنهاد خواهیم داد.

چه قولی به هواداران می دهید؟
قول می دهم که من و بازیکنان امسال با تمام وجود کار کنیم.*/

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دی بوئر که امروز خبرش اومده رو خبرگزاری ها که اخراج شده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۴ آبان ۱۳۹۳
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر: عاشق بازی ون پرسی هستم، اما مجبور به این انتقال بودیم

فرانک دی بوئر پس از تایید معاوضه مارتینز و ون پرسی در جمع خبرنگاران گفت:

احساسی دوگانه دارم از یک لحاظ بازیکنی فوق العاده از دست داده ایم و از لحاظی دیگه بازیکنی فوق العاده به ترکیبمان اضافه کرده ایم. امروز روزی است که سبک بازی مان تغییر خواهد کرد. چون بازیکنی چون ون پرسی را در اختیار نداریم. همه میدانند که ون پرسی جزو 5 مهاجم نوک برتر دنیاست. اما ما بازیکنی به خدمت گرفته ایم که می تواند در سه پست بازی کند. و از قضا در همه این سه پست بهترین بازیکن است. امیدواریم ون پرسی هرجایی که هست بهترین بازی های خود را انجام دهد.

ون پرسی: ترک آرسنال خیلی سخت بود، اما تابع تصمیم باشگاه هستم

در مراسم خداحافظی باشگاه برای ون پرسی، وی هم دقایقی صحبت کرد:

میخواهم از همه در اینجا تشکر کنم که مرا به اینجا رساندند. صبح دیروز باشگاه به من اطلاع داد که بایرن پیشنهادی را برای من ارسال کرده است. من هم احساس کردم که به چالش جدیدی نیاز دارم. به مدیران گفتم اگر آن ها راضی اند من هم حرفی ندارم. با مدیر بایرن مونیخ هم صحبت کردم و فهمیدم بسیار انسان باشخصیتی است. من با دو مربی فوق العاد کار کرده ام. میخواهم سومی هم عالی باشد. یوپ هاینکس خودش را به تمامی دنیا ثابت کرده است. همینجا جا دارد از آرسن ونگر تشکر کنم که مرا به رویاهایم رساند.

او با چشمانی اشکبار کنفرانس را ترک کرد.

همچنین مراسم معارفه خاوی مارتینز روز سه شنبه برگزار می شود. اما او در صحبت های کوتاهی با هایبوری از خوشحالی بابت انتقال به آرسنال صحبت کرد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۹۳
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
حسینی: تیم ما امسال خیلی قوی است./ اعتمادم به دی بوئر مثل اعتماد برادر به برادر است.

کیاوش حسینی امروز طی کنفرانس مطبوعاتی پیش فصل به همراه فرانک دی بوئر حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. در ابتدا این کیاوش بود که سوالات خبرنگاران را جواب داد.

-آقای حسینی برنامه تان برای فصل بعد چیست؟
برنامه روشن است ما به مانند فصل قبل می خواهیم قهرمان شویم و برای آن تلاش می کنیم. ما فصل قبل اصلا خوب نبودیم و بابت آن متاسفم اما هیچ چیز عوض نشده. ما برای قهرمانی به حمایت هواداران مان نیاز داریم. واقعا فکر می کنم امسال می توانیم قهرمان شویم. چون تیم ما امسال خیلی قوی است.

-چقدر به دی بوئر اعتماد دارید؟
همین فرانک خودمان رو می گویید؟(با خنده) اعتمادم به او مثل اعتماد برادر به برادر است.

-بازگشت ولکات. چه احساسی دارید؟
در فصل اول من به خاطر اشتباه مدیریتی ولکات را از دست دادم. خودم اشتباهات خودم را می دانم. در آن موقعیت ما به دنبال افزایش کمیت تیم بودیم. همانطور که می بینید اکنون ما به اشتباهات خود پی برده ایم و تنها 17 بازیکن در تیم اول داریم. در اواسط فصل با خود عهد کردم که هر لحظه ای توانستم او را برگردانم. حضور او به تیم ما صلابت می دهد.

-نقش دی بوئر در آن موقع چه بود؟
آن موقع ما هنوز سرمربی را انتخاب نکرده بودیم و مجبور به این بودیم که بدون نظر مربی نقل و انتقالات را انجام دهیم.

-قیمت بلیط ها در این فصل چگونه خواهد بود؟
در بحث قیمت بلیط ما هیچ تغییری نسبت به فصل قبل نداریم. من فکر می کنم هواداران نباید پلاستیک فن باشند. اگر بخواهیم قیمت را بالا ببریم شکی نیست که آن ها می آیند اما آیا تمام وجود خود را برای تشویق می گذارند؟

-بازیکنی که در فصل نقل و انتقالات خواستید بگیرید و نتوانستید؟
آگوئرو مهم ترین بازیکن بود. اما به جای او یک بازیکن فوق العاده دیگر به نام لاکازته خریدیم.

دی بوئر:نیمار کاپیتان ما خواهد بود/ هدف ما قهرمانی است و با این ترکیب به آن خواهیم رسید

فرانک دی بوئر هم در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

-آقای دی بوئر در فصل گذشته آیا به فکر استعفا افتادید؟
من یک بار در فصل اول حضورم و یک بار هم در فصل گذشته استعفا دادم اما پرزیدنت حسینی هیچ کدام از این استعفا ها را قبول نکرد و من از ایشان ممنونم که به من اعتماد دارند.

نظرتان راجع به جوانان تیم چیست؟
هر روزی که می گذرد من بیشتر خوشحال می شوم که آن ها را در کنار خود دارم. باور کنید اشتیاق را در چشمان آن ها به وضوح می بینم. خیلی جوانان فوق العاده ای داریم. از مارکینیوش و لاکازته تا دوریا و گیس و ویتینهو. همه عالی اند.

-کاپیتان شما در فصل جدید چه کسی خواهد بود؟
با رفتن ورمائلن و ون پرسی ما گزینه های زیادی نداشتیم. بنابراین تصمیم گرفتیم نیمار را به عنوان کاپیتان برگزینیم. کاپیتان های بعدی ما به ترتیب کوشیلنی،گوتزه و آلونسو هستند.

-مگر کوشیلنی قدیمی تر از نیمار نبوده است؟
چرا اما فکر کردم که کاپیتان اول ما باید بهترین بازیکن ما باشد. همچنین دوست دارم کاپیتان ما جلوی زمین باشد.

-آیا لاکازته می تواند جای خالی ون پرسی را پر کند؟
شک ندارم که می تواند. نیم فصل اول وقت تطبیق است. بعد از آن، او می تواند بهترین مهاجم آرسنال شود.

-هدف شما در فصل جاری چیست؟
ما به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم. هدف ما قهرمانی است و با این ترکیب فوق العاده به آن خواهیم رسید.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
آنری به آرسنال پیوست:

پس از خداحافظی تیری آنری از میادین فوتبال باشگاه، باشگاه آرسنال اعلام می دارد که تیری آنری دستیار اول دی بوئر می باشد. هریستو استویچکوف هم سرمربی تیم زیر 21 ساله های آرسنال می شود.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نامه فرانک دی بوئر به لوییز انریکه
دی بوئر: به احترام خاطرات خوشمان در بارسا، چیزی نمی گویم.

فرانک دی بوئر سرمربی تیم آرسنال نامه ای به لوییز انریکه فرستاد. نامه وی را در زیر می خوانیم.

به نام خدا
لوییز عزیز سلام. در جایی دیدم که گفتی شعور ندارم. به احترام دوران حضورمان در بارسا و رفاقتمان جوابی به تو نمی دهم. نمی دانم چه خطایی کرده ام که لایق شنیدن همچین صحبت هایی از بهترین دوستم در بارسا هستم. آیا از این که چندین بازی است که نتوانسته ای مرا ببری ناراحتی یا موضوع چیز دیگری است؟ نمی دانم آیا از سوت های هواداران بارسا ناراحتی یا موضوع چیز دیگری است؟ آیا از نیامدن نیمار ناراحتی یا موضوع چیز دیگری است؟ به هر حال به تو توصیه می کنم که بگذار روابط ما حداقل در همین حد محترمانه باقی بماند.

از طرف دوست همیشگی ات فرانسیس فرانک دی بوئر

در پایان او این عکس را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ دی ۱۳۹۳
< ۱ ... ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ... ۶۱ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۷,۱۷۲ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۵,۵۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۵۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۲۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۰۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۷,۸۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۵۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۷۴ کاربر آنلاین است. (۲۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!