به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: mamad_ft
پیام: ۸۲۳
عضویت از: ۲۴ مهر ۱۳۸۸
از: camp nou
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
در مورد کیفیت لیگ هلند هم باید بگم بازیکنی مثل رونالدوی برزیلی از آیندهوون به بارسا اومد و تو همون فصل حضورش تونست رکورد دار گل بارسا بشه
بازیکنی مثل سوارز میتونه خیلی بیشتر از تورس به درد بارسا بخوره والبته به غیر از اینکه قیمتش پایینتر هستش نسبت به تورس هم کمتر مصدوم میشه چون تورس همیشه مصدومه در حالی که بارسا بازیکنی میخاد که همیشه سر حال و قبراق باشه

ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود
۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
اسپورتم نوشته سوارز 22 ساله که 49 گل برای آژاکس در 48 بازی زده گزینه ی سختی برای انتقال به بارساست. چون چلسی اون رو برای خط حمله ش در نظر گرفته و با مسوولان آژاکس هم که 25 میلیون یورو روش قیمت گذاشته بودن داره مذاکره می کنه و نماینده ی سوارز هم گفته در انتظار موافقت بین دو باشگاهه!!

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من سیتی برای دنی آلوز 40 میلیون پوند در نظر گرفته. ضمن این که اونها با توره تموم کردن و فقط آزمایش پزشکیش مونده.

آلوز را حتی توی خواب هم نمیتونن ببینند
باید بگیم خداحافظ جواهر بارسا توره و سلامی مقتدر برای ماسکرانو

۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
با این حسابا نباید دیگه روی سوارز حساب کرد. تقریبا باید سوارز - بارسا رو منتفی بدونیم.

۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
خداکنه مسئولان بارسا حین جابجایی حواسشون پرت نشه که باعث از دست رفتن بازیکنای نخبه جام جهانی میشه از جمله سوارز
سوارز را بیارن بارسا و تورس هم بره همون چلسی

۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
مثل این که بارسا خاوی مارتینز بیلبائو رو هم در نظر گرفته. این بازیکن 21 ساله که با ویرا مقایسه می شه از سوی بیلبائو 30 میلیون یورو قیمت گذاری شده اما بارسا گفته حداکثر 12 تا برای اون می دن. کارشناسا آینده ی روشنی رو براش تصور می کنن و رئال هم اون رو می خواد.
-----------------------------------------------------

نمی خوام بگم گزینه ی خوبی نیست اما به نظرم داریم یه اشتباه رو دوبار تکرار می کنیم. هافبک دفاعی ها همیشه قیمت ارزونی دارن و می شه وقتی اون پخته تر شد اون رو گرفت نه این که یه بازیکن 21 ساله بیاد و توی پست هافبک دفاعی بارسا تجربه کسب کنه. بوسکتس الان بازیکن خیلی خوبی شده اما اون اولاش کلی کفرمون رو در آورد، حالا نباید دوباره ای داستان برای خاوی مارتینز تکرار بشه.

۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
قیمت هفتاد شاید برای تورس لازم نباشه اما اگه بشه اون رو با 50-55 تا گرفت، ( پولی که می تونیم از زلات در بیاریم) به نظرم باید تورس رو گرفت. سوارز تا این جا عالی بوده اما باید در نظر داشت گل هایی که می زنه یه چیزی تو مایه های نیستلرویه، در حالی که تورس با این که همین الان هم خیلی ناآماده س و یک مصدومیت طولانی رو پشت سر گذاشته بیشتر موقعیت های گلش رو خودش فراهم می کنه، به علاوه فاکتورهای دیگه ای هم داره که ا ون رو برجسته تر می کنه. گرچه سوارز هم ویژگی های خوبی مثل سن کمش( فقط 22) و قیمت کمش(همون حدودای 25 تا) و شم گلزنی خوب داره.
-------------------------------
با این حال منم موافقم که نباید بیش از یه حد معین برای تورس پول داد، مثلا با 60 تا میشه هم سوارز رو آورد، هم اوزیل رو هم یکی مثل پودولسکی رو.

۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در مورد کیفیت لیگ هلند هم باید بگم بازیکنی مثل رونالدوی برزیلی از آیندهوون به بارسا اومد و تو همون فصل حضورش تونست رکورد دار گل بارسا بشه بازیکنی مثل سوارز میتونه خیلی بیشتر از تورس به درد بارسا بخوره والبته به غیر از اینکه قیمتش پایینتر هستش نسبت به تورس هم کمتر مصدوم میشه چون تورس همیشه مصدومه در حالی که بارسا بازیکنی میخاد که همیشه سر حال و قبراق باشه

بیشتر بحث ها سلیقه ای هستش-من تورس رو بیشتر از سوارز دوست دارم ولی با حرف شما موافقم.

وقتی میبینم صحبت از رونالدو-ندود-باروش-مالدینی-رونالدینهو و ... میشه خیلی لذت میبرم-واقعا ما نباید این اسطوره ها رو هیچ موقع فراموش کنیم-من از رئال نفرت دارم ولی برای رائول و کاسیاس احترام زیادی قائلم-

همیشه سعی کردم به بزرگان و اسطوره های بومی باشگاه های دیگه احترام بزارم-خدا رو شکر که بارسا پویول-ژاوی و انیستارو داره.
همین جا میخوام از
مالدینی
توتی
دل پیرو
فردیناند
تری
رائول
و ... تشکر کنم-نمیدونم میلانی ها وقتی پائولوی عزیز خداحافظی کرد چه احساسی داشتند ولی من نمیتونم خداحافظی پویول رو ببینم-امیدوارم سرورم پویول حداقل تا 40 سالگی بازی کنه-والبته ژاوی وانیستا میخوام مسی رو هم بگم به نظرم مسی الان پسر کاتالونیاسست نه ارژانتین.
یکی از ملاک های بزگ بودن تیم ها برام اینه که یه کاپیتان بومی داشته باشند-کاپیتانی که از جون مایه بزاره-مثل سرورم پویول.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مثلا با 60 تا میشه هم سوارز رو آورد، هم اوزیل رو هم یکی مثل پودولسکی رو.

با حرفت موافقم diego maradona چون ما حالا پول داریم این به این معنی نیست که هر چی خواستیم خرج کنیم و با این حال بین ما و اون مادریدی ها هیچ فرقی نیست
باور کن اگه بازیکنی مثل آپسن که سوراخ تیم ملی انگلیس بود بیاد بارسا میتونه بعد یک سال جزو بهترین مدافعان دنیا جا بگیره این نشون میده که ما میتونیم برخلاف مادریدی ها که ستاره را میخرن با هزینه هنگفت و ما میتونیم با خرید بازیکنای خوب ولی ارزان قیمت اونا را به یک سطح عالی از فوتبال برسونیم کاری که آرسنال داره میکنه البته فقط این کار را میکنه ولی بارسا باید از ستاره هش در کنار جوونای آینده دارش استفاده کنه تا راه ستاره شدن را به آنها نشون بده
مثلا ما کریسون را خریدیم ولی به باشگاههای دیگه قرض دادیم ولی اگه همین بازیکن توی بارسا میموند و به جای نیمکت نشینی توی بنفیکا توی بارسا میموند باور کنید دیگه نیازی به خرید های گرانقیمتی مثل تورس نبود

۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
البته بارسا معمولا مثل میلان با بازی کن های قدیمیش خوب تا نمی کنه. قضیه سرجی و آبلاردو گواه خوبیه، آبلاردو با چشم های گریان بارسا رو ترک کرد در حالی که به شدت می خواست تو بارسا بمونه اما بارسا بعد از 17 سال اون رو بیرون کرد.
------------------------------------------------
نمی خوام زیاد روی این موضوع بحث کنم اما از این یه خصلت بارسا زیاد خوشم نمیاد که زیاد قدردان گذشته نیست. اینکه بازیکن هایی مثل شوستر و لادروپ بارسا رو به قصد رئال ترک کردن ناشی از همین خصلت بارساست که زیاد به گذشته و تلاشی که بازیکنها کردن، ارزش نمی ذاره و ملاک براش وضع فعلی بازیکنه. رائول یک زمانی حدود 10 ماه برای رئال گل نزد اما همیشه تو ترکیب بود، تماشاگرها هم اون رو تشویق می کردن اما ما با یک سال بد بازی کردن رونالدینیو اون رو به قیمت خیلی پایینی فروختیم. حالا هم داریم بازلاتانی که اول فصل اون همه برامون خوب بازی کرد و باعث پیروزیمون تو ال کلاسیکو شد خیلی خیلی بد تا می کنیم. این که هر روز توی روزنامه ها یک گزینه برای جانشینی اون مطرح بشه در شان بازیکن بزرگی مثل زلات نبود.
----------------------------
کاش تو این مورد کمی بیشتر شبیه میلان بودیم که مالدینی رو تا 40 سالگی، کاستاکورتا رو حتی بیشتر از 40 سالگی نگه داشت و مثال های زیاد دیگه. میلان این خصوصیتش خیلی خوبه که بازیکن های قدیمیش رو مختار می ذاره تا خودشون از فوتبال خداحافظی کنن.

۷ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۳,۱۵۳ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۰,۷۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۳۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۳۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۳۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۳۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۲۶۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۵۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۷ کاربر آنلاین است. (۱۸۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!