به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فان در فارت: خطای هند کوچکی بود.

ستاره هلندی باشگاه مادریدی در صحبتهایی اعتراف کرده که با استفاده از دستانش به گل رسیده و در عین حال اعلام کرده که این گل ارزشش را داشته.

سایت گل: در جریان دیدار دیشب رئال – خیخون و درحالی که تیم مادریدی با یک گل از حریف عقب بود، رافائل فان درفارت با استفاده از دستانش توپی را مهار و سپس آن را تبدیل به گل ساخت. این ستاره هلندی در پایان این دیدار در این رابطه با اشاره به خطایی هندی که به لطف آن،گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند گفت:« بله، اندکی خطای هند بود ولی برایم تفاوتی ندارد، چون گلمان صحیح اعلام شد.»

این ستاره هلندی که گلی کلیدی را برای تیمش به ثمر رساند، دو هفته پیش و در دیدار مقابل سویا نیز گلی سرنوشت ساز را برای رئال زده بود.

او در ادامه صحبتهایش با اشاره به جنجال آفرینی ای که پس از این گل ایجادشد، گفت:« برای داور دیدن این صحنه که آیا مرتکب خطای هند شدم یا خیر بسیار سخت بود ولی تنها می خواهم از پیروزی تیمم لذت ببرم.»

این ستاره هلندی در ادامه صحبتهایش در مورد پیروزی دیشب تیم مادریدی گفت:« بهترین چیز این بود که تیم ما به سه امتیاز مهم این بازی رسید ولی اگر از دید منتقدانه اوضاع را نگاه کنیم، باید گفت که تیم ما در نیمه اول زیاد خوب عمل نکرد. می بایست با جدیت بیشتری روانه بازیها شد، چرا که بازیهای زیادی را انجام می دهیم. این می تواند ما را جلو بیندازد.»

فان در فارت در پایان صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که روزهای بسیار خوبی را پشت سر می گذارد و گفت:« در برهه مهمی از رقابتهای فصل، به کمک تیمم آمده ام. از این بابت بسیار خوشحالم و می خواهم از شرایط کنونی لذت ببرم.»

البته پیش از این صحبتها این ستاره هلندی به خبرنگار کانال + گفت:« هند نبود،..... فرض کنید که توپ را با شکمم مهار کردم....» ولی پس از آن در کنفرانس خبر اعلام کرد که مرتکب خطای هند بوده است.

خوان پابلو، دروازه بان خیخون نیز در صحبتهایی دراین رابطه گفت:« خطای هند بسیار واضح بود و آن هم در زمانی که بازی 0-1 به نفع ما بود، این گل به آنها کمک کرد تا به گلهای بعدی هم برسند.»

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هفته 27 لالیگا - هت تریکی دیگر از مسی

بارسلونا با پیروزی در آخرین دیدار هفته بیست و هفتم لالیگا به کورس حساس و تماشایی اش با رئال ادامه داد.

سایت گل: یکشنبه شب دیدارهای باقی مانده از رقابتهای هفته بیست و هفتم لالیگا برگزار شد.در مهمترین دیدار بارسلونا موفق شد تا با نتیجه 2-4 از سد میزبانش ساراگوسا عبور کند.

هت تریک مسی در این دیدار باعث شده تا همگان زبان به تحسین از این ستاره بگشایند. گلهای بارسا را مسی (4، 65 و 78) و زلاتان ایبراهیموویچ (90، پنالتی) به ثمر رساندند و کلونگا (85 و 89) برای ساراگوسا به ثمر رساندند.

در سایر دیدارهای برگزار شده نیز نتایج زیر به دست آمد:

* مالاگا 2- ویارئال 0

گلها: بها (64 و 84)

* مایورکا 4- اتلتیکو مادرید 1

گلها: ویکتور (10)، آدوریس (27)، په رئا(85، گل به خودی ) و فلیپه (90) برای مایورکا و دیه گو فورلان (25) برای اتلتیکو

* اوساسونا 1- راسینگ سانتاندر 3

گلها: فلانو (32) برای اوساسونا و کولسا (34) ، سالاس (50) و دیوپ (89) برای راسینگ

* والنسیا 2- آلمریا 0

گلها: ماتا (63) و سیلوا (70)

* ساراگوسا 2- بارسلونا 4

گلها: کلونگا (85و 89) برای ساراگوسا و مسی (4، 65 و 78) و زلاتان (90، پنالتی) برای بارسا.

بدین ترتیب در پایان رقابتهای این هفته اوضاع جدول رقابتهای لالیگا بدین ترتیب است: رئال مادرید و بارسلونا هر دو با 68 امتیاز در رده های اول و دوم هستند. والنسیا با 50 امتیاز در رده دوم قرار گرفته است و تیمهای مایورکا (46)، سویا (44) ، اتلتیک (42) و دپورتیوو (42) رده های بعدی را به خود اختصاص داده اند. اوساسونا نیز با شکستی که دیشب متحمل شد، با 31 امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارد.

۲ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مصاحبه با گواردیولا: راز موفقیت مسی، خود اوست.

مربی جوان تیم کاتالان در پایان دیدار دیشب تیمش در صحبتهایی به آنالیز شرایط بازی پرداخته است.

سایت گل: بارسلونا دیشب با نتیجه 2-4 مقابل میزبانش ساراگوسا به برتری رسید. لیونل مسی سه گل به ثمر رساند و ضربه پنالتی تیمش را در اختیار زلاتان قرار داد تا ستاره سوئدی با مبدل ساختن آن به گل روحیه اش را باز یابد.

متن این گفتگو را با هم مطالعه می کنیم:

* بازی را چطور ارزیابی می کنید و نظرتان در مورد مسی چیست؟

- در این دیدار سطح توقعات بسیار بالا بود.بازی بسیار آرام بود و بازیکنان حریف به خوبی می دانستند که چطور باید ما را به کار وادارند. این شما هستید که صفتهای مختلف رابه همه نسبت می دهید. تیم ما نتیجه خوبی گرفت.

* و ایبراهیموویچ؟

- همان زلاتان همیشگی بود. او با توانایی های خوبش خدمات زیادی به تیم کرد. بار دیگر توانستیم همان زلاتانی که منتظرش بودیم را ببینیم. او سه یا چهار فرصت خوب گلزنی داشت و این بسیار مهم است.

* راز موفقیت مسی که در بارسلونا موفق است و در تیم ملی آرژانتین نه، در کجا نهفته است؟

- این راز خود مسی است. او اینجا راحت است و احساس خوشبختی می کند و این خودش موفقیت است.

* اوضاع میلیتو را چطور می بینید؟

- اگر من مربی تیم ملی بودم، در انتخاب او برای اردوی تیمم در جام جهانی شک نمی کردم ولی من مربی تیم ملی آرژانتین نیستم. از اینکه او بار دیگر به ترکیب تیمم بازگشته بسیار خوشحالم و احساس خوشبختی می کنم.

* چرا بازیکنان خط میانی را تعویض کردید؟

- احساس درد می کردند. پیکه در زانویش درد داشت و میلیتو دچار گرفتگی عضلات دوقلوی پا شده بود.

* پیش از آغاز بازی، به استراحت دادن به مسی، به دلیل دندان دردش فکر می کردید؟

- مشکل مسی، دندان درد نبود، لثه اش درد می کرد. ازاو پرسیدم که می تواند بازی کند و پاسخ داد که بله. اگر مشکل دندان او بود، حتی رعایت می کردم، چرا که ممکن بود بعد برای او مشکل ساز شود.

* می دانید که در غیاب مسی چطور باید بازی کنید؟

- با روحیه ای که تیم ما دارد، هر چند که در نبود مسی، مثل قبل نمی درخشیم ولی بازی گروهی تیم، در نبود او واکنش نشان خواهد داد.

۲ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسی: پنالتی را به ایبرا دادم.

ستاره آرژانتینی از هت تریک دوباره اش برای بارسا می گوید.

سایت گل: روند گلزنی لیونل مسی خیره کننده است. او در پنج دیدار اخیر توانسته 11 گل برای بارسلونا به ثمر برساند و درخشش او در ترکیب بارسا بسیار مثبت و خوب است.

هر چند که مسی دوست ندارد از وابستگی تیمش به گلهای او صحبتی کند.مسی در پایان دیدار دیشب تیمش مقابل ساراگوسا که با هت تریک او همراه بود گفت:«گلها نتیجه تلاش تمام بازیکنان تیم است و من فقط شانس به ثمر رساندن این گلها را داشته ام ولی همه اینها حاصل تلاش و لطف تمام هم تیمی های من است.»

مسی در دیدار دیشب نه تنهاسه گل به ثمر رساند بلکه یک ضربه پنالتی را هم برای تیمش گرفت که می توانست چهارمین گلش را در دیدار دیشب به ثمر برساند ولی این ضربه را در اختیار زلاتان قرار داد تا او برای تیمش به گل برساند.

مسی در این رابطه گفت:« این ضربه پنالتی را در اختیار ایبرا قرار دادم تا روند موجود تغییر کند. مهاجمان به گل زنده هستند و ایبرا به این گل نیاز داشت. او گلزن بزرگی است.»

این ستاره آرژانتینی در پایان دیدار دیشب بارسا مقابل ساراگوسا، این بازی را این گونه آنالیز کرد:« بازی بسیار سختی بود. به علاوه زمین مسابقه بسیار خشک و مرتفع بود. البته در نهایت ما سه امتیاز بازی را از آن خود کردیم که این مهمترین نکته بود.»

۲ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آلوس: رئال به بارسا حسادت می کند.

ستاره برزیلی بارسا در آستانه دیدار حساس ال کلاسیکو، جنگ لفظی را آغاز کرده است.

سایت گل: دانیل آلوس، مدافع باتجربه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که رئال مادرید را به عنوان صدرنشین کنونی رقابتهای لالیگا نمی بیند و اعلام کرده که کهکشانی ها به تیم بارسا حسادت می کنند.

آلوس در گفت و گو با اونا اف ام گفت:« به رغم آنکه تیم مادریدی اکنون در صدر جدول رقابتها قرار دارد، به نظر من آنها صدرنشین نیستند. این مرا عصبانی می کند، چرا که ما هنوز در برنابئو به میدان نرفته ایم و اوضاع جدول این گونه است که انگار مادریدی ها ال کلاسیکو را برده اند.»

این ستاره برزیلی در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که پس از خروج رئال مادرید از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا ، این تیم و هوادارانش به بارسلونا حسادت می کنند و در این رابطه گفت:« فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آنها برگزار می شود و باید برای آنها بسیار دردناک باشد، به ویژه اینکه بارسلونا هنوز در این رقابتها حاضر است.»

آلوس ادامه داد:« طبق تئوری، رئال مادرید می بایست در کنار بارسا می بود، ولی اکنون بارسلونا تنها تیم باقی مانده در این رقابتهاست و حضور تیم مادریدی غیرممکن است. آنها منتظر حذف ما هستند و نسبت به حضور ما بسیار حسودی می کنند.»

بارسلونا و رئال مادرید روز یازدهم آوریل در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

۴ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برنامه دیدارهای هفته 28 لالیگا

هفته بیست و هشتم رقابتهای لالیگا امشب با برگزاری دو دیدار آغاز می شود.

سایت گل: امشب رقابتهای هفته بیست و هشتم لالیگا بابرگزاری دو دیدار آغاز می شود. 6 دیدار چهارشنبه شب برگزار می شود و با برگزاری دو دیدار دیگر در روز پنجشنبه، رقابتهای هفته بیست و هشتم به پایان خواهد رسید.

در پایان هفته بیست و هفتم این رقابتها، رئال مادرید با 68 امتیاز در صدر است. بارسا با همان امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار دارد. والنسیای 50 امتیازی در رده سوم است و تیمهای مایورکا (46)،سویا (44)، اتلتیک بیلبائو (42)، دپورتیوو(42) و ختافه (37) در رده های بعدی هستند.

تیمهای وایادولید و تنریفه با 23 امتیاز و خه رس با 18 امتیاز رده های هجدهم تا بیستم را از آن خود کرده اند.

برنامه هفته بیست و هشتم رقابتهای لالیگا بدین ترتیب خواهد بود:

سه شنبه (3 فروردین ، 23 مارس)

* اسپورتینگ خیخون- دپورتیوو لاکرونیا

* سویا – خه رس

چهار شنبه (4 فروردین ، 24 مارس)

*بارسلونا – اوساسونا

*تنریفه- ویارئال

* وایادولید – اسپانیول

* راسینگ – مایورکا

* آلمریا – ساراگوسا

* والنسیا – مالاگا

پنجشنبه (5 فروردین ، 25 مارس)

* ختافه – رئال مادرید

* اتلتیکو مادرید – اتلتیک بیلبائو

۴ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لادروپ: این بارسا از بارسای رویایی هم بهتر است.

مربی دانمارکی در صحبتهایی اعلام کرد که به شدت تحت تاثیر عملکرد گواردیولا در طول 18 ماه حضورش برروی نیمکت مربی گری بارسا می باشد.

سایت گل: میشل لادروپ، بازیکن سابق باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که تیم کنونی گواردیولا، حتی به مراتب بهتر از تیم رویایی کرایوف است که خود او نیز روزگاری درآن توپ می زده است.

این ستاره دانمارکی که در تیم رویایی در کنار گواردیولا برای اولین بار جام اروپایی را برای باشگاه کاتالان کسب کرده بود، در گفتگو با یوفا دات کام در صحبتهایی اعلام کرد که به شدت تحت تاثیرعملکرد هم تیمی سابقش برروی نیمکت مربی گری بارسلونا می باشد

لادروپ با تمجید از سبک کاری گواردیولا گفت:« فکر می کنم که همیشه جایگاه ویژه ای در قلب کاتالونیایی ها و هواداران باشگاه دارم،چرا که اولین تیم بارسلونا بودیم که توانستیم برخی افتخارات را کسب کنیم و در کنار هم جامهای فراوانی را کسب کردیم ولی تیم کنونی، از هر لحاظ از تم ما بهتر است.»

لادروپ در طول سالهای 1991 تا 1994 به بارسا کمکهای فراوانی کرد تا به چهارعنوان قهرمانی پی در پی دست یابد و از آن جمله می توان به پیروزی معروف این تیم در ومبلی و پیروزی 0-1 مقابل سمپدوریا اشاره کرد، در این رابطه ادامه داد:« تیم کنونی بارسا آماده است تا موفقیتی طولانی مدت را کسب کند. آنها در باشگاه استیل و فلسفه ای دارند که بازیهای بارسا را بسیار دیدنی و جذاب کرده است. به علاوه بارسلونا اکنون مربی ای دارد که او نیز کاتالان است و به خوبی با فرهنگ این منطقه آشنایی دارد. این امربی بسیار مهم در لحظات خوب و بد تیم می باشد.»

هجده سال پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا که با گلزنی رونالد کومان در وقتهای اضافه ،به نفع بارسا به اتمام رسید، اکنون بارسلونا برای کسب چهارمین جام اروپایی اش تلاش می کند و لادروپ معقتد است که کاتالونیایی ها می توانند به این افتخار نایل آیند و در این رابطه گفته:« بارسا یکی از تیمهای محبوب من است که از آن طرفداری می کنم.»

۴ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: قهرمانی در لالیگا اولویت اول ماست.

کاتالونیایی ها، رئال مادرید را نیز زیر نظر دارند.

سایت گل: پپ گواردیولا مربی بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که شکست دادن منچستریونایتد یا آرسنال برای فتح جام قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، اولویت اول تیمش نیست.

به جای آن، سران تیم کاتالان ترجیح می دهند تا تیمشان در رقابتهای لالیگا به قهرمانی برسد.

گواردیولا در صحبتهایی در این رابطه گفت:« هدف اصلی ما در رقابتهای این فصل قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نست و هدف قهرمانی در لالیگاست. من هیچ وقت از هیچ چیزی کوتاه نمی آیم ولی کاملا واضح است که اگر ما در رقابتهای لالیگا موفق نباشیم، نخواهیم توانست تا در رقابتهای اروپایی به موفقیت برسیم.»

گواردیولا ادامه داد:« قهرمانی در رقابتهای لالیگا، هدف اصلی ماست ، چرا که من در هر دیدار از بازیکنانم حداکثر توقع را دارم.اگر ما قادر نباشیم که سطحمان در طول رقابتها را حفظ کنیم، شرایط برایمان سخت خواهد شد.»

بارسلونا در نظر دارد تا با قهرمانی در رقابتهای لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا از عناوین قهرمانی اش در رقابتهای فصل قبل دفاع کند.در این میان رئال مادرید، در حال حاضر در صدر جدول رقابتهای لالیگا قرار گرفته است ولی کاتالونیایی ها نیز نهایت تلاش خود را برای صدرنشینی به کار گرفته اند.به علاوه بارسا توانسته در جمع 8 تیم برتر رقابتهای اروپایی قراربگیرد و در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا می بایست مقابل آرسنال قرار بگیرد.

۴ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسی: برای اسطوره بودن، قهرمانی در جام جهانی لازم است.

مسی معتقد است که او به فتح جام جهانی نیاز دارد تابتواند خود را جزو برترین بازیکنان تاریخ دنیا بداند.

سایت گل: لیونل مسی در حالی که تنها 22 سال سن دارد، اکنون با بزرگترین اسطوره های دنیای فوتبال مقایسه می شود و خیلی ها او را بهتر از دی استفانو، پله ،کرایوف و مارادونا می دانند ولی خود مسی معتقد است که یک بازیکن زمان مبدل به اسطوره می شود که افتخاری بین المللی را کسب کرده باشد.

مسی در صحبتهایی که در روزنامه ال موندو منتشر شده، گفت:« برای اسطوره بودن، باید در جام جهانی به قهرمانی رسیده باشی.»

مسی در ادامه صحبتهایش با برشماری عناوین قهرمانی ای که کسب کرده است گفت:« من 22 ساله هستم. همه چیز به سرعت اتفاق می افتد و من باید آرامشم را حفظ کنم.»

مسی با فروتنی همیشه اش و بدون آنکه اجازه دهد که موفقیتهای پی در پی باد در سرش بیندازد، ستاره شماره یک رنکینگ کاسترول است و در پایان صحبتهایش گفت:« این اتفاقات می افتد، چون چنین اتفاقاتی می افتد. من پیش از شروع بازی به این مسائل فکر نمی کنم و مهمترین نکته برای من خواستن موفقیت است.»

۴ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
شوستر: آرژانتینی ها نمی دانند با مسی چه کنند.

برند شوستر، مربی سابق باشگاه مادریدی در گفتگو بایکی از برنامه های رادیویی رادیو مارکا شرایط رئال مادرید، بارسلونا و تیمهای ملی را مورد آنالیز قرار داد.

سایت گل: برند شوستر، سرمربی سابق باشگاه مادریدی در برنامه ای که در رادیو مارکا پخش شد، شرکت کرد و به آنالیز شرایط کنونی حاکم بر دنیای فوتبال پرداخت.

این مربی آلمانی درابتدای صحبتهایش از شرایط تیم ملی آرژانتین و عملکرد مسی در بارسلونا گفت و اعلام کرد:« آرژانتین اگر نتواند مسی را به بازی بگیرد به مشکل برمی خورد.آنها نمی دانند که با مسی چه باید بکنند و اگر نتوانند از او بازی بگیرند به مشکل بر می خورند. البته همه چیز می تواند عوض شود ولی بسیار بعید به نظر می رسد.باید آرژانتینی ها خود را با مسی تطبیق دهند.» این صحبتهایی بود که شوستر در مورد بحثهایی که در مورد عدم درخشش مسی در ترکیب تیم ملی کشورش برزبان آورد.شوستر نیز با تائید حرف مسی گفت:« برای آنکه یک بازیکن بزرگ و یک اسطوره بود، می بایست در جام جهانی به قهرمانی رسید.»

این مربی آلمانی در ادامه صحبتهایش با اشاره به نبرد تن به تن رئال و بارسا برای فتح عنوان قهرمانی در لالیگا گفت:« هیچ ایده ای نداریم که کدام یک از این دو تیم خواهند لغزید ؛ چرا که هر یک مسائل خاص خود را دارد. هر یک به نحوی با مسائلی روبرو هستند ولی باید بگویم که بازی رئال – بارسا سرنوشت ساز نیست.چرا که رقابتهای لالیگا همچنان ادامه دارد. البته باید بگویم که بارسلونا تنها تیمی است که می تواند رئال را متوقف کند.»

شوستر در پایان صحبتهایش در مورد رقابتهای جام جهانی گفت:« برای اولین بار در طول تاریخ، اسپانیا یکی از مدعیان قهرمانی است. اگر آنها به قهرمانی برسند، اتفاقی نیست. اسپانیا قهرمان اروپاست. »

۴ فروردین ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۹,۱۳۶ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۵۰۳ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۸,۸۵۵ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۸,۹۹۶ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۳ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۷ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۵۱ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۹۰۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۴۱۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۳۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۷۵ کاربر آنلاین است. (۱۴۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!