به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

کومان: می خواهم مدت بیشتری در مونیخ بمانم؛ دوران حضورم در یوونتوس ناامید کننده بود
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

کینگزلی کومان خواهان ماندن در باشگاه بایرن مونیخ است و تمایلی به بازگشت به یوونتوس ندارد.

به گزارش Gazzettaworld کینگزلی کومان که تابستان امسال به صورت قرضی و با قراردادی دو ساله به بایرن مونیخ پیوسته است، قصد بازگشت به تورین را ندارد و می خواهم بیش از دو سال در مونیخ بماند. او که با وجود تعداد زیاد ستارگان بایرن مونیخ، بازی های زیادی را برای این تیم انجام داده و خوش درخشیده است، در خصوص عدم تمایل خود به بازگشت به تورین به Sport Bild گفت:

می خواهم تا زمانی که ممکن است و به مدتی طولانی در آلمان بمانم. در تورین دوران ناامید کننده ای را سپری کردم و من به بازگشت به یوونتوس فکر نمی کنم. هیچگاه فکر نمی کردم که در بایرن مونیخ بتوانم به این اندازه بازی کنم.
من یک مهاجم هستم و به اعتماد به نفس احتیاج دارم. در غیر این صورت نمی توان موفق بود.
کومان اخیرا از فرانک ریبری به عنوان الگوی خود یاد کرده و منتظر بازگشت او به میادین است:

رسیدن به موفقیت هایی که فرانک ریبری تا کنون کسب کرده، به کار و تلاش سخت وابسته است و من آن را هدف خود قرار داده ام.
کینگزلی کومان تا کنون 13 بار برای بایرن مونیخ به میدان رفته و در 10 دیدار از ابتدا در ترکیب بایرن مونیخ قرار گرفته است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آذر ۱۳۹۴
تیاگو آلکانتارا: امیدوارم بتوانم هفته آینده در تمرینات حضور داشته باشم
گروه:
- کاربران عضو

انتظار می رود که تیاگو آلکانتارا هفته آینده به تمرینات بایرن مونیخ بپیوندد. این بازیکن به بازگشت به میادین پیش از پایان سال جاری امیدوار است.

به گزارش FouFourTwo، تیاگو آلکانتارا هفته آینده آماده از سر گیری تمرینات خود با بایرن مونیخ خواهد بود، و این هافبک 24 ساله امیدوار به بازگشت به ترکیب این تیم پیش از پایان سال جاریست. او در همین خصوص به خبرنگاران گفت:

در حال حاضر احساس خوبی دارم. همه چیز در ریکاوری من به خوبی پیش می رود. امیدوارم بتوانم هفته آینده در تمرینات بایرن مونیخ حضور داشته باشم. می خواهم پیش از پایان سال به میادین باز گردم.
تیاگو آلکانتارا در جریان بازی های تیم ملی اسپانیا از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و دوری چهار هفته ای از میادین برای او تخمین زده شده بود.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آذر ۱۳۹۴
مولر: حتی از تماشای تکرار بازی های خودمان لذت می بریم!
گروه:
- کاربران عضو

به عقیده تماس مولر، بازیکنان و تماشاگران از نحده بازی تیم لذت می برند. او همچنین در خصوص لزوم ادامه تسلط بر بوندس لیگا فارق از ماندن یا رفتن پپ گواردیولا به صحبت پرداخت.

به گزارش FourFourTwo، توماس مولر بر این باور است، که هم تماشاگران و هم خود بازیکنان بایرن مونیخ از نحوه بازی و عملکرد این تیم تحت هدایت پپ گواردیولا لذت می برند، طوری که خود بازیکنان نیز دوست دارند تکرار بازی های بایرن مونیخ را یک بار دیگر تماشا کنند. او همچنین بر این موضوع تاکید کرد، که بایرن مونیخ می بایست فارق از ماندن یا رفتن پپ گواردیولا تسلط بر بوندس لیگا و ادامه روند کنونی را همچنان هدف اصلی خود قرار دهد. مولر در این خصوص گفت:

در حال حاضر حس خوبی در تیم داریم. با سایر بازیکنان از کار خود در کنار یکدیگر لذت می بریم. همچنین کار با سرمربی و کادر مربیگری نیز لذت بخش است. اگر بعد از اتمام یک بازی، تکرار آن را تماشا بکنیم، باز هم از دیدن آن هیجان زده می شویم و لذت می بریم. هواداران نیز چنین حسی دارند.
من فکر می کنم پپ گواردیولا نیز در حال حاضر در بایرن مونیخ همین احساس را دارد. اما در باشگاهی مانند بایرن مونیخ این موضوع غیر قابل قبول است، اگر نتوانیم بعد از گواردیولا نیز به عملکردهای خوب خود ادامه دهیم.
باید فارق از ماندن یا رفتن او، همچنان فرم خوب کنونی خود را حفظ کنیم. در غیر این صورت شما خبرنگاران بعد از گذشت دو ماه روبروی من می ایستید، و دیگر نمی گویید که : "من از نحوه بازی تو خوشم آمد، پس در مورد تو سوالات انتقادی مطرح نمی کنم!!"
اخیرا شایعات زیادی مبنی بر عدم تمایل پپ گواردیولا به همکاری با باشگاه مونیخی، و احتمال به دست گرفتن هدایت منچستر سیتی توسط این سرمربی اسپانیایی منتشر شده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آذر ۱۳۹۴
تیاگو آلکانتارا: آلونسو یک پیرمرد در بدنی جوان است!
گروه:
- کاربران عضو

به نظر تیاگو آلکانتارا، هم وطن او در بایرن مونیخ با وجود سن و سال زیاد، هنوز چیزهای زیادی برای عرضه به تیم دارد.

به نقل از FourFourTwo، تیاگو علاقه مند به حضور بیشتر ژابی آلونسو در بایرن مونیخ است. به نظر او ژابی آلونسو با وجود سن بالای خود، همچنان کیفیت بالایی دارد و می تواند چیزهای بیشتری را از خود در بایرن مونیخ نشان دهد. تیاگو در این خصوص به tz گفته است:

ژابی آلونسو پیرمردی در بدن جوان است! تجربه او به تیم کمک می کند. بسیار عالی خواهد بود اگر او قراردادی جدید امضا کند و در بایرن مونیخ بماند.
این صحبتها در حالیست که چندی پیش بازیکن سابق رئال مادرید و لیورپول در مورد احتمال جدایی از بایرن مونیخ صحبت کرده بود، و هرگونه انتقال اعم از بازگشت به آنفیلد را ممکن دانست. او همچنین اعلام کرده بود، که عجله ای برای تصمیم گیری در خصوص آینده خود ندارد.

ژابی آلونسو در تابستان 2014 با قراردادی دو ساله به بایرن مونیخ پیوست، و در پایان فصل جاری در صورت عدم تمدید قرارداد با باشگاه مونیخی، بازیکن آزاد به حساب خواهد آمد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آذر ۱۳۹۴
توماس مولر: برای تمدید قراردادم فقط کارهای اداری باقی مانده است
گروه:
- کاربران عضو

فوق ستاره بایرن مونیخ از تمدید قراردادش در آینده نزدیک خبر داد.

درحالی که روزهای اخیر گزارش‌هایی از علاقه چلسی به توماس مولر منتشر شد، این بازیکن از تمدید قراردادش با بایرن خبر داد.

به گزارش ساکرنت توماس مولر در حاشیه رونمایی از گوشی تلفن همراه جدید اسپانسر این باشگاه به خبرنگاران گفته برای تمدید قراردادش با بایرن، فقط کارهای اداری باقی مانده است.

توماس مولر تا سال 2019 با بایرن قرارداد دارد اما اخیرا گزارش‌هایی از علاقه چلسی به جذب او با پیشنهادی نجومی منتشر شده است.

تابستان گذشته رسانه‌های آلمان از پیشنهاد 100 میلیون یورویی منچستریونایتد به او خبر دادند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آذر ۱۳۹۴
ویدال: بایرن مونیخ قدرتمند تر از یوونتوس است؛ در کنار بهترین های جهان حضور دارم
گروه:
- کاربران عضو

آرتورو ویدال به مقایسه بایرن مونیخ و تیم سابق خود پرداخته و از بازی در بایرن مونیخ بسیار خوشحال است.

به گزارش Goal، آرتورو ویدال که در تابستان امسال از یوونتوس به بایرن مونیخ پیوست، به مقایسه این دو باشگاه پرداخته است. او به هیچ وجه از این انتقال پشیمان نیست، بلکه به خاطر فرصت بوجود آمده برای بازی در بایرن مونیخ شکرگزار است. ویدال 28 ساله در این خصوص گفت:

خیلی چیزها در زندگی من دستخوش تغییر شد. من در یوونتوس خوشحال بودم. اما اینجا (مونیخ) مانند خانه احساس راحتی می کنم. خدا را شکر می کنم که فرصت بازی کردن در بایرن مونیخ برایم پیش آمده است. امیدوارم بتوانم با این تیم به عناوین مهمی در آینده دست پیدا کنم.
یوونتوس تیم قوی ای را در اختیار دارد. اما بایرن مونیخ از یوونتوس نیز قدرتمند تر است. بهترین بازیکنان جهان در بایرن مونیخ حضور دارند. امیدوارم بتوانم به تیم کمک کنم.
هافبک شیلیایی بایرن مونیخ فصل گذشته به همراه یوونتوس عناوین داخلی بسیاری را کسب کرد و به همراه این تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور داشت. اما در انتهای فصل او به همراه برخی بازیکنان از جمله آندره آ پیرلو، کارلوس توز و کینگزلی کومان تورین را به مقصد باشگاه های دیگر ترک کردند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ آذر ۱۳۹۴
کوستا: گواردیولا بهترین سرمربی جهان است
گروه:
- کاربران عضو

داگلاس کوستا لب به تمجید از سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ گشوده است.

داگلاس کوستا وینگر بایرن مونیخ لب به تمجید از پپ گواردیولا گشوده و از او به عنوان بهترین سرکربی جهان یاد کرده است. چرا که گواردیولا به این بازیکن کمک کرده تا شروعی فوق العاده در مونیخ داشته باشد.

وینگر برزیلی بایرن مونیخ که اولین فصل حضورش را در بایرن مونیخ به بهترین شکل آغاز کرده است، در مورد پپ گواردیولا در گفتگویی با Sport1 چنین گفت:

هر روزی که با گواردیولا می گذرانم، روزی پر بار است. هر وقت در کنار او هستم، تلاش می کنم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم. او بهترین مربی حال حاضر جهان است. ارتباط برقرار کردن با او فوق العاده است، و من از روز ابتدایی تا کنون در این خصوص هیچ مشکلی نداشتم. کار با او حسی فوق العاده دارد.
داگلاس کوستا در مورد روزهای ابتدایی خود در مونیخ چنین گفت:

در اولین روزهای حضورم به مونیخ، همه از جمله بازیکنان تیم، هواداران، مسئولان باشگاه و سرمربی تیم از من به گرمی استقبال کردند. پس از گذشت زمانی کوتاه، همه پی بردند که من پتانسیل خوبی برای حضور در اینجا دارم. همه اینها و حس خوبی که به من داده می شد، باعث شد تا عملکردی را که تا کنون برای بایرن مونیخ داشته ام ارائه دهم.
من در اوکراین (شاختار دونتسک) حس خیلی خوبی داشتم، اما از لحاظ حرفه ای و ورزشی، چیزهای بیشتری در مونیخ برای یادگیری وجود داشت و زمینه پیشرفت بهتر فراهم بود. در این 5 ماه که در مونیخ حضور داشته ام، نسبت به 5 سال حضورم در شاختار دونتسک چیزهای بیشتری یاد گرفتم. در اینجا آنطور که به نظر می رسد میان بازیکنان حس رقابت سخت وجود ندارد. من بهتر از آنچه که تصور می کردم توانستم ظرف این مدت با تیم هماهنگ شوم.
کوستا در مورد هم تیمی های خود از جمله توماس مولر ادامه داد:

توماس مولر، فرانک ریبری یا من. فرقی نمی کند که کدامیک در تیم بازی کنیم. مهمتر از هر چیز رسیدن تیم به موفقیت است.
توماس یک ماتادور است. چیزی شبیه به آن! او همیشه گل می زند یا گل می سازد. او بازیکنی فرصت طلب و خلاق است. شخصیت او نیز فوق العاده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ آذر ۱۳۹۴
نام ریبری در لیست بازیکنان بایرن مونیخ برای دیدار مقابل گلادباخ قرار گرفت
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پپ گواردیولا بر خلاف انتظارات نام فرانک ریبری را در لیست بازیکنان خود برای بازی روز شنبه قرار داده است.

به نظر می رسد که فرانک ریبری زودتر از آنچه خودش تصور می کرد می تواند به میادین بازگردد. به گزارش Sport1، فرانک ریبری تمرینات بعد از ظهر روز جمعه بایرن مونیخ را به خوبی به پایان رسانده، به طوری که پپ گواردیولا تصمیم گرفته است تا این بال فرانسوی را پس از مدتی طولانی در لیست 18 نفره خود برای رویارویی مهم روز شنبه مقابل گلادباخ قرار دهد.

پپ گواردیولا در خصوص آمادگی ریبری گفته است:

او در این هفته به خوبی تمرین کرده و هیچ مشکلی ندارد. او دردی احساس نمی کند، بسیار خوشحال است و شما این را در خنده های او در تمرینات می بینید. چیزی بهتر از این برای یک مربی وجود ندارد.

پیش از این تصور می شد که ریبری بتواند از بازی مقابل اینگول اشتات در 12 دسامبر آماده بازگشت به میادین باشد. بازگشت فرانک ریبری در این شرایط برای بایرن مونیخ خبری خوب محسوب می گردد. چرا که این تیم در حال حاضر بازیکنانی مانند داگلاس کوستا، آرین روبن و داوید آلابا را در اختیار ندارد.

ع

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۳ آذر ۱۳۹۴
کوستا: گواردیولا دلیل رد پیشنهاد چلسی و پیوستنم به بایرن مونیخ بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

انگیزه داگلاس کوستا برای پیوستن به بایرن مونیخ، کار با پپ گواردیولا بوده است.

به نقل از FourFourTwo، داگلاس کوستا که در تابستان امسال از شاختار دونتسک به بایرن مونیخ پیوست، از حضور پپ گواردیولا به عنوان انگیزه خود برای پیوستن به باشگاه مونیخی خبر داده، و پیشنهاد چلسی را به خاطر کار کردن با این سرمربی رد کرده است. کوستا در این خصوص به Bild گفت:

چلسی و مورینیو خواهان جذب من بودند. آنها برای انتقال من تلاش می کردند. اما من فقط و فقط می خواستم زیر نظر پپ گواردیولا و در بایرن مونیخ به فوتبال ادامه دهم. من این تصمیم را کاملا آگاهانه گرفتم، چرا که می خواستم با این مربی کار کنم. می دانستم که از گواردیولا چیزهای بسیاری یاد خواهم گرفت.

داگلاس کوستای 25 ساله تا کنون نقشی مهم و کلیدی را در بایرن مونیخ ایفا کرده و نمایش فوق العاده ای داشته است.

۱۳ آذر ۱۳۹۴
لواندوفسکی: هیچ تماسی با رئال مادرید صورت نگرفته است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

عکسی که AS از مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی، سزاری کوچارسکی در جایگاه ویژه ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در جریان دیدار مقابل ختافه منتشر کرد، به شایعات انتقال این مهاجم لهستانی به رئال مادرید دامن زد.

با اینحال، روز چهارشنبه Sport Bild صحبت های مهاجم بایرن مونیخ قبل از دیدار مقابل دینامو زاگرب در لیگ قهرمانان اروپا را منتشر کرد که طی آن لواندوفسکی هرگونه تماس میان دو باشگاه یا مدیر برنامه ها را رد می کند:

"این همان چیزی است که هر سال رخ می دهد. نمی خواهم در مورد این مسئله فکر کنم. هیچ تماسی با رئال مادرید صورت نگرفته است."

یک ماه پیش، لواندوفسکی در جریان مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی لهستانی گفت که علیرغم حضور ثابت در خط حمله یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا، نمی تواند به پیشنهاد رئال مادرید "نه" بگوید، و زمانی که پرسیده شد آیا تاکنون تماسی از سوی آنها وجود داشته است، با لبخند گفت:

"نه، نه، هیچ گونه تماسی صورت نگرفته است. مردم خیلی صحبت می کنند و من نمی خواهم در مورد هر چیزی که گفته می شود به روز باشم. نمی دانم در تابستان آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. هنگامی که این فصل تمام شود صحبت خواهیم کرد. در حال حاضر در بایرن مونیخ خوشحالم."

اخیراً مدیر برنامه های این بازیکن هم گفت:

"روبرت همیشه اشاره کرده که بازی برای رئال مادرید یک رؤیا است. رئال مادرید دو بار برای به خدمت گرفتن او تلاش کرده است، اما روبرت به بایرن قول داده بود و دورتموند را به مقصد مونیخ ترک کرد. حالا او آنجا قرارداد دارد و آنجا همراه با همسر خود، آنا، خیلی خوشحال است."

۱۸ آذر ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۸,۸۱۰ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۳,۹۱۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۴۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۰۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۲۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۸۲۹ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۵۱ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۳,۰۱۸ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۸۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۷ کاربر آنلاین است. (۱۶۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!