به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

رسمی؛ مدافع وولفسبورگ به نوریچ پیوست
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع سوئیسی وولفسبورگ به نوریچ پیوست.

باشگاه نوریچ اعلام کرد، که این باشگاه تیم کلوزه -مدافع سوئیسی وولفسبورگ- را به خدمت گرفته است. کلوزه با قراردادی 3.5 ساله راهی انگلستان شده است و گفته می شود که این انتقال هزینه ای حدود 12 میلیون یورو برای نوریچ به همراه داشته است.

مدافع 27 ساله تیم ملی سوییس در خصوص این انتقال گفته است:

"من همواره رویای بازی در لیگ جزیره را داشته ام و نوریچ این امکان را به من داد تا در انگلستان بازی کنم. وقتی به انگلستان رفتم، کمپ تمرین و استادیوم را دیدم هیجان زده شدم. همه چیز فوق العاده است. نهایت تلاشم را در این تیم خواهم کرد، تا بتوانم به بازیکن خوبی در لیگ برتر تبدیل شوم."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۸ دی ۱۳۹۴
گواردیولا: روزی به آلمان باز خواهم گشت؛ هیتسفلد و هاینکس اهمیت بیشتری نسبت به من ...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پیش از اولین دیدار بایرن مونیخ در نیم فصل دوم مقابل هامبورگ، پپ گواردیولا در کنفرانسی خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به نقل از tz پپ گواردیولا-سرمربی بایرن مونیخ- پیش از دیدار شاگردان خود مقابل هامبورگ، در کنفرانسی خبری شرکت کرد و پیرامون مسائل مختلف به صحبت پرداخت.

تعطیلات:

"از اینکه سرانجام بازی های رسمی آغاز می شود خوشحالم. این مدت بدون بازی کمی کسل کننده بود."

وضعیت بازیکنان مصدوم:

"تیم ما تنها 3 روز آزاد داشت و این اصلا زیاد نیست. اردوی آماده سازی خوب بود و تقریبا هیچ مصدومیت جدیدی روی دست ما نماند. آرین روبن هم اکنون به آمادگی کامل رسیده است. اما این موضوع برای ماریو گوتسه، فرانک ریبری و مهدی بن عطیه صادق نیست. آنها به زمان بیشتری نیاز دارند."

انتظارات بالا از بایرن مونیخ:

"من با این حجم از انتظارات بالا کنار آمده ام. شاید بتوانیم به قهرمانی چمپیونلیگ برسیم. یوپ هاینکس و اوتمار هیتسفلد نسبت به من از همیت بیشتری در تاریخ باشگاه برخوردار هستند، چون آنها آلمانی هستند و مدت بیشتری نسبت به من در بایرن مونیخ حضور داشته اند. از زمان حضورم در بارسلونا با این فشار روانی آشنا بوده ام. پس می دانم که چطور با این موضوع کنار بیایم."

دورتموند:

"در فصل جاری، دورتموند یکی از 5 تیم برتر اروپاست. فاصله 8 امتیازی با آنها بسیار خوب است، اما این بدان معنا نیست که از اکنون قهرمان بوندس لیگا شده ایم. همچنان بازی های زیادی را پیش روی خود داریم."

شکست مقابل کارلزروهه:

"من اکنون نمی دانم که (بعد از تعطیلات) تیم من در چه سطحی بازی می کند. برای پی بردن به این موضوع به دو یا سه هفته دیگر نیاز داریم."

تاکتیک های مختلف:

"ما روی پرس کردن کار کرده ایم. نحوه بازی ما هفته به هفته و مقابل هر تیم متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال وضعیت مقابل فرانکفورت، نسبت به اینگول اشتات کاملا متفاوت است. ما باید به وضعیتی برسیم که بتوانیم با شرایط مختلف کنار بیاییم".

نحوه بازی هامبورگ در بازی روز جمعه:

"هامبورگ از همان ابتدای کار رو به جلو بازی خواهد کرد. من از این موضوع مطمئن هستم. همین کار را آنها مقابل دورتموند نیز انجام دادند."

داگلاس کوستا:

"داگلاس کوستا دوباره به جمع ما بازگشته و این خبر خوبیست. او بازیکن بسیار مهمی برای ماست. این خبر هم برای او و هم برای تیم خوب خواهد بود. من فکر می کنم که خبرنگاران بیشتر از من از عملکرد او تا کنون شگفت زده شده اند. من پیش از آمدن او به مونیخ 5 بازی از او دیده بودم و می دانستم که چه کاری از او برخواهد آمد. او به بازیکنی بسیار سطح بالا برای بایرن مونیخ در سالهای آینده بدل خواهد شد."

آزادی اولی هوینس:

"برای اولی هوینس، همسر و خانواده او خوشحال هستم."

برنامه برای آینده، پس از بایرن مونیخ:

"روزی به آلمان باز خواهم گشت، شاید بار دیگر به عنوان مربی. 10 سال پیش فکرش را هم نمی کردم که سرمربی بایرن مونیخ شوم. در زندگی هیچگاه نمی دانیم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد."

۱ بهمن ۱۳۹۴
لام: احتمال دارد پیش از پایان قراردادم از فوتبال خداحافظی کنم
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

ممکن است کاپیتان بایرن مونیخ پیش از پایان قرارداد خود با این باشگاه کفش های خود را بیاویزد.

به گزارش Sport1 فیلیپ لام-کاپیتان سابق مانشافت و فعلی بایرن مونیخ- تایید کرد، که ممکن است زود تر از موعد تعیین شده کفش های خود را بیاویزد.

او در مصاحبه ای با Bild در این خصوص گفت:

قرارداد من تابستان 2018 به پایان می رسد، تا آن زمان نه جوان تر، بلکه پیرتر خواهم شد و این طبیعیست. این موضوع را هر فوتبالیست حرفه ای همواره در ذهن خود بررسی می کند. اگر قرار باشد زمانی یک بازیکن در پست من به تیم بیاید، که در آن پست از من بهتر عمل کند، قطعا باید به این موضوع فکر کنم که زودتر از چیزی که تا کنون فکر می کردم خداحافظی کرده و جا را برای دیگران خالی کنم.

او در ادامه گفت که علاقه دارد تا پس از دوران بازی خود به نحوی در باشگاه فعالیت کند:

من دوست دارم بعد از اینکه از فوتبال خداحافظی کردم، تحت هر شرایطی همچنان با باشگاه در ارتباط باشم.

کاپیتان قهرمان جهان که پس از جام جهانی 2014 و بالای سر بردن جام قهرمانی در برزیل از مانشافت خداحافظی کرد، اعلام کرده بود که بلافاصله بعد از پایان قرارداد فعلی خود با بایرن مونیخ از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

منبع

۲ بهمن ۱۳۹۴
نویر احتمال جدایی از بایرن مونیخ را رد نکرد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

سنگربان بایرن مونیخ در یک گفتگو، از اهداف خود با قهرمان بوندس لیگا صحبت کرد، ضمن اینکه احتمال ترک بایرن مونیخ را در آینده رد ننمود.

به گزارش Sport1 مانوئل نویر -دروازه بان مانشافت و بایرن مونیخ- در مصاحبه ای پیرامون اهداف خود با این باشگاه برای کسب عناوین قهرمانی صحبت کرد، ضمن اینکه او به احتمال جدایی از باشگاه مونیخی در آینده اشاره نمود:

"با وجود وضعیت خوبمان در بوندس لیگا، عنوان قهرمانی هنوز بدست نیامده است. ما راه طولانی ای را در پیش داریم. هیچ گاه قرار نیست امتیازات و عناوین به ما هدیه داده شوند، مقابل هیچ تیمی این اتفاق نمی افتد. هیچ تیمی در تاریخ بوندس لیگا نتوانسته است 4 قهرمانی متوالی را تجربه کند. رسیدن به این مهم در حال حاضر مهمترین هدف ماست و این وظیفه ای سخت بر دوش ما خواهد بود. برای من معیار یک فصل موفق در درجه اول قهرمانی در آلمان است."

او در ادامه به جدایی گواردیولا و آمدن کارلو آنچلوتی در فصل آینده اشاره کرد و گفت:

"آمدن سرمربی جدید یک شانس دوباره برای پیشرفت فردی و تیمی است. نکته مثبتی که این موضوع برای ما بازیکنان به همراه دارد این است، که چیزهای تازه ای را یاد خواهیم گرفت و تجربه ای جدید کسب می کنیم. در فوتبال برای یادگیری و پیشرفت انتهایی وجود ندارد."

در ادامه نویر پیرامون آینده خود و خروج احتمالی از بایرن مونیخ صحبت کرد:

"در حال حاضر حس بسیار خوبی در بایرن مونیخ دارد. اما نمی توانم این احتمال را رد کنم، که روزی نظرم تغییر کند و به باشگاه دیگری بروم. در فوتبال نمی توان چیزی را تضمین نمود. اما مهم این است که من تا تابستان 2019 با بایرن مونیخ قرارداد دارم و اکنون ژانویه 2016 است."

منبع

۲ بهمن ۱۳۹۴
آلونسو: گواردیولا و مورینیو نقاط مشترک زیادی دارند
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

هافبک باتجربه بایرن مونیخ از مربیان کنونی و سابق خود تمجید نمود، ضمن این که به عقیده او این دو مربی شباهت های زیادی به یکدیگر دارند.

به نقل از FourFourTwo ژابی آلونسو-هافبک باتجربه سابق رئال مادرید- از ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا تمجید نمود. به عقیده او این دو سرمربی بر خلاف نظر بسیاری دیگر، نقاط مشترک زیادی از لحاظ شخصیتی دارند.

رقابت و جنجال های این دو سر مربی در طی سال های 2010 تا 2013 روی نیمکت رئال مادرید و بارسلونا همواره مورد توجه قرار می گرفت.

آلونسو در خصوص مورینیو و گواردیولا گفت:

"هر دوی آنها به صورت ذاتی رهبر هستند. مورینیو و گواردیولا هر دو شخصیتی کاریزماتیک دارند و می توانند هر کسی را متقاعد کنند. هر کسی از شخصیت منحصر به فردی برخوردار است، اما این دو در نقاط بسیاری شبیه یکدیگر هستند. احساسی بودن از دیگر شباهت های آنهاست. آنها نه تنها می توانند دانش فوتبال خود را به بازیکنان انتقال دهند، بلکه می توانند ظرفیت و ابعاد روحی روانی خود را به تیم بدهند.
از طرفی، این که بازیکنان بخواهند برای شما به عنوان سرمربی بجنگند، بسیار مهم است. این یک حسن بزرگ است. فارق از اینکه چقدر در مربیگری ماهر باشید، اگر بازیکنان با شما نباشند، هیچ چیز به خوبی پیش نخواهد رفت."

آلونسو پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2014 به بایرن مونیخ پیوست.

او در خصوص گذشته و زندگی در مادرید چنین گفت:

"بدون شک دلم برای مادرید و باشگاه رئال مادرید تنگ شده است. 5 سال فوق العاده را در آنجا تجربه کردم. احساس می کردم که ارزشمند هستم و احترام زیادی برایم قائل بودند. باوجود شروع نسبتا بد آنها در این فصل، مطمئن هستم که رئال مادرید برای همه موفقیت ها تا انتهای فصل مبارزه خواهد کرد."

هافبک 34 ساله بایرن مونیخ باشگاه کنونی خود را نیز مورد ستایش قرار داد و گفت:

"بایرن مونیخ تیمی بسیار قدرتمند است. آنها باشگاهی بزرگ هستند و یک نماد برای کشور آلمان محسوب می شوند. بایرن مونیخ مانند سازمانی بی عیب و نقص است. همه چیز به طور دقیق در اینجا برنامه ریزی و ساخته می شود. آنها به کوچکترین جزییات توجه می کنند و من از این تجربه فوق العاده خوشحالم."

منبع

۲ بهمن ۱۳۹۴
هامبورگ 1-2 بایرن مونیخ؛ پیروزی سخت با طعم تلخ مصدومیت
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

از اولین دیدار هفته هجدهم بوندس لیگا دو تیم هامبورگ و بایرن مونیخ به مصاف هم رفتند.

در اولین دیدار بوندس لیگا در سال 2016 دو تیم هامبورگ و بایرن مونیخ در ورزشگاه فولکس پارک اشتادیون مقابل هم قرار گرفتند. در انتها بایرن مونیخ توانست حریف خود را با نتیجه 2-1 شکست دهد.

گزارش بازی

بازی در شرایط جوی نامساعد و دمای هوای بسیار پایین آغاز گردید. توپ و میدان مطابق انتظار در اختیار بایرن مونیخ بود، اما این تیم در اوایل نیمه نخست نتوانست موقعیت جدی ای را روی دروازه حریف خلق کند. از طرفی این نیمه با خطاهای خشن زیادی از سوی بازیکنان تیم میزبان همراه بود که چندین کارت زرد را همراه داشت.

تیم میزبان چندان نا توان نشان نمی داد، چرا که در دقیقه 12 روی ضربه پای چپ هونت نویر مجبور به نشان دادن واکنش شد، ضمن اینکه دقایقی بعد ضربه خطرناک دیگری از کنار دروازه نویر به بیرون رفت.

اما در دقیقه 37 هامبورگ به خاطر یکی از همان خطاهای خشن مجازات سختی شد. در صحنه ای که مولر صاحب موقعیتی درون محوطه جریمه شد، رنه ادلر روی پای این مهاجم تکل خشنی رفت که منجر به اعلام پنالتی و کارت زرد برای این دروازه بان گردید.

لواندوفسکی با گل کردن این پنالتی 16 گله شد و حساب کار را 1-0 به نفع بایرن مونیخ نمود.در ادامه نیمه اول همچنان شرایط جوی و روانی حاکم بر بازی مانع از بوجود آمدن موقعیت های جدی روی دروازه های دو تیم شد و دو تیم با همان نتیجه 1-0 به رختکن رفتند.

بایرن مونیخ نیمه دوم را تهاجمی تر آغاز کرد و در همان ثانیه های آغازین می توانست دروازه هامبورگ را برای بار دوم بگشاید، که واکنش ادلر مانع آن شد. ضربه داگلاس کوستا نیز دقایقی بعد با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. بایرن مونیخ فشار زیادی روی دروازه هامبورگ وارد آورد، اما دقیقه 55 بود که هامبورگ به گل مساوی رسید. روی یک ضربه آزاد از فاصله زیاد نسبت به دروازه، آلونسو با تاثیر بسیار کمی روی توپ دروازه تیم خودی را باز نمود تا حساب کار 1-1 شود.

دقایقی بعد بواتنگ به دلیل مصدومیت با مارتینز تعویض شد. بایرن مونیخ برای برگرداندن نتیجه تلاش کرد تا اینکه در دقیقه 61 به این مهم دست یافت. شوت توماس مولر در مسیر به لواندوفسکی حاضر در محوطه جریمه برخورد کرد تا با تغییر مسیر توپ دروازه ادلر برای بار دوم باز شود.

دقایقی بعد بایرن مونیخ صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و داوید آلابا روی این ضربه تیرک دروازه هامبورگ را لرزاند تا نتواند سومین گل تیمش را به ثمر برساند. بازی تا دقایق انتهایی نسبتا آرام بود. در یکی از جدی ترین موقعیت های این دقایق تیاگو روی پاس رو به بیرون ویدال صاحب موقعیت شد و ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع و دروازه بان هامبورگ تنها یک کرنر به همراه داشت.

در دقایق پایانی کینگزلی کومان نیز با آسیب دیدگی مواجه شد تا نگرانی های بایرن تمامی نداشته باشد. این دقایق با حساسیت برای هر دو تیم دنبال شد و هامبورگ برای گل تساوی دست به حمله می زد. اما بازی با نتیجه 2-1 خاتمه یافت تا بایرن مونیخ اولین سه امتیاز 2016 را کسب کند.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

منبع

۳ بهمن ۱۳۹۴
مصدومیت بواتنگ از ناحیه کشاله ران
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

کشاله ران مدافع میانی بایرن مونیخ دچار آسیب دیدگی شده است.

به نقل از Kicker در جریان دیدار دو تیم هامبورگ و بایرن مونیخ، ژروم بواتنگ در دقیقه 55 به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران تعویض شد.

در جریان برخوردی که میان بواتنگ و دیکمایر از هامبورگ اتفاق افتاد، عضله ران مدافع میانی بایرن مونیخ دچار کشیدگی شده است. شدت آسیب دیدگی بواتنگ و مدت دوری او از میادین، پس از بازگشت به مونیخ در روز شنبه در آزمایش های پزشکی مشخص خواهد شد. در صورت جدی بودن مصدومیت بواتنگ، این بازیکن حداقل دیدارهای مقابل هوفنهایم و دیدار مهم دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس را از دست خواهد داد.

غیر از بواتنگ، بایرن مونیخ در خط دفاعی بازیکنانی مانند مهدی بن عطیه، رافینیا و خوان برنات را نیز در اختیار ندارد.

منبع

۳ بهمن ۱۳۹۴
گواردیولا: کسب پیروزی پس از تعطیلات زمستانی از اهمیت بالایی برخوردار بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پس از کسب پیروزی 1-2 مقابل هامبورگ، پپ گواردیولا از عملکرد شاگردانش در این دیدار بسیار راضی بود.

به گزارش سایت FourFourTwo، بایرن مونیخ در دیدار روز گذشته مقابل هامبورگ موفق شد تا با نتیجه 1-2 از سد این تیم بگذرد. پس از این دیدار، پپ گواردیولا از یکپارچگی بازیکنانش تعریف کرد و عملکرد آن ها را ستود. بایرنی ها با 2 گل را رابرت لواندوفسکی موفق شدند تا حریف را شکست دهند. تنها گل هامبورگ نیز به وسیله ژابی آلونسو و به اشتباه وارد دروازه مانوئل نویر شد. گواردیولا پس از این دیدار اظهار داشت:

"بازیکنانم را ستایش می کنم. آن ها خوب کار کردند. با توجه به اینکه اولین بازی ما پس از تعطیلات زمستانی بود، عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما بسیار دویدیم و تنها یک شانس را به حریف دادیم. بازی سختی بود و از کسب پیروزی خوشحال هستیم. کمی بیشتر باید تلاش کنیم تا به صد در صد آمادگی برسیم. این پیروزی مهمی بود و به عنوان اولین دیدار (پس از تعطیلات)، بازی خوبی بود. کسب 3 امتیاز، مهم ترین چیز است. ما در دفاع منسجم عمل کردیم و با وجود اینکه یک گل را دریافت کردیم، اما با این وجود خوب بودیم."

با این پیروزی، بایرن مونیخ اختلاف امتیازاتش با دورتموند را به عدد 11 رساند.

۳ بهمن ۱۳۹۴
گلادباخ 1-3 دورتموند؛ کره اسب ها با درخشش رویس و میکی دبل شدند
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

در حساس ترین دیدار هفته هجدهم بوندس لیگا دو تیم گلادباخ و دورتموند به مصاف هم رفتند. دورتموند موفق شد با نتیجه 3-1 به پیروزی برسد.

از هفته هجدهم بوندس لیگا، دو تیم گلادباخ و دورتموند در ورزشگاه بروسیا پارک مقابل هم صف آرایی کردند.

گزارش بازی

اولین موقعیت خطرناک را تیم میزبان روی کرنر در دقیقه 6 ایجاد کرد و ضربه سر کریستنسن تیرک افقی دروازه دورتموند را لرزاند. بازی پس از آن برای دقایقی آرام دنبال شد و با اشتباهات زیادی از سوی بازیکنان هر دو تیم همراه بود، اما موقعیت جدی بعدی را بار دیگر گلادباخ روی حرکت زیبای رافائل و ونت بوجود آورد که در نهایت ضربه پای چپ ونت از کنار دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

بازی مجددا آرام و سرد دنبال شد تا اینکه در دقیقه 33 ضربه زیبای گوندوعان از پشت محوطه جریمه تیرک دروازه زومر را به لرزه دراورد تا کمی هیجان به بازی اضافه شود. دقایقی بعد نیز اوبامیانگ قدر پاس رو به بیرون پیشچک را مقابل دروازه ندانست و ضربه او به آرامی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 41 دورتموند به اولین گل مسابقه دست یافت. روی پاس فوق العاده گوندوعان رویس صاحب توپ شد و این بازیکن با ضربه ای زیبا از زاویه مخالف توپ را به گوشه دروازه تیم سابق خود فرستاد.

دقایقی بعد دورتموند می توانست توسط میکیتاریان به گل دوم برسد، اما ضربه بی دقت او از فاصله بسیار کم از دروازه به بیرون رفت. نیمه اول با همان نتیجه 1-0 خاتمه یافت.

نیمه دوم را گلادباخ رو به جلو آغاز نمود تا به گل تساوی دست یابد، اما همین باعث شد تا این تیم باز بازی کند و در اولین موقعیت جدی برای دورتموند در این نیمه دروازه گلادباخ مجددا باز شود. در دقیقه 50 روی یک ضد حمله رویس توپ را به میکیتاریانی رساند که فضای فوق العاده ای برای او ایجاد شده بود و شماره 10 دورتموند نیز دروازه گلادباخ را به راحتی باز نمود.

اما گلادباخ دست از حمله بر نداشت و توانست در دقیقه 58 یکی از گل ها را جبران کند. روی اشتباه پارک توپ به رافائل در محوطه جریمه رسید و او با ضربه ای تمام کننده حساب کار را 2-1 کرد.

گلادباخ پس از گل روحیه مضاعفی گرفت و فشار بسیاری روی دروازه دورتموند ایجاد کرد. در دقیقه 73 گلادباخ در شلوغی محوطه جریمه دورتموند می توانست به گل برسد، اما بعد از آن این موقعیت به ضد حمله ای برای دورتموند تبدیل شد، که البته این موقعیت نیز با بی دقتی اوبامیانگ بی حاصل بود.

اما در دقیقه 76 دورتموند به سومین گل خود رسید تا خیال این تیم تا حدودی راحت باشد. در نبود مدافعان گلادباخ دورتموندی ها توپ را به میکیتاریان رساندند و این بازیکن با ارسال خود گوندوعان را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد تا او به راحتی حساب کار را 3-1 کند

با وجود اختلاف دو گل، کره اسب ها دست از تلاش نکشیدند و همچنان روی دروازه دورتموند فشار وارد می آوردند. چنانکه رافائل و جانسون در دقایق پایانی نیمه دوم می توانستند گل دوم گلادباخ را به ثمر برسانند. تلاش بازیکنان گلادباخ بی فایده بود تا بازی با نتیجه 3-1 خاتمه یابد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

منبع

۴ بهمن ۱۳۹۴
رسمی؛ جولیو دوناتی به ماینتس ۰۵ پیوست
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع سابق اینتر و بایر لورکوزن، راهی باشگاه ماینتس شد.

باشگاه ماینتس ۰۵، از امضای قرارداد با مدافع ایتالیایی بایر لورکوزن خبر می دهد. جولیو دوناتی، مدافع بیست و پنج ساله لورکوزن که فصل خوبی را در این تیم سپری نمی کرد، در نهایت بایر را ترک کرد.

دوناتی محصول آکادمی باشگاه اینتر است و قبلا یکی از ارکان اصلی تیم ملی جوانان ایتالیا بود. قرارداد جدید دوناتی سه سال اعتبار دارد

۵ بهمن ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۴,۸۶۶ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۲,۱۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۴۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۶۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۴۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۷۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۵۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۶۳۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۷۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۹۶ کاربر آنلاین است. (۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!