به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

گواردیولا: بازی مقابل 10 مدافع با فضای کم فوق العاده دشوار است
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

پپ گواردیولا پس از پیروزی شاگردان خود برابر هوفنهایم به اظهار نظر پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، سرمربی این تیم پس از پیروزی 2-0 مقابل هوفنهایم مقابل خبرنگاران حاضر شد و به صحبت پرداخت:

پیش از هر چیز به تیمم به خاطر نتیجه بدست آمده تبریک می گویم. حملات خود را به خوبی طراحی و اجرا کردیم. بازی مالکانه خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشتیم. بازی مقابل 10 بازیکن در حالت دفاعی که فضاهای بسیار کمی در اختیار شما می گذارند، فوق العاده دشوار است.

همچنین کارل هاینتس رومنیگه -مدیر عامل باشگاه بایرن مونیخ- نیز اینگونه به اظهار نظر پرداخت:

امروز بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم. با قاطعیت و به شایستگی پیروز شدیم. نتیجه بازی حتی می توانست بهتر شود. پیروزی امروز قدمی مهم رو به جلو بود.

منبع

۱۲ بهمن ۱۳۹۴
رسمی؛ پپ گواردیولا از تابستان آینده به عنوان سرمربی سیتی شروع به کار خواهد کرد
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی باواریایی ها سال آینده راهی منچستر می شود.

به گزارش وبسایت رسمی و اکانت رسمی باشگاه منچسترسیتی در توئیتر، پس از خبر جدایی مانوئل پیگرینی در پایان فصل از این تیم، رسما اعلام شد که پپ گواردیولا با قراردادی 3 ساله از فصل آینده به عنوان سرمربی تیم شروع به کار می کند.

منتظر اخبار تکمیلی باشید ...

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۲ بهمن ۱۳۹۴
رسمی؛ سردار تاشچی به بایرن مونیخ پیوست
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بایرن مونیخ در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمستانی، یک مدافع را برای جایگزینی بواتنگ مصدوم به خدمت گرفت.

باشگاه بایرن مونیخ آلمان رسما اعلام کرد سردار تاشچی، بازیکن اسپارتاک مسکو را به خدمت گرفته است.

این قرارداد قرضی 2.5 میلیون یورو ارزش دارد و برای نهایی شدن، بایرنی ها باید ده میلیون یوروی دیگر بپردازند؛ تاشچی 28 ساله تا سال 2013 در تیم اشتوتگارت بوده و سابقه بازی در رده های مختلف این تیم را دارد، همچنین، وی از سال 2013 تاکنون در تیم اسپارتاک توپ می زد.

گفتنی است، سردار سابقه انجام 14 بازی ملی را برای تیم ملی آلمان در کارنامه دارد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۴
وولفسبورگ یک انگلیسی را به خدمت گرفت، تا برای آن ها فیفا بازی کند!
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دیوید بایتوی انگلیسی به عضویت باشگاه وولفسبورگ در آمد.

او سابقه ای در زمینه فوتبال ندارد اما در زمینه انجام بازی فیفا، تبهر خاصی دارد و قرار است نماینده باشگاه آلمانی باشد.

به گزارش سایت گل، دیوید که متولد وولورهمپتون است قرار نیست با جولیان دراکسلر و مکس کروز بازی کند و به جای آن قرار است خود را برای مسابقات فیفا آماده کند. او که پنج سالی می شود به طور حرفه ای فیفا بازی می کند، پیش تر نماینده کشورش در مسابقات جام جهانی بوده است و سفرهای مختلفی به کشورهای مختلف داشته است.

وولفسبورک دیوید را به خدمت گرفت و او این موضوع را در حساب توییترش تائید کرد.

او در مصاحبه با بی بی سی گفت: "برای من اتفاقی فوق العاده است که قرار است برای باشگاهی مانند وولفسبورگ بازی کنم. این کار را در خانه آغاز کردم و با دوستانم بازی می کردم. می خواستم بهترین در جمع آن ها باشم و حالا بخشی از یک باشگاه فوتبال هستم. مشکلی با اینکه با آن ها تمرین کنم ندارم اما هنوز در وولوهمپتون زندگی می کنم. دوست ندارید با آدم های زیادی بازی کنید و راز های خود را بر ملا کنید. یکی دو نفر انتخاب می شوند و به صورت آنلاین با آن ها بازی می کنید. نمی شود این انتقال را تاریخی دانست اما پنج سال دیگر شاید اگر به عقب بازگردیم همینطور باشد. امیدوارم به زودی باشگاه های انگلیسی نیز وارد رقابت شوند."

۱۵ بهمن ۱۳۹۴
گواردیولا: در بایرن مونیخ عادت ندارند مربی خودش خواهان جدایی شود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی اسپانیایی باشگاه بایرن مونیخ از ترک این تیم می گوید.

پپ گواردیولا با پایان فصل جاری در فوتبال اروپا، راهی کشور انگلیس و باشگاه منچستر سیتی خواهد شد. اگرچه سرمربی اسپانیایی باواریایی ها ترجیح می دهد فعلا خیلی در مورد این اتفاق صحبت نکند.

گواردیولا در کنفرانس خبری امروزش در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد تداخل احتمالی کارش در بایرن مونیخ و شغل آینده اش در منچستر سیتی گفت:

"البته که این امکان وجود دارد که هر دو جنبه را با هم ترکیب کنیم. من مانند زن ها هستم و می توانم چند کار را با هم انجام دهم. وضعیت موجود را بدون هیچ مشکلی کنترل خواهم کرد و استعداد زیادی در این زمینه دارم. خبر رفتن من به سیتی، اصلا ما را از مسیر منحرف نخواهد کرد. در مورد منچستر سیتی زمانی صحبت خواهم کرد که به انگلیس رفتم. می دانم که در بایرن مونیخ رایج نیست یک مربی به خواست خودش برود و معمولا در اینجا باشگاه به شما می گوید برو! اما در نهایت در چهار ماه آینده بیشترین تلاش خود را خواهم کرد."

۱۶ بهمن ۱۳۹۴
احتمال دوری سه هفته ای چیچاریتو از میادین
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

مصدومیتی که در جریان بازی برابر وردربرمن در جام حذفی آلمان برای مهاجم مکزیکی لورکوزن رخ داد، می تواند وی را برای سه هفته خانه نشین کند.

به گزارش ESPN، چیچاریتو در بازی برابر وردربرمن بیست و دومین گل خود برای لورکوزن را در بیست و ششمین باری که برای این تیم به میدان می رفت به ثمر رساند. در ادامه و وقتی که حدود یک ساعت از مسابقه سپری شده بود، وی به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و در پایان این وردربرمن بود که ۳ بر ۱ لورکوزن را شکست داد.

سرمربی لورکوزن "راجر اشمیت" در کنفرانس پیش از بازی برابر دارمشتات تایید کرده است که مهاجم گلزن تیمش مجبور خواهد بود تا برای مدت نسبتا کوتاهی از میادین فاصله بگیرد.
"به احتمال زیاد دو هفته آینده را باید بدون او سپری کنیم. مصدومیت وی کمی غیر عادی است و تا زمان آمادگی کامل وی، ما نمی توانیم از او استفاده کنیم. روند درمان او، یک، دو یا سه هفته به طول خواهد انجامید. زمانی که استفان کیسلینگ و چیچاریتو باشند، ما دو مهاجم کامل داریم. اما برابر دارمشتات باید تاکتیک دیگری را اتخاذ کنیم."
گفتنی است که مصدومیت اخیر "لوبیای سبز" بدین معنی است که وی هر دو دیدار رفت و برگشت برابر اسپورتینگ لیسبون از سری رقابت های لیگ اروپا را از دست خواهد داد و احتمالا جولیان برانت ۱۹ ساله جایگزین وی خواهد شد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۴
توخل: دوست داشتم بگویم گوندوغان قراردادش را تا 2026 تمدید کرده است!
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

گفتگوها برای تمدید قرارداد گوندوغان ادامه دارد؛ ممکن است اوبامیانگ در این دیدار غایب باشد.

وروسیا دورتموند امروز(شنبه) به مصاف هانوفر خواهد رفت، به گزارش fourfourtwo توماس توخل، در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
قرارداد ایلکای گوندوغان، ملی پوش 25 ساله دورتموند تا ژوئن 2017 اعتبار دارد، توخل در این خصوص گفت:
"اهمیت ایلکای برای ما مسلم است، دوست داشتم بگویم که او قراردادش را تا 2026 تمدید کرده است. متاسفانه اینطور نیست، اما ما گفتگو را ادامه می دهیم و شانس خوبی برای تمدید داریم. علاقه به او زیاد است و به همین دلیل گفتگوها خیلی آسان نیست. "
سرمربی مشکی و زردها در رابطه با حضور اوبامیانگ در این دیدار اضافه کرد:
"او یک ضرب دیدگی جزئی دارد، باید ببینیم چه می شود."
همچنین توخل درباره دیدار با هانوفر گفت:
"سه شنبه بازی سختی داشتیم اما باتری هایمان دوباره شارژ شده. چینش ترکیب بر اساس ترکیب هانوفر و فرم بازی آن ها دشوار است، هدف ما این است که روی بازی تسلط داشته باشیم."

۲۴ بهمن ۱۳۹۴
مولر: همه می دانیم که لواندوفسکی اهمیت زیادی برای بایرن دارد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم آلمانی اهمیت هم تیمی اش را می داند.

به گزارش Goal بین الملل، توماس مولر مهاجم گلزن بایرن مونیخ در رابطه با شرایط رابرت لواندوفسکی در این تیم و احتمال جدایی اش به AZ گفت:

"من واقعا نمی دانم که این پیشنهادها و علاقه هایی که به او هست به چه اندازه برایش اهمیست دارد. در حال حاضر بازار نقل و انتقالات بسته است و به اضافه زمان زیادی از قرارداد لوی با بایرن باقی مانده است و چیزی که مشخص است این است که او بازیکن بسیار مهمی برای ماست."

وی ادامه داد:

"هر دوی ما فضا بیشتری در زمین بازی دارم وقتی هر دو بازی می کنیم چرا که مدافعین نمی توانند روی یکی از ما تمرکز کامل کنند. هر دو در زمین درک خوبی از بازی هم داریم و او یک مهاجم مرکزی در تیم است و من هم در منار او در سایه اش بازی می کنم."

۱ اسفند ۱۳۹۴
توقف 10 دقیقه ای بازی لورکوزن - دورتموند با دستور داور
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

بعد از درگیری لفظی بین داور بازی و سرمربی و کاپیتان لورکوزن داور این بازی زمین مسابقه را ترک کرد.

بعد از گل دورتموند که در دقیقه 68 توسط اوبامیانگ به ثمر رسید، بین اشمیت و داور بازی درگیری لفظی به وجود آمد و داور اشمیت را به نظر از زمین مسابقه اخراج کرد اما اشمیت حاضر به ترک زمین بازی نبود. بعد از صحبت کیسلینگ با داور، قاضی میدان به نظر از صحبت کیسلینگ عصبانی شد و دستور توقف مسابقه را صادر کرد.

البته پس از دقایقی این بازی از سر گرفته شد و هم اکنون بازی با نتیجه 1-0 در جریان است.

منبع

۲ اسفند ۱۳۹۴
مولر: همه می دانیم که لواندوفسکی اهمیت زیادی برای بایرن مونیخ دارد
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

مهاجم آلمانی اهمیت هم تیمی اش را می داند.

به گزارش Goal بین الملل، توماس مولر مهاجم گلزن بایرن مونیخ در رابطه با شرایط رابرت لواندوفسکی در این تیم و احتمال جدایی اش به AZ گفت:

من واقعا نمی دانم که این پیشنهادها و علاقه تیم هایی که به او مطرح شده به چه اندازه برایش اهمیت دارد. در حال حاضر بازار نقل و انتقالات بسته است و به اضافه زمان زیادی از قرارداد لوی با بایرن باقی مانده است و چیزی که مشخص است این است که او بازیکن بسیار مهمی برای ماست.

وی ادامه داد:

هر دوی ما فضای بیشتری در زمین بازی داریم وقتی هر دو بازی می کنیم چرا که مدافعین نمی توانند روی یکی از ما تمرکز کامل کنند. هر دو در زمین درک خوبی از بازی هم داریم و او یک مهاجم مرکزی در تیم است و من هم در کنار او در سایه اش بازی می کنم.

منبع

۲ اسفند ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۶,۰۴۸ بازدید
۱۴ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۲۴,۲۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۸۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۱,۲۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۷,۱۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۹۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۸۵۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۵,۵۳۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۱۱۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!