به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
برنامه بازیهای تیم اینتر تا ۱۵ مارس ۲۰۰۹

به نقل از سایت رسمی باشگاه اینترمیلان فدراسیون فوتبال ایتالیا برنامه بازیهای تیمها را تا 15 مارس اعلام کرد که برنامه تیم اینتر به شرح زیر است :

* ساعتها همگی به وقت تهران است.

اینتر – کالیاری - شنبه - 21 دی – 10 ژانویه – ساعت 23

-------------------------------------------------------------------------------

اینتر – جنوا - سه شنبه – 24 دی – 13 ژانویه – ساعت 23:30 (دور یک هشتم نهایی تیم کاپ)

آتالانتا – اینتر – یکشنبه – 29 دی – 18 ژانویه – ساعت 17:30

برنده بازی اینتر با جنوا - آس رم – چهارشنبه – 2 بهمن – 21 ژانویه (دور یک چهارم نهایی تیم کاپ)

اینتر – سمپدوریا – یکشنبه – 6 بهمن – 25 ژانویه – ساعت 23

کاتانیا – اینتر – چهارشنبه – 9 بهمن – 28 ژانویه – ساعت 23

اینتر – تورینو – یکشنبه – 13 بهمن – 1 فوریه – ساعت 17:30

لچه – اینتر – شنبه – 19 بهمن – 7 فوریه – ساعت 20:30

اینتر – میلان – یکشنبه – 27 بهمن – ساعت 23

بولونیا – اینتر – شنبه – 3 اسفند – 21 فوریه – 18:30

اینتر – منچستریونایتد – سه شنبه – 6 اسفند – 24 فوریه – ساعت 23:15 (دور رفت

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا)

اینتر – رم – یکشنبه – 11 اسفند – امارس – ساعت 23

جنوا – اینتر – شنبه – 17 اسفند – 7 مارس – ساعت 20:30

منچستر یونایتد – اینتر – چهارشنبه – 21 اسفند – 11 مارس – ساعت 23:15 (دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا)

اینتر – رجینا – یکشنبه – 25 اسفند – 15 مارس – ساعت 17:30

-------------------------------------------------------------------------------منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مورينيو به دنبال ويه راي جديد ...

يكى ديگر از اهداف جديد سران اينتر جذب بازيكن ساحل عاجى الاصل با تابعيت كشور فرانسه است.
خوزه مورينيو مربى پرتغالى تيم نراتزورى با شناختى كه از توانايى هاى «وازيريكى ابو ديابى» هافبك آرسنال دارد خواهان خريد اين بازيكن شده است.
به نوشته روزنامه ديلى تلگراف مربى سابق چلسى علاقه بسيارى به داشتن اين بازيكن ۲۲ ساله دارد، ستاره جوانى كه با درخشش در تيم جوانان اوسر فرانسه راهى لندن شد و قراردادى تا پايان ژوئن ۲۰۱۰ با آرسنال به امضا رسانده است اما با توجه به ابراز علاقه اينتر شايد قرارداد ديابى در اين ماه فسخ شود و او به ايتاليا سفر كند.
مورينيو بر اين عقيده است اين بازيكن فرانسوى مى تواند پاتريك ويه راى جديد باشد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سرمربی کالیاری از اینتر نمی ترسد!

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی گل ماسیمیلیانو آلگری , سرمربی کالیاری , علیرغم اینکه میداند تیمش فاصله ی زیادی با اینتر دارد اما از این بابت زیاد نگران نیست.

علیرغم قدرت فوق العاده نراتزوری آلگری باور دارد تیمش میتواند از شانس های اندک خود در دیدار امشب برابر اینتر استفاده کند.

<<آنها حمله خواهند کرد اما ما باید همواره آماده باشیم تا به محض تصاحب توپ حرکت رو به جلوی خود را آغاز کنیم. این اولین بازی دو تیم در سال نو است و در چنین بازیهایی همواره احتمال وقوع اتفاقات خاص وجود دارد. مطمئنا اگر منطقی بازی کنیم میتوانیم سرنوشت خوبی را برای خود رقم بزنیم. ما توانایی و تکنیک بالایی داریم و تلاش میکنیم از آن در بازی استفاده کنیم. اینتر هر لحظه ممکن است به گل دست یابد , شبیه آنچه در بازی برابر کیه وو نشان داد و به نظر من آنها در این زمینه فوق العاده اند.>>

روبسلو (کالیاری) اکنون با 21 امتیاز از هفده بازی در مکان سیزدهم جدول رده بندی رقابتهای سری آ قرار دارد.منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اولين اخطار براي اخراج ياغي ...!؟

مهاجم برزيلى تيم اينتر در سومين روز از سال ۲۰۰۹ مرتكب نخستين اشتباه و بى نظمى سال نو شد.
به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از روزنامه گازتا - آدريانو كه در سال گذشته و قبل تر از آن بارها در تيم اينتر مرتكب بى نظمى هاى مختلف شد، در اولين جلسه تمرينى آبى پوشان در سال نو، حضور نيافت و همين امر باعث خشم خوزه مورينيو و باشگاهش شد.
اين مسأله سبب شد باشگاه اينتر به سرعت وارد عمل شده و وى را جريمه كند. اينترى ها جريمه نقدى بالغ بر ۱۵۰ هزار يورو براى بازيكن برزيلى در نظر گرفتند كه اين رقم ۳۰ درصد دستمزد آدريانو در ماه ژانويه است.منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مونتاري : با مورينيو ، منچستر از ما ميترسد !

سولى مونتارى، هافبك تيم اينتر با ابراز علاقه به مربى اش، ژوزه مورينيو، به اظهارنظر در مورد ديدار با منچستر يونايتد در مرحله بعدى ليگ قهرمانان پرداخت.
به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از روزنامه گازتا - نراتزورى ۲۴ فوريه به اولدترافورد مى رود و در صدد است از هر دو بازى رفت و برگشت نتيجه قابل قبولى بگيرد.
مونتارى در مصاحبه با روزنامه ايتاليايى گاتزتا گفت: «اينتر بسيار قدرتمند است و منچستر يونايتد از اين تيم مى ترسد. اينتر تيمى نيست كه به راحتى شكست بخورد و ما در مرحله اول ليگ قهرمانان به خوبى از اشتباهاتمان درس گرفتيم. مطمئنم اين۲ ديدار بزرگ و مهم خواهند بود.»
بازيكن سابق تيم پورتس موث فصل تابستان، زمانى كه اينتر موفق به جذب فرانك لمپارد از چلسى نشد به نراتزورى پيوست: «وقتى در انگليس بودم، مورينيو با من تماس گرفت و گفت لمپارد نخستين انتخاب بوده است. من هم به او اعلام آمادگى كرده و به اينتر رفتم. من به هر چيزى كه در ارتباط با مورينيو باشد علاقه دارم. او به خوبى مى داند چطور بايد بازيكنانش را هدايت كند و براى انگيزه دادن به شما فقط كافى است او نگاهتان كند. او براى انتقال نظراتش نيازى به صحبت كردن ندارد.»منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مورينيو : سرى A بسيار حساس تر و دشوارتر از ليگ برتر است

ژوزه مورينيو مربى سابق چلسى و هدايتگر قهرمان ايتاليا، رقابت در سرى A را بسيار حساس تر و دشوارتر از ليگ برتر دانست.
به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از روزنامه گازتا - وى در مصاحبه اى در اين باره گفت: «مربيگرى در انگليس دستاورد خوبى برايم بود اما با حضور در ايتاليا توانستم معناى واقعى فوتبال را دريابم. هدايت تيم ها در انگليس نياز به تجربه زيادى ندارد بلكه با كمى تدبير مى توانيد به نتايج قابل قبولى دست يابيد. همانطور كه من و وانژه در نخستين حضور خود در انگليس به افتخاراتى رسيديم اما فعاليت در سرى A امرى كاملا متفاوت است. در هر ديدار همواره تاكتيك جديدى را از حريف مى بينيد كه عملكرد تيم را تحت الشعاع قرار مى دهد البته اين موضوع، هيجان بازى ها را افزايش مى دهد و آنها را جذاب تر مى كند.»
مورينيو در ادامه با اشاره به ناكامى توپچى ها در چند فصل اخير افزود: «قطعا وانژه كه تا پيش از سال ۲۰۰۴ همواره در رقابت ها پيشتاز بود، پس از چندين فصل ناكامى دوران سختى را مى گذراند اما با اين حال او هنوز اميد خود را از دست نداده و براى كسب قهرمانى تلاش مى كند. شخصيت خاص او عامل مهمى در جلوگيرى از سقوط توپچى ها بوده و من به همين دليل احترام زيادى براى او قائلم.»
مورينيو همچنين با تكذيب شايعات تمايل اينتر به خريد مايكل اوون كاپيتان نيوكاسل گفت: «من هرگز به او فكر نكرده ام. اوون در سال گذشته مصدوميت هاى زيادى را پشت سر گذاشته و فكر نمى كنم كه با اين شرايط او هنوز همان ستاره سابق انگليسى باشد.»منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مورينيو: رکورد من در چلسی دست نيافتنی است!

آقاي خاص ركورد خود به همراه تیم چلسی را شكست ناپذير توصيف كرد.

به گزارش سایت رسمی اینتر میلان در ايران ، تيم چلسي تحت هدايت ژوزه مورينيو دو بار پياپي در سال‌هاي 2005 و 2006 قهرماني در ليگ برتر انگليس را تجربه كرد. كليد موفقيت تيم لندني در آن زمان ركورد باور نكردني آنها در بازي هاي خانگي بود.

چلسي تا پيش از ديدار اين فصل خود مقابل ليورپول و شكست برابر اين تيم 86 بازي بود كه طمع شكست در استمفورد بريج را نچشيده بود.

بي ترديد مورينيو نقش عمده‌اي در شكل گيري اين ركورد بي نظير داشت. او كه روز يكشنبه ديدار تيم سابق خود برابر منچستر يونايتد را از نزديك تماشا خواهد كرد در يك گفت وگو بار ديگر عظمت خود در چلسي را به همگان گوشزد كرد.

مورينيو گفت: وقتي در چلسي بودم همواره درباره شكسته شدن ركوردمان صحبت مي‌كرديم چرا كه اين اتفاق مي توانست هر روزي بيفتد. ركورد ما باورنكردني بود و هر لحظه امكان شكسته شدن آن وجود داشت.

وي ادامه داد: در آن زمان گفتم بايد هر زمان كه شكست خورديم به اين فكر كنيم كه چگونه براي يك مدت بسيار طولاني توانستيم تا اين حد قوي ظاهر شويم. اكنون چلسي به 4 يا 5 بازي ديگر در خانه نياز دارد تا دوباره احساس آن زمان خود را پيدا كند. آنها دوباره احساس شكست ناپذيري نخواهند كرد چرا كه هيچ كس شكست ناپذير نيست اما اين احساس را پيدا مي كنند كه مي‌توانند باز هم به چنين ركوردي دست يابند. با همه اينها، گمان نمي‌كنم كه بتوانند دوباره به ركورد من برسند چرا كه اين ركورد دست نيافتني است.منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مورينيو : از مارادونا امضا ميگيرم!

خوزه مورینیو ، سرمربی اینترمیلان قصد دارد هنگام حضور دیه گو ماردونا در سن سیرو برای تماشای بازی سه شنبه این تیم مقابل جنوا در چارچوب جام حذفی ایتالیا از سرمربی تیم ملی آرژانتین امضا بگیرد.

ماردونا اعلام کرد که در نظر دارد برای تماشای بازی چند تن از بازیکنان آرژانتینی اینتر در دیدار شنبه این تیم مقابل جنوا به سن سیرو برود و مورینیو در این مورد گفت:" قصد دارم برای پسرم از مارادونا امضا بگیرم. شوخی نمی کنم. اگر مارادونا راضی باشد حتی از او دعوت می کنم در یک کنفراس خبری نیز شرکت کند."
به رغم اینکه حضور مارادونا و مورینیو در یک کنفرانس خبری بسیار خوشایند خواهد بود اما این سرمربی پرتغالی تاکید کرد حضور اسطوره فوتبال آرژانتین در این دیدار در تصمیمات وی برای انتخاب ترکیب اصلی تیمش تاثیری نخواهد گذاشت.
او در این خصوص اظهار داشت:" باید بپذیریم که مارادونا تاریخ فوتبال جهان است,اما حضور او در این دیدار تاثیری در انتخاب بازیکنانم نخواهد گذاشت. خیلی خوب است که او قرار است به سن سیرو بیاید، با این حال فکر نمی کنم ماردونا نیاز به تماشای یک بازی برای تعیین صلاحیت بازیکنانی نظیر نیکولاس بوردیسوُ، خاویر زانتی ،استبان کامبیاسو ،خولیو کروز، هرنان کرسپو جهت حضور در تیم ملی آرژانتین داشته باشد."منبع

۲۱ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
رونالدينيو: مي‌توانيم اينتر را كنار بزنيم .

مهاجم برزيلي ميلان همچنان به قهرماني اين فصل تيمش در رقابت هاي سري A اميدوار است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رونالدينيو براين باور است كه روسونري تا پايان فصل مي تواند گوي سبقت را از حريف همشهري ربوده و قهرمان سري A شود؛ از طرفي بازيكن برزيلي معتقد است كه قهرماني در ليگ قهرمانان اروپاي فصل آينده نيز خارج از دسترس ميلان نيست.

رونالدينيو در گفت و گو با روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گفت: «اينتر تيم قدرتمندي است، اما ما مي توانيم آنها را كنار زده و امسال اسكودتو را از آن خود كنيم.»

وي ادامه داد:‌ «براي فصل آينده مي خواهم مقام نخست ليگ قهرمانان اروپا را بدست بياورم. ميلان تيم باهوشي است و ما راه فداكاري، ارائه بازي خوب و قهرماني را به خوبي مي دانيم. من قصد دارم گل هاي فراواني به ثمر رسانده و بازي خوبي نه تنها به خاطر خودم، بلكه براي هم تيمي هايم به نمايش بگذارم.»

رونالدينيو همواره به سبب استعدادهاي ذاتي اش به عنوان يك بازيكن فرا زميني شناخته شده است، اما با اين حال ستاره برزيلي بر اين مساله تاكيد دارد كه فرقي ميان او و مردم عادي وجود ندارد.

وي در اين باره گفت: «من يك آدم معمولي هستم؛ البته همه جا مرا مي شناسند، اما اين مساله مانع از اين نمي شود كه يك زندگي عادي نداشته باشم.»

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۱ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
رقابت براي تصاحب هافبك هلندي رئال آغاز شد
رقابت اينتر و آ.ث ميلان براي جذب «فان ‌در فارت»
خبرگزاري فارس: رقابت دو باشگاه قديمي فوتبال ايتاليا براي تصاحب بازيكن هلندي باشگاه رئال مادريد آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس روزنامه گازته دلواسپرت در گزارشي، به اين نكته اشاره كرد كه باشگاه هاي اينتر وآ.ث.ميلان براي جذب رافائل فان درفارت تلاش چشمگيري مي كنند.
بر اساس اين گزارش از زماني كه در اواخر سال گذشته ميلادي ، فاش شد رئالي ها تمايل چنداني براي استفاده از فان در فارت ندارند، اينتر و آ.ث.ميلان نمايندگان خود را به سرعت رهسپار مادريد كردند تا با مدير برنامه هاي فان در فارت به گفت وگو نشسته و براي ترغيب وي تلاش كنند.
اين تلاش ها در حالي است كه هنوز نه باشگاه مادريد و نه خود اين بازيكن به صراحت ، سخن از قطع همكاري مطرح نكرده اند.
فان در فارت كه تابستان سال گذشته از تيم هامبورگ آلمان جدا شد با رئال مادريد تا سال 2013 قرارداد دارد. اما با توجه به اتفاقاتي كه در سطح مادريد به وقوع پيوسته، گفته مي شود وي پس از توقفي يك ساله در مادريد به تيمي ديگر خواهد پيوست.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۲ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۳۶,۵۸۱ بازدید
۹ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۸۹,۶۳۵ بازدید
۲۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۸۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۶,۰۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۳,۱۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۱۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۹۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۸,۷۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۷۱۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۲ کاربر آنلاین است. (۲۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!