به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: X_Man
پیام: ۳۵۱
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۸۶
از: Shahi
طرفدار:
- Lionel Messi
- Ronaldinho & Rivaldo
- پرسپولیس
- آرژانتین و برزیل و اسپانیا
- علی کریمی
- یورگن کلوپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
البته ابن جور که دیروز سایت sport.es تیتر زده بود 100 میلیون یورو بودجه داریم برای تابستان

10 میلیون بورو صرفه جویی از قرارداد گواردیولا
+
30 میلیون یورو درآمد از لالیگا و لیگ قهرمانان
+
30 میلیون یورو از فروش تعدادی بازیکن
+
30 میلیون هم بودجه فصل برای نقل و انتقالات

که کلا میشه 100 میلیون یورو حالا راست و دروغش پای خود sport.es

اگر صحت داشته باشه تیم کاملا میتونه تقویت بشه

-------------------
هرکار میکنم این تیاگو سیلوا بهم نمی چسبه تو لباس بارسا ببینمش ، امیدوارم همون داوید لوئیس بیاد(هالمس که کسی بهش توجه نمیکنه)..

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: امیر.حسین
پیام: ۴۶۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
از: اردبیل
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
<span class='quoter'>کبوتر حرمی نوشته:</span>

نقل قول
و اما در مورد بیل و آلبا
خصوصیت فردیشون قابل مقایسه نیست ولی اینم درنظر بگیر بیل تو کارهای هجومی فوق العادست نه کارهای دفاعی چون اکثرا به عنوان وینگر بازی کرده
صد در صد جایگیری ها و تعادلی که باید بین دفاع و حمله واسه یه مدافع چپ باشه رو به خوبی آلبا درک نمیکنه

این حرف رو فرو کنین تو کلتون بازیکنی که از لاماسیا اومده و با فلسفه ی باشگاه آشناست خیلی راحت تر و بهتر تو ترکیب جا میفته نسبت بازیکن هم پستش که خصوصیات فردی خیلی بهتری نسبت به اون داره

بابا ما رو سرویس کردید با این لاماسیا لاماسیا.
2 فصل پیش که میگفتیم بیل همه میگفتن نه اونجا سرجیو پلانس رو داریم و نمیخواد و از این دری بری ها، حالا که دیدن از این یارو پلانس آبی گرم نمیشه میگن نمیدونم آلبا تو اون پست از بیل بهتره و از این حرفا.
آخه حامد جان، پسر عتیقه ام، درسته بیل الان 1 فصل و نیمه که داره وینگر بازی میکنه ولی اصلا با پست دفاع چپ به فوتبال معرفی شد.
شما مثل اینکه بازی شو مقابل اینتر یادت رفته که به عنوان دفاع چپ مایکون رو سوسک کرده بود؟؟؟
در ضمن این آلبا به نظر من یه مقدار هول بازی میکنه و بعضی جاها دست و پاشو گم میکنه و نمیدونه میخواد چه کار کنه.

به نظر من اگه این بحث آعمل آبیدال پیش نمیومد تیم تا رسیدن پلاناس صبر میکرد، ولی الان اوضاع سمت چپ قمر در عقربه!

حالا بیا به این کچل ثابت کن که بازی با اینتر بیل هافبک چپ بود نه دفاع چپ

پس آخه اون آسو اکوتو چیکارست اونجا؟!

در ضمن یعنی چی که هول میکنه

پس من هم دقیقا یادمه بازی تاتنهام با چلسی که 5 تا خوردن بیل چند بار توپ رو با دست و پا چلفتی گری خاصی لو داد هول بود نمیدونم میخواد چیکار کنه

تازه به بچه چیکار داری؟! آدمه خب! ممکنه استرس داشته باشه!

نقل قول
البته ابن جور که دیروز سایت sport.es تیتر زده بود 100 میلیون یورو بودجه داریم برای تابستان

حالا موقع نقل و انتقالات اگه راسل نیاد بگه 100 میلیون قرض و بدهی داریم جای شکرش باقیه بودجه پیش کش!

ولی اگه درست باشه این حرف فک کنم تیم می تونه تو پست وینگر چپ دور و بر من هم بیاد البته باید دید چی پیش میاد نباید هول هولکی تصمیم گرفت

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به نظر من اگه این بحث آعمل آبیدال پیش نمیومد تیم تا رسیدن پلاناس صبر میکرد، ولی الان اوضاع سمت چپ قمر در عقربه! حالا بیا به این کچل ثابت کن که بازی با اینتر بیل هافبک چپ بود نه دفاع چپ پس آخه اون آسو اکوتو چیکارست اونجا؟! در ضمن یعنی چی که هول میکنه پس من هم دقیقا یادمه بازی تاتنهام با چلسی که 5 تا خوردن بیل چند بار توپ رو با دست و پا چلفتی گری خاصی لو داد هول بود نمیدونم میخواد چیکار کنه تازه به بچه چیکار داری؟! آدمه خب! ممکنه استرس داشته باشه!

عجبا
به سوال من جواب بدهبیل بهتره یا آلبا؟!
بیل بیاد بارسا بهتره یا آلبا؟!
من موندم چرا دوست داری حتما یک سری حرفهای بد بد بشنوی؟!
بابا بیل بال چپ هستش! یعنی هم دفاع چپ، هم هافبک چپ، هم وینگر چپ. افتاد؟!
اگر هم بیاد بارسا بهترین پستش دفاع چپه! چون تو بارسا هم دفاعهای کناره خیلی پیش تاخته هستن و تو حملات نقش موثری دارن!

الان تو حرف حسابت چیه؟!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسعود نوشته:
عجبا
اگر هم بیاد بارسا بهترین پستش دفاع چپه! چون تو بارسا هم دفاعهای کناره خیلی پیش تاخته هستن و تو حملات نقش موثری دارن!

الان تو حرف حسابت چیه؟!

بیل
بیل

خیر
دفاع چپی که حدود 2 سالی هست که تو اون پست بازی نکرده دیگه اسمش دفاع چپ نیست، اسمش وینگر چپه، بال چپه، اینجاش افتاد؟!

اصلا کسی تا حالا به این دقت کرده که دنی آلوس رفته رفته تو دفاع راست داره هجومی تر و هجومی تر شده و یجورایی دفاعش ضعف پیدا کرده؟!
فصل اول تو بارسا مثل مترو میرفت و میومد و امکان نداشت کسی رد شه از اون سمت
فصل دومش چند مورد انگشت شمار جا موند، پاندف و ...
فصل سوم که تو مقطعی اونقدر نفوذ میکرد که دفاع راست هم نقطه قوتمون شده بود هم نقطه ضعفمون
فصل چهارم هم که این فصل بود و چند مورد...

در اینکه دنی نقش زیادی تو موفقیت های این چند سالمون داشته و یکی از بهترین ها بوده شکی نیست

میخوام این نکته رو گوشزد کنم که وقتی دنی از راست نفوذ میکنه یا آبیدال یا آدریانو (هر کدوم که بازی کنن) نقوذ نمیکنن و نهایتا تا جلوی خط میانی زمین پیش میان
چرا؟؟؟

چون با خالی شدن پشت دنی یکی از دفاع وسط هامون متمایل میشه به راست (ماسکی یا پیکه) و یجورایی میشیم سه دفاعه، یعنی دفاع چپ ما خیلی کم نفوذ میکنه

حالا فرض کنین اون دفاع چپ یکی باشه که تو نفوذ ها دنی رو بزاره تو جیبش

من نمیگم بیل عالی نیست
خیلی هم به درد بارسا میخوره
ولی خب قبول کنین که بازیکنی که فقط اسمش دفاع چپه و تو کارهای هجومی خیلی عالیه تو دفاع و جایگیری های دفاعیش ضعف خواهد داشت

در ضمن به جای یادگیری حرفهای بدبد و بدآموزی دو کلمه از این حرفها بزن هم یه چیزی گیرت بیاد هم بقیه یه لذتی ببرن
سه نقطه ی کم سن و سال

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: X_Man
پیام: ۳۵۱
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۸۶
از: Shahi
طرفدار:
- Lionel Messi
- Ronaldinho & Rivaldo
- پرسپولیس
- آرژانتین و برزیل و اسپانیا
- علی کریمی
- یورگن کلوپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
براساس الویت :
1- بیل
2-آلبا
فکر نمیکنم کسی اینو قبول نداشته باشه...(البته نظر شخصی من هست و بقیه نظرات دوستان محترم)
-----
در مورد دفاع وسط نظرتون با Vertonghen مدافع و کاپیتان آژاکس چیه؟
25 سالشه - 189 قد - پرورش یافته آژاکس - تو 150 بازی 22 گل زده که برای یک مدافع خوبه
منطقی باشیم قیمت لوئیز و سیلوا بالاست تیماشونم به راحتی نمیدن ، هالمس هم که اصلا باشگاه دنبالش نیست باهش هم دورتمند بعید میدونم به راحتی بده چون ما بودجه مادرید یا سیتی رو نداریم که با پیشنهاد های نجومی هر کسی رو خواستیم بیاریم ...
25 سال برای یک مدافع خوبه،فیزیک مناسبی هم داره و از همه مهمتر مربی آژاکس Frank De Boer هم امروز مصاحبه کرده گفته اگر قراره بره بهتره به بارسا بره چون تاتنهام و آرسنال خیلی دنبالشن ، پس در واقع با باشگاهش راحت تر میشه کنار امد...

مشخصات :
مشاهده لینک

لینک خبر :
مشاهده لینک

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
مسعود نوشته:

عجبا

الان تو حرف حسابت چیه؟!

به خدا میگم بزنم همتونو چپ و راست کنم

بدون تردید دفاع چپ بهتر از بیل وجود نداره،ولی شما عنصر لاماسیا رو کلا نابود کردین.
اگه بارسا اینجاس چون فلسفش لاماسیاس.همینمون مونده بازیکن استثمارگر(یا استعمارگر) بیاریم تو تیممون.آخه فرهنگ انگلیسی کجا،فرهنگ اسپانیایی کجا.حالا شما هی بگین بیل بیا.منم اگه بیل بیاد خوشحال میشم،ولی بدون هیچگونه تردیدی دوست دارم آلبا بیاد.به چندین دلیل.
1-عنصر لاماسیا.بدون تردید جایگاه حال حاضر بارسا فقط و فقط به دلیل لاماسیاس.لاماسیایی که اشغال بازیکناش الان تو تیمای دیگه ستارن(مثال میکل آرتتا و پپه رینا و ناوارو و بوتیا و نولیتو و...)تو لاماسیا در حال حاضر 300 پسر دارن آموزش میبینن که 80 درصدشون کاتالان هستن،15 درصد اسپانیایی و 5 درصد هم کشورای دیگه.
یوردی آلبا تو مکتب بارسا بزرگ شده.
مسعود یادته وختی داشتیم در مورد مربی بارسا صحبت میکردیم میگفتی باید از مکتب بارسا باشه؟ و حالا این واست مهم نیست؟
2-اسپانیایی بودنش،بدون تردید همین قضیه باعث هماهنگی بیشتر و سریعترش با بازیکنا میشه،فوتبال اسپانیا،هلند و آمریکای جنوبی کلا با فوتبال جاهای دیگه ی اروپا فرق فوکوله،اینو باید قبول داشته باشین.
3-قیمتش،مطمئنا ما میتونیم به جای گرفتن یه گگزینه ی 20،یه گزینه ی 17 بخریم و بقیشو واسه خرید یه بازیکن 20 دیگه خرک کنیم.مطمئنا تمام طرفدارا به فکر جیب باشگاه هم باید باشن.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
ای بابا
کیاوش جان اینی هم که تو میگی واقعا تعصب بیش از حده ها!
باور کن اگر من خودم درصدی مطمئن بودم که تو لاماسیا یکی رو داریم که تو آینده بشه یکی مثل بیل اصلا اسم بیل رو نمیاوردم ولی هممون قبول داریم که یکی مثل بیل تو پست دفاع چپ وجود نداره!!
بارسا کم بازیکن فوق ستاره و حتی اسطوره داشته که از لاماسیا هم نبودن؟!

حساب سرمربی جداست! در ضمن! گفتم که از مکتب بارسا باشه یا کسی باشه که حداقل بتونه با این مکتب خودشو وفق بده!
الان سبک بازی بیل، اخلاقش خصوصیاتش، همه چیزش به بارسا میخوره و میتونه گزینه ی ایده آلی باشه!
البته نظر شخصی من رو بخواین اینه که آدریانو و کیتا فروخته بشن و بیل، آلبا و یک مدافع وسط خریداری بشه!
آلبا که از لاماسیاست! دو تا بازیکن که از لاماسیا نیستن میرن، به جاشون دوتا بازیکن که از لاماسیا نیست+یه بازیکن که از لاماسیاست، میانفک نکنم تو این ایرادی باشه

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
کاملا با نظر کیاوش موافقم

نقل قول
مسعود نوشته:

ای بابا
کیاوش جان اینی هم که تو میگی واقعا تعصب بیش از حده ها!
باور کن اگر من خودم درصدی مطمئن بودم که تو لاماسیا یکی رو داریم که تو آینده بشه یکی مثل بیل اصلا اسم بیل رو نمیاوردم ولی هممون قبول داریم که یکی مثل بیل تو پست دفاع چپ وجود نداره!!
بارسا کم بازیکن فوق ستاره و حتی اسطوره داشته که از لاماسیا هم نبودن؟!

حساب سرمربی جداست! در ضمن! گفتم که از مکتب بارسا باشه یا کسی باشه که حداقل بتونه با این مکتب خودشو وفق بده!
الان سبک بازی بیل، اخلاقش خصوصیاتش، همه چیزش به بارسا میخوره و میتونه گزینه ی ایده آلی باشه!
البته نظر شخصی من رو بخواین اینه که آدریانو و کیتا فروخته بشن و بیل، آلبا و یک مدافع وسط خریداری بشه!
آلبا که از لاماسیاست! دو تا بازیکن که از لاماسیا نیستن میرن، به جاشون دوتا بازیکن که از لاماسیا نیست+یه بازیکن که از لاماسیاست، میانفک نکنم تو این ایرادی باشه

اولا؛ مگه سرشماری لاماسیایی ها و غیر لاماسیایی هاست مسعود؟!

دوما؛ خداییش این سوال منو منطقی جواب بده بیل با من

در بین مهاجم ها و هافبک های سمت چپ فک کنم هر کسی قبول کنه پنالدو و ریبری و بیل و تعداد انگشت شمار دیگه ای از بازیکنان یجورایی شاخن و بهترینن!

حالا چون تو لاماسیا بازیکنی مثل اینا وجود نداره و وجود نخواهد داشت ما باید بریم دنبال این بازیکن ها تا سمت چپمون رو درمون کنیم؟! به هر قیمتی؟!

نه عاقلانست این کار؟!

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در بین مهاجم ها و هافبک های سمت چپ فک کنم هر کسی قبول کنه پنالدو و ریبری و بیل و تعداد انگشت شمار دیگه ای از بازیکنان یجورایی شاخن و بهترینن! حالا چون تو لاماسیا بازیکنی مثل اینا وجود نداره و وجود نخواهد داشت ما باید بریم دنبال این بازیکن ها تا سمت چپمون رو درمون کنیم؟! به هر قیمتی؟! نه عاقلانست این کار؟!

اولا بالاخره باید سمت چپ درمون بشه
دوما بازیکنی مثل پنالدو رو میخوام صد سال سیاه نیادبه هر قیمتی نه!هم با قیمت مناسب، هم یک بازیکن درخور بارسا که لیاقت پیراهن مقدس بارسا رو داشته باشه!
بابا مگه این بیل دیگه از فابرگاس هم گرون تره؟! حتی فکر نکنم از سانچز هم گرون تر باشه!
تازه بازیکن هم میفروشیم!

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
خوب عزیز من حرف من هم اینجاست

بله، خصوصیات فردی آلبا با بیل قابل مقایسه نیست
ولی همین آلبا با همین قیمت 17 می تونه دفاع چپ ما رو درمون کنه

تازه مطمئن باش بیل رو پایین تر از 40 نمیدن

حالا باز حامد پیداش میشه؛

نقل قول
راسل خرشون میکنه و با 15 تا می تونیم بخریمش

نمیدونم وقتی خدا این هوش و ذکاوت رو به حامد و مدیر محبوبش (راسل) میداد برلوسکونی و آلگری و ردنپ و سایرین کجا بودن

آخر فصل اگه راسل نیومد بگه فقط 30-40 تومن بودجه داریم و فلان و فلان هر چی خواستین بگین به من

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۴۰,۵۰۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۹۶,۳۸۱ بازدید
۲۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۶,۰۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۶,۷۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۳,۵۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۲۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۱۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۹,۵۰۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۷۷۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۷ کاربر آنلاین است. (۲۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!