به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
وفا: "خوزه مورينيو" مدعي شده که اگر در استمفوردبريج مي ماند، مي توانست تيم فوتبال چلسي را به قهرماني در جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا (چمپيونز ليگ) برساند.

به گزارش یوفا: روزنامه "نيوز آو د ورلد" نوشت، "آقاي خاص" در سه سالي که هدايت چلسي را برعهده داشت، اين تيم را به دو قهرماني در ليگ برتر انگليس، يک قهرماني در جام حذفي و دو قهرماني در جام اتحاديه باشگاه هاي انگليس رساند.

اما با اينکه قبلا با پورتو در سال 2004 قهرمان چمپيونز ليگ شده بود اما در چلسي هرگز نتوانست از مرحله نيمه نهايي اين رقابتها صعود کند.

اين مربي 45 ساله پرتغالي در سال 2007 چلسي را ترک کرد اما هنوز هم موفق ترين سرمربي اين باشگاه به شمار مي رود.

سرمربي کنوني اينترميلان ايتاليا در اين باره گفت: ما در ورزشگاه جديد ومبلي با شکست
"الکس فرگوسن" و منچستريونايتد براي اولين بار قهرمان جام حذفي باشگاه هاي انگليس شديم و دو بار قهرماني در جام اتحاديه باشگاه هاي اين کشور را به دست آورديم.

پس همه چيز را به جز قهرماني در جام باشگاه هاي اروپا کسب کرديم اما مردم هميشه بيشتر مي خواهند و اين خواسته در چلسي، قهرماني در چمپيونز ليگ بود. من مي توانستم اين کار را انجام دهم.

مورينيو افزود: قرارداد من با اين تيم تا سال 2011 بود و مي توانستم هفت سال ديگر در اين تيم بمانم که کافي بود. فراموش نکنيد در اين سه سال به غير از کسب هر سه قهرماني در انگليس، دو بار هم به نيمه نهايي جام باشگاه هاي اروپا صعود کرديم. به قهرماني بسيار نزديک شده بوديم اما چلسي تصميم به تغيير گرفت و ناگهان همه چيز تمام شد.
منبع

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۲۳ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آنجلوتی: جایزه تلاش بکام را دادم.

تیم های میلان و رم در آخرین دیدار هفته هجدهم سری A ایتالیا در مرکز این کشور به مصاف هم رفتند که که به تساوی 2-2 تن دادند. " دیوید بکام " نخستین بازی خود را در سری A با پیراهن میلان انجام داد و کارلتو از این بازیکن تعریف می کند.

کارلتو، امیدوار به آینده
" کارلو آنجلوتی "، سرمربی میلان گفت: « در این مقطع فصل، کسب این تساوی باعث از دست رفتن شانس های ما نمی شود. ما در ورزشگاه المپیکو با رم بازی کردیم و این همواره از رقابت های دشوار ما بوده است. البته اگر پیروز می شدیم می توانستیم اختلاف خود را با اینتر صدرنشین کاهش دهیم، اگرچه عملکرد امشب بازیکنان میلان مرا به آینده امیدوار تر کرد. »
او افزود: « بکام، بازیکن فوق العاده باهوشی است. می خواستم بخاطر تلاش بسیار او در دوبی، جایزه ای برایش در نظر بگیرم و من امشب با بازی دادن به بکام در ترکیب اولیه تیم این کار را انجام دادم. »

اسپالتی،راضی از نتیجه
" لوچیانو اسپالتی " سرمربی رم نیز گفت: « هر دو تیم می توانستند در این دیدار پیروز باشند و فکر می کنم در پایان این نتیجه منصفانه بود. زمانی که 2-1 عقب افتادیم، هماهنگ ظاهر نشدیم و بازی بدی انجام دادیم. بعد از آن بازگشت خوبی داشتیم و به استحقاق خود رسیدیم. در نیمه دوم فکر کردیم کار تمام شده است، ما ریلکس بودیم و میلان دو بار موفق به گلزنی شد. در کل بازی خوبی بود و فکر می کنم هر دو تیم شایسته تقدیر هستند. »

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۳ دی ۱۳۸۷
مهمان_
آنچلوتی: نمی دانم تیمم مانند یک لیوان نیمه پر است یا نیمه خالی

هورااسپرت, کارلو آنچلوتی, سرمربی میلان نمی داند نسبت به تساوی شب گذشته تیمش مقابل رم خوشبین باشد یا بدبین.

آنچلوتی به دنبال تساوی 2-2 تیمش مقابل جالوروسی ها گفت:" نمی دانم نیمه پر لیوان را در نظر بگیرم و یا نیمه خالی آن را. بخش امیدوارکننده و مثبت دیدار شاگردانم مقابل رم نیمه دوم این بازی بود. آنها در این نیمه برتر از حریف بودند, اما نکته منفی در نیمه اول قرار دارد که آنها کم تحرک و کند بازی کردند. ما در تصاحب مالکیت توپ بسیار منفعل بودیم و برای تسلط بر بازی تحرکی از خود نشان ندادیم."
آنچلوتی در ادامه به اولین بازی دیوید بکام, هافبک قرضی میلان در کنار روسونری های اشاره و عنوان کرد:"بکام طی این چند روزی که در کنار میلان تمرین کرده , نشان داده که از نظر تکنیکی بازیکنی باهوش و ذکاوت است که می تواند در تیم توازن ایجاد کند. او هم چنین خوب تمرین کرد و از نظر فیزیکی نیز در شرایط خوبی قرار داشت. نتیجه هماهنگ شدن سریع وی با تیم نیز این بود که در مسابقه امشب شانس بازی داشته باشد. به نظر من همه اعضای تیم از ورود بکام به سن سیرو خوشحال هستند او یک بازیکن حرفه ای بسیار خوب و پرتلاش است همه شرایط وی را درک می کنند و هیچ ایرادی به عملکرد وی در میلان وارد نیست, زیرا بکام تنها 2 ماه در میلان خواهد بود."
گفتنی است شوت های خطرناک بکام در بازی شب گذشته میلان بسیار خیره کننده بود و با توجه به حضور کوتاه مدت وی در جمع روسونری ها می توان گفت تاثیر وی در این بازی برجسته و تحسین برانگیز است.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: اینتر به منچستریونایتد می بازد.

خوزه مورینیو گفت تیم فوتبال اینتر در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به منچستریونایتد می بازد مگر اینکه عملکرد این تیم نسبت به دیدار با کالیاری بهبود پیدا کند.

سرمربی پرتغالی اینتر گفت: اگر ما مقابل منچستریونایتد هم اینطوری بازی کنیم، صعود نخواهیم کرد. من از عملکرد تیمم مقابل کالیاری رضایت ندارم اگرچه یک امتیاز کسب کردیم. نمی خواهم درباره دو امتیاز از دست رفته صحبت کنم چرا که این بازی یک بر یک تمام شده که می توانست 3 بر صفر به سود حریف تمام شود.

وی افزود: وقتی کالیاری گل زد ما می توانستیم خطر کنیم اما دیدار را برای کسب تساوی مدیریت کردیم. بازی ما فاقد سرعت لازم بود و به لحاظ بازی درعمق، ضعیف عمل کردیم.

تیم فوتبال اینتر در تاریخ 24 فوریه (6 اسفند) در جوزپه مه آتزا میزبان دیدار رفت مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچستریونایتد خواهد بود.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
مهمان_
پاتو روزی ستاره فوتبال می شود

هورااسپرت, کاکا, هافبک بازیساز میلان از هم تیمی خود, آلکساندر پاتو به عنوان ستاره آینده دنیای فوتبال نام برد.
کاکا, ستاره برزیلی سن سیرو در مصاحبه ای با سایت فیفا در مورد این مهاجم هم وطن خود گفت:" همواره بازیکنان جدید که در دنیای فوتبال به اوج می رسند وجود دارند و مطمئنم پاتو روزی به جایگاه من خواهد رسید.آلکساندر بازیکن بسیاری بااستعدادی است و در سن جوانی در حال کسب تجارب ارزنده بسیاری است. بنابراین روزی عنوان بهترین بازیکن سال فیفا را به دست خواهد آورد.من سال گذشته افتخار کسب این جایزه را به خود اختصاص دادم و این رویایی است که روزی به واقعیت تبدیل می شود و شما می توانید بگوید بهتری بازیکن جهان هستید. "

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو

یوفا: بازگشت زودهنگام "توتي" به تمرينات تيم فوتبال رم و بهبود سريع آسيب ديدگي او، مسوولان باشگاه را هم به وجد آورده و هم شگفت زده کرده است.

به گزارش یوفا: کاپيتان رم بعد از باخت 3-2 مقابل کاتانيا تاکنون به دليل مصدوميت از همراهي تيمش محروم بود، اما سرعت بهبود وي به حدي است که خود را براي حضور در مسابقات آماده مي بيند.

توتي امروز در کمپ تريگوريا حضور يافته و با مربي خود "ويتو اسکالا" تمرين کرد، آنها نخست به دويدن آرام پرداختند و سپس وضعيت زانوي توتي مورد بررسي قرار گرفت.

بازگشت وي بهترين خبر ممکن براي "لوچيانو اسپالتي" است که خود را براي دو ماه غيبت او آماده کرده بود، اما از آنجا که توتي احساس ناراحتي و درد ندارد، خيلي زودتر باز مي گردد و شايد براي ديدار با آرسنال در ماه فوريه آماده شود.

جرمي منس ديگر بازيکن رم امروز به تنهايي تمرين کرد و احتمالا در ديدار چهارشنبه شب برابر سمپدوريا بازي نخواهد کرد.
منبع

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۲۴ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
ایتالیا - سری آ
یوفا: "ديويد بکام" هافبک قرضي باشگاه ميلان ايتاليا قصد دارد تا پايان چهارمين دهه زندگي اش به حضور در دنياي تمرين و مسابقات فوتبال، ادامه دهد.

به گزارش یوفا: پيش از بکام اسطوره هاي متعددي مثل "باره سي" هستند که تا 37 سالگي بازي کرد، "آلساندرو کاستاکورتا" تا 41 سالگي ادامه داد و "پائولو مالديني" در 40 سالگي هنوز کاپيتان تيم ميلان است.

وي در گفت و گو با روزنامه تايمز اظهارداشت: اميدوارم بتوانم تا 40 سالگي به بازي ادامه دهم. من عاشق فوتبالم و زماني از فوتبال خداحافظي مي کنم که عشقي به آن نداشته باشم.

اما اين فقط بکام نيست که فکر مي کند مي تواند تا شش سال ديگر يا بيشتر به بازي ادامه دهد. رييس تيم پزشکي باشگاه ميلان چند هفته قبل اعلام کرد بکام 33 ساله در آمادگي بالايي قرار دارد و حداقل تا سال 2015 مي تواند به فوتبال ادامه دهد.

"کارلو آنجلوتي" سرمربي ميلان نيز معتقد است اين هافبک انگليسي مي تواند پا جاي پاي مالديني بگذارد. وي در اين زمينه گفت: فکر مي کنم او قطعا تا 40 سالگي بازي خواهد کرد. هنوز زمان زيادي از دوران بازي بکام مانده است.

بکام طبق قراردادش بايد در ماه مارس به لس آنجلس گالکسي بازگردد و هنوز معلوم نيست باشگاه ميلان قرارداد دائمي به او پيشنهاد خواهد کرد يا خير.
منبع

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۲۴ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
كاكا:
"پاتو" روزي بهترين بازيكن جهان مي‌شود.

بهترين بازيكن فوتبال جهان در سال 2007 ابراز اميدواري كرد تا "الكساندر پاتو" بتواند در آينده اين عنوان را از آن خود كند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيش از مراسم بهترين‌هاي فيفا كه دوشنبه شب در زوريخ برگزار شد "كاكا" در نشست مطبوعاتي به خبرنگاران گفت: «همواره بازيكنان جديدي وارد فوتبال مي‌شوند و شك ندارم كه روزي پاتو در جايگاه بهترين بازيكن جهان خواهد نشست. او بي‌نهايت با استعداد و يكي از بازيكناني است كه تجربه بسياري دارد. بي‌ترديد پاتو روزي در اين جايگاه خواهد نشست.»

كاكا كه اميدوار است تا بتواند باز هم موفقيت‌هاي خود در سال 2007 را در آينده تكرار كند، هم‌چنين گفت: «من تجربه كسب اين جايزه را در گذشته دارم و اينكه بتوانم دوباره اين جايزه را بدست آورده و بگويم "من بهترين بازيكن جهان هستم" رويايي است كه مي‌تواند به حقيقت بپيوندد.»

هافبك برزيلي ميلان در پايان صحبت‌هاي خود به نخستين حضور ديويد بكام در رقابت‌هاي سري A همراه با ميلان اشاره كرد و گفت: «ديويد نشان داده كه بازيكن بزرگي است و همواره آمادگي انجام كارهاي بزرگ را دارد. چند بازي اخير حاكي از همت بلند او و توانايي‌هاي وي هستند.»

كاكا خاطرنشان كرد: «چند ماه نخست براي او از حساسيت بالايي برخوردار هستند. بي‌ترديد بازي بيشتر در كنار او باعث خوشحالي است.»

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۴ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یوونتوس، کاسانو را برای تابستان آینده می خواهد.

باشگاه یوونتوس در نظر دارد " آنتونیو کاسانو " ستاره سمپدوریا را در تابستان آینده به خدمت بگیرد و رقیب خود اینتر را در جذب این بازیکن شکست دهد.

به گزارش " Corriere Dello Sport " یوونتوس در نظر دارد با فروش " دیوید ترزگه " یا " ویچنزو یاکوئینتا " زمینه حضور " کاسانو " را در تورین مهیا کند. اگرچه، او ارزان نخواهد بود. باشگاه سمپدوریا برای مهاجم خود 20 میلیون یورو درخواست کرده است. البته بر پایه این گزارش، آن ها با پیشنهاد 15 میلیون یورویی هم حاضر به فروش " کاسانو " خواهند شد.

یوونتوس در حالی پیشنهاد خرید " کاسانو " را مطرح کرده که اینتر نیز سخت به دنبال این بازیکن است. اما زمان فاکتور کلیدی این انتقال خواهد بود و بیانکونری ها پیشنهاد خود را سریع تر از نراتزوری ها مطرح کرده اند.

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لوسیو در رویای میلان یا رئال مادرید.

لوسیو, مدافع برزیلی بایرن مونیخ بخوبی می داند که دیگر دوران بازی وی در لیگ فوتبال آلمان به اتمام رسیده و باید به دنبال یافتن لیگی جدید برای ادامه کارش باشد.

لوسیو در سال 2004 از بایرلوکوزن, یکی دیگر از باشگاه های بوندس لیگا آلمان به بایرن منتقل شد و از آن زمان تاکنون نیز درزمره بهترین مدافعان جهان بوده و هم اکنون نیز کاپیتان دوم این باشگاه موفق است.
با این حال قرارداد فعلی لوسیوی 30 ساله با بایرن رو به اتمام است و ظاهرا مسوولان این باشگاه نیز علاقه ای به مذاکره در مورد تمدید قرارداد وی ندارند.
لوسیو در این خصوص گفت:"قراردادم با بایرن در سال 2010 به اتمام می رسد, اما هنوز از مذاکره در مورد تمدید قرارداد خبری نیست, بنابراین فکر می کنم بتوانم طبق توافق دوجانبه این باشگاه را ترک کنم. سعی کردم در گذشته با مسوولان باشگاههایی چون میلان و رئال مادرید صحبت کنم اما این موضوع مربوط به مدتها پیش است و شاید آنها این بار علاقمند به این همکاری باشند."
گفتنی است بایرن قبلا در مورد پر کردن جای خالی لوسیو اقدام کرده و در سال 2007 برنو, مدافع 19 ساله و برزیلی باشگاه سن پائولو این کشور را به خدمت گرفته است.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۳۶,۵۵۴ بازدید
۹ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۸۹,۶۰۹ بازدید
۲۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۸۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۶,۰۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۳,۱۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۱۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۹۹۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۸,۷۳۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۷۱۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۹۲ کاربر آنلاین است. (۲۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!