به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
ع‍ ‍‍ل‍ ‍ی نوشته:

حتی ترول هاتون هم در توهم-کمبود حافظه وتحریف حقایق با چاشنی دروغ به سر میبره دیگه وقتی اسطوره اعراب با جادوگر مقایسه میشه!
از اونجا که شما افتخارات به اصطلاح اسطورتون رو با دوران حضورش تو تیم عربا جمع زدید قابل توجهتون!

1-علی کریمی دو فصل با پرسپولیس زمانی شما دنیا نیومده بودید قهرمانی لیگ داره بله!این میشه دوتا از قهرمانی همراه بایرن هم بگم نه نمیخواد دلم نمیاد زیاد بسوزید کلا استقلالیا کمی برام ترحم برانگیزن .هنوز نظرسنجی 90 یادم نرفته یک گل تو جام ملت ها رو لینک کرده بود به فینال عادل تا بگن بعله خاطره انگیز زده!

2-حداقل میذاشتید یک فصل بگذره از قهرمانی جام حذفی با تراکتور بعد یادتون میرفت!دوفصل هم با الاهلی قهرمانی جام حذفی داره!

3-در گیری با مربی و هوادار مجیدی صفر؟؟؟کمی به حافظه تون رجوع کنید!که کی به بهونه دخترش گذاشت رفت قطر!خوبه هنوز با قلعه نویی شش وهشته....بماند که حرفایی که از بی معرفتی پشتش زدین الان شده اسطوره!

4-برد دربی هم شد مقایسه!؟کاری نکنید اسم بازیکنایی رو بیارم که فقط به واسطه حضور در نیمکت تجربه برد دربیشون از مجیدی بیشتره بهتون بر بخوره چرا مقایسه کردم...

5-بچه 5 ساله هم از تاکتیک-پست تخصصی و وظیفه هر بازیکن تو پست مورد نظر سر درمیاره!آمار گل یک هافبک رو با یک مهاجم هدف مقایسه میکنید؟؟!راستی چندتا گل ملی داره دوتا یا سه تا

6-گل زده علی کریمی تو آسیا چه عددی رو نشون میده!؟

7-در مورد استیل آذین هم رجوع میدمتون به اخراجش و در آوردن پیراهنش!نه مثل بعضیا بهونه درس بچه و خداحافظی وسط نیم فصل وتنها گذاشتن تیم!...افتخارات ملی بماند تخفیفتون از گلزنی تو چمپیونز هم میگذرم!فعلا برید ببینید میتونید کسی رو پیدا کنید بازیکن سال آسیا بشه یا نه!

و در آخر هدف از این پست فقط شفاف سازی تحریف ها و انگ ها به افتخار ملی که بعضیا حرمت بلد نیستن نگه دارن بود و گرنه هنوز شعور فوتبالیم زیر صفر نرسیده که چنین مقایسه خنده داری کنم!البته خودشون هم میدونن و دارن به خودشون یکم دلداری میدن و دو سه متر تو تعصب غرقن...کلیپ برنامه 90 برای علی کریمی رو هم یکبار دیگه ببینین!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۳
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Neymar♥Rafinha نوشته:

نقل قول
ع‍ ‍‍ل‍ ‍ی نوشته:

حتی ترول هاتون هم در توهم-کمبود حافظه وتحریف حقایق با چاشنی دروغ به سر میبره دیگه وقتی اسطوره اعراب با جادوگر مقایسه میشه!
از اونجا که شما افتخارات به اصطلاح اسطورتون رو با دوران حضورش تو تیم عربا جمع زدید قابل توجهتون!

1-علی کریمی دو فصل با پرسپولیس زمانی شما دنیا نیومده بودید قهرمانی لیگ داره بله!این میشه دوتا از قهرمانی همراه بایرن هم بگم نه نمیخواد دلم نمیاد زیاد بسوزید کلا استقلالیا کمی برام ترحم برانگیزن .هنوز نظرسنجی 90 یادم نرفته یک گل تو جام ملت ها رو لینک کرده بود به فینال عادل تا بگن بعله خاطره انگیز زده!

2-حداقل میذاشتید یک فصل بگذره از قهرمانی جام حذفی با تراکتور بعد یادتون میرفت!دوفصل هم با الاهلی قهرمانی جام حذفی داره!

3-در گیری با مربی و هوادار مجیدی صفر؟؟؟کمی به حافظه تون رجوع کنید!که کی به بهونه دخترش گذاشت رفت قطر!خوبه هنوز با قلعه نویی شش وهشته....بماند که حرفایی که از بی معرفتی پشتش زدین الان شده اسطوره!

4-برد دربی هم شد مقایسه!؟کاری نکنید اسم بازیکنایی رو بیارم که فقط به واسطه حضور در نیمکت تجربه برد دربیشون از مجیدی بیشتره بهتون بر بخوره چرا مقایسه کردم...

5-بچه 5 ساله هم از تاکتیک-پست تخصصی و وظیفه هر بازیکن تو پست مورد نظر سر درمیاره!آمار گل یک هافبک رو با یک مهاجم هدف مقایسه میکنید؟؟!راستی چندتا گل ملی داره دوتا یا سه تا

6-گل زده علی کریمی تو آسیا چه عددی رو نشون میده!؟

7-در مورد استیل آذین هم رجوع میدمتون به اخراجش و در آوردن پیراهنش!نه مثل بعضیا بهونه درس بچه و خداحافظی وسط نیم فصل وتنها گذاشتن تیم!...افتخارات ملی بماند تخفیفتون از گلزنی تو چمپیونز هم میگذرم!فعلا برید ببینید میتونید کسی رو پیدا کنید بازیکن سال آسیا بشه یا نه!

و در آخر هدف از این پست فقط شفاف سازی تحریف ها و انگ ها به افتخار ملی که بعضیا حرمت بلد نیستن نگه دارن بود و گرنه هنوز شعور فوتبالیم زیر صفر نرسیده که چنین مقایسه خنده داری کنم!البته خودشون هم میدونن و دارن به خودشون یکم دلداری میدن و دو سه متر تو تعصب غرقن...کلیپ برنامه 90 برای علی کریمی رو هم یکبار دیگه ببینین!

جا داره که خاطر نشان کنم آقای علی کریمی بیش ازینکه متعلق به باشگاه پرسپولیس باشه متعلق به تیم های دیگست و این شمایید که با توهم لقبه اسطوره ی باشگاه پرسپولیس رو بهش میچسبونید.شما فکر میکنی علی کریمی که 7،6سال برای عربا بازی کرده با فرهاد مجیدی که تو این زمینه شاید دو ،سه سال ازش بیشتر بازی کرده باشه تفاوته خیلی زیادی داره؟؟!!!نه بردار این شمایی که چشماتو بستی
در ضمن من خودم شخصا با لقب اسطوره مشکل دارم و مخالفم باهاش چون معتقدم اسطوره یک کلمه ی مقدسه که باره معنایی بسیار سنگینی داره و یک بازیکن باید تو هر زمینه ای اسوه و الگو باشه که بشه بهش گفت اسطوره نه اینکه فقط چون فوتبالش خیلی خوبه بهش بگیم اسطوره که اگه اینکارو میکنیم یعنی اینکه ما به این کلمه نگاهی تک بُعدی داریم. من به فرهاد مجیدی هم نمیگم اسطوره.
1- ببین دوست عزیز اولا من خودم این مقایسه رو زیاد قبول ندارم چون پست های این دو بازیکن متفاوته و ثانیا بنده و سایره بزرگوارنی که میان تو این تاپیک نظر میدن به اندازه ی سنه شما فوتبال دیدیم و فوتبال بازی کردیم. این مقایسه ی افتخاراتشون صرفا برای زمانیه که این دو بازیکن در تیم های استقلال و پرسپولیس حضور داشتن نه برای زمانی که تو تیم های مختلف بودن.(گرچه که تو این عکس یک دو جاش اشکال داره)
فرهاد مجیدی با استقلال 3 بار قهرمان لیگ شد 3 بار جام حذفی یکبار نایب قهرمان اسیا یک بار هم مقام سوم آسیا.. حالا آماره گلزنیشون چون پست ها و وظیفه هاشون فرق میکنه قابل مقایسه نیست و منم نمیخوام بهش اشاره کنم.
در مجموع این افتخارات کمی نیست که یک بازیکن با یک باشگاه به دست میاره.
2- تکرار میکنم ما داریم عملکرد این دو بازیکن رو نسبت به زمانی میسنجیم که تو باشگاهای استقلال و پرسپولیس حضور داشتن نه تیم های دیگه.(امیدوارم که متوجه این موضوعه ساده شده باشی)
3- ببینید شما دست گذاشتی رو چیزی که پرسپولیسی ها خودشون استاد اینکاران. شما گفتی درگیری مجیدی و قلعه نوعی که اولا هیچ ربطی به بحثمون نداشت ثانیا اگه ربط هم داشته باشه مسائلی ازین دست تو باشگاه پرسپولیس زیاد دیده میشه، هنوز یادمون نرفته که آقای کریمی وقتی که آخرین بار از پرسپولیس جدا شد چه درگیری هایی شکل گرفت.(انصافا قصد ندارم وارد جزئیاتش بشم و بگم چه کسانی تو مطبوعات چیا گفتن)
4-برد دربی مقایسه نیست؟!!! برد دربی یکی از شاخص های اصلی مقایسه هر تیم و بازیکنی تو سراسر جهان محسوب میشه. دربی که یک بازیه معمولی نیست مهم ترین بازی هر فصل تو هر لیگی محسوب میشه ازین رو میبینیم همیشه آمار هایی که تو دربی ها به دست میاد مورد توجه بوده و هست.
در ضمن پرسپولیس خودش بعد از سالها به ضرب و زور تونست تعداد مجموع برد هاش رو به عدد 19 برسونه بعد اونوقت شما میای این ادعای خنده دار رو میکنی که رو نیمکت پرسپولیس بازیکن هایی بودن که تعداد بردهاشون از فرهاد مجیدی بیشتره(ممنون میشم اگه این بازیکنان رو نام ببری تا ما هم باهاشون آشنا بشیم) بازیکنه تو زمینش رو به ضرب رو زور دارین که اگه به این چیزا باشه که باید گفت بازیکنی مثل عباس سرخاب بعد از شروع بازی تو نیمه ی دوم یکی از دربی ها تو همون 30 ثانیه ی اول دروازه ی پرسپولیس رو باز کرد و بعد ازون معروف شد به عباسِ 30 ثانیه کاری که هیچکدوم از بازیکن های به اصطلاح اسطوره ی شما نتونستن انجام بدن( البته من این چیزا رو ملاک برتری نمیدونم دارم با استدلاله خودت بهت جواب میدم)
5-والا تا اونجایی که ما اطلاع داریم برترین گلزن تاریخ آسیا بین بازیکن های ایرانی فرهاد مجیدی که 23 گل زده
6- در مورد استیل آذین و این حرکات صوری هم تو پیامه قبلیم توضیح دادم و این کارای ظاهری اصلا چیزی نیست که آدم بشه بهش افتخار کرد و فاجعه بار تر ازون اینکه بیایم این حرکات رو ملاکی برای تعصب بازیکنی به باشگاهش در نظر بگیریم. خیلی از بازیکن های مطرح تو ایران تو زمینه ی سازش با مربی و یا کادر فنی دچاره مشکل بودند و هستند که آقای علی کریمی هم ازین قائده مستثنی نیست و مثالهایی هم در مورده ایشون به عینه وجود داره.
اگه به این حرکات باشه فرهاده مجیدی هم تو بازی الغرافه و پرسپولیس بعد ازینکه اخراج شد جلوی اون همه تماشاگر پیراهنش رو در اورد اما همونطور که گفتم این حرکات همش صوری و نمادینه.
درسته ما نمیتونیم بازیکنی رو پیدا کنیم که بازیکن سال اسیا شده باشه ولی ممنون میشم شما هم بازیکنی رو پیدا کنی که زمانی که بهترین بازیکن سال آسیا شد عضو باشگاه پرسپولیس تهران بوده باشه.
(اگه بازیکنی رو پیدا کردی به ما هم معرفی کن)
شمایی که دم از حرفه ای بودن میزنی باید اطلاع داشته باشی که تو محافل رسمی و حرفه ای هیچکسی این افتخار رو منتسب به باشگاه پرپسولیس نمیدونه.
این مثله این میمونه که هواداران اسپورتینگ لیسبون بیان پُزه توپه طلای کریستیانو رونالدو رو بدن بسیار مضحک و ناشیانه به نظر میرسه نه؟ و شما الان دقیقا داری همین کارو انجام میدی!
7- و در آخر جا داره من هم به شما بگم که توجه چندانی به اصله این مقایسه نکردی چون اگه توجه میکردی متوجه میشدی که این مقایسه اصلا ربطی به رده ی ملی نداره و حتی تو رده باشگاهی هم فقط این مقایسه زمانی رو در بر میگیره که این دو بازیکن تو دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توپ میزدن.

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۲۷ بهمن ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
امروز بهترین فرصت برای استقلالِ که بتونه با برد تو این بازی صدر نشین بشه.
با توجه به باخت فولاد و تساوی نفت، استقلال الان با صدر جدول 2 امتیاز فاصله داره و با برد تو این بازی به شرطه توقف یا باخت سپاهان میتونه صدر نشین بشه. چون سپاهان دقیقا هم امتیازش با استقلال مساویه هم تفاضله گلش.
خدا رو شکر حکمه انضباطی کرار هم به حالته تعلیق در اومد و این بازیکنه خوبه تیممون میتونه امروز تیممون رو همراهی کنه.فقط امیدوارم امروز دیگه حاشیه سازی نکنه.
زمین ورزشگاه یادگار امام به دلیل سرما بعید میدونم کیفیت خوبی داشته باشه و فکر نکنم استقلال زیاد بتونه رو زمین کار کنه ، به نظرم بهتر اینکه بیشتر از جناحین سانتر کنه و متعاقب اون از قدرت سر زنیه شهباز زاده و عنایتی بهره ببره.
امیدوارم امروز یه ترکیب خوب روونه ی میدون بشه نه یه ارنجِ عجیب

۱ اسفند ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
به گزارش "ورزش سه"، ترکیب تیم فوتبال استقلال تهران برای بازی مقابل گسترش فولاد تبریز به شرح زیر است:

محسن فروزان، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، هاشم بیک زاده، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، میلاد نوری، میلاد سلیمان فلاح، سجاد شهباززاده و رضا عنایتی.

جاسم کرار از روی نیمکت بازی را دنبال خواهد کرد.

پی نوشت: برای اولین باره که تو این یکی دو فصل من دارم یه ترکیبه تقریبا ایده آل رو میبینم
با این ترکیب احتمالا روی کاغذ با سیستمه 4.3.3 بازی میکنیم حالا وقتی که رفتن تو زمین این سیستم به چی تبدیل میشه خدا میدونه
سیستممون امروز احتمالا اینه:

فروزان
بیگ زاده، صادقی ، عمران زاده، فخرالدینی
ابراهیمی
نوری.......حیدری
سلیمان فلاح .........شهبازاده
عنایتی

ایشالله که امروز بازیه خوبی ارائه بدیم تا بتونیم سه امتیازه شیرینه این بازی رو به خودمون اختصاص بدیم.

پی نوشت 2 : درضمن بازی هم قرار یک ربع زود تر(14:45) برگزار بشه.

۱ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
واقعا بازی کسل کننده ای بود. بهترین موقعیت برای صدرنشینی رو از دست دادیم.

۱ اسفند ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
من نظر خاصی برای این بازی ندارم.
وقتی تیمی نمیتونه موقعیت چندانی رو دروازه ی حریف ایجاد کنه پس اینکه ازش انتظار داشته باشیم بتونه برنده بازی باشه یک انتظاره واهی محسوب میشه.

۱ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
ماشالله مازندران چقدر بازیکن تو لیگ داره!

تیم ملی مازندران!

۲ اسفند ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
a l i r e z a نوشته:

ماشالله مازندران چقدر بازیکن تو لیگ داره!

تیم ملی مازندران!

این همه بازیکن داریم ولی نمیتونیم حفظشون کنیم چه فایده؟؟
مازندران اگه میتونست بازیکن های خودش رو حفظ کنه الان جایگاش تو فوتبال ایران خیلی بالا بود ..ولی حیف

۲ اسفند ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
کدام بازیکن پرسپولیس پول غذا ندارد؟!!!

امروز علیرضا امامی فر، دستیار درخشان در پرسپولیس در مصاحبه ای مدعی شد که یکی از مهاجمان پرسپولیس پول برای غذا خوردن ندارد و به همین دلیل بعد از تمرینات غش می کند!!!

پی نوشت: عوام فریبی هم عوام فریبی های قدیم ...والا..
اینا مثل اینکه فیلم هندی زیاد میبینن

۳ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمدعلي نوشته:

کدام بازیکن پرسپولیس پول غذا ندارد؟!!!

امروز علیرضا امامی فر، دستیار درخشان در پرسپولیس در مصاحبه ای مدعی شد که یکی از مهاجمان پرسپولیس پول برای غذا خوردن ندارد و به همین دلیل بعد از تمرینات غش می کند!!!

پی نوشت: عوام فریبی هم عوام فریبی های قدیم ...والا..
اینا مثل اینکه فیلم هندی زیاد میبینن

دقیقا مردم رو چی فرض میکنن؟

۴ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۷۷۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۸,۲۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۵۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۲۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۷۰۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۷۷۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۲ کاربر آنلاین است. (۲۳۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!